Uitslagen 2010

Uitslagen compleet

Overzicht gegenereerd op: 28-6-2010 21:59:23

Op- of aanmerkingen op de uitslag kunt u mailen naar: uitslagen@hbjservices.nl

Ga direct naar...
- Mannen Senioren
- Mannen 40+
- Mannen 50+
- Mannen 60+
- Vrouwen Senioren
- Vrouwen 35+
- Vrouwen 45+
- Recreanten 5km
- Recreanten 10km
- Kidsrun
- 1K Runaway 8 Jongens
- 1K Runaway 10/11jr Jongens
- 1K Runaway 12/13jr Jongens
- 1K Runaway 8 Meisjes
- 1K Runaway 10/11jr Meisjes
- 1K Runaway 12/13jr Meisjes
- Peuterrun
- 1K Runaway 9jr Jongens
- 1K Runaway 9jr Meisjes
- Bedrijvenloop Mannen
- Bedrjvenloop Vrouwen

 

Mannen Senioren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 27:48.8 27:47.7 Peter Kamais Kenia 2 DK56RXT
2 27:55.1 27:54.3 Eric Ndiema Kenia 21 DW5XBR4
3 28:13.2 28:12.5 Wilfred Murgor Kenia 3 DA75SM3
4 28:49.5 28:47.8 Getu Feleke Ethiopië 5 DW7C1PB
5 29:15.1 29:13.8 Julius Arile Kenia 4 DA76T5A
6 29:51.7 29:51.2 Patrick Stitzinger Maastricht 8 DW96MBX
7 29:55.3 29:54.7 Stefan v.d.Broek België 12 DW55DVA
8 30:14.7 30:13.9 Hans Janssens België 9 HG25CDS
9 30:35.5 30:35.5 Gideon Cheruiyot Kenia 13 DG7T692
10 30:35.6 30:34.6 Noah Kosgei Kenia 6 DY99YS6
11 30:58.0 30:57.8 Neals Strik Baarn 11 DR82VCX
12 31:00.4 30:59.6 Paul Zwama Leens 18 DK1AFVB
13 31:13.4 31:13.4 Olfert Molenhuis Assen 17 DR28F8M
14 31:16.0 31:15.5 Orphan van Faassen Wolfheze 14 DW03HSX
15 32:08.0 32:06.1 Timothy Karanu Eindhoven 16 DW7W43N
16 32:23.7 32:23.0 Rob Detert Apeldoorn 15 HW4B2BK
17 34:22.1 34:20.5 Adriaan Fransen Assen 19 DW5BY36
18 34:47.7 34:45.4 Joris Kampen Groningen 20 DR1N8AD
19 34:54.0 34:52.6 Maarten Zeegers Groningen 327 DW5G9M5
20 35:45.7 35:43.4 Marcel Stoffers Appingedam 166 DW52W57
21 36:04.1 36:02.4 Naol Beritie Delfzijl 210 DW5T16R
22 36:57.7 36:55.0 Wim Meems Wildervank 156 CF19722
23 37:48.1 37:43.9 Gerard Vos Appingedam 172 DW7R62Z
24 37:48.4 37:43.9 Kevin Zijlstra Eenum 160 DW55TFA
25 38:04.7 38:02.0 Dries Ameling Stedum 216 DR3KHFV
26 39:09.6 39:05.6 Remco Oost Kantens 330 DK7YXRP
27 39:21.6 39:20.0 Merhawi Brhan Delfzijl 211 DW0XBGP
28 39:26.5 39:23.7 Derk Jan Koetje Winschoten 344 DW7X5NF
29 39:42.5 39:36.0 Alexander Wiersma Groningen 204 DR0ZGMF
30 39:56.2 39:48.6 Marko Huizing Ulrum 335 DX710AX
31 40:00.8 39:56.3 Duurt Dijkman Groningen 312 DX04BGK
32 40:25.7 40:18.9 Glenn Bijl Stadskanaal 218 DA7B85C
33 40:28.7 40:24.0 Ferdie Witvoet Sappemeer 163 DW6GH49
34 40:34.0 40:28.4 Thierry van Groen Gorredijk 159 DM4KRKK
35 40:39.7 40:34.4 Willem Huizing Buiter Peize 171 DW6T4Y7
36 41:33.8 41:30.7 Fjodor van der Sluijs Grolloo 349 DK4EWBS
37 41:37.8 41:34.2 Ronald Apeldoorn Zuidlaren 389 CH56181
38 42:25.2 42:22.9 Abraham Medhanie Bahta Delfzijl 209 DK913A3
39 42:40.4 42:31.9 Richard van der Werff Usquert 155 DR0DM0T
40 42:59.3 42:49.7 Matthias Schipper Appingedam 203 DW88ZB8
41 43:00.9 42:51.5 Dirk Zwalenberg Den Bosch 219 DW90A8Y
42 43:17.7 42:54.2 Erik Bosscher Delfzijl 162 DG54HN8
43 43:36.9 43:33.0 Edward Stuut Delfzijl 202 DW5XE2A
44 44:27.8 44:22.8 Fokke Wiersma T Zandt 200 DW969B2
45 44:50.4 44:43.1 Geert Slagter Appingedm 164 DW8NYS2
46 45:02.6 44:53.6 Bart Hanenburg Uithuizermeeden 158 DR3S1TY
47 45:23.1 45:04.8 Koos Feiken Veendam 165 DW0NN5E
48 45:42.9 45:18.3 Floris-Jan Ridderbos Groningen 157 DW7XXCY
49 45:43.9 45:25.6 Luuk Kruizinga Aduard 339 DA7P0WZ
50 45:44.8 45:19.9 Jacob Reinders Groningen 379 DA2TB35
51 46:11.4 45:54.5 Andre Hulsebos Oude Pekela 386 DR3MSS4
52 46:12.1 45:52.6 Peter Meerendonk 377 DW2KB8R
53 46:21.3 46:17.3 Johan Donkerbroek Hoogezand 375 DW04MSA
54 46:29.2 46:23.5 Johan Stoker Eelde 221 DA2RSR8
55 46:33.2 46:23.3 Elle Smit Appingedam 208 HG2W1YM
56 47:04.3 46:46.7 Johan Schriemer Appingedam 199 DW1XDEK
57 47:23.6 47:10.6 Harbert Bruggers Appingedam 154 DY7CK4B
58 48:32.8 48:12.8 Johan Rispens Delfzijl 167 DK4D1Y3
59 48:43.9 48:26.1 Hendrik Hoving Muntendam 217 DW43RVG
60 48:47.9 48:38.7 Pim Wildeman Appingedam 201 DW437KH
61 49:01.8 48:48.1 Leroy Schieders Stadskanaal 220 DW0DFBF
62 49:17.1 49:05.4 Koos Koetje Heiligerlee 173 DR10HK8
63 51:31.3 51:25.3 Eric Dijkstra Eelde 355 DW3XKTY
64 52:07.3 51:50.9 Arjen Kwint Loppersum 169 DW968GF
65 52:25.9 52:09.8 Johan Bazuin Beilen 197 DW05A07
66 53:50.4 53:33.5 Riccardo Arisci Stadkanaal 372 DG54C0H
67 54:03.1 53:58.0 Sjoerd-Jan Edelenbos Leeuwarden 222 DK759BS
68 54:27.3 54:02.4 Micha Enthoven Groningen 198 DG25SP7
69 56:27.1 56:11.2 Hans Veeman Garrelsweer 394 DW65SX9
70 59:02.7 59:02.7 Laurens van Vloten Dissevelt Groningen 228 DW4KTB2
 

Mannen 40+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 31:12.6 31:12.4 Gino van Geyte België 26 DW3HCDB
2 32:19.3 32:18.2 Armand van de Smissen Tilburg 28 DZ4XPWF
3 32:27.1 32:25.5 Edo Baart Bergen 27 DW6T1B4
4 33:16.3 33:14.8 Wim Opten Zuidlaren 31 CF13969
5 33:20.6 33:19.4 Oleg Otmakhov Wit Rusland 30 DK81NBP
6 38:01.3 37:57.7 Ties van der Laan Oude Pekela 316 DR1F19V
7 38:06.3 38:02.1 Pieter-Jan Kooi Loppersum 125 DX1VYGA
8 38:21.0 38:17.1 Jacob van der Meulen Groningen 338 BC17856
9 38:28.5 38:24.9 Edward Pechler Groningen 129 DN6ZWSH
10 38:58.2 38:54.9 Mario Schuiling Winschoten 116 DM2BK61
11 39:26.0 39:23.0 Klaas Brouwer Zuidbroek 362 DW541AS
12 39:28.0 39:26.1 Wil van Bleisem Onstwedde 113 DF4A13T
13 39:29.2 39:21.5 Siemon Hinrichs Delfzijl 105 DR9V60R
14 39:37.2 39:33.9 Frits Faber Wildervank 126 DW5TYD5
15 39:42.0 39:34.6 Garco van den Berg Uithuizen 326 CG50154
16 39:55.6 39:47.7 Jodi Kremer Zuidhorn 213 DY5HWZ8
17 40:41.9 40:35.1 Arnold Haakman Hoogezand 108 DZ4X98M
18 41:06.5 40:59.9 Detmer Hubbeling Groningen 354 DW5DEB9
19 41:16.3 41:09.6 Guus Claessens Krewerd 192 DZ237P3
20 41:22.5 41:18.9 Ritske Boerman Winsum 346 DN86SK6
21 41:41.9 41:34.5 Oscar de Jong Doodstil 127 DX49VXS
22 41:47.4 41:46.0 Peter Bos Stadskanaal 356 CB88847
23 42:01.2 41:53.6 Theo Bosker Nieuwolda 101 DN7NG5Z
24 42:07.2 42:01.2 Ingmar Slagter Appingedam 320 DR06WGS
25 42:09.8 42:06.2 Harry Faber Veendam 104 DF99NAH
26 42:14.2 42:00.0 Henk Helmantel Sellingen 313 DA2224N
27 42:40.4 42:31.4 Rene la Crois Uithuizermeeden 361 DR0G17X
28 43:24.3 43:17.9 Jan Peter Busman Veendam 378 DR825SC
29 43:48.5 43:45.6 Bert Schaaphok Winsum 122 DA3RB8Y
30 43:57.3 43:51.5 Henk Smit Froombosch 123 DW67H6G
31 44:01.1 43:46.7 Jan Schipper Lellens 368 DX65CZT
32 44:01.4 43:56.4 Gerrie Bijl Stadskanaal 348 DW319PC
33 44:24.3 44:17.9 Stephan Hulst Assen 310 DW7XME4
34 44:28.9 44:19.1 Wim Ammeraal Leens 328 DX0CHRM
35 44:36.4 44:27.3 Gerard Bekkering Uithuizen 194 DK1Y7M5
36 45:15.2 45:06.6 Jack Brondsema Delfzijl 118 CB42200
37 45:25.0 45:00.6 Gertjan Rehwinkel Assen 393 CH50270
38 45:40.3 45:20.2 Peter Vos Groningen 128 DZ8EYS1
39 45:56.4 45:51.4 Hendrik Waijer Winschoten 102 DM94K4Y
40 47:08.3 46:54.3 Eric Helmantel Garrelsweer 322 DN21WDF
41 47:14.2 47:02.1 Popke Graansma Delfzijl 120 DW04GR4
42 47:19.0 46:58.4 Harm Breman Grootegast 396 DN18FW4
43 47:42.1 47:28.5 Geert-Anne Mollema Oldehove 358 CB01060
44 47:42.8 47:23.7 Henk Sleurink Gieten 124 DF5CR82
45 47:47.8 47:37.9 Douwe Iedema Hoogezand 350 CE47117
46 48:02.4 47:57.2 Ronald Zuidema Groningen 319 CH56403
47 48:25.6 48:02.8 Stoffer Havinga Thesinge 385 DW90G1W
48 48:26.6 48:17.9 Dick Oosterhuis Uihuizermeeden 334 DW7CMC6
49 48:31.9 48:21.2 Peter Reilman Haren 363 DX9FDY9
50 48:37.3 48:27.9 Jan Vos Uithuizen 193 DK2PWNR
51 48:40.2 48:18.9 Warner Snippe Groningen 226 DY70XXN
52 48:46.0 48:27.4 Koen Tillema Winsum 343 DM1C2S8
53 49:01.9 48:48.0 Cor Schieders Stadskanaal 351 DF3RWYV
54 49:09.2 48:57.1 Jan Ruiter Delfzijl 112 CE36183
55 49:22.8 48:57.6 Erik Tjong Kim Sang Groningen 231 DK4V482
56 49:53.0 45:57.4 Henk van Gijssel Woudbloem 384 DM916N1
57 49:57.9 49:53.4 Jimmy Oosterbroek Eelde 224 DW90AE8
58 50:06.9 49:49.5 Menno van der Meer Loppersum 214 DW6R4TD
59 50:14.8 49:59.6 Joost Kerkhoff Loppersum 370 DN86RRT
60 50:51.8 50:40.1 Jaap Joldersma Siddeburen 110 DA3S5F1
61 51:16.5 50:49.2 Hans Roeters Groningen 397 DF7A3PM
62 52:23.7 52:01.6 Herman van der Donk Grootegast 337 DK4E5SF
63 52:35.3 52:16.0 Stef Oost Ter Apel 111 DW6B526
64 53:12.8 53:00.2 Ike Bisschop Uithuizen 119 DW24XCE
65 54:28.2 54:16.5 Jan Hiemstra Eelde 115 DW5DH02
66 55:21.2 55:03.2 Jurrie Redmeijer Blijham 117 DM9Z647
67 56:24.8 56:09.5 Jan Pilon Garrelsweer 321 DF4VHR8
68 56:27.1 56:10.8 Koert van der Meer Garrelsweer 324 DW0G1EP
69 56:46.7 56:36.9 Mulder John Appingedam 109 CE31023
70 1:00:16.5 59:56.0 Johannes ten Houve Eelde 225 DK4V35P
 

Mannen 50+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 34:54.6 34:52.9 Didier Senay Veendam 374 DR1G34X
2 37:57.7 37:53.2 Wildrik Bulthuis Appingedam 34 CG63475
3 38:22.0 38:20.1 Jannes Dijksra Donkerbroek 336 DW43A3S
4 38:28.2 38:24.3 Harry Rutgers Groningen 130 CB64166
5 39:48.5 39:46.5 Maarten Hoeksema Groningen 360 BC71880
6 41:21.6 41:15.0 Henk Pater Oude Pekela 141 CE32800
7 41:28.9 41:26.1 Peter Slager Stedum 136 CF97384
8 42:00.6 41:54.9 Jan Krans Delfzijl 315 CC54286
9 42:08.5 42:06.4 Adri Rink Groningen 381 BC71298
10 42:25.1 42:20.1 Rudy Boers Winschoten 342 DA3CG59
11 42:47.0 42:35.9 Feike van Driesum Uithuizermeeden 325 CE58450
12 43:21.2 43:13.3 Bram Noordhuis Appingedam 317 DX41WMP
13 43:32.8 43:27.1 Wubbe Rendering Bourtange 341 DN87V4R
14 43:44.2 43:40.2 Eddy Smid Wageningen 311 DG629Y2
15 44:41.9 44:33.3 Peter Verkaaik Groningen 132 CB47864
16 45:17.2 45:09.3 Hans Kugel Meedhuizen 309 DK3FPD7
17 46:05.9 45:57.1 Eiltjo Noordman Lelystad 142 DN2N9YT
18 46:10.2 45:57.4 Dick Camphuisen Groningen 196 DR8R3FX
19 46:15.7 46:05.9 John Walker Uithuizen 195 DW3H6ZK
20 46:46.9 46:41.5 Albert Hazenberg Loppersum 371 DR1E4F1
21 46:58.2 46:52.2 Hiddo Boomsma Wildervank 352 DR3CMVH
22 47:13.4 46:54.1 Herman Middel Stadskanaal 373 DW0MVMN
23 47:26.1 47:19.3 Gert Schreuder Oosterwijtwerd 143 DW6R8AE
24 47:34.4 47:21.7 Geert Klei Wirdum 134 DW1YSRK
25 47:59.5 47:47.4 Arend Kampinga Winsum 135 DN28RTM
26 48:00.6 47:50.2 Rudolf Land Eelde 146 CE62028
27 48:01.2 47:59.4 Chris Buijtenhuis Groningen 392 DF2NTVF
28 48:02.3 47:39.2 John Wachtmeester Groningen 227 DF7ACGM
29 48:05.4 47:52.7 Peter de Harder Appingedam 318 DG9F9MF
30 48:06.8 47:46.3 Joop Houtman Groningen 359 DN2S33Y
31 48:20.0 48:03.8 Gerrit van Dam Zuidbroek 345 DW3BGFB
32 48:48.7 48:46.4 Kees Bouma Appingedam 314 BC47744
33 48:53.3 48:44.0 Hitjo Schipper Stadskanaal 168 DW1Y82B
34 49:12.4 48:54.1 Klaas Schutter Heiligerlee 367 DN4C1HA
35 49:14.7 48:59.4 Nico Vierkant Bedum 230 DK737NM
36 49:15.4 49:00.0 Jacob Stollenga Bedum 380 DW0NAWG
37 49:17.5 49:00.6 Herman Musters Eexterveen 144 DW2GMPG
38 49:25.2 49:13.2 Jan Huisman Appingedam 308 DK1DG4E
39 49:53.4 49:44.0 Balkema Ron Appingedam 140 CB62225
40 50:10.9 50:05.8 Ubo Ellens Grijpskerk 347 CE51106
41 50:40.7 50:29.5 Rino Janssens Eelde 369 DK90S6P
42 50:53.8 50:34.8 Siemen Vegter Assen 215 DW12Z4Z
43 51:56.7 51:35.7 Henk de Vries Groningen 133 DZ3ATTB
44 52:24.4 52:16.2 Geert Jan Reinders Loppersum 35 CG15892
45 52:25.3 52:14.9 Egbert Takens Haren 365 DF0M12D
46 52:44.9 52:25.7 Dirk Franssens Saaksum 382 CA16070
47 52:54.4 52:36.8 Johan Dik Wehe Den Hoorn 364 DM782VC
48 53:10.0 52:56.9 Joop Colpa Appingedam 145 DR0TGX7
49 53:16.2 52:56.5 Jan Franssens Saaksum 388 CB05991
50 55:02.6 54:50.2 Cees Bisschop Uithuizen 139 DM93ZDV
51 56:23.9 56:07.9 Dick van den Berg Stedum 323 DR8TC7E
 

Mannen 60+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 40:01.3 39:59.2 Dick Scholing Annen 37 DA5k263
2 41:05.1 41:02.6 Heinz Stroeve Emlichheim 332 DA2782W
3 42:17.4 42:15.4 Garmt Borgman Hoogezand 38 CB23818
4 42:52.6 42:48.9 Jan Posthumus Hoogezand 376 DW706K8
5 43:14.4 43:11.5 Hans Windt Ter Apel 36 DF4E9P2
6 46:15.7 46:01.6 Anko C. Wieringa Groningen 331 DW77R29
7 48:14.3 48:10.3 Piet Winkelaar Delfzijl 150 CG19869
8 50:04.9 49:56.7 Willem Scheve Stadskanaal 152 BC15571
9 50:48.8 50:39.4 Jan Rienstra Groningen 151 DW7XT47
10 51:10.4 51:07.8 Andre Medenblik Haarlem 212 DW72D8T
11 52:38.5 52:32.7 Klaas van der Molen Appingedam 147 CB91347
12 53:56.0 53:42.4 Jaap Groenendal Oldehove 357 CH64193
13 55:21.8 55:03.7 Anjo Zeven Westerlee 149 DR0HHVP
14 59:28.6 59:15.7 Joop Werkman Bedum 383 DA3SSHA
15 1:01:26.4 1:01:05.1 Jan Windt Delfzijl 148 DW4RBY4
 

Vrouwen Senioren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 31:52.8 31:52.8 Lornah Kiplagat Groet 1 DK75DB6
2 32:14.5 32:14.4 Caroline Cheptonui Kilel Kenia 50 DW2BBK7
3 33:10.6 33:09.6 Adisalem Shumi Ethiopië 53 DR3912F
4 33:23.8 33:22.8 Naomi Maiyo Kenia 52 DW7FVS5
5 34:43.0 34:41.8 Sharon Tavenga Zimbabwe 51 DW2CZTS
6 36:29.8 36:28.8 Naomy Jepkosgei Kenia 54 DW97KG5
7 40:06.9 40:04.6 Marrijtje Molenhuis Assen 272 DZ4KWH4
8 44:02.9 43:55.3 Lydia Doornbos Zuidhorn 404 CG52612
9 47:08.2 47:00.9 Kim Backstrom Stadskanaal 190 DW5B9YT
10 47:16.8 47:08.2 Mariska Bosch Appingedam 402 DW3GHZZ
11 49:13.2 48:51.2 Anna Bruijn Appingedam 187 DK4DE9M
12 50:31.2 50:16.4 Vanessa Wuijster Groningen 189 DW04K06
13 53:13.2 53:00.4 Engelina Laméris-Stoppels Appingedam 186 DF4HX69
14 59:58.4 59:48.3 Yvonne Mennen-Rienstra Stadskanaal 207 DR12DVZ
 

Vrouwen 35+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 36:46.6 36:45.4 Nadja Wijenberg Schinnen 56 DW0FAS6
2 39:44.8 39:42.5 Yvonne Georg Veendam 57 DR6G0SB
3 41:22.2 41:19.1 Bertha Bruggenkamp Smilde 177 CH42098
4 42:30.0 42:26.9 Petra Panneman Veendam 59 DW5BRCW
5 46:21.3 46:14.7 Theresia Bijl Stadskanaal 178 CE79580
6 47:40.8 47:33.4 Marja van der Scheer Stadskanaal 179 DW7X7SN
7 48:21.1 48:09.5 Silvia Otto Vlagtwedde 413 DA5F16H
8 50:46.2 50:32.6 Karin Smit Appingedam 401 DW1TET7
9 51:54.4 51:43.1 Ester Rienstra Groningen 176 DW70P18
10 56:24.0 56:08.8 Andrea Jansen Appingedam 407 DG7TT8M
11 57:29.7 57:12.7 Trijn Oosterhuis Uithuizermeeden 174 HD952M5
12 1:08:47.2 1:08:25.7 Cora van der Donk Grootegast 175 DY778EC
 

Vrouwen 45+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 40:10.0 40:05.6 Inge van Schaick Leeuwarden 412 CB49649
2 42:18.5 42:15.9 Bernadette Schuurman Winschoten 60 DX8TNPM
3 44:41.0 44:38.1 Gonny Houtman Winsum 61 DG7TT1V
4 48:08.4 48:01.0 Jantje Wiersma Oldehove 409 CB50290
5 48:09.4 47:48.5 Kor van den Berg Appingedam 329 CH18028
6 49:17.2 49:01.3 Philip Meijer Bedum 390 DW0G59T
7 49:58.6 49:36.5 Carina Aukes Houten 205 DR1ZE0B
8 52:20.8 51:59.3 Erna de Beuze Groningen 410 DA9XMWB
9 52:39.4 52:25.2 Elly Rutgers Groningen 180 CG34357
10 53:05.3 52:43.0 Willy Olijdam Groningen 2229 DY0R6C4
11 53:07.1 52:45.1 Harriã«tte Slagers Boswinkel Eelderwolde 411 DR3PCWC
12 53:59.2 53:37.8 Esther van Egten Groningen 400 CB43701
13 54:29.0 54:18.2 Ina van Es Eelde 181 DR10088
14 56:23.9 56:08.3 Riekie van den Berg Sstedum 405 DR82H26
15 56:23.9 56:08.3 Ans van der Meer Garrelsweer 406 DM933NM
16 56:27.8 56:07.3 Anneke Langeland Wirdum 403 CG55777
17 57:37.7 57:20.6 Ina van Driesum Uithuizermeeden 271 CB58049
18 1:07:59.9 1:07:38.5 Alie Klei Wirdum 408 DW0RRDC
19 1:11:31.2 1:11:31.2 Bertha Kort Appingedam 184 DK9MT3E
 

Recreanten 5km

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 16:25.0 16:24.6 Jeroen ten Dam Groningen 2220 DW5DSKD
2 17:07.5 17:05.4 Yannick Akkerman Groningen 2026 DK1Y5C3
3 17:12.7 17:08.9 Edwin Slijkhuis Groningen 1547 DW999SW
4 17:57.1 17:57.1 Elias de Haan Hoogezand 1681 DY0FX9T
5 18:37.1 18:37.1 Francien Geertsema Eenrum Gn 1694 DN109RM
6 19:07.5 19:07.4 Erwin Rinsma Stadskanaal 2225 DR0VGPC
7 19:21.2 19:16.2 Thomas Cramer Groningen 1409 DR8BNKM
8 19:27.5 19:26.8 Ruben Bergsma Uithuizermeede 1916 DW11E1N
9 19:39.5 19:38.8 Sander Bogema Ten Boer 1417 DW1Y4ZB
10 20:08.7 19:42.6 Adriaan Klaver Groningen 1403 DW2C7W6
11 20:12.0 20:08.8 Daniel Srowig Appingedam 1596 DW4XXN2
12 20:21.2 20:16.2 Arnout Slijkhuis Groningen 1402 DA23V09
13 20:35.8 20:34.3 Liane de Wit Assen 2223 DW5TFYA
14 20:39.4 20:35.1 Edzer Oosterhof Appingedam 1668 DR5DFY8
15 21:22.9 21:18.9 Demian Zijlstra Eenum 1548 DR1PYDF
16 21:27.3 21:26.3 Hilvert Huiting Hoogezand 2219 DW71159
17 21:55.2 21:13.0 Harald Keur Buinerveen 1872 DW22HAP
18 22:04.1 22:03.1 Tom Moesker Appingedam 1597 DW5BGHS
19 22:08.7 22:04.9 Marco Schuur Midwolda 1401 DW2MXG7
20 22:09.7 22:01.4 Alexander Boersema Groningen 1634 DK78CFT
21 22:11.4 22:08.4 Remon Schutte Zuidhorn 2000 DW9ZV3S
22 22:17.1 22:16.4 Jesper Bergsma Uithuizermeeden 1917 DK4WEBS
23 22:17.5 21:41.7 Egbert Huizing Groningen 2082 DF91PT4
24 22:27.4 22:03.4 Michael Tingen Delfzijl 1573 DW7F2AH
25 22:31.1 22:23.9 Marianne Klat Delfzijl 1664 DK20ADZ
26 22:34.8 22:19.8 Maikel Haan Wagenborgen 1713 DW6X48E
27 22:35.4 22:23.7 Hermannus Beuker Delfzijl 1533 DW5MWN6
28 22:52.2 22:17.2 Brian Doornbos Ten Post 1557 DW5F9RY
29 22:53.9 22:03.3 Roland Boekweg Appingedam 1907 HD7F2TC
30 22:55.7 22:55.1 Jebbe Juk Appingedam 1593 DR64Z5B
31 22:57.5 22:47.8 Bart Pot T Zandt 1602 DW06E7Y
32 23:07.8 22:21.4 Wouter Kruijver Delfzijl 1543 DR3KSYE
33 23:13.1 23:09.8 Iwan Koster Scheemda 1431 DG7XSBH
34 23:17.4 23:05.6 Alinde Lisanne Benes Farmsum 1900 DW7WFNX
35 23:32.8 23:30.6 Sariena Evertsz Delfzijl 1515 DA64FGX
36 23:37.4 23:35.8 Hugo Bijlerveld Appingedam 2165 DM9K6KB
37 23:38.4 23:32.5 Vincent Tilman Groningen 1633 DT2CXNC
38 23:41.0 21:55.9 Herman Harms Groningen 1458 DK1YPNZ
39 23:43.8 22:56.9 Maarten Kruijver Groningen 1542 DK1Y08P
40 23:44.5 23:44.4 Vincent Noordhof Appingedam 1614 DW54W64
41 23:44.6 22:33.3 Ronnie Vos Losdorp 1659 DW1H4WA
42 23:45.7 23:44.2 Lennart Blaauw Appingedam 1583 DZ46SB5
43 23:54.6 23:48.0 Rene Streutker Hardegaryp 1558 DR5X0CB
44 23:57.2 23:23.3 Denise Leeman Ten Post 1510 DW0MPB1
45 24:05.7 23:31.8 Gerard vd Broek Wagenborgen 1605 HG2WB9Z
46 24:06.6 23:56.7 Tom Schipper Assen 1561 DW5WSVC
47 24:10.3 23:57.0 Pieter Busman Veendam 1920 DW11XWC
48 24:11.0 23:27.2 Anne Marije Knevelbaardt Appingedam 270 DR2R2VM
49 24:21.5 24:18.7 Sander Niemeijer Appingedam 1541 DW6WHKN
50 24:23.9 23:08.2 Harry Boer Loppersum 1508 DW65BNB
51 24:29.6 24:13.5 Sander ten Hove Holwierde 1591 DK1Z96F
52 24:29.7 24:10.2 Elianne Wiersema Appingedam 1631 DR30CWZ
53 24:30.3 23:30.8 Koen Leertouwer Appingedam 1572 DK90E8X
54 24:31.1 24:31.1 Erik Juk Appingedam 1594 DR8XP83
55 24:34.2 23:38.8 Bart Arntzen Appingedam 2085 DW5G8PA
56 24:35.5 23:24.3 Abraham K van Oost Drachten 1831 DM1X0XM
57 24:38.9 24:12.1 Bodeane Bronsema Appingedam 1676 DM93M1A
58 24:43.0 24:25.4 Jeroen de Man Appingedam 2017 DY74V07
59 24:44.3 23:32.2 Johan Van Zeebroeck Losdorp 1595 DW7YG2T
60 24:50.0 24:11.0 Renske de Vries Delfzijl 2009 DW7GFCV
61 24:50.4 24:40.5 Arjan Smit Appingedam 1858 DK73X28
62 24:59.0 23:35.6 Bram Havinga Appingedam 2023 DR8RCPC
63 25:00.1 23:37.3 Marcel Jilderda Appingedam 2011 DK91MYA
64 25:02.4 23:37.3 Durk Mous Delfzijl 1740 DA2RT5R
65 25:02.8 24:54.0 Eline Frans Oosteinde 1646 DR858CM
66 25:04.5 24:55.0 Sonja van der Linde- Vd Stok Appingedam 1857 DW5N9Z9
67 25:04.7 24:44.6 Wietze van der Ploeg Bedum 1868 DK56AZ7
68 25:14.0 23:59.6 Thomas Kwint Loppersum 1550 DR7M7AR
69 25:14.2 24:21.5 Thies Eeltink Glimmen 1873 DK8YF3X
70 25:28.4 25:24.9 Anne Koster Scheemda 1430 DW6W1N8
71 25:34.8 25:04.4 Milan Zoestbergen Appingedam 1507 DR8XRFS
72 25:36.9 24:13.3 Andre Jilderda Appingedam 2012 DT24FRB
73 25:38.7 25:14.2 Martin Stoppels Appingedam 1910 DM9ZGBK
74 25:45.6 25:42.0 Henny Vernooy Appingedam 1517 DY77FV8
75 25:50.3 25:30.1 Nanda van den Berg Appingedam 1599 DK4EZ1Z
76 25:50.6 25:41.0 Bas A.t. Reinders Appingedam 1693 CD15309
77 25:54.7 25:52.1 Graciella Evertsz Delfzijl 1516 DW2KZ11
78 25:55.5 25:52.7 Wanda Evertsz Delfzijl 1400 DW5TFCK
79 25:55.5 24:09.1 Douwe Drijfhout Groningen 1621 DW7RKS6
80 26:06.5 26:00.6 Valerie Schaaphok Winsum 2205 DK4D909
81 26:12.4 24:44.8 Joel Smidts Wagenborgen 1921 DW7GWSA
82 26:14.1 25:02.0 Erik Douma Groningen 2013 DK567Y3
83 26:14.7 25:54.3 Renske Linstra Appingedam 1549 DW03DH8
84 26:15.7 26:13.2 Kirsten Noordhof Appingedam 1407 DW7R9T9
85 26:18.9 26:13.6 Wietse de Boer Ten Post 1535 DW54876
86 26:20.1 26:18.9 Richard Riepma Holwierde 1424 DG3M1VR
87 26:24.0 26:14.5 Alida Liewes Wirdum 1678 DW5G32W
88 26:26.1 25:49.9 Agnes Woldhuis Ten Post 1405 DM91AD5
89 26:35.5 26:23.5 Ruud Zechner Delfzijl 1662 DW5N49R
90 26:38.9 26:26.4 Derk Fial Delfzijl 1642 DK56G85
91 26:42.9 26:35.1 Frouke Rullmann Leeuwarden 2213 DW5R7ZB
92 26:46.4 25:49.0 Alexander Elias Hoogezand 1627 DR3PZ8D
93 26:46.7 25:47.8 Theo op den Kamp Arnhem 1911 HD7FHK7
94 26:48.5 26:32.1 Henriëtte ten Hove-Idema Holwierde 1592 DF9GHVY
95 26:56.1 26:53.4 Gerda Kamphuis Appingedam 2160 DN8GFVK
96 26:56.7 25:58.5 Jur Nepperus Uithuizen 1519 DK1Y5G7
97 26:58.2 26:43.2 Ale Ploegh Appingedam 1406 DW4BY1V
98 27:04.1 26:48.2 Siepko Scheper Slochteren 1410 DY2VZFY
99 27:09.0 26:54.4 Anjo Kiel Appingedam 2019 DW04Z84
100 27:09.5 27:07.9 Jan Medema Appingedam 2005 DW6XCM7
101 27:12.8 26:55.5 Ronald Rinsma Stadskanaal 1924 DK4V3FR
102 27:15.1 27:03.2 Kim van Dijk Appingedam 1414 DR1PXS6
103 27:26.3 26:45.0 Harry Engberts Zuidlaren 2231 CG57369
104 27:34.0 26:19.0 Heleen Bijma Appingedam 1615 DW11DK2
105 27:37.2 26:27.6 Agnes de Koning Delfzijl 2203 DX6SNME
106 27:37.9 27:14.6 Stefan van der Duin Appingedam 1610 DX2R4VG
107 27:41.3 26:35.5 Herman Boerema Appingedam 2028 DK2ZBVC
108 27:43.0 27:10.2 Carla Huitsing Appingedam 1679 DW22C86
109 27:43.5 27:08.4 Wesley Bus Ten Post 1551 DT24BX4
110 27:49.3 27:11.2 Mark Giesolf Delfzijl 1486 CH60820
111 27:50.9 27:17.3 Lars Knapper Appingedam 1905 DW1Z78E
112 27:56.2 27:06.5 John Blankets Siddeburen 2089 DR0DC91
113 27:57.0 26:35.6 Leo Bodde Holwierde 2021 DW4KBT2
114 27:58.3 27:42.6 Rob van der Burg Steendam 1526 DM9102P
115 28:08.4 27:52.2 Jaap Smedes Wagenborgen 1712 DG7632P
116 28:09.3 27:13.1 Hans Verwilligen Delfzijl 1912 DR796G8
117 28:12.6 27:28.3 Susan Verwilligen Delfzijl 1564 DW5TN2T
118 28:14.6 27:59.0 Henk van der Vlis Appingedam 1622 DR3G2ZE
119 28:15.5 27:48.9 Lia Hesling Tjuchem 1844 DW9FAA7
120 28:16.6 27:45.3 Bernhard Bronsema Appingedam 1672 DK4D9VB
121 28:18.7 26:59.9 Edward Van Der Helm Appingedam 1616 DK90NW5
122 28:20.6 27:22.0 Jan Hovius Zuidhorn 1404 CH16630
123 28:21.0 27:36.1 Marjet Pijper Appingedam 1563 DM94KPX
124 28:21.2 27:56.0 Esmond van Twuyver Meedhuizen 1437 DG1T9GF
125 28:27.2 28:02.5 Colin Bronsema Appingedam 1674 DW9G6KE
126 28:29.9 27:31.6 Anita Tartarotti Stadskanaal 1721 DW5V4YB
127 28:31.1 28:10.4 Klaas Dijkstra Stadskanaal 2234 DR30TRA
128 28:38.4 27:34.7 Jan-Arend Venema Appingedam 1574 DK4H509
129 28:40.5 28:27.0 Stefan Fial Delfzijl 1641 CE50686
130 28:40.6 28:06.7 Koos v.d. Broek Wagenborgen 1606 DR1N0S4
131 28:42.0 28:08.7 Dita Norden Appingedam 1600 DX69086
132 28:44.5 27:29.5 Jarno Bergsma Slochteren 1426 DG16ZH9
133 28:45.7 28:05.8 Hennie de Vries-Reeder Delfzijl 1544 DR5A6R9
134 28:47.4 28:15.4 Gea Rouppé Appingedam 1408 DW704YB
135 28:48.1 28:22.0 Joop Ganzeveld Meedhuizen 1710 DZ46324
136 28:48.2 27:55.6 Roy Scholtens Appingedam 2181 DA74PGT
137 28:49.9 28:33.3 Barby - Staal Groningen 1525 DW7X3T9
138 28:51.7 28:42.6 Aletta Hektor Appingedam 1528 DF4V8KN
139 28:51.7 27:48.4 Therese Hammenga-Baptist Appingedam 1718 DW4BYHD
140 28:52.0 27:56.7 Ben Reese Appingedam 2080 DW66VF1
141 28:52.1 28:26.6 Kayleigh Bronsema Appingedam 1675 DW5RNMX
142 28:54.0 28:20.7 Esther Huisman Appingedam 1518 DW050GV
143 28:55.4 28:31.8 Albet Mulder Appingedam 1653 DW5D85P
144 28:55.9 28:30.4 Klaziena van Twuyver Meedhuizen 1436 DR1PZAD
145 28:57.5 28:15.7 John Brinker Groningen 2216 DK9Z42C
146 28:59.5 28:12.5 Cornelis van Ours Godlinze 1619 DA8CD39
147 29:00.3 28:37.9 Grietje Rispens-Ennema Delfzijl 1829 DW55ZGK
148 29:04.0 27:49.9 Odette Brink-Kwint Loppersum 1611 DK97M0W
149 29:06.5 28:24.4 Bernard Scholtens Stadskanaal 1923 DA2WR3Z
150 29:11.1 28:35.7 Lars Leeman Ten Post 1513 DR17KC2
151 29:12.8 28:23.9 Antwan van der Burg Steendam 1764 DK12BC9
152 29:13.2 28:56.9 Wies Groothoff Ten Post 1559 DK7HV09
153 29:15.4 28:10.3 Serena Hinrichs Delfzijl 1527 DW6W79A
154 29:18.7 29:13.7 Annie de Boer Wicherts Ten Post 1536 DK4HP3D
155 29:20.4 28:50.2 Ida Joustra Appingedam 1581 DT4RXW2
156 29:21.1 29:13.4 Ria Keijzer Appingedam 1567 DR86RB4
157 29:21.6 28:59.7 Arjan Oosterhuis Appingedam 2004 HD7FRGV
158 29:23.6 28:58.1 Jeannette Wierenga Appingedam 1650 DW04D9W
159 29:24.3 29:08.7 Ria Tuinstra Groningen 1524 DR7MVPE
160 29:24.8 28:35.8 Anne Westerhout Appingedam 1862 DY7M0NA
161 29:25.0 28:47.6 Maria van der Werff Groningen 1640 HM2W393
162 29:25.9 29:22.8 Jesse Doesburg Appingedam 1855 DW3VXRG
163 29:27.7 29:01.1 Anouk a.o.m Melsasail Appingedam 1751 DZ8C0FC
164 29:29.3 29:11.3 Magda Schreuder Oosterwijtwerd 1427 DW72H78
165 29:29.4 28:42.3 Wies Westerhout Appingedam 1861 DW7Z9ZM
166 29:30.1 29:10.5 Sabine Schreuder Oosterwijtwerd 1428 DK48TDZ
167 29:35.0 29:03.3 Anouk Boelens Delfzijl 1807 DK4HX7S
168 29:36.7 29:05.1 Nant Weessies Appingedam 1608 HG2WVK7
169 29:39.9 28:45.2 Ingeborg Bosma Wagenborgen 1603 DK9YX1G
170 29:40.5 29:35.2 Aalf Wicherts Delfzijl 1537 DA75P7E
171 29:43.0 29:20.4 Marja Pater Appingedam 1435 DW7R2VC
172 29:47.7 28:54.0 Kirsten Arntzen Appingedam 2086 DA3TW54
173 29:51.5 29:12.7 Jeanet Wiersma Appingedam 1420 DR0E9WV
174 30:00.7 29:34.7 Stoffer Klungel Appingedam 2018 DK81XN6
175 30:09.3 29:24.7 Dick Haveman Godlinze 1869 DG0SY8A
176 30:09.8 29:25.2 Max Haveman Godlinze 1870 DW6XX17
177 30:11.9 29:10.9 Jan Agter Delfzijl 1423 DA0YCZT
178 30:12.1 29:35.5 Helena Planting Wirdum 1511 CD52212
179 30:14.9 29:20.2 Ciska Boer Wildervank 1425 DW4TKG3
180 30:18.2 29:32.4 Marlies Krikke Ten Boer 1655 DM4KDXP
181 30:30.5 30:15.0 Gerry Kamphuis Sappemeer 1418 DR0PEPT
182 30:31.0 29:43.5 Lisanne Blitterswijk Delfzijl 2159 DM93B9E
183 30:31.1 30:15.6 Jens Kruizinga Scheemda 1576 DW46TAS
184 30:31.7 29:32.9 Klaas Veen Foxhol 1626 DK4H64X
185 30:32.9 29:20.3 Truus Besseling Garnwerd 2197 DW23PM5
186 30:33.2 30:01.1 Tijmen van Ree Meedhuizen 1579 DK73REF
187 30:33.2 30:01.3 Annabel van Ree Meedhuizen 1580 DW54V74
188 30:37.1 29:42.2 Heidy Wieringa Holwierde 1411 DW5D9D3
189 30:42.3 29:42.5 Henderikus Bruggink Appingedam 1523 DW04RC9
190 30:52.8 30:11.6 Laura Perdok Appingedam 2008 DW7W2W7
191 30:54.0 29:28.9 Tineke Roelevink Delfzijl 1673 DW5EMZ4
192 30:55.8 30:14.6 Berber Werkman Appingedam 2010 DT4X6KP
193 30:59.5 30:20.0 Frits Huizen Delfzijl 1618 DW05XGA
194 31:00.5 29:33.3 Martin Vos Muntendam 1434 DK7SEYZ
195 31:00.6 30:28.7 Fitra Engelsman Delfzijl 1913 DX1YDR4
196 31:00.9 29:34.1 Mark Vos Veendam 1440 DK78A0Z
197 31:05.9 30:23.6 Annet van Dortmunt Appingedam 1904 DK64HT7
198 31:06.0 30:23.6 Linda de Groot Appingedam 1906 DK12KHM
199 31:07.7 30:18.3 Margot Bisschop Delfzijl 2014 DW73ZD1
200 31:07.9 30:48.3 Ed Westrup Westrup Appingedam 1795 DR3W66Z
201 31:15.7 30:58.7 Ruben Kwant Holwierde 1598 DM91XFX
202 31:22.3 30:08.0 Harold Patty Appingedam 1645 DK1M45S
203 31:23.9 30:29.9 Angela van Damme Appingedam 1429 DW965ZW
204 31:24.2 30:22.1 Bert van den Hoven Uitwierde 1415 BC49315
205 31:26.3 30:30.3 Heika Heidekamp Stadskanaal 1691 DW0P18H
206 31:30.4 31:26.8 Ellen Koster - Van Der Gaag Scheemda 1432 DG7SFZ3
207 31:32.3 30:22.6 Rob Heerlijn Delfzijl 1566 DR6XM68
208 31:36.9 30:48.5 Anja Venhuizen Appingedam 1799 DW1YHED
209 31:37.0 30:28.5 Esther Plas Appingedam 1737 DY9EWSY
210 31:41.6 30:50.5 Hilda Mulder Appingedam 2091 DY5Y4D1
211 31:41.9 30:50.6 Joke Reinders Wagrgenenborgen 1922 DW6T1YR
212 31:45.7 31:28.8 Antjo Meijerhof Appingedam 2192 BC18676
213 31:46.7 31:02.7 Lammert Wolthuis Appingedam 1588 DY5YBZ1
214 31:49.0 31:03.2 Anneke Dusseljee Winschoten 2246 DW0MPZ6
215 31:51.5 31:28.9 Jeroen Nieboer Groningen 2151 DW7K943
216 31:56.7 31:22.2 Tinie Kappert Wagenborgen 1553 DK1ZW9G
217 32:01.9 31:27.6 Saskia Albeda Appingedam 1555 DZ4X45S
218 32:03.2 30:46.4 Ineke Kamps Tripscompagnie 2152 DK1PS7S
219 32:05.5 30:46.7 Wiel Bouten Hoofddorp 2083 DW5DXM7
220 32:13.5 31:00.3 Dirk Boddeus Groningen 1874 DK1N63V
221 32:27.5 31:38.6 Gerben van Dijk Appingedam 2081 DA7F35D
222 32:27.5 31:38.0 Hans Postma Appingedam 1521 DM91EGT
223 32:28.4 31:01.2 Laura Vos Veendam 1439 DK1DT7C
224 32:28.6 31:41.1 Harma de Groot Wagenborgen 2373 DG6TXDG
225 32:29.2 32:05.9 Harry Mulder Appingedam 1654 DN8F53E
226 32:29.8 31:14.6 Peter van Til Appingedam 2003 DA3WMXF
227 32:33.7 31:18.9 Jeroen Fokken Appingedam 2002 DG231RN
228 32:36.7 31:33.5 Anita Weistra Delfzijl 1623 DK9PKY4
229 32:39.2 32:04.1 Jordi Doornbos Ten Post 1556 DW6CVK3
230 32:40.1 32:21.1 Bojoura van Zoest Appingedam 1562 DT2A6E1
231 32:45.1 32:24.2 Rina West-Werkman Delfzijl 1802 DK7SECS
232 32:48.1 32:15.6 Petra Jongsma Appingedam 1601 DR15DVB
233 33:03.1 32:30.3 Marian Noeken Appingedam 1853 DW72P4C
234 33:03.5 32:30.7 Ellis de Vries Appingedam 1902 DM98FRS
235 33:04.1 31:37.9 Laura Vos Hilversum 1648 DW52B66
236 33:06.4 31:44.6 Simone Dusseljee Elst 1866 HG2WADB
237 33:06.6 31:44.9 Sandra Bodde Dusseljee Holwierde 2022 DR7MNDP
238 33:07.7 32:55.3 Jessica Beuker Delfzijl 1532 DK5T7VP
239 33:09.7 32:21.3 Tonnis Leeuwis Nieuwe-Pekela 1733 CH56428
240 33:10.8 32:39.4 Gieneke Haddering Buinen 2247 DK7H64E
241 33:14.8 32:50.7 Sarah Smith Utrecht 2025 DK901Z8
242 33:17.2 32:17.6 Anet Klaassen Middelstum 2016 DG8HY3N
243 33:25.4 33:18.1 Jan Klat Delfzijl 1663 DW54TTC
244 33:27.4 33:00.8 Miena Slagter Holwierde 1635 DA9C3AR
245 33:35.0 33:03.7 Truus Bakker Holwierde 1433 DN8Z513
246 33:38.4 33:13.2 Kris Vasse Borger 1531 DT248RC
247 33:38.8 33:25.9 Foekje Oosterhof Appingedam 1554 DK782YF
248 33:45.5 33:05.7 Tirza Boerma Delfzijl 1909 HD92K4S
249 33:50.7 32:41.6 Douwe Zijlstra Appingedam 1585 DZ2CD2K
250 33:50.9 32:41.7 Jorrit van Assen Appingedam 1586 DK4EZKK
251 33:52.9 33:17.8 Ineke Kamps-Robertus Appingedam 1667 DW0NP2V
252 34:03.4 33:07.7 Monique Lalkens Appingedam 1647 DW1BEMX
253 34:10.7 32:41.8 Marloes Pot Appingedam 1620 DW7G8YG
254 34:10.8 32:41.5 Marga Steenbergen Appingedam 1582 DW0XAND
255 34:32.0 33:11.0 Linda Kruizinga Loppersum 1590 DT2AN6C
256 34:32.1 33:11.3 Stans Baar Zuidhorn 1584 DR3WEMD
257 34:40.4 34:05.4 Lucas Kamps Scheemda 1705 DN7N05W
258 34:43.8 33:15.3 Tineke Loer-Schneiders Noordbroek 1568 DK78SHX
259 34:45.9 33:51.3 Maria Zuidema Loppersum 1546 DW7ZSGM
260 34:50.0 34:16.1 Anjo Huizinga Appingedam 1637 DR3K9SW
261 35:01.7 34:07.7 Anne Weessies Appingedam 1607 DW4R9GY
262 35:05.4 34:08.3 Dunja Vermeulen Delfzijl 1671 DW03S42
263 35:14.6 34:29.1 Sylvia Kooi Uithuizen 1520 DA58VZM
264 35:16.7 34:31.3 Jenny Schutter-Kooi Bedum 1522 DK7HZ1X
265 35:20.6 34:27.3 Hilde Hekkema Appingedam 1609 DW1TZX3
266 35:29.0 34:40.2 Danielle Vlietstra Groningen 1903 DW6BYHF
267 35:31.2 34:33.6 Eke van Bommel Appingedam 1569 DW5DATM
268 35:33.0 34:25.8 Monique Huisman Delfzijl 1530 DW7P25F
269 35:34.2 34:51.5 Roelie Hoekstra Niehove 2084 DW5XX19
270 35:35.7 34:27.9 Esther Norden Appingedam 1613 DW7W6ZE
271 35:35.8 34:28.7 Carola Bogema Appingedam 1612 DW27MR1
272 35:41.7 34:53.3 Laura de Jong Delfzijl 1669 DK9Z8KP
273 35:47.4 35:16.4 Lineke Leeman Ten Post 1512 DK7WSXT
274 36:09.4 34:50.8 Anita de Vries Farmsum 1652 DW5F7RA
275 36:21.4 35:14.9 Arie Christ Appingedam 2007 DW7WTY7
276 36:21.6 35:15.1 Iris Burgstra Appingedam 1587 DM1CP11
277 36:21.7 35:15.2 Joran Burgstra Appingedam 1604 DF03R27
278 36:33.7 35:35.3 Jitske Heidekamp Stdskanaal 1687 DR8TX1D
279 36:51.5 35:47.5 Bianca Hartman Delfzijl 1624 DK1M4S9
280 36:53.5 36:12.6 Linda Timmer Ten Boer 1649 DA01C8M
281 36:56.5 36:27.3 Marleen Hilverda Bussum 2153 DW1TAVZ
282 36:59.8 36:26.8 Janneke Kammenga Appingedam 1419 DW3TBND
283 37:05.7 36:54.4 Maaike Arents Winschoten 2224 DA0HD1C
284 37:21.6 36:56.0 Louise Koen Delfzijl 1854 DW5TMMS
285 37:29.7 36:55.2 Mien Bouma Appingedam 1413 DW2C9MB
286 37:29.8 36:55.1 Anna Bouma Appingedam 1570 DW0MCRK
287 38:16.8 37:46.1 Hennieta Bus Ten Post 1552 HZ3FF39
288 38:50.9 38:03.0 Danielle Boerma Veendam 1732 DW5BKB4
289 39:20.8 38:15.7 Rinus Jongerden Harkstede 1658 DK7SDKY
290 39:21.8 39:07.8 Epko Bleker Holwierde 1644 DK9PE5R
291 39:22.2 39:08.2 Miranda Fial Holwierde 1643 DK7GG1M
292 40:49.5 40:02.6 Leentje Scholtens Muntendam 1421 DW3T18R
293 41:32.6 40:53.4 Rob Schilling Appingedam 1422 DR3K6Y1
294 42:41.6 41:22.7 Nicolette Janssens Appingedam 1617 DM9144D
295 43:53.4 42:34.5 Naushad Sewbalak Delfzijl 1666 DW7Z8XA
296 43:54.1 42:35.5 Linda Geboers Delfzijl 1665 DW75CAH
 

Recreanten 10km

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 42:26.0 41:34.8 Ruben Danhof Loppersum 1818 DK974VF
2 43:01.3 42:04.3 Herman Lalkens Appingedam 1798 DY74N6Z
3 43:05.5 43:02.9 Jos Beek Appingedam 1856 DW950X4
4 43:06.2 42:55.2 John Meedendorp Delfzijl 1819 DK1T79H
5 44:10.9 44:09.1 Tonny van der Ploeg Appingedam 1797 DW5NZ63
6 44:19.7 43:36.2 Frank Boelens Groningen 2088 DW5F4MN
7 45:27.8 45:09.0 Bernard Apol Loppersum 1837 HT9VEFR
8 45:28.7 45:24.9 Eric Borst Appingedam 1788 DT4X494
9 45:42.1 44:52.2 Bart Klasens Delfzijl 1817 DY70M6D
10 45:49.3 45:45.0 Eric-Jan Jonker Smilde 2243 DY7A135
11 46:32.4 46:09.1 Rene van der Duin Appingedam 1820 DW3B196
12 46:54.3 46:48.2 Remco Bakker Groningen 2090 CH17117
13 47:06.0 47:03.5 Joost Woldring Uithuizen 1839 DW0FK7Z
14 47:33.0 46:56.0 Henk-Jan Hoving Hoving Haren 1833 DW6GPZ6
15 47:41.3 47:40.5 Rob Beikes Wildervank 1918 DW2BKGS
16 47:50.8 47:44.3 Andre Timmersmans Biessum 1850 DY6P5E5
17 47:59.3 47:52.2 Jack Haaijer Uitwierde 1849 DZ40M8D
18 48:01.7 47:25.9 Ron Leeman Ten Post 1767 DY5HT51
19 48:02.9 47:25.0 Rene Pinkster Hoogezand 1790 DT2AK9C
20 48:09.4 46:35.7 Chris Dol Stadskanaal 1852 DK78H2E
21 48:20.6 48:15.1 Matthijs Loer Delfzijl 1805 DY5HWH7
22 48:31.6 48:25.8 Jurrien Super Delfzijl 1779 HT4BVZ6
23 49:07.3 48:31.4 Peter Zuidema Loon 2215 DM934ES
24 49:21.3 47:59.6 Marcel Schreuder Goedheyt Elst 1865 DW2CPKT
25 49:25.0 49:19.7 Ienko Loer Delfzijl 1804 DK8YV5D
26 49:32.0 48:58.6 Rene Zuidhof Sappemeer 2029 DG7T6TW
27 49:47.6 49:30.9 Douwe Bosker Appingedam 1845 DY44KVK
28 49:49.6 49:29.2 Wilma Jansen Groningen 2093 DK4EXD5
29 50:11.0 49:18.8 Hans Eeltink Glimmen 2258 DA2BP4S
30 50:18.6 50:14.4 Pieter Bottenberg Appingedam 1814 DW6TX3Z
31 50:28.9 49:44.8 Frank Molema Groningen 2006 DW0G4GG
32 50:36.0 50:09.7 Ronald van Dijk Breda 1793 DA71715
33 50:45.0 50:03.0 Peter Leemhuis Groningen 1867 DR1F90S
34 51:09.8 49:59.5 Jaap Brondijk Drachten 1739 DW0F0VN
35 51:11.3 49:49.0 Richard Coumans Groningen 1762 DW554ND
36 51:13.4 50:51.3 Daniel Kragt Groningen 1792 DW7X074
37 51:45.0 50:33.4 Ane Jongstra Drachten 2030 HD7FHPS
38 51:55.9 51:28.1 Erik de Jonge Winschoten 2245 DW5SE55
39 51:56.4 51:49.9 Simon Kuiper Nieuwolda 1725 DW7K68R
40 52:13.6 51:56.1 Frans Scheuneman Hoogezand 2195 CB62999
41 52:16.4 52:02.4 Frederik Leemhuis Sappemeer 2226 DK4DHGC
42 52:16.6 51:22.5 Daniel Zuidema Loppersum 1863 CH60020
43 52:49.8 52:41.5 Kor West Delfzijl 1803 HA8YK34
44 52:55.4 52:49.0 Rick Boelens Appingedam 1810 DA1CN6S
45 52:57.9 52:52.5 Kees Molag Appingedam 1750 DG16SRN
46 52:58.7 52:35.1 Durja van Willigenburg Alteveer 1915 DK1P71E
47 53:06.0 53:04.5 Nadia Zijlstra Eenum 1701 DW757CP
48 53:12.1 52:05.2 Willem Jan Stuut Culemborg 1823 DT2CNHE
49 53:12.8 52:16.4 Wout de Wind Zuidhorn 2209 DR745HM
50 53:18.5 51:49.8 Anje van Gijssel Woudbloem 2253 DW6TP7C
51 53:45.6 53:02.9 Jos van der Werff Hoogezand 1700 DY98KHY
52 53:52.2 53:34.0 Wim van Nieuwland Groningen 1780 DN8WYKY
53 53:52.4 53:34.2 Sandra van Nieuwland Groningen 1781 DW6CVSX
54 53:55.0 52:50.7 Gerben Gotlieb Appingedam 1735 DY7S4H1
55 53:57.1 53:42.6 Janny Oosten Hoogezand 1864 DK81REC
56 53:57.9 53:21.5 Jurgen Bus Ten Post 1772 DR92SGV
57 54:02.0 53:32.0 Harold van Dijken Amstelveen 1774 DW24809
58 54:07.0 54:05.1 L.h. van Schie Appingedam 1766 DZ46EH7
59 54:23.5 53:05.2 Fokko Dijkstra Usquert 2202 BC65376
60 54:24.8 53:09.0 Johan Homan Hoogezand 1686 DW7W25N
61 54:30.7 54:14.1 Jan Santing Delfzijl 1787 DK4D7KK
62 54:41.6 54:30.4 Jenny Keen Westerlee 2377 DW39EYP
63 54:45.8 54:09.0 Tom Snijder Bedum 2212 DY74BG3
64 54:47.0 54:17.2 Michiel Bakker Groningen 1835 DY5H58D
65 54:53.5 53:53.0 Geut Bosker Assen 2200 DR6R3ST
66 54:54.0 54:28.6 Tonny Hoorndijk Appingedam 1704 DW554ZS
67 55:19.7 54:08.5 Debora Boneschansker Losdorp 1827 DW6WTK1
68 55:20.2 54:34.0 Dolf Rolf Veendam 1871 DW6XA0S
69 55:23.5 54:23.6 Bert Karst Groningen 2168 DW55MVH
70 55:29.5 54:49.0 Benny Scholtens Muntendam 1729 DW5TKKB
71 55:29.6 55:21.0 Johan Hektor Grootegast 1529 DW6WG41
72 55:30.0 55:21.4 Be Schuth Wagenborgen 1722 DK9YNA2
73 55:41.4 54:38.6 Otto van Diepen Groningen 1703 DW2REVB
74 55:45.3 55:15.2 Rene Janse Axel 1761 DK1YTED
75 55:51.6 55:43.9 Michel Mooiman Ten Boer 1782 DA2BNYX
76 55:54.7 55:35.8 Janny Schuurman Loppersum 1838 HT821FY
77 55:58.8 55:18.9 Matheus Bleeker Groningen 1699 DZ40XEA
78 56:24.5 56:21.4 Hilbrand Kamphuis Appingedam 2180 DF4ENS5
79 56:29.5 56:10.1 Eddy de Jong Farmsum 1684 DW76EBC
80 56:34.2 55:31.8 Tamara Ottens Loppersum 1848 DF83BVG
81 56:41.2 56:38.8 Martijn Bruining Nieuw Buinen 1825 DY998BF
82 56:43.6 55:46.0 Nienke Heidekamp Stadskanaal 1688 DA6FRSA
83 56:44.4 55:46.2 Jeannette Koops Zuidbroek 1794 HG2W0XW
84 56:44.4 55:46.7 Richard Koops Zuidbroek 1707 DW5G3WY
85 56:46.6 56:42.1 Epko Groenbroek Steendam 1808 DW7YVPF
86 56:50.8 56:49.6 Irene Riepma Amsterdam 2024 DR3S40T
87 57:02.1 56:10.3 Ito Zuidhof Siddeburen 1685 DG7AC8V
88 57:03.8 56:36.6 Geert Wilbrink Sappemeer 1738 DW5TZBE
89 57:12.3 56:16.1 Roel de Vries Leek 2020 DW7WNMW
90 57:15.2 56:13.7 Gert Bralten Appingedam 1708 DW04523
91 57:26.6 56:06.9 Meindert Molter De Polder 1919 DW90NAZ
92 57:27.9 57:04.4 Lisette van der Weerd Alteveer 2027 DW0MPCT
93 57:32.8 57:16.9 Pieter Oostra Noordhorn 1773 DM936HA
94 57:35.4 56:45.5 Rene Rijploeg Uithuizermeeden 2237 DK4AT6D
95 57:40.3 57:32.0 Pieter Haan Delfzijl 1717 DY19YC1
96 57:44.7 57:35.8 Ellen Zwarteveen Groningen 1765 DK5X19G
97 57:45.3 57:36.2 Bas Smit Groningen 1832 DW76MH5
98 57:51.5 56:42.4 Frans Werkman Bierum 1719 CA91313
99 58:04.4 57:42.9 Otto Albeda Appingedam 1775 DW02FTN
100 58:04.8 56:53.7 Dick Zwiers Nieuwolda 1801 DW5N5YC
101 58:06.5 57:44.4 Dick Rusthoven Appingedam 2171 DG7XS7T
102 58:06.7 57:48.4 Anneke Mulder Woldendorp 1776 DK4AS8C
103 58:12.0 57:42.4 Gert Veldthuis Groningen 1836 DT2ASW3
104 58:15.0 57:46.5 Desiree Kaauw Hoogezand 1830 DY99PET
105 58:23.0 57:40.4 Erik Guns Sappermeer 2087 DW5GXHZ
106 58:25.6 57:05.7 Hans Norder Groningen 1763 DK12TR4
107 58:27.8 58:25.3 Jos Bruining Stadskanaal 1809 DK6BDWV
108 58:35.2 58:14.0 Wim Zeemering Appingedam 1785 DA32P77
109 58:53.1 58:02.0 Joost Kok Naarden 1826 DK7SE4R
110 58:57.4 58:11.7 Johan Smit Groningen 1860 DW7KW38
111 58:59.0 58:21.8 Freek Reitsema Wirdum 1768 DK73K4E
112 59:11.0 57:54.7 Gert Telgen Muntendam 1697 DW0FKVD
113 59:26.4 58:14.0 Willem Stoppels Scheemda 1689 DW0NAB7
114 59:26.6 58:14.0 Ina Stoppels Scheemda 1690 DW5DF6F
115 59:29.5 58:01.3 Peng Yip peng Cheah Schildwolde 1683 DW5V7PF
116 59:39.3 59:03.2 Hein Messchendoop Winschoten 2218 DG6KA6W
117 59:41.5 58:28.3 Jos Hansen Middelbert 2372 DA3KNFF
118 59:57.7 59:34.5 Jeroen Oortwijn Hengelo 1786 HG2FFSX
119 1:00:11.2 59:02.9 Michel Rijkens Delfzijl 1777 DW5TB0B
120 1:00:14.9 1:00:06.8 Joop van Leeuwen Leek 1824 DK48TF7
121 1:00:22.5 1:00:13.6 Karin Kuiper-Pools Nieuwolda 1724 DK7W1TM
122 1:00:25.7 59:57.1 Willem Voos Hoogezand 1796 DW1YCDP
123 1:00:53.4 59:46.2 Titia Stuut Culemborg 1800 DK75NK9
124 1:01:03.2 1:00:55.3 Ger van der Veen Aduard 1682 DR0HP1C
125 1:01:06.4 59:58.4 Jose Mulder Delfzijl 1778 DW9ZR4N
126 1:01:06.9 1:00:29.4 Luuk Pentinga Haren 1834 DR10X62
127 1:01:09.1 1:00:19.7 Erlin Nieuwenhuis Heiligerlee 1914 DW5VYXB
128 1:01:20.8 1:00:04.3 Jeanet Telgen Muntendam 1696 DW7X2EY
129 1:01:55.1 1:01:34.0 Martina Mak Groningen 2031 DK1NZ1X
130 1:02:09.5 1:01:11.3 Abe Kampen Middelstum 2015 DA588SY
131 1:02:13.4 1:00:59.5 Karin Lalkens Loppersum 1821 DZ4X23B
132 1:02:31.1 1:02:22.8 Anje Zeilstra Oosternieland 1711 DK5CVPK
133 1:02:43.2 1:01:49.0 Renze Weessies Appingedam 1822 DW99GVG
134 1:03:12.1 1:03:06.2 Adri Kombrink Delfzijl 1846 DW5GNFT
135 1:03:46.5 1:03:19.3 Trees Schreuder Oosterwijtwerd 1716 DW7MBM8
136 1:04:25.9 1:03:58.7 Renee Lokman Oude Pekela 1736 DW77N9N
137 1:04:28.0 1:03:26.0 Gerry Doornbos Delfzijl 2198 CB84299
138 1:04:31.4 1:04:11.3 Willeke Buiter Delfzijl 1709 DW0C0N2
139 1:04:38.2 1:04:25.8 Gineke Fluiks Schildwolde 1783 DA7X94P
140 1:05:04.1 1:03:40.1 Roan Cuvã© Delfzijl 1859 DR8WDHG
141 1:05:45.1 1:05:16.9 Dineke Kok Delfzijl 1842 DR8RNK7
142 1:05:45.5 1:05:17.1 Luuk Veenstra Delfzijl 1578 DW6WDZM
143 1:06:28.9 1:05:18.3 Janny Geertsema-Kieft Winschoten 1680 DM22PBT
144 1:07:00.4 1:05:43.3 Antoinette Kampinga Enschede 1828 DR3A9PZ
145 1:07:14.7 1:06:51.6 Peter Kragt Groningen 1791 DT2A814
146 1:07:55.4 1:06:45.5 Roelf Beishuizen Delfzijl 1811 DK1ZF84
147 1:07:55.7 1:06:45.9 Esther Ubels Delfzijl 1812 DK4A8WZ
148 1:08:10.9 1:06:58.3 Gerrit Miedema Drachten 2092 DW75565
149 1:08:56.3 1:07:32.0 Bartjan Pennink Appingedam 2001 DW4KN55
150 1:09:04.1 1:08:51.6 Jolanda Huiberts Delfzijl 1770 DW5DV46
151 1:10:35.2 1:10:25.7 Alma Werkman Uithuizermeeden 1816 DK4VP0X
 

1K Runaway 8 Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 04:10.7 04:09.9 Sjoerd Karst Groningen 569 DG52VGC
2 04:12.6 04:12.0 Robin Stoppels Appingedam 556 DZ1M06K
3 04:13.6 04:12.4 Kevin Kamminga Appingedam 561 DG5F4G6
4 04:20.4 04:19.9 Jorrit van Assen Slochteren 564 DG2FE7E
5 04:26.2 04:25.7 Leon Drenth Appingedam 568 DZ17NVG
6 04:28.6 04:28.2 Mart Ellens Appingedam 558 DG5FVXF
7 04:29.6 04:29.2 Bart de Jong Stolwijk 570 DZ101D4
8 04:33.2 04:32.2 Robin Boer Appingedam 565 DZ1ZECG
9 04:41.5 04:41.5 Leon Bos Appingedam 555 DG2NVGY
10 04:46.0 04:46.0 Nick Udema Appingedam 553 DZ19RZN
11 04:49.1 04:48.7 Arnout Bottenberg Appingedam 557 DZ1MEBE
12 04:52.3 04:50.8 Justin van der Laan Appingedam 562 DZ17B71
13 04:55.0 04:55.0 Sven de Wilde Wirdum 563 DG5579F
14 04:55.1 04:54.2 Mike Oost Ter Apel 560 DZ17Y1N
15 04:55.9 04:55.6 Bastijn Schonewille Appingedam 554 DZ1MY28
16 04:56.6 04:55.3 Delano Schuitema Delfzijl 552 DZ17KAR
17 05:00.8 05:00.3 Steijn de Jong Stolwijk 571 DG4VHPK
 

1K Runaway 10/11jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:19.9 03:19.4 Lars van Hoeven Nes 757 DZ17G21
2 03:27.0 03:26.9 Jeroen de Haan Leek 755 DG2FEW4
3 03:27.3 03:26.6 Niels Visser Stadskanaal 766 DZ1ZA8M
4 03:30.2 03:29.9 Lammert Ekkers Katlijk 764 DG9FDTV
5 03:37.0 03:36.4 Victor Aris Wijk Bij Duurstede 760 DG4H4SD
6 03:38.3 03:38.2 Jelmer Kootstra Beetsterzwaag 750 DG4HHNB
7 03:47.4 03:47.3 Stefan van der Duin Appingedam 768 DG559W2
8 03:49.4 03:48.7 Colin Wessels Appingedam 756 DZ11GRX
9 03:56.8 03:56.4 Christian Dijks Appingedam 754 DZ17BB8
10 04:04.7 04:03.7 Tom Speelman Stadskanaal 771 DZ1HYBD
11 04:14.2 04:13.8 Nando Hofkamp Delfzijl 753 DZ170VZ
12 04:15.1 04:14.4 Duncan Duivis Appingedam 752 DZ1971V
13 04:15.5 04:14.4 Melvin Bruggers Appingedam 758 DZ1M989
14 04:18.2 04:18.1 Bram Noordhof Appingedam 774 DG55558
15 04:20.2 04:19.7 Paul van der Broek Appingedam 769 DG2FZWF
16 04:21.9 04:21.2 Stijn Baart Bergen 759 DZ1HEY3
17 04:28.4 04:27.9 Jeffrey Sharif van Dijken Appingedam 762 HD98T0P
18 04:30.2 04:29.2 Stefan Ploegh Appingedam 773 DZ172XN
19 04:30.4 04:28.1 Koen Niewold Appingedam 772 HD98SFB
20 05:06.4 05:05.4 Chris Schutter Bedum 761 DZ17F4T
21 05:38.7 05:38.7 Chris Oosterhuis Appingedam 770 DZ17Z5E
 

1K Runaway 12/13jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:11.3 03:10.9 Bram Kielman Grou 861 DZ19Z9M
2 03:11.5 03:11.2 Djurre Hoeksema Grolloo 862 DG9FE5Y
3 03:21.3 03:21.1 Piet Wiersma Wildervank 852 DZ6MYS2
4 03:23.7 03:23.3 Sven Folbert Vriezenveen 858 DG2F7F5
5 03:41.6 03:41.1 Wilte Nijhuis Gieterveen 850 DZ1MAAN
6 03:42.7 03:42.6 Leon vab der Laan Oude Pekela 860 DZ19MWC
7 03:44.5 03:43.5 Patrick Datema Appingedam 857 DG601D8
8 04:15.7 04:15.0 Wojtek Bolt Appingedam 854 DZ6MEH8
9 04:21.8 04:20.6 Nick de Jong Stolwijk 859 DZ1942X
10 04:47.7 04:47.0 Thijs Alssema Delfzijl 851 DG4V6WM
 

1K Runaway 8 Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 04:00.2 04:00.2 Graciella Evertsz Delfzijl 500 DG55B3D
2 04:06.2 04:05.8 Manon Tuik Holwierde 522 DG52V4W
3 04:13.5 04:13.5 Fleur Baart Bergen 501 DG4D8AX
4 04:25.0 04:22.4 Julie Hoekstra Winsum 525 DZ177EK
5 04:35.2 04:33.4 Chay Wessels Appingedam 507 DG55WMX
6 04:55.1 04:55.0 Esther Bruggers Appingedam 505 DG526W1
7 05:13.0 05:12.4 Vera Doesburg Appingedam 524 DG2N4A5
8 05:15.6 05:15.0 Esther van Delden Appingedam 521 DZ19M4F
9 05:16.7 05:15.8 Daniëlle Joustra Appingedam 512 DG52NND
10 05:20.5 05:19.8 Amber van Houten Appingedam 518 DG554SW
11 05:23.5 05:22.0 Adelieke Hess Appingedam 516 DG5234Y
12 05:26.6 05:25.6 Rosanne van Dijken Appingedam 513 DG95CGW
13 05:27.0 05:26.7 Roos van Noort Appingedam 511 HD94W52
14 05:34.9 05:33.7 Dian Lalkens Appingedam 504 HD9486R
15 05:39.6 05:38.6 Lois Jager Appingedam 510 DZ17137
16 05:41.0 05:40.6 Sarah Meijerhof Appingedam 508 DZ1MKEP
17 06:00.0 05:58.5 Jaymie Wienes Appingedam 523 DG4VYRE
18 06:04.8 06:04.6 Sanne Smit Appingedam 517 DG95DM8
19 06:15.0 06:14.7 Meike Meijer Appingedam 520 DZ1HHE5
20 06:18.7 06:17.4 Marit a Buze Appingedam 514 DZ1MFC6
21 06:20.2 06:18.9 Josephien Niewold Appingedam 519 HD93GFM
22 06:23.2 06:21.6 Kimberley Koerts Appingedam 502 DG2F0TT
23 06:24.3 06:22.8 Amber Pereboom Lelystad 509 DG55MWX
24 06:32.4 06:31.2 Leonie Dost Appingedam 506 DZ1MEVZ
25 14:15.7 14:15.7 Marit Arntzen Appingedam 567 DG4V0DK
 

1K Runaway 10/11jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:37.9 03:37.8 Meyke Scholman Klazienaveen 701 DG5FG0S
2 03:38.6 03:38.4 Marinde van Dis Odoornerveen 708 DZ10GZW
3 03:40.5 03:40.1 Anneloes Wonink Blijham 706 DG2FNDD
4 03:43.5 03:43.2 Marinde Schuitema Uithuzen 710 DZ195AM
5 03:59.3 03:59.2 Anneke Kootstra Beetsterzwaag 700 HD931XP
6 04:05.5 04:04.9 Bente Scholman Klazienaveen 717 DG95GWN
7 04:05.5 04:04.5 Minke Ribberink Groningen 703 DZ17WMG
8 04:14.3 04:13.8 Kelley Boerman Appingedam 712 DG5FG91
9 04:23.0 04:19.8 Paulien Feiken Veendam 718 DG9FBFH
10 04:24.2 04:23.7 Daphne Linstra Appingedam 721 DZ1921B
11 04:27.3 04:27.0 Laura Veldhuizen Appingedam 704 DZ678ZT
12 04:28.2 04:27.9 Laura van Delden Appingedam 709 DG9FXH1
13 04:40.6 04:39.9 Melanie Nepperus Uithuizen 702 DZ1MN35
14 04:42.9 04:41.8 Emelie Bottenberg Appingedam 719 DZ11WZ9
15 04:50.8 04:50.2 Iris Tuik Holwierde 726 DZ19XDT
16 04:53.7 04:52.5 Manon Pereboom Lelystad 705 DZ10VN1
17 05:10.4 05:09.4 Chantal Bouwman Appingedam 725 DZ1M7FX
18 05:18.7 05:17.3 Mèrcènnè Meijer Nieuwe Pekela 720 DZ19X0N
19 05:22.9 05:21.9 Romy Heininga Gieterveen 707 DZ17T03
20 05:34.6 05:33.8 Kimberly Postma Appingedam 715 DY94FTT
21 05:34.6 05:32.9 Sonja Mulder Delfzijl 724 DG5FSW2
22 05:35.1 05:34.3 Corina Erents Appingedam 728 DZ170W9
23 05:35.2 05:34.1 Manon Rouppé Appingedam 713 DZ197R4
24 05:35.5 05:34.1 Alice Bloem Appingedam 727 DG2NSSG
25 05:51.3 05:50.5 Daniã«lle Bakker Appingedam 729 DZ17H8G
26 05:55.0 05:53.6 Xaviera Sinot Appingedam 722 DZ104KM
27 06:02.8 06:01.4 Maaike Clevering Appingedam 723 DZ1M5TP
28 06:07.8 06:06.9 Mirna v.d Werf Appingedam 714 DG5F6X9
 

1K Runaway 12/13jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:25.5 03:25.4 Danaïd Prinsen Winschoten 803 HD98EAW
2 03:29.5 03:29.4 Bernice Meijer Nieuwe Pekela 800 DG9F7CY
3 03:45.8 03:45.5 Anouk Hof Gieterveen 801 DZ19CCD
4 03:57.4 03:56.4 Demy Hofman Appingedam 805 HD941HB
5 04:49.9 04:48.9 Marga Pot T Zandt 804 DZ6M9C5
6 05:14.5 05:14.5 Batoel Hassan Appingedam 802 DZ171H1
7 06:02.3 06:01.3 Amanda Heininga Gieterveen 806 DG4HGSS
 

Bedrijvenloop Mannen

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 14:20.1 14:20.1 Berend Visker Teijin Aramid 5 1054 DA75326
2 14:52.6 14:52.6 Moris Mosima Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1169 DW0NWAG
3 15:20.6 15:20.6 Alex Norder HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1216 DG1X66T
4 15:40.1 15:39.5 Iwan Kamminga Oudman Adviesgroep BV 1080 HT9DT7T
5 15:50.1 15:47.1 Merwin Dollison Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1244 DY773E8
6 15:57.0 15:54.8 Ben Stellingwerf HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1184 DY7P83B
7 15:59.0 15:58.7 Jan Venhuizen Oudman Adviesgroep BV 1079 DK12RDP
8 16:00.6 15:59.0 Jan-Jouke Vos Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1170 DY02WPK
9 16:04.4 16:03.1 Jan Stuursma Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1247 DK8YFAW
10 16:35.4 16:33.8 Barry Bronsema Oudman Adviesgroep BV 1083 DW95V1N
11 16:43.0 16:41.7 Edward de Ruiter Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1246 DG1ZYYT
12 16:49.9 16:47.9 Emiel Harder Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1245 DW65SFA
13 16:51.9 16:51.2 Klaas Oudman Oudman Adviesgroep BV 1082 DW43P32
14 16:52.0 16:51.3 Tako Santing TNT POST Assen 1088 DW7GNVX
15 16:53.6 16:53.0 Ben Plantinga Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1172 DZ84G8F
16 16:59.8 16:59.8 Carel Opten Oudman Adviesgroep BV 1081 DK1Y5AC
17 17:37.1 17:36.8 Geart v/d Zee TNT POST Assen 1084 DW2RK6W
18 17:38.6 17:35.7 Maurits Kramer Wierden en Borgen 1 961 DZ0TVNM
19 17:39.2 17:37.9 Anno Huizenga TNT POST Assen 1087 HG2G8DY
20 17:39.5 17:38.2 Mark Schippers Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1168 DW6TY6N
21 17:51.9 17:51.3 Steven van Vliet HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1183 DK1WKXB
22 18:05.4 17:59.4 Roy Hinrichs Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administrati 1137 DG3D3TK
23 18:14.5 18:12.7 Rutger Timmer Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1171 DR70B9E
24 18:19.8 18:17.0 Klaas de Boer HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1192 DY774SX
25 18:30.2 18:24.6 Klaas Jan Moesker HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1188 DR10WEZ
26 18:32.9 18:32.3 Henk Por HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1189 DR02YFN
27 18:33.0 18:32.2 Frank Everts HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1186 DY06MN6
28 18:41.2 18:37.8 Kees Kuipers HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1190 DZ846SS
29 18:43.8 18:40.5 Peter Pettinga HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1191 DK1YE2F
30 19:00.0 18:54.8 Leo Eissens Team 2 Gemeente Delfzijl 1002 DT24B8E
31 19:02.9 18:56.4 Aldert Läkamp Rabobank Noord-Groningen 1105 DY5Y5WS
32 19:05.6 18:50.6 R Reserve Kappelhof Advocaten team 1 1158 DY0627N
33 19:13.6 19:10.4 Ludo Abbink HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1193 DA7410X
34 19:35.3 19:31.8 Ruben Keizer HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1208 DW2CD1M
35 19:36.9 19:33.9 Jacob de Boer SEC 862 DK7E74S
36 19:44.4 18:50.1 Henk-Jan Dolsma Dijkmansport 1 1055 DY70RZZ
37 19:45.3 19:41.0 Wouter van Laar Stad Appingedam team 1 983 DW31CMC
38 19:49.1 19:45.2 Jeroen den Hertog Kinese 1 873 DW0MME1
39 19:52.2 19:45.9 Theo Haan MFG Runners 1 767 DA0VXM2
40 19:53.4 19:44.9 Jan Ten Hove BioMCN1 926 DA939NE
41 19:56.4 19:54.3 Johan Zijlstra Teijin Aramid 1 1030 DY77E0T
42 19:59.8 19:46.8 Jacco Talen HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1197 DW2K8PW
43 20:02.9 19:58.7 Ivan Geesink Stad Appingedam team 1 981 HT9E472
44 20:04.3 20:01.0 Frank Marks HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1196 DR0HB05
45 20:07.8 20:06.8 Jacob Baron TNT POST Assen 1086 DK1BDB6
46 20:08.2 20:06.1 Jaap Engelage Teijin Aramid 1 1032 DW73P89
47 20:08.3 20:08.1 John Bolt Electrabel Eemscentrale 1 879 CA38649
48 20:28.0 20:26.7 Jonas van Ginkel Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1127 DG4RFS1
49 20:29.3 20:26.9 Jan Reiffers Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1181 DZ5BR65
50 20:34.9 20:30.2 Marcel Been Teijin Aramid 1 1031 DG97779
51 20:36.1 20:30.5 Jos Drent HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1206 DW52VZ7
52 20:37.1 20:20.4 Rene Hovenkamp Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1175 DW7X6G8
53 20:42.4 20:27.1 Ronny Cramer Kappelhof Advocaten team 1 1156 DR77CHC
54 20:43.7 20:41.3 Rinze Kramer Wierden en Borgen 1 960 DR01FNH
55 20:50.0 20:40.3 Henk Boer MFG Runners 1 768 DA6RAKR
56 20:52.8 20:40.1 Henry Strijker HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1195 DA71RA5
57 20:57.6 20:53.8 Eelke Jan Bouma Kinese 1 875 DW7C56T
58 21:04.6 20:51.3 Johan Schonewille HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1201 DZ5BT3E
59 21:04.8 20:59.5 Matthijs Andreae Wijnne Barends 1018 DK3FACM
60 21:08.2 21:03.8 René Slagter Team 1 Gemeente Delfzijl 995 DW04829
61 21:22.6 21:19.7 Roelof Roffel Wierden en Borgen 1 962 DW0N5VT
62 21:22.8 21:19.5 Erik-Jan Raangs HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1210 HD7NCD3
63 21:26.1 21:21.2 Jelle de Wit Team 2 Gemeente Delfzijl 999 DW6RDHH
64 21:29.4 21:29.4 Johan van Duuren Electrabel Eemscentrale 1 877 DR1Z71F
65 21:29.8 21:23.5 Frank Berghuis Rabobank Noord-Groningen 1104 HD92E49
66 21:32.6 21:21.7 Mark Dijkhuizen Rabobank 750 DA5XKPK
67 21:33.7 21:19.4 R Reserve Kappelhof Advocaten team 2 1167 DW7Y4PR
68 21:34.0 21:19.4 Fred Kappelhof Kappelhof Advocaten team 1 1155 DW1YM72
69 21:34.9 21:19.8 Marcel Bolt Kappelhof Advocaten team 1 1157 DW43CMR
70 21:36.4 21:23.1 Pascal Schonewille HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1198 HT9ETT6
71 21:45.6 20:57.9 Vincent Harder Dijkmansport 1 1056 DR77HZK
72 21:46.5 21:17.5 Guido van Zijl Flexmen 1 889 DR72N3T
73 21:47.1 21:42.4 Lex Geesink Stad Appingedam team 1 980 DW050YF
74 21:53.2 21:49.4 Klaas Bult Team 1 Gemeente Delfzijl 998 DA5PZCW
75 21:55.2 21:48.8 Martin Stegmeijer BioMCN1 923 DK6RB6C
76 21:55.2 21:36.1 Sjoerd Smit Akzo Nobel Salt Fast 1069 DA93FWD
77 21:57.1 21:48.9 Mient van de Meulen MFG Runners 1 766 DW5CED7
78 21:58.9 21:12.4 Yorrick Wedenaar Dijkmansport 1 1058 DW5DWE2
79 21:59.9 21:48.2 Mario Dalman ViskoTeepak Team 1 1097 DR33T8C
80 22:04.3 21:28.2 Martin Sona HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1194 DW90CYW
81 22:04.9 21:26.7 Mihai Nastase PPG Industries chemicals 1 897 HR31AHT
82 22:13.9 21:31.5 Egbert Kats HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1202 DW05P7D
83 22:18.6 22:15.6 Jan Werkman Zorggroep Fivelland 1 911 DW03XDS
84 22:20.3 22:12.5 Ivo Ramakers MFG Runners 2 771 DR3KVF2
85 22:23.1 21:52.2 Eppe Tjaden IKEA CCCN 973 DA3C3F3
86 22:27.8 22:26.2 Ayhan Genç Teijin Aramid 1 1033 DR7NA3C
87 22:30.4 22:23.7 Jos Kwanten Koninklijke Wagenborg I 939 DR5SBVR
88 22:31.0 22:24.1 Jan Egbert Muurman Koninklijke Wagenborg I 938 DW3D1N3
89 22:31.6 21:57.0 Edward Stulp NIVI 1149 DZ40XKP
90 22:33.7 22:31.4 Jaap Kiewiet HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1205 DA77C73
91 22:35.5 22:17.6 Hein Bijlholt Wijnne Barends 1019 DK1NMHE
92 22:35.8 22:19.7 Edmar Damwijk Kappelhof Advocaten team 2 1165 DT4TV83
93 22:36.8 22:21.0 Robert Kuiper Kappelhof Advocaten team 2 1164 CG88519
94 22:40.7 22:17.1 René van Duuren E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 907 DY7M0ST
95 22:41.0 21:52.5 Mike Schurer Dijkmansport 1 1059 DW2TM1A
96 22:43.3 22:38.0 Edzard Akkerman HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1203 DW05GRX
97 22:46.9 22:40.3 Yang Soo Kloosterhof Stad Appingedam team 2 988 DG42V9T
98 22:48.1 22:48.1 Sander Klinkhamer Electrabel Eemscentrale 3 884 DW2CR1Z
99 22:50.4 22:13.3 johnny stoppels Lubrizol 1 1147 DM91R7H
100 22:56.6 22:42.7 Kor Rozeboom ViskoTeepak Team 1 1096 DZ47E8G
101 23:00.3 22:22.5 Wiert Boerma E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 1027 HZ3WHA3
102 23:00.4 22:07.0 Marco van Dijk Supercoop 1 1112 DR8TKPX
103 23:03.7 22:55.5 Ron van Lewe BioMCN2 927 DZ4XGYK
104 23:04.6 22:29.4 Zacharias Douma NIVI 1153 DY70NHS
105 23:04.9 22:52.8 Kristian Wolting HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1233 DW5DHES
106 23:07.8 22:56.0 Renée Visscher ViskoTeepak Team 2 1099 DA2F2W1
107 23:09.6 22:52.1 Richard van der Meij Zorggroep Fivelland 1 912 DK4ERA9
108 23:19.2 23:06.2 Berry Mulder Teijin Aramid 4 1049 DK78F55
109 23:21.1 23:16.2 John Rijzenga Team 1 Gemeente Delfzijl 996 HR67WW4
110 23:22.2 22:43.7 ruud de rooy Lubrizol 1 1146 DY5Y7S4
111 23:22.7 22:34.2 Marco van Dijken Dijkmansport 1 1057 DY5HFMK
112 23:25.5 22:31.3 Stephan van Dijken Dijkmansport 2 1282 DW7RR9R
113 23:26.0 23:23.0 Florian van Ginkel Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1134 DY758HF
114 23:27.5 23:23.4 Pascal Roemers Team 3 Gemeente Delfzijl 1004 DW5X8PZ
115 23:28.3 23:18.7 Tim Bachman Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1130 DK78389
116 23:28.8 23:25.5 Jesper Schonewille HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1211 DY5YXZE
117 23:29.1 22:42.9 Joost van Dorsten Dijkmansport 2 1285 DY2EFE4
118 23:32.0 23:23.3 Ronald Hummel Kinese Fysiotherapeuten 2 965 HA8VZ4P
119 23:32.3 23:26.9 Hans Porre Teijin Aramid 4 1045 DW99X26
120 23:34.7 23:22.7 Marnick Joustra HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1236 DK7HYXV
121 23:35.9 23:27.5 Bert Guns Kinese 1 871 DG54NPR
122 23:36.3 23:33.6 Sander van der Gulik SEC 863 DW12X5R
123 23:37.1 23:27.6 Dirk Tilman MFG Runners 2 774 DK4EA9A
124 23:44.5 23:08.7 Joachim Douma NIVI 1152 DW3XBWV
125 23:45.4 23:43.8 Dirk van der Vuurst Electrabel Eemscentrale 1 876 CA52203
126 23:45.9 23:39.7 Daan Bruijn Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administrati 1136 DY54C4Y
127 23:46.6 23:07.2 Egbert Lutjes DOW - Rohm and Haas - 2 1107 DY47CTA
128 23:47.3 23:20.2 Sander Rentema Flexmen 1 891 DM9A7H8
129 23:51.4 23:29.0 Thomas van der Veen Univé Groningen 1 920 DK7HBED
130 23:52.3 23:47.6 Jan Buitenkamp Team 2 Gemeente Delfzijl 1000 DW6WY95
131 23:53.4 23:35.9 Arie van Leeuwen Chemie Park Delfzijl 1016 DY9SGMX
132 23:55.6 23:34.5 Klaas Spruyt Akzo Nobel Salt Fast 1068 DM1CM9H
133 23:58.6 23:19.2 Anne Anne Albert Heijn Appingedam 1 791 DW7F298
134 23:59.7 23:53.2 Walter Koolman Teijin Aramid 1 1034 DK1TEAZ
135 24:06.2 23:31.9 Arnoud ten Have Koninklijke Wagenborg I 937 DM91NH3
136 24:06.5 23:50.5 Klaas Wagenborg Chemie Park Delfzijl 1014 DK73KCT
137 24:08.4 23:34.7 Marten Klok Stad Appingedam team 1 984 DM1CH2E
138 24:09.6 23:37.8 Jeroen Haan HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1204 DG1XENW
139 24:10.5 23:49.3 Frans Plat Akzo Nobel Salt Fast 1066 DY7M028
140 24:11.8 24:04.2 Michel Ten Hove BioMCN1 925 DW4BB8H
141 24:14.7 24:02.0 Wim Bos ViskoTeepak Team 1 1095 DW7X7H2
142 24:16.2 24:06.2 Laurens den Hartog Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1128 DT2E0DW
143 24:17.3 23:35.9 Jan Rondhuis HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1217 DK76S62
144 24:17.9 23:45.0 John Finck Stichting NOVO 1 945 HR3TAH1
145 24:18.7 24:16.9 Wilfred Lalkens HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1207 HZ3WZ1S
146 24:20.9 23:58.2 Steffan Veldhuis BioMCN3 1141 DA0H6ZG
147 24:22.1 24:18.1 Carsten Rose Team 2 Gemeente Delfzijl 1001 DK788VZ
148 24:26.5 24:06.2 Harry Wiersum Akzo Nobel Salt Furious 1073 DW4T1EX
149 24:29.8 24:28.7 Bas Hazeveld Electrabel Eemscentrale 2 883 DW43Z8V
150 24:30.4 23:42.9 Martijn Dijkman Dijkmansport 2 1283 DK4DN6H
151 24:31.9 24:30.9 Johan Betsema Electrabel Eemscentrale 3 886 DW048KK
152 24:33.8 23:50.8 Robbin Schonewille HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1199 HG2W00E
153 24:34.0 24:21.9 Robert Baas Koninklijke Wagenborg II 942 DW03MS6
154 24:34.4 24:27.1 Jan Swiersema Koninklijke Wagenborg II 941 DY9980M
155 24:36.9 23:57.2 Markus Strating PPG Industries chemicals 1 895 DW6TNRY
156 24:39.8 23:59.5 Paul Veenstra HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1215 DM1CHTS
157 24:45.4 24:43.8 Dennis Koller HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1214 HG2GF6Y
158 24:49.3 24:43.0 Theo Kroeze Teijin Aramid 3 1044 DZ7MCHK
159 24:50.0 23:53.0 Laurens Jansen TNT POST Assen 1085 DW72E4Y
160 24:50.5 24:43.3 Johan Scholtalbers MFG Runners 3 776 DK9MEDN
161 24:51.3 24:50.4 Henk Koerts HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1200 DW0MWA2
162 24:54.9 24:30.7 Pastoor Joris E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 1028 DW6GPKC
163 24:58.1 24:19.1 gus Verhagen Lubrizol 1 1145 DM93TV8
164 24:59.6 24:45.0 B. Blonk Van Oy 1270 DY5HZ1P
165 24:59.7 23:14.9 Hans Nijland Biovalue 1089 DW5NSNV
166 25:00.9 24:37.8 Günther Stoppels E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 906 DK1NEZK
167 25:04.0 24:50.9 Jan Uffen Teijin Aramid 4 1047 DA3R9WS
168 25:07.0 24:33.1 Matthijs Noordhoff Koninklijke Wagenborg I 936 DW0P1R6
169 25:07.3 24:55.4 Aron Vinke HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1218 DW22YTC
170 25:07.6 24:42.3 Wim Pastoor E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 1029 DK4EK2M
171 25:12.6 23:29.2 Harry Goedhart Biovalue 1091 HT9VETW
172 25:14.2 25:01.8 Martin Knoop ViskoTeepak Team 2 1102 DR3G5MR
173 25:14.8 24:40.7 Arjen van den Berg Supercoop 1 1115 DW5CB6H
174 25:18.2 25:00.9 Chris Banjertsen Chemie Park Delfzijl 1017 DW5TBXS
175 25:20.6 25:03.7 Frank Reese Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administrati 1139 DK1ZGC5
176 25:20.9 25:09.9 Roelf Witteveen ViskoTeepak Team 2 1100 DZ6NTB9
177 25:23.8 24:42.9 Niek Marks HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1230 DW5VZEY
178 25:26.0 24:56.0 Wim den Hertog Kinese Fysiotherapeuten 2 967 DY7FACN
179 25:30.2 25:13.9 Hilbrand Brantsma Stad Appingedam team 1 982 DW5TKDC
180 25:31.4 24:35.8 Frank Blouw Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1176 DW6GD3C
181 25:34.2 25:05.3 Jur Wieringa Teijin Aramid 2 1037 DY91P69
182 25:34.3 25:19.7 Jerry Ommel Kappelhof Advocaten team 1 1154 DW6WGBG
183 25:35.4 24:51.7 Peter Groen HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1213 DR1N0ZA
184 25:39.4 25:33.9 Sjouke de Vries Wijnne Barends 1020 DY204HA
185 25:43.7 25:37.6 Patrick van Lennep Team 1 Gemeente Delfzijl 997 DW7ZTWB
186 25:44.4 24:48.7 Roland Dijkman Dijkmansport 2 1284 DF5S9S6
187 25:45.4 25:30.4 Niels Dreijer DOW - Rohm and Haas - 1 933 DG1X235
188 25:47.6 25:35.8 Johan Joustra HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1234 DZ4XHHB
189 25:48.8 25:34.1 Jan Burgstra MFG Runners 2 772 DW92Z76
190 25:49.1 25:29.4 Harm Koers Akzo Nobel Salt Fast 1065 DY99901
191 25:51.6 25:47.9 Olaf Kiewiet HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1212 DR3PX1M
192 25:54.7 25:39.1 Jitze Dam Chemie Park Delfzijl 1015 DW5CHRK
193 25:55.0 25:24.9 Eric Douma Teijin Aramid 5 1051 DK4HX9E
194 25:55.2 25:34.9 Henk Koetze Akzo Nobel Salt Fast 1067 CA70127
195 25:55.8 25:29.9 Henk Bakker E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 904 HT9DV3M
196 25:59.0 25:06.4 Sander Kugel Supercoop 1 1113 DW0C0B5
197 26:05.5 25:52.2 Ko Kuiper ViskoTeepak Team 2 1101 DA1480S
198 26:12.2 25:19.4 Jan Hofsteenge DOW - Rohm and Haas - 1 935 DW71KC3
199 26:12.4 25:40.5 Koen Noordenbos Zeolyst 1061 DR3AAGH
200 26:17.2 25:24.1 Ronald de Vries Supercoop 1 1116 DW1BRFA
201 26:18.2 26:04.3 C. Mulder Van Oy 1267 DR0V02M
202 26:19.0 26:19.0 Marten Wieringa Electrabel Eemscentrale 3 887 DF3RHFB
203 26:19.9 23:26.8 André Bruijn Groningen Seaports 1162 DK4VEG6
204 26:20.1 26:17.3 Aras Anwar Wierden en Borgen 1 963 DR02AVC
205 26:20.4 23:25.0 Jannes Kamphuis Groningen Seaports 1160 DK4EPD7
206 26:21.5 26:07.2 E. Bulten Van Oy 1268 DZ5R6RF
207 26:22.4 25:51.2 Jan van der Velde Zeolyst 1062 DW2KDDX
208 26:25.6 26:15.6 Jacob Roelevink MFG Runners 3 779 DW0N4YK
209 26:26.0 26:15.9 Bettina Kruit MFG Runners 3 780 DW968Z1
210 26:27.5 26:25.5 Jan Spoor Electrabel Eemscentrale 1 878 DK1E2HE
211 26:28.4 25:56.7 Hademar Holwerda IKEA CCCN 972 DW6G9ST
212 26:31.0 26:07.3 Gerard Bakker Koninklijke Wagenborg I 940 DM919V3
213 26:32.3 25:39.4 Anne de Jong DOW - Rohm and Haas - 1 932 DW7F1XY
214 26:35.2 25:58.6 Wouter Hansen Supercoop 3 1125 DY4W17N
215 26:40.3 26:38.8 Gerrit Kappert Electrabel Eemscentrale 2 881 DY5YKF4
216 26:40.9 26:34.2 Martin Grashuis Teijin Aramid 4 1046 DR1ZN88
217 26:42.1 26:32.8 Marcel van Veen MFG Runners 3 777 HR759YA
218 26:43.0 26:28.3 Rene Boerema MFG Runners 4 784 DZ8C7XH
219 26:46.2 26:27.8 Otto Prohl Wierden en Borgen 1 964 DN1XRA8
220 26:51.2 26:24.5 Leo Goossens Zorggroep Fivelland 2 915 DK9YMN4
221 26:56.7 26:45.2 Herman Uffen MFG Runners 1 769 DY7P1C4
222 26:58.6 26:24.7 Johann Bodewes Stad Appingedam team 3 990 DA2R7YX
223 26:59.1 26:42.3 Lennart van Ginkel Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1129 DW5B075
224 26:59.7 26:43.3 Martin Velthuis Supercoop 1 1114 DZ8BYK4
225 27:03.4 26:38.7 Paul Koster Team 4 Gemeente Delfzijl 1008 DW1B45V
226 27:07.7 26:25.7 Saskia Berg Albert Heijn Appingedam 2 1251 DM98ZK8
227 27:08.4 26:46.4 Arnold ter Harkel HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1220 DW99EB9
228 27:08.9 26:32.9 Willem Weggemans Stichting NOVO 1 947 DG16782
229 27:10.6 26:22.7 Jefrey Dijkmansport Dijkmansport 2 1286 HT8BCRT
230 27:13.9 26:25.6 Bart Achterhof Albert Heijn Appingedam 1 793 DA5H2YG
231 27:19.0 26:23.7 Michel Streng Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1177 DW43ZCA
232 27:19.3 26:56.6 Jakob Roorda Univé Groningen 1 922 DK3FAR9
233 27:25.9 26:46.8 Jacob van Dijk NIVI 1151 DW6RWRH
234 27:27.9 26:55.3 Samuel van Gelder Stichting NOVO 1 946 DW6WPD4
235 27:28.8 27:18.2 Martin Gibcus MFG Runners 5 790 DW726RZ
236 27:30.8 26:42.7 Emme Groot Team 3 Gemeente Delfzijl 1005 DW7G6DZ
237 27:34.8 26:53.9 Marinus Reintke PPG Industries chemicals 2 900 DY70MZD
238 27:44.5 26:49.3 Dirk Hofman Biovalue 1092 HD7FHEC
239 27:44.5 26:49.3 Erwin Kramer Biovalue 1090 DW03N0W
240 27:44.7 27:14.4 Jan van der Eide Zeolyst 1060 DG16MZX
241 27:46.0 27:41.6 Peter Edens Teijin Aramid 3 1041 DT2AH8H
242 27:51.5 27:18.9 Auke Westerhout Supercoop 3 1122 DW54BAT
243 27:53.3 27:09.3 Gert-Jan van der Veen HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1228 DW0NDTG
244 27:54.4 27:40.8 G. de Vries Van Oy 1271 DK2PFPW
245 28:09.2 28:08.7 Hans Venema Electrabel Eemscentrale 2 880 DW3HS2V
246 28:10.6 27:32.2 joost kilburn Lubrizol 2 1254 DY77XPB
247 28:12.7 27:56.6 Bert Toxopeus Kappelhof Advocaten team 2 1163 HT9DA22
248 28:16.5 28:00.5 Jeromy Bakker Stad Appingedam team 3 994 DA5K25F
249 28:16.9 28:09.3 Ben Boukema BioMCN3 1143 DK5X44H
250 28:16.9 27:49.3 Sies Scheper Zorggroep Fivelland 1 909 DY5YY65
251 28:19.0 27:59.9 Justin ter Harkel HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1221 DG1ZK1R
252 28:20.0 27:48.9 Bertil Agema Zeolyst 1063 DG63H2R
253 28:21.8 27:41.6 Rolf Molema PPG Industries chemicals 2 902 DY7M03H
254 28:22.8 28:03.2 Bert ter Harkel HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1219 DG11VTN
255 28:30.6 28:03.3 Alfred Ridderbos Flexmen 2 1022 DW3Y4Z4
256 28:36.2 28:22.5 Martin Wiersema ViskoTeepak Team 1 1094 DR8B4RB
257 28:40.3 28:27.3 G. de Vries Van Oy 1269 DW97ZXW
258 28:50.8 28:32.4 Jan Cordes Wierden en Borgen 2 1274 HG2W4AG
259 28:56.5 28:04.8 Alwin Hulzebos Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1174 DW6XN08
260 28:57.4 28:18.1 Peter Kilburn Lubrizol 1 1144 DG9GE8P
261 28:58.0 28:20.2 Sander Vergeer Apotheek Salentijn 979 DK4VXD3
262 29:08.1 28:39.7 René Ahlers E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 905 DW5T77X
263 29:08.4 28:53.4 Martijn de Boer Delfzijl 1908 DN1WWBC
264 29:11.3 29:10.7 Linus Wiersema Electrabel Eemscentrale 2 882 DK7WVX8
265 29:12.7 28:35.3 Elbert godlieb Lubrizol 1 1148 DR82CYE
266 29:18.4 29:13.2 Yke de Boer Stad Appingedam team 3 992 DG8ACX4
267 29:20.3 28:46.6 Menko Dijkhuizen Stichting NOVO 2 954 DR858PR
268 29:22.8 28:38.6 Joep Nijenhuis Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1173 DY77FTP
269 29:25.4 28:38.3 Meindert Joostens Team 5 Gemeente Delfzijl 1075 DG19DH6
270 29:25.4 28:38.3 Meindert Joostens Team 5 Gemeente Delfzijl 1077 DK4H3KK
271 29:26.0 28:58.4 Chris van Haarlem Flexmen 2 1024 DZ5BFNM
272 29:28.3 29:05.7 Ronny Pals Akzo Nobel Salt Furious 1071 DW5GZ9G
273 29:31.9 29:04.1 Jeroen Scheper Zorggroep Fivelland 1 910 HG2WK7S
274 29:35.6 29:06.8 Ronald Woelinga Flexmen 1 890 DW6GG8N
275 29:36.3 29:08.3 Johan Dijkema Flexmen 2 1025 DK1B7VC
276 29:36.9 29:09.1 Henk Abeling Groningen Seaports 1159 HZ3WCTA
277 29:43.6 29:12.8 Martin Eggens Kinese 1 874 DW7FFYZ
278 29:52.5 29:28.2 Sebo Hullenga Chemie Park Delfzijl 1013 DW7FX78
279 29:53.9 29:29.2 Jan De Graaf BioMCN3 1142 DR5SBTF
280 29:55.3 29:26.5 Johan Scheper Zorggroep Fivelland 2 914 DW75BDG
281 29:58.0 29:26.9 Leon Rozema Teijin Aramid 2 1039 DW0X8V9
282 30:05.8 29:20.7 Jonne Iwema HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1222 DK3F9CY
283 30:16.1 29:48.6 Mike Boomgaarden HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1209 DR0HK9R
284 30:26.6 29:49.7 Ruud Kortekaas Stichting NOVO 3 957 DX62B46
285 30:32.2 30:14.8 Tibor Kramer Stad Appingedam team 2 987 DK4ATPY
286 30:34.5 30:20.5 Loek Vader MFG Runners 6 761 HG2GRYC
287 31:00.7 30:32.9 Peter Alers Flexmen 2 1023 DR1ZE6E
288 31:04.3 30:42.3 Jaap Hartog Akzo Nobel Salt Furious 1072 DW54C4A
289 31:07.1 30:11.2 Wilbert Boneschansker Groningen Seaports 1161 DK48CZ4
290 31:08.1 30:31.2 Gert Heller Stichting NOVO 3 956 DY53KN6
291 31:12.4 31:03.3 JanKees Metzlar MFG Runners 4 781 DY1TMVY
292 31:13.1 30:50.6 Leo Tuparia BioMCN2 929 DR64BR9
293 31:13.5 30:40.5 Albert Kammenga Supercoop 2 1118 DM4KBCD
294 31:16.0 30:47.4 Jan Cees Bos Zorggroep Fivelland 2 913 DK9ZHBP
295 31:18.8 31:16.3 Kor Nederveld Electrabel Eemscentrale 3 885 DA56S14
296 31:20.8 30:58.6 Pascal Kruijs Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1260 HZ3F9NM
297 31:58.2 31:34.9 Benny Nannen Akzo Nobel Salt Furious 1074 DW1BVND
298 32:07.6 31:25.6 Alisia Alisia Albert Heijn Appingedam 2 1250 DW5H1FC
299 32:57.2 32:17.7 Henri Visscher PPG Industries chemicals 2 898 HT9DGMK
300 33:18.9 32:32.9 Rik Buitenwerf Stad Appingedam team 2 985 DA5ZXGC
301 33:20.3 32:30.9 Gerard Jansma DOW - Rohm and Haas - 1 931 DA5ZYK9
302 33:22.3 33:09.8 Frans Favre Rabobank Noord-Groningen 1103 DY27SAS
303 33:26.6 33:03.0 Jacob Wiffers BioMCN2 930 HG22ZWT
304 33:49.3 33:27.7 Hans de Vries Univé Groningen 1 918 DW6XTN8
305 34:05.0 33:33.2 Henri Snitjer Zeolyst 1064 DY77TNF
306 34:18.3 33:48.6 René Dolinski Flexmen 1 888 DK8ZFG8
307 36:01.0 35:23.6 Wim Pijper PPG Industries chemicals 1 896 DK1MECD
308 37:51.6 37:22.3 Richard Hoekstra Hoekstra Teijin Aramid 5 1053 DW7EHHW
309 38:52.7 38:42.1 Ab Hoft Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1126 DR7BESW
310 38:53.0 38:43.0 Jan Wiltjer Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1131 DY5Y8HD
 

Bedrjvenloop Vrouwen

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 14:35.0 14:35.0 Eriek Mertens Apotheek Salentijn 977 DY7M093
2 17:43.6 17:42.4 Marieke Falkmann Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1243 DW52WAS
3 18:22.4 18:20.1 Marleen Stiekema HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1187 HT9DXBC
4 18:38.5 18:36.3 Sanne Buisman HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1185 DY7P1PP
5 19:57.6 19:15.2 Jutte Jutte Albert Heijn Appingedam 1 795 DW5XYYX
6 22:26.2 22:17.7 Janine Doorduin MFG Runners 1 770 DY53A7Y
7 22:54.7 22:11.9 Sjaak Dorrepaal Albert Heijn Appingedam 2 1252 DG0SP69
8 23:07.0 22:59.9 Follie Homan MFG Runners 2 775 DY9Y3CP
9 23:14.9 22:35.5 Nick Nick Albert Heijn Appingedam 2 1248 DW3B3G8
10 23:29.1 23:26.3 Sanne Oosterhoff HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1223 DK4HVAV
11 23:46.9 23:43.4 Sietske Weide Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1180 DW7RTKA
12 23:58.2 23:49.1 Marike Lutgerhorst Kinese Fysiotherapeuten 2 968 DM93MPS
13 24:42.0 24:15.5 Marjan Grünewald Zorggroep Fivelland 1 908 HG2G9FT
14 25:02.2 24:16.2 Renske Hebing Albert Heijn Appingedam 1 794 DW04YDE
15 25:24.3 24:44.9 Ineke Zuidema NIVI 1150 DR062SP
16 25:32.5 25:25.3 Grietje Bijlsma MFG Runners 3 778 DW90BVE
17 25:32.9 25:23.7 Xander Vader MFG Runners 6 763 DK1BN7T
18 25:36.1 25:23.1 Dora Bos ViskoTeepak Team 2 1098 DK8ZZF5
19 25:40.8 25:14.8 Lucy Bakker-Brouwer Team 5 Gemeente Delfzijl 1003 DW6BM0F
20 25:44.7 25:36.8 Marjanne Folkersma Kinese Fysiotherapeuten 2 966 DW7Z5NR
21 25:46.8 25:35.7 Elisa Kruit MFG Runners 2 773 DR0E9NR
22 26:32.8 26:21.8 Marike Soekias MFG Runners 4 783 DW7GY8G
23 26:34.2 26:22.8 Suzanne Witteveen ViskoTeepak Team 1 1093 DW5NGW4
24 26:35.8 26:10.4 Tineke van Dijken Zorggroep Fivelland 2 917 DK90FRF
25 26:39.4 26:23.0 Tanja Blaauw Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administrati 1138 DK91FHT
26 26:43.1 26:34.4 Gea Koeling Stad Appingedam team 3 993 DW7RAVN
27 26:57.9 26:35.8 Greet van Bruggen Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1257 DG5D093
28 27:05.6 27:01.8 Charissa Kroeze Teijin Aramid 3 1043 DR77ZE1
29 27:08.3 26:12.2 Karin Hogenberg HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1232 DY77XCK
30 27:27.0 27:21.4 Ellen Nijholt Team 5 Gemeente Delfzijl 1078 DY5Y2VB
31 27:32.8 27:24.3 Roelien Wagenaar BioMCN1 924 DN8F24S
32 27:39.9 27:29.3 Femke Schrijvers Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1135 DY704M2
33 27:40.2 27:01.4 Bea Kruize DOW - Rohm and Haas - 2 1109 DK3FV1C
34 27:41.3 27:22.5 Angelique Berisha Wierden en Borgen 2 1272 DY70S4R
35 27:42.7 26:56.1 Helga Bruijn Koninklijke Wagenborg II 944 DA692FF
36 27:46.4 27:42.1 Henriette Draaijer Teijin Aramid 3 1040 DW544G1
37 27:47.9 27:17.5 Wilma Jeuring Teijin Aramid 5 1050 DF3BSF3
38 27:51.1 27:27.4 Hilda Blitterswijk Akzo Nobel Salt Furious 1070 DK647XC
39 27:51.8 27:22.5 Froukje de Haan Teijin Aramid 2 1036 DR8B095
40 27:54.1 27:22.4 Petra Brinker IKEA CCCN 970 DK768WR
41 28:00.5 27:35.2 Nathalie Vroom E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 903 DA6CEMK
42 28:10.0 28:02.3 Karin Noordhof Koninklijke Wagenborg II 943 DK91R5T
43 28:11.2 27:32.4 floor kilburn Lubrizol 2 1256 DR7MC87
44 28:11.6 27:37.3 Maria Oosten Stichting NOVO 1 949 DW312GE
45 28:15.7 27:56.4 Wiena de Vries Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1263 HT423ZB
46 28:17.6 27:42.3 Marije Franke Stichting NOVO 1 948 DW70S89
47 28:18.2 27:51.2 Jessica Koopman Flexmen 1 892 DG11MG6
48 28:21.7 28:02.4 Pascalle ter Harkel HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1225 DK9YGEK
49 28:22.4 27:43.3 Milou Pijper PPG Industries chemicals 1 893 DA3K142
50 28:35.7 28:05.0 Tinette Kool Teijin Aramid 2 1038 DW128D6
51 28:36.3 27:40.2 Nanda Gotlieb HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1229 DG2GBEY
52 28:42.0 28:33.4 Sarah Fopma Kinese 1 872 DK8ZRSM
53 28:47.6 28:27.6 Marietje Visker Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1261 HG2W22W
54 28:52.5 28:45.0 Esther Jansen Kinese Fysiotherapeuten 2 969 DW058NG
55 28:53.4 28:12.0 Bianca Arends HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1226 DW04C75
56 29:09.5 29:09.5 Jolanda van Dijk SEC 864 DW2G5BH
57 29:28.4 28:50.0 Christel de Vries Apotheek Salentijn 975 DK64KCT
58 29:34.7 28:59.8 Tiny Meijwes Stichting NOVO 2 950 HD95WR1
59 29:35.2 29:05.2 Anita Leegte Teijin Aramid 5 1052 DY70NK5
60 29:36.4 28:58.7 Rian Vergeer Apotheek Salentijn 978 DY7CV2A
61 29:36.8 29:03.0 Lisa Espinalt Stichting NOVO 2 951 DW5N5NY
62 29:42.8 29:32.8 Ina Folkers-Kooi Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1132 DY99T5A
63 29:43.2 29:24.3 Zamira Cordes Wierden en Borgen 2 1276 DR5R3VK
64 29:46.5 29:18.4 Laura de Reus Teijin Aramid 3 1042 DK1TT66
65 29:46.6 29:09.0 Carla Briek Apotheek Salentijn 976 DY5YGC3
66 29:49.9 29:20.2 Aletta Schuiling Teijin Aramid 2 1035 DY7PG9T
67 29:59.0 29:22.9 Thea van der Meer Stichting NOVO 2 952 HZ3GNX6
68 29:59.9 29:39.1 Ina Sandee Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1259 DM14FHY
69 30:15.3 30:04.7 Rita Zwaagman MFG Runners 6 765 DY4PMRE
70 30:21.7 29:43.4 Carla Lutjes DOW - Rohm and Haas - 2 1108 DK7SNG8
71 30:26.2 29:50.0 Corina Deekens Stichting NOVO 2 953 DK9MRMF
72 30:32.0 30:14.5 Tineke Kramer Stad Appingedam team 2 986 DA14F4P
73 30:34.7 30:20.7 Greetje Hulshof MFG Runners 4 782 DW23YE6
74 30:50.1 30:23.4 Maaike Adriaansen MFG Runners 5 786 DY7503N
75 30:50.3 30:24.0 Annette Landman MFG Runners 5 789 DR06M9K
76 30:50.7 30:24.7 Heinriette Slachter MFG Runners 4 785 DA5RMZC
77 30:51.1 30:23.9 Vivian de Jong MFG Runners 5 787 HD29AT2
78 30:53.9 30:37.1 Hilda de Jong Stad Appingedam team 3 991 DR8XH1A
79 30:58.9 30:31.9 Ariane Stolle E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 1026 DW7GYZH
80 31:00.1 30:41.1 Marianne Dekens Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1266 DG6KTZB
81 31:00.9 30:19.3 Frouwke Frouwke Albert Heijn Appingedam 2 1249 DG2YZ31
82 31:02.9 30:43.2 Wietse Kroezema Wierden en Borgen 2 1273 DR0ZW22
83 31:13.3 31:05.7 Nelleke Hoving Team 3 Gemeente Delfzijl 1006 DK9P7F7
84 31:13.6 30:40.1 Corien Smit Supercoop 2 1120 DW7X35X
85 31:23.8 30:40.9 Monique Meis HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1224 DY5H4BF
86 31:25.3 30:52.7 Wieteke van Essen IKEA CCCN 974 DK1ME5T
87 31:26.3 31:14.6 Marielle van de Velde- Zwaagman MFG Runners 5 788 DM93YM1
88 31:28.0 31:03.4 Miralda De Graaf BioMCN3 1140 HD93N46
89 31:28.9 31:07.1 Tineke Lamain Univé Groningen 1 919 DT4XHP4
90 31:48.2 31:03.6 Wendy Piersma HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1239 DR08WZR
91 32:03.0 31:28.1 Irma Kamminga HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1231 DY5HM5E
92 32:06.0 31:46.9 Simone Cordes Wierden en Borgen 2 1275 DK2YSBH
93 32:25.2 31:41.6 Maaike Veenstra HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1241 DK6B9DY
94 32:26.4 32:07.5 Trijnie Santing Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1264 DW062F5
95 32:28.8 31:45.8 Carlijn Veenstra HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1227 DW6XNNY
96 32:30.1 32:18.8 Agnes Tuin MFG Runners 6 764 DY9W5MR
97 32:38.3 32:14.0 Marcella Wiffers BioMCN2 928 DW66YYE
98 32:39.3 32:17.7 Gina Steen Univé Groningen 1 921 DA2WB9K
99 32:42.8 32:34.6 Titia Bult Team 3 Gemeente Delfzijl 1007 DG169DZ
100 32:53.2 32:11.2 Sylvia Hazewinkel HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1242 DY5HMPZ
101 32:55.5 32:11.2 Karin Marks HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1240 DY5KVME
102 32:55.7 32:11.0 Femke Marks HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1238 DW3DWX5
103 33:15.2 32:34.6 Helga Manten Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1179 DW5FK47
104 33:16.8 32:30.8 Jopie Berg Stad Appingedam team 2 989 DW7WPN1
105 33:17.8 32:44.0 Emily de Grooth Supercoop 3 1121 HW4BHG5
106 33:22.4 33:10.0 Chantal Santanera-Schanssema Rabobank Noord-Groningen 1106 DR064CN
107 33:27.8 32:33.2 Sascha Leeuwerik HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1237 DW5F8HB
108 33:28.3 32:51.7 Manuela Rauwerda Stichting NOVO 3 955 DA0RE6A
109 33:29.3 32:40.2 Mirjam Keizer DOW - Rohm and Haas - 2 1110 DW053P8
110 33:30.2 32:41.0 Gea Elzerman DOW - Rohm and Haas - 2 1111 DW4378E
111 33:32.5 32:52.2 kirsten verhagen Lubrizol 2 1255 DK12GH6
112 33:52.7 33:11.9 Sarita Mooi Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1182 DW6TVBX
113 34:00.4 33:39.4 Anita Ottens Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1265 DK7EF4M
114 34:00.7 33:39.9 Hennie Plat Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1258 DW7W6R9
115 34:01.0 33:40.0 Grietje Bouwman Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1262 DZ52229
116 34:01.4 33:37.5 Priscilla Reiffers Team 4 Gemeente Delfzijl 1009 DW65FFR
117 34:22.5 33:47.0 Marloes Nieuwenweg Supercoop 3 1123 DA98S5M
118 34:22.6 33:47.1 Laura Bos Supercoop 3 1124 DG8VYDR
119 34:45.8 34:19.3 Mieke Scheper Zorggroep Fivelland 2 916 DF9DWBX
120 34:55.5 34:45.7 Dietje Noordhof MFG Runners 6 762 DY5AEZD
121 34:57.5 34:25.8 Anke bij de Leij Supercoop 2 1117 HD7F3X9
122 34:57.7 34:26.0 Mirte Poort Supercoop 2 1119 DY776CH
123 35:24.3 34:43.1 Nicole van der Wielen Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1178 DW6X9X5
124 35:28.0 34:47.6 grainne barsema Lubrizol 2 1253 DF7K956
125 35:33.6 35:10.3 Meliana Snel Team 4 Gemeente Delfzijl 1011 DK1H3BS
126 35:35.0 35:02.2 Maaike Henstra IKEA CCCN 971 DY993SE
127 35:42.4 35:42.4 Sieka Heemstra Wijnne Barends 1021 DK433FZ
128 35:59.4 35:17.2 Nienke de Haan HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1235 DW5T6C5
129 36:01.2 35:24.9 Ariena Pijper PPG Industries chemicals 2 899 DW5VVXZ
130 36:03.2 35:37.5 Sacha Wierenga Team 4 Gemeente Delfzijl 1012 DZ4KWM5
131 36:03.9 35:38.2 Evelien Wolthuis Team 4 Gemeente Delfzijl 1010 DW5B9ZP
132 36:05.8 35:56.4 Hildeke de Boer Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1133 DY77C3P
133 37:40.2 37:05.9 Fenneken Francken Stichting NOVO 3 959 DG16A9F
134 38:18.2 37:42.5 Gea Jungman Stichting NOVO 3 958 DW02B54
 

1K Runaway 9jr Jongens

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:33.6 03:33.2 Luuk Wiebenga Oranjewoud 677 DG95RF3
2 03:34.6 03:34.6 Thomas Kwint Loppersum 651 DZ1HESH
3 03:46.5 03:46.4 Justin Martena Veendam 657 DZ11197
4 03:47.6 03:45.7 Koen Klomberg Ten Boer 652 DG4HM82
5 03:53.7 03:51.8 Ingmar Hoekstra Winsum 679 DZ17H9D
6 04:03.6 04:03.1 Marco Oosterbroek Appingedam 658 DG4HYZB
7 04:05.6 04:04.6 Bas Boekweg Àppingedam 655 DG4HPXH
8 04:09.9 04:09.9 Jarzinno van Dijk Appingedam 668 DG4VS3V
9 04:14.5 04:13.0 Jonno Boer Wildervank 656 DZ17BEG
10 04:17.4 04:16.2 Jordy Wyers Appingedam 654 HD94T4P
11 04:19.5 04:18.2 Pascal Wieringa Holwierde 674 DZ177DP
12 04:35.4 04:35.0 Mark de Rooy Assen 664 DZ10RTP
13 04:35.5 04:34.4 Jelle van der Ploeg Appingedam 665 DZ17K6D
14 04:38.1 04:37.4 Mark Schutter Bedum 675 DZ106AS
15 04:42.2 04:41.5 Robin Datema Appingedam 672 DZ1Z0KT
16 04:46.0 04:45.8 Peter van der Burg Steendam 650 DG52KM8
17 04:49.2 04:48.2 Martijn Rozema Appingedam 661 DZ67T24
18 04:49.5 04:48.6 Steef Koning Meedhuizen 678 DZ176KD
19 04:50.0 04:49.3 Joran Hofkamp Delfzijl 670 DG959S2
20 04:51.1 04:50.3 Gerben Verhagen Appingedam 676 DZ1MB33
21 05:15.6 05:14.6 Pascal Pathuis Appingedam 671 DG4VVC8
22 05:18.1 05:16.7 Jesper Bralten Appingedam 653 DZ1MPM7
23 05:19.2 05:17.7 Michiel Wildeman Holwierde 662 DZ1MZK5
24 06:43.6 06:41.8 Sjoerd Bokma Appingedam 659 DG95ZZF
 

1K Runaway 9jr Meisjes

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode
1 03:50.7 03:50.4 Iris Velting Dalen 602 DG2FDX4
2 03:50.8 03:50.2 Marjolein de Haan Leek 601 DZ17BHF
3 03:50.8 03:50.4 Merel Hulst Assen 613 DZ19XC1
4 04:34.2 04:34.2 Nina Hof Gieterveen 608 DZ1HNT7
5 04:47.9 04:47.8 Myrthe Bakker Delfzijl 600 DZ170NH
6 04:53.2 04:52.1 Merel van Hout Appingedam 606 DG4HD1X
7 04:55.9 04:55.0 Desanka Stoppels Holwierde 612 DZ19DZK
8 04:59.9 04:58.7 Aïcha Hulck Appingedam 603 DZ1MXH4
9 05:05.2 05:04.3 Lissa de Jong Stolwijk 614 DZ6M99S
10 05:27.5 05:26.6 Lotte van Till Appingedam 604 DZ10M78
11 05:28.7 05:28.1 Nathalie Hollander Appingedam 610 DZ19D6K
12 05:33.7 05:33.0 Merel Rozema Appingedam 611 DZ1MHKH
13 05:34.5 05:33.8 Frederique Woldring Appingedam 605 DZ1ZATS
14 05:53.7 05:52.8 Emma Woldman Appingedam 615 DG4VCG4
15 05:58.5 05:57.4 Sam Kuiper Groningen 617 DG2NFAH