Uitslagen 2011

Uitslagen compleet

Overzicht gegenereerd op: 30-6-2011 22:23:00

Op- of aanmerkingen op de uitslag kunt u mailen naar: uitslagen@hbjservices.nl

Ga direct naar...
- Mannen Senioren
- Mannen 40+
- Mannen 50+
- Mannen 60+
- Vrouwen Senioren
- Vrouwen 35+
- Vrouwen 45+
- Recreanten 5km
- Recreanten 10km
- Kidsrun
- 1K Runaway 7jr Jongens
- 1K Runaway 8jr Jongens
- 1K Runaway 9/10jr Jongens
- 1K Runaway 11/12jr Jongens
- 1K Runaway 7jr Meisjes
- 1K Runaway 8jr Meisjes
- 1K Runaway 9/10jr Meisjes
- 1K Runaway 11/12jr Meisjes
- Peuterrun
- Bedrijvenloop Mannen
- Bedrijvenloop Vrouwen

Mannen Senioren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 28:01.6 27:59.3 Boniface Kirui Kenia 2 DA56RPR
2 28:25.6 28:24.9 Wilson Kipsang Kenia 1 DM1CBPF
3 28:31.8 28:30.6 Philip Langat Kenia 4 DW12MBG
4 28:52.8 28:51.6 David Barmasai Kenia 3 DT4R68Z
5 28:55.0 28:52.8 Nathaniel Kipkosgei Kenia 7 DW5FK8X
6 28:58.7 28:58.2 Abdelhadi el Hachimi Marokko 12 DF7YCEV
7 29:02.4 29:02.4 Wilson Too Kenia 10 DR8TD9A
8 29:22.8 29:22.4 Jason Mbote Kenia 5 DW7Y49A
9 29:29.7 29:29.2 Nourddine Htaibi Marokko 9 DW04GW5
10 29:30.0 29:29.8 Stephan Kurui Kenia 15 DW4804B
11 29:40.9 29:40.2 Jamal Baligha Marokko 6 DA7TH28
12 29:44.4 29:43.5 Thomas Poesiat s Gravenzande 31 DR0AW69
13 29:49.2 29:48.3 Koen Raymaekers Cothen 11 DK12PAW
14 30:15.3 30:14.6 Youssef Banniz Marokko 13 DT4XNVT
15 30:37.4 30:37.1 Marco Gielen Belfeld 8 DZ46EBC
16 32:17.0 32:16.0 Adriaan Fransen Groningen 32 DA6T2GP
17 32:51.4 32:49.4 Ben Stellingwerf Onderdendam 239 DK4DSV2
18 34:02.4 33:59.9 Jan Stuursma Sappemeer 225 HZ3FVBC
19 34:45.6 34:42.1 Gerard Vos Appingedam 161 DW7R62Z
20 35:34.0 35:32.3 Martijn Venhuizen Nijmegen 29 DY5WK6G
21 35:47.9 35:45.4 Duurt Dijkman Groningen 114 DX04BGK
22 37:20.1 37:15.7 Yoeri Lissenberg Den Ham 17 DK4VTWW
23 38:41.1 38:38.4 Michael Jasper Groningen 175 DT4X0YF
24 39:13.6 39:08.6 Jeroen Sienot Wehe-Den Hoorn 629 DA2279Y
25 40:02.7 39:58.6 Marko Huizing Ulrum 233 DX710AX
26 40:13.3 40:10.0 Leroy Schnieders Stadskanaal 637 DW03NMX
27 40:13.5 40:09.8 Glenn Bijl Stadskanaal 635 DW0GV8W
28 40:47.3 40:42.9 Maarten Noorman Zuidbroek 636 DY5YNBN
29 40:55.0 40:48.4 Bart Hanenburg Uithuizermeeden 118 DR3S1TY
30 41:25.0 41:19.7 Sander Bogema Ten Boer 105 DW1Y4ZB
31 41:58.2 41:51.6 Erik Knapper Winschoten 411 DF9WGT3
32 42:17.7 42:03.9 Henk-Jan Scheepers Haren 2080 DZ8BH49
33 42:19.6 42:16.7 Kevin Zijlstra Eenum 170 DW55TFA
34 42:23.3 42:17.6 Gerben Wolters Garrelsweer 166 DY0N783
35 42:53.4 42:41.1 Ingmar Slagter Appingedam 185 DR06WGS
36 43:02.8 43:00.9 Antonio Testa Wagenborgen 626 DW66PP8
37 43:03.9 42:58.6 Nils Nijhof Eexterveerschekanaal 187 DW0PW72
38 43:09.8 42:55.7 Matthias Schipper Appingedam 179 DY1TK61
39 43:16.0 43:06.0 Arnold Tolk Midwolda 158 DM914NY
40 43:26.9 43:15.8 Bas Groot Hulze Vleuten 116 DN2NFHX
41 43:28.0 43:24.8 Nicolas Weisensee Groningen 165 DT0X3V2
42 43:30.6 43:10.0 Erik Dijkman Hellum 107 DG54HN8
43 43:57.8 43:51.5 Edward Stuut Delfzijl 153 DG532BH
44 46:00.1 45:46.9 Rene Rijk Groningen 245 DW23FEH
45 46:44.8 46:37.0 Tom Houtman Warffum 200 DY72KBZ
46 47:49.2 47:42.9 Pim Wildeman Appingedam 180 DG1ZNHP
47 48:34.8 48:18.5 Bas Huizinga Groningen 231 DA5RZKG
48 50:43.9 50:39.3 Rick Boelens Appingedam 172 DK783MM
49 51:38.9 51:24.0 Martin Bouwma Bedum 633 DK4VR1E
50 52:14.6 51:58.2 Harold Mulder Sappemeer 138 DX63YS9
51 55:53.1 55:48.0 Francesco Aresco Wagenborgen 628 DA5M1AB
52 56:16.8 56:01.4 Jan van Houten Appingedam 174 DK6R7F9
53 1:06:17.2 1:06:03.2 Patrick Dijkhuizen Sneek 113 DN21MBY
54 1:08:16.8 1:08:16.8 Jan Willem Ketelaar Winschoten 2140 DW05DEK

Mannen 40+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 32:20.6 32:19.3 Edo Baart Bergen 18 DW7F9HX
2 32:24.0 32:23.3 Wim Opten Zuidlaren 20 CF13969
3 33:33.5 33:32.5 Jan Venhuizen Smilde 22 CG50071
4 35:23.8 35:22.1 Mark Grimmino Wildervank 301 CB92735
5 36:34.3 36:30.5 Wietze de Vries Appingedam 21 CG63475
6 37:13.6 37:08.2 Siemon Hinrichs Delfzijl 217 DR9V60R
7 37:23.8 37:20.3 Marcel Stoffers Appingedam 152 DW52W57
8 38:03.4 37:59.0 Sietze Jan Boer Groningen 642 DR3KB01
9 38:29.6 38:25.2 Klaas Brouwer Zuidbroek 208 CH54875
10 39:03.3 38:58.5 Willem Huizing Buiter Peize 123 DW6T4Y7
11 39:16.9 39:12.5 Henk Waebers Ter Apel 408 DN1ZBE5
12 39:44.4 39:40.6 Herman Lalkens Appingedam 176 DR17847
13 40:01.8 39:56.1 Jan Schipper Lellens 240 DX65CZT
14 40:11.8 40:06.6 Wil van Bleisem Onstwedde 104 DF4A13T
15 40:25.3 40:21.0 Cor Schnieders Stadskanaal 220 DF3RWYV
16 40:28.0 40:23.1 Eeuwe Schot Groningen 221 CE30913
17 40:42.6 40:35.6 Henk Helmantel Sellingen 186 DA2224N
18 41:02.9 40:59.8 Fjodor van der Sluijs Grolloo 204 DK4EWBS
19 42:01.6 41:53.3 Johann Rehwinkel Delfzijl 300 CC70465
20 42:08.5 40:54.7 Detmer Hubbeling Groningen 207 DW5DEB9
21 42:17.2 42:04.6 Jan Hielema Loppersum 184 BC67095
22 42:38.5 42:35.4 Peter2 Bos Stadskanaal 215 CB88847
23 42:57.0 42:53.0 Gerrie Bijl Stadskanaal 218 DW319PC
24 43:19.5 43:17.2 Davide Fusca Wagenborgen 627 DW0G69P
25 43:24.6 43:16.9 Harm-Jan Postmus Vierhuizen 234 CB61426
26 43:41.4 43:33.6 Rick Postma Veelerveen 195 DF9VFAX
27 43:59.1 43:55.4 Stefan Dagelet Ten Post 109 HD95SH7
28 44:10.5 44:05.8 Jan Verwoert Midwolda 160 DX9FNTX
29 44:26.4 44:19.2 Arie Helmantel Garrelsweer 189 DN21WDF
30 44:46.9 44:36.2 Hendrik Waijer Winschoten 163 DM94K4Y
31 44:51.0 44:42.8 Wim Ammeraal Leens 302 DX0CHRM
32 45:12.2 45:05.0 Henk-Edo Willems Stadskanaal 303 CH18417
33 45:52.6 45:42.8 Geert-Anne Mollema Oldehove 211 CB01060
34 45:53.2 45:44.5 Louis Kuhurima Assen 129 CH15721
35 45:59.1 45:48.7 Heijo Dieterman Scheemda 111 DR1NSGH
36 46:11.5 45:51.8 Frans Riepma Haren 191 DA5DGC6
37 46:22.4 46:16.7 Rick Bosma Klijndijk 244 DW9F0CG
38 46:31.1 46:02.0 Andy Klooster Groningen 243 DW3R09F
39 46:41.1 46:31.9 Jan Ruiter Delfzijl 146 CE36183
40 46:42.1 46:33.5 Jan Vos Uithuizen 162 DT2SWN6
41 46:48.2 46:38.0 Bert Vaatstra Winsum 202 CF80155
42 47:03.5 46:50.6 Jan Pilon Garrelsweer 188 DF4VHR8
43 47:11.5 46:55.5 Stoffer Havinga Thesinge 206 DW90G1W
44 47:17.3 47:01.8 Jogchum Oosterhof Bedum 232 DM1CX0G
45 47:26.0 47:09.6 Warner Snippe Groningen 230 DW90BSX
46 47:59.2 47:46.3 Joost Kerkhoff Loppersum 183 DN86RRT
47 48:02.0 47:52.4 Ben Begeman Uithuizermeeden 214 HD95VRM
48 50:03.2 49:46.3 Andre Nijdam Hoogkerk 228 DW03R1P
49 50:22.0 50:06.2 Conrad Waebers Hoogezand 219 DW6R927
50 51:54.1 51:54.1 Johan Koster Bedum 248 DW4RZ5Z
51 52:05.2 51:58.9 Ido Verbree Assen 159 HD92HY4
52 52:05.3 51:58.9 Henri Beerda Assen 101 DY5W2RF
53 52:39.4 52:20.8 Henk Martijn Groningen 246 CB24345
54 53:21.1 53:08.8 Jurrie Redmeijer Blijham 145 DM9Z647
55 54:37.0 54:18.5 Wiebe De Vries Warffum 196 DF7YSSE
56 57:42.8 57:10.9 Stef Oost Ter Apel 142 DW6B526

Mannen 50+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 36:31.7 36:30.4 Reinder de Jonge Assen 213 CH15708
2 37:25.6 37:22.9 Karel Edens Groningen 227 DW3XSKW
3 38:35.8 38:31.7 Bert Scholtens Winsum 193 CE20056
4 39:08.1 39:05.6 Maarten Hoeksema Groningen 222 BC71880
5 39:11.8 39:07.0 Henk Pater Scheemda 144 CE32800
6 39:35.3 39:28.4 Heinz Dieter Hinrichs Weener (d) 121 DY61KE9
7 39:47.6 39:44.8 Peter Slager Stedum 26 CF97384
8 43:01.5 42:53.8 Henk Smit Froombosch 151 DW67H6G
9 43:15.4 43:07.4 Geert Klei Wirdum 197 DW1YSRK
10 43:27.1 43:21.0 Wim de Hek Groningen 119 HG22BC7
11 43:29.9 43:26.7 Jelle Nauta Groningen 201 DF1X515
12 43:33.6 43:24.8 John Walker Uithuizen 164 DT2CER5
13 43:35.9 43:22.4 Feike van Driesum Uithuizermeeden 194 CE58450
14 43:47.4 43:37.9 Jurrien Super Delfzijl 154 DG6CKKZ
15 44:23.2 44:17.8 Pier Prins Westerwijtwerd 640 DY700E5
16 44:27.1 44:18.5 Jan Wessels Midwolda 630 DW97AAG
17 44:28.4 44:20.1 Eiltjo Noordman Lelystad 141 DN2N9YT
18 44:35.9 44:18.1 Theo Jansen Groningen 631 DW5X4M2
19 44:56.7 44:49.8 Hiddo Boomsema Wildervank 106 DR3CMVH
20 44:59.2 44:52.3 Jan Rijnberg Gasselte 241 DZ4XVTZ
21 45:16.1 44:56.3 Piet Boelens Kollumerzwaag 224 DM9Z2B4
22 45:21.1 45:05.4 Dirk Tempel Groningen 242 DW7PNMX
23 45:40.2 45:34.8 Douwe Iedema Hoogezand 210 CE47117
24 45:52.9 45:45.3 Adrie van Dijk91 Paterswolde 237 CA05391
25 46:03.7 45:53.0 Dick Camphuisen Groningen 625 DA7PYFT
26 46:09.3 45:53.9 Ger Coster Ten Post 216 DZ467N9
27 46:37.5 45:41.8 Gert Schreuder Oosterwijtwerd 148 DW6R8AE
28 47:20.7 47:08.1 Derk Doornbos Siddeburen 115 DR6BKEN
29 47:28.4 47:20.8 Hitjo Schipper Stadskanaal 147 DW1Y82B
30 47:45.3 47:36.7 Jos Beukeboom Zuidwolde 236 CB91672
31 48:01.6 47:48.7 Jaap Joldersma Siddeburen 127 DA3S5F1
32 48:40.7 48:33.0 Roelof Salomons Stadskanaal 203 DX63596
33 48:47.2 48:29.0 Siemen Vegter Assen 634 DW434YB
34 48:50.1 48:29.8 Klaas Jan Brouwer Oosternieland 247 HD92A6R
35 49:07.7 49:00.8 Ger van Dam Adorp 110 DK78KED
36 49:38.9 49:21.8 Egbert Takens Haren Gn 155 DF0M12D
37 49:40.0 49:30.6 Ron Balkema Appingedam 100 CB62225
38 49:44.9 49:25.7 Herman Musters Eexterveen 139 DW2GMPG
39 50:14.7 50:08.4 Geert Jan Reinders Loppersum 24 CG15892
40 50:19.5 50:09.4 Rudolf Land Eelde 131 CE62028
41 50:41.6 50:29.8 Klaas Olthof Warffum 199 BC19804
42 51:09.8 50:56.3 Peter de Harder Appingedam 182 DG9F9MF
43 51:23.2 51:05.0 Dirk Franssens Saaksum 235 CA16070
44 53:49.9 53:36.6 Dick van den Berg Stedum 192 DR8TC7E
45 54:18.8 54:01.3 Bert Walma Groningen 205 DF5SSRZ
46 55:24.0 55:09.9 Cees Bisschop Uithuizen 103 DM93ZDV
47 57:03.6 56:46.1 Jan Brugge Groningen 181 DW056X7
48 57:39.0 57:39.0 Chris Buijtenhuijs Groningen 226 CG47813
49 1:01:39.2 1:01:26.4 Rinus Rijk Stadskanaal 643 DK3F2A4
50 1:19:50.7 1:19:50.7 Wildrik Bulthuis Appingedam 23 CC72912

Mannen 60+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 39:54.3 39:52.2 Dick Scholing Annen 27 DA5k263
2 42:01.0 41:58.8 Garmt Borgman Hoogezand 28 CB23818
3 47:48.7 47:40.4 Mans Hebels Stadskanaal 209 DK8CXXB
4 48:32.1 48:21.4 Piet Winkelaar Delfzijl 198 CG19869
5 49:26.4 49:14.2 Ubo Ellens Grijpskerk 416 CE51106
6 50:26.6 50:14.5 Anjo Zeven Westerlee 168 DR0HHVP
7 51:29.1 51:12.2 Jan Helmantel Ten Boer 190 DF3XZS6
8 51:45.5 51:29.5 Jaap Groenedal Oldehove 212 CH64193
9 51:54.4 51:39.2 Henk van Til Aduard 223 DM4SNFP
10 51:55.3 51:41.1 Henk Meijer Bedum 135 CA77585
11 54:47.9 54:29.2 Dirk de Weert Uithuizen 229 DW6TWTC
12 56:31.7 56:17.5 Joop Werkman Bedum 238 DA3SSHA

Vrouwen Senioren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 30:42.9 30:41.0 Joyce Chepkirui Kenia 50 DY7CAZD
2 32:12.4 32:11.2 Flomena Chepchirchir Kenia 51 DZ84NF6
3 33:06.1 33:04.9 Valentine Kipketer Kenia 52 DK1MPTG
4 34:33.6 34:32.0 Viola Kimetto Kenia 58 HT9DHVZ
5 34:37.2 34:34.2 Naomy Jepkosgei Kenia 54 DW7WYBW
6 34:51.6 34:50.2 Stefanie Bouma Groningen 61 DA2R6WB
7 35:12.3 35:10.4 Lindsay van Marrewijk s Gravenzande 57 DK62G8S
8 35:38.3 35:36.9 Mariska Kramer Drachten 56 DW54CKR
9 39:41.3 39:39.4 Immy Kersbergen Wommels 60 DK76CG1
10 43:03.1 42:57.4 Lydia Doornbos Appingedam 63 CG52612
11 44:45.0 44:36.8 Wendy Meijer Groningen 134 DW77APS
12 44:50.7 44:46.8 Linda Jansema Groningen 124 DA59Z0Y
13 44:51.7 44:44.2 Kim Backstrom Stadskanaal 404 DW5B9YT
14 47:06.7 46:53.2 Anna Bruijn Appingedam 400 DK4DE9M
15 50:49.6 50:29.9 Nadia Zijlstra Eenum 169 DW757CP

Vrouwen 35+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 36:59.2 36:57.9 Nadja Wijenberg Schinnen 64 DA5P5SR
2 40:00.1 39:58.0 Bertha Bruggenkamp Smilde 65 CH42098
3 43:32.0 43:27.9 Theresia Bijl Stadskanaal 409 CE79580
4 44:29.0 44:22.3 Enge Zeuner Wildervank 77 BC18431
5 45:26.8 45:17.3 Silvia Otto Vlagtwedde 407 DA5F16H
6 47:50.9 47:42.0 Lijda Bijma Zuidbroek 102 DF3TPYB
7 49:24.5 49:09.4 Betty Dagelet Ten Post 108 DA6Z11V
8 50:49.4 50:29.8 Patries Zijlstra Eenum 171 DR82549
9 51:38.7 51:24.1 Karla Bouma Groningen 405 DK6BHWA
10 53:35.1 53:22.4 Fenneke Mensinga Stadskanaal 136 DN87143
11 55:52.5 55:40.8 Corine Dieterman Scheemda 112 DM4SH2R
12 1:01:05.3 1:00:46.8 Johanna de Bruin Groningen 420 HG2W6WP
13 1:14:03.6 1:14:03.6 Anita Tartarotti Stadskanaal 156 DW5V4YB

Vrouwen 45+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 40:30.2 40:27.9 Diana ten Cate Stadskanaal 413 CH17468
2 40:56.2 40:54.1 Inge van Schaick Leeuwarden 76 CB49649
3 41:03.9 41:00.4 Inge Wulffelé Leeuwarden 167 DA75R9W
4 44:33.4 44:29.0 Gonny Houtman Winsum 66 DG7TT1V
5 48:55.8 48:44.3 Hilda Broekhuizen Winsum 406 DR1FFE3
6 50:23.9 50:14.5 Heleen Oterdoom Donderen 143 CA56272
7 51:09.3 50:58.5 Aleida Groothoff Winsum 402 DA25XB1
8 52:07.6 51:58.4 Jeanet Telgen Muntendam 157 DW7X2EY
9 52:18.3 52:06.5 Janny Luursema Appingedam 133 DK1TD3H
10 53:22.2 53:10.2 Janet Degenhart Winschoten 412 BC47423
11 53:45.6 53:30.2 Riekie van den Berg Stedum 401 DR82H26
12 54:51.3 54:35.3 Ina van Driesum Uithuizermeeden 403 CB58049
13 55:25.8 55:12.7 Wilma Jeuring Stadskanaal 126 DK7GEKB
14 56:32.0 56:17.5 Piety Hamersma Bedum 417 DA69F1C
15 58:30.4 58:20.0 Ineke Wolters Winsum 419 DX92VPF
16 58:43.9 58:25.8 Margriet Taselaar-Vegter Uithuizen 414 CB54900
17 58:44.5 58:26.6 Reinie Heerema-Kremer Uithuizen 410 DW5G1RS
18 58:46.2 58:31.4 Tineke Heres Zuidwolde 120 DN7FXHH
19 59:49.5 59:38.0 Marja Franssens Saaksum 415 DW542KP
20 1:00:10.3 59:59.1 Grietje Dijkmans Winsum 418 DT2AHAG
21 1:03:07.8 1:02:49.0 Renee Lokman Scheemda 132 DW77N9N

Recreanten 5km

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 19:17.4 19:02.7 Jivan Vroom Delfzijl 1683 DK9MDDB
2 19:22.4 19:20.9 Christine Venhuizen Nijmegen 1842 DW76MFV
3 19:53.9 19:50.8 Marc Cornelius Appingedam 1554 DW75AFD
4 20:04.7 20:03.8 Edzer Oosterhof Appingedam 1631 DK54SBG
5 20:11.4 20:10.2 Dominque Kramer Appingedam 2013 DG2SN9N
6 20:42.5 20:36.2 Daniël Srowig Appingedam 1666 DW55C4W
7 20:44.2 20:32.7 Popko Wildeman Holwierde 1696 DM9YSK5
8 21:09.2 20:57.7 Wesley Smit Appingedam 1858 DW5F2HF
9 21:22.5 21:21.7 Sander Niemeijer Appingedam 2075 DA8AC33
10 21:37.5 21:35.0 Rick Harms Appingedam 1568 DR1FMA9
11 21:41.6 21:21.5 Mees Mulder Groningen 1621 DR74E2E
12 21:57.7 21:52.4 Martijn Zomerman Groningen 1969 DK7GGMS
13 21:59.5 20:54.7 Tibor Hillebrand Groningen 1577 DW5T07R
14 22:04.1 22:03.8 Stefan van der Duin Appingedam 1561 DK56HV4
15 22:11.2 22:10.4 Milou Pijper Delfzijl 2214 DW059F1
16 22:16.1 21:58.0 Maarten Beek Appingedam 2005 DW24A24
17 22:26.9 22:10.7 Arjen Schuitema Borgercompagnie 1653 DA996C9
18 22:32.8 22:16.4 Alex Pestman Leeuwarden 1638 DW7XFZK
19 22:33.0 22:30.5 Tom Moesker Appingedam 1619 DK12X51
20 22:35.8 22:27.8 Theo Vegter Uithuizen 2241 DK2ZZST
21 22:37.0 22:28.4 Iwan Koster Scheemda 1721 DG7XSBH
22 22:40.5 22:28.4 Sariena Evertsz Delfzijl 1564 DR1FRDE
23 22:44.8 22:39.0 Joog Blaauw Weiwerd 2010 DK73EYN
24 22:47.2 22:26.0 Lennart Blaauw Appingedam 1854 DW28E51
25 22:47.2 22:22.4 Bart Arntzen Appingedam 1519 DK54CXZ
26 23:05.5 22:31.7 Tom Schuitema Delfzijl 1951 DW70DPB
27 23:09.3 23:07.5 Anne Marije Knevelbaard Appingedam 2073 DW7RV3F
28 23:11.4 22:59.0 Wanda Evertsz Delfzijl 2243 DW5TFCK
29 23:12.7 23:12.6 Koen Leertouwer Appingedam 1609 DW7P5HA
30 23:15.0 22:18.2 Bram Havinga Appingedam 1570 DR5SX9R
31 23:16.7 23:09.8 Ewout van der Laan Appingedam 1606 DW5XVM8
32 23:16.8 23:10.5 Marco van Dijken Appingedam 1963 DK3F6MH
33 23:18.9 23:15.4 Daan Middeljans Appingedam 1618 DK2PM33
34 23:54.6 23:43.6 Rick Boyer Appingedam 1849 DM2B9GM
35 23:54.9 23:44.5 Bram Mulder Appingedam 1850 DA5E47D
36 23:59.6 23:57.7 Erik Juk Appingedam 1423 DW6CR24
37 24:05.0 22:21.5 Marco van Dijk Appingedam 1556 DT2ACRX
38 24:10.8 24:10.8 Aaron van Dortmont Appingedam 1559 DK781HV
39 24:11.1 23:48.9 Fokko Dijkstra Usquert 2124 BC65376
40 24:11.3 23:46.5 Johan van Dijk Veendam 1411 DR3WKBK
41 24:14.7 23:54.4 Herman Beuker Delfzijl 1524 DT2EXYE
42 24:16.5 23:44.4 Joris Pastoor Appingedam 1634 DM94FCT
43 24:17.7 23:19.6 Kristian Wolting 2001 DK442BC
44 24:21.1 24:05.8 Sander ten Hove Holwierde 1584 DT4TV32
45 24:21.3 23:12.3 Ramon Westerhuis Delfzijl 2004 DY77TKG
46 24:22.3 23:35.1 Jeroen Oortwijn Hengelo 1630 DY5H5KS
47 24:28.1 23:51.1 Albert Hartsuiker Groningen 1569 DK6B1SH
48 24:28.9 24:18.8 Paul van der Broek Appingedam 1544 DA64VNZ
49 24:30.5 24:17.7 Quirijn Boelens Appingedam 1528 DK9YX7Z
50 24:41.0 24:16.8 Alex Meijer Nieuwe Pekela 2247 DR3P0DG
51 24:48.4 24:27.3 Peter Smit Hoogezand 1822 DR1KD7G
52 25:08.9 25:07.0 Janine Smid Groningen 1663 DR823BX
53 25:09.7 25:05.3 Rendy Evertsz Delfzijl 1563 DW96NNK
54 25:09.8 25:07.3 Fabian Jonkman Appingedam 2007 DT4XWZ9
55 25:09.9 24:17.7 Milan Zoestbergen Appingedam 2051 CF68799
56 25:15.5 25:13.5 Maikel Jonkman Appingedam 2008 DR1ZX2D
57 25:21.4 25:16.6 Agnes Woldhuis Appingedam 1464 DM91AD5
58 25:22.0 25:16.3 Lineke Blaauw Weiwerd 2121 DK4EX57
59 25:22.6 25:04.5 Linda van den Akker Oosterwijtwerd 1517 DT2SG6S
60 25:28.7 24:09.9 Ane Jongstra Drachten 1790 DK9Y9M8
61 25:29.2 25:05.0 Albert van den Noort Appingedam 1627 DK6RYFR
62 25:31.2 25:11.9 Nanda van den Berg Appingedam 1467 DW029BE
63 25:31.3 25:12.2 Nienke de Haan Appingedam 1955 DW5T7GM
64 25:31.5 25:12.2 Daniela Timmer Appingedam 1452 DW22C86
65 25:31.8 25:18.7 Willem Huisman Bedum 1585 DK90KFK
66 25:32.1 25:19.4 Ale Ploegh Appingedam 1437 DW4BY1V
67 25:34.7 24:26.2 Steven Kortlever Appingedam 1602 CB92613
68 25:35.2 24:46.4 Jurrie de Boer Ten Post 1529 DT2EXKD
69 25:42.8 25:02.7 Gerben Koopman Bedum 1428 DW0N1VW
70 25:54.0 25:13.4 Meindert Sterenberg Uithuizermeeden 1449 CB39339
71 25:54.7 25:45.6 Richard Riepma Holwierde 1438 DG3M1VR
72 25:55.4 25:46.0 Arjen Zomerman Scheemda 1968 DW4X3W9
73 25:58.3 25:42.9 Robbie ten Hove Holwierde 1583 DW7KVB3
74 25:59.5 24:34.8 Lennart Boerma Delfzijl 1533 DW24Y9S
75 26:01.6 24:31.9 Suzanne Bosscher Delfzijl 2050 DN1Z5VH
76 26:02.0 25:35.3 Peter Kwant Holwierde 1605 DW28HH7
77 26:02.7 24:33.9 Mark Giesolf Delfzijl 1416 CH60820
78 26:12.2 26:04.8 Frederika Woltman Thesinge 1698 DR8NMMR
79 26:12.4 25:37.2 Julia Adema Sappemeer 1855 DY5Y5C1
80 26:18.3 24:50.3 Wiert Boerma Delfzijl 1403 DM4Z242
81 26:34.2 26:12.0 Jeroen Fokken Loppersum 2064 BC79895
82 26:37.7 25:01.2 Siebrand Veenstra Godlinze 2068 DF25CPY
83 26:41.3 24:49.6 Mark Vos Veendam 1461 DK78A0Z
84 26:47.6 26:36.3 Liesbeth Stegmeijer Delfzijl 1668 DY5H3AD
85 26:50.2 26:49.6 Jolanda Noot Delfzijl 1628 DA51GGB
86 26:50.4 25:51.8 Ida Joustra Appingedam 1589 DT4XAT7
87 26:51.2 26:47.5 Amber Meedendorp Delfzijl 1614 DW5EWV6
88 26:51.8 26:42.3 Nanouk Boelens Appingedam 1527 DT2EK1H
89 26:52.8 26:26.3 Ruben Kwant Holwierde 1604 DW7GGWZ
90 26:54.0 25:41.3 Martin Stoppels Appingedam 2079 DW7275V
91 26:56.9 26:31.2 Kirsten Arntzen Appingedam 1518 DR8R3E4
92 26:58.8 25:55.9 Louiza Bouayad Appingedam 1541 DK6BZRC
93 26:59.9 26:55.2 Jacob Kammenga Appingedam 1590 DW2BYM3
94 27:03.5 26:37.6 Saskia Swieringa Veendam 1450 DK9058F
95 27:04.8 26:56.8 Bianca Boerema Appingedam 1701 DW8TYCA
96 27:05.9 26:18.9 Kim van Dijk Appingedam 1410 DR1PXS6
97 27:05.9 25:27.7 Jan Nieuwenweg Bierum 2054 DT4XGKR
98 27:13.0 26:15.2 Theo van der Geest Borger 1415 DW5VCS4
99 27:19.0 26:56.3 Tamara Draijer Appingedam 1412 DG5TNC6
100 27:19.9 26:55.5 Kea de Groot Appingedam 1417 DR9MZSP
101 27:22.1 26:29.5 Moniek Kamphuis Siddeburen 1592 DK4AD7E
102 27:29.6 26:06.7 Jur Nepperus Uithuizen 1624 DW03C6V
103 27:32.1 26:56.1 Jaap Smedes Wagenborgen 1445 DG7632P
104 27:34.7 26:10.3 Tirza Boerma Delfzijl 1532 DW000YH
105 27:36.8 26:06.0 Herman Boerema Appingedam 1964 DT2AK01
106 27:37.4 26:51.8 Arjan Smit Appingedam 1846 HZ3FGPD
107 27:40.4 26:00.1 Anne de Jong Amsterdam 1861 DA3X2PR
108 27:41.0 25:53.7 Ronald Kampinga Enschede 1593 DT4XGRX
109 27:46.5 27:09.9 Henk van der Vlis Appingedam 1459 HD9F16B
110 27:49.8 27:23.9 Esther Huisman Appingedam 1702 DK97NSW
111 27:52.7 27:19.0 Hilbrand Kamphuis Appingedam 1425 DF4ENS5
112 27:59.2 27:28.5 Esmond van Twuyver Wagenborgen 1455 DG1T9GF
113 28:00.9 27:28.9 Magda Schreuder Oosterwijtwerd 1443 DW72H78
114 28:01.9 27:41.3 Lisanne Beuker Delfzijl 1523 DK1HWZ7
115 28:04.3 26:57.1 Bernhard Bronsema Appingedam 1547 DW72P99
116 28:05.4 27:05.4 Gea Rouppe Appingedam 1439 DW704YB
117 28:07.1 27:37.5 Bertha Kort Appingedam 1429 DK9MT3E
118 28:11.0 26:39.3 Jan Hovius Zuidhorn 1422 CH16630
119 28:16.1 26:39.9 Henny Vernooy Appingedam 1680 DX8K5KA
120 28:16.3 27:16.0 Kor Bron Groningen 1406 CE12699
121 28:16.6 27:01.5 Ingeborg Bosma Wagenborgen 1540 DR786KG
122 28:17.4 27:38.2 Martijn de Boer Delfzijl 2062 DK4DR4G
123 28:18.1 27:34.5 Kevin Bergsma Termunterzijl 1522 DK78VMY
124 28:19.5 27:40.8 Okko Venema Sappemeer 1457 DW7F7HN
125 28:22.6 26:42.4 Henk Roossien Amersfoort 1649 DA0YE1Y
126 28:28.5 27:26.7 Hennie de Vries Delfzijl 2061 HT9DMAW
127 28:30.3 28:10.3 Romy Noordhof Appingedam 2055 DW2CYWE
128 28:30.5 27:33.3 Hilda Blitterswijk Delfzijl 1402 DM93B9E
129 28:31.2 26:53.3 Gerhard Noordhof Appingedam 2053 DW5VM2P
130 28:31.2 28:12.3 Arne Hofstede Appingedam 2071 DT2EE7H
131 28:32.3 28:08.4 Marike Doddema Hoogeand 2132 DT24BRR
132 28:33.0 28:14.6 Roelinde Benes Farmsum 1521 DN8BF3M
133 28:39.8 27:51.6 Wietse de Boer Ten Post 1530 DT2EV1B
134 28:41.4 28:36.7 Ingrid Snijder Harkstede 1664 DW7W409
135 28:47.2 28:43.1 Vera Rozeboom Delfzijl 1651 DA57E08
136 28:49.2 27:55.6 Dineke Srowig Appingedam 1667 DT24YHA
137 28:49.3 28:28.2 Peter Kragt Groningen 1799 DK919YR
138 28:49.7 27:28.7 Henny Meijboom Holwierde 1848 HG2FC4V
139 29:04.3 28:10.2 Freek Reitsema Wirdum 2067 DY44ZMC
140 29:05.0 28:28.6 Maria van der Werff Groningen 1690 DR1Z30H
141 29:08.5 28:37.7 Henriet Bronsema Appingedam 1546 DW5WHX1
142 29:09.4 28:57.5 Arjan Oosterhuis Appingedam 1632 DK9V1RY
143 29:11.4 27:49.4 Agnes De Koning - Hovingh Delfzijl 2128 DX6SNME
144 29:11.8 28:50.1 Albert Mulder Appingedam 1622 DW74N5F
145 29:12.7 28:32.4 Abe Kampen Middelstum 1591 DT46NS1
146 29:18.0 29:09.7 Marjan Huitsing Delfzijl 1953 DW3B11B
147 29:19.6 27:56.7 Jakob Werkman Delfzijl 1463 DW04WZZ
148 29:26.4 28:36.7 Aalf Wicherts Delfzijl 1695 DW6XNNY
149 29:26.7 29:01.9 Ria Tuinstra Groningen 1454 DG168EZ
150 29:31.6 28:42.7 Annie de Boer/wicherts Ten Post 1531 DW0G8G3
151 29:33.4 28:53.6 Riëtte Rijpma Uithuizermeeden 1645 DW4D04V
152 29:33.6 28:54.1 Pauline Stratingh Delfzijl 1670 DM228NA
153 29:34.0 28:47.9 Anje Zeilstra Oosternieland 1465 DK5CVPK
154 29:36.0 28:30.2 Wies Groothof Ten Post 1844 DW2BNZZ
155 29:41.8 28:09.0 D.m. Hoorntje-Baar Delfzijl 1580 DK89T2G
156 29:43.7 28:56.8 Suze van de Lijke Groningen 1954 DK7GM73
157 29:44.4 28:31.3 Jan Agter Delfzijl 2106 DA0YCZT
158 29:46.0 28:59.6 Anneke Krijger Uithuizermeeden 1432 HR6NWTP
159 29:47.1 29:17.1 Klaziena van Twuyver-Godlieb Wagenborgen 1456 DA2WGF9
160 29:49.0 29:45.6 Paulien Nuiver Appingedam 1629 DW5437X
161 29:50.1 28:58.3 Linda de Groot Appingedam 1956 DA5PHCD
162 29:50.3 28:58.8 Annet van Dortmunt Appingedam 1957 DK3FE0S
163 30:01.4 29:53.0 Gerda Klijn Delfzijl 1427 CE03717
164 30:02.3 29:20.6 Annefloor Heida Groningen 1573 DK4VTMB
165 30:04.1 29:41.8 Harry Middeljans Appingedam 1435 DR1NYY1
166 30:04.1 29:31.3 Heika Heidekamp Stadskanaal 1421 DW0P18H
167 30:04.7 29:42.1 Anja Middeljans Appingedam 1617 DW4K3FZ
168 30:05.7 29:08.8 Marja Pater Appingedam 1436 DW7R2VC
169 30:06.9 29:13.2 Marietje Visker Appingedam 1458 DR02DZB
170 30:07.2 28:47.0 Tineke Van Dijken- Bakker Appingedam 1675 DK9PZY8
171 30:07.9 28:47.6 Aletta Hektor Appingedam 1575 DK4AS1P
172 30:10.5 29:00.6 Roelof Gort Appingedam 2112 DW6TS2G
173 30:12.4 30:01.5 Ida Zoutman Appingedam 1699 DT4X1R8
174 30:13.0 29:18.4 Helena Planting Wirdum 2066 DM980YR
175 30:14.8 29:57.4 Elzo Bol Ten Boer 1535 DT4XVS2
176 30:15.9 30:09.1 Annelies Bos Appingedam 1536 DY695GC
177 30:19.8 28:30.9 Monique de Kort Appingedam 1601 DK78RKV
178 30:20.5 28:54.4 Siepko Scheper Slochteren 1440 DY2VZFY
179 30:20.6 29:04.0 Rene Westerdijk Appingedam 1694 DF88C39
180 30:22.2 29:31.4 Loek Thon Appingedam 1671 DW6BWGG
181 30:23.5 30:03.1 Jessica Beuker Delfzijl 1525 DK93B9S
182 30:23.6 29:32.5 Linda Broekmans Appingedam 1405 DK1WY5P
183 30:24.4 30:04.3 Bodeane Bronsema Appingedam 1548 DY51D4A
184 30:25.6 28:31.3 Laura Vos Veendam 1462 DK1DT7C
185 30:26.6 29:25.4 Lammert Wolthuis Appingedam 1697 DT2A0SD
186 30:27.3 29:03.7 Liselore Werkman Delfzijl 1692 DT24H6W
187 30:29.3 28:47.3 Lars de Jong Delfzijl 2109 DW76EBC
188 30:29.9 30:16.6 Klaas Van Der Ploeg Bedum 2246 CH16879
189 30:30.0 28:48.7 Jorn Vast Delfzijl 2059 DT2EASE
190 30:30.0 29:44.3 Laura van Delden Appingedam 1555 DT2SG5X
191 30:31.0 29:48.5 Hendrikus Bruggink Appingedam 1550 DT4RCT3
192 30:31.8 29:23.2 Sandy ten Hove Delfzijl 2113 DR1AECK
193 30:32.0 29:23.5 Peter Nugteren Delfzijl 1961 DY51FXY
194 30:33.8 29:51.5 Baukje Wagenaar Groningen 1684 HG256CZ
195 30:44.4 30:12.9 Mieke Scheper Appingedam 1441 DR75VWR
196 30:49.7 30:14.0 Stoffer Klungel Appingedam 1965 DY7CCP1
197 30:56.3 29:23.9 Cisca Barsingerhorn Woldendorp 1401 DR1PMPF
198 30:58.7 30:00.1 Henny Hazenberg Kropswolde 1420 CB98377
199 31:00.4 30:44.7 René ten Hove Holwierde 1582 DX6SCB1
200 31:04.3 30:24.5 Saskia Haak Ten Boer 1566 DT24HAT
201 31:05.2 30:17.1 Ineke Kamps Tripscompagnie 1718 DK1PS7S
202 31:06.8 29:57.1 Joyce Stel Groningen 1669 DT2E3ET
203 31:06.9 29:53.5 Heleen van Houten Huis Appingedam 1581 DW04B96
204 31:07.4 30:47.7 Bedamram van der Krieke Appingedam 2070 DY99D3G
205 31:11.1 29:54.7 Linda Delger Veendam 1713 DW7XR8N
206 31:11.5 30:42.4 Miena Slagter Holwierde 1661 DY7730X
207 31:13.4 29:22.3 Martin Vos Muntendam 1460 DK7SEYZ
208 31:18.1 30:43.5 Wim Adema Sappemeer 1856 DK78VA7
209 31:18.3 30:13.2 Trijnie Doornbos Appingedam 2220 DM4K9DG
210 31:19.5 30:31.8 Anita Griep-Nienhuis Appingedam 2002 DW0NVGR
211 31:23.4 30:37.5 Irene Lulofs Appingedam 1612 DK7Y7M1
212 31:30.1 30:46.0 Marcel Sinot Appingedam 1496 DK8HWPR
213 31:33.4 29:45.3 Gerben van Dijk Appingedam 1557 DA5HF1B
214 31:33.8 30:24.1 Margriet Meertens Scheemda 1615 DW5BKFE
215 31:34.3 31:02.8 Antje Bos Meedhuizen 1537 DT4R1HN
216 31:37.0 30:06.7 Jakob Leeuwen Leek 2072 DK78FH2
217 31:40.5 29:47.7 Maarten Jalink Groningen 2084 DG16GWF
218 31:45.3 29:58.9 Hendrik Jan Smeding Delfzijl 1662 DR0H6F8
219 31:45.3 29:55.7 Carmen Aardema Delfzijl 1516 CH51296
220 31:45.6 29:55.7 Brenda Kuper Appingedam 1603 DW521BX
221 31:47.4 31:05.9 Gabriele Vroom Delfzijl 1682 DZ40TCX
222 31:47.8 30:04.3 Gerri Miedema Drachten 2078 DR8RWWG
223 31:50.3 30:34.4 Sanne Kort Groningen 1599 DR015BR
224 31:52.1 30:21.5 Herman Rouppe Appingedam 1650 DW04PZ2
225 31:54.9 30:08.9 Richard van der Wal Delfzijl 1685 DK7YB5B
226 31:55.7 31:22.5 Heleen Scheen Sappemeer 2145 DA7097T
227 32:02.4 30:59.8 Auke Reinders Delfzijl 1959 DX9VXGK
228 32:14.0 31:02.1 Evelien Bos Hostert 1538 DK7WX1K
229 32:14.1 31:02.1 Liesbeth Everts Hostert 1562 DF8KVM2
230 32:16.2 30:27.1 Susan de Kort Appingedam 1600 DT4XWKM
231 32:17.2 30:32.6 Elle Lakamp Appingedam 1607 DA5699G
232 32:18.0 32:03.5 Anne Koster Scheemda 1430 DW6W1N8
233 32:18.2 32:03.7 Ellen Koster - Van Der Gaag Scheemda 1431 DG7SFZ3
234 32:18.9 30:33.7 Els van der Veen Delfzijl 2052 DW6XCD2
235 32:19.2 32:01.6 Wina Hoekstra Leeuwarden 1578 DW72Y7V
236 32:22.7 31:20.7 Berber Werkman Appingedam 1693 DW7G6B3
237 32:22.9 31:38.5 Barry Jager Appingedam 1587 DW557BM
238 32:32.8 32:22.5 Hilde Hekkema Appingedam 1574 DW0MFEE
239 32:34.2 31:41.8 Kees Broeksema Appingedam 1545 DR1NWAK
240 32:39.3 30:51.1 Anja Venhuizen Appingedam 1678 DG1GZ43
241 32:45.0 31:52.1 Truus Bakker Holwierde 1703 DN8Z513
242 32:48.2 31:29.8 Ria Keijzer Appingedam 1595 DK93W2H
243 32:50.1 32:06.9 Evelyn Sissingh Haren 1658 HD93N46
244 32:55.5 32:21.1 René Schiebergen Groningen 1652 HD7FKG9
245 32:56.2 32:21.4 Kim Schuitema Delfzijl 1952 DM4KCNS
246 32:57.0 32:49.9 Bianca Drenth Muntendam 1560 DW5RZ7B
247 33:01.0 32:31.0 Krista Visscher - Bouwman Woldendorp 1681 DW7FZC3
248 33:01.4 31:07.9 Marleen Jalink Groningen 2146 DW7GTMB
249 33:02.0 32:19.9 Geke Bruggink Groningen 1408 HW4BFPT
250 33:05.0 32:45.2 Janneke Dijkema Appingedam 1558 DF4VS76
251 33:05.5 32:45.8 Herma Guske Appingedam 1418 DN4C8W4
252 33:09.8 31:54.1 Wilanka Zeemering Leeuwarden 1838 DK6B3VF
253 33:13.9 32:17.6 Gerard van Heuveln Appingedam 1576 DR339ZB
254 33:14.0 32:17.6 M.l. Havinga Appingedam 1571 DW74EPV
255 33:14.8 32:03.1 Jeannette Koops Zuidbroek 1796 DM4K6PB
256 33:15.2 32:03.1 Eva Lalkens Appingedam 1608 DW7PV5F
257 33:16.6 31:49.5 Rieks Rubingh Groningen 2250 DR1W1F7
258 33:21.8 33:05.4 Maaike Pestman Groningen 1637 DA0ESPB
259 33:23.0 32:52.6 Janneke Kammenga Appingedam 1424 DW3TBND
260 33:31.8 33:01.9 Tineke Vulto Appingedam 2058 DT24874
261 33:35.1 33:07.3 Arie Spakman Delfzijl 1447 DX6S394
262 33:38.0 33:02.8 Lucas Kamps Scheemda 1719 DN7N05W
263 33:38.3 33:02.4 Ineke Kamps-Robertus Scheemda 1594 DA8AT6P
264 33:40.5 32:26.5 Bianca Van Der Locht Amersfoort 1674 DW4K49D
265 33:58.7 32:35.3 Sylvia Nepperus-Kooi Uithuizen 1625 DW2296X
266 33:59.2 32:35.6 Jenny Schutter Bedum 1655 DR30518
267 34:07.4 33:31.9 Bien Serfhos Bedum 1444 DA6F83F
268 34:08.2 33:57.3 Anne Weessies Appingedam 1688 DW6T20D
269 34:14.3 33:20.6 Ellen Steenhuis-Bosma Spijk 1448 DW0NCT2
270 34:18.7 32:58.7 Wim-Jan Rondhuis Appingedam 1647 DW66AB8
271 34:25.7 33:48.0 Laura Postma Appingedam 1642 DZ8CBXC
272 34:26.7 33:48.2 Hans Postma Appingedam 1641 HG22XF3
273 34:27.7 33:26.2 Marianne Klat Delfzijl 1597 DR3SMG2
274 34:28.1 33:26.3 Jan Klat Delfzijl 1598 DT2AZGP
275 34:34.6 33:43.0 Saskia Battjes Appingedam 1520 DA5EHGT
276 34:37.9 33:03.8 Sandra Zwart Delfzijl 1852 DW669KR
277 34:39.7 33:05.4 Irene de Waal Delfzijl 1851 DW04RV8
278 34:48.5 33:42.6 Michael Schuring Appingedam 1654 DA50F7H
279 34:50.3 34:13.1 Naam Onbekend Appingedam 641 DW1B846
280 34:55.5 34:10.5 Yvonne Lueks Loppersum 1611 DW2K8PW
281 35:03.5 33:42.9 Siny Bosker - Heinneman Loppersum 1860 DR1SGEA
282 35:09.8 34:11.4 Kris Vasse Borger 1676 DZ24EDG
283 35:11.9 33:31.2 Rianne Slagter Delfzijl 1659 DW4KB02
284 35:12.2 33:29.6 Liseth de Weerd Appingedam 1686 DW6T2MT
285 35:12.9 33:29.5 Daniel Bisschop Appingedam 1526 DA61SFM
286 35:14.3 34:16.5 Jutta Hillebrand Appingedam 2063 DZ2CZ16
287 35:18.5 34:45.4 Gieneke Haddering Buinen 2232 DK7H64E
288 35:27.0 34:18.2 Anjo Huizinga Appingedam 1789 DM22BPT
289 35:29.5 35:14.5 Marjan Weijenberg Uithuizermeeden 1689 CD46678
290 35:33.7 34:53.3 Tonnis Leeuwis Nieuwe-Pekela 1722 CH56428
291 35:36.6 34:08.0 Jan Dirk Burggraaf Groningen 2133 DW46K52
292 35:46.4 35:32.9 Levy Brouwer Groningen 1549 DT2CZYE
293 35:50.5 35:11.3 Jeanet Edelkoort Middelstum 1413 DW2KCEX
294 35:56.8 34:35.6 Ellen Hansen Midwolda 1419 DW1BCAH
295 35:59.6 35:34.3 Allegonda Hollander - Van Marum Appingedam 1970 DY5Y9ZY
296 36:02.9 35:19.6 Ina Sissingh Haren 1657 DW70P4G
297 36:16.1 35:38.5 Leentje Scholtens Muntendam 2130 DW3T18R
298 36:42.0 35:59.2 Kevin de Groot Delfzijl 1565 DW1B3K2
299 36:42.4 35:07.4 Maria Zuidema Loppersum 1700 DW5FZ5P
300 36:47.2 35:57.8 Lidy Lenferink Groningen 1610 DW6TVBX
301 36:47.2 35:57.9 Karlijn Mulder Groningen 1620 DW0CKEN
302 36:48.0 35:11.0 Patricia Kemper Siddeburen 1596 DK3FABY
303 37:28.2 36:22.9 Rob Schilling Appingedam 1442 DR3K6Y1
304 37:29.3 36:22.7 Aukje Rondhuis Appingedam 1646 HD985PK
305 37:38.6 36:52.2 Froukje van der Zwaag Spijk 2212 CH56710
306 37:41.7 36:10.6 Dunja Vermeulen Delfzijl 1679 DA2M6HA
307 38:10.3 37:06.6 Sieka Heemstra Delfzijl 2205 DR0241P
308 38:14.2 36:39.6 Meta Meulenbelt Borgsweer 1616 DA7TBS6
309 38:18.0 37:14.3 Alice Bakker Almere 1400 DY7RZHT
310 38:47.0 38:36.1 Jacqueline Janssens Appingedam 1588 DW5BSW4
311 38:47.4 38:36.8 Deborah Rengrengulu Groningen 1644 DW4XC5A
312 38:51.6 37:45.3 Rianne Clevering Appingedam 1551 DW2KDPP
313 38:59.9 37:53.8 Marjanne Bos Appingedam 1539 DK1B7S2
314 39:50.4 38:27.9 Ellen Ungersma Groningen 1673 DK73DD6
315 40:56.3 39:53.3 Francy Pleij Groningen 2081 DW5WCCK
316 40:56.4 39:42.9 Dietie Groenhagen Delfzijl 2057 DG1TPD5
317 43:52.6 42:28.7 Rina Rondhuis-Jonkman Appingedam 1648 DW55VAE
318 45:05.3 43:23.8 Linda Geboers Delfzijl 1414 DY766V5

Recreanten 10km

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 40:32.5 39:50.7 Ruben Danhof Loppersum 1776 DK1PSY4
2 41:18.8 41:17.4 John Meedendorp Delfzijl 1723 DY7TV03
3 41:46.7 41:44.5 Marco Schuur Midwolda 1741 DW2MXG7
4 42:10.7 41:44.7 Ruud Zwinkels Harkstede 2139 DW5XF1A
5 42:37.6 42:33.7 Peter Trof Appingedam 2012 DR82674
6 43:03.1 42:30.5 Andre Smit Hoogezand 1743 DY510A4
7 43:50.0 43:31.6 Ewald Hofstede Appingedam 2069 DW3V56B
8 43:52.0 43:38.2 Michiel van Spaandonk Tjuchem 1823 DK5XM6A
9 44:01.4 43:35.5 C. Ketelaar Winschoten 2138 DW70TRH
10 44:05.9 43:38.3 Hans Hoekman Appingedam 1716 DR624TG
11 44:34.1 43:52.3 Bart Klasens Delfzijl 1792 DZ0KZT1
12 44:40.1 44:36.2 Lysette Schimmel Schildwolde 1736 DG48MSN
13 44:55.8 44:18.1 Bernard Apol Loppersum 1767 DW038M8
14 45:00.9 44:11.0 Dennis Wieringa Delfzijl 1837 DR86NVH
15 45:01.8 44:46.4 Frank Molema Groningen 1806 DW2420D
16 45:02.0 44:47.2 Wiebren de Jong Appingedam 1757 DW5G06Y
17 45:12.1 44:20.5 Gerard Postma Groningen 1731 DA98RNB
18 45:28.8 45:08.2 Michel Schoonhoven Winschoten 1818 DW03KC2
19 45:31.7 45:19.0 Johan Weijenberg Uithuizermeeden 1834 DW431SG
20 45:39.7 45:38.3 René van der Duin Appingedam 1779 DA5R4HP
21 46:00.4 45:59.3 Eric Borst Appingedam 1773 DA59RMR
22 46:19.6 45:21.2 Rob Beikes Wildervank 1845 DW4KYRY
23 46:40.7 46:37.3 Patrick Battjes Schildwolde 1769 DR0GWZS
24 46:53.7 46:05.6 Eduard Heine Groningen 1785 DK62X01
25 47:27.9 46:10.6 Johan Hektor Grootegast 1786 DW6WS5Z
26 47:30.5 47:08.9 Marcel Stoppels Appingedam 1825 DA3B78G
27 47:45.0 47:27.5 Michel Mooiman Ten Boer 1727 DW5WF4Y
28 47:49.5 47:05.4 René Rijploeg Uithuizermeeden 1734 DX1SFV4
29 47:50.4 46:45.6 Lex Doornbos Groningen 2221 DR9XXS3
30 47:52.3 47:03.8 Rene Pinkster Hoogezand 1812 DW0P67C
31 47:53.7 47:39.6 Robert-Jan van Willigenburg Alteveer 2236 DW4GW7T
32 47:59.7 47:38.9 Daniel Kragt Groningen 1800 DK1M15N
33 48:14.3 47:55.0 Bas Huseman Groningen 2213 DK1DTAR
34 48:36.2 48:14.5 Wilma Jansen Groningen 2015 DM2WSZ1
35 48:41.8 48:29.7 Philip Pruim Groningen 2017 DW0TMRS
36 49:05.9 49:00.3 Michel Olling Hoogkerk 1809 DW5W4S3
37 49:06.5 48:52.8 Dunja van Willigenburg Alteveer 2237 DK1P71E
38 49:13.2 48:06.5 Dirk J. Heun Appingedam 2000 DY5HPR4
39 49:13.6 47:49.7 Abraham K van Oost Drachten 1729 DN2YTYK
40 49:16.4 48:27.4 Richard de Vries Ten Boer 1847 DW7P623
41 49:20.9 49:07.9 Nico Sikkema Uithuizermeeden 1656 DY77N49
42 49:24.2 49:06.3 Douwe Bosker Appingedam 1774 DW7F5WT
43 49:55.6 48:55.5 Thomas Lueks Groningen 1803 DW6RRTP
44 50:13.3 48:58.5 Henk Nieuwenhuis Nooitgedacht 1808 DW0N63K
45 50:13.3 48:58.7 Lars Ongering Groningen 1810 DY5HY8D
46 50:25.3 50:18.5 Arjen Klopstra Veendam 1793 HT9V7Y6
47 50:37.0 49:46.4 Ron Leeman Ten Post 1802 DW6GGCV
48 50:42.4 50:15.6 Tonny Hoorndijk Appingedam 1717 DW554ZS
49 50:53.3 50:02.7 Dick Vries Appingedam 1833 HG220RX
50 51:07.8 50:17.3 Ronald van Dijk Breda 1777 DW66FXP
51 51:14.1 50:23.9 Jurgen Albers Leer 2123 KX8XN17
52 51:27.8 51:10.8 Tom Snijder Bedum 1744 DY74BG3
53 51:43.3 51:40.5 Dolf Rolf Veendam 2074 DW2CMCX
54 51:44.8 50:25.4 Matheus Bleeker Groningen 1704 DZ40XEA
55 51:47.1 50:00.7 Jack Haaijer Uitwierde 2222 DZ40M8D
56 52:12.5 50:50.0 Jaap Brondijk Drachten 1710 DW0F0VN
57 52:17.2 51:33.6 Gert Bralten Appingedam 1709 DW04523
58 52:18.5 51:49.7 Tineke Droogsma Appingedam 1714 DK4VA73
59 52:36.1 52:19.1 Pieter Bottenberg Appingedam 1775 DW235X9
60 52:38.0 51:45.5 Lisette van der Weerd Alteveer 2129 DW0MPCT
61 52:41.0 52:12.5 Fokko Schrikkema Hoogezand 1739 DA3K02K
62 52:41.1 51:51.5 Maaike van der Werf Woltersum 1835 DW7FKDW
63 52:48.6 52:47.6 Richard Scheper Groningen 1817 BC75924
64 52:55.5 51:34.0 Epko Bleker Holwierde 1772 DW23H6M
65 53:04.6 51:37.1 Linda Kuiper Groningen 2251 DW5T6D6
66 53:12.6 52:12.5 Jeroen de Man Appingedam 1804 DY70HXT
67 53:13.5 51:33.0 Willem Jan Stuut Culemborg 1827 DK9PF4R
68 53:14.3 53:13.9 Hugo Bijleveld Appingedam 1960 DW4TEEK
69 53:25.6 53:20.4 Tina Koens Hoogkerk 1794 DR0T6FB
70 53:51.0 53:19.9 Herman Kort Ten Boer 1797 DG115MZ
71 53:51.2 53:41.9 Bas Reinders Appingedam 1733 CD15309
72 54:10.7 52:42.8 Johan Blik Scheemda 1705 DW05S9Z
73 54:17.3 54:01.4 Hans Alberts Ter Apel 1766 DY77SBW
74 54:18.7 52:37.5 Patrick Smid Veendam 1821 DW54F2W
75 54:30.9 52:59.2 Ito Zuidhof Siddeburen 1748 DG7AC8V
76 54:34.0 53:21.3 Wim Meinders Appingedam 1966 DK1TMPG
77 54:34.3 53:21.3 Jeanette Scheven Appingedam 1853 DY5HN66
78 54:37.2 52:45.2 Erik Douma Den Haag 1778 DK5XWRY
79 54:37.7 53:10.0 Thea Blik Scheemda 1706 DA2TX27
80 54:41.0 53:13.6 Koos van Koldam Farmsum 2207 DA3SKYH
81 54:48.8 54:20.0 Geert Stokebrook Finsterwolde 1824 DA3EBBN
82 54:51.3 53:54.3 Jan Medema Appingedam 1805 DK5CSV2
83 54:56.0 53:13.0 Naushad Sewbalak Delfzijl 1820 DT2AWYN
84 55:01.7 54:07.7 Christiaan Rene Janse Axel (zeeland) 2065 DZ2CHZ3
85 55:15.9 54:20.3 Mohammed Ilias Bouayad Appingedam 1542 DW7W8B1
86 55:17.0 53:59.3 Niels Wieringa Leek 1836 DY6Z3KD
87 55:24.4 53:53.2 Rypke Procee Drachten 1732 DR77E2A
88 55:29.2 53:43.5 Heine Huizinga Delfzijl 1788 DW7X9ZW
89 55:40.1 55:01.6 Gert Telgen Muntendam 1745 DW0FKVD
90 55:40.7 55:12.5 Otto Albeda Appingedam 1958 DW1T052
91 56:18.6 55:55.3 Erik Tammeling Loppersum 2082 DW71SS2
92 56:20.8 55:50.0 Dita Norden Appingedam 1728 HR75NTH
93 56:26.9 55:48.3 Anjo Kiel Appingedam 2009 DW5XHYP
94 56:29.3 55:10.7 Johan Smit Groningen 2077 DM9YMFR
95 56:34.5 56:01.5 Simone Arkema Vleuten 1768 DK9ME9Z
96 56:35.3 56:12.0 Johan Verhoeven Stadskanaal 1857 HM2WSER
97 56:39.5 56:01.9 Annemieke Nieuwhof Zuid 2119 DZ46WXS
98 56:49.2 56:25.3 Jan Luikens Stadskanaal 2014 DW5E8BC
99 56:49.7 55:53.4 Erlin Nieuwenhuis Heiligerlee 1967 DR10GKK
100 57:03.5 56:13.6 Karel Mulder Groningen 1807 DM93GGH
101 57:10.7 55:31.5 Jenny Veen Westerlee 2226 DW39EYP
102 57:17.2 56:58.5 Jan Santing Delfzijl 1815 DR3M3DG
103 57:23.7 57:02.0 Martina Mak - Beukema Groningen 1859 DR3005K
104 57:27.8 55:49.9 Andre Scheltens Groningen 1816 DW0X4W3
105 57:33.9 56:16.3 Eppo Bulten Delfzijl 1725 DK30VKZ
106 57:51.4 57:24.2 Petra de Veen Appingedam 1831 HR3TKGC
107 57:55.3 56:46.2 Tjaart Wals Delfzijl 2003 DK7G05B
108 58:23.1 57:55.4 Anneke Mulder Woldendorp 2056 DW4B8XY
109 58:23.8 57:49.3 Wilhelm Meinen Aurich/duitsland 1724 DN1T171
110 58:26.2 57:54.0 Nienke Heidekamp Stadskanaal 1841 CE06818
111 58:30.8 57:58.7 Sabine Schreuder Oosterwijtwerd 1737 DK48TDZ
112 58:43.9 58:05.5 Janny Schuurman Loppersum 2060 DK64B23
113 58:45.9 57:20.6 Willem Voos Hoogezand 1832 HT9VA26
114 58:48.8 57:09.9 Paul de Haan Gasselternijveenschemond 1783 DZ2E89G
115 58:51.4 57:31.6 Jos Hansen Middelbert 2142 DA3KNFF
116 58:54.7 57:43.6 Bram Everts Hostert 1780 DK891WC
117 59:23.4 58:40.5 Geert Wibrink Sappemeer 1746 DW5TZBE
118 59:35.0 57:42.4 Robert Jalink Winschoten 2147 DF7KX2B
119 59:38.9 58:12.7 Alex Kortink Slochteren 1798 DK1MMMW
120 59:44.8 58:15.9 Douwe Zijlstra Appingedam 1840 DK6BFTS
121 59:45.3 59:06.6 Ronald Bijmolt Bennebroek 1771 DW1YWF6
122 59:54.8 58:43.3 Siert Everts Hostert 1781 DM1CP0M
123 1:00:13.2 59:49.3 Harold Tammeling Loppersum 1828 DK4HP7R
124 1:00:18.7 59:55.7 Marian Slim Veendam 1742 DW99SSB
125 1:00:28.0 1:00:04.4 Magda Romp Veendam 2083 DM14PCK
126 1:00:55.4 1:00:50.9 Pieter Haan Delfzijl 1715 DY19YC1
127 1:01:03.5 59:47.7 Wim Zeemering Appingedam 1839 DA0V2NH
128 1:01:31.2 1:00:32.1 Renske Linstra Appingedam 2202 CG45638
129 1:01:39.0 1:01:07.9 Trees Schreuder Oosterwijtwerd 1738 DW7MBM8
130 1:01:58.4 1:00:18.5 Titia Stuut Culemborg 1826 DK9MZ7K
131 1:02:19.3 1:01:18.3 Martin Mastebroek Assen 2076 DY706MD
132 1:02:31.0 1:01:03.1 Ilse Hoekman Groningen 2016 DY77X8M
133 1:02:37.3 1:02:26.0 Elias de Haan Hoogezand 2148 DY0FX9T
134 1:02:40.5 1:02:06.4 Ralf Schulze Aurich/duitsland 1740 DA5CEAX
135 1:02:43.6 1:00:58.3 Jelle Bootsman Westerlee 2126 DW056YB
136 1:02:49.9 1:01:16.1 Esther Ubels Delfzijl 1829 DW5BT3X
137 1:02:50.1 1:01:15.7 Roelf Beishuizen Delfzijl 1770 DW2GG5F
138 1:02:50.9 1:01:17.1 Menno Ubels Delfzijl 1830 HT9VBA8
139 1:03:22.1 1:01:35.4 Frits Huizen Delfzijl 1586 DK5CZ47
140 1:03:25.9 1:01:40.7 Christina J Fambrene Appingedam 1782 DR7MHRF
141 1:03:27.8 1:02:13.8 Ger De Vries Delfzijl 1950 DW6XTFA
142 1:05:39.4 1:04:45.3 Dineke Kok Delfzijl 1720 DK4HK3K
143 1:07:07.3 1:05:50.4 Willem van den Dool Stromberg (de) 2006 DW3Y2MK
144 1:07:33.5 1:06:04.3 Douwe Oppewal Groningen 1811 DW43T9B
145 1:16:27.3 1:15:05.5 Willeke Buiter Delfzijl 1711 DW0C0N2
146 1:18:50.9 1:17:25.0 Henk Keen Groningen 2208 DA8X6A2
147 1:18:51.3 1:17:25.5 Gerrie Dirks Groningen 1962 DY709Y5

1K Runaway 7jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 04:16.9 04:16.3 Alec v.d Ploeg Appingedam 572 DZ17395
2 04:36.6 04:36.6 Max van Streun Appingedam 567 DG2F0RM
3 04:36.6 04:36.6 Dylan Smit Appingedam 565 DG5FVY3
4 04:38.8 04:38.7 Bram Schuitema Appingedam 564 DG2N82X
5 04:50.0 04:48.9 Jeymi Brian Godlinze 581 DG2FZEV
6 04:53.5 04:53.2 Diederik Albeda Appingedam 578 HD94GYX
7 04:54.5 04:54.2 Matthijs Wieringa Holwierde 571 DZ17PAN
8 04:55.6 04:54.7 Bjorn Venhuizen Nijmegen 570 DZ6M208
9 04:55.7 04:54.5 Jort Tiesma Appingdam 577 DG2FXGV
10 04:57.8 04:56.6 Leon Everts Hostert 554 DZ101VG
11 04:57.9 04:56.8 Elroy Benjamins Appingedam 550 DG4VRPZ
12 05:04.0 05:02.6 Jordy Ram Appingedam 580 DZ108EW
13 05:04.2 05:03.0 Tom de Groot Appingedam 556 HD98BNG
14 05:05.3 05:04.8 Roy Rozema Appingedam 563 DG2NTV3
15 05:10.6 05:08.9 Jesse Thie Appingedam 568 DZ171MH
16 05:11.9 05:10.7 Milan Kamminga Appingedam 560 DZ10M78
17 05:14.4 05:12.9 Jelle Bokma Appingedam 551 DG2N3KK
18 05:20.1 05:19.3 Kenneth Huisman Appingedam 558 DG4VWAK
19 05:20.9 05:20.0 Daniël Trautmann Appingedam 569 DG4V6PV
20 05:34.9 05:34.2 Damien van Timmeren Delfzijl 574 DZ1M2F9
21 05:38.5 05:37.6 Martijn Groen Delfzijl 555 DG6034W
22 05:52.3 05:50.8 Marko Koolman Appingedam 573 DG2FEYS
23 05:56.9 05:56.9 Juan Meter Appingedam 576 DZ1ZAW5
24 06:09.7 06:08.5 Milan Groen Appingedam 575 DZ1MAPK
25 06:21.3 06:21.3 Youp Groothof Appingedam 557 DZ17V54
26 06:40.0 06:38.5 Kas Jager T Zandt 559 DZ1010H
27 06:48.7 06:47.0 Boris Sparreboom Woltersum 566 DZ67T9A

1K Runaway 8jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:49.8 03:47.3 Wesley Smit Appingedam 666 DZ17C8P
2 04:10.5 04:09.3 Tim Visscher Holwierde 668 DG52CNW
3 04:13.5 04:11.9 Gijs Geurtsen Holwierde 656 DZ19YKC
4 04:18.5 04:18.5 Jarne Coops Appingedam 653 DZ19KWG
5 04:24.2 04:22.2 Rowell Rondhuis Appingedam 671 DZ1HNT7
6 04:41.8 04:39.5 Ole Horsten Appingedam 672 DZ6MFTN
7 04:46.7 04:45.0 Patrick Nepperus Uithuizen 662 DG52NHP
8 04:49.6 04:49.6 Jarno Bruins Ten Boer 677 DG4HR0K
9 04:51.5 04:49.6 Jamal Kakisina Appingedam 658 HD93TH9
10 04:57.5 04:55.0 Thomas Nepperus Uithuizen 663 DZ17X2N
11 05:08.4 05:07.3 Quinten Stuut Delfzijl 673 DG2FHY5
12 05:10.2 05:08.6 Stijn Bouwman Appingedam 651 DZ1M6EN
13 05:20.6 05:19.1 Luuk Elderman Appingedam 654 DZ11W8B
14 05:23.4 05:21.4 Fons Folkers Appinfgedam 655 DZ10T3G
15 05:37.4 05:36.3 Thijmen Lamain Appingedam 660 DZ1MEVZ
16 05:40.9 05:38.7 Sharif Hassan Appingedam 657 DZ1702Z
17 05:48.3 05:46.9 Corné de Bruijn Delfzijl 652 DZ1HHRG
18 05:51.7 05:51.7 Yanick Baas Appingedam 650 DZ17NRK
19 05:53.3 05:50.2 Robert Nijboer Appingedam 664 DG5F4XR
20 05:59.1 05:56.3 Jasper Woldman Appingedam 669 DG4H7TR
21 06:08.2 06:08.2 Jamiroquai Soekadi Appingedam 667 DG5F30G
22 06:13.7 06:11.9 Thomas Venhuizen Appingedam 674 DY9CDH6
23 06:18.3 06:16.5 Jasper Schollema Appingedam 676 DG4HRZC

1K Runaway 9/10jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:33.3 03:32.5 Thomas Kwint Loppersum 770 DZ10R7C
2 03:40.8 03:40.1 Justin Martena Veendam 771 DZ10GTS
3 03:45.8 03:45.8 Ingmar Hoekstra Winsum 785 DZ1MX9F
4 03:48.1 03:48.1 Ivan Semker Groningen 784 DZ1MSGR
5 03:55.3 03:54.1 Finn van Pijkeren Middelstum 758 DZ1HYBD
6 03:57.2 03:56.5 Koen Klomberg Ten Boer 769 DZ17ZSB
7 04:01.2 04:01.2 Bouwe van Leeuwen Groningen 781 DZ6MK5Y
8 04:04.7 04:04.7 Jorrit van Assen Slochteren 751 DZ1714B
9 04:04.8 04:04.4 Roel van den Akker Oosterwijtwerd 750 HD94VRY
10 04:07.9 04:07.4 Tim Nieland Nieuwolda 756 DG2N9Z6
11 04:09.5 04:08.1 Leon Bos Appingedam 752 DZ1MF8S
12 04:10.6 04:09.5 Robin Stoppels Appingedam 760 DZ17Z8A
13 04:10.9 04:09.9 Patrick Philips Assen 773 DZ1HEY3
14 04:12.0 04:10.7 Pascal Wieringa Holwierde 778 DG2NR79
15 04:15.1 04:14.3 Kevin Kamminga Appingedam 755 DZ178MR
16 04:16.2 04:14.6 Marco Oosterbrock Appingedam 782 DG551HR
17 04:16.4 04:16.1 Quinten Nauta Appingedam 762 DZ1HN5S
18 04:17.1 04:16.4 Stefan Groen Delfzijl 754 DZ17CFC
19 04:17.3 04:17.3 Mark de Rooy Assen 775 DG52DA9
20 04:30.6 04:29.0 Mart Ellens Appingedam 753 DZ17GAD
21 04:37.3 04:36.0 Aldo Vos Winsum 787 DZ1M2EZ
22 04:37.9 04:37.1 Damian Ferdinandus Appingedam 765 DZ17DCG
23 04:42.2 04:40.3 Jelle van der Ploeg Appingedam 774 DZ1H05W
24 04:42.4 04:40.8 Gerben Verhagen Appingedam 777 DG4HAZV
25 04:42.9 04:41.1 Sven de Wilde Wirdum 761 DZ17WWN
26 04:43.5 04:42.7 Daniel Kiel Appingedam 768 DG4H5SC
27 04:50.1 04:48.3 Corné Noordman Wagenborgen 772 DZ19Z3E
28 05:03.6 05:01.8 Damon Medema Middelstum 788 DG4HR4G
29 05:09.0 05:08.8 Patrick Twickler Appingedam 776 HD94CD5
30 05:11.2 05:09.9 Mike Oost Ter Apel 757 DZ1MZAZ
31 05:16.3 05:14.1 Pascal Pathuis Appingedam 786 DG4V34W
32 05:33.6 05:33.6 Bryan Dijkhuizen Appingedam 764 HD98TD7
33 06:00.5 06:00.5 Mergim Shabani Appingedam 759 DZ1HHE5
34 06:06.4 06:04.5 Sjoerd Bokma Appingedam 763 DG52XEC
35 06:13.4 06:12.9 Oguzhan Karatepe Appingedam 767 DZ108H1
36 06:16.5 06:14.6 Ruben Doevenvans Wagenborgen 783 DG2FKV5

1K Runaway 11/12jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:32.6 03:32.6 Seth van Driel Odoornerveen 857 DZ6MK4W
2 03:37.2 03:36.8 Julian Kruijer Delfzijl 854 DZ193TB
3 03:41.4 03:41.4 Jesse Bleeker Meeden 855 DZ17WMG
4 03:50.7 03:50.7 Bram Geurtsen Holwierde 852 HD9859B
5 03:59.5 03:59.0 Marco Hammenga Winsum 860 DZ1143R
6 04:01.2 04:00.8 Dion Nieuwhof Zuidbroek 863 DG4VN8V
7 04:27.2 04:26.9 Robin Buins Ten Boer 861 DZ17H2T
8 05:46.8 05:45.5 David Doevendans Wagenborgen 862 HD98SY2
9 06:17.9 06:17.0 Bram Boelens Appingedam 850 DZ19DZK
10 06:38.9 06:38.1 Remco van der Broek Appingedam 856 DG5F613

1K Runaway 7jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 04:19.0 04:18.7 Yara Riepma Holwierde 527 DG52ZDF
2 04:48.1 04:46.1 Cindy Oost Ter Apel 516 DZ19VZV
3 04:51.6 04:50.8 Chimène Koller Hoogland 511 DG4VH0G
4 04:57.2 04:55.5 Annemijn de Rooy Assen 518 DZ1HZ4P
5 04:59.5 04:59.0 Carmen Lulofs Delfzijl 529 DG5FT8R
6 05:03.0 05:02.2 Eva Griep Appingedam 528 DG4VB7D
7 05:12.6 05:12.6 Lieke Thijssen Spijk 521 DG4HNWP
8 05:15.6 05:15.6 Milou de Wit Appingedam 526 DG2FZZZ
9 05:16.3 05:16.3 Nienke Stoffers Appingedam 520 DG2N4XN
10 05:17.8 05:16.9 Dana Hartman Appingedam 507 DZ19HE7
11 05:28.4 05:28.2 Charlotte Veldman Houten 522 DZ19E21
12 05:35.1 05:35.1 Romy Raspe Wagenborgen 517 DG2NRS2
13 05:38.1 05:37.8 Anissa Bey Appingedam 501 DG4HRW2
14 05:41.1 05:39.6 Esmee Linstra Appingedam 512 DZ67MDE
15 05:43.3 05:41.9 Shannon van den Bos Appingedam 503 DG2NT7B
16 05:43.9 05:43.0 Cornely van Ours Godlinze 530 DG2NM0P
17 05:53.0 05:51.8 Willemijn van Calker Slochteren 505 DZ17ZWS
18 06:02.6 06:02.6 Lara Noeken Appingedam 515 DZ19HFB
19 06:08.1 06:08.1 Amanda Kiel Appingedam 508 DG2N94E
20 06:16.5 06:15.0 Janine Koller Appingedam 510 DZ11CDT
21 06:16.6 06:14.9 Elisa Bouma Appingedam 504 DZ6M9EA
22 06:23.3 06:21.8 Sterre Dijkhuizen Appingedam 506 DG5FSZC
23 06:27.4 06:26.3 Yelissa Schuthof Delfzijl 519 DZ1ZKVK
24 06:34.4 06:33.0 Nova Wenting Appingedam 524 DG52Y2Y

1K Runaway 8jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:58.0 03:57.2 Danara Stoppels Holwierde 613 DZ19MWC
2 04:25.4 04:23.6 Demi Winter Delfzijl 617 DZ1H85H
3 04:26.9 04:24.4 Floor Boonstra Wagenborgen 602 DG9FBFH
4 04:29.3 04:28.9 Quinty Martena Veendam 611 DZ17Z65
5 04:43.6 04:43.3 Coletta v.d Burgt Wagenborgen 620 DG2FD09
6 04:49.6 04:48.5 Irene Arntzen Appingedam 600 DG4VCD7
7 05:04.8 05:04.2 Lara Hoendermis Appingedam 606 HD985WF
8 05:07.3 05:05.0 Mo Verstege Appingedam 616 DG2FZG5
9 05:10.2 05:09.7 Veerle Thijssen Spijk 614 DZ17BP4
10 05:32.5 05:31.1 Lotte De Vries Appingedam 618 DZ10837
11 05:33.5 05:33.1 Nora Bouayad Appingedam 603 DZ1HBF4
12 05:34.5 05:32.7 Zoë Dijkstra Appingedam 605 DZ1MPNB
13 05:54.3 05:53.3 Iris Raspe Wagenborgen 612 DZ1MXE7
14 06:18.5 06:18.0 Aísya van Dijken Appingedam 604 DG67ZW2
15 06:21.9 06:19.6 Rosalie Beuker Appingedam 601 DZ17EZP
16 06:25.2 06:24.9 Savenne Hulck Appingedam 607 DG2NC6Y
17 06:34.6 06:33.2 Olivia Niestijl Appingedam 619 DG55VGR
18 06:42.7 06:41.6 Aslihan Karatepe Appingedam 608 DG5FVXF
19 06:47.9 06:46.7 Manon Kroeze Appingedam 610 DZ17CMB

1K Runaway 9/10jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:41.3 03:41.1 Ynte Biemans Kerkdriel 717 DZ10MZK
2 03:45.4 03:45.0 Marieke de Zeeuw Hengelo 729 HD94VAF
3 03:48.4 03:47.9 Iris Velting Dalen 726 DZ17YNF
4 03:53.1 03:52.8 Fleur Baart Bergen 730 DG2FE7E
5 04:10.8 04:09.4 Lieke Boonstra Wagenborgen 718 DZ10S83
6 04:14.3 04:12.6 Manon Tuik Holwierde 713 HD94RZP
7 04:17.2 04:17.2 Graciella Evertsz Delfzijl 703 HD98X7Z
8 04:31.4 04:30.8 Elina Ettes Appingedam 721 DG551T6
9 04:34.8 04:33.2 A�cha Hulck Appingedam 720 DZ1M362
10 04:36.5 04:35.3 Selina Hamminga Appingedam 704 DZ1M0KN
11 04:38.3 04:37.4 Lizet Drenth Wagenborgen 732 DZ1MATG
12 04:41.4 04:40.2 Adelieke Hess Appingedam 705 DG9FY9E
13 04:44.4 04:43.0 Esther van Delden Appingedam 702 HD94T4P
14 04:56.4 04:54.4 Esther Bruggers Appingedam 701 DZ10RX2
15 04:58.1 04:57.2 Desanka Stoppels Holwierde 723 DG2FXZ3
16 05:02.8 05:00.8 Myrthe Bakker Delfzijl 714 DG2NF2W
17 05:06.7 05:05.0 Lois Jager Appingedam 707 DG4HF1V
18 05:16.7 05:15.8 Jaynie Bloem Appingedam 733 HD9834C
19 05:20.5 05:19.3 Danisha Slager Appingedam 711 DG6084P
20 05:31.8 05:31.6 Nicolien Klooster Delfzijl 731 DG4HD4E
21 05:38.9 05:37.4 Charlene Dijkema Appingedam 719 DZ1YPKA
22 05:49.9 05:48.2 Lotte van Till Appingedam 724 DG4HF91
23 05:50.6 05:49.7 Mandy Uuldersma Appingedam 725 DG4V0Y6
24 05:52.1 05:50.6 Amber van Houten Appingedam 706 DG4VPT7
25 05:53.5 05:51.7 Lisa Wierenga Appingedam 727 DG9FK72
26 05:54.5 05:54.1 Sanne Smit Delfzijl 712 DZ6MEH8
27 05:57.1 05:55.3 Beau Bakker Appingedam 715 DG2NT23
28 05:58.5 05:57.0 Sarah Meijerhof Appingedam 709 DG2F7Z9
29 06:09.7 06:08.5 Kimberley Koerts Appingedam 708 DZ106AS
30 06:14.6 06:14.1 Amber Pereboom Lelystad 710 DG558PY
31 06:15.5 06:14.6 Emma Woldman Appingedam 728 DZ17H8G

1K Runaway 11/12jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:50.6 03:49.7 Marinde Schuitema Uithuizen 806 DZ17BD2
2 03:57.5 03:57.5 Isabelle Semler Groningen 815 DZ1HA42
3 04:06.1 04:05.3 Angelique Klopstra Veendam 801 DZ1ME5B
4 04:28.1 04:27.2 Iris Tuik Holwierde 813 DZ1Z7MF
5 04:31.8 04:30.7 Melanie Nepperus Uithuizen 810 DZ1MHKH
6 04:35.7 04:35.0 Gisela v.d Burgt Wagenborgen 814 DZ174AA
7 04:42.6 04:42.2 Chantal Bouwman Appingedam 800 DZ1MY5G
8 04:45.4 04:44.6 Alice Bloem Appingedam 816 DG4V24A
9 04:45.6 04:45.3 Kimberly Postma Appingedam 804 DG4V6DC
10 04:50.1 04:50.1 Fleur Puls Delfzijl 805 DZ19BK7
11 04:50.3 04:49.9 Manon Pereboom Lelystad 811 DZ1ZE1A
12 04:56.7 04:56.3 Sonja Mulder Delfzijl 803 DZ171S3
13 05:17.9 05:16.4 Lilian Sparreboom Woltersum 812 DZ1MD3Z
14 05:18.5 05:17.5 Xaviera Sinot Appingedam 807 DG4HGKR

Bedrijvenloop Mannen

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 16:46.7 16:45.1 Maurits Kramer Bedum 837 DK56GVN
2 16:57.6 16:57.2 Ben van Oeveren Groningen 1098 DW224BX
3 17:48.9 17:46.2 Roy Hinrichs Delfzijl 1062 DZ6GY38
4 17:51.3 17:50.4 Pieter Kooi Loppersum 988 DW7WNMW
5 18:00.6 17:51.4 Laurens Slinkman Hoogezand 1023 DM9YTXD
6 18:36.3 18:23.3 Frank Marks Groningen 1101 DT4RP8K
7 18:47.9 18:41.4 Ruben Keizer Appingedam 1108 DY6P7M8
8 18:50.1 18:48.6 Bjorn de Laat Groningen 1095 DW7Y3K2
9 19:08.5 19:03.0 Jacco Talen Appingedam 1104 DR1MTRB
10 19:13.0 19:11.5 Marcel Been Zuidbroek 960 DW7X2B6
11 19:13.7 19:08.8 Henry Strijker Appingedam 1103 DT2A3Z4
12 19:14.7 19:10.9 Vincent Harder Groningen 1096 DW70259
13 19:16.5 19:13.6 Jan Reiffers Appingedam 1140 DG50H1G
14 19:29.5 19:25.8 René La Crois Uithuizermeeden 1007 DT2CXW4
15 19:36.3 19:36.3 Ruud Schipper Hoogezand 889 DW70RMY
16 19:44.6 19:35.0 Jan Ten Hove Delfzijl 877 DK2ZX01
17 19:45.9 19:37.3 Lut van der Molen Groningen 1022 DK75DB6
18 19:51.2 19:38.0 Egbert Kats Hoogeveen 1100 DA6Z2M9
19 20:01.1 19:58.6 Johan Jellema Hoogezand 887 DW6TY8X
20 20:03.6 20:02.7 Theo Haan Wagenborgen 885 DG28YMV
21 20:14.4 19:48.9 Niels Breedijk Appingedam 1065 DW05W1C
22 20:19.8 20:16.5 Wouter van Ulden Groningen 1093 DR050KS
23 20:24.9 20:23.0 Rinze Kramer Bedum 836 DW543C6
24 20:28.6 20:23.4 Maikel Haan Wagenborgen 886 DW6XBFG
25 20:28.8 20:26.7 Sjoerd Smit Groningen 947 HZ3WPV3
26 20:31.5 20:27.2 Jan Krans Delfzijl 989 DW4K34P
27 20:34.3 20:24.3 Ronny Cramer Delfzijl 1020 DR70B9E
28 20:34.6 20:31.6 Eelke Jan Bouma Groningen 765 DY51ZBA
29 20:41.4 20:29.2 Gustaaf Verhagen Eelde 994 DG16BR1
30 20:44.3 20:38.7 Jan Doorduin Groningen 986 DW5WDM9
31 20:45.2 20:39.1 Hubert Bruggers Appingedam 985 DW5NW5G
32 20:50.9 20:23.4 Jan Anne Wieringa Groningen 984 DT2EC6P
33 20:54.5 20:53.3 John Bolt Appingedam 820 DK6THW9
34 20:56.7 20:38.8 Jos Drenth Appingedam 1105 DK978W7
35 20:58.8 20:49.5 Fred Kappelhof Farmsum 1021 DR0YH3S
36 21:02.2 20:59.1 Jonas van Ginkel Bedum 1005 DT4XNDR
37 21:09.3 21:01.4 Matthijs Andreae Groningen 935 DK4DAXX
38 21:10.5 20:51.2 Pascal Schonewille Hoogeveen 1109 DF9W8HS
39 21:11.0 21:07.1 Walter Koolman Appingedam 963 DW46XDY
40 21:11.1 20:52.1 Johan Schonewille Hoogeveen 1102 DK270VM
41 21:13.6 21:03.2 Martin Stegmeijer Delfzijl 876 DW45FB2
42 21:18.7 21:17.7 Jaap Engelage Midwolda 962 DK8Y3K6
43 21:21.0 21:07.1 Jan van der Velde Delfzijl 929 DW438VN
44 21:22.5 21:22.4 Johan van Duuren Appingedam 815 DA2BM7S
45 21:29.9 21:21.3 Anno Neinders Delfzijl 953 DW11HRN
46 21:45.2 21:42.4 Marnick Joustra Appingedam 1111 DW75295
47 21:46.9 21:46.9 Mehmet Cisme Appingedam 1000 DK1WPKD
48 21:47.9 21:29.2 Bert ter Harkel Groningen 1106 DR02DRD
49 21:52.9 21:20.4 Tonnie Westerloo Uithuizermeeden 1069 DW96V2X
50 21:59.4 21:36.6 Cristian Gozevoort Schoonebeek 1002 DK1W7P6
51 22:01.8 22:00.7 Ronnie Zoer Wagenborgen 829 DW772D1
52 22:02.5 21:58.1 Daan Bruijn Appingedam 1061 DW70Y8S
53 22:03.5 21:29.4 Niek Marks Groningen 1114 DW7ZPY9
54 22:06.7 21:48.8 Edzard Akkerman Heiligerlee 1110 DK782D4
55 22:09.7 21:19.5 Gert-Jan Van Der Hoek Groningen 1067 DW06FSS
56 22:11.8 22:08.5 Jos Kwanten Overschild 863 DW55AF2
57 22:14.8 22:09.8 Marcel Kruit Hoogezand 897 DW6C84T
58 22:22.1 22:20.2 Ivan Theys Steendam 1092 DY70EWW
59 22:29.1 21:46.4 Reserve Loper Appingedam 1088 DA22G21
60 22:39.9 21:45.1 Jeroen Den Hertog Siddeburen 766 DT24HR4
61 22:40.5 22:32.7 Peter Kraima Winschoten 938 DK5T7N5
62 22:41.0 22:38.2 Mient van de Meulen Hoogezand 888 DY7583A
63 22:43.3 22:29.8 Wubbo Gernaat Wagenborgen 875 DW52VV3
64 22:44.0 22:39.4 Jaap Snel Appingedam 1063 DW962FK
65 22:49.8 22:18.8 Paul Veenstra Groningen 1134 DW7XSCE
66 22:54.9 22:32.8 Arnoud ten Have Woldendorp 862 DW5RCFT
67 23:03.7 22:39.5 Ayhan Genc Winschoten 975 DZ8BCWD
68 23:04.9 22:50.0 Jaap Kiewiet Appingedam 1112 DA5CECV
69 23:06.8 22:42.4 Hans Moedt Delfzijl 852 DW1BPHA
70 23:07.1 22:42.4 Jan Werkman Appingedam 853 DY5YPTD
71 23:09.4 22:25.8 Anne de Jong Haren 1087 DR7DGG4
72 23:11.1 22:58.5 Martin Grashuis Siddeburen 976 DR8N5WH
73 23:14.0 23:01.3 Theo Kroeze Appingedam 972 DK9KCAF
74 23:17.2 22:43.4 Kor Rozeboom Delfzijl 921 CG60528
75 23:17.4 22:34.7 Jan Zuidema Rolde 814 DY77W1S
76 23:17.5 22:34.3 Harry Smit Delfzijl 807 DK1E6XZ
77 23:18.6 22:59.8 Renee Visscher Delfzijl 922 DR7M1X1
78 23:19.1 22:48.3 André Bruin Appingedam 980 DK2PGG4
79 23:19.8 22:32.2 Ronny Heuker Roodeschool 1107 DR3375Z
80 23:22.0 22:35.4 Tom Fopma Delfzijl 767 DW52XAV
81 23:24.5 23:07.8 Ruud de Rooy Assen 991 DY70AY6
82 23:24.9 22:43.9 Frank Blouw Appingedam 1150 DK6BR7F
83 23:25.0 23:10.0 Gerard van den Broek Wagenborgen 1052 DK7G5PR
84 23:25.1 23:22.6 René van Duuren Delfzijl 941 DM2BK8P
85 23:30.0 23:24.7 Dirk Tilman Delfzijl 894 DR1FN0H
86 23:32.5 23:30.7 Peter Edens Appingedam 961 DT4X9SZ
87 23:33.7 22:38.4 Ivo Ramakers Peize 892 DY777MB
88 23:35.7 23:28.6 Dirk van der Vuurst Akkrum 824 DK4D0XC
89 23:36.2 23:29.6 Jeroen Schaafsma Holwierde 823 DR74GHF
90 23:39.6 23:37.4 Günther Stoppels Appingedam 944 DK97FX5
91 23:41.1 22:53.2 Mihai Nastase Winschoten 805 DK1MX7E
92 23:41.4 22:59.2 Chris Mulder Hoogezand 769 DW5XBR4
93 23:42.0 22:43.2 Loek Vader Delfzijl 903 DK4H5PF
94 23:43.6 22:47.0 Tonny Redmeijer Scheemda 946 DW25BRB
95 23:44.0 23:44.0 Follie Homan Schildwolde 891 DW3Y5FM
96 23:45.8 23:28.0 Marten Klok Scheemda 1046 DG2MPYC
97 23:46.4 23:33.0 Michel Ten Hove Delfzijl 878 DF762P5
98 23:47.5 23:37.5 Jan Buitenkamp Siddeburen 1026 DT4RFRR
99 23:50.5 23:03.4 Bas Pastoor Delfzijl 1635 DM9KCAR
100 23:52.5 23:35.1 Markus Strating Appingedam 808 DW7RV6Z
101 23:57.6 23:55.8 Vincent Noordhof Appingedam 866 DA8RM3C
102 23:59.3 23:43.9 Dennie Gorter Delfzijl 925 DK1MHBF
103 23:59.7 23:54.8 Nico van Land Delfzijl 755 DK200WE
104 24:03.6 23:54.0 Jaap Mulder Groningen 952 DK90AX3
105 24:04.0 23:48.2 Anne Lalkens Appingedam 1082 DY5Y7WE
106 24:05.4 23:30.7 Gert Hammenga Appingedam 796 DW0NNG8
107 24:09.7 23:46.1 Jan Rondhuis Appingedam 1123 DW552DA
108 24:12.3 23:36.1 Arjen Holterman Groningen 845 DM9ANDB
109 24:17.0 24:16.8 Reinder Boomker Assen 821 DW035W3
110 24:18.5 23:55.0 René Ottjes Delfzijl 1025 DW7CAT1
111 24:21.7 24:11.7 Jaap Kruiter Groningen 951 DK8ZDS9
112 24:21.8 23:59.4 Roelof Eltingh Warffum 861 DM9409R
113 24:26.6 24:22.9 Pim La Crois Uithuizermeeden 1008 DT2ANGX
114 24:26.7 23:52.5 Hielke de Roo Bellingwolde 973 DR3K0AM
115 24:30.2 23:46.9 Jan Timmerman Delfzijl 809 DW6B6A8
116 24:30.6 23:47.2 Willian Wassenaar Hoogezand 813 DK7HYFK
117 24:31.1 24:11.2 Marja Bouma Appingedam 1084 DT2S8FV
118 24:33.0 23:49.2 Erik Zwaag Groningen 804 DG62TN7
119 24:33.8 23:39.8 Richard Bos Assen 750 DK78H2E
120 24:38.8 24:09.4 John Finck Grijpskerk 781 CF48112
121 24:40.8 24:19.3 Matthijs Noordhoff Delfzjl 873 DW5VKTY
122 24:42.1 23:43.8 Olaf Groenbroek Groningen 1072 DW4KM14
123 24:43.7 23:51.1 Christiaan Broekhuizen Elst 835 DW7G6Z2
124 24:44.3 23:54.0 Peter Groen Groningen 1116 HZ3W1CW
125 24:44.9 24:19.9 John Rijzenga Schildwolde 1028 DF5SB9G
126 24:45.6 24:31.5 Jan Uffen Delfzijl 968 DW03P3P
127 24:45.8 23:46.7 Danny Fisher Groningen 1071 HA8HAC1
128 24:46.4 24:25.7 Bob Derks Groningen 870 DW6CWSS
129 24:47.6 24:25.2 Jan Swiersema Appingedam 874 DW5RRS1
130 24:51.2 24:39.5 Hans Porre Siddeburen 977 HR31KYM
131 24:53.3 24:27.0 Richard Schuiling Zuidbroek 751 DY70GF3
132 24:53.5 23:56.2 Martin Eggens Ten Boer 771 DZ18N97
133 24:56.8 24:38.2 Roelf Witteveen Wagenborgen 924 DY770FP
134 25:00.5 24:15.4 Jeroen Bosker Scheemda 775 DW56KNA
135 25:00.7 24:25.4 Richard Zweep Delfzijl 854 DY7CZD3
136 25:01.0 24:48.5 Johan Scholtalbers Hoogezand 893 DW1B0W7
137 25:03.4 24:32.0 Jitze Dam Delfzijl 916 DK9Z839
138 25:04.2 24:02.6 Eddy Tuil Appingedam 834 DK7E9SN
139 25:05.7 25:05.3 Edward Jorritsma Groningen 826 DR8RV6C
140 25:06.1 24:28.8 Otto Prohl Delfzijl 838 DW7CVN7
141 25:07.4 24:11.8 Harry Wiersum Appingedam 949 DW66PSG
142 25:11.1 24:36.4 Joop Colpa Appingedam 855 DW7K1MV
143 25:11.9 24:47.5 Eddy de Jong Delfzijl 851 DZ46CZP
144 25:12.6 24:40.4 Johan Werkman Uithuizermeeden 1068 HG2GXX9
145 25:13.0 24:13.1 Renate Schulenberg Appingedam 1146 DW0MGDE
146 25:16.4 24:42.8 Kees de Leeuw Appingedam 791 DW5D63Y
147 25:28.4 24:32.4 Ronald Hummel Appingedam 768 DT2APGV
148 25:29.5 25:04.3 Cees Kampinga Holwierde 858 DK4A82R
149 25:30.6 24:51.5 Ronald Woelinga Groningen 1079 DK4HVNH
150 25:32.1 25:26.1 Olaf Kiewiet Appingedam 1117 DT2ER9S
151 25:32.1 25:14.6 Gerard Bakker Holwierde 860 HW4BB8C
152 25:32.6 25:20.9 Koen Noordenbos Appingedam 928 HT9D97F
153 25:39.6 25:03.6 Emiel Venema Groningen 848 DA7WMBV
154 25:42.6 24:44.8 Wim Den Hertog Siddeburen 770 DK1DY9B
155 25:43.5 25:19.0 Theo Reinders Appingedam 1033 DM1CMS6
156 25:49.0 25:17.4 Willem Weggemans Ten Boer 784 DF5SXZW
157 25:54.3 25:07.8 Henk Koerts Appingedam 1113 DW2CAZT
158 25:58.6 25:14.0 Edwin Ufkes Groningen 802 DK4EC8W
159 25:59.4 25:41.5 Pascal Roemers Groningen 1029 DY1TXX3
160 26:03.0 24:41.5 Sim Postma Bedum 757 DK56ATC
161 26:03.8 26:02.9 Dennis Velthuis Losdorp 1094 DW7KR7K
162 26:04.5 25:57.5 Jaap Noordhoff Paterswolde 822 DA9SE5H
163 26:08.6 26:01.4 Wim Zwartveld Uithuizen 819 DK4DT63
164 26:08.8 26:02.5 Jan Spoor Groningen 828 DK6BMXP
165 26:09.4 25:25.4 Jan Hofsteenge Haren 1085 DR3G5E8
166 26:11.7 25:06.9 Johnny Stoppels Holwierde 993 DW5FNX4
167 26:13.0 25:18.5 Bert Wassing Scheemda 754 DK4A677
168 26:13.9 26:10.6 Lennart van Ginkel Bedum 1016 DW5BSBW
169 26:21.1 26:16.7 Roelof Timmermans Odoorn 1058 DK1W9RM
170 26:23.2 25:02.1 Harry Goedhart Appingedam 1115 DK128XK
171 26:24.1 25:48.1 Pascal Rijzinga Groningen 847 DW6W1SC
172 26:33.6 26:19.8 Yang Soo Kloosterhof Appingedam 1047 DW0410H
173 26:34.2 26:17.8 Johan Bodewes Veendam 1051 DW7WNGS
174 26:35.9 25:46.9 Rene Hovenkamp Appingedam 1152 DW72XTZ
175 26:36.8 26:31.0 Gerrit Kappert Wagenborgen 827 DW2BF6H
176 26:38.2 26:18.8 Emme Groot Delfzijl 1031 DR82TA7
177 26:40.4 25:45.8 Pieter Vriezema Bedum 753 DK9P71T
178 26:42.2 25:51.2 Dennis Koller Appingedam 1118 CB51856
179 26:42.8 26:12.4 Laurens den Hartog Groningen 1006 DW528ZV
180 26:44.2 26:12.1 Justin ter Harkel Groningen 1126 HA8Y0AH
181 26:47.2 26:30.5 Henk Koetze Delfzijl 945 DW96VR7
182 26:50.9 25:31.0 Eelco Postma Bedum 756 DW1Y8EM
183 26:51.6 26:49.0 René Haaijer Delfzijl 942 DR858KG
184 26:56.3 26:31.2 Patrick van Lennep Appingedam 1027 DW5CHRK
185 26:57.0 26:36.8 Jeanet Wiersma Appingedam 1083 DK4H3KK
186 26:57.5 26:41.8 Koos van den Broek Wagenborgen 1056 DK97774
187 26:57.8 26:07.9 Jack Baas Appingedam 1154 DK7327G
188 27:05.6 26:09.7 Frans Plat Appingedam 954 DT4TCTZ
189 27:06.7 26:51.9 Edwin Gorter Delfzijl 926 DT4X0PT
190 27:10.9 26:24.7 Bernie Benz Delfzijl 1147 DA5PCSX
191 27:13.0 26:23.1 Michel Streng Appingedam 1141 DY51ETE
192 27:17.0 26:18.4 Marcel van Veen Bedum 908 DR5SBTF
193 27:20.0 26:58.3 Erwin Meinders Winschoten 872 DN4CHFF
194 27:21.2 26:53.4 Remco Jager "t Zandt 971 DR7MN55
195 27:21.8 26:25.6 Johan Warta Wagenborgen 948 DW756H2
196 27:27.0 26:57.4 Henk van der Kooi Appingedam 982 DR8TP11
197 27:35.9 27:09.3 Arnold Raspe Wagenborgen 1066 DW03CE1
198 27:37.0 27:25.6 Jaap Hartog Garmerwolde 950 DW52X6N
199 27:38.7 27:30.4 Bert Toxopeus Delfzijl 1024 DK20Y06
200 27:39.7 26:47.6 Saskia Cordes Elst 841 DG16D22
201 27:41.4 27:33.3 Sjouke de Vries Delfzijl 939 DW7PRY2
202 27:44.6 27:28.2 Bertil Agema Zevenhuizen 930 DW0NRTV
203 27:46.2 26:47.8 Jacob Roelevink Delfzijl 898 DW31RWH
204 27:46.4 27:14.4 Marco Althuiszes Groningen 795 DR0AKYT
205 27:48.4 27:40.9 Erik Baar Uithuizermeeden 936 DA2792Y
206 27:49.0 27:21.9 Hans de Vries Schildwolde 759 DW7GCC4
207 27:50.7 27:24.0 Johan Scheper Appingedam 859 DT4TCWB
208 27:52.0 26:50.9 Gert Blaauw Siddeburen 830 DK1RN9X
209 27:54.9 27:50.5 Robbie van Land Delfzijl 752 DA76WT5
210 27:56.5 27:26.9 Samuel van Gelder Groningen 786 HT9E1EF
211 27:58.8 27:18.5 Johan Dijkema Appingedam 1076 DW5VHHR
212 28:03.8 27:06.6 Martin Woldman Appingedam 764 DW6BVZA
213 28:14.0 27:56.4 Martin Wiersema Appingedam 923 DY5YM99
214 28:16.9 27:41.3 Jetse Bakker Appingedam 957 DK6BN58
215 28:18.1 27:59.7 Christiaan van Weerden Groningen 1048 DA7PPVD
216 28:18.5 28:07.8 Martin Gibcus Sappemeer 900 DY5YA3A
217 28:31.0 27:33.4 Auke van Heel Groningen 777 DW7Y1TZ
218 28:35.9 28:11.8 Ryan Wemay Groningen 1004 DK120TS
219 28:37.3 27:58.4 Alfred Ridderbos Appingedam 1078 DW7F5FZ
220 28:39.4 27:48.1 Jan Cordes Wehe Den Hoorn 842 DK78DGK
221 28:45.4 28:22.1 Luit Dijk Tjuchem 1001 DA20RWF
222 28:52.4 28:18.3 Jo Van Zeebroeck Appingedam 958 DW4KHMH
223 29:00.3 28:39.8 Meindert Joostens Delfzijl 1032 DY991M9
224 29:08.5 28:37.0 Sebo Hillenga Delfzijl 917 DN8B3TZ
225 29:13.8 28:34.0 Alwin Hulzebos Appingedam 1142 DW7ZRT3
226 29:17.6 29:01.6 Lex Geesink Midwolda 1045 DK3F5X7
227 29:23.0 29:02.7 Abel Banus Appingedam 1080 DW963M3
228 29:23.0 29:03.1 Manny Banus Appingedam 1081 DW6KZ5D
229 29:29.0 28:27.9 Erik de Roo Bellingwolde 978 DW5TPVK
230 29:30.0 29:10.8 Frits Willemsen Assen 1049 DA0R74B
231 29:30.9 28:12.5 Jacob Roorda Bedum 758 DW000DZ
232 29:32.4 28:52.4 Peter Alers Appingedam 1075 DZ40XFW
233 29:37.9 29:30.6 Marco Postema Middelstum 816 DA5RXMG
234 29:38.0 29:31.1 Linus Wiersema Appingedam 818 DZ4SSXC
235 29:43.1 28:54.6 Frank Hoving Zuidhorn 1086 DW05ACY
236 29:43.2 28:44.8 Ben Boukema Delfzijl 881 DT2A29S
237 29:48.1 29:44.1 Bert Streunding Delfzijl 1054 DW3XFHF
238 29:52.7 29:23.9 Bennie Visker Delfzijl 969 DK1P916
239 30:06.1 30:03.1 René Ahlers Veendam 940 DW75S03
240 30:07.2 29:11.1 Bert Klamer Delfzijl 1136 DW7FS6Y
241 30:11.1 29:04.0 Jacob Wiffers Stadskanaal 884 DR70PG9
242 30:13.4 29:35.2 Menko Dijkhuizen Warffum 780 DK7G7SN
243 30:22.9 29:34.1 Bastijn Schonewille Appingedam 1138 DK7SN5E
244 30:23.9 29:47.3 Reserve Loper Appingedam 797 DR86HVM
245 30:34.3 29:32.6 Raimond Coops Appingedam 832 DK1WHWR
246 30:43.7 29:49.7 Wietse Koezema Bedum 843 DW54R6Z
247 30:55.2 29:54.7 Aldert Läkamp Appingedam 1073 DR2TAH6
248 30:55.6 29:55.3 Frans Favre Bedum 1070 DG1GNK7
249 30:56.0 30:14.9 Anouk Teisman Appingedam 1153 DT46ADT
250 31:16.5 30:44.8 Ab Hummel Delfzijl 918 DR8567V
251 31:18.6 30:39.2 Chris van Haarlem Makkinga 1077 DR0VTNS
252 31:22.5 30:25.4 Jan Burgstra Appingedam 910 HR3TB6X
253 31:22.7 30:25.7 Joran Burgstra Appingedam 911 DK4DHB8
254 31:43.9 31:40.8 Aron Vinke Appingedam 1119 DR8T27R
255 31:44.2 30:58.1 Reserve Loper Appingedam 1091 DY5SW8N
256 32:01.2 31:07.0 Ger Bathoorn Holwierde 1120 DT2AA45
257 32:23.3 31:21.7 Erik Scholte Emmercompascuum 979 DW43FM7
258 32:36.9 31:47.0 Florius Durivon Appingedam 1135 DF540XA
259 32:38.9 31:49.4 Koen van Gerven Appingedam 1133 DK653X2
260 33:07.2 32:06.7 Joris Mellema Midwolda 966 DW6TY6N
261 33:37.4 32:31.7 Rik Buitenwerf Groningen 1053 DW7PRRM
262 33:41.9 32:54.0 Sarita Mooi Appingedam 1151 DK789RF
263 33:49.4 32:50.0 Peter Kilburn Appingedam 998 DK122CH
264 34:42.6 34:06.3 Robert Frieling Appingedam 956 DR1E45X
265 35:16.1 34:13.7 Alfred Ritzema Appingedam 1172 DW5TP9F
266 36:14.5 35:11.8 Ron Van Lewe Delfzijl 882 DR1MK67
267 36:59.0 36:08.4 Wubbo Koning Appingedam 1137 DW5BB1M
268 38:34.4 37:41.2 Wim Pijper Delfzijl 806 DR1SS05
269 38:41.0 37:49.9 Richard Hoekstra Appingedam 965 DK9YMG3
270 38:56.3 38:17.5 Ab Hoft Haren 1018 DW6R8C6
271 39:13.7 38:25.2 Bert Moesker Winschoten 1089 DR1ADZA

Bedrijvenloop Vrouwen

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 16:45.0 16:44.3 Marieke Falkman Groningen 1099 DT2CASS
2 18:00.3 17:59.3 Anouk Everts Groningen 1097 DW0NG2R
3 22:10.0 21:23.2 Arjen Heijne Appingedam 1149 DW4KRTE
4 22:35.6 22:02.2 Maria Parasyri Appingedam 959 DY2GWSE
5 23:45.7 23:31.5 Geena Nastase Winschoten 810 DG9W8GS
6 23:52.7 23:47.8 Lisanne Benes Delfzijl 1060 DW50HB8
7 24:09.4 23:43.9 Marjan Grünewald Meedhuizen 850 DG43DXD
8 24:38.5 24:10.3 Linda Zandt Appingedam 794 DY99V3A
9 24:46.4 24:23.7 Ester Wiersma Delfzijl 919 DW2KDR8
10 24:50.7 24:27.4 Ester Rienstra Groningen 1003 DW7G5NE
11 24:56.7 24:39.8 Dora Bos Appingedam 920 DR3GFHN
12 24:57.1 24:49.6 Nathalie Vroom Delfzijl 1059 DM4KPSC
13 25:02.5 24:57.0 Bettina Kruit Hoogezand 896 DW5NFND
14 25:07.5 24:55.9 Grietje Bijlsma Slochteren 895 DW2K8GN
15 25:09.0 24:32.6 Astrid Mellema Zuidwolde 846 DW32HNB
16 25:09.4 24:39.5 Trijn Tromp Uithuizermeeden 793 DW6TVTD
17 25:55.4 25:09.7 Marjanne Folkersma Groningen 773 DW75VX4
18 25:55.9 25:25.3 Francien Bergman Midwolda 790 DW1BZH2
19 25:58.6 25:53.4 Kirsten Noordhof Appingedam 867 DY02WPK
20 26:05.7 25:28.7 Alie Lambeck Siddeburen 913 DW962G8
21 26:07.8 25:24.8 Jeike Elema Groningen 772 DW4KHEW
22 26:11.1 25:06.2 Danara Stoppels Holwierde 992 DT46MF7
23 26:20.6 26:01.3 Karin Hogenberg Appingedam 1122 DK7SK3N
24 26:31.1 25:57.6 Debora Boneschansker Losdorp 955 DR3MM6X
25 26:42.8 26:12.1 Femke Schrijvers Groningen 1012 DW5W77E
26 26:46.4 26:18.3 Froukje de Haan Delfzijl 970 DT2EYY5
27 26:50.2 25:50.5 Wiena de Vries Appingedam 1145 DA2244X
28 26:54.3 26:53.8 Janine Doornduin Hoogezand 890 DR0EF51
29 27:00.9 26:38.4 Christina Bongertman Meedhuizen 915 DY5HHTR
30 27:41.0 27:24.0 Ina van de Bunte Nieuw Scheemda 1030 DT2CZFK
31 27:41.1 27:22.7 Sacha Wierenga Meedhuizen 1034 DK4H0AX
32 27:47.2 27:42.9 Geesje Timmermans Odoorn 1044 DW0CZ66
33 27:47.3 27:17.1 Maria Oosten Roodeschool 783 DT2AW29
34 27:56.8 27:21.7 Geke Zwaagstra Groningen 849 DR8NP3A
35 27:57.9 27:54.2 Ariane Stolle Groningen 943 DR01KET
36 28:00.5 27:39.5 Helga Bruijn Appingedam 865 DW124X3
37 28:11.7 27:30.9 Ina Folkers Garrelsweer 1010 DK1DS6G
38 28:12.6 27:51.1 Marian Noeken Appingedam 1036 DW3B3G8
39 28:15.5 27:47.0 Aletta Schuiling Stadskanaal 974 DW4KY01
40 28:18.7 28:08.1 Dietje Noordhof Sappemeer 914 DW7FF8B
41 28:24.9 28:12.4 Marije Luurssen Groningen 1057 DT4RG1B
42 28:28.5 28:00.0 Manuela Rauwerda Groningen 792 DX3CPB5
43 28:36.4 28:07.1 Thea van der Meer Garrelsweer 789 DK73YHS
44 28:39.6 27:50.3 Karin Noordhof Appingedam 868 DW6TY1R
45 28:44.8 27:36.7 Marcella Wiffers Groningen 879 DW5F9ME
46 28:47.0 28:27.8 Nanda Gotlieb Appingedam 1121 HD2XMK8
47 28:57.5 27:56.5 Roelien Wagenaar Delfzijl 883 DK124DD
48 29:07.0 28:36.9 Janny Roelfs Groningen 983 DK1YF94
49 29:15.0 28:20.7 Miriam Kimkes Haarlem 839 DW5VBWV
50 29:17.8 29:01.9 Anita van Dijken Appingedam 1040 DT2AVHM
51 29:18.4 28:45.1 Monique Veenstra Groningen 1132 DM91NRV
52 29:30.9 29:03.9 Anita Heikens-Hazenhoek Nieuwolda 760 DF5ZYHB
53 29:41.7 29:08.0 Sylvia Hazewinkel Groningen 1127 DT4RRYP
54 29:54.8 29:22.7 Angelique Wijninga Groningen 799 DN8F815
55 30:05.2 29:37.6 Marjan Huizinga Bedum 856 DZ47BVY
56 30:08.0 29:57.3 Marielle vd Velde Hoogezand 909 HD9527D
57 30:19.0 29:46.2 Geesje Zandvoort Zeerijp 788 DW7ZCDC
58 30:23.2 29:53.3 Tiny Meijwes Uithuizermeeden 782 DY770GK
59 30:23.8 29:46.9 Lisa Espinalt Appingedam 785 DY4Z4H8
60 30:28.6 30:14.5 Kirsten Verhagen Eelde 999 DA51ZDK
61 30:32.5 30:20.8 Tineke Kramer Uithuizermeeden 1042 DK9Y60D
62 30:33.4 29:55.0 Vivian de Jong Breda 907 DW1YN8D
63 30:33.4 29:55.4 Annette Landman Siddeburen 901 DK78BF1
64 30:33.4 29:55.3 Heinriette Slachter Siddeburen 902 DA2HV11
65 30:38.6 29:37.2 Marian Beuker Meedhuizen 880 DW55DWW
66 30:41.6 29:59.6 Marike Soekias Hoogezand 899 DW6WBTS
67 30:44.8 30:17.0 Gina Steen Meedhuizen 763 DK7H0PD
68 30:45.4 30:18.8 Mirna Kijf Appingedam 761 DW5VV1F
69 30:49.7 29:58.2 Zamira Cordes Bedum 840 DK3FRYC
70 30:50.6 30:25.3 Jolanda de Jong Delfzijl 857 DY70VEA
71 30:54.8 30:34.4 Nelleke Hoving Delfzijl 1035 DK1MPYR
72 30:56.6 30:35.3 Linda Spaan Groningen 1038 DA9H0CB
73 31:02.4 30:03.3 Floor Kilburn Appingedam 997 DZ0NWPA
74 31:13.4 30:33.5 Willemijn Schulte Zwolle 1013 DZ47EVT
75 31:16.7 30:35.4 Ruth Dibbets Hoogezand 905 DW7Z9P4
76 31:17.2 30:35.0 Greetje Hulshof Hoogezand 906 HR7GV4M
77 31:23.5 31:11.2 Hilda de Jong Appingedam 1041 DN2S49H
78 31:41.9 31:31.0 Rita Zwaagman Hoogezand 904 DT24GWE
79 31:44.3 30:58.1 Gea Elzerman Meedhuizen 1090 DT24N78
80 31:58.2 31:16.6 Ellen La Crois Uithuizermeeden 1011 HM2W5ZF
81 32:01.1 31:06.1 Getty Wiltjer Holwierde 1124 DW5NGXX
82 32:07.5 31:51.1 Anja Wietsma Ten Boer 1055 DG1TH3H
83 32:25.5 31:47.7 Gea Jungman Veendam 787 DW76A05
84 32:27.4 31:34.0 Gonda Tobbe Appingedam 844 HW5C6NV
85 32:36.2 32:23.6 Trudy Nieland Hoogezand 1043 DW4XHTA
86 32:36.9 31:46.6 Vera van Gerven Appingedam 1139 DY5Y9M9
87 32:43.4 31:41.3 Renata Huizingh Appingedam 1170 DW7W97W
88 32:43.6 31:52.4 Tessa Swiersema Appingedam 869 DW5CB6H
89 32:49.6 31:56.5 Femke Marks Groningen 1128 DK4A5CX
90 32:52.4 32:00.4 Karin Marks Groningen 1129 DK54ZK5
91 33:04.2 32:36.4 Tineke Lamain Groningen 762 DY7MAKK
92 33:33.1 32:29.2 Judith De Vries-Buursema Siddeburen 831 DK12D73
93 33:33.2 32:29.4 Rianne Vriezema Appingedam 833 DT2E0SR
94 33:38.1 32:32.2 Jopie Berg Groningen 1050 DW3XPEN
95 33:46.6 32:43.9 Rianne Oolders Appingedam 1171 DK1H1WF
96 33:46.7 32:43.9 Angela Westers Appingedam 1173 DT244EV
97 34:00.2 33:51.8 Monique Kits Delfzijl 937 DW1BHF7
98 34:10.6 33:49.0 Ellis de Vries Appingedam 1039 DR7CZAT
99 34:45.5 34:01.8 Marloes Zemering Tjuchem 803 DZ46ESW
100 34:48.7 34:04.2 Corrina Streppel Uithuizermeeden 801 DT4RW42
101 34:54.7 34:12.3 Hildeke de Boer Haren 1015 DY704G1
102 34:56.1 34:09.0 Nicole van der Wielen Appingedam 1143 DZ46TXN
103 34:56.7 34:11.8 Nathalie Nijstad Wildervank 778 DW5VZCA
104 34:57.3 34:11.9 Sanne Haverkamp Veendam 776 DW5BF5G
105 34:58.7 34:13.5 Marike Lutgerhorst Groningen 774 DT2AA9M
106 35:29.0 34:50.1 Anneke Keizer Delfzijl 912 DW9676M
107 38:16.6 37:16.3 Yvonne Offringa Midwolda 967 DW0616Z
108 38:26.3 37:32.9 Milou Pijper Delfzijl 812 DT4RXZC
109 38:34.1 37:41.2 Ariena Pijper Delfzijl 811 DY5Y5TN
110 38:48.2 37:55.1 Miranda Senechal Groningen 1131 DY70CDH
111 38:49.3 37:57.1 Fleur Senechal Groningen 1130 DW7T8XX
112 39:04.1 38:01.3 Melissa Wiegman Appingedam 1174 DW12GTX
113 39:24.7 38:43.3 Danielle Keuning Appingedam 1144 DT24DZE
114 42:15.8 41:28.2 Emmy Pastoor Appingedam 1148 DK1TH1G