Bedrijvenloop 2015

              UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP
28-06-2015 21:25                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         1 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D                                        1:08:51
         700  Ruard Smeenge                   Groningen             1998      1e      16:17   18,424     3:15 
         702  Bjorn de Laat                   Groningen             1987      2e      16:43   17,946     3:20 
         701  Jesse Nijboer                   Groningen             1993      5e      17:48   16,854     3:33 
         704  Peter Pettinga                  Groningen             1974      8e      18:03   16,620     3:36 
         703  Frank Marks                     Groningen             1968     13e     (18:48)  15,957     3:45 

    2         2 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D                                        1:12:43
         706  Bert Karssies                   Hoogeveen             1974      7e      18:01   16,651     3:36 
         709  Frank Everts                    Hoogeveen             1985      9e      18:07   16,559     3:37 
         705  Albertjan de Haan               Hoogeveen             1980     10e      18:11   16,499     3:38 
         708  André Scholing                  Groningen             1982     12e      18:24   16,304     3:40 
         707  Thijs Krukkert                  Groningen             1994     14e     (18:51)  15,915     3:46 

    3         KAPPELHOF ADVOCATEN                                                   1:18:23
         886  Jivan Vroom                     Appingedam            1990     15e      18:57   15,831     3:47 
         889  Lút van der Molen               Groningen             1985     17e      19:08   15,679     3:49 
         888  Anton Hekman                    Delfzijl              1992     21e      19:41   15,241     3:56 
         885  Ronny Cramer                    Delfzijl              1965     38e      20:37   14,551     4:07 
         887  Martin Sona                     Delfzijl              1985     54e     (21:24)  14,019     4:16 

    4         ALBERT HEIJN APPINGEDAM 1                                             1:21:22
         890  Roy Hinrichs                    Delfzijl              1996      6e      17:57   16,713     3:35 
         894  Vincent Noordhof                Appingedam            1998     36e      20:33   14,599     4:06 
         893  Hennie Meyerhof                 Appingedam            1988    115e      21:17   14,096     4:15 
         891  Daan Bruijn                     Delfzijl              1995     59e      21:35   13,900     4:19 
         892  Anne Lalkens                    Delfzijl              1963    125e     (23:45)  12,632     4:45 

    5         3 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D                                        1:21:25
         714  Henry Strijker                  Hoogeveen             1972     19e      19:24   15,464     3:52 
         710  Emiel Harder                    Groningen             1982     33e      20:32   14,610     4:06 
         713  Ludo Abbink                     Groningen             1974     34e      20:32   14,610     4:06 
         712  Paul Veenstra                   Groningen             1967     44e      20:57   14,320     4:11 
         711  Bert ter Harkel                 Groningen             1968    101e     (22:56)  13,081     4:35 

    6         STAD APPINGEDAM - TEAM 1                                              1:21:48
         867  Heino van Steendelaar           Appingedam            1992      4e      17:40   16,981     3:32 
         866  Inge van Essen                  Appingedam            1994     35e      18:25   16,290     3:41 
         865  Lex Geesink                     Oostwold              1952     94e      22:50   13,139     4:34 
         868  Hans Dijkhuis                   Appingedam            1986     98e      22:53   13,110     4:34 
         869  Mehmet Cisme                    Appingedam            1964    123e     (23:38)  12,694     4:43 

    7         SPORTCENTRUM DIJKMAN                                                  1:22:42
         830  Marjolein Dijkman               Appingedam            1982     55e      19:20   15,517     3:52 
         834  Dennis Cramer                   Delfzijl              1992     25e      19:57   15,038     3:59 
         831  Marco van Dijken                Appingedam            1985     46e      21:01   14,274     4:12 
         832  Kor Venema                      Appingedam            1967     80e      22:24   13,393     4:28 
         833  Roland Dijkman                  Tolbert               1978    171e     (25:05)  11,960     5:01 

UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 8 BOUWBEDRIJF KOOI APPINGEDAM 1:22:43 912 Niels Breedijk Appingedam 1990 26e 20:00 15,000 4:00 914 Maud Visscher Holwierde 2005 84e 20:27 14,670 4:05 913 Anna Bruijn Delft 1992 100e 20:48 14,423 4:09 910 Vincent Eefting Borger 1985 56e 21:28 13,975 4:17 911 Arnold Raspe Wagenborgen 1970 113e (23:22) 12,839 4:40 9 FIVEL LEGAL 1:22:46 613 Siemon Hinrichs Delfzijl 1962 11e 18:18 16,393 3:39 612 Johann Rehwinkel Delfzijl 1971 20e 19:33 15,345 3:54 614 Bram Noordhuis Appingedam 1958 66e 21:52 13,720 4:22 611 Suzanne Bosscher Delfzijl 1981 175e 23:03 13,015 4:36 610 Mark Giesolf Delfzijl 1982 176e (25:11) 11,913 5:02 10 4 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D 1:23:37 719 Janbart Kip Hoogeveen 1999 16e 19:02 15,762 3:48 715 Pascal Schonewille Hollandscheveld 1999 37e 20:37 14,551 4:07 716 Johan Schonewille Hollandscheveld 1966 40e 20:43 14,481 4:08 718 Jaap Kiewiet Appingedam 1963 108e 23:15 12,903 4:39 11 BRANDSMA DE JONG MAKELAARDIJ T 1:24:11 749 Robin Riepma Appingedam 1992 27e 20:05 14,938 4:01 746 Lasse Doornbos Wagenborgen 1981 42e 20:48 14,423 4:09 745 Gert-Jan van der Hoek Wagenborgen 1980 57e 21:28 13,975 4:17 748 Fokko-Jan Sebens Wagenborgen 1993 65e 21:50 13,740 4:22 747 Maurice Landman Wagenborgen 1985 68e (21:59) 13,647 4:23 12 KEURSLAGERIJ KARST DE JONG 1:24:39 968 Agatha de Jong Groningen 1988 77e 20:16 14,803 4:03 965 Charissa Kroeze Groningen 1993 78e 20:16 14,803 4:03 966 Peter Edens Appingedam 1979 60e 21:38 13,867 4:19 967 Nienke de Haan Appingedam 1997 152e 22:29 13,343 4:29 969 Theo Kroeze Appingedam 1948 154e (24:37) 12,187 4:55 13 CONTROLSEAL B.V. - TEAM 1 1:24:53 920 Adam Vasko Appingedam 1985 22e 19:45 15,190 3:57 923 Kees Hoeksema Appingedam 1985 23e 19:49 15,139 3:57 921 Ruben Pronk Appingedam 1985 24e 19:55 15,063 3:59 922 Jurjen Kempenaar Appingedam 1985 182e 25:24 11,811 5:04 924 Vojtech Bajer Appingedam 1985 203e (25:47) 11,635 5:09 14 RABOBANK NOORD-GRONINGEN TEAM 1:25:27 810 Frank Berghuis Groningen 1971 18e 19:20 15,517 3:52 814 Frans Favre Bedum 1975 43e 20:53 14,366 4:10 811 Mino Kasanwidjojo Groningen 1983 52e 21:16 14,107 4:15 812 Aldert Läkamp Appingedam 1977 134e 23:58 12,517 4:47 813 Bjorn Nuiver Groningen 1969 169e (25:03) 11,976 5:00
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 15 TEIJIN ARAMID BV - TEAM 1 1:27:37 999 Gerrie Bijl 1970 41e 20:45 14,458 4:09 995 Marcel Been Zuidbroek 1974 58e 21:29 13,964 4:17 996 Popko Wildeman Holwierde 1965 85e 22:36 13,274 4:31 998 Marcel Schuiling Stadskanaal 1966 90e 22:47 13,168 4:33 997 Ayhan Genç Groningen 1966 130e (23:52) 12,570 4:46 16 ROYAL WAGENBORG I 1:28:25 616 Arnoud ten Have Appingedam 1985 45e 21:00 14,286 4:12 618 Nico Hospers Appingedam 1985 48e 21:05 14,229 4:13 617 Matthijs Noordhof Appingedam 1985 96e 22:52 13,120 4:34 615 Jan Beenes Appingedam 1985 117e 23:28 12,784 4:41 619 Rene Postma Appingedam 1985 243e (27:32) 10,896 5:30 17 CONTROLSEAL B.V. - TEAM 2 1:29:34 927 Petr Zajicek Appingedam 1985 29e 20:11 14,864 4:02 926 Heijo Dieterman Appingedam 1985 67e 21:53 13,709 4:22 925 William Waclawik Appingedam 1985 81e 22:30 13,333 4:30 929 Leandr Nordhauzen Appingedam 1985 166e 25:00 12,000 5:00 928 Tom Tijdeman Appingedam 1985 174e (25:08) 11,936 5:01 18 PEROXYCHEM 1:29:37 862 Corné Bos Wirdum 1997 30e 20:12 14,851 4:02 863 Edwin Ottens Ten Boer 1966 74e 22:20 13,433 4:28 860 Johan Rispens Delfzijl 1970 92e 22:48 13,158 4:33 864 Darren Korte Oude Pekela 1988 144e 24:17 12,354 4:51 861 Renze Weessies Appingedam 1962 319e (30:07) 9,961 6:01 19 DE VESTING EXTREME 1:29:40 853 Bart Klasens Appingedam 1990 28e 20:05 14,938 4:01 850 Roy Beukema Appingedam 1994 72e 22:16 13,473 4:27 852 Coen Berk Appingedam 1975 89e 22:46 13,177 4:33 851 Marleen Beukema Appingedam 1995 223e 24:33 12,220 4:54 854 Michella Hultema Appingedam 1976 323e (28:19) 10,594 5:39 20 DELAMINE 1 1:29:50 637 Martin Brouwer Delfzijl 1980 50e 21:08 14,196 4:13 635 Jeroen Smith Finsterwolde 1976 51e 21:12 14,151 4:14 636 Ester Wiersma-Kolhorn Delfzijl 1968 178e 23:11 12,940 4:38 639 Helemer Potma Hellum 1973 145e 24:19 12,337 4:51 21 DIERENARTSENPRAKTIJK VAN ZEEBR 1:31:07 976 Maria Parasyri Appingedam 1987 87e 20:34 14,587 4:06 979 Marnick Joustra Appingedam 1995 47e 21:01 14,274 4:12 977 Raymond Pegge Zijldijk 1985 159e 24:43 12,138 4:56 975 Debora Van Zeebroeck Losdorp 1980 233e 24:49 12,089 4:57 978 Nadja Beekhuis - Bouman Termunterzijl 1986 381e (35:46) 4500,0 0:00
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 22 BRANDSMA DE JONG MAKELAARDIJ T 1:31:34 753 Ruben Snijder Wagenborgen 1992 76e 22:21 13,423 4:28 750 Rick Visscher Wagenborgen 1987 82e 22:31 13,323 4:30 751 Arjan Boerema Wagenborgen 1981 103e 23:00 13,043 4:36 752 Wesley Sannes Wagenborgen 1994 124e 23:42 12,658 4:44 754 Siemon Bierma Wagenborgen 1975 133e (23:57) 12,526 4:47 23 BRANDSMA DE JONG MAKELAARDIJ T 1:31:37 760 Christel Marree Delfzijl 1985 99e 20:47 14,435 4:09 761 Petra Wezeman Wagenborgen 1987 143e 22:09 13,544 4:25 762 Fiona Schrage Wagenborgen 1983 160e 22:38 13,255 4:31 763 Angela Buitenwerf Wagenborgen 1989 259e 26:03 11,516 5:12 764 Natasja Topelen Wagenborgen 1990 263e (26:13) 11,443 5:14 24 KINESE 1 1:31:51 665 Eelke Jan Bouma Groningen 1982 31e 20:19 14,766 4:03 668 Jasper Wiersema Groningen 1989 32e 20:23 14,718 4:04 669 Ronald Hummel Appingedam 1974 135e 24:00 12,500 4:48 666 Erik Kuiper Groningen 1990 236e 27:09 11,050 5:25 667 Jordy de Fretes Deventer 1988 251e (27:51) 10,772 5:34 25 TEIJIN ARAMID BV - TEAM 1 1:31:57 1004 Olfert Koolman Appingedam 1967 83e 22:31 13,323 4:30 1002 Richard Ploeger Winschoten 1969 97e 22:53 13,110 4:34 1001 Ruud Roon Van Delfzijl 1971 104e 23:05 12,996 4:37 1000 Geert Keizer Appingedam 1978 116e 23:28 12,784 4:41 1003 Berend Visker Delfzijl 1961 321e (30:13) 9,928 6:02 26 DE VESTING ULTRA 1:32:05 849 Erik Jan Raangs Appingedam 1995 49e 21:06 14,218 4:13 846 Henny Vernooy Appingedam 1966 70e 22:09 13,544 4:25 847 Desiree Bos Appingedam 1987 172e 22:58 13,062 4:35 845 Hans Beukema Appingedam 1963 206e 25:52 11,598 5:10 848 Peter Douwsema Appingedam 1954 289e (29:08) 10,297 5:49 27 PPG SILICA - TEAM 1 1:33:33 790 Rolf Molema Meeden 1972 61e 21:43 13,814 4:20 793 Rob Nieweg Appingedam 1969 118e 23:29 12,775 4:41 794 Ben Roosjen Veendam 1956 131e 23:53 12,561 4:46 791 Henri Visscher Appingedam 1972 148e 24:28 12,262 4:53 792 Wim Pijper Delfzijl 1962 149e (24:29) 12,253 4:53 28 BRANDSMA DE JONG MAKELAARDIJ T 1:33:34 758 Martijn Meijer Wagenborgen 1983 39e 20:40 14,516 4:08 755 Evert Mulder Wagenborgen 1960 106e 23:10 12,950 4:38 757 Elbert Godlieb Wagenborgen 1985 158e 24:42 12,146 4:56 759 Jur Wieringa Wagenborgen 1956 168e 25:02 11,984 5:00 756 Rene Stuut Wagenborgen 1970 180e (25:19) 11,850 5:03
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 5 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 29 EXPERT BOERSMA 1:35:01 632 Sander Tuil Appingedam 1994 88e 22:44 13,196 4:32 634 Floor Groenewold Delfzijl 2004 193e 23:27 12,793 4:41 633 Job Groenewold Appingedam 2002 120e 23:32 12,748 4:42 630 Arjan Boersma Delfzijl 1982 179e 25:18 11,858 5:03 30 TANDARTSENPRAKTIJK LOPPERSUM/U 1:35:39 936 Jonas van Ginkel Groningen 1995 69e 22:08 13,554 4:25 939 Pim La Crois Uithuizermeeden 1998 138e 24:05 12,457 4:49 938 Enjo Olthof Zeist 1994 156e 24:38 12,179 4:55 937 Florian van Ginkel Utrecht 1995 161e 24:48 12,097 4:57 935 Ab Hoft Haren 1951 387e (38:54) 7,712 7:46 31 WOONSTICHTING GRONINGER HUIS 1:36:04 989 Arnold Vroom Hoogezand 1986 63e 21:49 13,751 4:21 985 Wim Kamminga Noordbroek 1963 110e 23:16 12,894 4:39 988 Marcel Perdok Wildervank 1972 147e 24:28 12,262 4:53 987 Edwin Tiemens Sappemeer 1990 220e 26:31 11,314 5:18 986 Hilde van Ree Surhuizum 1953 378e (35:05) 8,551 7:01 32 VISKOTEEPAK DELFZIJL 1:36:21 973 Wim Bos Appingedam 1968 91e 22:47 13,168 4:33 974 Dora Bos Appingedam 1967 194e 23:29 12,775 4:41 972 Rene Visscher Woldendorp 1974 126e 23:45 12,632 4:45 971 Martin Jan Wiersema Appingedam 1968 214e 26:20 11,392 5:16 970 Jan Nieland Delfzijl 1959 277e (28:47) 10,423 5:45 33 ONDERWIJSBUREAU MARENLAND 1:37:03 695 Jeroen Doornbos Uithuizermeeden 1982 64e 21:50 13,740 4:22 696 Marjet Pijper Appingedam 1987 190e 23:24 12,821 4:40 698 Annet Wilkens Ten Post 1959 248e 25:37 11,711 5:07 699 Mirjam Berghuis Haren 1978 262e 26:12 11,450 5:14 697 Anneke Van Der Laan Loppersum 1960 333e (28:48) 10,417 5:45 34 6 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D 1:37:49 726 Harry Goedhart Appingedam 1959 93e 22:48 13,158 4:33 727 Robbin Schonewille Appingedam 1991 121e 23:35 12,721 4:43 725 Bert Heikamp Hoogezand 1962 189e 25:30 11,765 5:06 728 Marieke Poort Siddeburen 1980 258e 25:56 11,568 5:11 729 Renso Poort Siddeburen 1946 275e (28:44) 10,441 5:44 35 5 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D 1:38:09 723 Jelmer Blok Appingedam 2001 95e 22:52 13,120 4:34 724 Winston Blaauw Appingedam 2001 151e 24:33 12,220 4:54 721 Mike Chen Appingedam 2001 167e 25:01 11,992 5:00 722 David Ploegh Appingedam 2001 200e 25:43 11,666 5:08 720 Bastijn Schonewille Appingedam 2001 296e (29:11) 10,280 5:50
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 6 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 36 SALT RUNNERS 1:38:12 649 Wouter Koetze Groningen 1989 140e 24:07 12,440 4:49 648 Josko Engbers Groningen 1986 141e 24:07 12,440 4:49 646 Tonny Redmeijer Winschoten 1971 150e 24:30 12,245 4:54 645 Henk Koetze Delfzijl 1956 184e 25:28 11,780 5:05 647 Harm Koers Appingedam 1954 261e (28:18) 10,601 5:39 37 SEALANE 1:38:45 826 Harro Smit Uithuizermeeden 1993 53e 21:18 14,085 4:15 829 Stephan Timmer Midwolda 1971 62e 21:44 13,804 4:20 828 Wessel de Haan Delfzijl 1965 252e 27:51 10,772 5:34 827 Ellen Pruis Delfzijl 1968 317e 27:52 10,766 5:34 38 GEMEENTE DELFZIJL 1 1:38:47 1009 Rene Heemstra Scheemda 1968 107e 23:15 12,903 4:39 1006 Derk Doornbos Siddeburen 1958 164e 24:56 12,032 4:59 1008 Andries Van Den Laan Scheemda 1973 170e 25:04 11,968 5:00 1007 Jacob Hut Siddeburen 1961 191e 25:32 11,749 5:06 1005 Jan Buitenkamp Siddeburen 1953 192e (25:34) 11,734 5:06 39 ROYAL WAGENBORG III 1:38:49 626 Andre Tap Appingedam 1985 86e 22:36 13,274 4:31 629 Robert Brons Appingedam 1985 119e 23:30 12,766 4:42 628 Roelof Eltingh Appingedam 1985 188e 25:29 11,772 5:05 627 Linda van der Linde Appingedam 1985 300e 27:14 11,016 5:26 625 Gerard Bakker Appingedam 1985 268e (28:30) 10,526 5:42 40 GEMEENTE LOPPERSUM 1:39:03 984 Elise Kool Loppersum 1985 71e 20:03 14,963 4:00 983 Angela Freeze Appingedam 1980 198e 23:35 12,721 4:43 980 Anne Huitsing Middelstum 1965 245e 27:35 10,876 5:31 982 Bertus Visscher Garsthuizen 1965 250e 27:50 10,778 5:34 981 Stoffer Klungel Appingedam 1955 369e (34:52) 8,604 6:58 41 TANDARTSENPRAKTIJK LOPPERSUM/U 1:39:28 943 Ivana Miskovic Ten Post 1996 185e 23:21 12,848 4:40 942 Marije Ausema Zeist 1995 196e 23:32 12,748 4:42 944 Gert van Ginkel Bedum 1962 199e 25:43 11,666 5:08 940 Ellen La Crois-Brontsema Uithuizermeeden 1971 283e 26:52 18000, 0:00 941 Ina Folkers-Kooi Garrelsweer 1950 288e (27:00) 11,111 5:24 42 8 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D 1:40:53 738 Jos Drenth Heiligerlee 1990 79e 22:24 13,393 4:28 739 Edzard Akkerman Heiligerlee 1972 112e 23:18 12,876 4:39 736 Milan Schonewille Hollandscheveld 2005 187e 25:29 11,772 5:05 735 Karin Schonewille Hollandscheveld 1968 341e 29:42 10,101 5:56 737 Kirsten Schonewille Hollandscheveld 2001 342e (29:42) 83,721 0:43
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 7 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 43 KINESE 2 1:41:01 674 Jeike Elema G 1983 183e 23:18 12,876 4:39 671 Marjanne Van Heel-Folkersma Peize 1983 234e 24:55 12,040 4:59 672 Nienke Timmer Appingedam 1984 242e 25:23 11,819 5:04 673 Nathalie Nijstad Wildervank 1988 304e 27:25 10,942 5:29 670 Lineke Pannenborg Delfzijl 1986 307e (27:30) 10,909 5:30 44 OVERDIEP TEAM 1 1:41:46 652 Annemarije Knevelbaard Appingedam 1986 111e 21:10 14,173 4:14 654 Jeanine Haze Steendam 1972 254e 25:47 11,635 5:09 651 Henriette Boere Appingedam 1970 256e 25:49 11,620 5:09 650 Jasper Wijpkema Groningen 1980 285e 29:00 10,345 5:48 653 Michelle Bodde Bedum 1983 360e (31:43) 9,459 6:20 45 EEW ENERGY FROM WASTE DELFZIJL 1:41:59 786 Gunther Stoppels Appingedam 1972 75e 22:20 13,433 4:28 789 Wim Pastoor Delfzijl 1964 137e 24:03 12,474 4:48 785 Bob Rusthoven Appingedam 1965 231e 26:55 11,146 5:23 788 Wilco Tiekstra Farmsum 1969 274e 28:41 10,459 5:44 787 Dennis Mulder Heiligerlee 1979 301e (29:23) 10,210 5:52 46 RABOBANK NOORD-GRONINGEN TEAM 1:42:39 824 Tjeert Kremer Zuidhorn 1976 73e 22:17 13,463 4:27 821 Izebrand Hoek Uithuizen 1971 217e 26:27 11,342 5:17 820 Peter Wijnhold Appingedam 1980 219e 26:30 11,321 5:18 823 Robert-Jan de Poel Ten Boer 1977 240e 27:25 10,942 5:29 822 Marjolijn Hummel Beerta 1979 310e (27:35) 10,876 5:31 47 LUBRIZOL HEREN 1:43:47 956 Johnny Stoppels Holwierde 1968 114e 23:22 12,839 4:40 955 Roy de Jonge Groningen 1992 212e 26:05 11,502 5:13 958 Hans Veenhuis Appingedam 1965 235e 27:04 11,084 5:24 959 John Norden Appingedam 1988 238e 27:16 11,002 5:27 957 Peter Kilburn Appingedam 1963 372e (35:43) 8,399 7:08 48 NOVO - TEAM 1 1:44:05 682 Monica Kamphuis Delfzijl 1986 195e 23:29 12,775 4:41 680 Karin Broekhuizen Groningen 1990 249e 25:37 11,711 5:07 683 Maria Oosten Roodeschool 1969 306e 27:29 10,916 5:29 681 Samuel van Gelder Groningen 1980 241e 27:30 10,909 5:30 684 Stephan Nicolaij Groningen 1985 322e (30:23) 9,874 6:04 49 ALBERT HEIJN APPINGEDAM 2 1:44:17 897 Cas Brouwer Delfzijl 1997 132e 23:54 12,552 4:46 898 Hessel Veltman Appingedam 1994 210e 26:03 11,516 5:12 895 Jeike Juk Appingedam 1997 272e 26:28 11,335 5:17 899 Mark Rusthoven Appingedam 1994 253e 27:52 10,766 5:34 896 Jessica Kort Appingedam 1997 326e (28:25) 10,557 5:41
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 8 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 50 DELAMINE 2 1:44:36 643 Andre van der Laan Delfzijl 1963 153e 24:36 12,195 4:55 640 Bert Koens Blauwestad 1957 155e 24:38 12,179 4:55 642 Klaas Wagenborg Delfzijl 1955 225e 26:49 11,187 5:21 644 Kees van Ours Godlinze 1960 270e 28:33 10,508 5:42 51 ROYAL WAGENBORG II 1:44:50 620 Karin Noordhof Appingedam 1985 226e 24:42 12,146 4:56 621 Koen Douma Appingedam 1985 162e 24:53 12,056 4:58 622 Kathy Schiere Appingedam 1985 239e 25:10 11,921 5:02 623 Miente Schreuder Appingedam 1985 318e 30:05 9,972 6:01 52 STAD APPINGEDAM - TEAM 2 1:45:17 872 Kees Molag Appingedam 1962 173e 25:06 11,952 5:01 871 Willem van der Oest Groningen 1968 202e 25:44 11,658 5:08 870 Roelof Timmermans Odoorn 1960 232e 26:55 11,146 5:23 873 Yang Soo Kloosterhof Appingedam 1982 244e 27:32 10,896 5:30 53 DOORDOWERS 1:45:30 807 Berteld Ruiter Winschoten 1970 129e 23:51 12,579 4:46 808 Frits Bergen Sappemeer 1960 204e 25:48 11,628 5:09 805 Gea Elzerman Meedhuizen 1965 303e 27:24 10,949 5:28 809 Wessel Wessels Appingedam 1962 266e 28:27 10,545 5:41 806 Stass Jansema Delfzijl 1990 298e (29:16) 10,251 5:51 54 BRANDSMA DE JONG MAKELAARDIJ T 1:45:58 769 Evalien Kampinga Delfzijl 1985 237e 25:04 11,968 5:00 767 Alina Stoutmeijer Wagenborgen 1985 267e 26:21 11,385 5:16 766 Erica Godlieb Wagenborgen 1965 295e 27:03 11,091 5:24 768 Rosalie Heijmans Wagenborgen 1995 308e 27:30 10,909 5:30 765 Sjirk de Jong Wagenborgen 1979 314e (29:54) 10,033 5:58 55 FLANDERIJN EN BOUWMAN 1 1:46:02 954 Sarita Mooi Appingedam 1980 218e 24:22 12,312 4:52 950 Pascal Reining Appingedam 1980 157e 24:42 12,146 4:56 953 Jan Reiffers Appingedam 1980 221e 26:31 11,314 5:18 952 Alwin Hulzebos Appingedam 1980 325e 30:27 9,852 6:05 951 Ruben Dijkema Appingedam 1980 357e (33:13) 9,032 6:38 56 9 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D 1:46:18 744 Irma Meijering Groningen 1989 181e 23:13 12,922 4:38 742 Amanda Kruidhof Ten Boer 1978 201e 23:36 12,712 4:43 740 Lian Huizenga Godlinze 1977 332e 28:46 10,429 5:45 743 Sascha Leeuwerik Winschoten 1973 330e 30:43 9,767 6:08 741 Ilana Brontsema Uithuizen 1980 373e (34:21) 8,734 6:52
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 9 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 57 UNIVÉ GRONINGEN - TEAM 1 1:46:46 1026 Richard Bos Appingedam 1985 165e 24:57 12,024 4:59 1025 Arjan Arkema Appingedam 1985 207e 25:55 11,576 5:11 1027 Bert van der Weide Appingedam 1985 209e 26:01 11,531 5:12 1029 Jan Willem Medendorp Appingedam 1985 312e 29:53 10,039 5:58 1028 Robbie van Land Appingedam 1985 329e (30:36) 9,804 6:07 58 STAD APPINGEDAM - TEAM 3 1:46:47 878 Gea Rouppe Appingedam 1967 177e 23:08 12,968 4:37 875 Priscilla Reiffers Appingedam 1970 213e 24:06 12,448 4:49 877 Hilbrand Brantsma Appingedam 1964 215e 26:21 11,385 5:16 876 Yke de Boer Appingedam 1950 356e 33:12 9,036 6:38 59 EEW ENERGY FROM WASTE DELFZIJL 1:46:50 840 Eeke Bandsma Groningen 1976 230e 24:47 12,105 4:57 841 Peter Wouters Appingedam 1977 222e 26:33 11,299 5:18 844 Henk Oost Gasselternijveen 1958 227e 26:54 11,152 5:22 842 Alwin van Ockenburg Schildwolde 1974 273e 28:36 10,490 5:43 843 René Ahlers Veendam 1968 276e (28:45) 10,435 5:45 60 GRONINGEN SEAPORTS 1 1:47:11 775 André Bruijn Delfzijl 1956 136e 24:00 12,500 4:48 776 Helga Bruijn Delfzijl 1961 216e 24:15 12,371 4:51 781 Marie-Lou Gregoire Garsthuizen 1964 331e 28:44 10,441 5:44 778 Hans de Preter Garsthuizen 1953 320e 30:12 9,934 6:02 780 Janny Roelfs Groningen 1966 354e (30:51) 9,724 6:10 61 TANDARTSENPRAKTIJK LOPPERSUM/U 1:47:20 946 Miranda Schipper Zeerijp 1976 142e 22:03 13,605 4:24 949 René La Crois Uithuizermeeden 1970 105e 23:05 12,996 4:37 945 Ellen Klein Hanveveld-Van Lien Middelstum 1979 302e 27:19 600,00 0:06 948 Hildeke de Boer Haren 1953 377e 34:53 8,600 6:58 62 NOVO - TEAM 2 1:47:34 685 Tjerk Bos Uithuizermeeden 1976 109e 23:16 12,894 4:39 686 Marieke Booisma Uithuizermeeden 1983 313e 27:46 10,804 5:33 689 Leandro Hummel Groningen 1992 257e 27:57 10,733 5:35 687 Marcel van der Werff Delfzijl 1990 271e 28:35 10,496 5:43 688 Thea van der Meer Garrelsweer 1967 337e (29:22) 10,216 5:52 63 SMIT SPORT 1:47:46 917 Menno Muller Delfzijl 1982 102e 22:56 13,081 4:35 918 Thijmen Boelens Appingedam 2000 211e 26:04 11,509 5:12 915 Marijke Smit Delfzijl 1983 336e 29:15 10,256 5:51 916 Annemieke Smit Delfzijl 1983 338e 29:31 10,164 5:54
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 10 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 64 RABOBANK NOORD-GRONINGEN TEAM 1:48:53 817 Ellen Staal Vierhuizen 1965 255e 25:47 11,635 5:09 816 Henriëtte Roorda Groningen 1983 279e 26:42 11,236 5:20 815 Chantal Santanera-Schanssema Godlinze 1972 281e 26:47 6000,0 0:00 818 Winanda Huigen-Kuiper Assen 1975 340e 29:37 10,129 5:55 65 STORK NOORD NEDERLAND 1:49:36 883 Edwoud Eiten Delfzijl 1971 146e 24:27 12,270 4:53 882 Albert Smook Delfzijl 1966 186e 25:29 11,772 5:05 880 Wim Kluiter Delfzijl 1972 292e 29:08 10,297 5:49 881 Kevin Vos Delfzijl 1988 328e 30:32 9,825 6:06 884 Koos Riepma Delfzijl 1959 339e (31:44) 9,454 6:20 66 APOTHEEK SALENTIJN 1:49:43 663 Marijke Plas Appingedam 1983 265e 26:19 11,400 5:15 662 Richelle Smallenbroek Roodeschool 1996 278e 26:40 11,250 5:20 660 Rian Vergeer Overschild 1963 280e 26:44 11,222 5:20 664 Eva Knapper Delfzijl 1979 348e 30:00 10,000 6:00 661 Stacey Vial Appingedam 1995 374e (34:27) 8,708 6:53 67 ALBERT HEIJN APPINGEDAM 4 1:50:46 908 Iris Banus Appingedam 2006 293e 27:02 11,097 5:24 906 Jolanda Banus Appingedam 1974 294e 27:02 11,097 5:24 909 Mannie Banus Appingedam 1944 309e 27:34 10,883 5:30 907 Stijn Banus Appingedam 2005 290e 29:08 10,297 5:49 905 Erik Banus Appingedam 1972 291e (29:08) 10,297 5:49 68 7 - HUIS & HYPOTHEEK APP'DAM/D 1:50:51 732 Arnold ter Harkel Appingedam 1971 197e 25:42 11,673 5:08 734 Dennis Koller Appingedam 1981 205e 25:50 11,613 5:10 731 Pascal Knol Groningen 1997 208e 25:58 11,553 5:11 733 Erwin Doddema Meedhuizen 1996 358e 33:21 8,996 6:40 69 ZIJNSTIJL HAARSTIJL 1:51:55 678 Danielle Pander Delfzijl 1990 163e 22:48 13,158 4:33 675 Jordi Lodenstijn Delfzijl 1975 260e 28:12 10,638 5:38 677 Alien Prins-Boes Delfzijl 1981 334e 29:05 10,315 5:49 679 Rianne Colpa Appingedam 1990 363e 31:50 9,424 6:22 676 Jessie Pijper Appingedam 1993 364e (31:53) 9,409 6:22 70 OMMELANDER ZIEKENHUIS GROEP TE 1:52:02 1020 Gert Hammenga Appingedam 1964 139e 24:05 12,457 4:49 1023 Gerry Smith Delfzijl 1967 228e 24:47 12,105 4:57 1024 Andries Neutel Delfzijl 1963 229e 26:54 11,152 5:22 1022 Linda Spaan Groningen 1976 385e 36:16 8,272 7:15 1021 Daan Loupatty Delfzijl 1953 382e (38:21) 7,823 7:40
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 11 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 71 LUBRIZOL DAMES 1:53:36 963 Danara Stoppels Holwierde 2003 128e 21:42 13,825 4:20 964 Floor Kilburn Appingedam 1999 299e 27:12 11,029 5:26 961 Barbara Mulder-Zoestbergen Delfzijl 1969 347e 29:57 83,333 0:43 960 Grainne Barsema Groningen 1950 375e 34:45 8,633 6:57 962 Joy van Zanden Groningen 1993 376e (34:48) 8,621 6:57 72 OMMELANDER ZIEKENHUIS GROEP TE 1:54:20 1016 Pascal Kruijs Heiligerlee 1972 122e 23:37 12,703 4:43 1017 Gerben Kruijs Heiligerlee 2005 224e 26:40 11,250 5:20 1019 Saskia Woltman Eenrum 1982 315e 27:49 10,785 5:33 1015 Bernanda de Vries Zuurdijk 1981 383e 36:14 8,280 7:14 1018 Nienke Lucken-Visker Groningen 1980 384e (36:15) 8,276 7:15 73 OVERDIEP TEAM 2 1:54:39 657 Bert Guns Hoogezand 1966 127e 23:47 12,614 4:45 658 Anne Stolk Appingedam 1984 311e 27:43 10,824 5:32 655 Carla Brondijk Bierum 1968 359e 31:26 9,544 6:17 656 Gery Huttema Losdorp 1976 361e 31:43 9,459 6:20 74 CONTROLSEAL B.V. - TEAM 3 1:56:31 934 Anouk van Dijken Appingedam 1985 282e 26:50 11,180 5:22 931 Barbora Waclawikova Appingedam 1985 284e 26:53 11,159 5:22 930 Peter van Dijken Appingedam 1985 316e 29:58 10,011 5:59 933 Sarka Foglova Appingedam 1985 370e 32:50 9,137 6:34 932 Veronica Foglova Appingedam 1985 386e (36:23) 8,246 7:16 75 CENTRUM VEILIG WONEN - TEAM 1 1:57:25 604 Reserve 2 Loper Appingedam 1985 246e 27:42 10,830 5:32 600 Pieter Bouwman Siddeburen 1978 247e 27:42 10,830 5:32 601 Peter van der Veen Appingedam 1978 287e 29:06 10,309 5:49 602 Anneke Nederlof - De Wilde Appingedam 1969 371e 32:55 545,45 0:06 76 ZIJNSTIJL HAARSTIJL 1:58:08 993 Tinie Kappert Wagenborgen 1967 297e 27:07 11,063 5:25 992 Willem de Vries Delfzijl 1966 305e 29:36 10,135 5:55 991 Janine Degenhard Siddeburen 1995 351e 30:20 9,890 6:04 994 Renate Ottens Delfzijl 1975 355e 31:05 9,651 6:13 990 Brigitte Roodbol Termunten 1984 362e (31:49) 9,429 6:21 77 ALBERT HEIJN APPINGEDAM 3 1:58:13 901 Sanne Weessies Appingedam 1996 327e 28:25 10,557 5:41 904 Ramona Ritsema Groningen 1989 343e 29:43 10,095 5:56 903 Melissa Ritsema Groningen 1992 344e 29:50 10,056 5:58 902 Meike Aarens Appingedam 1994 349e 30:15 9,917 6:03 900 Susan Nijenhuis Delfzijl 1995 350e (30:15) 9,917 6:03
UITSLAGENLIJST - BEDRIJVENLOOP - BEDRIJVENLOOP 28-06-2015 21:25 Pag: 12 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 78 NOVO - TEAM 3 1:59:15 691 Rients Faber Ten Post 1974 264e 28:21 10,582 5:40 690 Gea Jungman Veendam 1971 346e 29:56 10,022 5:59 692 Sanneke Ubels-Drent Ten Post 1977 352e 30:29 9,841 6:05 693 Froukje van der Goot Ten Post 1969 353e 30:29 9,841 6:05 694 Annelies Bos-Oolders Muntendam 1970 366e (32:13) 9,312 6:26 79 SNS APPINGEDAM 2:03:13 804 Judith de Vries Siddeburen 1976 269e 26:23 11,371 5:16 800 Gert Blaauw Siddeburen 1967 286e 29:02 10,333 5:48 801 Ria Keizer Siddeburen 1972 365e 32:04 9,356 6:24 802 Lisan Balsters Groningen 1990 379e 35:44 8,396 7:08 803 Miranda Feringa Westerlee 1971 380e (35:44) 8,396 7:08 80 BRANDSMA DE JONG MAKELAARDIJ T 2:04:18 772 Kirsten Knapper Wagenborgen 1985 335e 29:12 10,274 5:50 773 Paul van der Helm Wagenborgen 1985 324e 30:26 9,858 6:05 774 Leendert Jan Stoutmeijer Wagenborgen 1987 345e 32:03 4500,0 0:00 770 Joke Mulder Wagenborgen 1961 367e 32:37 9,198 6:31 771 Johanna Zweep Wagenborgen 1963 368e (32:37) 9,198 6:31