Bedrijvenloop 2013

Uitslag | Bedrijvenloop

Overzicht gegenereerd op: 30-6-2013 1:14:19

Op- of aanmerkingen op de uitslag kunt u mailen naar: uitslagen@hbjservices.nl

Compensatie voor vrouwen: 02:10.0

 

1 Run2Day met Oudman Adviesgroep (tijd: 1:05:18.0 | punten: 39180)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 15:16 Ben Stellingwerf (M) Onderdam 936 DF88ASD 9160
2 16:34 Henk Por (M) Groningen 939 DF8Y25K 9940
3 16:39 Martin Veenhuizen (M) Tynaarlo 938 DA989FX 9990
4 16:49 Merwin Dollison (M) Winsum 935 DW5BM23 10090
5 19:16 Sanne Tamminga (V) Slochteren 937 DW54Y6S 10260
 

2 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 1 (tijd: 1:11:33.0 | punten: 42930)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:12 Hank-Jan Dolsma (M) Assen 872 DW1Y8HP 10320
2 17:38 Peter Pettinga (M) Appingedam 874 DW5XFEC 10580
3 18:17 Vincent Harder (M) Appingedam 871 DK56PN4 10970
4 18:26 Jan ten Cate (M) Appingedam 870 DW43ZM2 11060
5 18:26 Frank Marks (M) Appingedam 873 DM1X0G3 11060
 

3 Kappelhof Advocaten (tijd: 1:14:50.0 | punten: 44900)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:39 Taco Santing (M) Delfzijl 686 DW5NBMK 10590
2 18:02 Laurens Slinkman (M) Hoogezand 688 DK76S62 10820
3 18:44 Jivan Vroom (M) Appingedam 689 DW1BZ04 11240
4 20:25 Ronny Cramer (M) Delfzijl 685 DW6RZWZ 12250
5 20:56 Martin Sona (M) Delfzijl 687 DR0H5C1 12560
 

4 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 2 (tijd: 1:16:02.0 | punten: 45620)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:17 Florian Smit (M) Assen 876 DW5X3C6 10370
2 19:24 Frank Everts (M) Appingedam 875 DK7G4GP 11640
3 19:34 Jacco Talen (M) Appingedam 877 DM1CFGH 11740
4 19:47 Jan ten Hove (M) Delfzijl 879 DF4392T 11870
5 19:58 Pascal Schonewille (M) Appingedam 878 DY53Y5S 11980
 

5 ESD-SiC 1 (tijd: 1:18:39.0 | punten: 47190)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 15:38 Jan Rondhuis (M) Appingedam 826 DA593Y1 9380
2 18:40 Klaas Brouwer (M) Zuidbroek 828 DK66KZW 11200
3 22:05 Rene Rijploeg (M) Uithuizermeeden 827 DR0HX24 13250
4 22:16 Paul Visker (M) Appingedam 825 DW99AEZ 13360
5 22:32 Christiaan de Vries (M) Uithuizen 829 DK81NBP 13520
 

6 Dames Team LUBRIZOL (tijd: 1:19:13.0 | punten: 47530)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:38 Wanda Everts (V) Delfzijl 792 DW6BC8D 11080
2 21:30 Graciella Everts (V) Delfzijl 793 DY5AP54 11600
3 22:30 Sarienna Evertsz (V) Delfzijl 790 DK8YVGX 12200
4 23:15 Danara Stoppels (V) Holwierde 794 DT24A4N 12650
5 28:37 Barbara Mulder (V) Delfzijl 791 DK4KG6H 15870
 

7 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 3 (tijd: 1:19:31.0 | punten: 47710)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:36 Marco Warnier (M) Appingedam 884 DT4T8AX 11760
2 19:46 André Scholing (M) Noorderschut 882 DT2S8KW 11860
3 19:52 Ludo Abbink (M) Appingedam 883 DK7811H 11920
4 20:17 Henry Strijker (M) Appingedam 880 DG6KTD5 12170
5 20:31 Johan Schonewille (M) Appingedam 881 DR6X61R 12310
 

8 Albert Heijn Appingedam Team 1 (tijd: 1:19:35.0 | punten: 47750)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:59 Roy Hinrichs (M) Delfzijl 969 DW5R0PM 10790
2 19:42 Martijn Nijenhuis (M) Appingedam 965 DK73PA8 11820
3 20:14 Gert-Jan Wessels (M) Appingedam 967 DT2ER5B 12140
4 21:40 David Vinke (M) Groningen 968 DW65935 13000
5 25:09 Anne Lalkens (M) Delfzijl 966 DW4K5VP 15090
 

9 Wierden en Borgen team 1 (tijd: 1:21:09.0 | punten: 48690)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:30 Maurits Kramer (M) Bedum 796 DY7FAYF 10500
2 20:56 Gerben van Houten (M) Bedum 795 DA98B53 12560
3 21:00 Roelof Roffel (M) Bedum 799 DM22Z48 12600
4 21:43 Freddy Sekema (M) Hoogkerk 797 DT4RKNZ 13030
5 22:08 Jeroen Haan (M) Ten Boer 798 DW525XB 13280
 

10 Sportcentrum Dijkman (tijd: 1:22:50.0 | punten: 49700)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:09 Dennis Cramer (M) Delfzijl 763 DT244KY 11490
2 20:41 Stephan van Dijken (M) Appingedam 761 DR5Y423 12410
3 23:29 Marjolein Dijkman (V) Appingedam 762 DK4H56S 12790
4 21:41 Roland Dijkman (M) Tolbert 764 DW6TV9N 13010
5 22:38 Marco van Dijken (M) Appingedam 760 DR5S67R 13580
 

11 LUBRIZOL1 Team 1 (tijd: 1:22:55.0 | punten: 49750)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:53 Gustaaf Verhagen (M) Eelde 785 DK78RFB 11930
2 20:10 Wesley Smit (M) Delfzijl 788 HT1953X 12100
3 20:58 Jamie Verhagen (M) Eelde 787 DA76T5A 12580
4 21:54 Elle Smit (M) Appingedam 789 CC93299 13140
5 23:15 Johnny Stoppels (M) Holwierde 786 DW05729 13950
 

12 Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders Team 2 (tijd: 1:25:12.0 | punten: 51120)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 18:48 Ype Reinders (M) Appingedam 933 DW5VRHE 11280
2 21:20 Jan Reiffers (M) Appingedam 931 DG11MEE 12800
3 21:48 Erik Bosscher (M) Delfzijl 934 DW2GFP1 13080
4 23:16 Frank Blouw (M) Appingedam 932 DR3ZRD7 13960
5 29:18 Alwin Hulzebos (M) Appingedam 930 DA751SX 17580
 

13 NOVO team 1 (tijd: 1:25:17.0 | punten: 51170)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:15 Koen ten Hove (M) Groningen 635 DK4VZRY 11550
2 21:30 Lisa Espinalt (V) Appingedam 637 DK201MZ 11600
3 23:30 Monica Kamphuis (V) Farmsum 636 DF8KVA5 12800
4 27:32 Karin Broekhuizen (V) Groningen 639 DM9ADAK 15220
5 27:44 Maria Oosten (V) Roodeschool 638 DN7PS8T 15340
 

14 Dierenartsenpraktijk Van Zeebroeck Team 1 (tijd: 1:25:37.0 | punten: 51370)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:52 Maria Parasyri (V) Appingedam 678 DR869DP 12420
2 20:45 Martin Brouwer (M) Appingedam 675 DA2SV9X 12450
3 21:06 Marnick Joustra (M) Appingedam 677 DR3ZZCE 12660
4 23:04 Raymond Pegge (M) Zijldijk 679 DW6G2K7 13840
5 30:27 Jo van Zeebroeck (M) Losdorp 676 DZ8SCGC 18270
 

15 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 5 (tijd: 1:26:41.0 | punten: 52010)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:15 Paul Veenstra (M) Appingedam 892 DW7R2H6 12750
2 23:41 Anja Bennink (V) Appingedam 890 DY5Y6B1 12910
3 21:47 Ronny Heuker (M) Appingedam 893 DW1BTTR 13070
4 22:08 Jos Drenth (M) Appingedam 891 HZ3WHA3 13280
5 24:21 Peter Groen (M) Appingedam 894 CC57977 14610
 

16 Kinese Fysiotherapeuten 1 (tijd: 1:27:01.0 | punten: 52210)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:48 Jasper Wiersema (M) Groningen 751 DW5G69G 11880
2 21:20 Eelke Jan Bouma (M) Groningen 750 DW43079 12800
3 24:47 Jeike Elema (V) Groningen 753 DK97HV5 13570
4 23:16 Ronald Hummel (M) Apingedam 754 DW02DMD 13960
5 25:38 Roy Renkema (M) Groningen 752 DW1TA1R 15380
 

17 Teijin Aramid 1 (tijd: 1:28:00.0 | punten: 52800)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:57 Marcel Been (M) Zuidbroek 738 DY5H818 11970
2 21:48 Peter Edens (M) Appingedam 737 DK127XP 13080
3 24:52 Henriette Edens (V) Appingedam 739 DK62KWX 13620
4 23:33 Theo Kroeze (M) Appingedam 736 DW0NSFD 14130
5 24:03 Geert Keizer (M) Appingedam 735 DR15E5S 14430
 

18 Koninklijke Wagenborg I (tijd: 1:28:13.0 | punten: 52930)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:26 Vincent Noordhof (M) Appingedam 624 DK78S93 12860
2 22:04 Matthijs Noordhoff (M) Delfzijl 621 DT2ED78 13240
3 22:15 Jos Kwanten (M) Overschild 620 DY5Y064 13350
4 24:38 Karin Noordhof (V) Appingedam 622 HZ3G7ZF 13480
5 24:02 Rob Wagenborg (M) Zuidlaren 623 DK7HXR9 14420
 

19 Tandartsenprakt. Loppersum/Uithuizen I (tijd: 1:28:31.0 | punten: 53110)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:41 Ernst-Jan Wiersema (M) Nijmegen 941 DW3VM7H 12410
2 20:44 Jonas van Ginkel (M) Bedum 942 DW0MGRG 12440
3 23:27 Lennart van Ginkel (M) Bedum 944 DF8K2XN 14070
4 23:39 Florian van Ginkel (M) Bedum 943 DY9KYAN 14190
5 36:28 Ab Hoft (M) Haren 940 DY5HHYN 21880
 

20 Rabobank Noord-Groningen 1 (tijd: 1:29:13.0 | punten: 53530)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:14 Frank Berghuis (M) Groningen 841 DY771KD 11540
2 23:04 Frans Favre (M) Bedum 842 HD7F7PF 13840
3 23:18 Danny Fisher (M) Ten Boer 844 DT2ACGD 13980
4 23:37 Patrick van den Hul (M) Groningen 843 DM6NT2V 14170
5 26:17 Bjorn Nuiver (M) Groningen 840 DR149BS 15770
 

21 Teijin Aramid 2 (tijd: 1:29:38.0 | punten: 53780)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:31 Walter Koolman (M) Appingedam 740 DA32R3Z 12910
2 21:40 Man Schuiling (M) Groningen 741 DA7XGNM 13000
3 23:07 Ayhan Genç (M) Winschoten 742 HR3T4PP 13870
4 23:20 Reserve Reserve (M) Appingedam 744 DF8S7W1 14000
5 25:30 Berry Mulder (M) Delfzijl 743 DT2464Z 15300
 

22 Bouwbedrijf Kooi Appingedam (tijd: 1:29:38.0 | punten: 53780)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:17 Niels Breedijk (M) Appingedam 953 DW4SXG5 11570
2 20:45 Vincent Eefting (M) Borger 952 DK12R04 12450
3 24:43 Ron Nijp (M) Delfzijl 951 DK4D7EW 14830
4 24:53 Arnold Raspe (M) Wagenborgen 950 DR0VMBT 14930
5 25:19 Johan Werkman (M) Uithuizermeeden 954 DR82T7R 15190
 

23 Bollegraaf 1 (tijd: 1:30:29.0 | punten: 54290)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:03 Edwin Kruit (M) Sellingen 669 DR10TX1 13230
2 22:42 Mike Brongers (M) Muntendam 665 HD5XWGZ 13620
3 22:45 Edward Stuut (M) Delzijl 667 DT2EE5K 13650
4 22:59 Mehmet Cisme (M) Appingedam 666 DK4D6D6 13790
5 26:52 Emil Dijkstra (M) Appingedam 668 DK1HVZ9 16120
 

24 AkzoNobel Salt (tijd: 1:30:32.0 | punten: 54320)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:08 Klaas Spruyt (M) Zuidbroek 715 DA04WRR 12080
2 21:26 Sander Niemeijer (M) Appingedam 717 DK4V5AC 12860
3 23:44 Jaap Kruiter (M) Groningen 719 DT4XHGC 14240
4 25:14 Tonny Redmeyer (M) Winschoten 718 DZ237P3 15140
5 25:53 Henk Koetze (M) Delfzijl 716 DT2AT59 15530
 

25 PPG Industries Chemicals bv Team 2 (tijd: 1:30:43.0 | punten: 54430)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:21 Rolf Molema (M) Meeden 664 DY5Y35S 12810
2 23:41 Ingrid Super (V) Farmsum 661 HG2GDX5 12910
3 23:27 Cor Prinsen (M) Farmsum 660 DY5Y0TR 14070
4 24:24 Wim Pijper (M) Delfzijl 662 HG25HEW 14640
 

26 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 6 (tijd: 1:30:44.0 | punten: 54440)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:17 Jaap Kiewiet (M) Appingedam 899 DK4E43Z 13370
2 24:41 Alice Smit (V) Appingedam 897 DT2A419 13510
3 22:47 Edzard Akkerman (M) Appingedam 896 DT2AMC9 13670
4 25:19 Jantina Laan (V) Appingedam 895 DK91111 13890
5 23:21 Jurgen Zwerver (M) Appingedam 898 DW46765 14010
 

27 The running doctors (tijd: 1:33:08.0 | punten: 55880)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:10 Christoph Sagowski (M) Appingedam 850 HG2GB14 12700
2 23:20 Liesbeth Simmelink (V) Groningen 854 DR3M2XW 12700
3 27:29 Renate Schulenberg (V) Groningen 851 DW1Y3CV 15190
4 27:39 Nicole de Groot (V) Slochteren 853 DW6R3S2 15290
5 28:04 Rolf Postema (M) Haren 852 DY5Y3RZ 16840
 

28 Stad Appingedam Team 1 (tijd: 1:34:26.0 | punten: 56660)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:13 Paul van Leeuwen (M) Veendam 693 DW7GYF9 12730
2 25:21 Marielle Blik (V) Veendam 692 DW31D2X 13910
3 26:06 Marieke Peterson (V) Groningen 690 HT9E8K5 14360
4 26:06 Sylvio Olsder (M) Groningen 691 DW5BCXK 15660
 

29 The Phone House Delfzijl Team 1 (tijd: 1:34:50.0 | punten: 56900)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:24 Lodewijk Brondijk (M) Delfzijl 714 DZ13W7N 13440
2 23:04 Jan Wijnand Brouwer (M) Roodeschool 713 DA9KYZ4 13840
3 24:31 Erik Ottens (M) Hoogezand 712 DY5HVH9 14710
4 24:51 Ronald Woelinga (M) Roodeschool 710 DW05SV2 14910
5 25:45 Alfred Ridderbos (M) Appingedam 711 DW124KY 15450
 

30 Groningen Seaports 1 (tijd: 1:35:10.0 | punten: 57100)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:12 Anna Bruijn (V) Delfzijl 780 DY77CAC 12020
2 22:39 André Bruijn (M) Delfzijl 782 DK4E3DE 13590
3 25:44 Jan Bennes Steur (M) Groningen 784 DW0N0T5 15440
4 28:55 Janny Roelfs (V) Groningen 781 DK4EK31 16050
5 27:38 John van den Nieuwendijk (M) Spijk 783 DZ466X5 16580
 

31 Koninklijke Wagenborg IV (tijd: 1:35:28.0 | punten: 57280)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:34 Nico Hospers (M) Delfzijl 962 DR5A1PG 12940
2 21:44 Erick Djasmadi (M) Hoogezand 963 DW7W2DA 13040
3 25:31 Miente Schreuder (M) Delfzijl 961 DY70KVP 15310
4 26:39 Peter de Vries (M) Delfzijl 964 DK7E74S 15990
5 27:44 Adri Kombrink (M) Delfzijl 960 DA9XSG2 16640
 

32 FMC Chemicals (tijd: 1:36:11.0 | punten: 57710)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:43 Darren Korte (M) Oude Pekela 681 DY77YKR 13030
2 22:24 Johan Rispens (M) Delfzijl 683 DK7GM8R 13440
3 24:09 Anne Drenth (M) Wagenborgen 680 DR1SSFC 14490
4 27:55 Ruud Poots (M) Delfzijl 682 DF438YK 16750
 

33 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 12 (tijd: 1:36:24.0 | punten: 57840)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:49 Bert ter Harkel (M) Groningen 975 DT24WY3 12490
2 24:15 Leo Middel (M) Holwierde 978 DW1681B 14550
3 25:00 Kor Venema (M) Sauwerd 977 DW5G2Z1 15000
4 26:20 Bert Schonewille (M) Appingedam 976 DK7SZWK 15800
 

34 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 9 (tijd: 1:37:55.0 | punten: 58750)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:36 Alexander van Dijk (M) Appingedam 913 DX4FM0Z 14160
2 24:22 Wim Dijkstra (M) Appingedam 910 DG1XVD8 14620
3 24:39 Harry Goedhart (M) Appingedam 911 DW5CE3H 14790
4 25:18 Dennis Koller (M) Appingedam 912 DR8FW1E 15180
5 28:45 Arnold ter Harkel (M) Groningen 914 DK91GBA 17250
 

35 Kinese Fysiotherapeuten 2 (tijd: 1:38:12.0 | punten: 58920)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:57 Martin Eggens (M) Ten Boer 755 DW2CVS7 13770
2 24:07 Erik Kuiper (M) Delfzijl 758 DR5X379 14470
3 24:12 Rene Doornbos (M) Delfzijl 759 DW2GCTT 14520
4 29:06 Lineke Pannenborg (V) Delfzijl 756 DZ46ZHG 16160
5 29:07 Nathalie Nijstad (V) Wildervank 757 DK5C099 16170
 

36 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 4 (tijd: 1:38:40.0 | punten: 59200)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:05 Chay Wessels (V) Appingedam 889 HR3BR9S 14350
2 24:24 Jelmer Blok (M) Appingedam 888 DW9P02G 14640
3 24:24 Tobian Koenen (M) Appingedam 886 DT4R5FX 14640
4 25:57 Arnout Bottenberg (M) Appingedam 887 DA8CWFB 15570
5 26:19 Bastijn Schonewille (M) Appingedam 885 DW7Y4H8 15790
 

37 Boven menshop (tijd: 1:39:20.0 | punten: 59600)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:47 Anna Woltman (V) Holwierde 706 DK91E29 14170
2 26:06 Ageeth Roggema (V) Blauwestad 709 DK7WBBS 14360
3 24:23 Bart van de Blonk (M) Delfzijl 705 DG9FTTD 14630
4 29:34 Miranda Westers (V) Zuidbroek 707 DY99BNA 16440
5 27:59 Bert Piëst (M) Winschoten 708 DW4KR8T 16790
 

38 Tandartsenprakt. Loppersum/Uithuizen II (tijd: 1:39:27.0 | punten: 59670)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:31 Marie-Louise Daudeij (V) Nijmegen 949 DF9TYPE 12810
2 25:07 Mariek Speckmann (V) Loppersum 945 DR06R2T 13770
3 29:33 Ina Folkers-Kooi (V) Garrelsweer 947 DK44YCZ 16430
4 29:56 Ellen La Crois-Brontsema (V) Uithuizermeeden 946 DK5CKR5 16660
5 34:47 Hildeke de Boer (V) Haren 948 DW7WV4B 19570
 

39 Koninklijke Wagenborg II (tijd: 1:39:32.0 | punten: 59720)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:09 Helga Bruijn (V) Delfzijl 627 DW5VH1A 14390
2 25:00 Jan Egbert Muurman (M) Muntendam 625 DY5Y0YN 15000
3 25:10 Henk Noordhoek (M) Delfzijl 629 DW5BHXD 15100
4 25:23 Jan Swiersma (M) Appingedam 628 DW0MRX6 15230
5 26:02 Gerard Bakker (M) Holwierde 626 DM93MCG 15620
 

40 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 7 (tijd: 1:39:33.0 | punten: 59730)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:07 Bart Pot (M) 'T Zandt 901 HA8VY31 13870
2 24:55 Jan Keizer (M) Appingedam 900 DZ24ZZV 14950
3 27:27 Sandy ten Hove (V) Delfzijl 902 DK9YCPF 15170
4 26:14 Justin ter Harkel (M) Groningen 903 DT2EGB3 15740
5 29:34 David Ploegh (M) Appingedam 904 DW32M3T 17740
 

41 Teijin Aramid 3 (tijd: 1:39:45.0 | punten: 59850)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:35 Chris Scholtens (M) Appingedam 749 DK6BF35 13550
2 24:31 Jan Uffen (M) Delfzijl 747 DY77H5C 14710
3 25:45 Reserve Reserve (M) Appingedam 746 CF74324 15450
4 26:54 Willem Ploeger (M) Winschoten 745 DT2EA5M 16140
5 29:30 Aletta Schuiling (V) Groningen 748 DY05CWE 16400
 

42 Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders Team 1 (tijd: 1:40:02.0 | punten: 60020)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:53 Karin Brouwer (V) Appingedam 928 DW0CE5P 13030
2 24:36 Anique Willeme (V) Appingedam 926 DW429W4 13460
3 29:50 Sarita Mooi (V) Appingedam 927 DW1B61X 16600
4 30:23 Jeanet Vos (V) Appingedam 929 DR1P79D 16930
5 33:29 Nicole van der Wielen (V) Appingedam 925 DW0PV4P 18790
 

43 Gemeente Delfzijl Team 2 (tijd: 1:40:15.0 | punten: 60150)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:26 Sacha Wieringa (V) Meedhuizen 820 DK7SZ3K 12760
2 28:02 Francisca Riepma (V) Hoogezand 823 DW0P642 15520
3 25:55 Extra Loper 1 (M) Delfzijl 824 HG2G2MT 15550
4 27:12 Emme Groot (M) Delfzijl 821 DA5AMCY 16320
5 28:06 Kornelis Niehof (M) Wagenborgen 822 DT4RD0R 16860
 

44 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 10 (tijd: 1:41:25.0 | punten: 60850)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:39 Kirsten Schonewille (V) Appingedam 915 DK4VMYV 13490
2 28:03 Carlijn Veenstra (V) Appingedam 919 DT2ACM9 15530
3 28:38 Karin Schonewille (V) Appingedam 916 DW7R0VG 15880
4 26:35 Bert Klamer (M) Groningen 918 DR1PGG6 15950
5 34:40 Linda Kampinga (V) Appingedam 917 DK12091 19500
 

45 PPG Industries Chemicals bv Team 1 (tijd: 1:41:30.0 | punten: 60900)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:05 Reserve Reserve (M) Appingedam 659 DG21ERM 13250
2 25:23 Henri Visscher (M) Appingedam 658 DA5YHGV 15230
3 28:06 Karin Amtink (V) Hoogezand 656 DG2H19Z 15560
4 28:06 William Wassenaar (M) Hoogezand 655 DK5TEM1 16860
 

46 ViskoTeepak B.V. (tijd: 1:42:06.0 | punten: 61260)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:17 Kor Rozeboom (M) Delfzijl 809 DW7YRSC 13970
2 24:29 Wim Bos (M) Appingedam 807 DW43XVZ 14690
3 25:39 Roelf Witteveen (M) Wagenborgen 806 DF9W8B9 15390
4 28:41 Martin Jan Wiersema (M) Appingedam 808 DR3CE1A 17210
 

47 Apotheek Salentijn (tijd: 1:42:28.0 | punten: 61480)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:46 Gert Salentijn (M) Groningen 777 DT4RY4D 13660
2 28:15 Rian Vergeer (V) Overschild 778 DW03PZH 15650
3 28:35 Mariët van der Meer (V) Groningen 775 DK1M1XB 15850
4 29:22 Petra Noordhoek (V) Wagenborgen 776 DT4XWBX 16320
 

48 Wierden en Borgen team 2 (tijd: 1:42:35.0 | punten: 61550)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:41 Lisa Prohl (V) Delfzijl 803 DR1ZFVX 13510
2 26:38 Angelique Berisha (V) Bedum 804 DW4R0WH 14680
3 29:41 Gonda Tobbe (V) Appingedam 802 DA2BFAB 16510
4 28:05 Jan Cordes (M) Wehe Den Hoorn 801 DW5D5A8 16850
5 28:06 Otto Prohl (M) Delfzijl 800 DG19KDY 16860
 

49 Unive Groningen team 1 (tijd: 1:42:56.0 | punten: 61760)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:21 Richard Bos (M) Assen 607 DR3WN3Y 14010
2 23:26 Edwin Schoonbeek (M) Delfzijl 605 DY77CP6 14060
3 27:57 Pieter Vriezema (M) Bedum 609 DW5RCZV 16770
4 28:12 Robbie van Land (M) Delfzijl 606 DM9KCST 16920
5 31:33 Land van Nico (M) Delfzijl 608 DZ46R5B 18930
 

50 DOW Delfzijl Team 2 (tijd: 1:42:57.0 | punten: 61770)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:27 Berteld Ruiter (M) Winschoten 860 DM22H03 14070
2 27:59 Hennie Huls (V) Stadskanaal 861 DK97X1C 15490
3 26:01 Anne de Jong (M) Haren 863 DW6X1T3 15610
4 27:40 Jan Hofsteenge (M) Haren 862 DZ4XSSC 16600
5 28:18 Albert van der Veen (M) Scheemda 864 DK7HS9S 16980
 

51 Kisuma 1 (tijd: 1:43:13.0 | punten: 61930)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:53 Eveline Schlukebir (V) Appingedam 726 DF8SRMF 14830
2 27:12 Ina Eggens (V) Schoonoord 727 DW54VRC 15020
3 26:35 Jan Spreen (M) Schoonoord 728 DW90SW3 15950
4 26:53 Anthon Hoorndijk (M) Appingedam 725 DW5R3DX 16130
 

52 Koninklijke Wagenborg III (tijd: 1:43:46.0 | punten: 62260)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:03 Onno Steenweg (M) Zuidlaren 632 DG6P4TX 13230
2 26:56 Robert Brons (M) Zuidlaren 631 DW31MVM 16160
3 27:18 Harry Boers (M) Delfzijl 633 DK84TRY 16380
4 27:29 Erwin Hansma (M) Bunde 634 DR8B2AW 16490
5 28:41 Roelof van der Vlugt (M) Losdorp 630 DW3XYRF 17210
 

53 ESD-SiC 2 (tijd: 1:44:16.0 | punten: 62560)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:33 Rudy Delamore (M) Roodeschool 834 DW04W6Z 12330
2 22:44 Henk Mulder (M) Delfzijl 833 DK7WY83 13640
3 28:55 Peter Heijes (M) Delfzijl 830 DK1237T 17350
4 34:14 Hillie Elzinga (V) Meedhuizen 832 DR172Z3 19240
5 33:00 Harry Tepper (M) Hoogezand 831 DW5FZH9 19800
 

54 Albert Heijn Appingedam Team 2 (tijd: 1:44:58.0 | punten: 62980)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:16 Lisanne Benes (M) Delfzijl 973 DK78RY2 13960
2 24:24 Jasper Rusthoven (M) Appingedam 970 DW02DAA 14640
3 28:12 Roelinde Benes (V) Delfzijl 974 DR0B28B 15620
4 33:26 Ramona Ritsema (V) Delfzijl 971 DW43SGE 18760
5 33:53 Anke Pijper (V) Spijk 972 DA7XD8F 19030
 

55 Akzo Nobel Salt Pojects (tijd: 1:45:50.0 | punten: 63500)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:57 Albert Kruiter (M) Groningen 720 DK7SNG8 14970
2 25:16 Eilbert Godlieb (M) Wagenborgen 724 DW558Z6 15160
3 26:56 Harm Koers (M) Appingedam 721 DK4D9GT 16160
4 28:41 Arend Niemeijer (M) Appingedam 722 CF38144 17210
5 32:06 Benny Nannen (M) Delfzijl 723 DK1ZC1D 19260
 

56 NOVO team 2 (tijd: 1:46:49.0 | punten: 64090)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:14 Wiesje Jacobs (V) Warffum 640 DA2SBP7 15040
2 27:29 Trijn Tromp (V) Uithuizermeeden 644 DZ23707 15190
3 28:07 Samuel van Gelder (M) Groningen 642 DR0T6M5 16870
4 30:29 Annemijn Branbergen (V) Groningen 643 DY775V5 16990
5 30:29 Manuela Rauwerda (V) Groningen 641 DY77SP3 16990
 

57 Bollegraaf 2 (tijd: 1:46:58.0 | punten: 64180)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:17 Gerard Smit (M) Delfzijl 672 DW73P89 15770
2 26:24 Luit Dijk (M) Tjuchem 671 DZ06SW3 15840
3 26:26 Henk Lourens (M) Veendam 673 DA22R94 15860
4 30:01 Meta van de Zwaag (V) Appingedam 674 DN1MSXN 16710
 

58 NOVO team 4 (tijd: 1:47:00.0 | punten: 64200)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:44 Daniëlle Schmaal (V) Delfzijl 651 DF22204 14740
2 26:31 Medewerker Medewerker (M) Groningen 654 DW6GC12 15910
3 29:12 Maaike Smit (V) Westerlee 650 DR86AMR 16220
4 28:53 Michael Schuring (M) Appingedam 652 DA28H5F 17330
5 33:37 Leandro Hummel (M) Groningen 653 DK206TA 20170
 

59 Rabobank Noord-Groningen 2 (tijd: 1:47:02.0 | punten: 64220)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:45 Jeroen Reinders (M) Bedum 845 DY77N6B 15450
2 28:40 Henriettte Roorda (V) Groningen 848 DW6GFEE 15900
3 28:58 Chantal Santanera (V) Godlinze 847 DW7PX79 16080
4 30:09 Karin de Haan-Benjamins (V) Groningen 849 DW4KXEZ 16790
5 30:09 Peter Wijnhold (M) Appingedam 846 DT24X87 18090
 

60 Stad Appingedam Team 2 (tijd: 1:47:50.0 | punten: 64700)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:22 Rik Buitenwerf (M) Groningen 696 DW5VB1X 12820
2 27:27 Yang Soo Kloosterhof (M) Appingedam 698 DK6BB0B 16470
3 30:36 Anita van Dijken (V) Appingedam 697 DW6C4GC 17060
4 30:35 Lex Geesink (M) Midwolda 695 DW4XW1R 18350
 

61 YOLO!!! (tijd: 1:48:24.0 | punten: 65040)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:39 Anna Veldhuis (V) Onstwedde 868 DA7G0XH 15290
2 28:31 Bea Kruize (V) Vlagtwedde 867 DA0AAER 15810
3 27:13 Niels Dreijer (M) Noordbroek 869 DR17M1W 16330
4 31:31 Susanna van Komen (V) Roodeschool 865 DW7ZW24 17610
5 31:31 Jan Velthuis (M) Losdorp 866 CF35693 18910
 

62 Unive Groningen team 2 (tijd: 1:49:56.0 | punten: 65960)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:48 Arjan Arkema (M) Delfzijl 611 DM9K4A8 14880
2 27:43 Rolf Westra (M) Bedum 613 DY77BWT 16630
3 28:04 Hans Kooijinga (M) Niekerk 610 DR0ETCV 16840
4 29:21 Extra Loper 1 (M) Appingedam 614 DT2SG2B 17610
 

63 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 11 (tijd: 1:51:31.0 | punten: 66910)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:57 Marlo Koning (V) Appingedam 920 DK1MP6Z 14270
2 28:03 Pascalle ter Harkel (V) Groningen 922 DW50KDC 15530
3 29:07 Hannie de Haan (V) Appingedam 924 DW0GTTB 16170
4 37:04 Sharon Jansen (V) Appingedam 923 DW0R9H6 20940
5 34:57 Jan Boelo Drenth (M) Appingedam 921 DW0MRPB 20970
 

64 SNS Bank Appingedam (tijd: 1:51:46.0 | punten: 67060)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 29:32 Linda Kruijer (V) Siddeburen 765 DK1EYSG 16420
2 29:32 Judith de Vries (V) Siddeburen 768 DA98YPA 16420
3 30:21 Kirsten Blaauw (V) Siddeburen 769 DR3KHDX 16910
4 31:01 Rianne Vriezema (V) Appingedam 766 DK1MXE1 17310
5 31:02 Marije Vriezema (V) Appingedam 767 DT4RG34 17320
 

65 DOW Delfzijl Team 1 (tijd: 1:52:03.0 | punten: 67230)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:52 Mariëlle van der Veer (V) Veendam 855 DW6B2HG 14820
2 27:58 Janneke Riks (V) Vlagtwedde 859 DR7CZ1V 15480
3 28:54 Kirsten Vegt (V) Sappemeer 858 DT4TCPC 16040
4 36:59 Janke Koenen (V) Veendam 856 DK3FS8Z 20890
5 36:59 Linda Meijer (V) Veendam 857 DW7010D 20890
 

66 NOVO team 3 (tijd: 1:52:29.0 | punten: 67490)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:46 Theo Hansen (M) Appingedam 646 DW4RR3K 14860
2 27:00 Anke Kraster (V) Finsterwolde 645 DY70364 14900
3 33:17 Elin Visser (V) Stedum 649 DR1ZA7X 18670
4 33:56 Jannette Tijtsma (V) Groningen 647 DW04VKW 19060
5 33:56 Nicole Fennema (V) Delfzijl 648 DA767MS 19060
 

67 Lubrizol3 Team 1 (tijd: 1:52:51.0 | punten: 67710)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:03 Floor Kilburn (V) Appingedam 813 DK12V26 14930
2 28:51 Inge Mulder (V) Delfzijl 814 DY5YRZB 16010
3 32:00 Christine Kilburn (V) Appingedam 812 DY74XEP 17900
4 33:37 Grainne Barsema (V) Groningen 810 DK124G3 18870
5 33:14 Peter Kilburn (M) Appingedam 811 DW460BV 19940
 

68 Unive Groningen team 3 (tijd: 1:53:20.0 | punten: 68000)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:23 Gea de Boer (V) Appingedam 619 DT4R81D 15730
2 29:36 Anita Heikens-Hazenhoek (V) Nieuwolda 617 DA7P8KC 16460
3 27:35 Frits de Boer (M) Appingedam 616 DW7ZBHR 16550
4 32:06 Niels Witteveen (M) Hellendoorn 618 DK5CHYY 19260
 

69 Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl en Winschoten Team 8 (tijd: 1:53:59.0 | punten: 68390)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:39 Marieke Poort (V) Appingedam 906 DW6TFE2 15890
2 29:35 Lian Huizenga (V) Appingedam 908 DY774D8 16450
3 28:51 Henk Koerts (M) Appingedam 909 DR1MWFG 17310
4 31:14 Renzo Poort (M) Appingedam 907 DW0N4G9 18740
5 33:29 Getty Wiltjer (V) Appingedam 905 DK84DFM 18790
 

70 Woonstichting Groninger Huis (tijd: 1:54:06.0 | punten: 68460)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:22 Wim Kamminga (M) Zuidbroek 836 DK4E5W9 14620
2 31:18 Lidy Weyzig (V) Zuidbroek 835 DR06W1H 17480
3 29:41 Arie Weyzig (M) Zuidbroek 837 DK64EFY 17810
4 33:05 Binda Jager (V) Zuidbroek 839 DT4XEBT 18550
5 34:41 Hilde van Ree (V) Zuidbroek 838 DR17K8P 19510
 

71 Gorter Transport (tijd: 1:54:22.0 | punten: 68620)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:01 Dennie Gorter (M) Delfzijl 601 DR77YCW 14410
2 28:22 Jan Huisman (M) Appingedam 604 HZ3WAC2 17020
3 30:59 Andre de Vries (M) Wagenborgen 603 DW5VFFD 18590
4 31:00 Edwin Gorter (M) Delfzijl 600 DA9C8VC 18600
5 33:50 Ilona Sielstra (V) Delfzijl 602 DR3K2BP 19000
 

72 Stad Appingedam Team 3 (tijd: 1:57:25.0 | punten: 70450)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:50 Bert Streunding (M) Delfzijl 700 DK4D737 16700
2 30:26 Sandy van der Werf (V) Delfzijl 704 DA9XY5T 16960
3 31:44 Anja Wietsma (V) Ten Boer 702 DM43FV9 17740
4 31:45 Marten Klok (M) Winschoten 701 DW5XGZP 19050
5 34:49 Yke de Boer (M) Appingedam 703 HR31K8P 20890
 

73 Zonnehuisgroep Noord (tijd: 1:59:26.0 | punten: 71660)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:25 Karles van Zwam (M) Roden 956 DR5B7B1 15850
2 29:37 Esther Albrecht (V) Eelde 955 DY5HMR7 16470
3 34:57 Hillegonda Schipper-Zemering (V) Appingedam 959 DW6W8EP 19670
4 34:57 Anita Werkman (V) Baflo 957 DR3K9SW 19670
 

74 Kisuma 2 (tijd: 2:15:39.0 | punten: 81390)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:52 Albert Jan Kampen (M) Veendam 734 DG16GKY 16120
2 36:10 Lian van der Knaap (V) Exloo 733 DY2F38T 20400
3 37:04 Rob van der Knaap (M) Exloo 731 DK90SWM 22240
4 37:43 Niek van der Knaap (M) Exloo 732 DW5BGTK 22630
 

75 SNS Bank Appingedam kids (tijd: 2:17:02.0 | punten: 82220)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 30:15 Raúl de Vries (M) Siddeburen 770 DZ4XYPR 18150
2 37:43 Sterre de Haan (V) Siddeburen 773 DW6TXBV 21330
3 37:45 Bridget de Vries (V) Siddeburen 772 DR5XRAR 21350
4 37:49 Leonie Blaauw (V) Siddeburen 771 DR06BZ4 21390
5 37:49 Iris Bosman (V) Siddeburen 774 DK9P2AH 21390
 

76 Gemeente Delfzijl Team 1 (tijd: 99:99:99.99 | punten: 99999999)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:59 Jan Buitenkamp (M) Siddeburen 815 DA2S9MF 13190
2 24:26 Aldert Schoneveld (M) Delfzijl 818 DW6GSKR 14660
3 24:50 Carsten Rose (M) Delfzijl 819 DA74N7X 14900