Uitslagen 2013

Univé Stadsloop Appingedam 2013 | Uitslagen compleet

Overzicht gegenereerd op: 10-8-2013 0:02:53

Op- of aanmerkingen op de uitslag kunt u mailen naar: uitslagen@hbjservices.nl

Ga direct naar...
- Mannen Senioren
- Mannen 40+
- Mannen 50+
- Mannen 60+
- Vrouwen Senioren
- Vrouwen 35+
- Vrouwen 45+
- Recreanten 5km
- Recreanten 10km
- Bedr Mannen
- Bedr Vrouwen

 

Wedstrijdloop 10KM - Mannen Senioren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 27:37 27:36 Geoffrey Mutai Kenia 2 BC55087 S: 18:45:33.30 R1: 18:59:19.25 (13:45.9) F: 19:13:09.25 (13:50.0)
2 28:02 28:02 David Kogei Kenia 4 DK3F2SG S: R1: 18:59:20.10 (9:59:20.1) F: 19:13:33.75 (14:13.6)
3 28:03 28:02 Wilson Kipsang Kenia 1 DK306KN S: 18:45:33.35 R1: 18:59:21.60 (13:48.3) F: 19:13:34.55 (14:12.9)
4 28:06 28:05 Emmanuel Oliaulo Kenia 5 DK56ZVG S: 18:45:34.20 R1: 18:59:24.70 (13:50.5) F: 19:13:38.45 (14:13.7)
5 28:36 28:35 Philip Langat Kenia 3 DF83VF3 S: 18:45:34.15 R1: 18:59:31.40 (13:57.3) F: 19:14:08.35 (14:36.9)
6 30:36 30:34 Paul Zwama Leens 13 DW02XBN S: 18:45:33.60 R1: 19:00:42.25 (15:08.6) F: 19:16:07.60 (15:25.4)
7 30:37 30:37 Olfert Molenhuis Assen 11 DZ55GPA S: R1: 19:00:42.20 (0:00:42.2) F: 19:16:08.80 (15:26.6)
8 30:57 30:56 Emmanuel Biwott Voorthuizen 7 DT4TW5C S: 18:45:33.45 R1: 19:00:43.60 (15:10.2) F: 19:16:28.90 (15:45.3)
9 30:58 30:56 Iwan Kamminga Oude Pekela 12 DY51Z6S S: 18:45:34.45 R1: 19:00:42.10 (15:07.7) F: 19:16:29.65 (15:47.5)
10 31:24 31:24 Dieter Vanstreels België 9 DT4XKHZ S: R1: 19:00:49.00 (0:00:49.0) F: 19:16:55.65 (16:06.6)
11 31:24 31:23 Arne Mulder Zwolle 15 DK1B7B4 S: 18:45:33.05 R1: 19:00:49.10 (15:16.1) F: 19:16:56.00 (16:06.9)
12 31:57 31:57 Frank Bollen België 10 DK1Z39G S: R1: 19:01:12.60 (0:01:12.6) F: 19:17:28.95 (16:16.3)
13 32:21 32:20 Melvin Franken Sprundel 17 DW5TTA7 S: 18:45:33.30 R1: 19:01:40.95 (16:07.6) F: 19:17:52.85 (16:11.9)
14 32:48 32:45 Falco Olivier Zwolle 21 DW5DCRM S: 18:45:35.05 R1: 19:01:35.85 (16:00.8) F: 19:18:20.00 (16:44.2)
15 32:58 32:56 Erik Slomp Zwolle 20 DW0547B S: 18:45:35.05 R1: 19:01:44.40 (16:09.4) F: 19:18:30.30 (16:45.9)
16 33:04 33:04 Riekele Kobes Haskerhorne 16 DW4RMVW S: 18:45:33.05 R1: 19:01:37.70 (16:04.7) F: 19:18:36.25 (16:58.5)
17 33:07 33:04 Joris Kampen Groningen 347 DN1389R S: 18:45:35.35 R1: 19:00:00.00 (14:24.7) F: 19:18:39.35 (18:39.3)
18 33:11 33:08 Stefan Postma Oldeholtpade 141 DW5ET1S S: 18:45:35.10 R1: 19:01:41.50 (16:06.4) F: 19:18:42.55 (17:01.0)
19 33:29 33:29 Jan Stuursma Sappemeer 14 DZ52229 S: R1: 19:01:55.90 (0:01:55.9) F: 19:19:00.50 (17:04.6)
20 33:29 33:29 Maarten Zeegers Groningen 165 DW5G9M5 S: R1: 19:01:56.65 (0:01:56.6) F: 19:19:01.25 (17:04.6)
21 33:33 33:30 Jugo Janssen Emden Duitsland 341 DG46CAB S: 18:45:34.85 R1: 19:00:00.00 (14:25.2) F: 19:19:04.50 (19:04.5)
22 33:56 33:53 Bert de Boer Staphorst 19 DK54GR3 S: 18:45:35.35 R1: 19:02:23.80 (16:48.5) F: 19:19:27.85 (17:04.0)
23 33:59 33:57 Mark Hakbijl Zwolle 18 DY5AC3K S: 18:45:34.80 R1: 19:02:23.80 (16:49.0) F: 19:19:31.45 (17:07.6)
24 34:05 34:02 Stephan Immega Schortens 340 DK61G47 S: 18:45:35.35 R1: 19:02:37.10 (17:01.8) F: 19:19:37.15 (17:00.0)
25 35:15 35:11 Mathijs de Vroome Peize 160 DW6XEAH S: 18:45:35.90 R1: 19:02:57.90 (17:22.0) F: 19:20:46.90 (17:49.0)
26 35:30 35:28 Kevin Lek Groningen 131 DK4VK2B S: 18:45:35.10 R1: 19:02:48.45 (17:13.3) F: 19:21:02.35 (18:13.9)
27 35:56 35:53 Gerard Vos Appingedam 158 DW7R62Z S: 18:45:35.50 R1: 19:03:05.40 (17:29.9) F: 19:21:27.60 (18:22.2)
28 36:03 36:00 Jan-Hendrik van Laaten Emden 327 DY8X0WN S: 18:45:35.15 R1: 19:03:27.30 (17:52.2) F: 19:21:34.65 (18:07.3)
29 36:34 36:31 Herwin Veenstra Groningen 343 DX66KHV S: 18:45:35.65 R1: 19:03:35.35 (17:59.7) F: 19:22:06.45 (18:31.1)
30 37:25 37:19 Joeri de Coninck Opitter 111 DY77KZZ S: 18:45:39.05 R1: 19:03:39.70 (18:00.7) F: 19:22:57.20 (19:17.5)
31 37:37 37:34 Remco Oost Kantens 330 DK7YXRP S: 18:45:35.45 R1: 19:03:44.90 (18:09.5) F: 19:23:09.00 (19:24.1)
32 38:29 38:26 Jos Richie Groningen 373 DX13YBV S: 18:45:35.90 R1: 19:04:42.40 (19:06.5) F: 19:24:01.20 (19:18.8)
33 38:38 38:30 Tiddo Bos Appingedam 172 DT2A6S9 S: 18:45:41.05 R1: 19:04:10.90 (18:29.9) F: 19:24:10.15 (19:59.2)
34 38:40 38:37 Wouter van Riet Veendam 146 DR1W00M S: 18:45:35.65 R1: 19:04:09.85 (18:34.2) F: 19:24:11.70 (20:01.9)
35 39:12 39:04 Duurt Dijkman Groningen 322 DX04BGK S: 18:45:40.65 R1: 19:05:12.55 (19:31.9) F: 19:24:43.95 (19:31.4)
36 39:18 39:14 Jan-Aiko Köhler Emden 129 DY8G6NW S: 18:45:36.45 R1: 19:00:00.00 (14:23.6) F: 19:24:50.30 (24:50.3)
37 39:50 39:44 Marc Cornelius Appingedam 174 DW24YYB S: 18:45:38.35 R1: 19:05:00.00 (19:21.7) F: 19:25:21.65 (20:21.6)
38 39:54 39:54 Jesper Bergsma Uithuizermeeden 211 DW6TMP6 S: R1: 19:05:11.65 (0:05:11.6) F: 19:25:26.15 (20:14.5)
39 40:14 40:09 Marko Huizing Ulrum 345 DX710AX S: 18:45:37.25 R1: 19:05:09.65 (19:32.4) F: 19:25:45.90 (20:36.3)
40 40:27 40:16 Wouter Tonnis Groningen 191 DW6WVSF S: 18:45:42.65 R1: 19:05:34.95 (19:52.3) F: 19:25:58.65 (20:23.7)
41 40:51 40:37 Dick Vries Appingedam 159 DW4KS61 S: 18:45:45.50 R1: 19:05:40.70 (19:55.2) F: 19:26:22.50 (20:41.8)
42 41:01 40:51 Ricardo Damminga Baflo 175 DW04SVH S: 18:45:42.65 R1: 19:04:37.80 (18:55.2) F: 19:26:33.05 (21:55.2)
43 41:20 41:16 Floris Ridderbos Groningen 143 DW7XXCY S: 18:45:36.40 R1: 19:05:45.60 (20:09.2) F: 19:26:51.70 (21:06.1)
44 41:34 41:32 Mike Korte Oude Pekela 320 DW7RPD9 S: 18:45:35.15 R1: 19:05:52.65 (20:17.5) F: 19:27:06.35 (21:13.7)
45 41:43 41:33 Bart Buijtendijk Garrelsweer 314 DM98Y8S S: 18:45:42.65 R1: 19:06:17.25 (20:34.6) F: 19:27:15.00 (20:57.8)
46 41:44 41:22 Hendrik Hoving Eelde 306 DW5R02H S: 18:45:54.35 R1: 19:05:00.00 (19:05.7) F: 19:27:15.65 (22:15.6)
47 42:16 42:12 Tom Houtman Warffum 321 DY72KBZ S: 18:45:36.30 R1: 19:06:23.40 (20:47.1) F: 19:27:47.60 (21:24.2)
48 42:30 42:19 Johan Schriemer Appingedam 149 DZ31S53 S: 18:45:43.45 R1: 19:06:12.60 (20:29.2) F: 19:28:02.20 (21:49.6)
49 42:46 42:27 Matthias Schipper Termunterzijl 186 DK7WNSS S: 18:45:51.15 R1: 19:07:10.90 (21:19.8) F: 19:28:17.80 (21:06.9)
50 43:09 42:58 Carlos Sybesma Rotterdam 190 DZ24KPA S: 18:45:43.95 R1: 19:06:25.15 (20:41.2) F: 19:28:41.15 (22:16.0)
51 43:26 43:26 Maurice Smit Delfzijl 200 DW4TY0C S: R1: 19:07:21.30 (0:07:21.3) F: 19:28:57.60 (21:36.3)
52 43:53 43:36 Bas Huizinga Groningen 363 DT0Y2SK S: 18:45:49.10 R1: 19:07:17.90 (21:28.8) F: 19:29:24.75 (22:06.8)
53 44:01 43:49 Erwin Koerts Appingedam 181 DY70TXZ S: 18:45:44.45 R1: 19:07:08.70 (21:24.3) F: 19:29:32.75 (22:24.0)
54 44:10 44:07 Marco de Vries Appingedam 208 DW75DCD S: 18:45:35.55 R1: 19:04:55.50 (19:20.0) F: 19:29:41.60 (24:46.1)
55 44:54 44:30 Gerard Schuil Bedum 338 DK4EF1E S: 18:45:56.00 R1: 19:08:06.35 (22:10.3) F: 19:30:25.85 (22:19.5)
56 45:24 45:14 Rob Bergsma Groningen 103 DK4HCN7 S: 18:45:42.65 R1: 19:07:46.15 (22:03.5) F: 19:30:55.80 (23:09.7)
57 45:25 45:15 Lex Doornbos Groningen 339 DR9XXS3 S: 18:45:42.55 R1: 19:07:20.65 (21:38.1) F: 19:30:56.75 (23:36.1)
58 45:28 45:17 Pim Wildeman Appingedam 195 DY77M23 S: 18:45:44.10 R1: 19:07:47.45 (22:03.3) F: 19:31:00.20 (23:12.8)
59 46:14 46:02 Marcel Schutte Spijk 198 DK3FVDV S: 18:45:44.30 R1: 19:07:23.70 (21:39.4) F: 19:31:45.60 (24:21.9)
60 46:21 46:03 Rob Borst Appingedam 171 DW52XD6 S: 18:45:51.20 R1: 19:07:45.20 (21:54.0) F: 19:31:53.45 (24:08.2)
61 46:40 46:15 Bert Bos Groningen 371 BC54406 S: 18:45:56.95 R1: 19:09:12.90 (23:16.0) F: 19:32:11.65 (22:58.7)
62 46:52 46:52 Johan Weijenberg Uithuizermeeden 161 DW431SG S: R1: 19:08:51.70 (0:08:51.7) F: 19:32:23.75 (23:32.0)
63 47:39 47:39 Gerben Gotlieb Appingedam 116 DY7S4H1 S: R1: 19:08:56.70 (0:08:56.7) F: 19:33:11.35 (24:14.6)
64 48:06 47:48 Arjen Klopstra Veendam 128 DY77S2N S: 18:45:49.75 R1: 19:09:05.25 (23:15.5) F: 19:33:37.75 (24:32.5)
65 48:28 48:03 Donovan Saeroon Delfzijl 185 DT24VRK S: 18:45:57.20 R1: 19:09:27.50 (23:30.3) F: 19:33:59.55 (24:32.0)
66 48:41 48:38 Herman ter Meulen Groningen 134 4RV5WKB S: 18:45:35.35 R1: 19:08:32.75 (22:57.4) F: 19:34:12.50 (25:39.8)
67 48:57 48:57 Richard van der Meij Delfzijl 133 DX495A1 S: R1: 19:09:24.10 (0:09:24.1) F: 19:34:28.85 (25:04.7)
68 49:33 49:33 Arjen van de Berg Appingedam 206 DM1XZXH S: R1: 19:08:27.70 (0:08:27.7) F: 19:35:04.50 (26:36.8)
69 50:10 49:57 Bas Reinders Appingedam 305 CD15309 S: 18:45:45.75 R1: 19:09:37.25 (23:51.5) F: 19:35:41.80 (26:04.6)
70 50:22 50:05 Marco Frankruijter Bedum 203 DY7CAST S: 18:45:50.20 R1: 19:10:27.45 (24:37.2) F: 19:35:54.30 (25:26.9)
71 50:39 50:23 Mark Schoonveld Appingedam 187 DG23T3V S: 18:45:48.00 R1: 19:09:35.25 (23:47.2) F: 19:36:11.00 (26:35.8)
72 51:05 50:42 Jeroen Godlieb Sappemeer 202 DW74EKB S: 18:45:55.75 R1: 19:10:38.15 (24:42.4) F: 19:36:37.00 (25:58.9)
73 53:52 53:34 Gerrie Bakker Holwierde 169 DR0PBWH S: 18:45:50.15 R1: 19:10:55.95 (25:05.8) F: 19:39:24.05 (28:28.1)
74 55:26 55:26 Fabian Weyzig Sappemeer 215 DM78VM1 S: R1: 19:09:07.65 (0:09:07.6) F: 19:40:58.00 (31:50.4)
75 55:53 55:42 Alan Abdulla Groningen 167 DG6HX47 S: 18:45:43.80 R1: 19:11:33.20 (25:49.4) F: 19:41:25.00 (29:51.8)
76 58:05 58:00 Robert de Vries Groningen 193 DW438S9 S: 18:45:36.75 R1: 19:12:21.90 (26:45.2) F: 19:43:36.70 (31:14.8)
 

Wedstrijdloop 10KM - Mannen 40+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 30:44 30:42 Stefan van de Broek Belgie 35 CA52684 S: 18:45:33.95 R1: 19:00:42.55 (15:08.6) F: 19:16:15.55 (15:33.0)
2 31:09 31:09 Marco Gielen Belfeld 30 DY77KYR S: R1: 19:00:43.35 (0:00:43.3) F: 19:16:40.50 (15:57.2)
3 32:49 32:46 Wim Opten Zuidlaren 32 CF13969 S: 18:45:34.80 R1: 19:01:40.45 (16:05.6) F: 19:18:20.85 (16:40.4)
4 34:28 34:28 Berthold Berger Zwolle 33 DX048K8 S: R1: 19:02:23.55 (0:02:23.5) F: 19:19:59.65 (17:36.1)
5 34:29 34:27 Cees Kersten Schagen 180 DT2EVT7 S: 18:45:34.85 R1: 19:02:33.80 (16:59.0) F: 19:20:01.10 (17:27.3)
6 36:23 36:19 Marcel Stoffers Appingedam 31 DW52W57 S: 18:45:35.90 R1: 19:03:32.25 (17:56.3) F: 19:21:54.70 (18:22.5)
7 37:02 36:59 Adriaan Huisman Oosterwolde 367 DR82EA1 S: 18:45:35.75 R1: 19:03:26.85 (17:51.1) F: 19:22:34.30 (19:07.5)
8 37:40 37:35 Pieter-Jan Kooi Loppersum 354 DX1VYGA S: 18:45:37.65 R1: 19:03:57.35 (18:19.7) F: 19:23:11.70 (19:14.4)
9 38:42 38:38 Johann Rehwinkel Delfzijl 317 CC70465 S: 18:45:35.65 R1: 19:04:27.75 (18:52.1) F: 19:24:13.55 (19:45.8)
10 38:43 38:39 Wil van Bleisem Onstwedde 104 DF4A13T S: 18:45:36.55 R1: 19:04:28.95 (18:52.4) F: 19:24:15.10 (19:46.2)
11 39:16 39:13 Jan Verwoert Midwolda 157 DX9FNTX S: 18:45:35.65 R1: 19:04:56.20 (19:20.6) F: 19:24:48.30 (19:52.1)
12 40:26 40:23 Garco van den Berg Uithuzien 353 CG50154 S: 18:45:36.10 R1: 19:05:21.40 (19:45.3) F: 19:25:58.20 (20:36.8)
13 41:04 41:01 Bert Schaaphok Winsum 355 DA3RB8Y S: 18:45:35.35 R1: 19:06:06.50 (20:31.2) F: 19:26:36.20 (20:29.7)
14 41:12 41:08 Jan Schipper Lellens 364 DX65CZT S: 18:45:36.95 R1: 19:05:00.00 (19:23.1) F: 19:26:44.35 (21:44.3)
15 41:18 41:13 Wubbo Gremmer Winschoten 323 DW6536S S: 18:45:36.65 R1: 19:05:42.15 (20:05.5) F: 19:26:49.60 (21:07.5)
16 41:21 41:19 Egbert Top Tolbert 335 DA2HMA1 S: 18:45:34.50 R1: 19:05:47.95 (20:13.4) F: 19:26:53.40 (21:05.5)
17 41:29 41:22 Erwin Folkerts Haren 361 DA7P66E S: 18:45:39.75 R1: 19:06:19.00 (20:39.3) F: 19:27:01.35 (20:42.3)
18 41:33 41:21 Peter Trof Appingedam 302 CF20946 S: 18:45:44.40 R1: 19:06:07.30 (20:22.9) F: 19:27:05.05 (20:57.7)
19 41:54 41:44 Jan van der Velde Delfzijl 154 DW24VDV S: 18:45:42.45 R1: 19:06:05.00 (20:22.6) F: 19:27:26.10 (21:21.1)
20 41:54 41:46 Theo Bosker Nieuwolda 107 DN7NG5Z S: 18:45:41.05 R1: 19:06:05.25 (20:24.2) F: 19:27:26.10 (21:20.9)
21 42:02 41:53 Siske Klaassens Haren 360 DW6CV91 S: 18:45:41.50 R1: 19:06:04.65 (20:23.1) F: 19:27:34.40 (21:29.8)
22 44:00 43:49 Harbert Bruggers Appingedam 110 DY3HVY1 S: 18:45:44.10 R1: 19:06:59.20 (21:15.1) F: 19:29:32.40 (22:33.2)
23 44:20 44:20 Johan Tip Hoogezand 153 DZ2E15A S: R1: 19:07:25.10 (0:07:25.1) F: 19:29:52.15 (22:27.0)
24 44:44 44:36 Bennie Wiegman Kielwindeweer 162 DW43WY7 S: 18:45:40.45 R1: 19:07:27.20 (21:46.8) F: 19:30:16.35 (22:49.1)
25 44:53 44:51 Peter Stokje Groningen 188 DK6BFSX S: 18:45:35.10 R1: 19:07:06.25 (21:31.1) F: 19:30:25.25 (23:19.0)
26 45:22 45:07 Jan Ruiter Delfzijl 147 CE36183 S: 18:45:47.65 R1: 19:07:59.90 (22:12.3) F: 19:30:54.05 (22:54.1)
27 45:37 45:20 Peter Dijkstra Wildervank 113 DW7AGDN S: 18:45:49.75 R1: 19:07:40.00 (21:50.3) F: 19:31:09.20 (23:29.2)
28 45:45 45:37 Andy Klooster Groningen 357 DW3R09F S: 18:45:40.50 R1: 19:07:35.45 (21:54.9) F: 19:31:17.05 (23:41.6)
29 45:56 45:46 Jaap Smith Baflo 329 DR7D6FG S: 18:45:42.25 R1: 19:07:53.90 (22:11.7) F: 19:31:27.85 (23:33.9)
30 46:40 46:23 Koen Tilma Winsum 337 DM1C2S8 S: 18:45:50.05 R1: 19:08:07.25 (22:17.2) F: 19:32:12.30 (24:05.1)
31 47:03 46:55 Guus Claessens Krewerd 213 DK9M8D3 S: 18:45:40.25 R1: 19:08:42.55 (23:02.3) F: 19:32:34.85 (23:52.3)
32 48:36 48:36 Bert Guns Hoogezand 308 DR01A3C S: R1: 19:09:33.20 (0:09:33.2) F: 19:34:07.70 (24:34.5)
33 48:48 48:44 Geert Anne Mollema Oldehove 358 CB01060 S: 18:45:36.65 R1: 19:09:06.95 (23:30.3) F: 19:34:19.80 (25:12.9)
34 49:33 49:21 Henk Letens Hoogezand 319 DR1ARHV S: 18:45:45.15 R1: 19:10:02.00 (24:16.9) F: 19:35:05.40 (25:03.4)
35 49:53 49:53 Ben Begeman Uithuizermeeden 348 HD95VRM S: R1: 19:10:06.95 (0:10:06.9) F: 19:35:25.25 (25:18.3)
36 50:41 50:23 Jan Hielema Loppersum 312 BC67095 S: 18:45:50.75 R1: 19:10:54.65 (25:03.9) F: 19:36:13.00 (25:18.4)
37 50:42 50:20 Jan Pilon Garrelsweer 311 DF4VHR8 S: 18:45:53.95 R1: 19:10:55.60 (25:01.7) F: 19:36:13.50 (25:17.9)
38 52:31 52:13 Herman Kort Oosterwijtwerd 182 DT4RBD5 S: 18:45:49.90 R1: 19:10:14.00 (24:24.1) F: 19:38:02.65 (27:48.6)
39 55:03 54:43 Eric Helmantel Eelde 315 DN21WDF S: 18:45:51.95 R1: 19:13:15.75 (27:23.8) F: 19:40:34.50 (27:18.8)
 

Wedstrijdloop 10KM - Mannen 50+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 37:45 37:41 Siemon Hinrichs Delfzijl 350 DR9V60R S: 18:45:35.75 R1: 19:05:00.00 (19:24.3) F: 19:23:16.75 (18:16.7)
2 38:05 38:02 Paul Oude Vrielink Roden 139 DW3YBFH S: 18:45:35.35 R1: 19:04:11.10 (18:35.8) F: 19:23:37.35 (19:26.2)
3 38:35 38:32 Jeroen Auener Rolde 43 DR1DNTK S: 18:45:35.10 R1: 19:04:24.65 (18:49.5) F: 19:24:06.95 (19:42.3)
4 39:31 39:28 Maarten Hoeksema Groningen 325 BC71880 S: 18:45:35.90 R1: 19:04:55.10 (19:19.2) F: 19:25:03.25 (20:08.1)
5 41:21 41:17 Wim de Hek Uithuizen 122 HG22BC7 S: 18:45:36.45 R1: 19:05:00.00 (19:23.6) F: 19:26:52.70 (21:52.7)
6 41:48 41:42 Klaas van der Laan Noordbroek 328 DW6GCNM S: 18:45:38.85 R1: 19:06:19.30 (20:40.5) F: 19:27:19.90 (21:00.6)
7 42:01 42:01 Roelof Berends Oudeschip 331 DW04V1G S: R1: 19:06:06.30 (0:06:06.3) F: 19:27:32.85 (21:26.5)
8 42:29 42:20 Jan Doorduin Groningen 332 DW6BSFP S: 18:45:42.05 R1: 19:06:23.15 (20:41.1) F: 19:28:01.40 (21:38.3)
9 43:00 42:48 Jurrien Super Delfzijl 151 DG6CKKZ S: 18:45:44.45 R1: 19:06:18.50 (20:34.1) F: 19:28:31.60 (22:13.1)
10 43:40 43:23 Fred Kamminga Groningen 214 DK4D1BN S: 18:45:50.25 R1: 19:07:27.25 (21:37.0) F: 19:29:12.30 (21:45.1)
11 43:52 43:42 Bram Noordhuis Appingedam 307 DX41WMP S: 18:45:42.50 R1: 19:06:49.35 (21:06.8) F: 19:29:24.10 (22:34.8)
12 44:30 44:13 Warner Snippe Groningen 342 DW90BSX S: 18:45:49.95 R1: 19:07:32.30 (21:42.4) F: 19:30:02.10 (22:29.8)
13 44:32 44:22 Johann Doden Emden 114 DK8HEG9 S: 18:45:42.15 R1: 19:07:34.80 (21:52.7) F: 19:30:04.15 (22:29.3)
14 44:41 44:31 Pier Prins Loppersum 41 DR5YWA4 S: 18:45:42.55 R1: 19:07:18.45 (21:35.9) F: 19:30:12.65 (22:54.2)
15 45:00 44:55 John Walker Winsum 369 DT2CER5 S: 18:45:36.85 R1: 19:07:26.90 (21:50.1) F: 19:30:31.50 (23:04.6)
16 45:13 45:05 Philip Bouwman Lelystad 109 DX5SRW2 S: 18:45:40.05 R1: 19:07:26.05 (21:46.0) F: 19:30:45.00 (23:19.0)
17 45:34 45:17 Cor van den Berg Appingedam 351 CH18028 S: 18:45:48.75 R1: 19:08:07.10 (22:18.4) F: 19:31:05.70 (22:58.6)
18 45:49 45:38 Gert Schreuder Oosterwijtwerd 148 DW6R8AE S: 18:45:42.85 R1: 19:08:07.25 (22:24.4) F: 19:31:20.75 (23:13.5)
19 45:53 45:48 Joop Walvius Rodium 336 DN2SY8H S: 18:45:37.15 R1: 19:07:30.10 (21:53.0) F: 19:31:24.55 (23:54.4)
20 46:15 46:00 Gerik Mik Sint-Annen 135 DF0FX3H S: 18:45:47.30 R1: 19:07:54.15 (22:06.8) F: 19:31:47.25 (23:53.1)
21 46:41 46:41 Geert Klei Wirdum 372 DW7ZF2T S: R1: 19:08:41.10 (0:08:41.1) F: 19:32:13.20 (23:32.1)
22 46:49 46:38 Douwe Iedema Hoogezand 352 CE47117 S: 18:45:42.55 R1: 19:05:00.00 (19:17.5) F: 19:32:20.55 (27:20.5)
23 46:49 46:33 Hinny Haan Veendam 119 CB29687 S: 18:45:48.45 R1: 19:08:55.95 (23:07.5) F: 19:32:20.60 (23:24.7)
24 46:55 46:43 Jan Hiemstra Eelde 123 DW5DH02 S: 18:45:44.40 R1: 19:08:51.50 (23:07.1) F: 19:32:27.45 (23:35.9)
25 47:14 47:04 Hiddo Boomsema Wildervank 105 DR3CMVH S: 18:45:42.25 R1: 19:09:27.85 (23:45.6) F: 19:32:46.25 (23:18.4)
26 47:26 47:09 Fred Hulsebos Veendam 127 DY7778P S: 18:45:49.55 R1: 19:08:15.40 (22:25.9) F: 19:32:58.30 (24:42.9)
27 48:04 47:39 Peter Zuidema Loon 309 DM934ES S: 18:45:56.55 R1: 19:09:22.10 (23:25.6) F: 19:33:35.55 (24:13.4)
28 48:43 48:32 Rino Janssens Eelde 346 DK90S6P S: 18:45:43.95 R1: 19:09:57.70 (24:13.8) F: 19:34:15.35 (24:17.6)
29 48:45 48:35 Ger van Dam Adorp 112 DK78KED S: 18:45:42.35 R1: 19:08:57.25 (23:14.9) F: 19:34:16.90 (25:19.7)
30 48:52 48:47 Gerrit Vennik Assen 156 4RWFFNZ S: 18:45:38.10 R1: 19:09:43.55 (24:05.4) F: 19:34:24.45 (24:40.9)
31 48:53 48:41 Hans Eijkelekamp Paterswolde 356 CD81789 S: 18:45:44.45 R1: 19:09:58.35 (24:13.9) F: 19:34:24.85 (24:26.5)
32 49:04 49:04 Jurrie Medema Appingedam 184 DW45N18 S: R1: 19:09:54.55 (0:09:54.5) F: 19:34:36.40 (24:41.9)
33 50:28 50:11 Herman Middel Stadskanaal 344 DW0MVMN S: 18:45:49.05 R1: 19:09:57.10 (24:08.1) F: 19:35:59.70 (26:02.6)
34 50:44 50:25 Dick van den Berg Stedum 313 DR8TC7E S: 18:45:51.30 R1: 19:10:54.70 (25:03.4) F: 19:36:15.60 (25:20.9)
35 50:44 50:26 Wouter Meerman Ten Boer 205 DK5C6SF S: 18:45:51.05 R1: 19:10:56.10 (25:05.1) F: 19:36:16.30 (25:20.2)
36 51:13 50:53 Harry Wiersum Appingedam 201 DW4TBP3 S: 18:45:52.25 R1: 19:12:17.90 (26:25.7) F: 19:36:44.50 (24:26.6)
37 51:49 51:32 Egbert Geertsma Groningen 303 DR38ZAE S: 18:45:48.80 R1: 19:11:02.60 (25:13.8) F: 19:37:20.55 (26:17.9)
38 51:59 51:47 Rudolf Land Eelde 130 CE62028 S: 18:45:44.60 R1: 19:11:10.80 (25:26.2) F: 19:37:30.75 (26:19.9)
39 54:08 53:49 Willem Meffert Winschoten 324 DF59PAK S: 18:45:51.35 R1: 19:12:32.10 (26:40.8) F: 19:39:40.20 (27:08.1)
40 54:25 54:08 Dirk Franssen Saaksum 362 CA16070 S: 18:45:49.50 R1: 19:12:25.80 (26:36.3) F: 19:39:56.80 (27:31.0)
41 56:53 56:53 Joost Kerkhoff Loppersum 370 DN86RRT S: R1: 19:13:40.90 (0:13:40.9) F: 19:42:25.10 (28:44.2)
42 1:07:04 1:06:47 A.u. Huizinga Appingedam 126 8TYH635 S: 18:45:50.25 R1: 19:17:13.70 (31:23.5) F: 19:52:36.35 (35:22.6)
 

Wedstrijdloop 10KM - Mannen 60+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 38:47 38:44 Jan Nienhuis Winsum 45 CE14118 S: 18:45:34.75 R1: 19:04:30.55 (18:55.8) F: 19:24:18.60 (19:48.1)
2 42:40 42:37 Jan Krans Delfzijl 304 CC54286 S: 18:45:36.00 R1: 19:06:24.55 (20:48.5) F: 19:28:12.25 (21:47.7)
3 42:51 42:48 Garmt Borgman Hoogezand 106 CB23818 S: 18:45:35.05 R1: 19:06:37.80 (21:02.8) F: 19:28:23.05 (21:45.2)
4 43:12 43:04 Albert Zijlstra Elsloo Fr 197 DK3F3F6 S: 18:45:39.50 R1: 19:06:38.20 (20:58.7) F: 19:28:43.50 (22:05.3)
5 44:36 44:27 Eiltjo Noordman Lelystad 138 DN2N9YT S: 18:45:40.65 R1: 19:06:56.45 (21:15.8) F: 19:30:07.50 (23:11.1)
6 44:51 44:44 Tjibbe Pebesma Annen 365 CA03159 S: 18:45:38.65 R1: 19:07:26.15 (21:47.5) F: 19:30:22.55 (22:56.4)
7 45:36 45:17 Dirk Heun Appingedam 199 DY5Y8HD S: 18:45:52.05 R1: 19:08:18.85 (22:26.8) F: 19:31:08.35 (22:49.5)
8 46:37 46:28 Henk Apotheker Delfzijl 301 CC51368 S: 18:45:41.40 R1: 19:08:31.75 (22:50.3) F: 19:32:08.65 (23:36.9)
9 47:54 47:50 Piet Winkelaar Delfzijl 259 CG19869 S: 18:45:36.45 R1: 19:08:48.30 (23:11.9) F: 19:33:25.60 (24:37.3)
10 50:45 50:29 Geert Jan Reinders Loppersum 46 CG15892 S: 18:45:48.00 R1: 19:10:36.70 (24:48.7) F: 19:36:16.90 (25:40.2)
11 51:15 51:05 Henk van Til Aduard 333 DM4SNFP S: 18:45:42.65 R1: 19:10:37.80 (24:55.2) F: 19:36:47.20 (26:09.4)
12 51:36 51:26 Jan H Rijnberg Gasselte 310 DZ4XVTZ S: 18:45:42.25 R1: 19:09:27.70 (23:45.5) F: 19:37:08.25 (27:40.5)
13 53:14 52:55 Jaap Groenendal Oldehove 117 CH64193 S: 18:45:51.00 R1: 19:12:10.80 (26:19.8) F: 19:38:45.70 (26:34.9)
14 53:27 53:09 Anjo Zeven Westerlee 166 DR0HHVP S: 18:45:51.20 R1: 19:12:32.20 (26:41.0) F: 19:38:59.30 (26:27.1)
15 54:08 53:59 Jan Rienstra Groningen 144 DW7XT47 S: 18:45:40.85 R1: 19:11:59.75 (26:18.9) F: 19:39:39.70 (27:40.0)
16 54:40 54:24 Teike van Driessum Uithuizermeeden 334 CE58450 S: 18:45:48.50 R1: 19:12:25.05 (26:36.5) F: 19:40:12.30 (27:47.3)
17 55:03 54:40 Jan Helmantel Ten Boer 316 DF3XZS6 S: 18:45:55.25 R1: 19:13:14.55 (27:19.3) F: 19:40:34.50 (27:20.0)
18 56:16 56:05 Gerard de Vries Veendam 326 DK4ERP1 S: 18:45:43.55 R1: 19:13:22.40 (27:38.9) F: 19:41:47.90 (28:25.5)
19 56:55 56:36 Henk Brouwer Blijham 368 DY5N7SG S: 18:45:51.35 R1: 19:13:22.20 (27:30.9) F: 19:42:26.60 (29:04.4)
20 57:01 56:51 Klaas van der Molen Appingedam 136 CB91347 S: 18:45:42.15 R1: 19:13:26.20 (27:44.1) F: 19:42:32.50 (29:06.3)
21 57:44 57:22 Dirk de Weert Uithuizen 349 DW6TWTC S: 18:45:54.20 R1: 19:14:08.30 (28:14.1) F: 19:43:16.00 (29:07.7)
22 59:00 58:49 Joop Werkman Bedum 359 DA3SSHA S: 18:45:42.80 R1: 19:14:08.75 (28:25.9) F: 19:44:31.80 (30:23.1)
23 1:17:11 1:16:47 Sebo Hillenga Delfzijl 124 CC61249 S: 18:45:55.95 R1: 19:16:00.20 (30:04.3) F: 20:02:42.50 (46:42.3)
 

Wedstrijdloop 10KM - Vrouwen Senioren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 32:27 32:26 Elizeba Cherono Kenia 52 DM9K09M S: 18:45:33.60 R1: 19:01:41.15 (16:07.5) F: 19:17:59.10 (16:18.0)
2 32:36 32:33 Jane Moraa Kenia 51 DW5VTAN S: 18:45:35.05 R1: 19:01:22.75 (15:47.7) F: 19:18:07.75 (16:45.0)
3 34:03 34:01 Luula Berhane 56 DT4RRSA S: 18:45:34.95 R1: 19:01:50.35 (16:15.4) F: 19:19:35.20 (17:44.9)
4 34:11 34:10 Andrea Deelstra Apeldoorn 53 DK9Y7SD S: 18:45:33.65 R1: 19:02:23.70 (16:50.1) F: 19:19:43.45 (17:19.7)
5 35:21 35:19 Stefanie Bouma Drachten 54 DW54G7K S: 18:45:34.50 R1: 19:05:00.00 (19:25.5) F: 19:20:53.20 (15:53.2)
6 36:02 36:02 Immy Kersbergen Wommels 58 DW2KAW2 S: R1: 19:03:16.55 (0:03:16.5) F: 19:21:33.75 (18:17.2)
7 37:17 37:15 Karina Willems Zwolle 57 DW5XE05 S: 18:45:33.95 R1: 19:03:23.45 (17:49.5) F: 19:22:48.55 (19:25.1)
8 41:55 41:46 An Bennema Groningen 170 DW7F78D S: 18:45:42.15 R1: 19:06:06.50 (20:24.4) F: 19:27:27.40 (21:20.9)
9 42:09 42:02 Lydia Doornbos Appingedam 115 CG52612 S: 18:45:39.15 R1: 19:06:15.85 (20:36.7) F: 19:27:40.55 (21:24.7)
10 42:31 42:21 Christina Draijer Groningen 176 DR3AY9E S: 18:45:42.55 R1: 19:06:23.50 (20:41.0) F: 19:28:02.75 (21:39.2)
11 43:50 43:50 Hilde Bakema Groningen 168 DT46169 S: R1: 19:06:53.95 (0:06:53.9) F: 19:29:22.40 (22:28.5)
12 44:59 44:49 Maayke Sterk Groningen 150 DW7PZ67 S: 18:45:42.15 R1: 19:07:04.45 (21:22.3) F: 19:30:30.95 (23:26.5)
13 48:51 48:51 Sylvia Overgaauw Delfzijl 140 DW1YMSY S: R1: 19:09:54.50 (0:09:54.5) F: 19:34:22.55 (24:28.0)
14 51:36 51:27 Betty Rijnberg Gieten 265 DW5G7AC S: 18:45:42.10 R1: 19:09:28.20 (23:46.1) F: 19:37:08.40 (27:40.2)
15 55:37 55:17 Frouk van Dijken Loppersum 207 DW5BWDK S: 18:45:51.95 R1: 19:12:58.05 (27:06.1) F: 19:41:08.70 (28:10.7)
 

Wedstrijdloop 10KM - Vrouwen 35+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 37:10 37:07 Nadja Wijenberg Schinnen 65 DW1YBZ5 S: 18:45:35.35 R1: 19:03:45.70 (18:10.4) F: 19:22:41.50 (18:55.8)
2 40:13 40:11 Patries Zijlstra Eenrum 66 DR82549 S: 18:45:35.05 R1: 19:04:59.45 (19:24.4) F: 19:25:45.30 (20:45.9)
3 40:46 40:43 Petra Faber Veendam 67 DW5BRCW S: 18:45:35.35 R1: 19:05:32.75 (19:57.4) F: 19:26:18.20 (20:45.5)
4 43:42 43:34 Marjan Oostinga Eelde 261 DY3DYZ1 S: 18:45:40.25 R1: 19:07:00.80 (21:20.6) F: 19:29:14.10 (22:13.3)
5 44:01 43:58 Angelique Nienhuis Winsum 68 CG52423 S: 18:45:34.75 R1: 19:07:03.35 (21:28.6) F: 19:29:32.70 (22:29.4)
6 45:31 45:13 Lotus van Es Groningen 216 DT2ANK5 S: 18:45:50.60 R1: 19:08:18.00 (22:27.4) F: 19:31:03.00 (22:45.0)
7 46:46 46:33 Mariska Bosch Appingedam 300 DW3GHZZ S: 18:45:45.20 R1: 19:08:41.40 (22:56.2) F: 19:32:17.70 (23:36.3)
8 50:46 50:26 Annet Haaksma Groningen 268 DK5V3FZ S: 18:45:52.20 R1: 19:10:57.00 (25:04.8) F: 19:36:17.80 (25:20.8)
9 51:12 50:54 Carla Frankruijter Bedum 178 DY45F31 S: 18:45:49.95 R1: 19:10:37.20 (24:47.3) F: 19:36:43.70 (26:06.5)
10 53:47 53:38 Ester Rienstra Groningen 145 DW70P18 S: 18:45:40.75 R1: 19:12:00.25 (26:19.5) F: 19:39:18.70 (27:18.5)
11 1:01:29 1:01:29 Nicole Boschman Rottum 263 DG3GDS7 S: R1: 19:16:06.95 (0:16:06.9) F: 19:47:00.90 (30:54.0)
 

Wedstrijdloop 10KM - Vrouwen 45+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 44:10 44:07 Anna Siebenga Gasselte 77 DK78BGT S: 18:45:35.65 R1: 19:07:08.00 (21:32.4) F: 19:29:42.20 (22:34.2)
2 44:16 44:13 Simone Binnema Eenrum 78 DR02WVP S: 18:45:34.95 R1: 19:07:12.25 (21:37.3) F: 19:29:47.65 (22:35.4)
3 44:16 44:13 Gonny Houtman Winsum 75 DG7TT1V S: 18:45:34.80 R1: 19:07:11.80 (21:37.0) F: 19:29:47.85 (22:36.0)
4 45:25 45:25 Inge Wulffelé Leeuwarden 164 DA75R9W S: R1: 19:08:21.40 (0:08:21.4) F: 19:30:56.55 (22:35.1)
5 49:17 49:08 Mirjam Winkelaar Delfzijl 258 DA6FW7C S: 18:45:40.95 R1: 19:09:55.70 (24:14.8) F: 19:34:48.90 (24:53.2)
6 49:38 49:20 Magriet Taselaar-Vegter Uithuizen 152 CB54900 S: 18:45:50.05 R1: 19:10:07.90 (24:17.9) F: 19:35:09.90 (25:02.0)
7 50:45 50:27 Evelyn Schipper Lellens 267 DN2YRVY S: 18:45:50.55 R1: 19:10:32.60 (24:42.1) F: 19:36:17.20 (25:44.6)
8 51:29 51:18 Kea de Groot Appingedam 118 DR9MZSP S: 18:45:42.95 R1: 19:10:36.00 (24:53.1) F: 19:37:00.50 (26:24.5)
9 52:15 52:15 Linda Noordhuis Appingedam 204 DK97NFZ S: R1: 19:10:52.65 (0:10:52.6) F: 19:37:46.95 (26:54.3)
10 53:14 52:58 Hillie Middel Stadskanaal 212 DA0SCCT S: 18:45:47.90 R1: 19:12:11.10 (26:23.2) F: 19:38:45.65 (26:34.5)
11 53:36 53:13 Sabina Oudman Bedum 269 DA5VGXH S: 18:45:55.85 R1: 19:12:19.60 (26:23.8) F: 19:39:08.45 (26:48.8)
12 54:41 54:26 Ina van Driessum Uithuizermeeden 264 CB58049 S: 18:45:47.40 R1: 19:12:25.30 (26:37.9) F: 19:40:12.50 (27:47.2)
13 55:37 55:17 Riekie van den Berg Stedum 262 DR82H26 S: 18:45:51.80 R1: 19:12:58.05 (27:06.2) F: 19:41:08.50 (28:10.5)
14 1:01:29 1:01:06 Lineke Ham Warffum 266 DZ55VVN S: 18:45:55.45 R1: 19:16:08.05 (30:12.6) F: 19:47:01.10 (30:53.1)
15 1:06:27 1:06:01 Lucy Bakker Delfzijl 100 DT7YK8D S: 18:45:58.25 R1: 19:18:29.00 (32:30.8) F: 19:51:59.10 (33:30.1)
16 1:07:22 1:06:58 Dineke Kok Delfzijl 260 DK4HK3K S: 18:45:56.80 R1: 19:18:22.85 (32:26.0) F: 19:52:54.05 (34:31.2)
17 1:08:45 1:08:27 Truus Bakker Holwierde 101 DN8Z513 S: 18:45:50.05 R1: 19:19:29.55 (33:39.5) F: 19:54:16.50 (34:47.0)
18 1:12:03 1:12:03 Gea Tepper Hardenberg 76 DK6B467 S: R1: 19:30:27.85 (0:30:27.8) F: 19:57:35.15 (27:07.3)
19 1:14:12 1:14:12 Heika Heidekamp Stadskanaal 121 DW0P18H S: R1: 19:31:21.05 (0:31:21.0) F: 19:59:43.55 (28:22.5)
 

Recreantenloop 5km - Recreanten 5km

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 18:19 18:14 Julian Kruijer Delfzijl 1508 DK89F8M S: 19:29:54.25 F: 19:48:07.30
2 18:21 18:18 Stephan Cornelius Oldenburg 1898 DZ23P4D S: 19:29:51.95 F: 19:48:09.45
3 19:15 19:15 Lennart Blaauw Appingedam 1392 DW4TWKY S: 19:29:48.65 F: 19:49:03.50
4 19:21 19:18 Emiel Flart Groningen 1439 DY5HH29 S: 19:29:51.65 F: 19:49:09.10
5 19:23 19:19 Erwin Ten Hove Holwierde 1893 DR8T1A9 S: 19:29:52.80 F: 19:49:11.25
6 19:24 19:21 Matthijs Plijnaar Emmen 1563 DY77MHW S: 19:29:51.40 F: 19:49:11.90
7 19:24 19:20 Edzen Oosterhof Appingedam 1962 DA57MV9 S: 19:29:52.10 F: 19:49:12.15
8 19:26 19:04 Jochem Slijkkuis Groningen 2183 DX8KD8V S: 19:30:10.50 F: 19:49:14.45
9 19:57 19:53 Ab Slagter Uithuizermeeden 2126 CA55261 S: 19:29:52.65 F: 19:49:44.95
10 19:58 19:54 Lennart Velema Groningen 1896 DR8XF5Y S: 19:29:52.05 F: 19:49:46.05
11 20:05 19:59 Ruud Schipper Froombosch 2044 CG20275 S: 19:29:54.50 F: 19:49:53.15
12 20:15 20:11 Klaas Swiersema Foxhol 1608 DR8R2C7 S: 19:29:52.95 F: 19:50:03.20
13 20:24 20:13 Jesse Bleeker Meeden 1895 DW95ZYA S: 19:29:59.20 F: 19:50:12.25
14 20:33 20:30 Rene Zuidhof Sappemeer 1974 DW737G8 S: 19:29:51.75 F: 19:50:21.35
15 20:40 20:30 Suzanne Libbers Adorp 2129 DW1B3MD S: 19:29:58.00 F: 19:50:27.60
16 21:05 20:53 Alex Hoekstra Winsum 2135 DW6W8YE S: 19:30:00.30 F: 19:50:53.10
17 21:22 21:13 Sander ten Hove Holwierde 1470 DT2ANDB S: 19:29:57.65 F: 19:51:09.70
18 21:22 21:22 Sander Stokje Groningen 1252 DY7731S S: F: 19:51:10.50
19 21:31 21:31 Doreen Kipsang Kenia DZ47D7H S: 19:29:48.75 F: 19:51:19.50
20 21:40 20:55 Erwin Buurmeijer Appingedam 1419 DR51BPD S: 19:30:32.70 F: 19:51:27.60
21 21:43 20:23 Erik van Zuiden Delfzijl 1835 HG225ZK S: 19:31:08.15 F: 19:51:31.00
22 21:49 21:49 Melvin Bruggers Appingedam 1414 DY779VY S: F: 19:51:36.80
23 21:56 21:49 Wilmke Boersma Zwolle 1850 DW7R729 S: 19:29:55.15 F: 19:51:43.70
24 22:01 20:52 Geert van der Heide Ureterp 1217 DA5ZA3P S: 19:30:57.35 F: 19:51:48.70
25 22:01 21:52 Herman Beuker Delfzijl 1382 DK1BN2A S: 19:29:57.40 F: 19:51:49.35
26 22:04 21:59 Koen Leertouwer Appingedam 1526 HZ3FMZ6 S: 19:29:53.75 F: 19:51:52.10
27 22:10 22:03 Mino Kasanwidjojo Groningen 1486 DY51P5C S: 19:29:55.50 F: 19:51:58.10
28 22:21 21:41 Harmen Sanders Groningen 1579 DY5Y3ZV S: 19:30:28.25 F: 19:52:09.20
29 22:22 22:16 Douwe Feitsma Zeerijp 1966 DK9MS1X S: 19:29:53.85 F: 19:52:09.85
30 22:30 21:09 Ramon Dobma Schildwolde 1427 HD7F6WB S: 19:31:09.65 F: 19:52:17.80
31 22:31 21:30 Ricardo Meijer Appingedam 1540 DW96XS4 S: 19:30:49.25 F: 19:52:18.90
32 22:36 21:26 Aron Vinke Appingedam 1625 DW92A4A S: 19:30:57.80 F: 19:52:23.80
33 22:36 22:28 Elise Kool Loppersum 1226 DW8E0KZ S: 19:29:56.30 F: 19:52:23.90
34 22:41 22:22 Erik Battjes Delfzijl 1955 DY1TK61 S: 19:30:07.35 F: 19:52:28.60
35 22:44 22:42 Mirjam Knot Winsum 1498 DW7KTRA S: 19:29:50.80 F: 19:52:32.05
36 22:44 21:27 Colin Vial Delfzijl 1887 DW9PKGR S: 19:31:05.85 F: 19:52:32.15
37 22:52 22:43 Rob Libbers Adorp 2130 DW0N12W S: 19:29:57.70 F: 19:52:40.30
38 22:52 22:46 Wybe Heidema Delfzijl 1460 DK5C9CW S: 19:29:54.35 F: 19:52:40.30
39 22:59 22:52 Ewout van der Laan Appingedam 1517 DM4ME1P S: 19:29:54.95 F: 19:52:46.70
40 23:02 23:02 Erika Broekema Groningen 2097 DG9G6YS S: 19:29:49.05 F: 19:52:50.55
41 23:10 22:24 Bas Groenewold Delfzijl 1449 DW7EHGA S: 19:30:35.10 F: 19:52:58.20
42 23:17 23:09 Steffan Haan Delfzijl 1454 DN7F5H2 S: 19:29:56.80 F: 19:53:04.90
43 23:19 23:02 Jorrit van Assen Appingedam 1852 DT2EMMM S: 19:30:05.55 F: 19:53:06.60
44 23:26 23:23 Sven de Wilde Wirdum Gn 1644 DW0XY0C S: 19:29:51.05 F: 19:53:13.90
45 23:27 23:20 Lisann Wollerich Appingedam 1647 DY5YT8S S: 19:29:55.55 F: 19:53:15.30
46 23:32 22:44 Dirk-Jan Verhagen Hoogezand 1621 DR85C2E S: 19:30:36.80 F: 19:53:20.40
47 23:38 23:32 Jonny Stokroos Appingedam 1956 DW7F5WT S: 19:29:53.95 F: 19:53:25.65
48 23:38 23:20 Justin Tuil Delfzijl 1854 DW7YC06 S: 19:30:06.45 F: 19:53:25.70
49 23:44 23:37 Leon Bos Appingedam 1405 DY70ESE S: 19:29:55.75 F: 19:53:32.45
50 23:45 22:15 Jan Willem Bruggink Maastricht 1913 DT2SM2E S: 19:31:18.95 F: 19:53:33.25
51 23:46 23:32 Henk Snijder Slochteren 1594 DK78R1P S: 19:30:02.65 F: 19:53:34.15
52 23:52 23:33 Hugo Bijleveld Appingedam 1922 DR3KKE5 S: 19:30:07.30 F: 19:53:39.60
53 23:55 23:49 John Meedendorp Delfzijl 1233 DY7TV03 S: 19:29:54.95 F: 19:53:43.55
54 23:57 23:49 Amber Meedendorp Delfzijl 1537 DW12CK2 S: 19:29:56.80 F: 19:53:45.05
55 23:58 23:36 William Waclawik Appingedam 1941 DK627NW S: 19:30:09.90 F: 19:53:45.75
56 24:00 22:50 Jeroen Fokken Groningen 1440 DW6RN0Y S: 19:30:58.60 F: 19:53:47.80
57 24:02 22:33 Rene van der Duin Appingedam 1877 DW46GH9 S: 19:31:17.85 F: 19:53:50.05
58 24:02 23:47 Arjan Smit Appingedam 1592 DZ8ARMR S: 19:30:04.25 F: 19:53:50.50
59 24:04 23:29 Ronald Kuizenga Appingedam 1514 DR10SY1 S: 19:30:22.95 F: 19:53:51.60
60 24:05 24:02 Robin Bruins Ten Boer 1416 DY7GWDR S: 19:29:51.35 F: 19:53:52.75
61 24:08 24:06 Muzaffer Alpak Groningen 1370 DW6R6TF S: 19:29:50.90 F: 19:53:56.10
62 24:09 24:04 Stefan van der Duin Appingedam 1435 DR7MHXB S: 19:29:53.25 F: 19:53:57.25
63 24:09 22:23 Johan Brondijk Delfzijl 1412 DW5291N S: 19:31:35.25 F: 19:53:57.45
64 24:10 23:29 Lennart Boerma Delfzijl 2167 DK9YYX3 S: 19:30:29.75 F: 19:53:58.35
65 24:13 24:07 Johan Feitsma Zeerijp 1967 DW4KTB2 S: 19:29:54.25 F: 19:54:00.65
66 24:13 23:28 Jeroen Oortwijn Hengelo 1554 DW3VXRG S: 19:30:33.00 F: 19:54:00.85
67 24:17 23:23 Roderick Kroes Delfzijl 1505 DK4DE0X S: 19:30:42.20 F: 19:54:05.20
68 24:18 23:37 Luuk Mooibroek Appingedam 1823 DA2PBXS S: 19:30:30.15 F: 19:54:06.30
69 24:19 21:36 Joel Smidts Wagenborgen 2113 DZ40ZPC S: 19:32:31.55 F: 19:54:06.90
70 24:20 23:27 Sylvian van Wijk Delfzijl 1643 HD7FKV1 S: 19:30:41.05 F: 19:54:07.75
71 24:21 24:14 Dora Bos-Kruger Appingedam 1408 DZ47E6H S: 19:29:55.80 F: 19:54:09.50
72 24:22 22:50 Bjorn Kamps Schildwolde 1483 DA2TAMR S: 19:31:20.15 F: 19:54:09.70
73 24:22 24:01 Demi-Esmee Halmingh Meeden 1216 BC50150 S: 19:30:09.35 F: 19:54:10.20
74 24:22 24:18 Willem Oostra Hoogezand 1889 DW7P937 S: 19:29:53.15 F: 19:54:10.20
75 24:24 24:21 Heleen Bijma Appingedam 1388 DW1BRGW S: 19:29:51.40 F: 19:54:11.80
76 24:24 22:37 Maarten Kruijver Delfzijl 1511 DW4KDNP S: 19:31:35.75 F: 19:54:12.35
77 24:26 23:08 Herman Boerema Appingedam 1399 DW9ZTP3 S: 19:31:06.75 F: 19:54:13.80
78 24:26 23:08 Mark Pot Appingedam 1565 DW0MRBP S: 19:31:06.60 F: 19:54:14.10
79 24:28 23:09 Martin Steenbergen Appingedam 1940 DA7TBCD S: 19:31:07.30 F: 19:54:15.60
80 24:29 24:12 Cees de Haan Groningen 1215 DR7NEN8 S: 19:30:05.45 F: 19:54:17.20
81 24:34 24:10 Tim Visscher Holwierde 1626 DW029BE S: 19:30:12.20 F: 19:54:22.05
82 24:36 24:12 Gijs Geurtsen Holwierde 1442 DT2CKWH S: 19:30:12.20 F: 19:54:23.80
83 24:37 23:51 Martijn Niemeijer Appingedam 1945 DW56AGD S: 19:30:34.90 F: 19:54:25.00
84 24:42 24:40 Thijmen Boelens Appingedam 1395 DT2E5CT S: 19:29:50.60 F: 19:54:30.30
85 24:43 24:04 Martin Stoppels Appingedam 1309 DR7MYWK S: 19:30:27.65 F: 19:54:30.75
86 24:49 24:01 Peter Keizer Appingedam 1489 DK8ZK15 S: 19:30:36.10 F: 19:54:36.75
87 24:54 24:09 Qusay Abed Appingedam 1365 DR8XRGV S: 19:30:33.65 F: 19:54:41.75
88 24:54 24:45 Jan Boere Appingedam 1397 DW7A6C2 S: 19:29:58.00 F: 19:54:42.50
89 24:56 24:33 Mark Kingma Delfzijl 1491 DW2CPHY S: 19:30:11.05 F: 19:54:43.90
90 24:57 24:56 Arjen Emmelkamp Meedhuizen 1281 DK5Y7PT S: 19:29:49.10 F: 19:54:44.90
91 24:59 24:57 Lois Bijma Appingedam 1389 HZ3G953 S: 19:29:50.30 F: 19:54:46.75
92 25:00 24:27 Chantal Stuut Wagenborgen 1604 DA59TE2 S: 19:30:21.75 F: 19:54:47.95
93 25:01 24:11 Milan Zoestbergen Appingedam 1651 DK48P6P S: 19:30:38.40 F: 19:54:49.40
94 25:03 23:16 Kabouter Kruijver Delfzijl 1510 DW7WDMB S: 19:31:35.25 F: 19:54:51.15
95 25:05 23:39 Inge Wagt Nieuw Roden 1636 DN1BZWR S: 19:31:13.90 F: 19:54:52.85
96 25:05 24:33 Rick Boelem Appingedam 1882 DW7W21Z S: 19:30:20.80 F: 19:54:53.40
97 25:07 24:14 Sharyl van Wijk Delfzijl 1641 CC76412 S: 19:30:41.00 F: 19:54:54.75
98 25:07 24:52 Alexander van Komen Delfzijl 1501 DW92E9H S: 19:30:03.85 F: 19:54:55.00
99 25:07 23:50 Peter Steenbergen Appingedam 1601 DR5EAZT S: 19:31:06.30 F: 19:54:55.40
100 25:07 24:07 Tonny Hoorndijk Appingedam 1995 DW554ZS S: 19:30:48.55 F: 19:54:55.55
101 25:08 24:22 Agnes Woldhuis Ten Post 2190 DM91AD5 S: 19:30:34.65 F: 19:54:56.10
102 25:12 25:02 Bram Geurtsen Holwierde 1443 DR5A776 S: 19:29:58.55 F: 19:55:00.30
103 25:14 24:37 Johan Burgstra Appingedam 1866 DW31MCC S: 19:30:25.95 F: 19:55:02.10
104 25:17 25:10 Roel van den Akker Oosterwijtwerd 1369 DW0MYWT S: 19:29:55.50 F: 19:55:05.10
105 25:22 24:35 Gea Rouppé Appingedam 1243 DW704YB S: 19:30:35.35 F: 19:55:10.20
106 25:23 24:29 Nick Boersma Delfzijl 1400 DK4ADK2 S: 19:30:42.20 F: 19:55:11.05
107 25:24 25:12 Esther Huisman Appingedam 1220 DK97NSW S: 19:30:00.20 F: 19:55:11.65
108 25:26 25:00 Renske Linstra Appingedam 1978 CG45638 S: 19:30:14.65 F: 19:55:13.70
109 25:29 24:36 Patrick van Wijk Delfzijl 1642 DW52XAV S: 19:30:41.45 F: 19:55:16.70
110 25:33 24:42 Patrick Stegenga Delfzijl 1602 DT24N8H S: 19:30:39.10 F: 19:55:20.70
111 25:34 25:25 Robbie ten Hove Holwierde 1469 DK4A884 S: 19:29:57.05 F: 19:55:21.75
112 25:35 25:33 Stefanie van Arendonk Siddeburen 1372 DA3KGC1 S: 19:29:51.35 F: 19:55:23.40
113 25:39 24:52 Lars Leeman Ten Post 1524 DR864CA S: 19:30:35.25 F: 19:55:26.65
114 25:39 25:27 Linda van den Akker Oosterwijtwerd 1368 DW54SP8 S: 19:30:00.30 F: 19:55:27.25
115 25:48 24:55 Johnny Ligtlee Groningen 1529 DW54GM4 S: 19:30:41.80 F: 19:55:36.15
116 25:49 25:37 Mark Jan Anne Kooi Tjuchem 2181 DR1NCKE S: 19:30:00.10 F: 19:55:36.80
117 25:55 25:18 Robin Datema Appingedam 1923 DR5YR7F S: 19:30:25.85 F: 19:55:43.00
118 25:58 25:27 Ale Ploegh Appingedam 1239 DW4BY1V S: 19:30:18.95 F: 19:55:45.85
119 25:58 25:34 Xander Beuker Delfzijl 1383 DK6GDPX S: 19:30:13.15 F: 19:55:46.40
120 25:59 24:56 Peter Kwant Holwierde 1230 DW5GHGA S: 19:30:51.30 F: 19:55:47.30
121 25:59 25:29 Willem Huisman Bedum 1471 DK1H3BS S: 19:30:18.50 F: 19:55:47.40
122 26:05 25:37 Rick Jansen Enschede 1875 DY77N49 S: 19:30:16.20 F: 19:55:52.95
123 26:09 25:48 Hans Dekker Stadskanaal 1275 DR66XBE S: 19:30:10.30 F: 19:55:57.40
124 26:11 26:02 Ruben Kwant Appingedam 1515 DA0Y7G2 S: 19:29:56.80 F: 19:55:58.65
125 26:11 25:57 Jose Mulder Delfzijl 1236 CB73760 S: 19:30:02.95 F: 19:55:59.30
126 26:17 24:31 Richard van der Werff Usquert 2177 DR0DM0T S: 19:31:34.15 F: 19:56:05.10
127 26:19 25:52 Nienke van Dijk Hilversum 1874 DK90KFK S: 19:30:15.85 F: 19:56:07.45
128 26:22 25:35 Ida Joustra Appingedam 1827 DM9YR5G S: 19:30:35.70 F: 19:56:10.10
129 26:31 25:36 Bianca Boerema Appingedam 1206 DW8TYCA S: 19:30:43.65 F: 19:56:19.00
130 26:31 26:13 Stefan Groen Delfzijl 1447 DW7FKHT S: 19:30:07.05 F: 19:56:19.45
131 26:33 24:23 Susanne Bosscher Delfzijl 1906 DZ28DTW S: 19:31:58.50 F: 19:56:21.40
132 26:33 24:23 Mark Giesolf Delfzijl 1980 CH60820 S: 19:31:58.65 F: 19:56:21.45
133 26:34 26:32 Patrick Oldenkamp Groningen 1550 DA5HPGR S: 19:29:51.05 F: 19:56:22.40
134 26:35 25:52 Ron Leeman Ten Post 1523 DW05RVH S: 19:30:31.90 F: 19:56:23.40
135 26:38 25:17 Stefan Roelvink Schildwolde 1573 DT4R7PP S: 19:31:09.65 F: 19:56:26.00
136 26:39 25:20 Arne Hofstee Appingedam 1833 DY7MZNP S: 19:31:08.15 F: 19:56:27.30
137 26:41 26:28 Albert Smook Delfzijl 1692 DN4GHBF S: 19:30:01.55 F: 19:56:29.20
138 26:41 26:21 Anjo Kiel Appingedam 1846 DR64Z5B S: 19:30:08.30 F: 19:56:29.35
139 26:42 24:41 Renzo Zoutman Delfzijl 1933 DK54SBG S: 19:31:49.85 F: 19:56:30.15
140 26:47 25:41 Han Reimersdahl Delfzijl 1839 DZ46386 S: 19:30:54.75 F: 19:56:35.25
141 26:51 26:36 Kim van Dijk Appingedam 1424 DW05T5F S: 19:30:03.70 F: 19:56:38.90
142 26:57 26:43 Margriet Stavasius Delfzijl 2000 DT6Z76E S: 19:30:02.95 F: 19:56:45.55
143 26:58 26:12 Floor Groenewold Delfzijl 1450 DR8B77M S: 19:30:34.95 F: 19:56:46.20
144 27:01 26:51 Henriette Boere Appingedam 1398 DK4D47B S: 19:29:58.35 F: 19:56:48.70
145 27:02 25:27 Agens de Koning Delfzijl 2015 DX6SNME S: 19:31:23.65 F: 19:56:50.15
146 27:05 26:56 Jacco Middelveldt Wapse 1234 DR081GS S: 19:29:56.90 F: 19:56:52.95
147 27:05 27:03 Sonja van der Linde Appingedam 1939 DT4XG36 S: 19:29:50.85 F: 19:56:53.40
148 27:07 26:54 Erik Puister Appingedam 1916 DK3AFTB S: 19:30:02.35 F: 19:56:55.40
149 27:08 25:28 Jolanda de Winter Appingedam 1646 DT2EEFZ S: 19:31:29.30 F: 19:56:56.45
150 27:10 26:30 Patricia Koops Warfhuizen 2082 DK2ZHCA S: 19:30:28.35 F: 19:56:58.00
151 27:11 25:12 Niels Kloosterman Leeuwarden 1495 DY44VV9 S: 19:31:47.70 F: 19:56:59.25
152 27:12 26:05 Tibor Hillebrand Appingedam 1466 DK5C5WZ S: 19:30:55.75 F: 19:57:00.00
153 27:12 26:03 Henk van der Vlis Appingedam 1256 DZ5BDDB S: 19:30:58.05 F: 19:57:00.10
154 27:13 26:48 Erik Baar Uithuizermeeden 1863 DW7KR7K S: 19:30:14.05 F: 19:57:01.25
155 27:15 25:49 Siep Nienhuis Veendam 2039 DW6WB8M S: 19:31:14.60 F: 19:57:02.80
156 27:21 25:43 Femke Veldman Delfzijl 1620 DW4KN66 S: 19:31:26.45 F: 19:57:09.25
157 27:23 25:46 Colin Bronsema Groningen 1413 DK4VHAV S: 19:31:25.80 F: 19:57:11.00
158 27:27 27:21 Elisa Valk Leidschendam 1614 DW9F0ZT S: 19:29:54.95 F: 19:57:15.00
159 27:28 25:59 Richard van der Duin Houten 1886 DT2AT1F S: 19:31:17.70 F: 19:57:15.85
160 27:29 25:53 Yrenee Koen Groningen 1499 HG29PZT S: 19:31:24.40 F: 19:57:16.60
161 27:31 26:42 Mariska Hooites Hoogezand 1218 DK7WHRZ S: 19:30:37.55 F: 19:57:18.60
162 27:32 26:54 Jan Burgstra Appingedam 1865 DA5AN4S S: 19:30:26.40 F: 19:57:19.80
163 27:35 25:25 Aljo van der Sleen Coevorden 1936 DR1P9N6 S: 19:31:58.00 F: 19:57:22.80
164 27:35 25:38 Derick Kluter Appingedam 1308 DW3X73N S: 19:31:45.60 F: 19:57:22.95
165 27:35 27:07 Sjouke de Vries Delfzijl 2191 DR0VC8N S: 19:30:16.65 F: 19:57:23.10
166 27:38 26:50 Dineke Srowig Appingedam 1251 DW044KM S: 19:30:36.40 F: 19:57:25.75
167 27:40 27:24 Bertus Visscher Garsthuizen 1963 DK8ZZG6 S: 19:30:04.55 F: 19:57:28.20
168 27:41 27:18 Koen Mulder Meppel 1907 DK7G0VZ S: 19:30:12.05 F: 19:57:29.10
169 27:41 27:18 Klaas-Jelmer Hilgenga Meppel 1905 DZ84N67 S: 19:30:12.25 F: 19:57:29.35
170 27:42 26:17 Wim van der Til Nieuw Roden 1610 DF9SSG2 S: 19:31:13.50 F: 19:57:30.05
171 27:42 25:50 Pascal Pathuis Appingedam 1557 DX1F0HH S: 19:31:40.20 F: 19:57:30.25
172 27:43 27:34 Laurens de la Vieter Zuidwolde (drenthe) 1623 DW9PD04 S: 19:29:58.20 F: 19:57:31.35
173 27:44 27:39 Eddy Nieuwenweg Assen 1892 DW43AG8 S: 19:29:53.35 F: 19:57:31.70
174 27:44 27:39 Daniëlle Kors Ten Boer 1503 DW6TAGK S: 19:29:53.50 F: 19:57:32.35
175 27:45 26:43 Sanne Warta Wagenborgen 1637 DF7YREG S: 19:30:50.05 F: 19:57:32.65
176 27:45 26:46 Rowan van Lennep Appingedam 1928 DW5CEX2 S: 19:30:47.20 F: 19:57:32.90
177 27:45 27:37 Floris Bijleveld Appingedam 1921 CH52784 S: 19:29:56.50 F: 19:57:33.15
178 27:46 26:46 Johan Beekhuis Appingedam 1378 DT2ADCH S: 19:30:48.45 F: 19:57:33.75
179 27:47 27:32 Cas Brouwer Delfzijl 1901 DT2EXEP S: 19:30:03.10 F: 19:57:35.15
180 27:48 27:39 Grietje Rispens Delfzijl 1242 DG1XF08 S: 19:29:57.25 F: 19:57:35.75
181 27:48 27:39 Rene de la Vieter Zuidwolde (drenthe) 1624 DT2ETFM S: 19:29:57.75 F: 19:57:35.90
182 27:49 26:56 Jarne Coops Appingedam 1927 DR02EEA S: 19:30:40.80 F: 19:57:36.75
183 27:49 27:49 Jarno Bruins Ten Boer 1417 DY77MWR S: F: 19:57:37.10
184 27:52 27:14 Daniel Stoppels Groningen 1321 DA7FTVP S: 19:30:26.70 F: 19:57:39.80
185 27:54 27:54 Beatrice Chepkurui Kenia DG9WHSR S: 19:29:48.65 F: 19:57:42.45
186 27:56 26:24 Anita Tartarotti Stadskanaal 1694 DW5V4YB S: 19:31:20.95 F: 19:57:44.05
187 28:00 27:08 Wietse Weistra Apeldoorn 1638 DY51BY6 S: 19:30:41.10 F: 19:57:48.25
188 28:05 25:22 Joke Reinders Wagenborgen 2107 DY70EWW S: 19:32:31.35 F: 19:57:53.05
189 28:11 27:31 Greet Pijper Spijk 1562 DT2AGR5 S: 19:30:27.85 F: 19:57:58.80
190 28:14 27:56 Eva Lalkens Appingedam 1520 DR1M4FD S: 19:30:07.10 F: 19:58:02.40
191 28:15 26:02 Peter Balkema Delfzijl 1881 DY5YXV4 S: 19:32:01.65 F: 19:58:03.35
192 28:18 27:39 Saskia van der Veer Groningen 1255 DX6R38B S: 19:30:27.35 F: 19:58:05.85
193 28:18 26:41 Robert de Groot Delfzijl 1451 DK2ZD4Z S: 19:31:25.80 F: 19:58:06.20
194 28:19 26:25 Bart Noordhof Appingedam 1548 DY6PDC1 S: 19:31:42.85 F: 19:58:07.30
195 28:19 26:25 Luuk Lalkens Appingedam 1521 DW6K66C S: 19:31:42.85 F: 19:58:07.35
196 28:20 28:19 Eline van der Helm Appingedam 1463 DG119K7 S: 19:29:49.80 F: 19:58:08.45
197 28:24 27:04 Jelte Hogendorp Delfzijl 1953 DT2ST5K S: 19:31:08.60 F: 19:58:12.40
198 28:26 26:13 Rick Arkema Stadskanaal 1880 DW7F9NA S: 19:32:01.75 F: 19:58:14.00
199 28:34 27:15 Jitze Dam Delfzijl 1209 DK9MZVY S: 19:31:07.35 F: 19:58:21.85
200 28:40 28:08 Arjan Oosterhuis Appingedam 1822 DW46AK3 S: 19:30:20.30 F: 19:58:28.30
201 28:42 26:28 Rob van der Burg Steendam 1837 DY51HS6 S: 19:32:01.75 F: 19:58:29.60
202 28:42 26:38 Marjolein Neisingh Delfzijl 1546 DK1ZW9G S: 19:31:52.60 F: 19:58:30.30
203 28:43 27:59 Jessica Kort Appingedam 1227 DK90GFM S: 19:30:32.40 F: 19:58:30.70
204 28:45 28:20 Jos Bijmolt Tjamsweer 1390 DY70E4Y S: 19:30:13.45 F: 19:58:32.90
205 28:46 26:45 Henk Zoutman Delfzijl 1934 DT4XC65 S: 19:31:49.85 F: 19:58:34.35
206 28:56 28:23 Rene Stuut Wagenborgen 1607 DW2425Z S: 19:30:22.00 F: 19:58:44.55
207 29:00 27:07 Jack Vos Delfzijl 1910 DY771N3 S: 19:31:42.30 F: 19:58:48.55
208 29:03 27:22 M.h. Doornbos-Hartman Winneweer 1430 DY7P8G1 S: 19:31:29.40 F: 19:58:51.30
209 29:04 26:57 G Noordhoff Apingedam 1876 DT2AHVM S: 19:31:55.30 F: 19:58:51.80
210 29:05 28:47 Martijn Werkman Appingedam 1639 DK56T0M S: 19:30:06.00 F: 19:58:52.85
211 29:05 28:47 Johan Houkes Appingedam 1294 DM43KC1 S: 19:30:06.00 F: 19:58:52.90
212 29:07 27:39 Roel Vedder Havelte 1616 DW5V3GW S: 19:31:16.45 F: 19:58:55.20
213 29:08 28:52 Jacob Kammenga Appingedam 1481 DW4W447 S: 19:30:04.60 F: 19:58:56.35
214 29:10 28:27 Maria Camphuisen Appingedam 1937 DK9YAMH S: 19:30:32.15 F: 19:58:58.50
215 29:11 28:10 Marlies Sportel Wagenborgen 1598 HD955XD S: 19:30:48.80 F: 19:58:58.70
216 29:12 27:58 Mark van der Meer Groningen 1539 DW5FFC4 S: 19:31:03.20 F: 19:59:00.30
217 29:13 28:17 Marion de Jong Delfzijl 1477 DR8BNXR S: 19:30:44.55 F: 19:59:01.10
218 29:14 28:40 Geert Drenth Scheemda 1433 DW773N3 S: 19:30:21.70 F: 19:59:01.70
219 29:16 27:57 Sandra Bijlholt Appingedam 1655 DT29V7N S: 19:31:07.35 F: 19:59:04.30
220 29:18 28:29 Nathalie Willemsen Appingedam 1816 DM1CMS6 S: 19:30:37.40 F: 19:59:06.00
221 29:18 27:33 A.a. Scharft Appingedam 1580 DW7WYGP S: 19:31:33.65 F: 19:59:06.55
222 29:22 27:17 Koen Kroon Veedam 1985 DW7GK5X S: 19:31:54.35 F: 19:59:10.50
223 29:24 29:08 Nanda Rosing Appingedam 1574 DW6G2EC S: 19:30:04.50 F: 19:59:12.50
224 29:25 29:08 Daniel Kremer Appingedam 1313 DK9PGXZ S: 19:30:05.45 F: 19:59:13.10
225 29:26 28:36 Sabina Atema Groningen 1374 DK4DWG6 S: 19:30:38.35 F: 19:59:14.00
226 29:27 29:13 Stefan Haneman Nieuwe Pekela 1455 DW7WXPF S: 19:30:02.05 F: 19:59:14.80
227 29:29 27:45 Lars Doornbos Wagenborgen 1429 DG3AMWE S: 19:31:31.65 F: 19:59:16.60
228 29:29 28:17 Hennie de Vries Delfzijl 1914 CD29782 S: 19:31:00.20 F: 19:59:17.05
229 29:30 28:55 Rene Noot Appingedam 1549 DA0YKDB S: 19:30:23.30 F: 19:59:18.05
230 29:31 28:46 Rosalie Heijmans Appingedam 1461 DY75E8G S: 19:30:34.05 F: 19:59:19.45
231 29:32 29:31 Svenja Haak Appingedam 1452 DW12WVD S: 19:29:50.30 F: 19:59:20.50
232 29:41 28:11 Lisanne Bouten Hoofddorp 1411 CE59509 S: 19:31:19.05 F: 19:59:29.40
233 29:43 27:43 Mark Vos Veendam 1257 DK78A0Z S: 19:31:49.05 F: 19:59:31.40
234 29:43 27:43 Laura Vos-Bottema Veendam 1259 DK1DT7C S: 19:31:49.15 F: 19:59:31.50
235 29:46 27:44 Janet Pater Annen 1556 HG22P5E S: 19:31:50.35 F: 19:59:34.10
236 29:47 28:59 Gerda Klijn Delfzijl 1224 CE03717 S: 19:30:36.45 F: 19:59:34.75
237 29:48 28:32 Els van der Veen Delfzijl 1930 DW52DR4 S: 19:31:05.20 F: 19:59:36.45
238 29:50 27:55 Henk Wijnholds Garsthuizen 1954 DW965CK S: 19:31:43.10 F: 19:59:38.15
239 29:52 29:16 Gossé Oppers Haulerwijk 1653 DF26NBA S: 19:30:24.45 F: 19:59:39.90
240 29:52 29:09 Sandra de Jonge Emmen 2066 DK3FK0W S: 19:30:32.25 F: 19:59:40.40
241 29:53 28:53 Nadin Kabir Den Haag 1828 DK891WC S: 19:30:47.95 F: 19:59:40.85
242 29:54 29:18 Petra Stoppels Appingedam 1603 DW6XGYP S: 19:30:24.65 F: 19:59:42.45
243 29:56 29:04 Erwin Latuputty Groningen 1869 DW05PN6 S: 19:30:40.55 F: 19:59:43.95
244 29:56 28:36 Sarah Fopma Groningen 1441 DW22H25 S: 19:31:08.95 F: 19:59:44.55
245 29:57 28:57 Naushad Sewbalak Delfzijl 1798 DT2ABN9 S: 19:30:47.90 F: 19:59:44.70
246 29:58 28:34 Syco Sijtsma Appingedam 1586 DY5HHPD S: 19:31:13.20 F: 19:59:46.45
247 29:59 29:37 Jorn Prenger Scheemda 1568 DW12NKN S: 19:30:10.80 F: 19:59:47.40
248 30:04 29:16 Leone Huizinga Tolbert 1868 DK9M1W5 S: 19:30:36.40 F: 19:59:51.60
249 30:06 29:56 Marieke Gierveld Zwolle 1760 DW7YTAE S: 19:29:58.85 F: 19:59:54.15
250 30:07 29:26 Melissa van Dijk Appingedam 1276 DW46BE2 S: 19:30:29.70 F: 19:59:55.05
251 30:07 28:11 1912 DT2EK22 S: 19:31:44.25 F: 19:59:55.10
252 30:09 29:50 Louiza Bouayad Appingedam 1410 DW75KF4 S: 19:30:07.85 F: 19:59:57.30
253 30:11 29:36 José Verheij Pernis 1622 DW7GBS8 S: 19:30:23.55 F: 19:59:59.20
254 30:13 30:08 Jos Douma Groningen 1431 DA5SP9B S: 19:29:53.55 F: 20:00:01.30
255 30:14 28:21 Kristy Borst Appingedam 1404 DG5Z95C S: 19:31:41.55 F: 20:00:02.15
256 30:15 29:34 Valerie Schaaphok Winsum 2032 DK4D909 S: 19:30:28.75 F: 20:00:02.75
257 30:17 29:44 Bianca Drenth Muntendam 1432 DR0E2NH S: 19:30:21.05 F: 20:00:04.95
258 30:17 30:01 Stoffer Klungel Appingedam 1932 DW6GVDD S: 19:30:04.80 F: 20:00:05.45
259 30:19 28:42 Evelien Kruijer Winsum 1507 DM4PCTP S: 19:31:26.00 F: 20:00:07.25
260 30:20 29:25 Raimond Coops Appingedam 1926 DK1EVCN S: 19:30:43.80 F: 20:00:08.00
261 30:20 30:09 Serena Kuiper Groningen 1946 DZ47B1W S: 19:30:00.05 F: 20:00:08.30
262 30:21 29:11 Siepko Scheper Slochteren 2084 DY2VZFY S: 19:30:57.95 F: 20:00:08.80
263 30:21 29:54 Ina Linstra Appingedam 1826 DR050KS S: 19:30:15.45 F: 20:00:09.40
264 30:22 29:29 Bram van der Krieke Appingedam 1834 HZ3W8PN S: 19:30:40.70 F: 20:00:09.75
265 30:22 29:13 Antje Scheper Slochteren 2083 DK64BXZ S: 19:30:57.35 F: 20:00:10.30
266 30:24 28:42 Dennis Hofman Delfzijl 1965 DR1FRCV S: 19:31:30.50 F: 20:00:11.60
267 30:24 28:13 Trudy van Proosdij Appingedam 1791 DG1B3RW S: 19:31:58.95 F: 20:00:11.90
268 30:26 28:54 Isa Smidt Appingedam 1589 DW72SYZ S: 19:31:21.05 F: 20:00:14.50
269 30:27 28:39 Jeroen Lulofs Oosterwijtwerd 1533 DR1FRF6 S: 19:31:36.55 F: 20:00:14.90
270 30:27 28:29 Annefloor Heida Groningen 1458 DY5YF9G S: 19:31:46.90 F: 20:00:15.30
271 30:27 28:55 Irene Lulofs Appingedam 1532 HA8H4T3 S: 19:31:20.90 F: 20:00:15.30
272 30:28 28:46 Rafiaaz Sewbalak Delfzijl 1964 DW7P623 S: 19:31:30.45 F: 20:00:15.80
273 30:29 29:07 Marjan Schipper Appingedam 1582 DR1M8TW S: 19:31:10.90 F: 20:00:17.25
274 30:31 30:01 Harry Mulder Delfzijl 1899 DK73DGY S: 19:30:18.65 F: 20:00:18.85
275 30:32 29:10 Berber Werkman Appingedam 1640 DW0NG3Z S: 19:31:10.60 F: 20:00:19.95
276 30:32 29:10 Aardina Neumann Appingedam 1547 DG1637T S: 19:31:10.05 F: 20:00:20.00
277 30:32 28:31 Rob Baarda Groningen 1376 DK12Z6K S: 19:31:50.15 F: 20:00:20.25
278 30:32 29:06 Peter Nienhuis Veendam 2040 DA5MH3A S: 19:31:14.45 F: 20:00:20.35
279 30:33 30:23 Mandy Boere Appingedam 1396 DK7888X S: 19:29:58.60 F: 20:00:20.95
280 30:33 29:21 Hilda Hoorndijk Appingedam 1468 DR1APWH S: 19:31:00.40 F: 20:00:21.15
281 30:34 30:23 Wia Zeemering Den Haag 1947 DK785TD S: 19:29:59.20 F: 20:00:21.80
282 30:38 30:00 Marije Baarschers Assen 1918 HG220RX S: 19:30:26.55 F: 20:00:26.20
283 30:40 29:38 Jordi Blokzijl Appingedam 1394 DF4VE0K S: 19:30:50.50 F: 20:00:28.10
284 30:43 30:09 Foekje Oosterhof Appingedam 1555 DT4XZ03 S: 19:30:22.60 F: 20:00:31.40
285 30:44 29:24 Jorian Schouten Delfzijl 1832 HD7NCWT S: 19:31:08.70 F: 20:00:31.80
286 30:44 30:20 Iris Raspe Wagenborgen 1240 DK4DNVT S: 19:30:12.45 F: 20:00:32.40
287 30:47 29:03 Nicolien Smid Appingedam 1588 CF48112 S: 19:31:33.25 F: 20:00:35.50
288 30:52 29:25 Sophie Crijns Zuidhorn 1843 DW7C5EC S: 19:31:15.35 F: 20:00:40.10
289 30:55 30:38 Hilde Hekkema Appingedam 1950 DW55PVD S: 19:30:05.15 F: 20:00:42.70
290 30:55 29:56 Patrick van Lennep Appingedam 1929 DT24RFB S: 19:30:47.60 F: 20:00:42.85
291 30:57 29:52 Annet Guns Hoogezand 2014 DR107HS S: 19:30:52.95 F: 20:00:44.60
292 30:57 29:53 Esther Jager Sappemeer 2106 DZ237FT S: 19:30:52.70 F: 20:00:45.10
293 30:57 30:43 Jeannette van Dijk Appingedam 1422 DK7E2SF S: 19:30:03.10 F: 20:00:45.50
294 30:58 30:31 Albert Mulder Appingedam 1543 DF9D6EA S: 19:30:15.85 F: 20:00:46.50
295 31:02 30:38 Marte Richters Holwierde 1241 DN8WFEP S: 19:30:12.85 F: 20:00:50.55
296 31:05 29:29 Antoinette Mulder Nieuwolda 2063 CG77533 S: 19:31:24.25 F: 20:00:52.70
297 31:07 30:19 Jantien Bosma Schiedam 1409 DW656MF S: 19:30:36.70 F: 20:00:55.10
298 31:12 28:50 Gerta Christians Norden (d) 1871 DY06MXH S: 19:32:10.60 F: 20:01:00.50
299 31:13 30:58 Ans de Vries Delfzijl 1420 DW5XW29 S: 19:30:04.05 F: 20:01:01.55
300 31:14 31:09 Janco de Winter Middelstum 1902 DT4TG3S S: 19:29:53.50 F: 20:01:02.00
301 31:17 30:29 Savannah Oorlog Delfzijl 1553 DK129T1 S: 19:30:35.70 F: 20:01:04.70
302 31:19 30:43 Manon Pereboom Lelystad 1558 DR0D1MP S: 19:30:25.25 F: 20:01:07.35
303 31:20 30:23 Tinie Kappert Wagenborgen 2122 DW02ARF S: 19:30:46.10 F: 20:01:08.40
304 31:21 29:13 D.h. de Boer Meppel 1909 DR66Z9E S: 19:31:56.30 F: 20:01:09.25
305 31:22 29:13 Jessica Reints Meppel 1570 DK89VNT S: 19:31:56.80 F: 20:01:09.60
306 31:22 30:49 Esmee Koster Scheemda 1504 DY700WR S: 19:30:21.75 F: 20:01:10.30
307 31:29 29:31 Martin Vos Muntendam 1258 DK7SEYZ S: 19:31:46.55 F: 20:01:16.60
308 31:34 30:47 Ezra Oorlog Delfzijl 1552 DW5BBWT S: 19:30:35.55 F: 20:01:21.65
309 31:35 31:20 Miryea Smook Delfzijl 1900 DT2A3V9 S: 19:30:02.85 F: 20:01:22.70
310 31:35 30:41 Ellie Goense Appingedam 1821 DK3AGR7 S: 19:30:41.90 F: 20:01:22.75
311 31:36 31:36 Hein Duinkerken Appingedam 1436 DW129KK S: F: 20:01:23.80
312 31:37 30:57 Marieke Andries Groningen 1371 DW72ZXX S: 19:30:28.75 F: 20:01:25.20
313 31:38 31:18 Melvin Keizer Appingedam 1488 DW0MWS6 S: 19:30:08.45 F: 20:01:26.15
314 31:38 31:18 Sanne van Dijk Appingedam 1423 DW52VZ7 S: 19:30:08.50 F: 20:01:26.40
315 31:39 30:57 Annelies Bos Appingedam 1407 DG47D0D S: 19:30:30.70 F: 20:01:27.10
316 31:41 29:38 Hilda Blitterswijk Delfzijl 1205 DM93B9E S: 19:31:51.40 F: 20:01:28.90
317 31:42 29:39 Marja Pater Appingedam 1238 DW7R2VC S: 19:31:51.00 F: 20:01:29.90
318 31:42 29:44 Leontien Bierma Schildwolde 1387 DK8ZRHN S: 19:31:47.25 F: 20:01:30.30
319 31:43 30:36 Aron Medema Appingedam 1536 DT2E42X S: 19:30:56.25 F: 20:01:31.50
320 31:45 31:28 Lidy Postma Appingedam 1332 DY204HA S: 19:30:05.40 F: 20:01:33.15
321 31:45 31:25 Saskia Alberda Appingedam 1862 DM98PTK S: 19:30:08.50 F: 20:01:33.40
322 31:45 30:40 Anne Heidi van der Heide Ureterp 1459 DW55EN4 S: 19:30:54.35 F: 20:01:33.40
323 31:46 29:39 Esther Ubels Delfzijl 1612 DK7386R S: 19:31:55.65 F: 20:01:33.70
324 31:46 31:25 Elzo Bol Ten Boer 1401 DT2AY8E S: 19:30:09.60 F: 20:01:34.05
325 31:46 29:39 Roelf Beishuizen Delfzijl 1379 DZ4X4MD S: 19:31:55.95 F: 20:01:34.35
326 31:48 31:23 Jessica Beuker Delfzijl 1384 HT9VEVM S: 19:30:13.75 F: 20:01:36.45
327 31:54 31:36 Marko Poucki Groningen 1567 DR3A8MC S: 19:30:06.70 F: 20:01:42.00
328 31:56 29:58 Dian Lalkens Appingedam 1519 DK73BPH S: 19:31:47.15 F: 20:01:44.50
329 31:58 29:45 Andrea Arkema Delfzijl 1879 DW6R58N S: 19:32:01.05 F: 20:01:45.85
330 32:01 30:09 Jos Hansen Middelbert 2158 DA3KNFF S: 19:31:39.95 F: 20:01:48.95
331 32:04 30:52 Eljo Ritsema Groningen 1571 DY51EGC S: 19:31:00.00 F: 20:01:51.90
332 32:04 30:52 Tineke van der Leest Ten Post 1527 DW7W96A S: 19:31:00.45 F: 20:01:52.20
333 32:05 31:37 Jendrik van Dijk Assen 1961 DY5YE78 S: 19:30:16.95 F: 20:01:53.40
334 32:06 31:52 Jan Santing Delfzijl 1857 DK4ATM6 S: 19:30:02.35 F: 20:01:54.05
335 32:07 31:05 Cornelien Smit Appingedam 1591 DK5X4S1 S: 19:30:50.45 F: 20:01:54.90
336 32:11 30:03 Kim Bisschop Groningen 1391 DW92039 S: 19:31:56.85 F: 20:01:59.30
337 32:13 31:18 Debby Westerhuis Holwierde 1924 CF76382 S: 19:30:43.45 F: 20:02:00.90
338 32:13 30:01 Peter van der Burg Steendam 1836 DM1CHN9 S: 19:32:00.70 F: 20:02:01.00
339 32:13 30:23 Mieke Scheper Appingedam 1244 DR75VWR S: 19:31:38.75 F: 20:02:01.35
340 32:15 30:46 Henderikus C. Bruggink Appingedam 1415 DW2G13E S: 19:31:17.35 F: 20:02:02.95
341 32:15 32:02 Ria Keijzer Appingedam 1487 DY702KP S: 19:30:01.65 F: 20:02:03.50
342 32:17 30:27 Miena Slagter Holwierde 1248 DK6T0SE S: 19:31:38.70 F: 20:02:05.30
343 32:18 32:05 Dian Hoogeveen Holwierde 1970 DR5S4RT S: 19:30:02.20 F: 20:02:06.30
344 32:20 30:45 Warner Borgeld Heemstede 1403 DW65Y4S S: 19:31:22.95 F: 20:02:07.70
345 32:21 31:31 Robin Zoestbergen Appingedam 1652 DA56235 S: 19:30:38.65 F: 20:02:09.00
346 32:21 30:53 Geke Kiers Uffelte 1306 DK56SP5 S: 19:31:16.25 F: 20:02:09.10
347 32:24 30:50 Wiel Bouten Hoofddorp 1884 DT2AHBD S: 19:31:22.75 F: 20:02:12.20
348 32:25 31:24 Rianne Snippen Oostwold 1250 DW2CDK4 S: 19:30:49.85 F: 20:02:13.00
349 32:26 31:49 Marloes Pot Appingedam 1566 DW9FAFS S: 19:30:25.65 F: 20:02:14.10
350 32:31 30:26 Trijnie Spanjer Scheemda 2091 DA2BNGT S: 19:31:53.00 F: 20:02:18.60
351 32:31 31:59 Gerard Meijer Delfzijl 1915 DW2KG7B S: 19:30:20.65 F: 20:02:18.75
352 32:34 32:23 Janneke Dijkema Appingedam 1425 DW5RN8H S: 19:29:59.50 F: 20:02:22.55
353 32:35 32:24 Hettie Dijkema Middelstum 1426 DW7ZTWB S: 19:29:59.65 F: 20:02:22.70
354 32:39 31:10 Tanja Schoep Groningen 1841 DZ4XPG5 S: 19:31:17.55 F: 20:02:27.15
355 32:42 30:32 Daphne de Jong Coevorden 1935 DF546NV S: 19:31:58.35 F: 20:02:29.85
356 32:46 32:26 Diederik Alberda Appingedam 1861 DW1174Z S: 19:30:08.55 F: 20:02:33.65
357 32:48 32:10 Elisabeth Reinders Groningen 1569 DW96YHD S: 19:30:25.85 F: 20:02:35.65
358 32:48 31:59 Monique Kits Delfzijl 1864 DR3375Z S: 19:30:37.40 F: 20:02:35.95
359 32:48 30:57 Marissa Slagter Holwierde 1587 DK200WE S: 19:31:39.45 F: 20:02:36.30
360 32:50 30:48 Patricia Bierma Appingedam 1386 DW7GVR5 S: 19:31:50.20 F: 20:02:37.95
361 32:51 30:35 Linda van den Berg Garsthuizen 1381 DG1B3EZ S: 19:32:04.50 F: 20:02:39.20
362 32:51 32:47 Anke Bruns Woldendorp 1418 DY5Y604 S: 19:29:52.35 F: 20:02:39.25
363 32:53 31:38 Gerben van Dijk Appingedam 1960 DM91TME S: 19:31:03.65 F: 20:02:40.85
364 32:55 30:49 Janny Geertsema-Kieft Winschoten 1212 DM22PBT S: 19:31:54.75 F: 20:02:43.40
365 32:59 31:01 Peter Leutscher Appingedam 1528 DW5B3KF S: 19:31:46.00 F: 20:02:47.00
366 32:59 31:27 Aalf Wicherts Delfzijl 1873 DW435YN S: 19:31:20.85 F: 20:02:47.05
367 32:59 31:27 Anne Wicherts Ten Post 1872 DT2S442 S: 19:31:21.15 F: 20:02:47.20
368 33:00 32:48 Garielle Vroom Grotenhuis Delfzijl 1853 DK4D2KY S: 19:30:00.20 F: 20:02:47.70
369 33:00 32:13 Hilda Kroeze Winschoten 1506 DW24C66 S: 19:30:36.15 F: 20:02:48.30
370 33:03 32:11 Roy Rozema Appingedam 1575 DW7GS5Y S: 19:30:40.45 F: 20:02:50.65
371 33:03 32:48 Sam Dijkstra Appingedam 1860 DK1MPEV S: 19:30:03.25 F: 20:02:50.95
372 33:05 32:32 Ellen Koster - Van Der Gaag Scheemda 1229 DG7SFZ3 S: 19:30:21.70 F: 20:02:53.05
373 33:05 32:31 Anne Koster Scheemda 1228 DW6W1N8 S: 19:30:22.30 F: 20:02:53.05
374 33:06 31:10 Daniel Knapper Appingedam 1496 DR7VD0N S: 19:31:44.90 F: 20:02:54.20
375 33:07 31:07 Lammert Wolthuis Appingedam 1649 DW041EX S: 19:31:48.35 F: 20:02:54.70
376 33:10 31:05 Linda Kruizinga Loppersum 1512 DW7RZYB S: 19:31:53.85 F: 20:02:58.15
377 33:10 31:05 Stans Baar Zuidhorn 1375 DT2AYVB S: 19:31:54.15 F: 20:02:58.20
378 33:12 32:43 Jonas Koenen Appingedam 1500 CB66940 S: 19:30:17.95 F: 20:03:00.40
379 33:13 32:27 Jamila Agoudi Rotterdam 1367 DR0275C S: 19:30:33.90 F: 20:03:00.95
380 33:14 32:09 Hilda Mulder Appingedam 1544 DK1MBKZ S: 19:30:54.05 F: 20:03:02.15
381 33:14 31:59 Jan Agter Delfzijl 1203 DA0YCZT S: 19:31:03.85 F: 20:03:02.15
382 33:15 32:59 Leroy Kammenga Appingedam 1482 DT4RNXW S: 19:30:04.65 F: 20:03:02.70
383 33:15 33:02 Kim Veldman Groningen 1619 DR7MVPE S: 19:30:01.20 F: 20:03:02.90
384 33:17 31:54 Margriet Ritsema Appingedam 1572 DW7XV7S S: 19:31:11.15 F: 20:03:04.65
385 33:18 31:13 Kees Bos Delfzijl 1406 DA7XXB8 S: 19:31:52.60 F: 20:03:05.60
386 33:18 32:23 Ria Maring Delfzijl 1535 DW053Z9 S: 19:30:43.00 F: 20:03:05.90
387 33:21 32:29 Arend-Jan Rozema Appingedam 1576 DR7MA7R S: 19:30:40.55 F: 20:03:09.05
388 33:22 33:07 Renate Ottens Delfzijl 1237 DM1CH6W S: 19:30:03.70 F: 20:03:10.30
389 33:23 32:28 Nelleke van Delden Appingedam 1959 DW5NMZY S: 19:30:43.35 F: 20:03:10.70
390 33:23 32:35 Nori van Meer Winschoten 1538 DR82BGK S: 19:30:36.30 F: 20:03:11.30
391 33:25 32:23 Rene Wildeman Groningen 1958 DA1CSZA S: 19:30:50.55 F: 20:03:12.95
392 33:30 32:22 Marianne Klat Delfzijl 1493 DW85054 S: 19:30:56.60 F: 20:03:17.70
393 33:36 33:18 Martijn Groen Delfzijl 1448 DW5BH3G S: 19:30:06.75 F: 20:03:24.10
394 33:37 32:22 Mattanja Stuut Culemborg 1606 DK1M1N2 S: 19:31:02.95 F: 20:03:24.95
395 33:37 32:23 Titia Stuut Culemborg 1605 DW0MPXE S: 19:31:02.25 F: 20:03:25.15
396 33:41 32:32 Jan Klat Delfzijl 1494 DK9YYM1 S: 19:30:56.95 F: 20:03:28.80
397 33:42 31:58 Anita Griep Appingedam 1446 DN2MSDY S: 19:31:32.30 F: 20:03:29.70
398 33:42 31:58 Peter Griep Appingedam 1838 DW2K0CH S: 19:31:32.55 F: 20:03:30.55
399 33:44 31:53 Trees Schreuder Oosterwijtwerd 1247 DW7MBM8 S: 19:31:39.20 F: 20:03:32.25
400 33:51 32:03 Kirsten de Jong Farmsum 1221 DW76EBC S: 19:31:35.70 F: 20:03:38.60
401 33:54 33:09 Hayder Hasan Appingedam 1456 DW2BCTA S: 19:30:33.60 F: 20:03:42.20
402 33:54 32:41 Simone Kops Hagendoorn Haren 1842 DW2K8Y2 S: 19:31:02.35 F: 20:03:42.55
403 33:56 32:42 Marion Hulter Haren 1844 DK1WB0K S: 19:31:01.85 F: 20:03:43.80
404 33:56 33:19 Charlotte Schuurman Haulerwijk 1584 HR5W2BS S: 19:30:24.95 F: 20:03:43.90
405 33:59 32:58 Jolien van den Berg Farmsum 1380 DT2S47C S: 19:30:49.55 F: 20:03:46.60
406 33:59 32:57 Linda van der Linde Delfzijl 1530 DW6B1M3 S: 19:30:49.85 F: 20:03:46.65
407 34:04 31:56 Karin Hilenga Meppel 1904 DK6B8NG S: 19:31:56.55 F: 20:03:51.80
408 34:04 31:57 Anne de Boer Meppel 1908 DA8C81G S: 19:31:56.15 F: 20:03:52.20
409 34:05 32:38 Joyce Wind Appingedam 1645 DW7GCAB S: 19:31:14.90 F: 20:03:52.90
410 34:05 32:37 Ivonne Heemstra Appingedam 1457 DK1MNNM S: 19:31:16.55 F: 20:03:53.50
411 34:09 32:54 Bert Hensema Middelstum 1464 DT2ABTS S: 19:31:03.85 F: 20:03:57.10
412 34:09 32:55 Nienke Eek Middelstum 1437 DF7KYP3 S: 19:31:03.05 F: 20:03:57.40
413 34:12 32:30 Alie Spijk Roodeschool 1596 DR06M4Y S: 19:31:30.90 F: 20:04:00.50
414 34:14 33:57 Anita van Assen Appingedam 1851 DW03X9B S: 19:30:06.40 F: 20:04:02.50
415 34:16 33:06 Karin Visser Winsum 1628 DR029DX S: 19:30:58.15 F: 20:04:03.95
416 34:17 33:50 Annamieke Hogendorp Delfzijl 1952 DW52DMZ S: 19:30:14.75 F: 20:04:04.70
417 34:36 32:56 Anje van Gijssel Woudbloem 1213 DK1YKRR S: 19:31:28.25 F: 20:04:23.60
418 34:36 32:56 Tineke van Gijssel Woudbloem 1445 DK12SMR S: 19:31:28.10 F: 20:04:23.95
419 34:40 32:47 Titia Doedens Nieboer Appingedam 1824 DT24TVH S: 19:31:41.20 F: 20:04:27.80
420 34:42 34:32 Marian Slim Veendam 1249 DW99SSB S: 19:29:57.85 F: 20:04:29.80
421 34:42 34:32 Jorden Molema Veendam 1541 DW5N7XF S: 19:29:58.70 F: 20:04:30.00
422 34:42 34:34 Jaap Molema Veendam 1235 DT2HCZH S: 19:29:57.15 F: 20:04:30.35
423 34:43 33:01 Jose Spijk Roodeschool 1597 HD92H0Z S: 19:31:30.15 F: 20:04:30.60
424 34:49 33:08 A. Lubbers Delfzijl 1531 DW96N4Z S: 19:31:29.55 F: 20:04:37.50
425 34:52 33:26 Geke Bruggink Groningen 1208 HW4BFPT S: 19:31:14.55 F: 20:04:40.40
426 34:52 33:12 Carmen Lulofs Oosterwijtwerd 1534 DZ47K99 S: 19:31:28.55 F: 20:04:40.45
427 34:53 33:12 Michael Schuring Appingedam 1583 HD959R2 S: 19:31:29.05 F: 20:04:40.60
428 35:13 34:19 Silvia ten Hove Delfzijl 1219 DR1AECK S: 19:30:42.70 F: 20:05:01.30
429 35:14 34:19 Wendy Puister Appingedam 1925 DW6RGGG S: 19:30:43.60 F: 20:05:01.70
430 35:20 33:32 Lieke Merema Appingedam 1911 DK56PEC S: 19:31:36.35 F: 20:05:07.70
431 35:27 35:03 Robin Gibcus Westerbroek 1444 DT2E0DW S: 19:30:12.25 F: 20:05:15.10
432 35:34 34:11 Sonja Sijtsma Appingedam 1585 DR8T86N S: 19:31:11.75 F: 20:05:22.40
433 35:35 32:51 Edith Ernst Appingedam 1438 DT4RKWE S: 19:32:32.95 F: 20:05:23.40
434 35:37 33:57 Saskia Nap Delfzijl 1545 DK54NAT S: 19:31:28.70 F: 20:05:25.40
435 35:37 34:40 Sherly Kitemoko Overschild 1492 DW6RME3 S: 19:30:46.25 F: 20:05:25.45
436 35:39 34:41 Danielle de Vries Overschild 1631 DW1BHHN S: 19:30:46.40 F: 20:05:26.85
437 35:44 34:00 Jutta Hillebrand Appingedam 1467 DT24YP8 S: 19:31:32.65 F: 20:05:32.50
438 35:45 34:00 Roan Veenstra Appingedam 1617 DK1TW36 S: 19:31:32.80 F: 20:05:32.70
439 35:45 34:02 Cisca Sibon-Pichel Appingedam 1341 DW5G9RM S: 19:31:31.45 F: 20:05:32.80
440 35:53 34:17 Birgitta Heller Groningen 1462 DR774TZ S: 19:31:24.55 F: 20:05:40.75
441 35:59 34:22 Aafke de Jong Meedhuizen 1476 DW1Y2A4 S: 19:31:25.70 F: 20:05:46.80
442 36:05 34:01 Bernadette Kruijver Delfzijl 1509 DW0GRX4 S: 19:31:52.60 F: 20:05:53.55
443 36:10 34:39 Janja Adzaga Appingedam 1366 DR0YD19 S: 19:31:19.95 F: 20:05:58.20
444 36:15 34:57 Christina Laning Appingedam 1522 DW5FA52 S: 19:31:06.65 F: 20:06:02.95
445 36:16 34:08 Marleen Brondsema Delfzijl 2064 DA5PSVC S: 19:31:57.10 F: 20:06:04.20
446 36:26 34:34 Claudia de Jonge Muntendam 1478 DW5VST2 S: 19:31:40.85 F: 20:06:14.05
447 36:26 34:55 Anita de Vries Wagenborgen 1633 DK4E5M8 S: 19:31:19.05 F: 20:06:14.05
448 36:33 34:09 Alma Rickers Wirdum 1870 DW24D2V S: 19:32:12.80 F: 20:06:21.15
449 36:34 36:24 Irene Arntzen Appingedam 1919 DW27WPD S: 19:29:58.55 F: 20:06:22.35
450 36:38 34:48 Mirjam Idema Winschoten 1473 DA93VC8 S: 19:31:38.20 F: 20:06:26.05
451 36:50 35:57 Sieka Heemstra Delfzijl 2013 DR0241P S: 19:30:41.60 F: 20:06:37.90
452 36:54 34:59 Johan de Vries Zuidbroek 1634 DW3VT8Z S: 19:31:43.70 F: 20:06:42.25
453 36:57 35:32 Bertha Kloet Veendam 1225 DK8PAPY S: 19:31:13.65 F: 20:06:45.50
454 36:59 35:35 Sharon Vos Groningen 1629 DW3RKTV S: 19:31:13.20 F: 20:06:47.50
455 37:04 35:09 Annette Doornkamp Zuidbroek 1211 DT24WR8 S: 19:31:44.05 F: 20:06:52.55
456 37:05 35:41 Monique Vos Delfzijl 1630 DR1AKZK S: 19:31:12.40 F: 20:06:53.00
457 37:07 36:50 Anne Weessies Appingedam 1951 DT2ANW2 S: 19:30:05.45 F: 20:06:55.25
458 37:09 35:16 Janneke Kammenga Appingedam 1222 DW3TBND S: 19:31:41.65 F: 20:06:57.40
459 37:24 35:23 Jenny de Jonge Appingedam 1479 DA2SBNZ S: 19:31:49.35 F: 20:07:12.35
460 37:38 37:33 Mariëlle Saffrie Hoogezand 1578 DW55C4W S: 19:29:52.95 F: 20:07:25.80
461 37:48 37:08 Allegonda Hollander Appingedam 1825 DW1B5Z5 S: 19:30:29.15 F: 20:07:36.40
462 38:15 36:44 Janneke Staal Appingedam 1599 DK4HB46 S: 19:31:19.75 F: 20:08:03.30
463 38:18 36:36 Liesbeth Poelma Sauwerd 1564 DG19VWM S: 19:31:30.30 F: 20:08:06.25
464 38:30 37:59 Wim Mulder Appingedam 1931 DK5T7N5 S: 19:30:20.00 F: 20:08:18.50
465 38:32 36:55 Richard Loer Nieuwolda 2062 DR5KHKM S: 19:31:25.05 F: 20:08:19.60
466 38:52 36:55 Rob Schilling Appingedam 1245 DR3K6Y1 S: 19:31:46.30 F: 20:08:40.40
467 38:53 36:55 Corien Wolters Appingedam 1648 DW0NE8B S: 19:31:46.45 F: 20:08:41.20
468 39:15 37:48 Marjon Janssens - Veen Wirdum 1475 DG2EC64 S: 19:31:15.25 F: 20:09:02.65
469 39:18 39:08 Lucas Arntzen Appingedam 1373 DT2STK4 S: 19:29:58.55 F: 20:09:05.60
470 39:19 37:54 Tessa de Jonge Muntendam 1480 DR10V1M S: 19:31:13.75 F: 20:09:07.30
471 39:32 39:04 Danielle Boerma Veendam 1207 DW5BKB4 S: 19:30:17.30 F: 20:09:20.50
472 39:42 39:01 Menke Pijper Spijk 1561 DW03R9F S: 19:30:29.15 F: 20:09:29.60
473 39:43 39:02 Wilma Kampen Uithuizen 1831 DW46XDY S: 19:30:29.40 F: 20:09:31.25
474 40:32 39:29 Leentje Scholtens Muntendam 1246 DW3T18R S: 19:30:51.55 F: 20:10:20.35
475 41:29 39:37 Karin Beuker Appingedam 1385 DK4A4BN S: 19:31:40.20 F: 20:11:17.20
476 41:50 40:06 Simone Kugel Tjuchem 1513 DW1YRYC S: 19:31:32.25 F: 20:11:38.20
477 41:51 40:08 Nina Pichel Groningen 1560 DR5A6R9 S: 19:31:31.55 F: 20:11:39.25
478 41:53 40:09 Esther Schenkel Appingedam 1581 DK7SD43 S: 19:31:32.50 F: 20:11:40.65
479 44:44 44:09 Sanne Wiersma Delfzijl 1261 DA2H211 S: 19:30:23.85 F: 20:14:32.35
480 47:46 45:46 Jan Jager Assen 2161 DR0H5R7 S: 19:31:48.00 F: 20:17:33.60
481 48:21 46:27 Ellen de Ruiter-Lichter Muntendam 1577 DM936BX S: 19:31:42.35 F: 20:18:08.60
482 48:21 46:26 Bianca Jager Muntendam 1474 DW722VZ S: 19:31:43.20 F: 20:18:09.00
483 50:05 49:30 Roel Bakema Groningen 1377 DW6GVK7 S: 19:30:22.80 F: 20:19:52.75
 

Recreantenloop 10km - Recreanten 10km

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 37:56 37:50 Adam Vasko Brno Czech Republic 1943 DT4RK9M S: 19:29:54.75 R1: 19:48:43.20 (18:48.5) F: 20:07:43.80 (19:00.6)
2 39:58 39:52 Tomas Zaicek Vselin Czech Republic 1942 DT4T894 S: 19:29:55.15 R1: 19:48:44.65 (18:49.5) F: 20:09:46.40 (21:01.8)
3 41:13 41:01 Daniël Vrolijk Groningen 209 DY7CH1F S: 19:30:00.55 R1: 19:49:36.25 (19:35.7) F: 20:11:01.30 (21:25.1)
4 42:50 42:49 Jasper Wijpkema Appingedam 1814 DF4VE4G S: 19:29:49.45 R1: 19:50:29.90 (20:40.5) F: 20:12:37.60 (22:07.7)
5 43:07 43:06 Gerard Bekkering Winsum 2159 DW12VD4 S: 19:29:50.00 R1: 19:51:08.10 (21:18.1) F: 20:12:55.20 (21:47.1)
6 44:03 43:22 Popko Wildeman Holwierde 1815 DT46NS1 S: 19:30:29.95 R1: 19:52:18.70 (21:48.8) F: 20:13:51.20 (21:32.5)
7 44:28 44:09 Teo Haan Wagenborgen 2002 DM26VVP S: 19:30:07.00 R1: 19:51:32.90 (21:25.9) F: 20:14:15.95 (22:43.0)
8 44:31 44:29 Rob Beikes Wildervank 1742 DW2G5PX S: 19:29:50.90 R1: 19:51:20.45 (21:29.5) F: 20:14:19.55 (22:59.1)
9 44:43 44:12 Wierd Osinga Groningen 1785 DA2386W S: 19:30:19.30 R1: 19:51:12.85 (20:53.5) F: 20:14:30.80 (23:18.0)
10 44:44 44:31 Roy ter Steeg Groningen 2118 DW2B2FT S: 19:30:01.45 R1: 19:52:02.45 (22:01.0) F: 20:14:31.60 (22:29.2)
11 44:55 44:41 Arnoud van Waardenburg Groningen 1697 1ZVVSK9 S: 19:30:01.85 R1: 19:51:39.30 (21:37.5) F: 20:14:42.80 (23:03.5)
12 45:24 44:07 Marco Schuur Midwolda 1690 DW2MXG7 S: 19:31:05.60 R1: 19:52:52.35 (21:46.7) F: 20:15:12.05 (22:19.7)
13 45:45 44:02 Jamie Alserda Groningen 1740 DW6GSE2 S: 19:31:32.35 R1: 19:52:49.40 (21:17.1) F: 20:15:33.40 (22:44.0)
14 46:00 45:49 Hans Hoekman Appingedam 2058 DR624TG S: 19:29:59.50 R1: 19:52:23.70 (22:24.2) F: 20:15:48.25 (23:24.5)
15 46:02 43:33 Roy Bardewee Groningen 2085 DM9ZRVH S: 19:32:17.55 R1: 19:53:24.70 (21:07.2) F: 20:15:50.25 (22:25.5)
16 46:20 45:49 Ricardo Kregel Uithuizen 2042 DT2A4K8 S: 19:30:19.30 R1: 19:52:40.35 (22:21.0) F: 20:16:08.15 (23:27.8)
17 46:24 46:02 Marc Jan Oldenbandringh Siddeburen 1830 DM9KVM9 S: 19:30:10.50 R1: 19:52:28.30 (22:17.8) F: 20:16:11.75 (23:43.4)
18 46:27 46:07 Writser Vonck Godlinze 1809 DK4V601 S: 19:30:07.75 R1: 19:52:11.85 (22:04.1) F: 20:16:14.65 (24:02.8)
19 46:29 46:22 Johan Panneman Groningen 2105 DY5Y9YW S: 19:29:55.75 R1: 19:52:44.30 (22:48.6) F: 20:16:17.40 (23:33.1)
20 46:33 45:58 Rien Diepenbroek Grou 1750 DG62B83 S: 19:30:23.60 R1: 19:53:12.70 (22:49.1) F: 20:16:21.20 (23:08.5)
21 46:36 46:29 Adriaan Mollema Nieuwe Pekela 2103 DA795MV S: 19:29:55.40 R1: 19:52:44.40 (22:49.0) F: 20:16:23.85 (23:39.4)
22 46:44 46:34 Philip Pruim Groningen 2125 DW9FB02 S: 19:29:58.20 R1: 19:52:53.50 (22:55.3) F: 20:16:31.60 (23:38.1)
23 46:50 46:24 H.j. Bijlholt Groningen 1849 DR8RV6C S: 19:30:14.85 R1: 19:53:03.90 (22:49.1) F: 20:16:38.50 (23:34.6)
24 47:00 46:11 Eric Swijghuizen Spijk 1806 DT2A4FM S: 19:30:37.15 R1: 19:53:34.90 (22:57.8) F: 20:16:47.95 (23:13.0)
25 47:03 45:58 Harm Roggema Westerbroek 1973 DW1BM99 S: 19:30:53.55 R1: 19:53:37.20 (22:43.7) F: 20:16:51.20 (23:14.0)
26 47:09 46:27 Peter Leemhuis Groningen 1681 2AY4E56 S: 19:30:30.85 R1: 19:53:14.70 (22:43.9) F: 20:16:57.00 (23:42.3)
27 47:15 47:04 Jean Nieukoop Groningen 1784 DK1MPYR S: 19:29:59.35 R1: 19:52:46.90 (22:47.6) F: 20:17:02.70 (24:15.8)
28 47:29 47:08 Henk Martijn Groningen 1683 CB24345 S: 19:30:09.25 R1: 19:53:36.75 (23:27.5) F: 20:17:16.70 (23:40.0)
29 47:43 47:41 Bart Arntzen Appingedam 1741 DK48PBG S: 19:29:49.70 R1: 19:51:14.55 (21:24.8) F: 20:17:30.75 (26:16.2)
30 47:46 45:31 Fred de Beyer Uithoorn 1743 DW5CED7 S: 19:32:03.15 R1: 19:54:36.05 (22:32.9) F: 20:17:33.90 (22:57.9)
31 47:46 47:14 John Wever Stadskanaal 2041 DK3FBC1 S: 19:30:21.35 R1: 19:54:24.55 (24:03.2) F: 20:17:34.50 (23:10.0)
32 47:47 47:28 Wietze Westerhuis Marum 2138 DW6W364 S: 19:30:07.70 R1: 19:53:18.90 (23:11.2) F: 20:17:35.25 (24:16.3)
33 47:51 47:45 Harry Kuipers Assen 2012 DY0FYGC S: 19:29:54.95 R1: 19:52:54.90 (23:00.0) F: 20:17:39.05 (24:44.1)
34 47:54 46:59 Alex van Delden Appingedam 1662 DA7GKM9 S: 19:30:43.30 R1: 19:54:11.25 (23:27.9) F: 20:17:42.15 (23:30.9)
35 48:02 47:43 Eddy Tuil Delfzijl 1894 DN322CF S: 19:30:07.10 R1: 19:54:15.90 (24:08.8) F: 20:17:50.00 (23:34.1)
36 48:05 45:34 Marcel Ammeraal Hoogezand 1971 DW3X0AN S: 19:32:19.10 R1: 19:54:21.45 (22:02.3) F: 20:17:52.85 (23:31.4)
37 48:12 47:36 Paul Philipsen Sappemeer 1787 DZ40XFW S: 19:30:24.50 R1: 19:53:49.25 (23:24.7) F: 20:17:59.75 (24:10.5)
38 48:13 48:00 André Timmermans Biessum 1944 DK56R6K S: 19:30:01.25 R1: 19:53:12.20 (23:11.0) F: 20:18:01.25 (24:49.0)
39 48:14 48:13 Eric Borst Appingedam 1747 DK4DH15 S: 19:29:49.80 R1: 19:54:36.60 (24:46.8) F: 20:18:01.90 (23:25.3)
40 48:16 47:05 Renske de Vries Utrecht 1855 DG54M4X S: 19:31:00.10 R1: 19:54:19.40 (23:19.3) F: 20:18:04.55 (23:45.1)
41 48:24 47:13 Marc Dost Winschoten 1663 KX8X6TW S: 19:30:59.40 R1: 19:54:56.65 (23:57.2) F: 20:18:12.35 (23:15.7)
42 48:32 48:05 Iwan Koster Scheemda 1677 DG7XSBH S: 19:30:16.15 R1: 19:54:54.20 (24:38.1) F: 20:18:20.55 (23:26.3)
43 48:33 47:19 Rahiel Slanat Groningen 2114 DN7NZNV S: 19:31:02.70 R1: 19:55:34.20 (24:31.5) F: 20:18:21.00 (22:46.8)
44 48:40 48:06 Alfred Wieringa Stadskanaal 2088 DR77V03 S: 19:30:22.20 R1: 19:54:24.60 (24:02.4) F: 20:18:27.65 (24:03.0)
45 48:42 48:09 Robert Jan van Wiligenburg Alteveer 2142 DW4GW7T S: 19:30:21.00 R1: 19:54:07.70 (23:46.7) F: 20:18:29.70 (24:22.0)
46 48:57 48:52 Bart Douma Groningen 1754 DZ2CHZ3 S: 19:29:53.95 R1: 19:54:38.70 (24:44.8) F: 20:18:45.10 (24:06.4)
47 49:08 46:51 Eppe Wolfis Bedum 2036 DW3RKPN S: 19:32:05.40 R1: 19:55:52.25 (23:46.8) F: 20:18:56.35 (23:04.1)
48 49:09 47:52 Jan Bouen Bellingwolde 2030 DK56WBZ S: 19:31:05.85 R1: 19:54:54.10 (23:48.3) F: 20:18:57.00 (24:02.9)
49 49:14 46:42 Bart de Vries Ruischerbrug 2093 DK1Y0VA S: 19:32:20.25 R1: 19:55:49.15 (23:28.9) F: 20:19:01.80 (23:12.7)
50 49:19 48:59 Christien Meijer Wagenborgen 2089 2XZXH8A S: 19:30:08.85 R1: 19:54:15.75 (24:06.9) F: 20:19:07.45 (24:51.7)
51 49:22 47:55 Martijn Brontsema Groningen 1658 DA0DCNW S: 19:31:16.00 R1: 19:55:22.05 (24:06.0) F: 20:19:10.35 (23:48.3)
52 49:26 49:02 Hilko Snoek Scheemda 2038 DA5RX09 S: 19:30:13.00 R1: 19:54:39.15 (24:26.1) F: 20:19:14.20 (24:35.1)
53 49:30 48:26 Liesbeth Hoekstra Groningen 1765 DY7583A S: 19:30:51.85 R1: 19:54:27.15 (23:35.3) F: 20:19:17.85 (24:50.7)
54 49:39 49:11 Ronald Roosendaal Delfzijl 1727 DA57HM1 S: 19:30:16.45 R1: 19:54:59.80 (24:43.4) F: 20:19:27.00 (24:27.2)
55 49:42 48:06 Johan Hektor Grootegast 1763 DK3FABY S: 19:31:23.85 R1: 19:55:39.70 (24:15.9) F: 20:19:29.80 (23:50.1)
56 49:44 48:14 Andries Neutel Appingedam 1783 DW5NKX5 S: 19:31:18.15 R1: 19:55:41.25 (24:23.1) F: 20:19:31.75 (23:50.5)
57 49:46 47:14 Michel Mooiman Ten Boer 1684 DR8WFXA S: 19:32:20.35 R1: 19:55:50.20 (23:29.9) F: 20:19:33.70 (23:43.5)
58 50:02 47:50 Antwan van der Burg Groningen 1858 DK4AWRK S: 19:32:00.10 R1: 19:55:30.35 (23:30.2) F: 20:19:49.75 (24:19.4)
59 50:02 49:56 Ronald van Dijk Leidschendam 1751 DW6GBHV S: 19:29:54.65 R1: 19:53:58.10 (24:03.5) F: 20:19:50.25 (25:52.1)
60 50:04 49:09 Bas Huseman Groningen 1991 DK1DTAR S: 19:30:43.80 R1: 19:54:58.30 (24:14.5) F: 20:19:52.25 (24:53.9)
61 50:21 48:45 Cor Bultena Oldekerk 1885 DW5PW73 S: 19:31:24.40 R1: 19:55:42.15 (24:17.7) F: 20:20:08.85 (24:26.7)
62 50:21 47:53 Thom Snijder Bedum 1693 DY74BG3 S: 19:32:16.55 R1: 19:55:56.00 (23:39.5) F: 20:20:09.40 (24:13.4)
63 50:38 49:46 Jaap Brondijk Drachten 2165 DW0F0VN S: 19:30:40.45 R1: 19:54:56.75 (24:16.3) F: 20:20:25.70 (25:29.0)
64 50:51 49:16 Koos Feiken Veendam 1667 DW0NN5E S: 19:31:22.65 R1: 19:55:36.45 (24:13.8) F: 20:20:38.65 (25:02.2)
65 50:59 49:56 Peter Boelens Delfzijl 1746 DK9YNDC S: 19:30:52.05 R1: 19:54:31.65 (23:39.6) F: 20:20:47.10 (26:15.5)
66 51:06 51:02 Harmen Stam Ten Boer 1600 DF8NCW1 S: 19:29:52.65 R1: 19:55:51.15 (25:58.5) F: 20:20:54.15 (25:03.0)
67 51:08 49:42 Harm H Buist Zevenhuizen 1660 DR6GKTD S: 19:31:14.30 R1: 19:56:08.70 (24:54.4) F: 20:20:56.30 (24:47.6)
68 51:09 49:46 Jolanda Ubels Stadskanaal 2037 DY51KF9 S: 19:31:12.35 R1: 19:56:09.30 (24:57.0) F: 20:20:57.50 (24:48.2)
69 51:17 50:14 Cees Beukema Haren Gn 1654 DF7EYV3 S: 19:30:51.65 R1: 19:55:54.80 (25:03.2) F: 20:21:05.30 (25:10.5)
70 51:19 49:43 Michel Viet Vinkenbuurt 1808 DW2ZBX5 S: 19:31:24.85 R1: 19:55:25.55 (24:00.7) F: 20:21:07.25 (25:41.7)
71 51:21 51:13 Erwin van Riet Veendam 1792 DX8MECM S: 19:29:56.35 R1: 19:55:33.65 (25:37.3) F: 20:21:08.90 (25:35.3)
72 51:23 51:08 Janko Bouma Groningen 2179 DR3AAGH S: 19:30:03.60 R1: 19:55:35.45 (25:31.8) F: 20:21:10.80 (25:35.4)
73 51:26 51:25 Gerieke Buist Groningen 1748 DW11AGM S: 19:29:49.35 R1: 19:55:19.80 (25:30.5) F: 20:21:14.30 (25:54.5)
74 52:01 51:46 Gaby Gabay Groningen 2172 DK4DHB8 S: 19:30:03.90 R1: 19:55:32.45 (25:28.5) F: 20:21:49.15 (26:16.7)
75 52:01 51:46 Martin Heller Groningen 1714 DW55N73 S: 19:30:03.75 R1: 19:55:35.10 (25:31.4) F: 20:21:49.30 (26:14.2)
76 52:01 51:55 Frank Bulthuis Coevorden 1883 DW23YE6 S: 19:29:54.50 R1: 19:55:34.35 (25:39.8) F: 20:21:49.40 (26:15.1)
77 52:11 51:44 Peter Kraima Winschoten 1848 DR86HVM S: 19:30:15.60 R1: 19:55:58.70 (25:43.1) F: 20:21:58.70 (26:00.0)
78 52:11 52:00 Renate Stamsnieder Apeldoorn 1917 DK4HNMA S: 19:29:59.40 R1: 19:54:52.80 (24:53.4) F: 20:21:59.00 (27:06.2)
79 52:18 50:51 Niels Poort Stadskanaal 2140 DK1MEPV S: 19:31:15.45 R1: 19:57:04.70 (25:49.3) F: 20:22:06.20 (25:01.5)
80 52:23 50:34 Pascal Kruijs Heiligerlee 1678 DY1ZFMN S: 19:31:37.55 R1: 19:57:01.60 (25:24.1) F: 20:22:11.25 (25:09.6)
81 52:27 51:11 Willem Jan Stuut Culemborg 1805 DW02K71 S: 19:31:04.15 R1: 19:56:04.80 (25:00.7) F: 20:22:14.90 (26:10.1)
82 52:30 50:25 Harry Durville Delfzijl 2102 DT2CE88 S: 19:31:53.20 R1: 19:56:05.50 (24:12.3) F: 20:22:17.85 (26:12.3)
83 52:32 52:18 Kees Molag Appingedam 1777 DW7XNVG S: 19:30:02.05 R1: 19:54:38.45 (24:36.4) F: 20:22:19.70 (27:41.3)
84 52:33 52:27 Pascal Leegstra Delfzijl 1680 BC54832 S: 19:29:54.65 R1: 19:55:16.75 (25:22.1) F: 20:22:21.30 (27:04.6)
85 52:35 51:30 Rudy van der Meer Eelderwolde 1776 DW66SBE S: 19:30:53.25 R1: 19:54:34.50 (23:41.3) F: 20:22:22.75 (27:48.2)
86 52:40 51:10 Anke Mulder Groningen 1780 DF2201N S: 19:31:18.65 R1: 19:56:52.90 (25:34.3) F: 20:22:28.40 (25:35.5)
87 52:44 52:06 Elisa Kruit Appingedam 1679 DF44KSF S: 19:30:26.25 R1: 19:56:19.75 (25:53.5) F: 20:22:32.25 (26:12.5)
88 52:44 52:08 Julia Adema Sappemeer 2095 3EZZ57A S: 19:30:24.85 R1: 19:56:05.90 (25:41.1) F: 20:22:32.25 (26:26.3)
89 52:50 52:00 Bernd Janssen Emden/germany 1670 DG0SXH8 S: 19:30:39.35 R1: 19:56:26.15 (25:46.8) F: 20:22:38.50 (26:12.4)
90 52:51 51:37 Roman Meijer Veendam 2116 DG2ETME S: 19:31:02.35 R1: 19:56:20.00 (25:17.7) F: 20:22:38.85 (26:18.8)
91 52:55 51:15 Geert Droogsma Appingedam 1666 DG1B5GN S: 19:31:28.90 R1: 19:57:21.55 (25:52.6) F: 20:22:43.40 (25:21.9)
92 52:58 52:46 Desiree Kaauw Hoogezand 1890 DK4HR0G S: 19:30:00.75 R1: 19:56:05.00 (26:04.3) F: 20:22:45.90 (26:40.9)
93 52:59 51:46 Jaap Willemsen Groningen 1817 DT2E59Y S: 19:31:01.00 R1: 19:57:14.70 (26:13.7) F: 20:22:46.65 (25:31.9)
94 53:02 52:24 Fred Waringa Assen 1813 DR6SZ3C S: 19:30:26.65 R1: 19:57:00.60 (26:34.0) F: 20:22:49.80 (25:49.2)
95 53:02 52:22 Marcel Smedeman Bedum 1691 DW75Z2S S: 19:30:29.25 R1: 19:56:38.00 (26:08.8) F: 20:22:50.35 (26:12.3)
96 53:09 51:52 Patricia Ladru Leeuwarden 1773 DW5XWH1 S: 19:31:05.20 R1: 19:56:25.40 (25:20.2) F: 20:22:56.60 (26:31.2)
97 53:10 52:24 Peter Huizing Roden 2176 DK6559Z S: 19:30:34.95 R1: 19:56:32.45 (25:57.5) F: 20:22:58.45 (26:26.0)
98 53:12 51:38 Heino de Vries Klazienaveen 1811 DA7NEYY S: 19:31:23.10 R1: 19:57:02.90 (25:39.8) F: 20:23:00.30 (25:57.4)
99 53:20 51:51 Margreet Winkelman Leek 1818 DK73YHS S: 19:31:18.30 R1: 19:56:53.95 (25:35.6) F: 20:23:08.50 (26:14.6)
100 53:21 52:40 Frederrik Leemhuis Sappemeer 2096 DK4DHGC S: 19:30:30.25 R1: 19:56:56.65 (26:26.4) F: 20:23:09.30 (26:12.7)
101 53:30 52:47 Sake Zuidhof Sappemeer 2098 DF0FS6K S: 19:30:31.30 R1: 19:56:56.80 (26:25.5) F: 20:23:17.60 (26:20.8)
102 53:35 53:03 Dunja van Willigenburg Alteveer 2143 DK1P71E S: 19:30:20.70 R1: 19:56:39.95 (26:19.2) F: 20:23:23.10 (26:43.2)
103 53:37 51:52 Serena Alserda Amsterdam 1739 DK2813P S: 19:31:34.10 R1: 19:57:28.35 (25:54.2) F: 20:23:25.50 (25:57.2)
104 53:53 52:24 Jan van der Eide Godlinze 2124 DX52RWC S: 19:31:18.00 R1: 19:57:46.05 (26:28.0) F: 20:23:41.50 (25:55.5)
105 54:11 53:26 Helenus Bierma Appingedam 1745 DW7W2EW S: 19:30:33.65 R1: 19:56:43.65 (26:10.0) F: 20:23:58.70 (27:15.1)
106 54:16 53:30 Tom Duit Schildwolde 1938 DR0HAGC S: 19:30:34.75 R1: 19:56:20.90 (25:46.2) F: 20:24:04.55 (27:43.6)
107 54:22 53:51 Kor Tillema Uithuizen 2043 DR0HNSH S: 19:30:19.30 R1: 19:56:59.70 (26:40.4) F: 20:24:09.60 (27:09.9)
108 54:24 53:55 Bert Koenen Appingedam 1771 DR5XDYE S: 19:30:17.15 R1: 19:56:47.20 (26:30.1) F: 20:24:11.95 (27:24.7)
109 54:33 52:25 Hans Roeters Delfzijl 2004 DF7A3PM S: 19:31:55.90 R1: 19:58:50.70 (26:54.8) F: 20:24:20.60 (25:29.9)
110 54:39 54:01 Esther van Egten Groningen 2026 CB43701 S: 19:30:27.05 R1: 19:57:39.05 (27:12.0) F: 20:24:27.35 (26:48.3)
111 54:47 54:08 Herman Weening Hardenberg 40 DA6WK9B S: 19:30:27.75 R1: 19:57:33.90 (27:06.2) F: 20:24:35.20 (27:01.3)
112 54:48 52:30 Erwin Mulder Wildervank 1685 DM93C8E S: 19:32:06.45 R1: 19:57:52.00 (25:45.6) F: 20:24:36.10 (26:44.1)
113 54:48 52:32 Laury de Vries Wildervank 1812 DW6T7NG S: 19:32:04.85 R1: 19:57:50.60 (25:45.8) F: 20:24:36.40 (26:45.8)
114 54:58 54:11 Emile Heynneman Heemstede 1715 DT4XC14 S: 19:30:35.80 R1: 19:57:19.95 (26:44.1) F: 20:24:46.20 (27:26.3)
115 54:58 53:37 Rigle Boersma Uithuizermeeden 1856 DY5YP77 S: 19:31:10.40 R1: 19:57:04.00 (25:53.6) F: 20:24:46.55 (27:42.5)
116 55:07 54:26 Rutger de Vos Assen 2156 HD7NWEK S: 19:30:29.75 R1: 19:58:09.25 (27:39.5) F: 20:24:55.35 (26:46.1)
117 55:08 53:41 Harm Jan Pijper Appingedam 1788 DW0MVRE S: 19:31:15.75 R1: 19:57:37.05 (26:21.3) F: 20:24:56.00 (27:19.0)
118 55:10 54:43 Kristin Janssen Emden/germany 1767 DA7M3MK S: 19:30:16.25 R1: 19:56:49.65 (26:33.4) F: 20:24:58.45 (28:08.8)
119 55:17 53:07 Rene Dalmden Wedde 2117 DZ8CASK S: 19:31:58.65 R1: 19:58:42.30 (26:43.7) F: 20:25:05.20 (26:22.9)
120 55:21 55:01 Johanna de Bruin Groningen 1659 HG2W6WP S: 19:30:08.55 R1: 19:57:04.05 (26:55.5) F: 20:25:09.20 (28:05.2)
121 55:22 54:18 Rick Medema Winsum 1775 DW31FA1 S: 19:30:52.35 R1: 19:57:55.70 (27:03.4) F: 20:25:10.15 (27:14.4)
122 55:22 53:30 Karlie Niehof Wagenborgen 2160 DA219G2 S: 19:31:40.50 R1: 19:59:01.15 (27:20.6) F: 20:25:10.35 (26:09.2)
123 55:22 54:17 Peter Medema Groningen 1774 DK4HA1S S: 19:30:53.85 R1: 19:57:55.90 (27:02.1) F: 20:25:10.45 (27:14.5)
124 55:26 55:20 Gert Jan Haan Haarlemmerliede 1761 DT4RXDB S: 19:29:54.55 R1: 19:57:05.85 (27:11.3) F: 20:25:14.35 (28:08.5)
125 55:32 54:10 Cees Boer Hoogezand 1819 DT2AWGM S: 19:31:09.85 R1: 19:57:28.05 (26:18.2) F: 20:25:19.85 (27:51.8)
126 55:40 55:32 Tom Moesker Haren 1840 DW5DDX2 S: 19:29:56.60 R1: 19:56:03.50 (26:06.9) F: 20:25:27.85 (29:24.3)
127 55:47 55:44 Anton Zijlstra Stedum 1650 DK76F5V S: 19:29:52.05 R1: 19:56:58.15 (27:06.1) F: 20:25:35.25 (28:37.1)
128 55:48 55:06 Johannes Paulus Slootweg Stadskanaal 2080 DW0CZXE S: 19:30:30.45 R1: 19:58:07.85 (27:37.4) F: 20:25:36.00 (27:28.2)
129 55:49 55:45 Eddie Frankruijter Bedum 1757 DK9YX7Z S: 19:29:52.55 R1: 19:57:50.45 (27:57.9) F: 20:25:36.60 (27:46.2)
130 56:01 55:23 Dirk Tilman Delfzijl 2001 DG3M5WN S: 19:30:26.95 R1: 19:56:22.80 (25:55.9) F: 20:25:49.45 (29:26.6)
131 56:11 54:58 Gerard Tros Groningen 1695 DW2KNBY S: 19:31:01.20 R1: 19:58:49.10 (27:47.9) F: 20:25:58.60 (27:09.5)
132 56:15 55:19 Peter Hoogewerf Appingedam 1766 DK1NH1T S: 19:30:44.40 R1: 19:57:53.50 (27:09.1) F: 20:26:03.25 (28:09.7)
133 56:21 55:48 Peter Bos Wagenborgen 2072 2XYRH3Z S: 19:30:21.70 R1: 19:57:27.25 (27:05.5) F: 20:26:09.55 (28:42.3)
134 56:23 55:45 Berdien Sijtsema Groningen 1799 DW6BG3G S: 19:30:26.55 R1: 19:59:29.45 (29:02.9) F: 20:26:10.90 (26:41.5)
135 56:40 56:19 Ben Reuvers Assen 2141 DW7PCZV S: 19:30:09.35 R1: 19:57:52.60 (27:43.3) F: 20:26:28.30 (28:35.7)
136 56:45 55:34 Kars Bodde Winschoten 2077 DW5GXHZ S: 19:30:59.25 R1: 19:58:38.70 (27:39.5) F: 20:26:32.80 (27:54.1)
137 56:45 55:06 Tineke Droogsma Appingedam 1665 DK4VA73 S: 19:31:28.00 R1: 19:58:40.95 (27:12.9) F: 20:26:33.40 (27:52.5)
138 56:47 56:41 Abe Kampen Middelstum 1768 DR82H8T S: 19:29:54.10 R1: 19:56:31.70 (26:37.6) F: 20:26:34.70 (30:03.0)
139 56:49 54:47 Zacharias Samusamu Oude Pekela 1794 DZ46BS5 S: 19:31:50.45 R1: 19:58:36.40 (26:46.0) F: 20:26:37.15 (28:00.7)
140 56:51 54:42 Berry Strik Groningen 2132 DW22FG2 S: 19:31:57.10 R1: 19:59:26.15 (27:29.0) F: 20:26:38.85 (27:12.7)
141 56:51 55:24 Anouk Mos Groningen 2139 DW7XB26 S: 19:31:15.70 R1: 19:59:09.05 (27:53.3) F: 20:26:39.50 (27:30.5)
142 56:56 56:40 Bas van Vliet Delfzijl 1820 DW43K68 S: 19:30:04.80 R1: 19:58:07.70 (28:02.9) F: 20:26:44.40 (28:36.7)
143 57:09 55:43 Herman Lalkens Appingedam 2101 DK6BY2R S: 19:31:14.75 R1: 19:58:47.45 (27:32.7) F: 20:26:57.10 (28:09.7)
144 57:12 57:06 Trieneke Timmer Haarlemmerliede 1807 DW5NW5G S: 19:29:54.35 R1: 19:57:29.45 (27:35.1) F: 20:27:00.10 (29:30.7)
145 57:29 55:49 Ruben Droogsma Appingedam 1755 DW7T8ZV S: 19:31:28.10 R1: 19:58:59.80 (27:31.7) F: 20:27:16.70 (28:16.9)
146 57:29 57:02 Gert Blaauw Siddeburen 1829 DM43DD5 S: 19:30:15.45 R1: 19:57:53.30 (27:37.9) F: 20:27:17.10 (29:23.8)
147 57:44 56:24 L.h. van Schie Appingedam 1795 DR1P0FG S: 19:31:07.75 R1: 19:58:33.45 (27:25.7) F: 20:27:31.60 (28:58.2)
148 57:45 57:06 Jeanette Scheven Appingedam 1847 DW020TP S: 19:30:27.55 R1: 19:57:19.25 (26:51.7) F: 20:27:32.80 (30:13.6)
149 58:09 57:11 Jan Woldhuis Ten Post 2092 DM911S1 S: 19:30:46.55 R1: 19:59:17.80 (28:31.3) F: 20:27:56.85 (28:39.0)
150 58:14 58:05 Marcel Sinot Appingedam 1801 DK1YR7M S: 19:29:57.55 R1: 19:58:56.70 (28:59.2) F: 20:28:02.20 (29:05.5)
151 58:15 56:41 Fiona Schrage Wagenborgen 1797 DK1Y5AC S: 19:31:22.15 R1: 20:01:04.80 (29:42.7) F: 20:28:02.60 (26:57.8)
152 58:15 57:45 Rian Ruttchen Groningen 1793 DW65BP4 S: 19:30:17.75 R1: 19:59:27.20 (29:09.5) F: 20:28:02.70 (28:35.5)
153 58:19 57:49 Piety Hamersma Bedum 1669 DA69F1C S: 19:30:18.05 R1: 19:59:26.15 (29:08.1) F: 20:28:06.85 (28:40.7)
154 58:40 58:39 Erna Veening Noordwolde 1903 DW2BPF6 S: 19:29:49.25 R1: 19:58:43.40 (28:54.2) F: 20:28:28.10 (29:44.7)
155 58:43 58:14 Pauline Mulder Bedum 1781 DK6B7XB S: 19:30:17.90 R1: 19:59:22.25 (29:04.3) F: 20:28:31.30 (29:09.1)
156 58:52 58:10 Harm Bultema Winschoten 1661 DT7HTE2 S: 19:30:31.10 R1: 19:59:32.50 (29:01.4) F: 20:28:40.45 (29:07.9)
157 58:53 58:49 Lianne Frankruijter Stedum 1758 DR626PH S: 19:29:52.35 R1: 19:58:43.80 (28:51.5) F: 20:28:40.60 (29:56.8)
158 58:55 58:25 Corrie Bijmolt Bedum 1656 DG542K7 S: 19:30:18.35 R1: 19:59:27.30 (29:09.0) F: 20:28:43.25 (29:15.9)
159 58:55 58:20 Eva Klat Groningen 1770 DW7A6PX S: 19:30:23.30 R1: 19:58:52.40 (28:29.1) F: 20:28:43.30 (29:50.9)
160 58:55 58:15 Freek Reitsema Wirdum 1878 DW72FMN S: 19:30:29.35 R1: 19:58:48.40 (28:19.1) F: 20:28:43.55 (29:55.1)
161 59:29 58:51 Dietje Noordhof Sappemeer 1686 DA93G2D S: 19:30:27.05 R1: 19:59:53.55 (29:26.5) F: 20:29:17.25 (29:23.7)
162 59:39 59:27 Antjo Freederiks Winschoten 1759 DT24M5T S: 19:30:00.55 R1: 19:59:09.80 (29:09.3) F: 20:29:26.70 (30:16.9)
163 59:43 57:40 Helma Post Groningen 1790 DT24H6W S: 19:31:51.95 R1: 20:00:03.85 (28:11.9) F: 20:29:31.20 (29:27.4)
164 59:50 59:00 Cor Douma Delfzijl 1664 DX18YP3 S: 19:30:37.80 R1: 19:59:51.25 (29:13.4) F: 20:29:37.60 (29:46.4)
165 59:56 59:43 Grietje Dijkmans Winsum 2035 DT2AHAG S: 19:30:01.35 R1: 19:59:10.50 (29:09.2) F: 20:29:44.20 (30:33.7)
166 1:00:01 59:39 Sil van der Wal Uithuizen 2192 DW9G6WH S: 19:30:10.70 R1: 20:00:00.20 (29:49.5) F: 20:29:49.00 (29:48.8)
167 1:00:03 59:40 Gert Jan Veenstra Middelstum 2112 CA63612 S: 19:30:11.50 R1: 19:59:26.80 (29:15.3) F: 20:29:51.00 (30:24.2)
168 1:00:21 59:05 Tineke van Dijken Appingedam 1752 DT2EZRN S: 19:31:05.20 R1: 20:00:18.25 (29:13.0) F: 20:30:09.50 (29:51.3)
169 1:00:35 59:58 Marjon Sijtsema Groningen 1800 HG2W1YM S: 19:30:25.70 R1: 20:00:07.30 (29:41.6) F: 20:30:23.25 (30:15.9)
170 1:00:57 1:00:57 Petra Buist - Bijma Noordwolde 1749 DW5VA3S S: R1: 19:59:27.40 (0:59:27.4) F: 20:30:44.85 (31:17.4)
171 1:01:00 58:48 Jurgen de Vries Bedum 2076 DK1EY1C S: 19:32:00.55 R1: 20:01:22.15 (29:21.6) F: 20:30:47.90 (29:25.8)
172 1:01:01 1:00:26 Bert Toxopeus Delfzijl 1972 DW7G6B3 S: 19:30:22.90 R1: 19:59:58.30 (29:35.4) F: 20:30:48.90 (30:50.6)
173 1:01:10 58:58 Pieter Peen Appingedam 1786 DR147WF S: 19:31:59.95 R1: 20:02:07.60 (30:07.7) F: 20:30:57.95 (28:50.3)
174 1:01:25 1:00:05 Douwe Groenhof Delfzijl 1859 DW5W4S3 S: 19:31:08.90 R1: 19:59:52.60 (28:43.7) F: 20:31:13.50 (31:20.9)
175 1:01:41 1:01:13 Sharon Molema Hoogeveen 1778 DY77FV8 S: 19:30:17.15 R1: 20:00:04.15 (29:47.0) F: 20:31:29.35 (31:25.2)
176 1:01:44 59:54 Eddie Buerma Zuidbroek 2157 DW7X9TS S: 19:31:38.40 R1: 20:01:29.85 (29:51.4) F: 20:31:32.30 (30:02.5)
177 1:01:54 1:00:18 Henk de Haan Groningen 1762 DR0Y5A7 S: 19:31:25.10 R1: 19:59:27.80 (28:02.7) F: 20:31:42.35 (32:14.5)
178 1:02:07 1:00:34 Janine Poortinga Wagenborgen 1789 DY779TA S: 19:31:22.05 R1: 20:01:11.65 (29:49.6) F: 20:31:55.50 (30:43.9)
179 1:02:25 1:01:50 Lucas Kamps Scheemda 1673 DN7N05W S: 19:30:23.55 R1: 20:01:04.40 (30:40.9) F: 20:32:12.85 (31:08.4)
180 1:02:29 1:00:51 Cees Perdok Muntendam 2131 DW5X31Z S: 19:31:26.60 R1: 20:02:38.80 (31:12.2) F: 20:32:16.80 (29:38.0)
181 1:02:34 1:01:33 Grietha Slagter Appingedam 1802 DA5R4HP S: 19:30:49.90 R1: 20:01:18.30 (30:28.4) F: 20:32:22.55 (31:04.2)
182 1:02:39 1:01:56 Derk van der Woude Spijk 1948 DY02YV3 S: 19:30:31.75 R1: 20:01:07.35 (30:35.6) F: 20:32:26.90 (31:19.6)
183 1:02:39 1:01:56 Dorian Snijders Spijk 1949 DW6AZAK S: 19:30:31.70 R1: 20:01:06.00 (30:34.3) F: 20:32:27.10 (31:21.1)
184 1:02:45 1:02:16 Dunja Hendriks Delfzijl 1764 DW2KKCA S: 19:30:17.55 R1: 20:01:30.60 (31:13.1) F: 20:32:33.00 (31:02.4)
185 1:02:46 1:01:44 Rick Katuin Appingedam 1769 DR0VG6X S: 19:30:50.45 R1: 20:00:31.30 (29:40.9) F: 20:32:33.90 (32:02.6)
186 1:02:50 1:00:48 Anita Dalmden Wedde 2115 DW3XK0Y S: 19:31:51.35 R1: 20:02:58.60 (31:07.3) F: 20:32:38.40 (29:39.8)
187 1:03:15 1:02:11 Monique de Vries-Boiten Groningen 2100 DW7FXW1 S: 19:30:53.25 R1: 20:01:30.45 (30:37.2) F: 20:33:03.40 (31:33.0)
188 1:03:19 1:01:39 Gerry Smith Appingedam 1803 DK781RP S: 19:31:28.45 R1: 20:02:06.90 (30:38.5) F: 20:33:07.25 (31:00.3)
189 1:03:19 1:01:39 Trijntje Nap Til Delfzijl 1782 DW6TG4W S: 19:31:28.75 R1: 20:02:08.60 (30:39.9) F: 20:33:07.55 (30:58.9)
190 1:03:20 1:01:58 Monique Schipper Wildervank 1796 DK4ENE9 S: 19:31:09.65 R1: 20:02:38.40 (31:28.8) F: 20:33:07.65 (30:29.2)
191 1:03:22 1:01:15 Annette Haan Veendam 2061 DW3RKXA S: 19:31:54.85 R1: 20:03:18.30 (31:23.5) F: 20:33:09.60 (29:51.3)
192 1:03:24 1:02:42 Frits Huizen Delfzijl 1867 DK4A4R8 S: 19:30:31.30 R1: 20:01:23.25 (30:51.9) F: 20:33:12.50 (31:49.3)
193 1:03:25 1:02:42 Loreen Huizen Groningen 1472 HG25Y62 S: 19:30:31.75 R1: 20:01:24.95 (30:53.2) F: 20:33:12.90 (31:48.0)
194 1:03:38 1:02:14 Jolanda Schoordijk Appingedam 1845 DK4EZV9 S: 19:31:11.75 R1: 20:02:21.30 (31:09.6) F: 20:33:25.70 (31:04.4)
195 1:04:00 1:03:30 Tineke Hemmes Uithuizen 1888 DW54T7B S: 19:30:18.70 R1: 20:01:42.95 (31:24.2) F: 20:33:48.25 (32:05.3)
196 1:04:31 1:02:21 Sander de Vries Bedum 1968 DR6B0RF S: 19:31:59.40 R1: 20:03:57.10 (31:57.7) F: 20:34:19.50 (30:22.4)
197 1:04:54 1:04:39 Annemarie Hanssen Groningen 2180 DW55X44 S: 19:30:03.70 R1: 20:02:35.80 (32:32.1) F: 20:34:42.00 (32:06.2)
198 1:05:44 1:05:12 Gerrit Dirks Groningen 1753 DA5PK0M S: 19:30:20.30 R1: 20:01:50.40 (31:30.1) F: 20:35:31.80 (33:41.4)
199 1:05:44 1:05:11 Belinda van Duinen Groningen 1756 DR8T4FE S: 19:30:21.40 R1: 20:01:49.30 (31:27.9) F: 20:35:32.40 (33:43.1)
200 1:05:59 1:03:43 Jannie de Beyer Uithoorn 1744 HG2WD02 S: 19:32:04.55 R1: 20:03:16.20 (31:11.7) F: 20:35:47.10 (32:30.9)
201 1:06:11 1:04:04 Ans Stoffers Appingedam 1804 DW5TWF5 S: 19:31:55.30 R1: 20:02:58.15 (31:02.8) F: 20:35:58.95 (33:00.8)
202 1:06:17 1:04:15 Tineke Loer-Schneiders Noordbroek 1682 DY7C38K S: 19:31:51.05 R1: 20:03:03.55 (31:12.5) F: 20:36:05.45 (33:01.9)
203 1:06:23 1:05:22 Ger de Vries Delfzijl 1810 DK7GHDR S: 19:30:49.60 R1: 20:02:11.65 (31:22.0) F: 20:36:11.25 (33:59.6)
204 1:07:06 1:05:00 Gerda Brouwer Veendam 2060 DW6TYYB S: 19:31:54.55 R1: 20:03:53.30 (31:58.8) F: 20:36:53.95 (33:00.6)
205 1:07:06 1:05:00 Wilma Kroon Veendam 1987 DT4R85R S: 19:31:54.20 R1: 20:03:53.20 (31:59.0) F: 20:36:53.95 (33:00.7)
206 1:07:46 1:07:27 Annemarie van Tienhoven Spijk 1730 DK9Y8HY S: 19:30:07.85 R1: 20:02:47.70 (32:39.9) F: 20:37:34.50 (34:46.8)
207 1:07:47 1:07:27 Marcel Uijen Spijk 1731 DK1WXEF S: 19:30:07.90 R1: 20:02:47.50 (32:39.6) F: 20:37:34.95 (34:47.4)
208 1:08:00 1:05:45 Ingeborg Bosma Wagenborgen 1657 DA5BW6K S: 19:32:03.35 R1: 20:04:53.15 (32:49.8) F: 20:37:48.00 (32:54.9)
209 1:08:15 1:06:18 Piet Blaauw Delfzijl 1920 DX0K3DD S: 19:31:44.90 R1: 20:04:35.80 (32:50.9) F: 20:38:02.85 (33:27.0)
210 1:08:19 1:06:21 Annemieke Nieuwhof Zuidbroek 2128 DZ46WXS S: 19:31:45.65 R1: 20:06:52.60 (35:07.0) F: 20:38:06.65 (31:14.0)
211 1:08:19 1:06:55 Bongel Scholtens Muntendam 1689 DW5TKKB S: 19:31:12.65 R1: 20:09:07.50 (37:54.9) F: 20:38:06.95 (28:59.4)
212 1:08:19 1:06:28 Ineke Kamps Tripscompagnie 1672 DK1PS7S S: 19:31:39.30 R1: 20:06:14.60 (34:35.3) F: 20:38:07.20 (31:52.6)
213 1:08:24 1:08:08 Angelique Wijninga Groningen 1736 DK48TME S: 19:30:04.30 R1: 20:02:59.60 (32:55.3) F: 20:38:11.80 (35:12.2)
214 1:08:27 1:07:23 David van den Berg Siddeburen 1897 CD95187 S: 19:30:52.85 R1: 20:03:31.60 (32:38.8) F: 20:38:14.90 (34:43.3)
215 1:10:33 1:10:32 Elias de Haan Hoogezand 1668 DY0FX9T S: 19:29:49.25 R1: 20:02:57.00 (33:07.8) F: 20:40:20.70 (37:23.7)
216 1:11:18 1:09:39 Anja vd Veen Drachten 2099 2FYH2GR S: 19:31:27.50 R1: 20:06:01.55 (34:34.0) F: 20:41:06.15 (35:04.6)
217 1:11:19 1:09:40 Afina Bos Schildwolde 1891 DR1PGEE S: 19:31:27.40 R1: 20:06:01.55 (34:34.1) F: 20:41:06.95 (35:05.4)
218 1:22:24 1:22:16 Nadia Zijlstra Eenum 2016 DW757CP S: 19:29:56.30 R1: 19:56:46.45 (26:50.1) F: 20:52:12.00 (55:25.6)
219 1:23:05 1:22:20 Carolien de Boer Krimpe A/d Ijssel 1957 DR10MDP S: 19:30:33.00 R1: 20:10:19.95 (39:46.9) F: 20:52:52.70 (42:32.8)
 

Bedrijvenloop - Bedr Mannen

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 15:17 15:16 Ben Stellingwerf Onderdam 936 DF88ASD S: 19:14:44.05 F: 19:30:00.05
2 15:38 15:38 Jan Rondhuis Appingedam 826 DA593Y1 S: F: 19:30:20.90
3 16:36 16:34 Henk Por Groningen 939 DF8Y25K S: 19:14:44.55 F: 19:31:18.50
4 16:40 16:39 Martin Veenhuizen Tynaarlo 938 DA989FX S: 19:14:44.25 F: 19:31:22.60
5 16:49 16:49 Merwin Dollison Winsum 935 DW5BM23 S: F: 19:31:31.65
6 17:13 17:12 Hank-Jan Dolsma Assen 872 DW1Y8HP S: 19:14:44.35 F: 19:31:56.05
7 17:19 17:17 Florian Smit Assen 876 DW5X3C6 S: 19:14:44.40 F: 19:32:01.40
8 17:31 17:30 Maurits Kramer Bedum 796 DY7FAYF S: 19:14:44.35 F: 19:32:13.45
9 17:39 17:39 Taco Santing Delfzijl 686 DW5NBMK S: F: 19:32:22.10
10 17:40 17:38 Peter Pettinga Appingedam 874 DW5XFEC S: 19:14:44.80 F: 19:32:22.80
11 18:01 17:59 Roy Hinrichs Delfzijl 969 DW5R0PM S: 19:14:44.55 F: 19:32:43.45
12 18:06 18:02 Laurens Slinkman Hoogezand 688 DK76S62 S: 19:14:47.90 F: 19:32:49.15
13 18:18 18:17 Vincent Harder Appingedam 871 DK56PN4 S: 19:14:44.70 F: 19:33:01.00
14 18:29 18:26 Jan ten Cate Appingedam 870 DW43ZM2 S: 19:14:46.50 F: 19:33:11.80
15 18:29 18:26 Frank Marks Appingedam 873 DM1X0G3 S: 19:14:46.45 F: 19:33:11.95
16 18:41 18:40 Klaas Brouwer Zuidbroek 828 DK66KZW S: 19:14:44.65 F: 19:33:24.10
17 18:46 18:44 Jivan Vroom Appingedam 689 DW1BZ04 S: 19:14:44.95 F: 19:33:28.50
18 18:49 18:48 Ype Reinders Appingedam 933 DW5VRHE S: 19:14:44.20 F: 19:33:31.85
19 19:10 19:09 Dennis Cramer Delfzijl 763 DT244KY S: 19:14:44.80 F: 19:33:53.25
20 19:22 19:17 Niels Breedijk Appingedam 953 DW4SXG5 S: 19:14:47.50 F: 19:34:04.55
21 19:24 19:14 Frank Berghuis Groningen 841 DY771KD S: 19:14:53.05 F: 19:34:07.00
22 19:26 19:24 Frank Everts Appingedam 875 DK7G4GP S: 19:14:45.95 F: 19:34:09.00
23 19:37 19:34 Jacco Talen Appingedam 877 DM1CFGH S: 19:14:46.55 F: 19:34:19.65
24 19:38 19:36 Marco Warnier Appingedam 884 DT4T8AX S: 19:14:45.90 F: 19:34:21.10
25 19:49 19:42 Martijn Nijenhuis Appingedam 965 DK73PA8 S: 19:14:50.45 F: 19:34:32.00
26 19:49 19:46 André Scholing Noorderschut 882 DT2S8KW S: 19:14:46.20 F: 19:34:32.00
27 19:53 19:47 Jan ten Hove Delfzijl 879 DF4392T S: 19:14:48.65 F: 19:34:35.60
28 19:54 19:52 Ludo Abbink Appingedam 883 DK7811H S: 19:14:45.05 F: 19:34:36.50
29 19:55 19:15 Koen ten Hove Groningen 635 DK4VZRY S: 19:15:23.80 F: 19:34:38.25
30 19:56 19:53 Gustaaf Verhagen Eelde 785 DK78RFB S: 19:14:46.80 F: 19:34:38.95
31 19:58 19:57 Marcel Been Zuidbroek 738 DY5H818 S: 19:14:44.20 F: 19:34:41.25
32 20:02 19:58 Pascal Schonewille Appingedam 878 DY53Y5S S: 19:14:46.35 F: 19:34:44.35
33 20:09 20:08 Klaas Spruyt Zuidbroek 715 DA04WRR S: 19:14:44.35 F: 19:34:51.50
34 20:12 20:10 Wesley Smit Delfzijl 788 HT1953X S: 19:14:44.80 F: 19:34:54.70
35 20:20 20:14 Gert-Jan Wessels Appingedam 967 DT2ER5B S: 19:14:49.05 F: 19:35:02.60
36 20:20 20:17 Henry Strijker Appingedam 880 DG6KTD5 S: 19:14:47.00 F: 19:35:03.15
37 20:23 19:48 Jasper Wiersema Groningen 751 DW5G69G S: 19:15:18.75 F: 19:35:06.20
38 20:27 20:25 Ronny Cramer Delfzijl 685 DW6RZWZ S: 19:14:44.50 F: 19:35:09.45
39 20:35 20:31 Johan Schonewille Appingedam 881 DR6X61R S: 19:14:46.95 F: 19:35:17.85
40 20:42 20:41 Stephan van Dijken Appingedam 761 DR5Y423 S: 19:14:44.65 F: 19:35:25.25
41 20:43 20:33 Rudy Delamore Roodeschool 834 DW04W6Z S: 19:14:52.85 F: 19:35:25.85
42 20:46 20:44 Jonas van Ginkel Bedum 942 DW0MGRG S: 19:14:44.85 F: 19:35:28.65
43 20:48 20:45 Vincent Eefting Borger 952 DK12R04 S: 19:14:46.05 F: 19:35:30.30
44 20:50 20:45 Martin Brouwer Appingedam 675 DA2SV9X S: 19:14:48.05 F: 19:35:32.90
45 20:51 20:41 Ernst-Jan Wiersema Nijmegen 941 DW3VM7H S: 19:14:53.00 F: 19:35:33.65
46 20:53 20:49 Bert ter Harkel Groningen 975 DT24WY3 S: 19:14:48.15 F: 19:35:36.20
47 20:57 20:56 Martin Sona Delfzijl 687 DR0H5C1 S: 19:14:44.10 F: 19:35:39.60
48 20:59 20:56 Gerben van Houten Bedum 795 DA98B53 S: 19:14:46.85 F: 19:35:42.25
49 21:01 20:58 Jamie Verhagen Eelde 787 DA76T5A S: 19:14:46.20 F: 19:35:43.65
50 21:02 21:00 Roelof Roffel Bedum 799 DM22Z48 S: 19:14:44.85 F: 19:35:44.55
51 21:11 21:06 Marnick Joustra Appingedam 677 DR3ZZCE S: 19:14:48.25 F: 19:35:54.20
52 21:21 21:20 Eelke Jan Bouma Groningen 750 DW43079 S: 19:14:44.50 F: 19:36:03.90
53 21:23 21:15 Paul Veenstra Appingedam 892 DW7R2H6 S: 19:14:50.55 F: 19:36:05.30
54 21:26 21:20 Jan Reiffers Appingedam 931 DG11MEE S: 19:14:48.85 F: 19:36:08.75
55 21:26 21:26 Vincent Noordhof Appingedam 624 DK78S93 S: F: 19:36:09.00
56 21:27 21:26 Sander Niemeijer Appingedam 717 DK4V5AC S: 19:14:44.80 F: 19:36:09.90
57 21:33 21:13 Paul van Leeuwen Veendam 693 DW7GYF9 S: 19:15:03.35 F: 19:36:15.95
58 21:34 21:10 Christoph Sagowski Appingedam 850 HG2GB14 S: 19:15:07.45 F: 19:36:16.75
59 21:42 21:41 Roland Dijkman Tolbert 764 DW6TV9N S: 19:14:44.20 F: 19:36:24.75
60 21:42 21:22 Rik Buitenwerf Groningen 696 DW5VB1X S: 19:15:02.90 F: 19:36:24.95
61 21:46 21:40 Man Schuiling Groningen 741 DA7XGNM S: 19:14:48.70 F: 19:36:28.30
62 21:46 21:43 Freddy Sekema Hoogkerk 797 DT4RKNZ S: 19:14:45.95 F: 19:36:28.75
63 21:46 21:44 Erick Djasmadi Hoogezand 963 DW7W2DA S: 19:14:45.05 F: 19:36:29.00
64 21:47 21:40 David Vinke Groningen 968 DW65935 S: 19:14:50.75 F: 19:36:29.80
65 21:48 21:21 Rolf Molema Meeden 664 DY5Y35S S: 19:15:10.00 F: 19:36:30.50
66 21:51 21:48 Peter Edens Appingedam 737 DK127XP S: 19:14:46.80 F: 19:36:34.10
67 21:52 21:31 Walter Koolman Appingedam 740 DA32R3Z S: 19:15:04.45 F: 19:36:34.60
68 21:56 21:34 Nico Hospers Delfzijl 962 DR5A1PG S: 19:15:05.30 F: 19:36:38.40
69 21:57 21:54 Elle Smit Appingedam 789 CC93299 S: 19:14:46.40 F: 19:36:39.75
70 21:57 21:43 Darren Korte Oude Pekela 681 DY77YKR S: 19:14:57.05 F: 19:36:40.05
71 22:02 21:47 Ronny Heuker Appingedam 893 DW1BTTR S: 19:14:58.40 F: 19:36:45.15
72 22:11 22:08 Jeroen Haan Ten Boer 798 DW525XB S: 19:14:46.85 F: 19:36:53.90
73 22:13 21:59 Jan Buitenkamp Siddeburen 815 DA2S9MF S: 19:14:58.15 F: 19:36:56.25
74 22:14 22:05 Rene Rijploeg Uithuizermeeden 827 DR0HX24 S: 19:14:51.65 F: 19:36:56.65
75 22:21 22:08 Jos Drenth Appingedam 891 HZ3WHA3 S: 19:14:56.85 F: 19:37:04.00
76 22:23 22:17 Jaap Kiewiet Appingedam 899 DK4E43Z S: 19:14:49.25 F: 19:37:05.45
77 22:24 22:03 Onno Steenweg Zuidlaren 632 DG6P4TX S: 19:15:04.95 F: 19:37:07.15
78 22:24 22:15 Jos Kwanten Overschild 620 DY5Y064 S: 19:14:53.05 F: 19:37:07.20
79 22:25 22:04 Matthijs Noordhoff Delfzijl 621 DT2ED78 S: 19:15:03.90 F: 19:37:07.65
80 22:26 22:16 Paul Visker Appingedam 825 DW99AEZ S: 19:14:53.60 F: 19:37:08.75
81 22:28 22:03 Edwin Kruit Sellingen 669 DR10TX1 S: 19:15:07.50 F: 19:37:10.30
82 22:32 21:48 Erik Bosscher Delfzijl 934 DW2GFP1 S: 19:15:27.55 F: 19:37:14.75
83 22:33 22:05 Reserve Reserve Appingedam 659 DG21ERM S: 19:15:10.90 F: 19:37:15.70
84 22:38 22:24 Johan Rispens Delfzijl 683 DK7GM8R S: 19:14:57.75 F: 19:37:21.05
85 22:40 22:38 Marco van Dijken Appingedam 760 DR5S67R S: 19:14:44.40 F: 19:37:22.45
86 22:43 22:32 Christiaan de Vries Uithuizen 829 DK81NBP S: 19:14:54.15 F: 19:37:25.50
87 22:53 22:44 Henk Mulder Delfzijl 833 DK7WY83 S: 19:14:51.80 F: 19:37:35.60
88 22:57 22:35 Chris Scholtens Appingedam 749 DK6BF35 S: 19:15:04.75 F: 19:37:39.40
89 22:58 22:39 André Bruijn Delfzijl 782 DK4E3DE S: 19:15:02.35 F: 19:37:41.00
90 23:00 22:47 Edzard Akkerman Appingedam 896 DT2AMC9 S: 19:14:56.50 F: 19:37:43.05
91 23:04 22:24 Lodewijk Brondijk Delfzijl 714 DZ13W7N S: 19:15:22.60 F: 19:37:46.40
92 23:05 22:42 Mike Brongers Muntendam 665 HD5XWGZ S: 19:15:06.15 F: 19:37:47.50
93 23:09 23:04 Raymond Pegge Zijldijk 679 DW6G2K7 S: 19:14:48.70 F: 19:37:52.10
94 23:10 22:45 Edward Stuut Delzijl 667 DT2EE5K S: 19:15:08.30 F: 19:37:53.15
95 23:13 23:07 Bart Pot 'T Zandt 901 HA8VY31 S: 19:14:49.05 F: 19:37:55.60
96 23:14 23:04 Frans Favre Bedum 842 HD7F7PF S: 19:14:53.90 F: 19:37:57.20
97 23:18 23:15 Johnny Stoppels Holwierde 786 DW05729 S: 19:14:46.70 F: 19:38:01.20
98 23:23 22:46 Gert Salentijn Groningen 777 DT4RY4D S: 19:15:20.25 F: 19:38:06.10
99 23:26 22:57 Martin Eggens Ten Boer 755 DW2CVS7 S: 19:15:12.95 F: 19:38:09.20
100 23:30 23:17 Kor Rozeboom Delfzijl 809 DW7YRSC S: 19:14:55.90 F: 19:38:12.40
101 23:30 23:18 Danny Fisher Ten Boer 844 DT2ACGD S: 19:14:55.75 F: 19:38:12.95
102 23:34 23:27 Berteld Ruiter Winschoten 860 DM22H03 S: 19:14:50.35 F: 19:38:16.40
103 23:35 22:59 Mehmet Cisme Appingedam 666 DK4D6D6 S: 19:15:19.85 F: 19:38:17.90
104 23:36 23:21 Jurgen Zwerver Appingedam 898 DW46765 S: 19:14:57.95 F: 19:38:18.95
105 23:40 23:20 Reserve Reserve Appingedam 744 DF8S7W1 S: 19:15:02.85 F: 19:38:22.65
106 23:41 23:07 Ayhan Genç Winschoten 742 HR3T4PP S: 19:15:16.85 F: 19:38:23.45
107 23:42 23:27 Lennart van Ginkel Bedum 944 DF8K2XN S: 19:14:57.65 F: 19:38:24.35
108 23:45 23:04 Jan Wijnand Brouwer Roodeschool 713 DA9KYZ4 S: 19:15:23.65 F: 19:38:27.30
109 23:48 23:37 Patrick van den Hul Groningen 843 DM6NT2V S: 19:14:54.10 F: 19:38:31.00
110 23:49 23:16 Ronald Hummel Apingedam 754 DW02DMD S: 19:15:16.10 F: 19:38:31.50
111 23:50 23:21 Richard Bos Assen 607 DR3WN3Y S: 19:15:11.95 F: 19:38:32.30
112 23:51 23:36 Alexander van Dijk Appingedam 913 DX4FM0Z S: 19:14:58.90 F: 19:38:34.00
113 23:52 23:26 Edwin Schoonbeek Delfzijl 605 DY77CP6 S: 19:15:09.40 F: 19:38:35.15
114 23:54 23:33 Theo Kroeze Appingedam 736 DW0NSFD S: 19:15:03.65 F: 19:38:36.30
115 23:54 23:27 Cor Prinsen Farmsum 660 DY5Y0TR S: 19:15:10.05 F: 19:38:36.80
116 23:56 23:39 Florian van Ginkel Bedum 943 DY9KYAN S: 19:14:59.65 F: 19:38:38.30
117 23:56 23:44 Jaap Kruiter Groningen 719 DT4XHGC S: 19:14:54.85 F: 19:38:38.50
118 24:02 23:16 Frank Blouw Appingedam 932 DR3ZRD7 S: 19:15:28.40 F: 19:38:44.45
119 24:10 24:01 Dennie Gorter Delfzijl 601 DR77YCW S: 19:14:52.20 F: 19:38:52.45
120 24:11 24:03 Geert Keizer Appingedam 735 DR15E5S S: 19:14:50.65 F: 19:38:53.55
121 24:16 24:02 Rob Wagenborg Zuidlaren 623 DK7HXR9 S: 19:14:56.85 F: 19:38:58.65
122 24:23 24:09 Anne Drenth Wagenborgen 680 DR1SSFC S: 19:14:57.25 F: 19:39:05.85
123 24:30 24:24 Jasper Rusthoven Appingedam 970 DW02DAA S: 19:14:48.60 F: 19:39:12.45
124 24:33 24:15 Leo Middel Holwierde 978 DW1681B S: 19:15:00.95 F: 19:39:15.75
125 24:38 24:29 Wim Bos Appingedam 807 DW43XVZ S: 19:14:52.75 F: 19:39:20.90
126 24:39 24:21 Peter Groen Appingedam 894 CC57977 S: 19:15:00.65 F: 19:39:21.45
127 24:39 24:31 Jan Uffen Delfzijl 747 DY77H5C S: 19:14:51.05 F: 19:39:22.00
128 24:39 24:24 Tobian Koenen Appingedam 886 DT4R5FX S: 19:14:58.70 F: 19:39:22.10
129 24:39 24:22 Wim Dijkstra Appingedam 910 DG1XVD8 S: 19:15:00.20 F: 19:39:22.15
130 24:39 24:24 Jelmer Blok Appingedam 888 DW9P02G S: 19:14:58.65 F: 19:39:22.20
131 24:42 24:07 Erik Kuiper Delfzijl 758 DR5X379 S: 19:15:18.95 F: 19:39:25.25
132 24:43 24:26 Aldert Schoneveld Delfzijl 818 DW6GSKR S: 19:15:00.50 F: 19:39:26.15
133 24:48 24:43 Ron Nijp Delfzijl 951 DK4D7EW S: 19:14:47.90 F: 19:39:30.40
134 24:49 24:12 Rene Doornbos Delfzijl 759 DW2GCTT S: 19:15:19.85 F: 19:39:31.50
135 24:52 24:24 Wim Pijper Delfzijl 662 HG25HEW S: 19:15:11.10 F: 19:39:35.15
136 24:56 24:53 Arnold Raspe Wagenborgen 950 DR0VMBT S: 19:14:47.10 F: 19:39:39.20
137 25:03 24:22 Wim Kamminga Zuidbroek 836 DK4E5W9 S: 19:15:23.85 F: 19:39:45.50
138 25:06 24:39 Harry Goedhart Appingedam 911 DW5CE3H S: 19:15:10.55 F: 19:39:48.80
139 25:07 24:50 Carsten Rose Delfzijl 819 DA74N7X S: 19:15:00.35 F: 19:39:50.05
140 25:09 24:57 Albert Kruiter Groningen 720 DK7SNG8 S: 19:14:55.65 F: 19:39:51.75
141 25:10 24:31 Erik Ottens Hoogezand 712 DY5HVH9 S: 19:15:21.50 F: 19:39:52.45
142 25:10 24:23 Bart van de Blonk Delfzijl 705 DG9FTTD S: 19:15:30.35 F: 19:39:52.75
143 25:11 24:55 Jan Keizer Appingedam 900 DZ24ZZV S: 19:14:59.80 F: 19:39:54.20
144 25:14 25:09 Anne Lalkens Delfzijl 966 DW4K5VP S: 19:14:48.35 F: 19:39:57.00
145 25:15 24:48 Arjan Arkema Delfzijl 611 DM9K4A8 S: 19:15:10.50 F: 19:39:57.95
146 25:15 25:00 Jan Egbert Muurman Muntendam 625 DY5Y0YN S: 19:14:59.05 F: 19:39:58.15
147 25:18 25:00 Kor Venema Sauwerd 977 DW5G2Z1 S: 19:15:01.45 F: 19:40:00.85
148 25:21 25:14 Tonny Redmeyer Winschoten 718 DZ237P3 S: 19:14:50.45 F: 19:40:03.60
149 25:25 25:19 Johan Werkman Uithuizermeeden 954 DR82T7R S: 19:14:48.85 F: 19:40:07.70
150 25:27 24:46 Theo Hansen Appingedam 646 DW4RR3K S: 19:15:24.30 F: 19:40:09.40
151 25:29 25:16 Eilbert Godlieb Wagenborgen 724 DW558Z6 S: 19:14:55.45 F: 19:40:11.35
152 25:31 24:51 Ronald Woelinga Roodeschool 710 DW05SV2 S: 19:15:23.00 F: 19:40:13.80
153 25:32 25:10 Henk Noordhoek Delfzijl 629 DW5BHXD S: 19:15:05.00 F: 19:40:14.55
154 25:34 25:18 Dennis Koller Appingedam 912 DR8FW1E S: 19:14:59.50 F: 19:40:16.75
155 25:49 25:39 Roelf Witteveen Wagenborgen 806 DF9W8B9 S: 19:14:53.35 F: 19:40:32.10
156 25:50 25:23 Henri Visscher Appingedam 658 DA5YHGV S: 19:15:09.90 F: 19:40:32.90
157 25:51 25:45 Reserve Reserve Appingedam 746 CF74324 S: 19:14:49.80 F: 19:40:33.90
158 25:54 25:31 Miente Schreuder Delfzijl 961 DY70KVP S: 19:15:05.65 F: 19:40:36.65
159 25:58 25:45 Jeroen Reinders Bedum 845 DY77N6B S: 19:14:55.90 F: 19:40:40.50
160 26:04 25:44 Jan Bennes Steur Groningen 784 DW0N0T5 S: 19:15:02.90 F: 19:40:46.45
161 26:04 25:30 Berry Mulder Delfzijl 743 DT2464Z S: 19:15:16.90 F: 19:40:46.45
162 26:06 25:53 Henk Koetze Delfzijl 716 DT2AT59 S: 19:14:56.10 F: 19:40:48.50
163 26:09 25:38 Roy Renkema Groningen 752 DW1TA1R S: 19:15:14.95 F: 19:40:52.05
164 26:13 25:55 Extra Loper 1 Delfzijl 824 HG2G2MT S: 19:15:01.15 F: 19:40:55.30
165 26:13 25:57 Arnout Bottenberg Appingedam 887 DA8CWFB S: 19:14:58.70 F: 19:40:55.30
166 26:14 25:23 Jan Swiersma Appingedam 628 DW0MRX6 S: 19:15:33.50 F: 19:40:56.30
167 26:15 26:02 Gerard Bakker Holwierde 626 DM93MCG S: 19:14:56.15 F: 19:40:57.40
168 26:19 26:14 Justin ter Harkel Groningen 903 DT2EGB3 S: 19:14:48.50 F: 19:41:02.10
169 26:26 25:45 Alfred Ridderbos Appingedam 711 DW124KY S: 19:15:24.30 F: 19:41:08.65
170 26:29 26:17 Bjorn Nuiver Groningen 840 DR149BS S: 19:14:55.20 F: 19:41:12.10
171 26:36 26:01 Anne de Jong Haren 863 DW6X1T3 S: 19:15:18.85 F: 19:41:18.90
172 26:36 26:19 Bastijn Schonewille Appingedam 885 DW7Y4H8 S: 19:15:00.85 F: 19:41:19.00
173 26:37 26:20 Bert Schonewille Appingedam 976 DK7SZWK S: 19:15:00.70 F: 19:41:19.90
174 26:38 26:06 Sylvio Olsder Groningen 691 DW5BCXK S: 19:15:15.65 F: 19:41:21.20
175 26:39 26:35 Jan Spreen Schoonoord 728 DW90SW3 S: 19:14:47.30 F: 19:41:21.45
176 26:40 26:17 Gerard Smit Delfzijl 672 DW73P89 S: 19:15:06.10 F: 19:41:22.70
177 26:49 26:24 Luit Dijk Tjuchem 671 DZ06SW3 S: 19:15:08.40 F: 19:41:32.10
178 26:51 26:26 Henk Lourens Veendam 673 DA22R94 S: 19:15:07.75 F: 19:41:33.65
179 26:55 26:52 Albert Jan Kampen Veendam 734 DG16GKY S: 19:14:47.10 F: 19:41:38.20
180 26:58 26:53 Anthon Hoorndijk Appingedam 725 DW5R3DX S: 19:14:48.30 F: 19:41:40.80
181 27:00 26:54 Willem Ploeger Winschoten 745 DT2EA5M S: 19:14:49.50 F: 19:41:42.80
182 27:02 26:39 Peter de Vries Delfzijl 964 DK7E74S S: 19:15:05.90 F: 19:41:44.55
183 27:03 26:56 Harm Koers Appingedam 721 DK4D9GT S: 19:14:49.95 F: 19:41:45.95
184 27:04 26:25 Karles van Zwam Roden 956 DR5B7B1 S: 19:15:22.10 F: 19:41:46.95
185 27:05 26:31 Medewerker Medewerker Groningen 654 DW6GC12 S: 19:15:16.65 F: 19:41:47.40
186 27:17 26:52 Emil Dijkstra Appingedam 668 DK1HVZ9 S: 19:15:08.00 F: 19:41:59.40
187 27:17 26:56 Robert Brons Zuidlaren 631 DW31MVM S: 19:15:03.85 F: 19:41:59.50
188 27:37 27:18 Harry Boers Delfzijl 633 DK84TRY S: 19:15:01.50 F: 19:42:19.30
189 27:46 27:13 Niels Dreijer Noordbroek 869 DR17M1W S: 19:15:17.05 F: 19:42:29.20
190 27:52 27:29 Erwin Hansma Bunde 634 DR8B2AW S: 19:15:06.60 F: 19:42:35.20
191 27:58 27:38 John van den Nieuwendijk Spijk 783 DZ466X5 S: 19:15:03.15 F: 19:42:41.15
192 27:59 27:12 Emme Groot Delfzijl 821 DA5AMCY S: 19:15:30.05 F: 19:42:41.75
193 27:59 27:50 Bert Streunding Delfzijl 700 DK4D737 S: 19:14:52.70 F: 19:42:42.20
194 28:06 27:44 Adri Kombrink Delfzijl 960 DA9XSG2 S: 19:15:04.55 F: 19:42:48.45
195 28:06 27:35 Frits de Boer Appingedam 616 DW7ZBHR S: 19:15:14.25 F: 19:42:49.20
196 28:09 27:55 Ruud Poots Delfzijl 682 DF438YK S: 19:14:56.45 F: 19:42:51.40
197 28:09 27:27 Yang Soo Kloosterhof Appingedam 698 DK6BB0B S: 19:15:25.25 F: 19:42:52.15
198 28:10 28:06 Otto Prohl Delfzijl 800 DG19KDY S: 19:14:47.40 F: 19:42:53.05
199 28:10 28:05 Jan Cordes Wehe Den Hoorn 801 DW5D5A8 S: 19:14:48.65 F: 19:42:53.15
200 28:11 27:43 Rolf Westra Bedum 613 DY77BWT S: 19:15:11.75 F: 19:42:54.10
201 28:15 27:40 Jan Hofsteenge Haren 862 DZ4XSSC S: 19:15:19.05 F: 19:42:58.15
202 28:22 28:06 Kornelis Niehof Wagenborgen 822 DT4RD0R S: 19:14:59.20 F: 19:43:04.80
203 28:24 27:57 Pieter Vriezema Bedum 609 DW5RCZV S: 19:15:10.55 F: 19:43:07.05
204 28:25 28:18 Albert van der Veen Scheemda 864 DK7HS9S S: 19:14:50.80 F: 19:43:08.10
205 28:27 28:04 Rolf Postema Haren 852 DY5Y3RZ S: 19:15:06.70 F: 19:43:10.20
206 28:29 28:22 Jan Huisman Appingedam 604 HZ3WAC2 S: 19:14:50.35 F: 19:43:11.65
207 28:34 28:04 Hans Kooijinga Niekerk 610 DR0ETCV S: 19:15:13.20 F: 19:43:17.05
208 28:34 28:06 William Wassenaar Hoogezand 655 DK5TEM1 S: 19:15:11.80 F: 19:43:17.25
209 28:40 28:12 Robbie van Land Delfzijl 606 DM9KCST S: 19:15:11.30 F: 19:43:22.65
210 28:44 27:59 Bert Piëst Winschoten 708 DW4KR8T S: 19:15:28.65 F: 19:43:27.00
211 28:50 28:07 Samuel van Gelder Groningen 642 DR0T6M5 S: 19:15:26.40 F: 19:43:32.65
212 28:52 28:41 Martin Jan Wiersema Appingedam 808 DR3CE1A S: 19:14:53.80 F: 19:43:34.50
213 29:01 28:45 Arnold ter Harkel Groningen 914 DK91GBA S: 19:14:59.60 F: 19:43:43.80
214 29:03 28:55 Peter Heijes Delfzijl 830 DK1237T S: 19:14:51.50 F: 19:43:45.70
215 29:03 28:41 Roelof van der Vlugt Losdorp 630 DW3XYRF S: 19:15:05.60 F: 19:43:46.05
216 29:12 28:41 Arend Niemeijer Appingedam 722 CF38144 S: 19:15:14.20 F: 19:43:54.50
217 29:19 28:51 Henk Koerts Appingedam 909 DR1MWFG S: 19:15:10.95 F: 19:44:01.50
218 29:34 28:53 Michael Schuring Appingedam 652 DA28H5F S: 19:15:24.40 F: 19:44:16.80
219 29:49 29:34 David Ploegh Appingedam 904 DW32M3T S: 19:14:59.05 F: 19:44:32.15
220 29:51 29:21 Extra Loper 1 Appingedam 614 DT2SG2B S: 19:15:12.60 F: 19:44:33.35
221 30:05 29:18 Alwin Hulzebos Appingedam 930 DA751SX S: 19:15:29.50 F: 19:44:47.55
222 30:21 29:41 Arie Weyzig Zuidbroek 837 DK64EFY S: 19:15:23.35 F: 19:45:03.85
223 30:21 30:09 Peter Wijnhold Appingedam 846 DT24X87 S: 19:14:55.90 F: 19:45:04.05
224 30:45 30:15 Raúl de Vries Siddeburen 770 DZ4XYPR S: 19:15:13.40 F: 19:45:28.25
225 31:08 30:35 Lex Geesink Midwolda 695 DW4XW1R S: 19:15:15.35 F: 19:45:50.35
226 31:08 30:59 Andre de Vries Wagenborgen 603 DW5VFFD S: 19:14:51.95 F: 19:45:50.75
227 31:09 31:00 Edwin Gorter Delfzijl 600 DA9C8VC S: 19:14:51.35 F: 19:45:51.35
228 31:10 30:27 Jo van Zeebroeck Losdorp 676 DZ8SCGC S: 19:15:26.60 F: 19:45:53.15
229 31:39 31:14 Renzo Poort Appingedam 907 DW0N4G9 S: 19:15:08.40 F: 19:46:21.60
230 32:01 31:33 Land van Nico Delfzijl 608 DZ46R5B S: 19:15:11.45 F: 19:46:43.85
231 32:06 31:31 Jan Velthuis Losdorp 866 CF35693 S: 19:15:18.15 F: 19:46:48.95
232 32:17 31:45 Marten Klok Winschoten 701 DW5XGZP S: 19:15:15.65 F: 19:46:59.95
233 32:20 32:06 Benny Nannen Delfzijl 723 DK1ZC1D S: 19:14:56.50 F: 19:47:02.55
234 32:32 32:06 Niels Witteveen Hellendoorn 618 DK5CHYY S: 19:15:10.05 F: 19:47:15.10
235 33:09 33:00 Harry Tepper Hoogezand 831 DW5FZH9 S: 19:14:52.55 F: 19:47:52.20
236 33:34 33:14 Peter Kilburn Appingedam 811 DW460BV S: 19:15:02.85 F: 19:48:16.70
237 34:20 33:37 Leandro Hummel Groningen 653 DK206TA S: 19:15:26.45 F: 19:49:02.55
238 35:18 34:49 Yke de Boer Appingedam 703 HR31K8P S: 19:15:11.85 F: 19:50:00.70
239 35:25 34:57 Jan Boelo Drenth Appingedam 921 DW0MRPB S: 19:15:10.65 F: 19:50:07.30
240 36:41 36:28 Ab Hoft Haren 940 DY5HHYN S: 19:14:56.10 F: 19:51:24.00
241 37:09 37:04 Rob van der Knaap Exloo 731 DK90SWM S: 19:14:48.65 F: 19:51:51.80
242 37:47 37:43 Niek van der Knaap Exloo 732 DW5BGTK S: 19:14:46.50 F: 19:52:29.40
 

Bedrijvenloop - Bedr Vrouwen

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 19:16 19:16 Sanne Tamminga Slochteren 937 DW54Y6S S: F: 19:33:59.15
2 20:42 20:38 Wanda Everts Delfzijl 792 DW6BC8D S: 19:14:46.70 F: 19:35:24.35
3 21:33 21:30 Graciella Everts Delfzijl 793 DY5AP54 S: 19:14:46.25 F: 19:36:15.55
4 22:12 21:30 Lisa Espinalt Appingedam 637 DK201MZ S: 19:15:25.55 F: 19:36:54.60
5 22:23 22:12 Anna Bruijn Delfzijl 780 DY77CAC S: 19:14:53.90 F: 19:37:05.65
6 22:33 22:30 Sarienna Evertsz Delfzijl 790 DK8YVGX S: 19:14:46.75 F: 19:37:16.25
7 22:57 22:52 Maria Parasyri Appingedam 678 DR869DP S: 19:14:48.40 F: 19:37:39.75
8 23:16 23:16 Lisanne Benes Delfzijl 973 DK78RY2 S: 19:14:43.80 F: 19:37:58.95
9 23:17 23:15 Danara Stoppels Holwierde 794 DT24A4N S: 19:14:45.15 F: 19:37:59.60
10 23:30 23:29 Marjolein Dijkman Appingedam 762 DK4H56S S: 19:14:43.75 F: 19:38:12.30
11 23:41 23:31 Marie-Louise Daudeij Nijmegen 949 DF9TYPE S: 19:14:53.60 F: 19:38:23.80
12 23:43 23:26 Sacha Wieringa Meedhuizen 820 DK7SZ3K S: 19:14:59.80 F: 19:38:25.50
13 23:45 23:20 Liesbeth Simmelink Groningen 854 DR3M2XW S: 19:15:07.95 F: 19:38:27.70
14 23:59 23:53 Karin Brouwer Appingedam 928 DW0CE5P S: 19:14:49.65 F: 19:38:41.85
15 24:00 23:41 Anja Bennink Appingedam 890 DY5Y6B1 S: 19:15:02.05 F: 19:38:42.60
16 24:06 23:30 Monica Kamphuis Farmsum 636 DF8KVA5 S: 19:15:18.75 F: 19:38:48.50
17 24:09 23:41 Ingrid Super Farmsum 661 HG2GDX5 S: 19:15:11.80 F: 19:38:52.00
18 24:39 24:38 Karin Noordhof Appingedam 622 HZ3G7ZF S: 19:14:43.65 F: 19:39:21.50
19 24:44 24:36 Anique Willeme Appingedam 926 DW429W4 S: 19:14:50.45 F: 19:39:26.30
20 24:44 24:41 Lisa Prohl Delfzijl 803 DR1ZFVX S: 19:14:46.40 F: 19:39:26.85
21 24:56 24:52 Henriette Edens Appingedam 739 DK62KWX S: 19:14:47.15 F: 19:39:38.80
22 24:58 24:39 Kirsten Schonewille Appingedam 915 DK4VMYV S: 19:15:01.75 F: 19:39:40.70
23 24:59 24:41 Alice Smit Appingedam 897 DT2A419 S: 19:15:01.40 F: 19:39:41.75
24 25:19 25:07 Mariek Speckmann Loppersum 945 DR06R2T S: 19:14:55.15 F: 19:40:01.60
25 25:25 24:47 Jeike Elema Groningen 753 DK97HV5 S: 19:15:21.60 F: 19:40:07.80
26 25:38 25:19 Jantina Laan Appingedam 895 DK91111 S: 19:15:01.50 F: 19:40:20.40
27 26:01 25:21 Marielle Blik Veendam 692 DW31D2X S: 19:15:22.85 F: 19:40:43.55
28 26:11 25:57 Marlo Koning Appingedam 920 DK1MP6Z S: 19:14:57.45 F: 19:40:54.10
29 26:21 26:05 Chay Wessels Appingedam 889 HR3BR9S S: 19:14:59.35 F: 19:41:03.95
30 26:32 26:09 Helga Bruijn Delfzijl 627 DW5VH1A S: 19:15:06.60 F: 19:41:14.80
31 26:33 25:47 Anna Woltman Holwierde 706 DK91E29 S: 19:15:29.15 F: 19:41:15.70
32 26:38 26:06 Marieke Peterson Groningen 690 HT9E8K5 S: 19:15:16.10 F: 19:41:21.20
33 26:51 26:06 Ageeth Roggema Blauwestad 709 DK7WBBS S: 19:15:28.25 F: 19:41:33.60
34 26:58 26:53 Eveline Schlukebir Appingedam 726 DF8SRMF S: 19:14:48.00 F: 19:41:40.55
35 26:59 26:35 Bert Klamer Groningen 918 DR1PGG6 S: 19:15:06.95 F: 19:41:41.50
36 27:15 27:12 Ina Eggens Schoonoord 727 DW54VRC S: 19:14:46.50 F: 19:41:58.15
37 27:18 26:38 Angelique Berisha Bedum 804 DW4R0WH S: 19:15:23.35 F: 19:42:00.70
38 27:20 26:44 Daniëlle Schmaal Delfzijl 651 DF22204 S: 19:15:19.45 F: 19:42:02.75
39 27:22 27:03 Floor Kilburn Appingedam 813 DK12V26 S: 19:15:02.15 F: 19:42:04.40
40 27:28 26:52 Mariëlle van der Veer Veendam 855 DW6B2HG S: 19:15:19.25 F: 19:42:10.75
41 27:32 27:27 Sandy ten Hove Delfzijl 902 DK9YCPF S: 19:14:48.65 F: 19:42:14.80
42 27:41 27:00 Anke Kraster Finsterwolde 645 DY70364 S: 19:15:24.60 F: 19:42:24.10
43 27:47 27:14 Wiesje Jacobs Warffum 640 DA2SBP7 S: 19:15:16.30 F: 19:42:29.80
44 27:52 27:29 Renate Schulenberg Groningen 851 DW1Y3CV S: 19:15:06.45 F: 19:42:35.10
45 28:02 27:29 Trijn Tromp Uithuizermeeden 644 DZ23707 S: 19:15:16.10 F: 19:42:44.70
46 28:03 27:39 Nicole de Groot Slochteren 853 DW6R3S2 S: 19:15:06.75 F: 19:42:45.65
47 28:05 27:32 Karin Broekhuizen Groningen 639 DM9ADAK S: 19:15:16.35 F: 19:42:47.50
48 28:16 27:39 Anna Veldhuis Onstwedde 868 DA7G0XH S: 19:15:20.25 F: 19:42:59.05
49 28:17 27:44 Maria Oosten Roodeschool 638 DN7PS8T S: 19:15:15.75 F: 19:42:59.55
50 28:17 28:03 Pascalle ter Harkel Groningen 922 DW50KDC S: 19:14:57.75 F: 19:43:00.15
51 28:18 28:03 Carlijn Veenstra Appingedam 919 DT2ACM9 S: 19:14:57.55 F: 19:43:00.30
52 28:20 28:12 Roelinde Benes Delfzijl 974 DR0B28B S: 19:14:51.75 F: 19:43:02.80
53 28:20 28:02 Francisca Riepma Hoogezand 823 DW0P642 S: 19:15:00.90 F: 19:43:02.90
54 28:34 28:06 Karin Amtink Hoogezand 656 DG2H19Z S: 19:15:11.70 F: 19:43:16.90
55 28:36 27:58 Janneke Riks Vlagtwedde 859 DR7CZ1V S: 19:15:22.05 F: 19:43:19.20
56 28:37 27:59 Hennie Huls Stadskanaal 861 DK97X1C S: 19:15:21.30 F: 19:43:19.90
57 28:40 28:15 Rian Vergeer Overschild 778 DW03PZH S: 19:15:07.75 F: 19:43:22.70
58 28:53 28:40 Henriettte Roorda Groningen 848 DW6GFEE S: 19:14:55.55 F: 19:43:35.45
59 28:53 28:23 Gea de Boer Appingedam 619 DT4R81D S: 19:15:13.30 F: 19:43:36.15
60 28:54 28:51 Inge Mulder Delfzijl 814 DY5YRZB S: 19:14:46.70 F: 19:43:37.15
61 28:56 28:37 Barbara Mulder Delfzijl 791 DK4KG6H S: 19:15:01.85 F: 19:43:38.45
62 28:57 28:38 Karin Schonewille Appingedam 916 DW7R0VG S: 19:15:01.95 F: 19:43:39.40
63 29:05 28:39 Marieke Poort Appingedam 906 DW6TFE2 S: 19:15:08.95 F: 19:43:47.50
64 29:09 28:31 Bea Kruize Vlagtwedde 867 DA0AAER S: 19:15:21.50 F: 19:43:52.20
65 29:10 28:58 Chantal Santanera Godlinze 847 DW7PX79 S: 19:14:54.70 F: 19:43:52.65
66 29:13 28:35 Mariët van der Meer Groningen 775 DK1M1XB S: 19:15:21.00 F: 19:43:55.75
67 29:15 28:55 Janny Roelfs Groningen 781 DK4EK31 S: 19:15:02.95 F: 19:43:57.50
68 29:30 29:07 Hannie de Haan Appingedam 924 DW0GTTB S: 19:15:05.65 F: 19:44:12.60
69 29:31 28:54 Kirsten Vegt Sappemeer 858 DT4TCPC S: 19:15:19.75 F: 19:44:13.50
70 29:37 29:06 Lineke Pannenborg Delfzijl 756 DZ46ZHG S: 19:15:14.30 F: 19:44:20.10
71 29:37 29:30 Aletta Schuiling Groningen 748 DY05CWE S: 19:14:50.15 F: 19:44:20.10
72 29:38 29:07 Nathalie Nijstad Wildervank 757 DK5C099 S: 19:15:13.90 F: 19:44:20.90
73 29:44 29:33 Ina Folkers-Kooi Garrelsweer 947 DK44YCZ S: 19:14:53.95 F: 19:44:26.90
74 29:46 29:22 Petra Noordhoek Wagenborgen 776 DT4XWBX S: 19:15:07.75 F: 19:44:29.20
75 29:55 29:12 Maaike Smit Westerlee 650 DR86AMR S: 19:15:25.40 F: 19:44:37.35
76 29:58 29:35 Lian Huizenga Appingedam 908 DY774D8 S: 19:15:06.10 F: 19:44:40.30
77 30:03 29:32 Linda Kruijer Siddeburen 765 DK1EYSG S: 19:15:14.70 F: 19:44:45.90
78 30:04 29:32 Judith de Vries Siddeburen 768 DA98YPA S: 19:15:14.95 F: 19:44:46.30
79 30:05 29:50 Sarita Mooi Appingedam 927 DW1B61X S: 19:14:57.95 F: 19:44:47.70
80 30:06 29:36 Anita Heikens-Hazenhoek Nieuwolda 617 DA7P8KC S: 19:15:13.40 F: 19:44:48.60
81 30:08 29:56 Ellen La Crois-Brontsema Uithuizermeeden 946 DK5CKR5 S: 19:14:55.30 F: 19:44:50.90
82 30:16 29:37 Esther Albrecht Eelde 955 DY5HMR7 S: 19:15:22.00 F: 19:44:58.95
83 30:19 29:34 Miranda Westers Zuidbroek 707 DY99BNA S: 19:15:28.30 F: 19:45:01.90
84 30:21 30:09 Karin de Haan-Benjamins Groningen 849 DW4KXEZ S: 19:14:54.90 F: 19:45:03.85
85 30:23 29:41 Gonda Tobbe Appingedam 802 DA2BFAB S: 19:15:25.50 F: 19:45:05.90
86 30:28 30:01 Meta van de Zwaag Appingedam 674 DN1MSXN S: 19:15:10.10 F: 19:45:10.55
87 30:38 30:23 Jeanet Vos Appingedam 929 DR1P79D S: 19:14:57.60 F: 19:45:20.60
88 30:52 30:21 Kirsten Blaauw Siddeburen 769 DR3KHDX S: 19:15:13.75 F: 19:45:34.70
89 30:58 30:26 Sandy van der Werf Delfzijl 704 DA9XY5T S: 19:15:14.60 F: 19:45:40.60
90 31:08 30:36 Anita van Dijken Appingedam 697 DW6C4GC S: 19:15:14.95 F: 19:45:50.70
91 31:11 30:29 Manuela Rauwerda Groningen 641 DY77SP3 S: 19:15:25.20 F: 19:45:53.60
92 31:11 30:29 Annemijn Branbergen Groningen 643 DY775V5 S: 19:15:24.90 F: 19:45:53.80
93 31:32 31:01 Rianne Vriezema Appingedam 766 DK1MXE1 S: 19:15:14.30 F: 19:46:14.80
94 31:33 31:02 Marije Vriezema Appingedam 767 DT4RG34 S: 19:15:14.10 F: 19:46:15.30
95 31:56 31:18 Lidy Weyzig Zuidbroek 835 DR06W1H S: 19:15:21.35 F: 19:46:38.65
96 32:06 31:31 Susanna van Komen Roodeschool 865 DW7ZW24 S: 19:15:18.55 F: 19:46:48.90
97 32:17 31:44 Anja Wietsma Ten Boer 702 DM43FV9 S: 19:15:15.70 F: 19:46:59.65
98 32:19 32:00 Christine Kilburn Appingedam 812 DY74XEP S: 19:15:02.20 F: 19:47:02.25
99 33:35 33:26 Ramona Ritsema Delfzijl 971 DW43SGE S: 19:14:52.20 F: 19:48:17.90
100 33:43 33:29 Nicole van der Wielen Appingedam 925 DW0PV4P S: 19:14:57.45 F: 19:48:26.20
101 33:45 33:05 Binda Jager Zuidbroek 839 DT4XEBT S: 19:15:22.70 F: 19:48:27.60
102 33:50 33:29 Getty Wiltjer Appingedam 905 DK84DFM S: 19:15:04.65 F: 19:48:32.80
103 33:57 33:37 Grainne Barsema Groningen 810 DK124G3 S: 19:15:03.55 F: 19:48:39.70
104 33:59 33:50 Ilona Sielstra Delfzijl 602 DR3K2BP S: 19:14:52.05 F: 19:48:42.00
105 33:59 33:17 Elin Visser Stedum 649 DR1ZA7X S: 19:15:25.70 F: 19:48:42.25
106 34:01 33:53 Anke Pijper Spijk 972 DA7XD8F S: 19:14:51.30 F: 19:48:44.15
107 34:24 34:14 Hillie Elzinga Meedhuizen 832 DR172Z3 S: 19:14:52.70 F: 19:49:06.65
108 34:39 33:56 Jannette Tijtsma Groningen 647 DW04VKW S: 19:15:25.80 F: 19:49:21.55
109 34:39 33:56 Nicole Fennema Delfzijl 648 DA767MS S: 19:15:25.80 F: 19:49:21.55
110 34:59 34:47 Hildeke de Boer Haren 948 DW7WV4B S: 19:14:54.70 F: 19:49:41.45
111 35:01 34:40 Linda Kampinga Appingedam 917 DK12091 S: 19:15:04.05 F: 19:49:43.75
112 35:20 34:41 Hilde van Ree Zuidbroek 838 DR17K8P S: 19:15:21.50 F: 19:50:02.30
113 35:36 34:57 Hillegonda Schipper-Zemering Appingedam 959 DW6W8EP S: 19:15:22.30 F: 19:50:19.05
114 35:36 34:57 Anita Werkman Baflo 957 DR3K9SW S: 19:15:22.40 F: 19:50:19.10
115 36:14 36:10 Lian van der Knaap Exloo 733 DY2F38T S: 19:14:46.40 F: 19:50:56.40
116 37:28 37:04 Sharon Jansen Appingedam 923 DW0R9H6 S: 19:15:07.70 F: 19:52:11.05
117 37:36 36:59 Janke Koenen Veendam 856 DK3FS8Z S: 19:15:20.75 F: 19:52:19.25
118 37:37 36:59 Linda Meijer Veendam 857 DW7010D S: 19:15:20.70 F: 19:52:19.60
119 38:13 37:43 Sterre de Haan Siddeburen 773 DW6TXBV S: 19:15:13.20 F: 19:52:55.70
120 38:14 37:45 Bridget de Vries Siddeburen 772 DR5XRAR S: 19:15:12.70 F: 19:52:57.10
121 38:19 37:49 Iris Bosman Siddeburen 774 DK9P2AH S: 19:15:12.95 F: 19:53:01.40
122 38:19 37:49 Leonie Blaauw Siddeburen 771 DR06BZ4 S: 19:15:12.70 F: 19:53:01.75