Uitslagen 2012

Uitslagen compleet

Overzicht gegenereerd op: 9-7-2012 21:23:09

Op- of aanmerkingen op de uitslag kunt u mailen naar: uitslagen@hbjservices.nl

Ga direct naar...
- Mannen Senioren
- Mannen 40+
- Mannen 50+
- Mannen 60+
- Vrouwen Senioren
- Vrouwen 35+
- Vrouwen 45+
- Recreanten 5km
- Recreanten 10km
- Mannen Bedrijvenloop
- Vrouwen Bedrijvenloop

 

Wedstrijdloop 10KM - Mannen Senioren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 27:57 27:57 Philip Langat Kenia 1 DR17M41 S: 18:46:02.05 F: 19:13:58.10
2 28:33 28:32 Nicholas Kipkemboi Kenia 8 DF9TTFG S: 18:46:02.15 F: 19:14:33.70
3 28:48 28:46 Alfred Cherop Kenia 4 DY77KWF S: 18:46:02.65 F: 19:14:48.45
4 29:14 29:13 John Kipsang Kenia 13 DM91MTE S: 18:46:01.60 F: 19:15:14.40
5 29:26 29:25 Kennedy Kimutai Kenia 3 DY51XS3 S: 18:46:02.30 F: 19:15:27.30
6 29:34 29:33 Abdel el Hachimi België 14 DW11K8T S: 18:46:02.30 F: 19:15:34.60
7 29:57 29:56 Noureddine Htaibi Marokko 10 DW5XWC6 S: 18:46:01.85 F: 19:15:57.45
8 30:13 30:12 Jamal Baligha Marokko 6 DK1Y25T S: 18:46:01.90 F: 19:16:13.80
9 30:19 30:17 Benjamin Barbier België 19 DW5RW7Z S: 18:46:03.70 F: 19:16:20.35
10 30:31 30:30 Stefan van de Broek België 15 CC86689 S: 18:46:02.30 F: 19:16:32.10
11 30:41 30:40 Hamid el Mouaziz Marokko 9 DW7P3MM S: 18:46:02.30 F: 19:16:42.15
12 30:42 30:41 Koen Raymaekers Cothen 12 DM91B5B S: 18:46:02.40 F: 19:16:43.00
13 30:53 30:52 Emmanuel Biwott Kenia 17 DY548WE S: 18:46:02.10 F: 19:16:53.90
14 31:23 31:23 Luc Schout Nijmegen 21 DK151RE S: 18:46:01.55 F: 19:17:23.60
15 31:34 31:33 Sander Schutgens Belfeld 16 DR856WN S: 18:46:02.35 F: 19:17:34.65
16 31:44 31:44 Orphan van Faassen Wolfheze 24 DK640NV S: 18:46:01.75 F: 19:17:45.20
17 32:05 32:04 Kavy Steve Melbourne 182 DW0X0CB S: 18:46:02.30 F: 19:18:06.30
18 32:47 32:46 Jelte Brontsema Amsterdam 23 DZ4B18Y S: 18:46:02.90 F: 19:18:48.15
19 33:49 33:47 Maarten Zeegers Groningen 115 DW5G9M5 S: 18:46:03.25 F: 19:19:50.20
20 36:20 36:18 Tom Nuijen Groningen 130 DR8XNM5 S: 18:46:03.80 F: 19:22:21.10
21 38:37 38:34 Jos Richie Groningen 138 DX13YBV S: 18:46:03.85 F: 19:24:37.70
22 38:49 38:46 Duurt Dijkman Groningen 131 DX04BGK S: 18:46:04.65 F: 19:24:50.20
23 39:30 39:23 Rindert Beers Groningen 167 DK1YZ62 S: 18:46:07.85 F: 19:25:30.85
24 39:32 39:30 Wouter van Riet Veendam 154 DR1W00M S: 18:46:03.65 F: 19:25:33.35
25 39:38 39:33 Ad van Erp Winschoten 168 DA7M5PD S: 18:46:06.70 F: 19:25:39.30
26 39:39 39:37 Pascal van Son Hardenberg 331 DW7PMVY S: 18:46:04.05 F: 19:25:40.20
27 40:45 40:32 Dirk Zwakerberg Groningen 345 DW0NKVB S: 18:46:13.85 F: 19:26:45.75
28 41:05 40:59 Dorus Wolthekker Nietap 133 DZ4XB26 S: 18:46:07.15 F: 19:27:05.70
29 41:34 41:30 Gerard Vos Appingedam 124 DW7R62Z S: 18:46:05.45 F: 19:27:34.50
30 41:40 41:35 Bart Hanenburg Uithuizermeeden 122 DR3S1TY S: 18:46:06.55 F: 19:27:41.30
31 41:45 41:42 Florian Lenk Jade 104 DG9F8CM S: 18:46:04.65 F: 19:27:45.75
32 42:08 41:58 Marko Huizing Ulrum 324 DX710AX S: 18:46:11.70 F: 19:28:08.80
33 42:18 42:06 Arnold Tolk Midwolda 308 DM914NY S: 18:46:13.00 F: 19:28:18.85
34 43:05 42:50 Lex Doornbos Groningen 269 DR9XXS3 S: 18:46:15.60 F: 19:29:05.60
35 43:27 43:18 Marc Cornelius Appingedam 166 DK7WB94 S: 18:46:10.40 F: 19:29:27.50
36 43:28 43:24 Maarten Moorman Zuidbroek 181 DK9PE2C S: 18:46:04.95 F: 19:29:28.45
37 44:03 43:53 Jan Heerema Uithuizen 307 DZ47736 S: 18:46:11.20 F: 19:30:04.00
38 44:25 44:19 Sander Bogema Ten Boer 162 DW1Y4ZB S: 18:46:07.35 F: 19:30:26.25
39 44:35 44:27 Luuk Kruizinga Aduard 295 DA7P0WZ S: 18:46:09.20 F: 19:30:36.25
40 45:34 45:21 Willem-Jan van der Zwaag Groningen 172 DW5RZF6 S: 18:46:14.45 F: 19:31:34.65
41 45:49 45:41 Geert Slagter Appingedam 129 DW8NYS2 S: 18:46:09.30 F: 19:31:49.75
42 45:57 45:44 Bas Huizinga Groningen 120 DT0Y2SK S: 18:46:14.90 F: 19:31:58.20
43 46:00 45:54 Johan Weijenberg Uithuizermeeden 152 DW431SG S: 18:46:07.85 F: 19:32:01.30
44 46:38 46:29 René Rijk Groningen 125 DW23FEH S: 18:46:10.40 F: 19:32:39.20
45 46:59 46:55 Ajlard Bloem Zuidhorn 310 DW7FTTE S: 18:46:05.60 F: 19:32:59.75
46 47:11 47:03 Matthias Schipper Appingedam 169 DR0TVYP S: 18:46:09.90 F: 19:33:12.10
47 48:19 48:06 Henk Rijnberg Gieten 187 DW97ZXW S: 18:46:14.25 F: 19:34:19.55
48 49:51 49:41 Pim Wildeman Appingedam 165 DR5VAC6 S: 18:46:11.90 F: 19:35:52.30
49 52:44 52:22 Gerard van der Drift Groningen 342 DW0P15P S: 18:46:22.60 F: 19:38:44.40
50 1:02:24 1:02:14 Jeffrey Wiersema Eelde 184 DG98Z87 S: 18:46:11.45 F: 19:48:25.30
51 1:02:29 1:02:10 Peter de Harder Appingedam 271 DG9F9MF S: 18:46:20.25 F: 19:48:30.25
 

Wedstrijdloop 10KM - Mannen 40+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 32:36 32:35 Georg Diettrich Duitsland 26 DR5SGE1 S: 18:46:02.60 F: 19:18:37.10
2 33:18 33:16 Oskar de Kuijer Eindhoven 35 DW6XZR9 S: 18:46:03.20 F: 19:19:18.95
3 33:39 33:38 Wim Opten Zuidlaren 29 CF13969 S: 18:46:02.90 F: 19:19:40.25
4 34:00 33:58 Bernard te Boekhorst Utrecht 36 DM1CYVF S: 18:46:03.00 F: 19:20:00.45
5 34:20 34:18 Oleg Otmakhov Wit Rusland 25 DA58F6R S: 18:46:02.75 F: 19:20:20.65
6 35:19 35:17 Cees Kersten Schagen 179 DW3BC1Y S: 18:46:03.65 F: 19:21:20.05
7 37:16 37:14 Steven van Vliet Groningen 318 DA67DXD S: 18:46:03.20 F: 19:23:17.00
8 37:28 37:25 Marcel Stoffers Appingedam 114 DW52W57 S: 18:46:04.75 F: 19:23:29.35
9 37:50 37:45 Michael Schmidt Groningen 343 DA5K36R S: 18:46:06.05 F: 19:23:50.60
10 38:09 38:06 Klaas Brouwer Zuidbroek 289 CH54875 S: 18:46:04.25 F: 19:24:10.20
11 38:15 38:12 Pieter Jan Kooi Loppersum 27 DX1VYGA S: 18:46:05.05 F: 19:24:16.20
12 38:16 38:11 Siemon Hinrichs Delfzijl 317 DR9V60R S: 18:46:05.90 F: 19:24:16.75
13 38:17 38:14 Adriaan Huisman Oosterwolde 320 DR82EA1 S: 18:46:04.30 F: 19:24:18.15
14 38:32 38:28 Peter Berghuis Zuidlaren 28 DA6CAVD S: 18:46:05.35 F: 19:24:33.30
15 39:06 39:03 Stef Riemes Zwolle 263 DW6TEPB S: 18:46:03.55 F: 19:25:06.40
16 39:26 39:22 Wil van Bleisem Onstwedde 313 DF4A13T S: 18:46:04.65 F: 19:25:26.40
17 39:41 39:40 Jacob van der Meulen Groningen 305 DA04TYB S: 18:46:02.75 F: 19:25:42.20
18 39:50 39:45 Willem Huizing Buiter Peize 127 DW6T4Y7 S: 18:46:05.75 F: 19:25:50.75
19 40:07 40:03 Jh Verwoert Midwolda 132 DX9FNTX S: 18:46:04.75 F: 19:26:07.70
20 42:21 42:16 Theo Bosker Nieuwolda 149 DN7NG5Z S: 18:46:06.05 F: 19:28:21.65
21 42:31 42:28 Wietze de Vries Appingedam 30 CG63475 S: 18:46:05.25 F: 19:28:32.30
22 42:34 42:26 Johann Rehwinkel Delfzijl 281 CC70465 S: 18:46:09.05 F: 19:28:34.70
23 43:41 43:32 Erik Knapper Winschoten 311 DF9WGT3 S: 18:46:09.80 F: 19:29:41.55
24 43:50 43:41 Eric Weernink Haren 301 DR62W6R S: 18:46:09.75 F: 19:29:50.50
25 44:04 44:00 Egbert Top Tolbert 296 DA2HMA1 S: 18:46:05.45 F: 19:30:05.10
26 44:06 43:57 Rick Postma Veelerveen 312 DF9VFAX S: 18:46:09.90 F: 19:30:06.80
27 44:27 44:23 Bert Schaaphok Winsum 304 DA3RB8Y S: 18:46:05.65 F: 19:30:28.20
28 44:39 44:28 Rob Moenander Groningen 347 DR722WC S: 18:46:11.95 F: 19:30:39.70
29 44:56 44:46 Jan Ruiter Delfzijl 158 CE36183 S: 18:46:12.05 F: 19:30:57.25
30 44:58 44:53 Richard van der Werff Usquert 303 DR0DM0T S: 18:46:06.40 F: 19:30:59.00
31 45:38 45:28 Harbert Bruggers Appingedam 145 DY3HVY1 S: 18:46:10.75 F: 19:31:38.55
32 45:39 45:36 Jan Peter Busman Veendam 329 DR825SC S: 18:46:04.00 F: 19:31:39.60
33 46:07 46:00 Jaap Begema Noordbroek 327 DY51ED2 S: 18:46:08.60 F: 19:32:08.20
34 46:25 46:15 Arjen Kwint Loppersum 123 DW968GF S: 18:46:12.20 F: 19:32:26.30
35 47:00 46:48 Peter de Vries Eenrum 337 BC18286 S: 18:46:12.85 F: 19:33:00.75
36 47:03 46:52 Gertjan Rehwinkel Assen 270 CH50270 S: 18:46:12.80 F: 19:33:04.15
37 47:15 47:06 Johan Rispens Delfzijl 101 DK4D1Y3 S: 18:46:10.65 F: 19:33:15.85
38 47:37 47:17 Sjaak Dorrepaal Delfzijl 344 CE05357 S: 18:46:21.05 F: 19:33:37.45
39 47:57 47:39 Eric Helmantel Garrelsweer 273 DN21WDF S: 18:46:19.75 F: 19:33:57.95
40 48:53 48:48 Rompt Noordenbos Den Ham 292 DR348FA S: 18:46:06.20 F: 19:34:54.05
41 49:04 48:50 Herman Kort Ten Boer 177 DZ5XEYP S: 18:46:15.35 F: 19:35:05.00
42 49:51 49:33 Altjo Tolner Haren 286 DY5APDW S: 18:46:19.15 F: 19:35:51.50
43 50:18 50:05 Robert-Jan van Willigenburg Alteveer 316 DW4GW7T S: 18:46:13.60 F: 19:36:18.40
44 50:48 50:31 Cor van den Berg Appingedam 280 CH18028 S: 18:46:17.75 F: 19:36:48.40
45 51:06 50:49 Peter Disseldorp Zuidhorn 293 DK8YKPN S: 18:46:17.65 F: 19:37:06.60
46 51:51 51:37 Réné Rijploeg Uithuizermeeden 326 DX1SFV4 S: 18:46:14.65 F: 19:37:51.50
47 52:06 51:47 Erik Tjong Kim Sang Groningen 185 DM1CX5R S: 18:46:20.45 F: 19:38:06.90
48 52:18 52:02 Henk Lettens Hoogezand 283 DR1ARHV S: 18:46:17.45 F: 19:38:18.70
49 52:21 52:04 Jan Pilon Garrelsweer 274 DF4VHR8 S: 18:46:18.05 F: 19:38:21.40
50 53:11 52:54 Johan Koster Bedum 290 DW4RZ5Z S: 18:46:18.15 F: 19:39:12.15
51 54:03 53:47 Abel Brondijk Winsum 348 DF4HFDK S: 18:46:16.75 F: 19:40:03.75
52 54:08 53:53 René Kramer Nieuw Buinen 338 DW05MH7 S: 18:46:16.70 F: 19:40:09.15
53 56:00 55:44 Kor Tillema Uithuizen 183 DR0HNSH S: 18:46:17.80 F: 19:42:01.15
54 56:57 56:52 Jurrie Redmeijer Blijham 128 DM9Z647 S: 18:46:07.00 F: 19:42:58.10
55 1:02:29 1:02:12 Menno van der Meer Loppersum 277 DW77DZ8 S: 18:46:18.85 F: 19:48:30.30
56 1:07:10 1:06:53 Koert van der Meer Garrelsweer 275 DW0G1EP S: 18:46:18.45 F: 19:53:11.25
57 1:10:26 1:10:26 Michel Mooiman Ten Boer 116 DW5WF4Y S: F: 19:56:27.15
58 1:10:53 1:10:53 Koen Tillema Winsum 321 DM1C2S8 S: F: 19:56:54.30
 

Wedstrijdloop 10KM - Mannen 50+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 38:32 38:30 Karel Edens Groningen 315 DW3XSKW S: 18:46:03.35 F: 19:24:32.45
2 39:35 39:31 Patrick de Vries Wildervank 284 DW7W78A S: 18:46:05.45 F: 19:25:35.80
3 39:53 39:50 Rob Prins Capelle Ad Ijssel 102 AB57449 S: 18:46:04.35 F: 19:25:54.00
4 40:27 40:17 Heinz- Dieter Hinrichs Stapelmoor 157 DY61KE9 S: 18:46:11.90 F: 19:26:28.30
5 40:38 40:32 Egbert Beers Veendam 143 DW70YXB S: 18:46:07.60 F: 19:26:39.25
6 42:18 42:15 Bert Busman Hardenberg 330 DW7C6S6 S: 18:46:04.55 F: 19:28:19.15
7 42:31 42:22 Wim de Hek Uithuizen 142 HG22BC7 S: 18:46:10.60 F: 19:28:32.35
8 43:02 42:58 Eeuwe Schot Groningen 299 CE30913 S: 18:46:05.30 F: 19:29:02.55
9 43:03 42:58 Peter Slager Stedum 156 CF97384 S: 18:46:06.20 F: 19:29:04.10
10 43:35 43:30 Jan Krans Delfzijl 267 CC54286 S: 18:46:06.45 F: 19:29:35.75
11 44:08 43:58 Henk Smit Froombosch 148 DW67H6G S: 18:46:10.95 F: 19:30:08.55
12 44:12 44:04 Klaas van der Laan Noordbroek 309 DW6GCNM S: 18:46:08.60 F: 19:30:12.40
13 44:31 44:22 Wubbe Rendering Bourtange 298 DN87V4R S: 18:46:09.75 F: 19:30:31.70
14 44:37 44:26 Johann Doden Emden 287 DK8HEG9 S: 18:46:12.20 F: 19:30:37.70
15 44:59 44:55 Rins Herder Zuidhorn 103 DT2CE0A S: 18:46:05.45 F: 19:31:00.10
16 45:04 44:57 Gert Schreuder Oosterwijtwerd 161 DW6R8AE S: 18:46:08.10 F: 19:31:04.90
17 45:15 45:04 Feike van Driesum Uithuizermeeden 282 CE58450 S: 18:46:12.30 F: 19:31:15.50
18 45:16 45:07 Bram Noordhuis Appingedam 268 DX41WMP S: 18:46:09.75 F: 19:31:16.65
19 46:00 45:46 Arnold Tang Gasteren 137 DN8G38W S: 18:46:15.30 F: 19:32:00.60
20 46:29 46:17 Dirk Tempel Groningen 335 DW7PNMX S: 18:46:13.40 F: 19:32:30.30
21 46:46 46:37 Pier Prins Loppersum 32 DW7087E S: 18:46:10.30 F: 19:32:46.45
22 47:34 47:17 Fred Kamminga Groningen 180 DZ5653E S: 18:46:18.35 F: 19:33:34.90
23 48:15 47:59 Jan Hiemstra Eelde 139 DW5DH02 S: 18:46:16.40 F: 19:34:15.40
24 48:15 48:08 Albert Hazenberg Loppersum 339 DR1E4F1 S: 18:46:08.70 F: 19:34:15.80
25 48:22 48:10 Wim Oomkens Eelderwolde 333 DM4KKD4 S: 18:46:13.30 F: 19:34:23.10
26 48:25 48:13 Jacob Stollenga Bedum 349 DW0NAWG S: 18:46:13.10 F: 19:34:25.55
27 48:48 48:36 Jan Rijnberg Gasselte 336 DZ4XVTZ S: 18:46:12.50 F: 19:34:48.40
28 48:49 48:44 Wijnand Helfrich Zuidhorn 300 DW7MY2G S: 18:46:06.75 F: 19:34:50.10
29 49:00 48:54 Kees Bouma Appingedam 105 BC47744 S: 18:46:07.10 F: 19:35:00.40
30 49:08 48:53 Rino Janssen Eelde 302 DK90S6P S: 18:46:16.30 F: 19:35:08.40
31 49:08 48:57 John Walker Uithuizen 325 DT2CER5 S: 18:46:12.20 F: 19:35:08.90
32 49:15 49:05 Ron Balkema Appingedam 126 CB62225 S: 18:46:11.35 F: 19:35:15.95
33 49:27 49:17 Henk Postma Hoogezand 334 DA5P01C S: 18:46:11.45 F: 19:35:27.75
34 49:49 49:31 Peter van Ooijen Haren 291 DY14XHM S: 18:46:19.25 F: 19:35:50.00
35 50:19 50:06 Herman Musters Eexterveen 151 DW2GMPG S: 18:46:14.65 F: 19:36:20.30
36 51:05 50:50 Altjo Weessies Hoogezand 328 DN8F107 S: 18:46:16.00 F: 19:37:05.95
37 51:34 51:29 Pieter de Haan Zuidhorn 117 DW1BC51 S: 18:46:07.00 F: 19:37:35.30
38 52:44 52:22 Aad van der Drift Winsum 341 DX184YX S: 18:46:22.60 F: 19:38:44.50
39 52:48 52:34 Egbert Geertsma Groningen 266 DR38ZAE S: 18:46:15.50 F: 19:38:48.95
40 52:55 52:40 Rudolf Land Eelde 106 CE62028 S: 18:46:16.45 F: 19:38:56.05
41 53:57 53:49 Geert Jan Reinders Loppersum 31 CG15892 S: 18:46:09.50 F: 19:39:57.75
42 53:58 53:46 Jan Franssens Saaksum 332 CB05991 S: 18:46:13.10 F: 19:39:59.10
43 54:05 53:50 Klaas Olthof Warffum 285 BC19804 S: 18:46:16.25 F: 19:40:06.10
44 54:55 54:43 Dirk Franssens Saaksum 340 CA16070 S: 18:46:13.70 F: 19:40:56.25
45 55:05 54:55 Joost Kerkhoff Loppersum 272 DN86RRT S: 18:46:11.25 F: 19:41:05.80
46 55:39 55:28 Dirk Kruise Emmen 319 DF5KY4N S: 18:46:12.50 F: 19:41:39.75
47 56:56 56:44 Cees Bissschop Uithuizen 140 DM93ZDV S: 18:46:13.90 F: 19:42:57.30
48 57:09 56:59 Rinus Rijk Stadskanaal 108 DK3F2A4 S: 18:46:11.15 F: 19:43:09.70
 

Wedstrijdloop 10KM - Mannen 60+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 43:19 43:17 Garmt Borgman Hoogezand 33 CB23818 S: 18:46:03.25 F: 19:29:19.90
2 46:14 46:10 Eiltjo Noordman Lelystad 135 DN2N9YT S: 18:46:05.65 F: 19:32:15.00
3 47:47 47:37 Dirk Heun Appingedam 178 DW2ZBWE S: 18:46:11.65 F: 19:33:48.05
4 49:07 48:56 Nico Vierkant Bedum 188 DW0PMVS S: 18:46:12.95 F: 19:35:08.05
5 52:23 52:10 Henk van Til Aduard 314 DM4SNFP S: 18:46:14.25 F: 19:38:24.05
6 54:11 53:58 Jaap Groenedal Oldehove 323 CH64193 S: 18:46:14.35 F: 19:40:12.00
7 54:49 54:35 Wiebes Valkema Ulrum 288 CG78759 S: 18:46:15.20 F: 19:40:49.85
8 57:28 57:21 Anjo Zeven Westerlee 144 DR0HHVP S: 18:46:07.85 F: 19:43:28.85
9 58:26 58:09 Dirk de Weert Uithuizen 322 DW6TWTC S: 18:46:18.55 F: 19:44:26.95
 

Wedstrijdloop 10KM - Vrouwen Senioren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 32:38 32:37 Yebergual Melese Ethiopië 52 DW5F8RW S: 18:46:01.90 F: 19:18:38.70
2 32:57 32:56 Caroline Kilel Kenia 50 DW5WZ7V S: 18:46:02.05 F: 19:18:57.55
3 34:09 34:08 Elizeba Cherono Kenia 51 DA6RAKR S: 18:46:02.35 F: 19:20:10.15
4 34:37 34:34 Veerle Dejaeghere België 53 DR1PA3H S: 18:46:04.60 F: 19:20:38.35
5 35:11 35:08 Andrea Deelstra Apeldoorn 58 DR1PXZP S: 18:46:04.25 F: 19:21:12.05
6 35:15 35:13 Stefanie Bouma Groningen 56 DA2R6WB S: 18:46:03.00 F: 19:21:15.40
7 36:07 36:06 Marieke Falkmann Groningen 57 HZ3GP0E S: 18:46:02.90 F: 19:22:08.30
8 42:36 42:27 Lydia Doornbos Appingedam 401 CG52612 S: 18:46:10.60 F: 19:28:36.70
9 56:57 56:50 Danchen Zhao Utrecht 175 DG7TMDW S: 18:46:08.10 F: 19:42:58.10
10 1:03:26 1:03:26 Cindy van de Avoort Nijmegen 60 DK7WY4G S: F: 19:49:26.40
 

Wedstrijdloop 10KM - Vrouwen 35+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 37:54 37:52 Nadja Wijenberg Schinnen 61 DF58WAC S: 18:46:03.65 F: 19:23:55.10
2 41:24 41:20 Petra Faber Veendam 407 DW5BRCW S: 18:46:04.60 F: 19:27:24.45
3 46:04 45:55 Patries Zijlstra Eenum 155 DR82549 S: 18:46:10.20 F: 19:32:05.15
4 46:47 46:45 Christien Koning Groningen 62 CB05578 S: 18:46:04.25 F: 19:32:48.35
5 47:14 47:08 Aniek Steenhuisen Assen 403 CH10492 S: 18:46:06.70 F: 19:33:14.75
6 48:58 48:56 Annelies Vrancke Exloo 410 DW31022 S: 18:46:04.15 F: 19:34:59.25
7 50:30 50:16 Annemieke Docter Groningen 417 DK4AHY6 S: 18:46:15.60 F: 19:36:31.00
8 53:23 53:07 Betty Dagelet Ten Post 146 DA6Z11V S: 18:46:17.35 F: 19:39:24.20
9 54:08 53:53 Ina Kunst Nieuw Buinen 413 DA93MYN S: 18:46:16.70 F: 19:40:09.30
10 54:56 54:40 Agnes Woldhuis Ten Post 113 DM91AD5 S: 18:46:17.10 F: 19:40:56.40
11 56:46 56:28 Kea de Groot Appingedam 147 DR9MZSP S: 18:46:19.45 F: 19:42:47.00
12 1:05:56 1:05:40 Helga Koster Stadskanaal 416 3EY9C1M S: 18:46:17.35 F: 19:51:56.70
 

Wedstrijdloop 10KM - Vrouwen 45+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 45:31 45:28 Gonny Houtman Winsum 63 DG7TT1V S: 18:46:04.05 F: 19:31:32.00
2 49:36 49:24 Aleida Groothoff Winsum 414 DA25XB1 S: 18:46:14.05 F: 19:35:37.10
3 49:45 49:36 Anita Sikkema Groningen 228 DW7G5MV S: 18:46:11.05 F: 19:35:46.25
4 54:30 54:11 Ans van der Meer Garrelsweer 404 DM933NM S: 18:46:20.05 F: 19:40:30.50
5 56:02 55:43 Janny Luursema Appingedam 107 DK1TD3H S: 18:46:19.60 F: 19:42:02.50
6 56:09 55:56 Ina Driesum Uithuizermeeden 405 CB58049 S: 18:46:13.85 F: 19:42:09.50
7 1:04:06 1:03:52 Henrieltje Wigbali Delfzijl 226 DK1M9HD S: 18:46:15.05 F: 19:50:06.40
8 1:08:23 1:08:07 Marja Franssens Saaksum 415 DW542KP S: 18:46:17.25 F: 19:54:24.10
9 1:14:26 1:14:19 Linda Broekmans Appingedam 402 DK1WY5P S: 18:46:08.15 F: 20:00:26.85
 

Recreantenloop 5km - Recreanten 5km

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 18:04 18:03 Ruard Smeenge Deurze 1771 DY5HN9Y S: 19:29:40.05 F: 19:47:43.00
2 19:24 19:17 Jivan Vroom Delfzijl 1607 DR1ATPP S: 19:29:45.75 F: 19:49:02.70
3 19:31 19:28 Julian Kruijer Delfzijl 1590 DW95F8D S: 19:29:42.70 F: 19:49:09.80
4 19:35 19:24 Geert van der Heide Ureterp 1885 DA5ZA3P S: 19:29:50.05 F: 19:49:13.70
5 19:42 19:41 Harm Dieterman Elst 1833 DA937PE S: 19:29:40.05 F: 19:49:20.75
6 19:45 19:44 Edzer Oosterhof Apingedam 1825 DY91RVR S: 19:29:40.55 F: 19:49:24.45
7 20:22 20:18 Erik Dijkman Hellum 1968 DY10ZDE S: 19:29:43.70 F: 19:50:01.20
8 20:31 20:29 Lennart Blaauw Appingedam 1604 DK627XG S: 19:29:41.10 F: 19:50:09.75
9 20:49 20:48 Stefan van der Duin Appingedam 1550 DA5HB8X S: 19:29:40.55 F: 19:50:28.00
10 20:52 20:45 Johan Schriemer Appingedam 1261 DZ31S53 S: 19:29:46.10 F: 19:50:30.80
11 21:14 21:13 Daniel Srowig Appingedam 1821 DR1F9K3 S: 19:29:40.55 F: 19:50:53.10
12 21:20 21:19 Sander Niemeijer Appingedam 1813 DZ56TZS S: 19:29:40.85 F: 19:50:59.00
13 21:36 21:22 Justin Skilton Delfzijl 1502 DW0MWYT S: 19:29:53.85 F: 19:51:15.00
14 21:50 20:47 Martin Sona Delfzijl 1483 DG8VSZM S: 19:30:42.30 F: 19:51:28.65
15 21:51 21:37 Richard Schudde Delfzijl 1682 DN2NE0T S: 19:29:53.80 F: 19:51:30.10
16 22:02 21:57 Wesley Smit Appingedam 1873 DW96V0N S: 19:29:44.40 F: 19:51:41.40
17 22:13 22:12 Koen Leertouwer Appingedam 1600 DY05TZZ S: 19:29:40.55 F: 19:51:52.40
18 22:27 21:07 Klaas Swiersema Foxhol 1628 DW6C6PS S: 19:30:59.90 F: 19:52:06.00
19 22:29 21:57 Popko Wildeman Holwierde 1420 DK12G3F S: 19:30:11.55 F: 19:52:08.20
20 22:30 22:01 Lennart Boerma Delfzijl 1610 DR722GE S: 19:30:08.00 F: 19:52:08.50
21 22:53 22:22 Melvin Bruggers Appingedam 1616 DK121TV S: 19:30:10.45 F: 19:52:31.50
22 23:02 22:30 Christiaan Broekhuizen Elst 1668 DW5EAAF S: 19:30:11.30 F: 19:52:40.50
23 23:02 22:55 Abraham Salaam Drachten 2051 DM93HG2 S: 19:29:46.65 F: 19:52:41.05
24 23:06 22:23 Jessei Douwe van der Meij Groningen 1774 DY7PWXR S: 19:30:22.45 F: 19:52:44.75
25 23:12 23:07 Lauris Kooi Uithuizermeeden 1693 DA0MVWH S: 19:29:45.10 F: 19:52:51.30
26 23:15 23:05 Bas Groenewold Delfzijl 1407 DW65SAS S: 19:29:49.95 F: 19:52:54.10
27 23:19 22:22 Richard Terburg Scharmer 1227 DR7MKDM S: 19:30:36.30 F: 19:52:57.90
28 23:26 22:51 Jack van Rozen Oosterwolde 2000 DM93X2D S: 19:30:14.45 F: 19:53:04.60
29 23:34 23:26 Rick Wiersma Bedum 1570 DW0N378 S: 19:29:47.20 F: 19:53:12.95
30 23:36 23:34 Paul van der Broek Appingedam 1723 DK8ZDW4 S: 19:29:40.65 F: 19:53:14.50
31 23:47 23:42 Wim Kamminga Noordbroek 1515 DW4R9GY S: 19:29:44.80 F: 19:53:26.40
32 23:49 23:34 Jorrit van Assen Slochteren 1808 DW5X5HP S: 19:29:54.75 F: 19:53:28.20
33 23:56 23:43 Inge Wagt Nieuw Roden 1657 HG22Z21 S: 19:29:52.15 F: 19:53:34.70
34 24:02 23:20 Alie Wassenaar Groningen 1698 DY5HC43 S: 19:30:21.10 F: 19:53:40.90
35 24:05 23:46 Sander ten Hove Holwierde 1471 DW7KPGF S: 19:29:58.70 F: 19:53:44.40
36 24:09 24:04 Bart Pot T Zandt 1495 DW0MGWR S: 19:29:44.40 F: 19:53:48.15
37 24:23 24:18 Tom Moesker Groningen 1697 DK7HBED S: 19:29:44.55 F: 19:54:02.40
38 24:28 24:23 Graciëlla Evertsz Delfzijl 1252 DW5TFCK S: 19:29:44.80 F: 19:54:06.90
39 24:31 23:42 Robin Bruins Ten Boer 1487 DW7X3F1 S: 19:30:28.25 F: 19:54:09.80
40 24:31 24:30 Tjark Dieterman Elst 1770 DT466SR S: 19:29:40.55 F: 19:54:10.20
41 24:35 24:25 Jordy Venema Delfzijl 1830 DM9YSVH S: 19:29:49.65 F: 19:54:14.10
42 24:37 24:34 Melle Kerkhoff Loppersum 1972 DR82KM4 S: 19:29:42.80 F: 19:54:16.05
43 24:43 24:33 Abraham van Oost Drachten 2053 DN2YTYK S: 19:29:50.20 F: 19:54:22.30
44 24:45 24:27 Theo Reinders Appingedam 1854 DA3BZFZ S: 19:29:57.15 F: 19:54:23.55
45 24:45 24:32 Wouter Kruijver Delfzijl 1423 DW5RC7E S: 19:29:52.45 F: 19:54:23.55
46 24:47 23:31 Henk van der Vlis Appingedam 1242 HD9F16B S: 19:30:55.65 F: 19:54:26.10
47 24:50 23:46 Brian Doornbos Ten Post 1447 DA0VNEN S: 19:30:43.20 F: 19:54:28.60
48 24:51 24:46 Rick Boelens Appingedam 1826 DK6XD8X S: 19:29:43.55 F: 19:54:29.50
49 24:51 24:01 Joris Pastoor Delfzijl 1803 DY70WB5 S: 19:30:30.05 F: 19:54:30.10
50 24:52 23:48 Ane Jongstra Drachten 1835 DA227EK S: 19:30:43.85 F: 19:54:30.95
51 24:56 24:55 Job Dieterman Elst 1832 DK97VWC S: 19:29:40.55 F: 19:54:35.25
52 24:59 24:57 Albert Hartsuiker Groningen 1505 DZ47EEZ S: 19:29:41.85 F: 19:54:38.20
53 25:00 24:26 Steffan Haan Delfzijl 1450 DR3CAN9 S: 19:30:13.20 F: 19:54:39.20
54 25:02 24:48 Martijn Werkman Appingedam 1627 DR74GWA S: 19:29:52.90 F: 19:54:40.90
55 25:02 24:43 Sven Beeftink Holwierde 1738 DG114MR S: 19:29:58.65 F: 19:54:41.25
56 25:04 24:54 Rob de Groot Delfzijl 1410 DM73N05 S: 19:29:49.15 F: 19:54:42.85
57 25:08 24:46 Milara Zoestbergen Appingedam 1850 DZ3P6HA S: 19:30:01.55 F: 19:54:46.95
58 25:10 23:46 Jan-Willem Bruggink Maastricht 1876 DK2XARP S: 19:31:03.05 F: 19:54:48.85
59 25:11 25:02 Henny Vernooy Appingedam 1805 DW6GX4T S: 19:29:47.90 F: 19:54:49.90
60 25:12 24:31 Ronald Kuizenga Appingedam 1661 HR31AV7 S: 19:30:21.10 F: 19:54:51.35
61 25:16 25:13 Okke Jan Ottens Gasteren 2047 DA14YWS S: 19:29:41.70 F: 19:54:54.70
62 25:25 23:53 Mark Vos Veendam 1281 DK78A0Z S: 19:31:11.55 F: 19:55:04.40
63 25:27 25:13 Frederik Leemhuis Sappemeer 2054 DK4DHGC S: 19:29:53.20 F: 19:55:05.95
64 25:29 25:06 Mark Giesolf Delfzijl 1902 CH60820 S: 19:30:02.70 F: 19:55:08.20
65 25:34 25:19 Sake Zuidhof Sappemeer 351 DF0FS6K S: 19:29:53.55 F: 19:55:12.50
66 25:38 25:04 Jose Klunder Groningen 1275 CF98944 S: 19:30:13.80 F: 19:55:17.00
67 25:41 24:59 Douwe van der Meij Groningen 1837 DW32PBR S: 19:30:21.85 F: 19:55:20.45
68 25:46 25:41 Karin Meursing Appingedam 1940 DX6AXBK S: 19:29:44.80 F: 19:55:25.20
69 25:48 24:29 Tom Schipper Assen 1540 DY2GNA6 S: 19:30:58.75 F: 19:55:27.05
70 25:48 25:12 Tijmen Hogendorp Delfzijl 1735 DW03PAC S: 19:30:15.40 F: 19:55:27.35
71 25:50 24:35 Ewout van der Laan Appingedam 1467 DK564TK S: 19:30:54.55 F: 19:55:29.25
72 25:53 25:52 Bram Noordhof Appingedam 1544 DW73PC4 S: 19:29:40.15 F: 19:55:31.55
73 25:56 25:01 Bianca Boerema Appingedam 1206 DW8TYCA S: 19:30:34.05 F: 19:55:34.50
74 25:59 25:08 Dita Norden Appingedam 1203 HR75NTH S: 19:30:30.95 F: 19:55:38.20
75 26:01 25:44 Bas Reinders Appingedam 1905 CD15309 S: 19:29:56.45 F: 19:55:39.80
76 26:04 25:09 Peter Kwant Appingedam 1428 DW773PZ S: 19:30:34.00 F: 19:55:42.65
77 26:07 24:52 Herman Boerema Appingedam 1815 DR77C4A S: 19:30:54.05 F: 19:55:45.85
78 26:09 24:32 Davy Jansen Ezinge 1370 DR9T1WD S: 19:31:16.45 F: 19:55:47.65
79 26:14 25:04 Max Haveman Godlinze 1733 DW1H4RS S: 19:30:49.05 F: 19:55:52.90
80 26:17 26:12 Rendy Evertsz Delfzijl 1545 DW254T3 S: 19:29:44.55 F: 19:55:55.80
81 26:18 26:14 Ben Dertien Groningen 1303 DW4XPNY S: 19:29:43.55 F: 19:55:57.25
82 26:21 25:38 Douwe Zijlstra Appingedam 1869 DT2ASG6 S: 19:30:21.85 F: 19:55:59.60
83 26:22 24:43 Rudy van der Meer Eelderwolde 1434 DR82RRT S: 19:31:18.05 F: 19:56:00.70
84 26:23 26:17 Alex Soumahu Muntendam 1695 DW1107C S: 19:29:45.10 F: 19:56:01.90
85 26:24 26:03 Robbie ten Hove Holwierde 1477 DK8YSSM S: 19:30:00.00 F: 19:56:02.90
86 26:26 25:58 Linda van den Akker Oosterwijtwerd 1747 DY774K3 S: 19:30:07.35 F: 19:56:05.10
87 26:27 25:26 Kevin Kuiper Nieuwolda 1292 DW5BR2B S: 19:30:40.50 F: 19:56:06.10
88 26:27 25:32 Daniel Kragt Groningen 1684 DR3W3HV S: 19:30:35.20 F: 19:56:06.35
89 26:29 25:43 Rutger Smid Appingedam 1828 DT2ENVC S: 19:30:25.65 F: 19:56:07.70
90 26:34 25:35 Nanouk Boelens Appingedam 1868 DM940MA S: 19:30:38.70 F: 19:56:13.45
91 26:35 26:07 Xander Beuker Delfzijl 1556 DW90KKS S: 19:30:06.90 F: 19:56:13.75
92 26:35 25:08 Jan Douma Groningen 1625 DW5NFHP S: 19:31:07.25 F: 19:56:14.40
93 26:41 25:21 Jaap Willemsen Groningen 1598 DT2EVAA S: 19:30:59.75 F: 19:56:19.95
94 26:42 25:11 Jeroen Fokken Groningen 1755 DA0DWH3 S: 19:31:10.35 F: 19:56:20.80
95 26:44 25:45 Amber Meedendorp Delfzijl 1597 HG22BTK S: 19:30:38.85 F: 19:56:23.10
96 26:48 26:01 Hans Arling Siddeburen 1708 DY25EYM S: 19:30:26.55 F: 19:56:27.00
97 26:53 26:34 Esther Huisman Appingedam 1245 DK97NSW S: 19:29:58.50 F: 19:56:32.30
98 26:57 26:49 Sonja van der Molen Appingedam 1810 DY440D5 S: 19:29:47.55 F: 19:56:35.75
99 26:57 26:21 Mark Jan Anne Kooi Appingedam 2084 DR1NCKE S: 19:30:15.40 F: 19:56:35.90
100 27:00 26:29 Jan Boere Appingedam 1425 DY5YBT5 S: 19:30:10.15 F: 19:56:39.15
101 27:04 27:00 Nathalie Baars Groningen 2067 DT4RPB2 S: 19:29:43.45 F: 19:56:42.70
102 27:06 26:39 Syb Nijhoff Leermens 1879 DR7CNVF S: 19:30:06.05 F: 19:56:44.55
103 27:06 26:39 Tirza Boerma Delfzijl 1582 HT9ETT6 S: 19:30:06.45 F: 19:56:45.05
104 27:07 26:04 Martin Stoppels Appingedam 1761 DW2ZED2 S: 19:30:41.70 F: 19:56:45.65
105 27:10 27:07 Femke Veldman-Westra Delfzijl 1521 DT247E6 S: 19:29:41.80 F: 19:56:48.50
106 27:10 27:07 Aafke Scharft Appingedam 1532 DK56WFN S: 19:29:42.15 F: 19:56:48.90
107 27:12 26:38 Ale Ploegh Appingedam 1233 DW4BY1V S: 19:30:13.50 F: 19:56:51.05
108 27:12 26:38 Willem Huisman Bedum 1430 DW7Z5NR S: 19:30:14.00 F: 19:56:51.15
109 27:12 26:52 Erik de Jager Winschoten 1645 DW035NP S: 19:29:59.85 F: 19:56:51.40
110 27:13 26:43 Kim van Dijk Appingedam 1201 DR1PXS6 S: 19:30:09.95 F: 19:56:52.15
111 27:22 27:14 Nadia Zijlstra Eenum 1989 DW757CP S: 19:29:46.65 F: 19:57:00.55
112 27:24 27:11 Jan Werkman Appingedam 1586 DX9K3YC S: 19:29:52.85 F: 19:57:03.00
113 27:29 25:51 Laurens Jansen Ezinge 1310 DY5YPVF S: 19:31:16.80 F: 19:57:07.55
114 27:30 27:25 Sandy ten Hove Delfzijl 1864 DR1706C S: 19:29:43.80 F: 19:57:08.70
115 27:33 27:14 Ruben Kwant Holwierde 1578 DF4V3FG S: 19:29:58.90 F: 19:57:12.35
116 27:37 27:11 Louiza Bouayad Appingedam 1594 DK1H16Z S: 19:30:04.90 F: 19:57:15.65
117 27:38 26:48 Herman Banus Gronnigen 1727 DM98267 S: 19:30:29.55 F: 19:57:17.25
118 27:38 26:49 Cor van Ginkel Appingedam 1726 DM9ZV2C S: 19:30:29.25 F: 19:57:17.40
119 27:40 27:32 Mariska Hooites Hoogezand 1669 DK7SH1R S: 19:29:46.80 F: 19:57:18.50
120 27:46 26:17 Harry Hammenga Winsum 1969 DR7GMD6 S: 19:31:08.05 F: 19:57:24.70
121 27:57 27:46 Ate Paul Lekatompessy Farmsum 1749 DW1B41N S: 19:29:50.80 F: 19:57:36.15
122 28:00 26:27 Peter van Til Appingedam 1818 DM983N8 S: 19:31:12.80 F: 19:57:39.45
123 28:02 27:39 Jan van der Veen Wagenborgen 1858 HA8VN07 S: 19:30:02.00 F: 19:57:40.60
124 28:09 28:04 Liesbeth Dertien-Haandrikman Groningen 1213 DW9ZCH7 S: 19:29:44.15 F: 19:57:47.90
125 28:09 27:46 Martijn de Boer Delfzijl 1722 DK15MTB S: 19:30:02.85 F: 19:57:48.30
126 28:11 27:59 Elly Messchendorp Sappemeer 2071 DG54H6B S: 19:29:51.30 F: 19:57:50.30
127 28:12 26:51 Sandra Visscher Muntendam 1617 DM4Z16G S: 19:30:59.65 F: 19:57:50.55
128 28:15 27:48 Jonny Stokroos Appingedam 1739 DK1M4VN S: 19:30:05.70 F: 19:57:53.75
129 28:16 27:22 Anjo Kiel Appingedam 1741 DK1M9AT S: 19:30:32.90 F: 19:57:54.55
130 28:20 27:20 Martina Janssen Duitsland 1991 HA8HZTZ S: 19:30:39.40 F: 19:57:58.95
131 28:21 27:42 Kevin Bergsma Termunterzijl 1706 DY771HH S: 19:30:18.30 F: 19:57:59.60
132 28:23 27:53 Martin van Dijk Appingedam 1621 DR7WWCS S: 19:30:09.55 F: 19:58:02.00
133 28:25 27:50 Siepko Scheper Slochteren 2063 DY2VZFY S: 19:30:14.45 F: 19:58:04.30
134 28:26 27:19 Johannes Dijkstra Groningen 1748 HZ3FCVF S: 19:30:46.25 F: 19:58:04.90
135 28:29 28:20 Ton Raijmakers Enschede 1559 DG9C4MP S: 19:29:48.50 F: 19:58:08.10
136 28:30 26:28 Muzaffer Alpak Groningen 1656 DW2KBGS S: 19:31:40.90 F: 19:58:08.55
137 28:30 27:38 Dineke Growig Appingedam 1820 DW044KM S: 19:30:31.25 F: 19:58:09.15
138 28:31 26:53 Jaquelien Bijzet - Blok Overschild 1357 DW059KH S: 19:31:17.60 F: 19:58:10.30
139 28:34 28:07 Demi Dorrepaal Appingedam 1772 DW7A1SN S: 19:30:06.25 F: 19:58:13.20
140 28:35 28:13 Jan Lahuis Garrelsweer 1756 DK4HXG1 S: 19:30:01.15 F: 19:58:13.50
141 28:36 28:24 Frederika Woltman Hellum 1273 DG584M5 S: 19:29:51.45 F: 19:58:15.30
142 28:37 27:48 Heidy Wieringa Holwierde 1221 DW5D9D3 S: 19:30:27.55 F: 19:58:15.50
143 28:38 27:22 Nathan Uiterwaal Groningen 1993 DR8RE4X S: 19:30:54.80 F: 19:58:16.85
144 28:40 28:24 Jordy Hulck Appingedam 1534 DY7PYAS S: 19:29:55.60 F: 19:58:19.15
145 28:43 28:31 Eva Klat Groningen 1468 DK4D197 S: 19:29:51.45 F: 19:58:22.10
146 28:44 27:11 Chris Meyer Wischoten 1800 DW5RW97 S: 19:31:12.95 F: 19:58:23.05
147 28:44 27:11 Ludwig Kempenaar Winschoten 1801 DW5GC1H S: 19:31:12.90 F: 19:58:23.15
148 28:47 28:24 Heine Huizinga Delfzijl 1853 DK1PFVP S: 19:30:01.90 F: 19:58:25.95
149 28:52 27:57 Bodeane Bronsema Appingedam 1870 DR17BWN S: 19:30:34.75 F: 19:58:31.10
150 28:56 27:18 Ellen Hulshof Overschild 1359 DW4K2E3 S: 19:31:17.40 F: 19:58:34.80
151 28:58 28:14 Hennie de Vries - Reeder Delfzijl 1572 HD72ASK S: 19:30:23.05 F: 19:58:36.55
152 28:59 28:11 Jeannette Koops Zuidbroek 1816 DK2ZBVC S: 19:30:27.40 F: 19:58:37.65
153 29:02 27:51 Wim Wolfram Bad Hamburg 1860 DW05VZZ S: 19:30:50.55 F: 19:58:41.00
154 29:03 28:11 Geert Drenth Scheemda 1608 DK9Y9PG S: 19:30:31.05 F: 19:58:41.80
155 29:04 28:00 Marion de Jong Delfzijl 1549 DW0GMY9 S: 19:30:43.35 F: 19:58:43.05
156 29:07 28:06 Edzo Doornbos Ten Post 1571 DW5RGHG S: 19:30:40.45 F: 19:58:45.95
157 29:09 28:34 Antje Scheper Slochteren 2044 DK64BXZ S: 19:30:14.35 F: 19:58:47.80
158 29:09 28:02 Freek Reitsema Wirdum 1856 DT46SR8 S: 19:30:47.15 F: 19:58:48.45
159 29:10 28:55 Jeannet Leemhuis Sappemeer 1839 CG44261 S: 19:29:53.80 F: 19:58:48.80
160 29:13 28:48 Roelinde Benes Delfzijl 1643 DK8ZY79 S: 19:30:04.45 F: 19:58:51.60
161 29:13 28:17 Tamara Droogsma Appingedam 1636 DK4DT5F S: 19:30:35.10 F: 19:58:52.10
162 29:16 27:37 Sabine Schreuder Oosterwijtwerd 1232 DK48TDZ S: 19:31:18.70 F: 19:58:55.00
163 29:18 29:02 Charissa Kroeze Appingedam 1852 DK2CW7R S: 19:29:55.85 F: 19:58:57.20
164 29:22 29:06 Henriette Edens Appingedam 1851 DW5TKR5 S: 19:29:55.75 F: 19:59:00.95
165 29:23 29:04 Marielle van der Veer Veendam 1231 DW7WZAW S: 19:29:58.55 F: 19:59:01.70
166 29:23 28:20 Arne Hofstee Appingedam 1866 DN0TD08 S: 19:30:42.45 F: 19:59:01.95
167 29:24 29:13 Benno Telgenhof Groningen 2064 DW7FTYY S: 19:29:50.15 F: 19:59:03.00
168 29:29 28:19 Britt Kwint Loppersum 1623 DY702D6 S: 19:30:50.05 F: 19:59:08.30
169 29:29 28:19 Thomas Kwint Loppersum 1817 DK1MFR6 S: 19:30:49.85 F: 19:59:08.35
170 29:31 29:00 Frits Huizen Delfzijl 1751 DR6B00R S: 19:30:10.65 F: 19:59:10.40
171 29:32 28:40 Marietje Visker Appingedam 1956 DR02DZB S: 19:30:31.50 F: 19:59:11.25
172 29:34 28:19 Jos Douma Groningen 1710 DW5DT8W S: 19:30:54.50 F: 19:59:13.00
173 29:36 28:24 Karin Wolfram - De Jonge Bad Hamburg (d) 1916 DM8WRRW S: 19:30:50.80 F: 19:59:14.80
174 29:38 29:05 Patrick Kuiper Nieuwolda 1289 DW7K68R S: 19:30:12.15 F: 19:59:16.90
175 29:41 28:26 Cor Douma Delfzijl 1948 DX18YP3 S: 19:30:54.80 F: 19:59:20.05
176 29:44 28:00 Peter van der Wal Delfzijl 1665 DW1BZ9Y S: 19:31:23.15 F: 19:59:23.10
177 29:46 29:39 Kristy Borst Appingedam 1707 DZ2CHKA S: 19:29:46.50 F: 19:59:24.75
178 29:47 29:24 Jan Medema Appingedam 1488 DW4R3PT S: 19:30:02.30 F: 19:59:25.70
179 29:47 29:33 Rick Katuin Appingedam 1462 DY02X77 S: 19:29:54.10 F: 19:59:26.35
180 29:51 29:22 Wies Groothoff Ten Post 1767 DN294WC S: 19:30:08.05 F: 19:59:29.55
181 29:51 28:42 Jelte Hogendorp Delfzijl 1734 DK1MPB4 S: 19:30:48.75 F: 19:59:30.00
182 29:51 29:34 Ralf Schulze Auriel (d) 1992 DA5CEAX S: 19:29:56.85 F: 19:59:30.00
183 29:55 29:03 Gerda Klijn Delfzijl 1210 CE03717 S: 19:30:32.00 F: 19:59:34.35
184 30:00 28:47 Dirk Willem Hiemstra Meppel 1263 DW1B514 S: 19:30:52.25 F: 19:59:38.65
185 30:02 29:17 Berber Werkman Appingedam 1531 HW4BD83 S: 19:30:24.05 F: 19:59:40.65
186 30:04 28:36 Roy Bisschop Uithuizen 2074 DW057PD S: 19:31:06.70 F: 19:59:42.70
187 30:04 28:38 Kim Bisschop Groningen 1886 DW2K3R5 S: 19:31:06.05 F: 19:59:43.25
188 30:04 29:16 Astrid Maris Delfzijl 1881 DW7PD4S S: 19:30:27.95 F: 19:59:43.25
189 30:07 29:04 Wietse de Boer Ten Post 1459 DW760M2 S: 19:30:42.15 F: 19:59:45.95
190 30:08 29:37 Marloes van der Eide Groningen 1426 DW5WGHR S: 19:30:10.55 F: 19:59:46.85
191 30:08 29:08 Joran Burgstra Appingedam 1753 DF9DZSF S: 19:30:39.65 F: 19:59:46.85
192 30:09 29:09 Jan Burgstra Appingedam 1752 DR8TH46 S: 19:30:39.85 F: 19:59:48.25
193 30:11 29:08 Els van der Veen Delfzijl 1804 DW03FWV S: 19:30:42.90 F: 19:59:50.25
194 30:12 29:32 Myrthe Bakker Delfzijl 1283 4RYWYF9 S: 19:30:19.20 F: 19:59:51.10
195 30:12 29:33 Margriet Stavasius Delfzijl 1678 HZ3W109 S: 19:30:18.30 F: 19:59:51.15
196 30:14 29:33 Linda de Groot Appingedam 1874 DR8RCXN S: 19:30:20.50 F: 19:59:52.95
197 30:14 28:32 Klaziena van Twuyver Schildwolde 1228 DA2WGF9 S: 19:31:21.85 F: 19:59:53.45
198 30:20 28:37 Esmond van Twuyver Schildwolde 1255 DG1T9GF S: 19:31:22.50 F: 19:59:59.20
199 30:22 30:15 Jan Santing Delfzijl 1431 DT2EAMB S: 19:29:47.00 F: 20:00:01.35
200 30:22 30:02 Reint Perdok Tolbert 1234 DY7FHFY S: 19:29:59.70 F: 20:00:01.40
201 30:23 30:13 Leroy Kammenga Appingedam 1500 DY70PWD S: 19:29:49.75 F: 20:00:01.95
202 30:23 30:13 Jacob Kammenga Appingedam 1490 HT8M15D S: 19:29:49.55 F: 20:00:02.20
203 30:25 29:22 Aalf Wicherts Delfzijl 1432 DR5K3Z1 S: 19:30:41.70 F: 20:00:03.50
204 30:26 29:38 Eva Lalkens Appingedam 1396 DW55E7P S: 19:30:28.05 F: 20:00:05.30
205 30:30 29:08 Henny Meijboom Holwierde 1740 DW66NFV S: 19:31:01.25 F: 20:00:08.90
206 30:31 30:19 Harry Boers Delfzijl 1664 DW5XZW4 S: 19:29:51.65 F: 20:00:09.90
207 30:34 29:23 Pascal Pathuis Appingedam 1433 DK5XCWR S: 19:30:49.70 F: 20:00:12.75
208 30:34 30:01 Karin Kuiper-Pools Nieuwolda 1202 DK7W1TM S: 19:30:11.95 F: 20:00:12.90
209 30:36 29:00 Anouk Uil Siddeburen 1646 DW73PH5 S: 19:31:15.70 F: 20:00:15.00
210 30:36 29:35 Arjan Smit Appingedam 1713 DK1T70A S: 19:30:40.10 F: 20:00:15.00
211 30:37 29:22 Jan Pieter de Vries Groningen 1204 DR7MM65 S: 19:30:54.20 F: 20:00:15.50
212 30:37 29:48 Ronald Bijmolt Bennebroek 1523 DY99MNG S: 19:30:28.55 F: 20:00:16.10
213 30:39 30:09 Erik Limberger Oudeschip 1701 DW68AN4 S: 19:30:08.95 F: 20:00:17.50
214 30:40 30:25 Mirna Skilton Delfzijl 1529 DT4XV0G S: 19:29:54.20 F: 20:00:19.00
215 30:43 30:25 Elzo Bol Ten Boer 1618 DG2K25Z S: 19:29:57.45 F: 20:00:22.45
216 30:45 29:43 Annie de Boer/wicherts Ten Post 1400 DA0HX3P S: 19:30:41.00 F: 20:00:23.60
217 30:47 30:19 Lidy Lenferink Groningen 1613 DR8RSRY S: 19:30:08.05 F: 20:00:26.30
218 30:48 29:36 Sandra de Jonge Emmer Compascuum 1806 DK73ZWG S: 19:30:51.65 F: 20:00:27.25
219 30:50 30:20 Marian Slim Veendam 1297 DW99SSB S: 19:30:09.25 F: 20:00:28.90
220 30:55 30:24 Esther Bruggers Appingedam 1603 DW5DM6N S: 19:30:10.35 F: 20:00:34.00
221 31:05 29:26 Bernhard Bronsema Appingedam 1637 DY770H8 S: 19:31:18.20 F: 20:00:43.95
222 31:08 29:50 Ingrid Meijer-Zuidema Siddeburen 1461 DZ4XGYK S: 19:30:58.20 F: 20:00:47.40
223 31:10 30:53 Harry de Groot Gieten 1542 DA0YP5Z S: 19:29:57.15 F: 20:00:49.20
224 31:11 30:31 Dineke Oosterbeek Delfzijl 1397 DR86EA8 S: 19:30:19.80 F: 20:00:50.15
225 31:14 29:19 Jarzinno van Dijk Appingedam 1526 DT4RHET S: 19:31:34.50 F: 20:00:52.60
226 31:14 30:27 Jan Wieringa Delfzijl 1444 DW52WGW S: 19:30:26.40 F: 20:00:52.80
227 31:16 30:56 Kirsten Vegt Sappemeer 1249 DA3VK9R S: 19:29:58.85 F: 20:00:54.80
228 31:16 31:06 Irene de Waal Delfzijl 1519 DW24NYH S: 19:29:49.75 F: 20:00:54.90
229 31:17 30:18 Monique Molema Appingedam 1811 DK5CEX5 S: 19:30:38.25 F: 20:00:56.00
230 31:19 30:54 Annet Zuidema Appingedam 1721 DK9VMC8 S: 19:30:04.90 F: 20:00:58.30
231 31:21 30:54 Lies van der Wal Aduard 2041 DA56KTC S: 19:30:05.70 F: 20:00:59.55
232 31:21 30:00 Leroy Diets Veendam 1626 DM4P1GG S: 19:31:00.20 F: 20:00:59.60
233 31:22 30:17 Peter Boelens Delfzijl 1543 DW966BK S: 19:30:44.25 F: 20:01:01.20
234 31:25 29:54 Arnout Bottenberg Appingedam 1861 DW5WRMM S: 19:31:10.65 F: 20:01:03.90
235 31:25 30:08 Wiel Bouten Hoofddorp 1824 DW3BHPY S: 19:30:56.35 F: 20:01:04.30
236 31:26 31:01 Chay Wessels Appingedam 1652 HR7520Z S: 19:30:04.30 F: 20:01:04.95
237 31:27 29:43 Michael Schuring Appingedam 1331 DW5MTMS S: 19:31:23.10 F: 20:01:05.70
238 31:29 29:59 Hilma Hammenga Winsum 1970 DW1Y3K1 S: 19:31:09.00 F: 20:01:07.85
239 31:32 29:56 Rika Uil-Weites Siddeburen 1662 DM14YB3 S: 19:31:15.75 F: 20:01:10.85
240 31:34 30:24 Martin Mastebroek Groningen 1880 DW9PE0X S: 19:30:49.15 F: 20:01:12.85
241 31:35 31:22 Nicole van der Woude Schildwolde 1593 DW9PKBG S: 19:29:52.90 F: 20:01:14.05
242 31:36 29:52 Jan Windt Delfzijl 1246 DW4RBY4 S: 19:31:23.50 F: 20:01:14.85
243 31:38 31:31 Gabriele Vroom-Grotenhuis Delfzijl 1606 DW7RPFB S: 19:29:46.05 F: 20:01:16.50
244 31:40 30:42 Baukje Wagenaar Groningen 1465 DK6BY9X S: 19:30:36.75 F: 20:01:18.55
245 31:40 30:43 Annefloor Heida Groningen 1466 DG1TRZ4 S: 19:30:36.60 F: 20:01:18.85
246 31:41 30:29 Marja Pater Appingedam 1259 DW7R2VC S: 19:30:51.45 F: 20:01:20.30
247 31:43 30:46 Siert Bruins Ten Boer 1492 DW43X8X S: 19:30:36.00 F: 20:01:21.75
248 31:43 30:47 Jarno Bruins Ten Boer 1486 DW5401F S: 19:30:35.90 F: 20:01:22.10
249 31:44 30:20 Syco Sijtsma Appingedam 1699 DK7GC4Y S: 19:31:03.15 F: 20:01:22.80
250 31:45 30:26 Anke Bijma Sauwerd 2080 DW9PWKM S: 19:30:59.00 F: 20:01:24.40
251 31:46 31:28 Kor de Haan Sappemeer 1574 DM93KV6 S: 19:29:57.75 F: 20:01:25.00
252 31:50 30:57 Albert Mulder Appingedam 1632 DG41VVE S: 19:30:32.20 F: 20:01:28.50
253 31:52 30:13 Jan Agter Delfzijl 1239 DA0YCZT S: 19:31:19.15 F: 20:01:31.40
254 31:53 29:52 Patrick Oldenkamp Groningen 1683 DA2Y2ET S: 19:31:40.60 F: 20:01:31.75
255 31:54 30:41 S. van der Veer Groningen 1619 DY5YXZE S: 19:30:51.70 F: 20:01:32.70
256 31:54 30:41 D.n. Kooi Meppel 1223 DW54VD6 S: 19:30:52.90 F: 20:01:33.35
257 31:56 31:35 Rene ten Hove Holwierde 1489 DK78XVC S: 19:30:00.50 F: 20:01:34.70
258 31:56 30:12 Hendrik Jan Smeding Delfzijl 1390 DM9YV6R S: 19:31:23.90 F: 20:01:35.20
259 31:58 30:17 Pieter Peen Appingedam 1522 DW9PHCH S: 19:31:20.15 F: 20:01:37.05
260 31:58 30:23 Tineke van Dijken Appingedam 1599 DR8T76B S: 19:31:14.20 F: 20:01:37.20
261 32:00 30:20 Magda Schreuder Oosterwijtwerd 1229 DW72H78 S: 19:31:19.00 F: 20:01:38.70
262 32:01 30:23 Lammert Wolthuis Appingedam 1398 DK4VK17 S: 19:31:16.70 F: 20:01:39.70
263 32:04 30:20 Marissa Slagter Holwierde 1484 DW7R70R S: 19:31:23.95 F: 20:01:43.05
264 32:05 31:04 Laura van Delden Appingedam 1634 DM9KMAE S: 19:30:41.00 F: 20:01:44.30
265 32:07 32:00 Gerard Meijer Delfzijl 1584 DK6BTS8 S: 19:29:45.75 F: 20:01:45.70
266 32:07 30:35 Laura Vos-Bottema Veendam 1274 DK1DT7C S: 19:31:12.15 F: 20:01:46.30
267 32:08 31:20 Renzo Zoutman Delfzijl 1871 DK816YD S: 19:30:27.55 F: 20:01:47.15
268 32:09 31:08 Esther van Delden Appingedam 1635 DK56AMP S: 19:30:40.90 F: 20:01:48.10
269 32:09 31:48 Fleur Keizer Holwierde 1629 DT46ZEY S: 19:30:00.90 F: 20:01:48.30
270 32:10 31:21 Henk Zoutman Delfzijl 1872 DW6XHSW S: 19:30:27.85 F: 20:01:48.55
271 32:12 31:06 Lynnda Wind Appingedam 1473 DK1NVZS S: 19:30:45.90 F: 20:01:51.05
272 32:15 30:29 Silvia van der Werff Delfzijl 1561 DR1FEEF S: 19:31:25.15 F: 20:01:53.70
273 32:16 31:22 Lianne Frankruijter Stedum 1642 DR3SWWK S: 19:30:32.95 F: 20:01:54.50
274 32:16 30:41 John Nijburg Delfzijl 1576 DR5ADPX S: 19:31:15.10 F: 20:01:55.20
275 32:17 31:38 Lucas Kamps Scheemda 1304 DN7N05W S: 19:30:18.00 F: 20:01:55.95
276 32:18 30:30 Rene Noot Appingedam 1327 DW5VV3R S: 19:31:27.90 F: 20:01:57.20
277 32:20 32:03 Anita Griep-Nienhuis Appingedam 1403 DY51EM7 S: 19:29:56.35 F: 20:01:58.70
278 32:20 32:03 Peter Griep Appingedam 1404 DR0TXHB S: 19:29:56.85 F: 20:01:59.15
279 32:21 31:19 Mariel Smit Appingedam 1855 DY70YPF S: 19:30:41.20 F: 20:02:00.20
280 32:26 31:52 Therese Hammenga Appingedam 1200 DW4BYHD S: 19:30:13.40 F: 20:02:04.90
281 32:26 31:52 Anita Weistra Delfzijl 1510 DK0YGWR S: 19:30:13.00 F: 20:02:05.05
282 32:27 32:09 Ans de Vries Delfzijl 1507 DW5WZA6 S: 19:29:56.65 F: 20:02:05.55
283 32:35 32:29 René Schiebergen Groningen 1493 DK8996S S: 19:29:45.60 F: 20:02:13.90
284 32:36 31:41 Saskia Albeda Appingedam 1651 DW2B054 S: 19:30:34.15 F: 20:02:14.70
285 32:41 32:25 Wendy van Assen Appingedam 1809 DW6WT67 S: 19:29:55.70 F: 20:02:19.95
286 32:42 32:13 Jacqueline Schott Oudeschip 1663 DW0NC2D S: 19:30:08.75 F: 20:02:21.05
287 32:44 32:24 Leontien Bierma Schildwolde 1680 DW5GN4X S: 19:29:59.40 F: 20:02:23.30
288 32:45 31:56 Hendrikus Bruggink Appingedam 1401 DK126W1 S: 19:30:27.55 F: 20:02:23.50
289 32:45 32:37 Eltjo Ritsema Groningen 1445 DA0VKWK S: 19:29:47.80 F: 20:02:24.20
290 32:46 32:37 Tineke v.d Leest Tenpost 1456 DK4V4TY S: 19:29:47.95 F: 20:02:24.70
291 32:46 31:00 Jorien de Jong Appingedam 1716 DK12K03 S: 19:31:25.50 F: 20:02:25.10
292 32:47 31:51 Peter Kragt Groningen 1587 DA6RCMB S: 19:30:35.50 F: 20:02:25.80
293 32:48 32:19 Foekje Oosterhof Appingedam 1481 DW1YCSN S: 19:30:08.15 F: 20:02:26.65
294 32:49 31:14 Aletta Hektor Appingedam 1644 DA59TKR S: 19:31:14.35 F: 20:02:27.50
295 32:53 31:19 Wessies Seine Appingedam 1679 DK9MB2K S: 19:31:13.55 F: 20:02:32.45
296 32:54 31:20 Pieter Oostra Noordhorn 1439 DY743XS S: 19:31:13.35 F: 20:02:32.50
297 32:58 32:22 Manon Pereboom Lelystad 1592 DW0MSGD S: 19:30:14.90 F: 20:02:36.65
298 32:58 31:24 Hilda Hoorndijk Appingedam 1479 DW05DF8 S: 19:31:13.70 F: 20:02:37.20
299 33:02 32:17 Inge Noordhof Appingedam 1412 DA64CAF S: 19:30:25.15 F: 20:02:41.40
300 33:03 31:59 Ine Berndsen Hoogezand 1563 DK9093C S: 19:30:43.85 F: 20:02:42.00
301 33:05 31:10 Harold Patty Appingedam 1536 HD92AH5 S: 19:31:35.30 F: 20:02:44.40
302 33:22 32:24 Jeffrey Copier Groningen 1581 DW35WGY S: 19:30:37.20 F: 20:03:00.55
303 33:22 32:16 Gerrit Miedema Drachten 1773 DA5RVZ4 S: 19:30:44.85 F: 20:03:00.60
304 33:29 32:53 Geert Harms Veendam 1438 DW243BS S: 19:30:15.40 F: 20:03:07.55
305 33:30 33:06 Grietha Slagter Appingedam 1588 DK7HGBF S: 19:30:03.60 F: 20:03:08.70
306 33:34 32:41 Eppo Bolten Delfzijl 1952 DK30VKZ S: 19:30:32.35 F: 20:03:12.80
307 33:34 32:41 Harry Mulder Appingedam 1653 DA0Y70X S: 19:30:32.30 F: 20:03:13.20
308 33:34 33:17 Anita van Assen Slochteren 1724 DX8K9SD S: 19:29:56.35 F: 20:03:13.25
309 33:35 32:40 Huub van Gerven Appingedam 1742 DR66XVZ S: 19:30:33.70 F: 20:03:13.65
310 33:39 32:49 Nicole Stokroos Groningen 1728 DR5WSFN S: 19:30:28.85 F: 20:03:17.50
311 33:43 32:08 Johanna Swart Delfzijl 1391 DW6BCT1 S: 19:31:14.50 F: 20:03:21.80
312 33:44 32:46 Marleen Hilverda Bussum 1945 DW1TAVZ S: 19:30:37.65 F: 20:03:22.70
313 33:46 32:03 Henriët Bronsema Appingedam 1638 DW04SK5 S: 19:31:22.50 F: 20:03:24.90
314 33:47 33:26 Ellen Hansen Midwolda 1217 DW1BCAH S: 19:30:00.65 F: 20:03:25.70
315 33:47 33:26 Harma de Jager Winschoten 1659 DK4ANHZ S: 19:30:00.50 F: 20:03:25.75
316 33:52 32:47 Bram van der Krieke Appingedam 1865 DW965F2 S: 19:30:44.35 F: 20:03:30.60
317 33:54 33:16 Gerrie Dirks Groningen 1454 DM91CGM S: 19:30:16.75 F: 20:03:32.75
318 33:55 32:36 Harry Doornbos Delfzijl 1577 DR1DZ2N S: 19:30:58.75 F: 20:03:34.10
319 33:56 32:07 Willem Stoppels Scheemda 1937 DW0NAB7 S: 19:31:29.05 F: 20:03:35.30
320 34:02 32:27 Jeffrey Brand Groningen 1402 DR8NY7C S: 19:31:14.80 F: 20:03:41.05
321 34:03 32:57 Gerben van Dijk Appingedam 1737 DK48TPA S: 19:30:45.45 F: 20:03:41.90
322 34:05 33:31 Janneke Dijkema Appingedam 1482 DW5CH3D S: 19:30:13.25 F: 20:03:43.80
323 34:08 33:31 Marion Stam Surhuizum 1237 DK90CK1 S: 19:30:16.30 F: 20:03:46.55
324 34:08 33:40 Anne Vreeken Groningen 2046 DX0FRRR S: 19:30:08.15 F: 20:03:47.30
325 34:09 32:56 Gerry Smith Appingedam 1602 DW1T0TT S: 19:30:52.25 F: 20:03:47.85
326 34:10 32:57 Trijntje Nap Til Delfzijl 1690 DK7E3H1 S: 19:30:52.20 F: 20:03:48.55
327 34:10 33:42 Jessica Beuker Delfzijl 1282 8DN1T8D S: 19:30:06.75 F: 20:03:48.55
328 34:10 33:42 Jeanet Roorda Ten Post 1769 CF84152 S: 19:30:07.75 F: 20:03:49.30
329 34:12 33:06 Joyce Wind Appingedam 1472 DK81B8B S: 19:30:45.75 F: 20:03:51.15
330 34:14 33:37 Ineke Kamps-Robertus Scheemda 1464 DW46NGS S: 19:30:16.90 F: 20:03:53.40
331 34:15 32:45 Sylvia Bootsman Woldendorp 1694 DR7DXCP S: 19:31:09.55 F: 20:03:53.70
332 34:15 32:45 Abe Kampen Middelstum 1575 DR82HM7 S: 19:31:09.95 F: 20:03:54.10
333 34:17 32:27 Robert de Vries Appingedam 1746 DW9613X S: 19:31:29.05 F: 20:03:55.55
334 34:17 34:12 Nicole Bronts Doodstil 1673 DK7GZTN S: 19:29:45.00 F: 20:03:56.30
335 34:18 33:57 Marissa Boterman Appingedam 1596 DT2E7W5 S: 19:30:00.10 F: 20:03:57.00
336 34:18 33:58 Petral Leunk Appingedam 1595 DA59SVE S: 19:29:59.85 F: 20:03:57.05
337 34:24 33:39 Anja Venhuizen Appingedam 1812 DW2CAG3 S: 19:30:24.15 F: 20:04:03.05
338 34:24 33:39 Ina Linstra Apingedam 1802 DW0FE3K S: 19:30:24.85 F: 20:04:03.10
339 34:36 34:25 Floor Groenewold Delfzijl 1416 HR3Y87E S: 19:29:50.15 F: 20:04:14.70
340 34:41 33:16 Natasja Feiken Meeden 1424 DW6XVN2 S: 19:31:03.95 F: 20:04:19.55
341 34:41 32:54 Truus Besseling Garnwerd 1976 DW23PM5 S: 19:31:26.20 F: 20:04:20.05
342 34:41 33:17 Belinda Zuidhof Meeden 1427 DW52N9F S: 19:31:03.85 F: 20:04:20.10
343 34:41 32:54 Ina Stoppels Scheemda 1975 DW5DF6F S: 19:31:26.85 F: 20:04:20.20
344 34:41 32:54 Angelina Besseling Appingedam 1819 DK1MW8E S: 19:31:26.50 F: 20:04:20.45
345 34:43 34:28 Ria Keijzer Appingedam 1516 DY6ZYDK S: 19:29:55.10 F: 20:04:22.45
346 34:46 33:01 Miena Slagter Holwierde 1702 DK6T0SE S: 19:31:24.50 F: 20:04:25.30
347 34:47 33:44 Laurie Ketting Termunten 1537 DK12ZGZ S: 19:30:42.45 F: 20:04:25.90
348 34:48 32:56 Tineke Loer-Schneiders Noordbroek 1288 DY7C38K S: 19:31:31.20 F: 20:04:26.70
349 34:50 33:46 David Ketting Termunten 1538 DX6HNDP S: 19:30:42.80 F: 20:04:28.60
350 35:01 34:15 Jessica Koopman Holwierde 1687 DW12ZPH S: 19:30:25.75 F: 20:04:40.35
351 35:04 34:04 Jan Klat Delfzijl 1496 HZ3WD2M S: 19:30:39.15 F: 20:04:43.00
352 35:05 33:35 Charlotte Houwerzijl Wagenborgen 1330 DW1BZF8 S: 19:31:09.55 F: 20:04:44.05
353 35:08 33:58 Barry Jager Appingedam 1463 DY5AN8X S: 19:30:48.85 F: 20:04:46.80
354 35:12 34:27 Carmen de Vries Groningen 1547 DW246MH S: 19:30:23.95 F: 20:04:50.95
355 35:12 34:27 Elisa de Vries Groningen 1573 DG19Z01 S: 19:30:24.15 F: 20:04:51.10
356 35:12 34:28 Ger de Vries Delfzijl 1546 DW6GHHY S: 19:30:23.65 F: 20:04:51.15
357 35:14 34:06 Jaap van der Linde Delfzijl 1435 DY5Y6SN S: 19:30:47.10 F: 20:04:53.00
358 35:14 34:00 Liselot van der Mei Groningen 1541 DY20E9Y S: 19:30:53.65 F: 20:04:53.25
359 35:14 34:07 Sjouke Snip Delfzijl 1641 DW05GSS S: 19:30:46.55 F: 20:04:53.30
360 35:16 33:30 Margie Jelsema Bedum 1760 DR1E0FA S: 19:31:25.30 F: 20:04:54.70
361 35:24 34:12 Carolien Kuipers Siddeburen 1214 DW7XT2Z S: 19:30:51.35 F: 20:05:02.85
362 35:25 34:51 Herma Guske Appingedam 1256 DN4C8W4 S: 19:30:13.20 F: 20:05:04.05
363 35:26 34:39 Irene Roggen Delfzijl 1666 DM9ZS5C S: 19:30:26.00 F: 20:05:04.80
364 35:37 33:56 R. Curre Delfzijl 1714 DK4VT16 S: 19:31:20.35 F: 20:05:15.95
365 35:38 34:21 Carina Boltjes Winschoten 1672 DG8H6RZ S: 19:30:55.70 F: 20:05:16.50
366 35:51 35:16 Titia Bult Appingedam 1579 DT4R252 S: 19:30:14.60 F: 20:05:30.20
367 36:02 34:48 Kevin van der Laan Groningen 1299 DW7YC98 S: 19:30:53.55 F: 20:05:40.95
368 36:06 35:31 Jose Spijk Roodeschool 1585 DR1ZVFX S: 19:30:15.00 F: 20:05:45.25
369 36:08 36:04 Wim Mulder Appingedam 1867 DW7K61H S: 19:29:42.85 F: 20:05:46.75
370 36:11 34:58 Jeannette van Dijk Appingedam 1691 DK73F27 S: 19:30:52.50 F: 20:05:50.10
371 36:23 35:49 Ingeborgh Moesker Appingedam 1413 DR0D429 S: 19:30:13.05 F: 20:06:01.90
372 36:27 35:16 Karin Beuker Appingedam 1647 DT24YBX S: 19:30:49.95 F: 20:06:05.75
373 36:31 34:46 Krista Visscher - Bouwman Woldendorp 1700 DA5BA8R S: 19:31:24.35 F: 20:06:10.00
374 36:36 36:25 Birgitta Heller Groningen 1497 DM93V73 S: 19:29:51.15 F: 20:06:15.20
375 36:37 34:56 Peter Curre Appingedam 1904 DA5Z336 S: 19:31:20.10 F: 20:06:15.70
376 36:38 35:09 Titia Stuut Culemborg 1685 DG3MZBW S: 19:31:08.70 F: 20:06:17.40
377 36:39 35:09 Mattanja Stuut Culemborg 1648 DY4ZW85 S: 19:31:08.85 F: 20:06:17.55
378 36:39 34:54 Alma Werkman Uithuizermeeden 1562 DA692CG S: 19:31:24.50 F: 20:06:18.10
379 36:42 35:26 Truus Bakker Holwierde 1266 DN8Z513 S: 19:30:55.45 F: 20:06:21.00
380 36:47 35:30 Anita de Vries Wagenborgen 1509 DW7GEHA S: 19:30:56.30 F: 20:06:25.55
381 36:49 35:26 Sonja de Vries - Sijtsma Appingedam 1688 DK1E6GA S: 19:31:02.45 F: 20:06:28.30
382 36:51 36:35 Renate Ottens Delfzijl 1518 DW5X49E S: 19:29:55.15 F: 20:06:29.75
383 36:54 35:56 Esther Norden Appingedam 1441 DW2T19R S: 19:30:38.25 F: 20:06:33.30
384 36:56 36:04 Bianca Drenth Muntendam 1609 DT4XBXS S: 19:30:31.50 F: 20:06:34.95
385 36:57 35:32 Geke Bruggink Groningen 1285 HW4BFPT S: 19:31:03.85 F: 20:06:35.70
386 37:04 37:02 Cor Baar Sappemeer 1655 DR7PEPD S: 19:29:41.10 F: 20:06:42.60
387 37:07 36:08 Alie Hogeveen Spijk 1857 DT2AMYG S: 19:30:38.40 F: 20:06:46.20
388 37:08 36:09 Arjan Koller Appingedam 1323 DW4X9XV S: 19:30:38.15 F: 20:06:46.60
389 37:08 36:08 Jeanine Haze Steendam 1326 DA5P1AX S: 19:30:38.70 F: 20:06:46.70
390 37:20 35:39 Sophia Beekhuizen Zuidbroek 1558 DK28N9T S: 19:31:20.65 F: 20:06:59.45
391 37:20 35:30 Margriet Havinga Appingedam 1838 DR06CSR S: 19:31:29.45 F: 20:06:59.45
392 37:21 35:40 Jessica Bos Noordbroek 1557 DW6R613 S: 19:31:20.35 F: 20:06:59.60
393 37:26 37:03 Mieke ten Have Slochteren 2070 DA7Z1AP S: 19:30:02.55 F: 20:07:05.05
394 37:26 36:07 Rafidaz Sewbalak Delfzijl 1875 DW95GH4 S: 19:30:58.35 F: 20:07:05.05
395 37:29 36:31 Janneke Kammenga Appigedam 1943 DW3TBND S: 19:30:37.70 F: 20:07:08.20
396 37:30 36:35 Vera van Gerven Appingedam 1744 DY44Z6E S: 19:30:34.50 F: 20:07:09.35
397 37:48 37:15 Ingrid Rozeveld Appingedam 1414 CH41578 S: 19:30:12.35 F: 20:07:27.10
398 37:53 36:36 Jacob Boerema Appingedam 1508 DK1B6R8 S: 19:30:56.20 F: 20:07:32.20
399 37:53 36:35 Edith Ernst Appingedam 1528 DA93SEK S: 19:30:57.30 F: 20:07:32.35
400 38:21 38:03 Linda Meijer Veendam 1254 DT01NKR S: 19:29:57.45 F: 20:08:00.15
401 38:23 36:58 Inge Rosema Zuidbroek 1553 DK9143H S: 19:31:04.70 F: 20:08:02.40
402 38:24 37:47 Margriet Leutscher Appingedam 1732 DN583G5 S: 19:30:16.00 F: 20:08:02.50
403 38:24 37:06 Marianne Hoffman Steendam 1640 DY776TE S: 19:30:57.45 F: 20:08:02.65
404 38:24 37:34 Helen Doornbos Groningen 1419 DA2V68A S: 19:30:29.35 F: 20:08:02.80
405 38:29 38:21 Tineke Wiersma Bedum 1580 DK48M8T S: 19:29:47.30 F: 20:08:08.00
406 38:33 36:51 Rob Schilling Appingedam 1248 DR3K6Y1 S: 19:31:21.40 F: 20:08:12.40
407 38:35 36:53 Linda van der Werff Delfzijl 1525 DT4RTNE S: 19:31:21.40 F: 20:08:13.70
408 38:56 37:23 Reinie Koers Muntendam 1827 DW06Z4B S: 19:31:11.90 F: 20:08:34.70
409 38:57 38:41 Esmee Ridderbos Appingedam 1725 DW6G9AR S: 19:29:55.15 F: 20:08:35.70
410 39:28 38:52 Annamieke Hogendorp Delfzijl 1736 DR1FVDW S: 19:30:15.20 F: 20:09:06.70
411 39:52 38:24 Babs Bultje Veendam 1568 DF7ACGM S: 19:31:07.85 F: 20:09:31.00
412 40:43 38:54 Mike Niezen Oude Pekela 1527 DY5HYF7 S: 19:31:28.50 F: 20:10:22.30
413 40:44 38:56 Sanne Kort Groningen 1446 DW4KKNC S: 19:31:28.20 F: 20:10:23.30
414 41:07 39:57 Diana Bolt Bedum 1601 DW7R423 S: 19:30:49.65 F: 20:10:46.45
415 41:54 40:06 Harmiek Bolhuis Groningen 1395 DW03XDS S: 19:31:27.30 F: 20:11:32.65
416 43:02 42:50 Roel Bakema Groningen 1498 DW5DWYW S: 19:29:51.60 F: 20:12:40.70
417 43:49 43:30 Steven Helfrich Appingedam 1650 DY99P1N S: 19:29:58.95 F: 20:13:28.00
418 44:06 42:48 Linda Geboers Delfzijl 1258 DY766V5 S: 19:30:58.20 F: 20:13:45.40
 

Recreantenloop 10km - Recreanten 10km

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 41:35 41:32 Dik Verkuil Hilversum 1743 DR3A7DM S: 19:29:42.20 F: 20:11:13.70
2 41:44 41:28 Erik van Dijken Groningen 1883 DT461SG S: 19:29:55.90 F: 20:11:23.00
3 42:18 42:17 Derk-Jan Nijboer Zuidlaren 1998 DW6GMS9 S: 19:29:41.10 F: 20:11:57.30
4 43:06 43:06 John Meedendorp Delfzijl 1218 DY7TV03 S: 19:29:39.95 F: 20:12:45.20
5 43:14 43:12 Peter Trof Appingedam 1922 CF20946 S: 19:29:41.45 F: 20:12:52.60
6 43:34 43:31 Mark Fekken Winschoten 1675 DK1T52A S: 19:29:42.35 F: 20:13:13.25
7 44:28 44:09 Ricardo Damminga Baflo 1383 DT46T87 S: 19:29:58.90 F: 20:14:07.10
8 45:15 44:45 Roy Bardewee Groningen 1704 DM9ZRVH S: 19:30:09.35 F: 20:14:54.00
9 45:31 45:28 Rob Beikes Wildervank 1863 DK12X3Y S: 19:29:42.30 F: 20:15:09.80
10 46:06 44:41 Jeroen Eefting Groningen 1247 DW3HMTZ S: 19:31:04.85 F: 20:15:45.40
11 46:08 45:16 Wiebren de Jong Appingedam 1730 DR86ZP3 S: 19:30:31.85 F: 20:15:47.10
12 46:12 45:26 Hans Hoekman Appingedam 1290 DR624TG S: 19:30:25.40 F: 20:15:50.75
13 46:41 46:39 Dick Vries Appingedam 1207 DW4KS61 S: 19:29:40.95 F: 20:16:19.85
14 47:08 46:15 Frank Molema Groningen 1729 DW5NXGX S: 19:30:32.60 F: 20:16:47.45
15 47:13 46:19 Dennis Wieringa Delfzijl 1712 DW2KDBN S: 19:30:34.00 F: 20:16:52.30
16 47:35 47:29 Philip Pruim Groningen 1836 DW3RMRV S: 19:29:45.55 F: 20:17:14.45
17 47:41 47:35 Rob Borst Appingedam 1750 DR0BZXB S: 19:29:46.00 F: 20:17:20.40
18 47:43 47:33 Jürgen Albers Leer 1997 KX8XN17 S: 19:29:49.85 F: 20:17:21.95
19 47:47 47:29 Annette Stikkelorum Groningen 1301 DK4CD14 S: 19:29:57.75 F: 20:17:26.25
20 48:11 47:59 Emiel Noordhuis Groningen 1394 DW124WF S: 19:29:51.25 F: 20:17:50.10
21 48:13 46:40 Hedwin Cornelis Vries 1834 HA8HDF2 S: 19:31:12.20 F: 20:17:52.15
22 48:35 48:33 Chris Buijtenhuijs Groningen 118 CG47813 S: 19:29:41.45 F: 20:18:14.10
23 48:55 48:46 Ben van der Bij Groningen 1630 DR3WSE9 S: 19:29:48.65 F: 20:18:34.00
24 48:57 48:44 Jack Haayer Uitwierde 1918 DZ40M8D S: 19:29:52.15 F: 20:18:36.10
25 48:57 48:44 Andre Timmermans Biessum 1920 DY6P5E5 S: 19:29:52.45 F: 20:18:36.35
26 49:07 48:22 Jako Nieuwenweg Groningen 1766 DW75RE6 S: 19:30:24.75 F: 20:18:45.90
27 49:08 47:09 Marcel Schreuder Goedheijt Elst 1971 CA50533 S: 19:31:37.95 F: 20:18:46.55
28 49:11 48:57 Louis Kuhurima Assen 1983 DT7H3VW S: 19:29:53.65 F: 20:18:49.80
29 49:11 48:09 Jaap Brondijk Drachten 1220 DW0F0VN S: 19:30:41.95 F: 20:18:50.25
30 49:36 48:59 John Pel Naarden 1485 DW6WS69 S: 19:30:16.30 F: 20:19:15.30
31 49:46 49:09 Jordy Vos Den Haag 1591 DR5A2H1 S: 19:30:16.90 F: 20:19:25.00
32 49:49 49:45 Elza Bulstra Groningen 1605 DK1MK0P S: 19:29:42.80 F: 20:19:27.60
33 49:50 49:04 Jan Nieuwenweg Bierum 1765 DZ8CAYC S: 19:30:25.45 F: 20:19:29.00
34 50:00 49:17 Renske de Vries Groningen 1720 HT9SPXC S: 19:30:23.25 F: 20:19:39.40
35 50:16 50:11 Reinier de Jong Lemmer 1268 DM1PZ6M S: 19:29:44.15 F: 20:19:54.80
36 50:18 48:41 Sander Molema Groningen 1731 DK1MNPT S: 19:31:16.50 F: 20:19:56.90
37 50:23 49:43 Gert Zuur Farmsum 1569 DK1E9GM S: 19:30:19.40 F: 20:20:01.50
38 50:24 49:57 Herman Beuker Delfzijl 1614 DA57K9X S: 19:30:06.15 F: 20:20:02.50
39 50:25 49:02 Bart de Vries Groningen 1946 DK1Y0VA S: 19:31:02.00 F: 20:20:03.50
40 50:43 50:41 Francisca Eleveld-Ufkes Harkstede 1250 DW92Z76 S: 19:29:41.30 F: 20:20:22.05
41 50:45 50:39 Eddy Beverwijk Zuidbroek 1944 DX1EKDS S: 19:29:45.70 F: 20:20:23.95
42 50:54 50:41 Edwin Duurswold Appingedam 1745 DK7322P S: 19:29:52.35 F: 20:20:32.50
43 50:57 49:52 Bas Huseman Groningen 1924 DK1DTAR S: 19:30:44.35 F: 20:20:35.60
44 51:26 51:15 Ronald van Dijk Breda 1670 DA2GNDK S: 19:29:50.45 F: 20:21:04.95
45 51:27 51:03 Andries Neutel Appingedam 1631 DK1PSK8 S: 19:30:03.85 F: 20:21:05.90
46 51:34 51:10 Lysette Schimmel Schildwolde 1272 DG48MSN S: 19:30:03.60 F: 20:21:13.40
47 51:41 50:20 Gerald Schuil Bedum 1293 DK4EF1E S: 19:31:00.30 F: 20:21:20.15
48 51:46 51:19 Geert Droogsma Appingedam 1300 DG1B5GN S: 19:30:06.45 F: 20:21:24.80
49 52:00 50:32 Marx Meinen Winschoten 1624 DK624B3 S: 19:31:07.15 F: 20:21:38.80
50 52:11 52:08 Hein Bokern Gasteren 2068 DF3RKK6 S: 19:29:42.20 F: 20:21:49.95
51 52:26 52:13 Jantje Haagsma Hindelopen 1919 DK1N00R S: 19:29:51.90 F: 20:22:04.70
52 52:32 52:29 Harry Wiersum Appingedam 1654 HG259V2 S: 19:29:42.05 F: 20:22:10.80
53 52:32 51:07 Andre Scheltens Groningen 1491 DW43YEW S: 19:31:04.80 F: 20:22:11.00
54 52:42 52:18 Patrick Battjes Schildwolde 1271 HR6P18F S: 19:30:03.25 F: 20:22:20.90
55 52:44 52:28 Roelof Wolfs Winschoten 1957 DW4X284 S: 19:29:54.70 F: 20:22:22.55
56 52:55 52:09 Gaby Gabay Groningen 1555 DW6T9W4 S: 19:30:25.45 F: 20:22:34.10
57 53:04 51:39 Arjen Holterman Groningen 1219 HT8MCBA S: 19:31:05.10 F: 20:22:43.30
58 53:08 52:16 Mark van Wijk Velserbroek 1696 DM9KMKK S: 19:30:30.65 F: 20:22:46.60
59 53:12 52:14 Jeroen van Schreven Heemstede 1814 DK4DGRX S: 19:30:37.40 F: 20:22:51.40
60 53:13 51:44 Harm Buist Zevenhuizen 1436 DM22FE5 S: 19:31:08.85 F: 20:22:52.30
61 53:23 52:45 Wout van Drunen Dwingeloo 1236 DF0M513 S: 19:30:17.70 F: 20:23:01.90
62 53:38 52:47 Gerdi van Wijk Velserbroek 1633 DW5B1SB S: 19:30:31.05 F: 20:23:17.10
63 53:40 53:33 Hans Schol Bierum 1393 DW03C2N S: 19:29:46.20 F: 20:23:18.95
64 53:44 52:39 Eric Swijghuizen Spijk 1620 HD9K30N S: 19:30:44.45 F: 20:23:22.90
65 53:53 53:48 Nynke Scheeper Groningen 2066 DW1Y4E6 S: 19:29:44.20 F: 20:23:32.20
66 53:56 53:25 Emile Heynneman Heemstede 1686 DK4HXDW S: 19:30:11.15 F: 20:23:35.45
67 53:58 52:48 Tom Snijder Bedum 1287 DY74BG3 S: 19:30:49.95 F: 20:23:37.15
68 54:06 52:33 Hans Alberts Ter Apel 1762 DW6RVWC S: 19:31:12.30 F: 20:23:44.70
69 54:19 52:56 Tim Feenstra Loppersum 1718 DW6TX9X S: 19:31:02.65 F: 20:23:57.90
70 54:21 53:27 Carla Frankruijter Bedum 1460 DW11ENF S: 19:30:34.05 F: 20:24:00.40
71 54:32 52:58 Johan Hektor Grootegast 1551 DA9K7CW S: 19:31:13.85 F: 20:24:11.35
72 54:34 54:04 Karel Mulder Groningen 1442 DW65RDE S: 19:30:09.70 F: 20:24:13.40
73 54:38 54:34 Johan Smit Groningen 1877 DX1R2V8 S: 19:29:43.30 F: 20:24:16.95
74 54:39 53:51 Renate Stamsnieder Apeldoorn 1758 DW6RFTX S: 19:30:26.95 F: 20:24:17.75
75 54:43 54:42 Dolf Rolf Veendam 1759 DW72XV7 S: 19:29:40.55 F: 20:24:22.40
76 55:09 54:19 Jolanda de Winter Appingedam 1503 DT2CKZD S: 19:30:28.95 F: 20:24:47.80
77 55:10 54:29 Jan Hein van der Bruggen Dwingeloo 1276 HT8MMWY S: 19:30:20.40 F: 20:24:49.10
78 55:10 54:30 Laura Nijsingh Dwingeloo 1235 HD7NZW6 S: 19:30:20.05 F: 20:24:49.40
79 55:11 53:23 Peter Mulder Bedum 2060 DA5PSDS S: 19:31:26.95 F: 20:24:49.95
80 55:14 54:02 Dion Dijkman Assen 1719 DW03S8F S: 19:30:50.50 F: 20:24:52.55
81 55:16 55:14 Julian Hazelhof Winschoten 1677 DW0NCFV S: 19:29:41.10 F: 20:24:54.70
82 55:21 54:48 Pascal Leegstra Delfzijl 1225 BC54832 S: 19:30:12.40 F: 20:25:00.10
83 55:38 55:03 Eddy Sleehuis Groningen 1878 DY77GDB S: 19:30:15.05 F: 20:25:17.10
84 55:41 54:15 Willem Jan Stuut Culemborg 1622 DK9VEFM S: 19:31:06.05 F: 20:25:20.10
85 55:42 55:20 Joke Reinders Wagenborgen 1859 DF9SEMY S: 19:30:01.45 F: 20:25:21.30
86 55:54 55:00 Erik Wolthuis Siddeburen 1514 DK6B7V9 S: 19:30:32.95 F: 20:25:32.75
87 56:02 54:03 Gerben Feenstra Zandeweer 1884 DM91BD6 S: 19:31:38.25 F: 20:25:41.20
88 56:24 55:51 Pascal Kruijs Heiligerlee 1260 DY1ZFMN S: 19:30:11.95 F: 20:26:02.65
89 56:27 55:30 Jeroen c Bosker Winschoten 1512 DZ8ABK5 S: 19:30:36.45 F: 20:26:06.45
90 56:33 56:05 Lawrence Bolger Kaag 1408 DW75DZP S: 19:30:07.30 F: 20:26:11.60
91 56:33 56:05 Annemarie Hoiting Amsterdam 1564 DW04469 S: 19:30:07.25 F: 20:26:11.90
92 56:36 56:29 Tjerk Schol Bierum 1406 DW1BG9D S: 19:29:46.50 F: 20:26:14.90
93 56:36 56:26 Ineke Ligthart Groningen 1999 DR02NYA S: 19:29:49.15 F: 20:26:14.90
94 56:36 56:11 Ad Slagter Goutum 1717 DW6G60M S: 19:30:05.35 F: 20:26:15.45
95 56:41 55:46 Renate Wolthuis Siddeburen 1649 HT19G5K S: 19:30:34.65 F: 20:26:19.85
96 56:48 54:58 Gerben Gotlieb Appingedam 1241 DY7S4H1 S: 19:31:30.25 F: 20:26:27.30
97 56:51 56:38 Koen Duursema Appingedam 1823 DW546AA S: 19:29:52.15 F: 20:26:29.70
98 56:52 55:47 Anneke Krijger Uithuizermeeden 2065 HR6NWTP S: 19:30:44.80 F: 20:26:31.30
99 56:52 55:48 Edwin Blokzijl Bedum 1415 DW5V0ZZ S: 19:30:43.45 F: 20:26:31.40
100 56:56 56:25 Sebastiaan Lenting Groningen 1506 DZ4XN3D S: 19:30:10.55 F: 20:26:34.60
101 56:58 56:21 Wim Hofman Veendam 1222 DA9SW55 S: 19:30:15.85 F: 20:26:36.55
102 56:58 56:33 Patricia Ladru Leeuwarden 1692 DW7WD05 S: 19:30:04.45 F: 20:26:37.40
103 57:07 55:43 Marcel Smedeman Bedum 1278 DW75Z2S S: 19:31:02.65 F: 20:26:45.50
104 57:08 56:56 Mirjam Westers Thesinge 1418 DT4RFCW S: 19:29:50.85 F: 20:26:46.50
105 57:09 56:28 Liset de Groot Roden 1253 DT697NZ S: 19:30:20.50 F: 20:26:48.30
106 57:18 57:15 Marian Stegink Gasteren 2003 DA2Y009 S: 19:29:42.30 F: 20:26:57.00
107 57:25 56:05 Miranda Visscher Hoevelaken 1474 DW1Y9AA S: 19:30:59.40 F: 20:27:04.20
108 57:30 56:50 K.p. van Huis Groningen 1286 DZ8ANP3 S: 19:30:19.45 F: 20:27:09.40
109 57:34 55:50 Philip Dröge Amsterdam 1291 DY5HEZ7 S: 19:31:22.95 F: 20:27:12.50
110 57:37 56:26 Jan Woldhuis Ten Post 1226 DM911S1 S: 19:30:51.05 F: 20:27:16.20
111 57:50 57:12 Otto Albeda Appingedam 1764 DT2EPE5 S: 19:30:17.40 F: 20:27:28.95
112 58:00 57:10 Renske Linstra Appingedam 1903 CG45638 S: 19:30:29.25 F: 20:27:38.90
113 58:01 57:12 Freddy Jansema Farmsum 1829 DW7WBV5 S: 19:30:28.25 F: 20:27:39.75
114 58:01 57:54 Lauren Feitsma Groningen 2001 DM227XH S: 19:29:47.15 F: 20:27:40.35
115 58:03 57:33 Saskia Swieringa Veendam 1267 DK9058F S: 19:30:09.55 F: 20:27:42.35
116 58:04 57:34 Johan van Dijk Veendam 1251 DR3WKBK S: 19:30:10.05 F: 20:27:43.15
117 58:05 56:44 Naushad Sewbalak Delfzijl 1639 DT4XZFW S: 19:31:00.55 F: 20:27:44.15
118 58:24 58:17 Willem Voos Hoogezand 1411 DA74RET S: 19:29:47.15 F: 20:28:03.25
119 58:28 57:28 Jan Dik Delfzijl 1589 DR10WWP S: 19:30:39.10 F: 20:28:06.70
120 58:39 57:50 Richard Koops Zuidbroek 1754 DW7A6H3 S: 19:30:28.80 F: 20:28:18.35
121 58:43 57:12 Pieter Bottenberg Appingedam 1405 DW75PEE S: 19:31:11.00 F: 20:28:22.25
122 58:47 58:10 Wim Zeemering Appingedam 1533 DW0NWZK S: 19:30:15.80 F: 20:28:25.75
123 59:10 57:40 Frans Mooi Beerta 1583 DK3FNDZ S: 19:31:10.05 F: 20:28:49.40
124 59:17 58:19 Christina J Fambrene Appingedam 1480 DK1RX1V S: 19:30:37.00 F: 20:28:55.85
125 59:35 58:28 Joost Suurmeijer Wildervank 1565 DW4RT93 S: 19:30:47.10 F: 20:29:14.40
126 59:36 59:17 Kees Molag Appingedam 1429 DY2XSH6 S: 19:29:58.05 F: 20:29:14.80
127 59:38 58:25 M.h. Doornbos-Hartman Winneweer 1470 DY5YG8G S: 19:30:53.10 F: 20:29:17.20
128 59:43 59:08 Kor West Delfzijl 1985 HA8YK34 S: 19:30:13.80 F: 20:29:21.80
129 59:59 59:31 Hilbrand Kamphuis Appingedam 1936 DF4ENS5 S: 19:30:07.35 F: 20:29:38.05
130 1:00:18 59:39 Henk Keen Groningen 1980 DA8X6A2 S: 19:30:18.15 F: 20:29:56.50
131 1:00:20 58:34 Nathalie Willemsen Appingedam 1689 DW65YD1 S: 19:31:24.80 F: 20:29:58.80
132 1:00:21 58:47 Epko Bleker Holwierde 1458 DA9C15H S: 19:31:13.25 F: 20:29:59.60
133 1:00:21 1:00:11 Hilma Spoelstra Ten Boer 1216 DR8BAY1 S: 19:29:49.60 F: 20:30:00.05
134 1:00:30 58:43 Dennie Willemsen Appingedam 1566 DA7P264 S: 19:31:26.20 F: 20:30:09.10
135 1:00:30 58:44 Peter Hoogewerf Appingedam 1567 DK1PP3Z S: 19:31:25.80 F: 20:30:09.30
136 1:00:51 59:25 Jacques Heldoorn Groningen 1667 DR0BMDR S: 19:31:05.75 F: 20:30:29.80
137 1:01:10 59:41 Lysbert Ooserhof Groningen 2062 DW3BGCZ S: 19:31:08.05 F: 20:30:48.65
138 1:01:15 1:01:05 Adri Bouma Groningen 1831 HA8H6DW S: 19:29:49.05 F: 20:30:53.55
139 1:01:20 1:01:06 Linda Sikkema Groningen 1807 DT2EHFB S: 19:29:53.15 F: 20:30:59.10
140 1:01:24 59:36 Herman Rouppé Appingedam 1270 DZ46T7S S: 19:31:27.45 F: 20:31:03.00
141 1:01:25 1:00:05 Paul de Haan Gasselternijveenschemond 1399 DK1WH94 S: 19:30:59.60 F: 20:31:03.85
142 1:01:40 1:00:59 Yvette Galliard Groningen 1681 DK1M9N9 S: 19:30:20.50 F: 20:31:19.00
143 1:01:55 1:01:02 Eddie Frankruijter Bedum 1448 DW0FAA2 S: 19:30:31.85 F: 20:31:33.85
144 1:01:55 1:01:46 Anne Schoonen Groningen 1705 DK4D3CS S: 19:29:49.05 F: 20:31:34.40
145 1:02:15 1:01:54 Christa Mulder Scheemda 2072 2RH8VD6 S: 19:30:00.60 F: 20:31:53.70
146 1:02:34 1:01:53 Geert Wilbrink Sappemeer 1238 DW5TZBE S: 19:30:20.05 F: 20:32:12.60
147 1:02:48 1:02:06 Sandra Kreuning Zuidhorn 1995 DR1FX34 S: 19:30:21.55 F: 20:32:26.60
148 1:02:52 1:02:10 Marian de Haan Zuidhorn 1994 3EWZWV7 S: 19:30:21.75 F: 20:32:31.25
149 1:03:05 1:01:58 Greet Pijper Wiersema Spijk 1715 DW665BM S: 19:30:47.15 F: 20:32:44.20
150 1:03:07 1:02:38 Roelf Beishuizen Delfzijl 1421 DW0N828 S: 19:30:08.75 F: 20:32:45.90
151 1:03:49 1:03:20 Esther Ubels Delfzijl 1417 DW55N9Z S: 19:30:08.95 F: 20:33:28.30
152 1:03:55 1:02:47 Kars Bodde Winschoten 1757 DW5GXHZ S: 19:30:47.75 F: 20:33:34.45
153 1:04:04 1:03:55 Annemie Hanssen Groningen 1763 DW0MPB1 S: 19:29:48.25 F: 20:33:42.50
154 1:04:08 1:02:22 Johan Oosterhoff Bedum 2061 DR0HH62 S: 19:31:25.50 F: 20:33:47.35
155 1:04:32 1:03:26 Marcel Sinot Appingedam 1676 DW1BVHP S: 19:30:46.05 F: 20:34:11.25
156 1:05:18 1:04:14 Sandra Bijlholt Appingedam 1478 DY7Y5RN S: 19:30:42.80 F: 20:34:56.60
157 1:05:23 1:04:50 Ans Stoffers Appingedam 1517 DF9KPSG S: 19:30:12.60 F: 20:35:02.30
158 1:05:44 1:04:15 Corrie Bijmolt Bedum 2042 DG542K7 S: 19:31:08.25 F: 20:35:22.65
159 1:06:05 1:04:41 John Havinga Wirdum 1671 DT2EZ6A S: 19:31:03.35 F: 20:35:43.50
160 1:06:22 1:06:17 Pieter Haan Delfzijl 1298 DY19YC1 S: 19:29:43.90 F: 20:36:00.80
161 1:06:28 1:06:24 Arlette Julsing Groningen 2045 DW050KA S: 19:29:43.25 F: 20:36:06.85
162 1:06:40 1:04:53 Jack Mulder Groningen 1520 DW0G615 S: 19:31:26.85 F: 20:36:19.35
163 1:06:41 1:06:01 Monique de Vries-Boiten Groningen 1389 DN1CZCE S: 19:30:19.20 F: 20:36:19.60
164 1:06:41 1:06:01 Arjen de Vries Groningen 1392 DK4DWTD S: 19:30:19.40 F: 20:36:19.75
165 1:06:54 1:05:25 Kees van der Horn Bedum 2043 DG7RZHR S: 19:31:08.15 F: 20:36:33.00
166 1:07:04 1:05:22 Trees Schreuder Oosterwijtwerd 1262 DW7MBM8 S: 19:31:22.20 F: 20:36:43.30
167 1:07:21 1:07:18 Henk Heidema Muntendam 1862 DR10ZV8 S: 19:29:42.80 F: 20:37:00.45
168 1:07:28 1:06:58 Dirk Boddeüs Groningen 2009 DW54427 S: 19:30:08.75 F: 20:37:06.50
169 1:07:54 1:07:15 Belinda van Duinen Groningen 1457 DA3KN3Y S: 19:30:17.85 F: 20:37:32.70
170 1:08:12 1:07:42 Marga Klopstra Veendam 1280 DA7B2V1 S: 19:30:10.00 F: 20:37:51.20
171 1:09:46 1:09:06 Dineke Kok Delfzijl 1947 DK4HK3K S: 19:30:19.20 F: 20:39:24.60
172 1:11:55 1:10:30 Jan Dirk Burggraaf Groningen 1243 DW46K52 S: 19:31:04.50 F: 20:41:34.20
173 1:12:02 1:11:51 Hans Kruidhof Ten Post 1548 DY517GP S: 19:29:50.95 F: 20:41:41.20
174 1:13:35 1:13:10 Natasja van Benthem Delfzijl 1296 DM14SC2 S: 19:30:04.75 F: 20:43:14.40
175 1:14:08 1:12:20 Kim Veldman Groningen 1501 DK761V8 S: 19:31:27.30 F: 20:43:46.85
176 1:15:53 1:15:31 Marieke Andries Groningen 1443 DK84DXN S: 19:30:01.90 F: 20:45:32.20
 

Bedrijvenloop - Mannen Bedrijvenloop

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 15:37 15:36 Iwan Kamminga Nieuwe Pekela 828 DK3F3HW S: 19:15:50.35 F: 19:31:25.70
2 15:51 15:50 Jan Stuursma Sappemeer 829 DN12K44 S: 19:15:50.55 F: 19:31:39.90
3 15:56 15:55 Ben Stellingwerf Bedum 825 DR1PH59 S: 19:15:50.35 F: 19:31:44.55
4 16:43 16:41 Klaas Oudman Winschoten 827 DW66H1T S: 19:15:51.70 F: 19:32:32.15
5 16:50 16:49 Joris Kampen Groningen 961 DW5F11E S: 19:15:50.65 F: 19:32:39.30
6 17:20 17:18 Sander van Tartwijk Appingedam 965 DW969PS S: 19:15:51.60 F: 19:33:09.45
7 17:21 17:21 Bjorn de Laat Appingedam 960 DR1E7MF S: 19:15:50.15 F: 19:33:10.30
8 17:24 17:22 Maurits Kramer Bedum 689 DF3T625 S: 19:15:52.05 F: 19:33:13.20
9 17:25 17:23 Roy Hinrichs Delfzijl 832 DK1Z3Z8 S: 19:15:51.40 F: 19:33:14.40
10 17:41 17:36 Henk-Jan Dolsma Groningen 1018 DW25X5B S: 19:15:53.95 F: 19:33:29.80
11 18:10 18:09 Arjo Koekoek Appingedam 962 DY99MWB S: 19:15:50.15 F: 19:33:58.75
12 18:11 18:09 Frank Marks Appingedam 963 DW1YPST S: 19:15:51.85 F: 19:34:00.05
13 18:18 18:16 Peter Pettinga Appingedam 969 HT9DCH5 S: 19:15:51.90 F: 19:34:07.05
14 18:57 18:56 Henry Strijker Appingedam 967 DW22X0D S: 19:15:50.45 F: 19:34:46.00
15 19:09 19:07 Egbert Kats Appingedam 968 DY5HCM1 S: 19:15:51.00 F: 19:34:58.00
16 19:29 19:20 Frank Berghuis Groningen 763 DW7667W S: 19:15:58.45 F: 19:35:18.00
17 19:32 19:29 Markus Strating Appingedam 602 DW31G7Y S: 19:15:53.10 F: 19:35:21.45
18 19:33 19:29 Jan te Hove Delfzijl 918 DW961S7 S: 19:15:52.80 F: 19:35:21.75
19 19:41 19:39 Witvoet Ferdie Hoogezand 730 CB54745 S: 19:15:50.70 F: 19:35:29.60
20 19:46 19:44 Marco Warnier Appingedam 970 DW6TAR9 S: 19:15:52.30 F: 19:35:35.45
21 19:47 19:35 Jordy Koolhof Delfzijl 890 HT9DFDE S: 19:16:01.75 F: 19:35:36.00
22 19:50 19:48 Ludo Abbink Appingedam 966 DW0FZXA S: 19:15:51.70 F: 19:35:39.35
23 19:56 19:51 Klaas Bult Appingedam 864 DK1PY7W S: 19:15:54.55 F: 19:35:45.20
24 19:59 19:48 Lút van der Molen Groningen 893 DA5H5HE S: 19:16:01.30 F: 19:35:48.45
25 20:05 20:02 Tip Johan Hoogezand 731 DZ2D0KC S: 19:15:51.95 F: 19:35:53.65
26 20:07 19:25 Jorne Kemper Groningen 838 DW6R96X S: 19:16:30.90 F: 19:35:55.55
27 20:09 20:06 Marcel Been Zuidbroek 784 DT4R4NW S: 19:15:51.90 F: 19:35:57.55
28 20:10 20:09 Arjan Griffioen Hoogezand 732 DT2SWTT S: 19:15:50.65 F: 19:35:59.05
29 20:11 20:08 Andre Smit Hoogezand 744 DT4XK88 S: 19:15:51.80 F: 19:35:59.85
30 20:12 20:06 Gustaaf Verhagen Eelde 710 DK1WP8A S: 19:15:55.20 F: 19:36:01.25
31 20:16 20:14 Kuit Marcel Hoogezand 735 DK4EP7C S: 19:15:51.00 F: 19:36:05.00
32 20:25 20:24 Jonas van Ginkel Bedum 936 DA6138A S: 19:15:50.40 F: 19:36:14.40
33 20:27 20:17 Jan Reiffers Appingedam 1024 DY5H6BR S: 19:15:58.50 F: 19:36:15.50
34 20:32 20:29 Rinze Kramer Bedum 688 DM43X9F S: 19:15:52.30 F: 19:36:20.70
35 20:32 20:27 Jurien Super Delfzijl 683 DR1ZDFT S: 19:15:54.10 F: 19:36:20.75
36 20:40 20:36 Theo de Haan Wagenborgen 734 DW3XXBE S: 19:15:53.85 F: 19:36:29.40
37 20:45 20:08 Jasper Wiersema Middelstum 839 DW7R22C S: 19:16:26.10 F: 19:36:33.55
38 20:47 20:25 Jan van der Velde Delfzijl 811 HA8H4BE S: 19:16:11.05 F: 19:36:35.50
39 20:59 20:33 Lykele van der Meulen Groningen 628 DW2BD78 S: 19:16:15.50 F: 19:36:48.40
40 21:02 20:54 Bert ter Harkel Groningen 974 DW6BBP6 S: 19:15:57.35 F: 19:36:51.10
41 21:13 21:07 Marnick Joustra Appingedam 638 DW25975 S: 19:15:55.60 F: 19:37:02.20
42 21:14 21:07 Gert-Jan Van Der Hoek Groningen 901 DW96CYK S: 19:15:55.95 F: 19:37:02.80
43 21:15 21:03 Ronny Cramer Delfzijl 894 DR1EA46 S: 19:16:01.25 F: 19:37:04.05
44 21:16 21:14 Johan Jellema Hoogezand 739 DW12H2E S: 19:15:51.45 F: 19:37:04.90
45 21:23 21:13 Gert-Jan Wessels Appingedam 874 DG1GKC8 S: 19:15:58.90 F: 19:37:11.75
46 21:23 21:18 Vincent Eefting Borger 900 DR0BZW7 S: 19:15:54.80 F: 19:37:11.90
47 21:27 21:12 Arnoud ten Have Woldendorp 642 DK7HGNE S: 19:16:03.95 F: 19:37:15.90
48 21:33 20:47 Wietse Koezema Bedum 692 DR0VVY8 S: 19:16:35.55 F: 19:37:21.75
49 21:35 21:24 Ernst-Jan Wiersema Nijmegen 935 DK9PZAC S: 19:16:00.50 F: 19:37:24.10
50 21:36 21:30 Martin Brouwer Appingedam 635 HR60HSV S: 19:15:55.90 F: 19:37:25.40
51 21:37 20:52 Jarno Meier Appingedam 951 DW7RF5A S: 19:16:34.65 F: 19:37:26.45
52 21:45 21:36 Walter Koolman Appingedam 776 HG25YHN S: 19:15:57.85 F: 19:37:33.60
53 21:49 21:43 Johan van Duuren Appingedam 793 DG11FZG S: 19:15:55.15 F: 19:37:37.90
54 21:49 21:44 Murat Can Kanbur Appingedam 801 HW4B3ZM S: 19:15:54.80 F: 19:37:38.25
55 21:52 21:07 Jos Drenth Appingedam 971 DT466WB S: 19:16:33.95 F: 19:37:40.80
56 21:55 21:52 Roelof Roffel Bedum 687 CG33546 S: 19:15:52.20 F: 19:37:43.90
57 21:59 21:22 Johan de Groot Spijk 836 DW7FP55 S: 19:16:26.40 F: 19:37:48.45
58 22:02 21:49 Ivan Theys Appingedam 854 DK76TBR S: 19:16:02.00 F: 19:37:50.50
59 22:02 21:50 Loper5 Loper5 Appingedam 1025 DY51069 S: 19:16:01.80 F: 19:37:50.90
60 22:03 21:40 Klaas Spruyt Zuidbroek 821 DZ4XHEZ S: 19:16:11.80 F: 19:37:51.80
61 22:03 22:01 Dennis Puister Appingedam 834 DK91NSS S: 19:15:51.70 F: 19:37:51.90
62 22:13 21:56 Florian van Ginkel Bedum 944 DW5R85B S: 19:16:07.00 F: 19:38:02.45
63 22:15 21:32 Jelle de Wit Spijk 862 DT24TW2 S: 19:16:31.75 F: 19:38:03.70
64 22:16 22:10 Vincent Noordhof Appingedam 641 DA56HWC S: 19:15:55.80 F: 19:38:05.25
65 22:18 22:14 Tilman Dirk Hoogezand 737 HZ3W6ZA S: 19:15:53.25 F: 19:38:07.25
66 22:21 22:18 Aron Vinke Appingedam 986 DW7ZPDE S: 19:15:52.60 F: 19:38:10.45
67 22:22 22:04 René La Crois Uithuizermeeden 939 DW74524 S: 19:16:07.35 F: 19:38:10.90
68 22:23 22:20 Aaltjo Koster Meedhuizen 711 DT4X494 S: 19:15:52.15 F: 19:38:12.15
69 22:24 22:20 Mient vd Meulen Hoogezand 733 DW45DTE S: 19:15:53.35 F: 19:38:13.00
70 22:26 22:20 John Bolt Appingedam 794 DA2THH9 S: 19:15:55.00 F: 19:38:14.80
71 22:28 22:19 Frans Favre Bedum 761 DW3212D S: 19:15:58.90 F: 19:38:17.05
72 22:30 22:20 Bjorn Nuiver Groningen 760 DK1ERZG S: 19:15:58.90 F: 19:38:18.90
73 22:32 22:16 Paul Veenstra Appingedam 979 DW4T03G S: 19:16:05.30 F: 19:38:20.75
74 22:36 22:10 Rolf Molema Meeden 604 DT4T47R S: 19:16:15.75 F: 19:38:25.15
75 22:40 22:12 Richard van der Meij Delfzijl 629 DG1B178 S: 19:16:17.45 F: 19:38:28.50
76 22:40 22:33 Hinrik Waaijer Groningen 767 DR3C3R3 S: 19:15:56.50 F: 19:38:29.45
77 22:49 22:04 Alfred Ritzema Appingedam 954 DW76CKB S: 19:16:34.95 F: 19:38:38.05
78 22:52 22:40 Ilias Bouayad Appingedam 885 DT2EESW S: 19:16:02.00 F: 19:38:41.30
79 22:55 22:28 Joep van Wees Surhuizum 626 DW5RXAN S: 19:16:16.55 F: 19:38:44.00
80 22:58 22:07 Angelo Kukler Groningen 1017 DK6T7E7 S: 19:16:40.75 F: 19:38:47.15
81 23:06 23:04 Eddy Tuil Delfzijl 704 DZ28PSD S: 19:15:51.25 F: 19:38:55.10
82 23:09 22:21 Niek Marks Appingedam 972 DT4X7W7 S: 19:16:37.85 F: 19:38:58.10
83 23:09 22:58 Laurens den Hartog Groningen 938 DK1N604 S: 19:16:00.65 F: 19:38:58.20
84 23:14 23:08 Peter Kraima Winschoten 709 DY99YS6 S: 19:15:55.75 F: 19:39:03.45
85 23:17 22:57 Martin Schuiling Stadskanaal 782 DG27YK4 S: 19:16:10.05 F: 19:39:06.35
86 23:18 23:00 Chris Scholtens Rheden 778 DA6459P S: 19:16:07.45 F: 19:39:07.40
87 23:23 23:04 Erik Battjes Delfzijl 654 DW4XYV7 S: 19:16:08.40 F: 19:39:12.25
88 23:24 23:08 Marco van Dijken Appingedam 855 DW2CZ91 S: 19:16:05.50 F: 19:39:12.80
89 23:24 22:34 Tom Schonewille Groningen 1015 DW7XMFX S: 19:16:39.45 F: 19:39:12.85
90 23:25 23:10 Jos Kwanten Overschild 643 DW063AX S: 19:16:04.45 F: 19:39:14.20
91 23:26 22:44 Leo Sparreboom Delfzijl 867 DK4DNSY S: 19:16:31.85 F: 19:39:15.45
92 23:30 22:54 Ruud De Rooy Assen 714 DW12CRZ S: 19:16:25.50 F: 19:39:18.85
93 23:32 23:11 Tonny Redmeijer Winschoten 822 DK653R1 S: 19:16:10.95 F: 19:39:21.40
94 23:33 23:07 Jeroen Scheper Appingedam 625 DW7734V S: 19:16:15.55 F: 19:39:22.40
95 23:36 23:33 Peter Edens Appingedam 777 DY4NY8Z S: 19:15:52.30 F: 19:39:24.60
96 23:37 23:21 Edzard Akkerman Appingedam 977 DW7GKGT S: 19:16:05.85 F: 19:39:26.25
97 23:43 23:39 Theo Kroeze Appingedam 783 DT2AGCD S: 19:15:52.65 F: 19:39:31.50
98 23:44 23:35 Ivar Hillebrand Appingedam 677 DA8KE6W S: 19:15:57.65 F: 19:39:32.60
99 23:45 23:00 Justin Hartlief Groningen 655 DM78TS8 S: 19:16:33.85 F: 19:39:33.55
100 23:46 23:30 Edwin Schoonbeek Delfzijl 620 DK2HPEN S: 19:16:05.15 F: 19:39:35.10
101 23:50 23:42 Jaap Kiewiet Appingedam 975 DW7F2MN S: 19:15:57.30 F: 19:39:39.30
102 23:50 23:19 Gert Salentijn Groningen 695 DW1BNGE S: 19:16:20.60 F: 19:39:39.35
103 23:52 23:00 Ted De Haan Groningen 1019 DG8AMDD S: 19:16:40.95 F: 19:39:40.70
104 23:55 23:15 Frank Blouw Appingedam 1021 DK9P05Y S: 19:16:29.90 F: 19:39:44.45
105 23:55 23:37 Matthijs Noordhoff Delfzijl 640 DW3VYCE S: 19:16:08.10 F: 19:39:44.45
106 23:57 23:09 Ronny Heuker Appingedam 973 DF441FG S: 19:16:37.40 F: 19:39:46.00
107 24:03 23:34 Edward Stuut Delfzijl 611 DW5TYY7 S: 19:16:18.90 F: 19:39:52.10
108 24:03 23:59 Johnny Stoppels Holwierde 712 DY51F05 S: 19:15:53.75 F: 19:39:52.10
109 24:07 23:25 Peter van der Woude Appingedam 657 DA1M957 S: 19:16:31.30 F: 19:39:56.20
110 24:08 23:32 Lutjes Egbert Vlagtwedde 851 DY5YRHY S: 19:16:26.05 F: 19:39:57.30
111 24:09 23:28 Erik van der Zwaag Groningen 726 DK1ES6D S: 19:16:30.40 F: 19:39:58.00
112 24:11 24:11 Anne Lalkens Appingedam 870 DW65P5R S: F: 19:39:59.80
113 24:11 23:45 Jan Timmerman Delfzijl 780 DT2S1NE S: 19:16:15.75 F: 19:40:00.35
114 24:16 24:00 Lennart van Ginkel Bedum 941 DW310DN S: 19:16:05.95 F: 19:40:05.20
115 24:18 24:12 Jaap De Jonge Delfzijl 904 DG1TPZB S: 19:15:55.30 F: 19:40:07.25
116 24:20 23:56 Kor Rozeboom Delfzijl 909 DW7RR5D S: 19:16:13.30 F: 19:40:08.85
117 24:20 23:45 Loper4 Loper4 Appingedam 682 DG990BZ S: 19:16:24.20 F: 19:40:09.20
118 24:21 23:57 Jaap Kruiter Groningen 824 DW2B656 S: 19:16:12.70 F: 19:40:09.50
119 24:32 24:20 Bergen Frits Appingedam 853 DW6GBFX S: 19:16:01.10 F: 19:40:20.80
120 24:33 24:10 Gerrit Kappert Wagenborgen 803 DR86YYX S: 19:16:12.95 F: 19:40:22.10
121 24:34 24:04 Mehmet Cisme Appingedam 614 DY77N2R S: 19:16:20.20 F: 19:40:23.45
122 24:35 24:28 Harry Goedhart Appingedam 1009 DK6B21D S: 19:15:56.75 F: 19:40:23.95
123 24:37 24:00 Bert Guns Hoogezand 837 HG251YT S: 19:16:25.80 F: 19:40:25.60
124 24:40 24:33 Koos van Koldam Farmsum 792 DW5WTP8 S: 19:15:56.25 F: 19:40:29.05
125 24:44 24:28 Pim La Crois Uithuizermeeden 943 DK97WX3 S: 19:16:06.10 F: 19:40:33.40
126 24:46 24:26 Collin Bouwman Appingedam 1711 DK4HHTW S: 19:16:09.50 F: 19:40:34.85
127 24:46 24:40 Richard Hofstee Groningen 681 DK1YP9M S: 19:15:55.20 F: 19:40:35.15
128 24:47 24:34 Gert van Ginkel Bedum 937 DN8G1R9 S: 19:16:01.70 F: 19:40:35.75
129 24:50 23:59 Peter Groen Groningen 988 DW03D6E S: 19:16:40.35 F: 19:40:39.20
130 24:52 24:40 Berteld Ruiter Scheemda 850 DW6BFK5 S: 19:16:01.70 F: 19:40:41.45
131 24:56 24:45 Danny Fisher Groningen 762 DZ8CA22 S: 19:15:59.80 F: 19:40:44.60
132 24:56 24:23 Marten Klok Winschoten 926 HT9S2RC S: 19:16:22.50 F: 19:40:45.10
133 24:59 24:51 Dick Rusthoven Appingedam 798 DR8R6M1 S: 19:15:56.95 F: 19:40:47.90
134 25:02 24:37 Koen Noordenbos Appingedam 814 DW9FBDX S: 19:16:14.45 F: 19:40:51.00
135 25:02 24:44 Feije van Marrum Groningen 942 DR013HB S: 19:16:07.90 F: 19:40:51.40
136 25:03 24:32 Ronald Woelinga Roodeschool 956 DW5N60H S: 19:16:20.70 F: 19:40:51.90
137 25:08 24:20 Jurgen Zwerver Appingedam 978 DR8TTZC S: 19:16:37.35 F: 19:40:56.75
138 25:09 24:16 Freddy Sekema Groningen 691 DY5H82H S: 19:16:42.30 F: 19:40:58.15
139 25:09 24:49 Edward Jorritsma Assen 790 DG9GZCY S: 19:16:09.95 F: 19:40:58.20
140 25:15 24:58 Hans Porre Siddeburen 775 DK91F7S S: 19:16:07.00 F: 19:41:04.20
141 25:17 24:42 Mihai Nastase Winschoten 603 DK62C4R S: 19:16:24.00 F: 19:41:05.50
142 25:17 25:09 Michel Jaroch Noordwolde 866 DW1B0S3 S: 19:15:57.05 F: 19:41:05.95
143 25:17 25:01 Bert Wassing Scheemda 621 DW0R943 S: 19:16:05.60 F: 19:41:06.10
144 25:20 24:57 Joop Colpa Appingedam 1302 DR0TGX7 S: 19:16:12.35 F: 19:41:08.60
145 25:20 24:57 Joop Colpa Appingedam 796 DA2ZY8M S: 19:16:12.10 F: 19:41:08.95
146 25:20 24:22 Roland Dijkman Tolbert 859 DR5X6BV S: 19:16:48.00 F: 19:41:09.40
147 25:22 25:12 Remco Geuze Appingedam 876 DR3GBNX S: 19:15:58.90 F: 19:41:10.50
148 25:27 25:01 Wim Zwartveld Uithuizen 805 DW5DCPW S: 19:16:16.05 F: 19:41:16.35
149 25:35 25:28 Erik Baar Uithuizermeeden 708 DX9H04P S: 19:15:56.70 F: 19:41:24.45
150 25:43 25:21 Rob Wagenborg Zuidlaren 651 DW7Y4PR S: 19:16:11.15 F: 19:41:31.80
151 25:45 25:39 Arnold Raspe Wagenborgen 903 DR3W1V8 S: 19:15:55.60 F: 19:41:34.15
152 25:50 25:33 Gerard Bakker Holwierde 652 DR5ASCV S: 19:16:06.40 F: 19:41:39.25
153 25:51 25:46 Johan Scholtalbers Hoogezand 743 DW02N9H S: 19:15:54.45 F: 19:41:40.05
154 25:52 25:31 Roelf Witteveen Wagenborgen 908 DW993ZY S: 19:16:09.70 F: 19:41:40.55
155 25:55 25:13 Wim den Hertog Siddeburen 842 DW11NCD S: 19:16:32.05 F: 19:41:44.20
156 25:57 25:36 René Visscher Woldendorp 907 DR82G7M S: 19:16:10.40 F: 19:41:46.30
157 26:02 25:34 Pieter Ottens Appingedam 795 DW5VK21 S: 19:16:16.60 F: 19:41:50.55
158 26:04 25:53 Jasper Rusthoven Appingedam 873 DZ13CVV S: 19:16:00.25 F: 19:41:53.15
159 26:04 25:48 Frank Kruit Hoogezand 750 DR82M7H S: 19:16:05.60 F: 19:41:53.45
160 26:05 25:39 Jan Spoor Groningen 809 DK1MW09 S: 19:16:15.95 F: 19:41:54.10
161 26:10 26:00 Ronald Rusthoven Appingedam 872 DW7C3B8 S: 19:16:00.10 F: 19:41:59.45
162 26:14 25:42 Hilbrand Brantsma Appingedam 929 DW6WV5B S: 19:16:20.60 F: 19:42:02.50
163 26:16 25:56 Jan Uffen Delfzijl 779 DY74N6Z S: 19:16:09.60 F: 19:42:04.80
164 26:28 26:02 Albert Kruiter Groningen 820 DK3692D S: 19:16:15.65 F: 19:42:16.90
165 26:29 25:56 Christian Gozevoort Schoonebeek 612 DW722RC S: 19:16:22.80 F: 19:42:18.45
166 26:33 25:57 Hans Veenhuis Appingedam 715 DR854EW S: 19:16:25.10 F: 19:42:22.15
167 26:37 25:52 Jan van der Heide Godlinze 810 DK84MRS S: 19:16:34.15 F: 19:42:26.10
168 26:39 26:28 Niels Dreijer Noordbroek 1026 DW43MF7 S: 19:15:59.80 F: 19:42:27.80
169 26:40 25:57 Ronald Hummel Appingedam 841 DT2AX9E S: 19:16:31.85 F: 19:42:28.55
170 26:41 25:58 Theo Hansen Appingedam 667 DR1MEPM S: 19:16:32.85 F: 19:42:30.00
171 26:41 26:13 Willem Ploeger Winschoten 781 DW32K9H S: 19:16:17.55 F: 19:42:30.25
172 26:42 25:55 Justin ter Harkel Appingedam 980 DW753E1 S: 19:16:36.15 F: 19:42:30.75
173 26:43 26:29 Roland Vroom Appingedam 675 DW2MEF6 S: 19:16:03.95 F: 19:42:32.10
174 26:46 26:44 Harm Koers Appingedam 823 DK12FC4 S: 19:15:51.40 F: 19:42:35.35
175 26:49 26:19 Cees Kampinga Holwierde 933 DY2X303 S: 19:16:19.10 F: 19:42:37.55
176 26:49 26:21 Alfred Ridderbos Appingedam 955 DT46FB8 S: 19:16:17.55 F: 19:42:37.70
177 26:50 26:36 Frans Meijer Delfzijl 679 HG2WZDR S: 19:16:04.05 F: 19:42:39.20
178 26:51 26:14 Boelo Raske Delfzijl 716 DG4X3EC S: 19:16:26.50 F: 19:42:40.00
179 26:54 26:12 Johan Betsema Ten Boer 804 DZ84GWH S: 19:16:30.75 F: 19:42:42.60
180 27:03 26:45 Jan Swiersema Appingedam 645 DK1HS0H S: 19:16:07.05 F: 19:42:51.70
181 27:03 26:55 Jacco Middelveldt Wapse 897 DW5GN5S S: 19:15:57.90 F: 19:42:52.15
182 27:03 26:54 Aron Medema Appingedam 875 HD7WZN6 S: 19:15:58.60 F: 19:42:52.20
183 27:04 26:16 Dennis Koller Appingedam 989 DW2KWA2 S: 19:16:38.05 F: 19:42:53.20
184 27:04 27:03 Elbert Godlieb Wagenborg 819 DR33YFV S: 19:15:50.85 F: 19:42:53.25
185 27:08 26:38 Gerard Smit Groningen 618 DK4DN72 S: 19:16:20.05 F: 19:42:57.40
186 27:15 26:52 Martin Jan Wiersema Appingedam 911 DT2ER8X S: 19:16:11.95 F: 19:43:03.70
187 27:19 26:40 Jan Bennes Steur Groningen 1010 DW5T84N S: 19:16:28.60 F: 19:43:08.05
188 27:20 26:50 Johan Dijkema Appingedam 957 DK78PZH S: 19:16:19.20 F: 19:43:09.00
189 27:20 26:53 Karles van Zwam Roden 632 DF43T6A S: 19:16:16.50 F: 19:43:09.10
190 27:23 26:36 Arnold ter Harkel Appingedam 997 HT9DEBX S: 19:16:35.95 F: 19:43:11.50
191 27:25 27:04 Richard Lesman Appingedam 914 DK99KFR S: 19:16:10.15 F: 19:43:13.55
192 27:26 27:12 Jur Wieringa Delfzijl 902 DK7HWW4 S: 19:16:03.15 F: 19:43:14.70
193 27:28 26:39 Willem Weggemans Ten Boer 656 DW706FM S: 19:16:38.85 F: 19:43:16.90
194 27:37 26:48 Bert Klamer Appingedam 999 DA2R529 S: 19:16:39.15 F: 19:43:26.30
195 27:38 27:06 Emil Dijkstra Appingedam 619 DK4D917 S: 19:16:20.80 F: 19:43:26.50
196 27:44 27:16 Stephen Wenting Appingedam 631 DY7ZHTK S: 19:16:18.10 F: 19:43:33.30
197 27:45 27:01 Jan Huisman Appingedam 650 DF9DTYF S: 19:16:33.55 F: 19:43:33.70
198 27:52 27:21 Luit Dijk Tjuchem 616 DT4XF46 S: 19:16:20.85 F: 19:43:41.35
199 27:54 27:25 Rene van Wees Surhuizum 627 DK1D2RP S: 19:16:18.70 F: 19:43:43.40
200 27:56 27:23 Frits Willemsen Groningen 927 DR8R6AN S: 19:16:22.55 F: 19:43:45.45
201 27:58 27:50 Jan Bakker Hoogezand 755 DW7GDKY S: 19:15:57.25 F: 19:43:46.80
202 28:02 27:52 Aldert Läkamp Appingedam 764 DK128HB S: 19:15:59.30 F: 19:43:50.90
203 28:04 27:17 Samuel van Gelder Groningen 668 DZ46H1P S: 19:16:36.25 F: 19:43:52.80
204 28:04 27:58 Peter Visser Muntendam 680 DA3S07B S: 19:15:55.90 F: 19:43:53.15
205 28:10 28:07 Gert Blaauw Siddeburen 703 DW02E5V S: 19:15:52.65 F: 19:43:59.45
206 28:14 28:00 Hans de Vries Schildwolde 623 DA5X9YT S: 19:16:04.10 F: 19:44:03.20
207 28:18 27:32 Jelmer Blok Appingedam 1000 DA5RKKV S: 19:16:35.65 F: 19:44:07.30
208 28:20 27:32 Erik-Jan Raangs Appingedam 1007 DW03GX5 S: 19:16:37.70 F: 19:44:09.10
209 28:23 28:06 Henk Koerts Appingedam 976 HD95S1M S: 19:16:05.95 F: 19:44:11.95
210 28:25 27:47 Ron Bottema Hoogezand 840 DK4DDRB S: 19:16:27.75 F: 19:44:13.85
211 28:26 27:32 Otto Prohl Delfzijl 685 DT2411H S: 19:16:43.00 F: 19:44:15.05
212 28:29 28:21 Sjouke de Vries Delfzijl 707 DW12CBW S: 19:15:56.65 F: 19:44:17.60
213 28:29 28:08 Henk Koetze Delfzijl 815 DA61MNT S: 19:16:10.40 F: 19:44:18.15
214 28:42 28:29 Frank Hoving Zuidhorn 1029 DT2A4WB S: 19:16:02.45 F: 19:44:30.90
215 28:51 28:43 Jankees Metzlar Delfzijl 745 DW43PHS S: 19:15:57.45 F: 19:44:40.05
216 28:53 28:48 Arjan Oosterhuis Appingedam 868 DK4HT67 S: 19:15:54.55 F: 19:44:42.40
217 28:56 28:33 Jan Nieland Delfzijl 912 DT4R5K6 S: 19:16:12.90 F: 19:44:45.15
218 29:01 28:29 Herman Heijs Leek 610 CD58615 S: 19:16:21.60 F: 19:44:49.90
219 29:01 28:46 Robbie van Land Delfzijl 624 DW25V23 S: 19:16:04.55 F: 19:44:50.20
220 29:06 28:32 Ryan Wemay Groningen 615 DT2ERAV S: 19:16:23.50 F: 19:44:55.00
221 29:13 29:01 Bert Toxopeus Delfzijl 892 DW7WR69 S: 19:16:02.25 F: 19:45:02.35
222 29:14 28:15 Roell de Vos Ten Boer 1005 DT24HSX S: 19:16:48.55 F: 19:45:02.65
223 29:17 28:59 Erik de Roo Winschoten 788 DW5BDE9 S: 19:16:08.25 F: 19:45:06.35
224 29:36 28:49 Rien Vis Stedum 674 DR8XPEN S: 19:16:36.80 F: 19:45:25.05
225 29:39 28:45 Bas Hazeveld Groningen 802 HZ3FYFB S: 19:16:43.00 F: 19:45:27.65
226 29:43 29:16 Marinus Reintke Winschoten 601 DW5V9TB S: 19:16:16.05 F: 19:45:31.90
227 29:50 29:10 Cor Nederveld Stegeren 806 DW227M8 S: 19:16:29.15 F: 19:45:39.10
228 29:51 29:42 Jo Van Zeebroeck Losdorp 639 DK4VPNZ S: 19:15:58.25 F: 19:45:39.60
229 29:53 29:00 Roel Smit Groningen 808 DZ46414 S: 19:16:42.55 F: 19:45:41.60
230 29:55 29:01 Jan Cordes Wehe Den Hoorn 694 DK1DM98 S: 19:16:43.45 F: 19:45:44.30
231 30:03 29:16 Marco Althuiszes Groningen 664 DR1MWV5 S: 19:16:36.50 F: 19:45:52.40
232 30:10 29:32 John vd Nieuwendijk Spijk 1013 DK1MC8P S: 19:16:27.65 F: 19:45:59.00
233 30:11 30:07 Martin Gibcus Sappemeer 751 DW79AE3 S: 19:15:53.45 F: 19:46:00.25
234 30:15 29:47 Frans Smid Groningen 807 DK5TYWT S: 19:16:17.10 F: 19:46:03.65
235 30:25 30:10 Bert Streunding Delfzijl 932 DW1YHA8 S: 19:16:04.70 F: 19:46:14.40
236 30:29 29:37 Henk ten Boer Appingedam 990 DG9F11F S: 19:16:42.25 F: 19:46:18.30
237 30:34 29:48 Jan Lubberink Appingedam 950 DW75AEG S: 19:16:35.10 F: 19:46:22.50
238 30:37 29:49 Raimond Coops Appingedam 648 DW4S6F6 S: 19:16:37.65 F: 19:46:26.30
239 30:38 30:24 Loper Onbekend App 848 DW75B4Y S: 19:16:03.35 F: 19:46:26.80
240 30:38 30:25 Dennis Velthuis Losdorp 1028 DA2XAFC S: 19:16:02.60 F: 19:46:27.15
241 30:45 30:32 Leo van Buitenen Groningen 1027 DM1CBA6 S: 19:16:02.85 F: 19:46:34.20
242 31:36 30:53 Jan Buitenkamp Siddeburen 863 DW2KN9A S: 19:16:32.35 F: 19:47:24.70
243 31:36 30:53 Leo Eissens Delfzijl 861 DA69DDX S: 19:16:33.10 F: 19:47:25.25
244 31:40 30:56 Aldert Schoneveld Delfzijl 860 DR8XY4B S: 19:16:32.80 F: 19:47:28.50
245 31:59 31:22 Geert Jan Reinders Appingedam 1011 DT2A49E S: 19:16:25.95 F: 19:47:47.80
246 32:00 31:32 Peter Alers Appingedam 959 DA22CRV S: 19:16:17.85 F: 19:47:49.20
247 32:05 31:24 Arne Doddema Groningen 844 DR7MEF6 S: 19:16:31.20 F: 19:47:54.30
248 32:11 32:03 Jacob Roelevink Delfzijl 747 DY70MC9 S: 19:15:57.75 F: 19:47:59.90
249 32:31 31:40 Leslie Brugman Groningen 649 DK8Z5G5 S: 19:16:39.95 F: 19:48:19.95
250 32:32 32:03 Arend Niemeijer Appingedam 817 DK3FCEK S: 19:16:18.70 F: 19:48:21.05
251 32:38 31:53 Edwin Gorter Delfzijl 812 DW06F9T S: 19:16:34.60 F: 19:48:27.45
252 32:39 31:54 Andre Mark de Vries Wagenborgen 813 DR0V0DF S: 19:16:34.50 F: 19:48:27.65
253 32:42 32:08 Rik Buitenwerf Groningen 928 DA5F4HX S: 19:16:23.35 F: 19:48:31.20
254 32:47 32:12 Lex Geesink Midwolda 925 DT2EB06 S: 19:16:24.50 F: 19:48:36.45
255 33:13 32:32 Wouter van Dijken Roodeschool 660 DR7MVSA S: 19:16:29.60 F: 19:49:01.55
256 33:34 32:47 Bastijn Schonewille Appingedam 1004 HM948E1 S: 19:16:36.50 F: 19:49:23.25
257 33:37 33:30 Sebo Hillenga Delfzijl 915 DK4ASY2 S: 19:15:56.95 F: 19:49:26.30
258 33:53 33:39 Ab Hummel Delfzijl 919 DR77YND S: 19:16:03.35 F: 19:49:42.35
259 34:04 33:54 Bert v d Hoven Appingedam 878 DG8A1HS S: 19:16:00.20 F: 19:49:53.45
260 34:05 33:27 Jeroen Schaafsma Holwierde 797 DM26VYH S: 19:16:28.25 F: 19:49:54.35
261 34:10 33:32 Thomas Steur Groningen 1768 DK54X52 S: 19:16:26.55 F: 19:49:58.55
262 34:34 34:11 Benny Nannen Delfzijl 818 HG22D63 S: 19:16:11.55 F: 19:50:22.55
263 34:57 34:37 Erik Scholte Appingedam 785 DN13B53 S: 19:16:08.95 F: 19:50:45.55
264 35:55 35:06 Peter Kilburn Appingedam 718 DW4RSN6 S: 19:16:39.05 F: 19:51:44.20
265 36:06 35:34 Yke de Boer Appingedam 931 DK78PSY S: 19:16:22.00 F: 19:51:55.30
266 36:09 35:25 Leandro Hummel Onnen 671 DW22K3Y S: 19:16:33.55 F: 19:51:57.85
267 36:16 35:30 Floris Durivou Appingedam 1002 DW7Y3DM S: 19:16:35.70 F: 19:52:05.20
268 36:17 36:06 Jan Velthuis Losdorp 847 DR1204P S: 19:16:00.50 F: 19:52:06.30
269 36:55 36:36 Joris Mellema Midwolda 789 DW1YXVR S: 19:16:08.85 F: 19:52:44.20
270 38:49 37:58 Jan Drenth Appingedam 995 DZ4XSE6 S: 19:16:40.65 F: 19:54:38.25
271 39:50 39:33 Ab Hoft Haren 947 HG227MV S: 19:16:06.40 F: 19:55:38.75
272 40:45 40:09 Wim Pijper Delfzijl 609 DA98AYF S: 19:16:25.50 F: 19:56:34.35
273 42:52 42:29 John Senechal Appingedam 998 DK20VE2 S: 19:16:11.75 F: 19:58:40.50
 

Bedrijvenloop - Vrouwen Bedrijvenloop

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 17:28 17:28 Jessica Oosterloo Groningen 826 DT2E9NB S: 19:15:50.35 F: 19:33:17.45
2 21:47 21:39 Pascalle ter Harkel Groningen 1008 DA2B9GB S: 19:15:58.15 F: 19:37:36.20
3 22:04 22:03 Sariena Evertsz Delfzijl 831 DY74A9K S: 19:15:50.85 F: 19:37:53.40
4 22:11 22:03 Maria Parasyri Appingedam 637 DW7K3D9 S: 19:15:57.55 F: 19:37:59.80
5 22:40 22:33 Janke de Haan Groningen 766 DT46WHY S: 19:15:56.50 F: 19:38:29.20
6 23:11 23:09 Lisanne Benes Delfzijl 833 DW5XE61 S: 19:15:51.30 F: 19:38:59.60
7 23:15 22:21 Dorine de Vries Groningen 690 DK6TEG6 S: 19:16:44.05 F: 19:39:04.20
8 23:19 23:16 Penning Dina Hoogezand 738 DK1WP14 S: 19:15:52.80 F: 19:39:07.95
9 23:54 23:47 Getty Wiltjer Appingedam 991 DK9Y6BX S: 19:15:56.50 F: 19:39:42.65
10 24:02 23:58 Danara Stoppels Holwierde 713 DW2GTDP S: 19:15:53.50 F: 19:39:51.10
11 24:10 24:08 Elianne Wiersema Appingedam 830 DY70HTW S: 19:15:51.15 F: 19:39:58.85
12 24:19 23:24 Marjolein Dijkman Appingedam 857 DK1MKR1 S: 19:16:44.80 F: 19:40:08.00
13 24:19 24:05 Anna Bruijn Appingedam 644 DW4KNXE S: 19:16:03.45 F: 19:40:08.10
14 24:29 24:18 Kayleigh Brondsema Appingedam 879 HZ3W915 S: 19:16:00.85 F: 19:40:18.40
15 25:07 24:35 Jeike Elema Groningen 835 DK2P8K9 S: 19:16:21.25 F: 19:40:55.95
16 25:33 24:59 Linda Noordhuis Appingedam 658 DT247RD S: 19:16:23.65 F: 19:41:21.70
17 25:43 25:32 Marja Bouma Appingedam 871 DR14BYB S: 19:16:00.95 F: 19:41:32.10
18 25:49 25:34 Bettina Kruit Hoogezand 742 DW12Z7B S: 19:16:04.40 F: 19:41:37.70
19 25:59 25:44 Lineke Blaauw Weiwerd 676 DW2T4AB S: 19:16:04.05 F: 19:41:47.50
20 26:08 25:53 Elisa Kruit Appingedam 752 DK4HK62 S: 19:16:05.00 F: 19:41:57.15
21 26:11 25:37 Trijn Tromp Uithuizermeeden 659 DR3W3WG S: 19:16:23.90 F: 19:42:00.45
22 26:12 25:27 Berta van der Molen Peize 666 DR0Z06G S: 19:16:34.90 F: 19:42:01.10
23 26:20 26:12 Debora Van Zeebroeck Losdorp 636 DW7FPDP S: 19:15:57.95 F: 19:42:09.20
24 26:20 25:22 Tessa Swiersema Appingedam 856 DW3XEKR S: 19:16:48.00 F: 19:42:09.35
25 26:29 26:15 Emma de Vries Appingedam 888 DW2KDDX S: 19:16:03.50 F: 19:42:18.10
26 26:32 26:18 Brenda Kuper Appingedam 883 DW0MP7A S: 19:16:03.20 F: 19:42:20.70
27 26:37 26:30 Ester Wiersma Delfzijl 916 DW2TS38 S: 19:15:55.65 F: 19:42:25.50
28 26:37 26:30 Christina Bongertman Meedhuizen 917 DW7GC53 S: 19:15:55.65 F: 19:42:25.65
29 26:38 26:32 Susanna Barsema Groningen 724 DW2KBZF S: 19:15:55.30 F: 19:42:26.85
30 26:38 26:38 Annemieke Klijnstra Winschoten 769 DT2A39V S: F: 19:42:26.90
31 26:38 26:38 Astrid Mellema Groningen 768 DW03BT9 S: F: 19:42:27.05
32 26:38 26:17 Suzanne Stoppels Groningen 765 DK4V7M5 S: 19:16:10.70 F: 19:42:27.25
33 26:44 25:56 Lyanne Bos Appingedam 982 DA8CVPA S: 19:16:37.15 F: 19:42:32.80
34 26:52 26:47 Grietje Bijlsma Slochteren 741 DA2WVVB S: 19:15:54.80 F: 19:42:41.00
35 26:53 26:38 Marike Soekias Hoogzand 746 DW027PH S: 19:16:04.55 F: 19:42:42.35
36 26:54 26:07 Alice Smit Appingedam 994 DF95V72 S: 19:16:36.80 F: 19:42:42.95
37 27:01 26:55 Alie Lambeck Siddeburen 740 DK1Y0SE S: 19:15:55.60 F: 19:42:50.10
38 27:05 26:45 Dora Bos Appingedam 906 DR5ARNP S: 19:16:09.75 F: 19:42:54.05
39 27:18 26:58 Froukje de Haan Delfzijl 772 DM9Z9RR S: 19:16:09.30 F: 19:43:06.60
40 27:21 26:47 Lisa Espinalt Appingedam 669 DA0HX72 S: 19:16:22.85 F: 19:43:09.60
41 27:38 27:34 Frea Pronk Hoogezand 748 DA70BS6 S: 19:15:53.35 F: 19:43:27.15
42 27:44 27:28 Helga Bruijn Appingedam 647 DA5RX95 S: 19:16:05.20 F: 19:43:32.80
43 27:47 27:06 Lotte Metzlar Groningen 725 DW0P43K S: 19:16:31.00 F: 19:43:36.40
44 27:51 27:17 Karin Noordhof Appingedam 653 DW3YFNN S: 19:16:23.10 F: 19:43:39.95
45 28:00 27:32 Geesje Timmermans Odoorn 922 DK4E1S2 S: 19:16:17.85 F: 19:43:48.90
46 28:01 27:59 Ingrid Snijder Delfzijl 701 DW2T37R S: 19:15:51.85 F: 19:43:50.05
47 28:14 27:29 Marlon Koning Appingedam 992 DK1P7GD S: 19:16:34.15 F: 19:44:03.10
48 28:15 27:47 Anna Galama Zuidhorn 634 DW70P7F S: 19:16:16.85 F: 19:44:03.65
49 28:18 28:05 Ina Folkers-Kooi Garrelsweer 940 DY5H59C S: 19:16:02.35 F: 19:44:06.55
50 28:18 28:08 Simone Schonewille Dwingeloo 895 DW5FZGZ S: 19:15:59.35 F: 19:44:06.75
51 28:34 28:25 Esmee Dekens Appingedam 887 DY9980M S: 19:15:59.35 F: 19:44:23.40
52 28:40 28:13 Hennie Meijerhof Appingedam 858 DG9CTYF S: 19:16:16.60 F: 19:44:29.35
53 28:47 28:00 Amanda Kruidhof Appingedam 996 DK4E5FW S: 19:16:36.80 F: 19:44:36.40
54 28:48 28:10 Kruize Bea Vlagtwedde 845 DW6G2MN S: 19:16:27.20 F: 19:44:36.90
55 29:09 29:04 Dietje Noordhof Sappemeer 753 DK7G9YA S: 19:15:54.25 F: 19:44:57.90
56 29:11 28:28 Wiesje Jacobs Warffum 662 DA5ZZXM S: 19:16:32.00 F: 19:44:59.50
57 29:11 29:07 Ria Lasker Hoogezand 749 DW5VC2V S: 19:15:54.10 F: 19:45:00.25
58 29:14 28:40 Monique Meis Appingedam 985 DK5T7E9 S: 19:16:24.20 F: 19:45:03.40
59 29:15 28:40 Carlijn Veenstra Appingedam 984 DW9PSB7 S: 19:16:24.30 F: 19:45:03.60
60 29:18 28:58 Aletta Schuiling Stadskanaal 774 DK4DAT7 S: 19:16:09.25 F: 19:45:06.70
61 29:18 28:49 Mariet v/d Meer Groningen 698 DW04SW2 S: 19:16:18.95 F: 19:45:07.10
62 29:19 28:30 Carolien Pruim Appingedam 987 DT243XF S: 19:16:38.50 F: 19:45:07.75
63 29:26 28:46 Maria Oosten Roodeschool 661 DW6X264 S: 19:16:29.70 F: 19:45:14.80
64 29:36 29:06 Jolanda Noot Delfzijl 617 HG2WW3M S: 19:16:19.70 F: 19:45:25.20
65 29:38 29:30 Monique Kits Delfzijl 705 DZ84XG2 S: 19:15:57.25 F: 19:45:27.15
66 29:46 29:14 Kirsten Verhagen Eelde 719 DW5BAAG S: 19:16:21.95 F: 19:45:35.45
67 29:47 29:06 Karin Broekhuizen Appingedam 665 DZ2CDZG S: 19:16:30.55 F: 19:45:36.45
68 29:50 29:10 Carien Paes Groningen 791 DR3AGHR S: 19:16:29.05 F: 19:45:39.00
69 29:51 29:09 Thea van der Meer Garrelsweer 663 DR7DD8G S: 19:16:31.85 F: 19:45:39.90
70 29:55 29:01 Hannie de Haan Appingedam 1006 HD9KFKS S: 19:16:42.90 F: 19:45:43.70
71 30:00 29:10 Floor Kilburn Appingedam 717 DW7F5V1 S: 19:16:39.55 F: 19:45:49.15
72 30:05 29:11 Angelique Berisha Bedum 686 CH27724 S: 19:16:43.70 F: 19:45:54.30
73 30:07 29:38 Esther Albrecht Eelde 633 DF83V6P S: 19:16:17.85 F: 19:45:55.55
74 30:09 29:55 Tanja Blaauw Weiwerd 678 DM9Y2MM S: 19:16:03.55 F: 19:45:57.95
75 30:16 29:48 Raimunda Spelde Winschoten 606 DK5AFAM S: 19:16:16.95 F: 19:46:04.75
76 30:18 29:55 Femke Marks Appingedam 983 DT4R5V2 S: 19:16:12.15 F: 19:46:06.60
77 30:20 29:58 Karin Marks Appingedam 993 DK73DZN S: 19:16:11.75 F: 19:46:08.90
78 30:21 29:52 Reus de Laura Delfzijl 771 HG252DF S: 19:16:18.50 F: 19:46:10.30
79 30:23 29:46 Meinds Reina Onstwedde 849 DR1D023 S: 19:16:26.75 F: 19:46:11.80
80 30:24 30:04 Stefanie van Ginkel-Kosch Bedum 948 DR0TWD3 S: 19:16:09.25 F: 19:46:12.65
81 30:27 29:33 Gonda Tobbe Appingedam 693 DW7RTBB S: 19:16:42.90 F: 19:46:15.60
82 30:33 30:03 Klaske Betsema Ten Boer 800 DW24M11 S: 19:16:18.50 F: 19:46:21.50
83 30:33 30:04 Hilda van Duuren Appingedam 920 DW2BFVT S: 19:16:18.30 F: 19:46:21.85
84 30:44 30:05 Janny Roelfs Groningen 1014 DR3WRBF S: 19:16:28.60 F: 19:46:33.30
85 30:48 30:17 Harma Steenbergen Delfzijl 930 DW7064N S: 19:16:20.35 F: 19:46:36.70
86 30:50 30:19 Rian Vergeer Overschild 697 DF9HD5Y S: 19:16:20.40 F: 19:46:38.50
87 30:54 30:23 Petra Noordhoek Wagenborgen 699 DR1S44K S: 19:16:20.00 F: 19:46:42.95
88 31:03 30:16 David Ploegh Appingedam 1001 DT2C0T3 S: 19:16:35.85 F: 19:46:51.80
89 31:05 30:56 Maja Hoving Eext 756 DN32B5R S: 19:15:58.35 F: 19:46:54.35
90 31:08 30:17 Sandra Van Der Waal Groningen 1016 DR1MXFD S: 19:16:41.25 F: 19:46:57.40
91 31:10 30:44 Greetje Hulshof Hoogezand 757 DW7CDSP S: 19:16:15.00 F: 19:46:58.50
92 31:10 30:45 Ruth Dibbets Hoogezand 759 DW0FNV3 S: 19:16:14.45 F: 19:46:58.55
93 31:10 31:00 Geke Kiers Uffelte 899 DW5RSC9 S: 19:15:59.30 F: 19:46:58.70
94 31:10 31:07 Alice Eigenberg-Heringa Delfzijl 720 DK76WB7 S: 19:15:53.05 F: 19:46:59.15
95 31:19 31:14 Barbara Mulder-Zoestbergen Delfzijl 723 DW2TFKD S: 19:15:54.10 F: 19:47:07.85
96 31:40 31:31 Anita Koerts Sappemeer 754 DW6XP4F S: 19:15:58.50 F: 19:47:29.35
97 31:45 31:07 Nathalie Nijstad Wildervank 843 DT2AS1C S: 19:16:27.20 F: 19:47:33.50
98 31:53 31:46 Merel Wassink Zuidlaren 865 DK3FAGK S: 19:15:56.70 F: 19:47:42.00
99 31:57 31:36 Rima Porre Siddeburen 770 DW7GCDX S: 19:16:10.15 F: 19:47:45.80
100 31:59 31:23 Esmee Visscher Norg 1012 DK4HY3N S: 19:16:26.05 F: 19:47:48.10
101 32:10 32:07 Judith Vries - Buursema Siddeburen 700 DA2VT6N S: 19:15:52.85 F: 19:47:59.45
102 32:11 32:07 Rita Zwaagman Hoogezand 758 DA3B5TW S: 19:15:53.10 F: 19:47:59.85
103 32:11 32:07 Homan Follie Schildwolde 736 DW55EK7 S: 19:15:53.65 F: 19:47:59.85
104 32:11 32:08 Rianne Vriezema Appingedam 702 DK7TR15 S: 19:15:53.20 F: 19:48:00.40
105 32:31 31:41 Suzanne Hoekstra Schildwolde 646 DW4KBFV S: 19:16:39.45 F: 19:48:20.05
106 32:34 31:49 Trix Leegte Stedum 672 DW9ZBGZ S: 19:16:34.50 F: 19:48:23.05
107 32:35 31:57 Lutjes Carla Vlagtwedde 852 DK1YDM1 S: 19:16:27.10 F: 19:48:23.90
108 32:35 31:48 Angelique Wijninga Groningen 670 DZ84KES S: 19:16:37.05 F: 19:48:24.20
109 32:42 32:07 Jopie Berg Groningen 924 DW5D2D8 S: 19:16:24.90 F: 19:48:31.00
110 32:43 32:12 Josje de Boer Tjuchem 696 DW05Y57 S: 19:16:21.25 F: 19:48:32.40
111 32:44 32:12 Esther Plas Appingedam 934 DK12A4H S: 19:16:21.35 F: 19:48:33.00
112 32:48 32:12 Anita van Dijken Appingedam 923 DW0MVCG S: 19:16:24.65 F: 19:48:36.55
113 32:48 32:34 Gina Steen Meedhuizen 622 DR10EKT S: 19:16:03.95 F: 19:48:37.40
114 32:50 32:05 Ciska Bolt Appingedam 952 DZ4X8MR S: 19:16:34.65 F: 19:48:38.75
115 33:10 32:25 Griet Tichelaar Appingedam 953 DW9516V S: 19:16:34.80 F: 19:48:59.20
116 33:36 33:16 Nanda Medema Bedum 949 DT2ARAN S: 19:16:09.25 F: 19:49:24.65
117 33:36 32:46 Christina Kilburn Appingedam 722 DW3X96E S: 19:16:39.40 F: 19:49:24.65
118 33:40 33:21 Ellen La Crois-Brontsema Uithuizermeeden 945 DW5WYR3 S: 19:16:08.45 F: 19:49:29.40
119 33:44 33:31 Ramona Ritsema Appingedam 882 DR3WXWD S: 19:16:03.05 F: 19:49:33.30
120 33:44 33:04 Helga Manten Appingedam 1023 DW2BF2T S: 19:16:29.70 F: 19:49:33.30
121 33:45 33:04 Karin Brouwer Appingedam 1020 DY7M0HX S: 19:16:30.45 F: 19:49:34.10
122 33:59 33:45 Sharon Langerhuizen Appingedam 881 DW7WRHA S: 19:16:02.90 F: 19:49:47.60
123 34:00 33:47 Janine Brondsema Appingedam 884 DA1CHP8 S: 19:16:02.75 F: 19:49:49.45
124 34:05 33:26 Sandrina Schaafsma Holwierde 799 DT2EGX8 S: 19:16:28.60 F: 19:49:53.70
125 34:08 33:49 Hildeke de Boer Haren 946 DK99X13 S: 19:16:08.65 F: 19:49:57.30
126 35:07 34:23 Lucy Bakker-Brouwer Delfzijl 869 DK1BX6F S: 19:16:33.25 F: 19:50:55.70
127 35:07 34:33 Geena Nastase Winschoten 607 DK8Z2YC S: 19:16:23.30 F: 19:50:56.10
128 35:07 34:33 Megan Nastase Winschoten 605 DW0G1BM S: 19:16:23.30 F: 19:50:56.20
129 35:21 34:49 Marinka Smit Appingedam 921 DT2E2K2 S: 19:16:20.60 F: 19:51:09.60
130 35:26 35:18 Sieka Heemstra Delfzijl 706 DF7YYVP S: 19:15:57.85 F: 19:51:15.20
131 35:44 35:06 Grainne Barsema Groningen 721 DW7ZRBE S: 19:16:27.05 F: 19:51:32.50
132 35:44 34:53 Lian Huizenga Appingedam 1003 DK7EPZ3 S: 19:16:40.65 F: 19:51:33.35
133 35:46 35:37 Ina Middelkamp Groningen 898 DA2G36H S: 19:15:58.90 F: 19:51:35.00
134 36:17 36:06 Susanna van Komen Roodeschool 846 DW0C0B5 S: 19:16:00.40 F: 19:52:06.10
135 39:16 38:57 Yvonne Offringa Midwolda 773 DA57NEY S: 19:16:08.45 F: 19:55:04.90
136 40:45 40:09 Ariena Pijper Delfzijl 608 DZ84V65 S: 19:16:25.40 F: 19:56:34.40
137 42:46 42:23 Fleur Senechal Appingedam 981 DW52PEN S: 19:16:12.15 F: 19:58:34.75