Bedrijvenloop 2012

Uitslag | Bedrijvenloop

Overzicht gegenereerd op: 9-7-2012 21:22:28

Op- of aanmerkingen op de uitslag kunt u mailen naar: uitslagen@hbjservices.nl

 

1 Oudman Adviesgroep (tijd: 1:02:28.5 | punten: 37485)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:28 Jessica Oosterloo (V) Groningen 826 DT2E9NB 9075
2 15:36 Iwan Kamminga (M) Nieuwe Pekela 828 DK3F3HW 9360
3 15:50 Jan Stuursma (M) Sappemeer 829 DN12K44 9500
4 15:55 Ben Stellingwerf (M) Bedum 825 DR1PH59 9550
5 16:41 Klaas Oudman (M) Winschoten 827 DW66H1T 10010
 

2 Huis & Hypotheek/Runnersworld team 1 (tijd: 1:10:28.0 | punten: 42280)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 16:49 Joris Kampen (M) Groningen 961 DW5F11E 10090
2 17:21 Bjorn de Laat (M) Appingedam 960 DR1E7MF 10410
3 18:09 Arjo Koekoek (M) Appingedam 962 DY99MWB 10890
4 18:09 Frank Marks (M) Appingedam 963 DW1YPST 10890
 

3 Huis & Hypotheek/Regiobank team 2 (tijd: 1:13:37.0 | punten: 44170)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:18 Sander van Tartwijk (M) Appingedam 965 DW969PS 10380
2 18:16 Peter Pettinga (M) Appingedam 969 HT9DCH5 10960
3 18:56 Henry Strijker (M) Appingedam 967 DW22X0D 11360
4 19:07 Egbert Kats (M) Appingedam 968 DY5HCM1 11470
5 19:48 Ludo Abbink (M) Appingedam 966 DW0FZXA 11880
 

4 Jeugdlopers Atletiekvereniging Fivelstreek (tijd: 1:19:41.5 | punten: 47815)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:23 Roy Hinrichs (M) Delfzijl 832 DK1Z3Z8 10430
2 22:03 Sariena Evertsz (V) Delfzijl 831 DY74A9K 11825
3 23:09 Lisanne Benes (V) Delfzijl 833 DW5XE61 12485
4 24:08 Elianne Wiersema (V) Appingedam 830 DY70HTW 13075
5 22:01 Dennis Puister (M) Appingedam 834 DK91NSS 13210
 

5 Gazelle runners (tijd: 1:20:26.0 | punten: 48260)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:39 Witvoet Ferdie (M) Hoogezand 730 CB54745 11790
2 20:02 Tip Johan (M) Hoogezand 731 DZ2D0KC 12020
3 20:09 Arjan Griffioen (M) Hoogezand 732 DT2SWTT 12090
4 20:36 Theo de Haan (M) Wagenborgen 734 DW3XXBE 12360
5 22:20 Mient vd Meulen (M) Hoogezand 733 DW45DTE 13400
 

6 Kinese 1 (tijd: 1:23:09.5 | punten: 49895)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:25 Jorne Kemper (M) Groningen 838 DW6R96X 11650
2 20:08 Jasper Wiersema (M) Middelstum 839 DW7R22C 12080
3 21:22 Johan de Groot (M) Spijk 836 DW7FP55 12820
4 24:35 Jeike Elema (V) Groningen 835 DK2P8K9 13345
5 24:00 Bert Guns (M) Hoogezand 837 HG251YT 14400
 

7 Huis & Hypotheek/Regiobank team 3 (tijd: 1:24:06.0 | punten: 50460)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:44 Marco Warnier (M) Appingedam 970 DW6TAR9 11840
2 20:54 Bert ter Harkel (M) Groningen 974 DW6BBP6 12540
3 21:07 Jos Drenth (M) Appingedam 971 DT466WB 12670
4 22:21 Niek Marks (M) Appingedam 972 DT4X7W7 13410
5 23:09 Ronny Heuker (M) Appingedam 973 DF441FG 13890
 

8 Galaxy runners (tijd: 1:24:37.5 | punten: 50775)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:14 Kuit Marcel (M) Hoogezand 735 DK4EP7C 12140
2 23:16 Penning Dina (V) Hoogezand 738 DK1WP14 12555
3 21:14 Johan Jellema (M) Hoogezand 739 DW12H2E 12740
4 22:14 Tilman Dirk (M) Hoogezand 737 HZ3W6ZA 13340
5 32:07 Homan Follie (V) Schildwolde 736 DW55EK7 17865
 

9 Dijkmansport judo & fitness Centrum team 1 (tijd: 1:25:17.0 | punten: 51170)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:36 Henk-Jan Dolsma (M) Groningen 1018 DW25X5B 10560
2 22:07 Angelo Kukler (M) Groningen 1017 DK6T7E7 13270
3 22:34 Tom Schonewille (M) Groningen 1015 DW7XMFX 13540
4 23:00 Ted De Haan (M) Groningen 1019 DG8AMDD 13800
5 30:17 Sandra Van Der Waal (V) Groningen 1016 DR1MXFD 16765
 

10 Dierenartsenpraktijk Van Zeebroeck team 1 (tijd: 1:26:11.0 | punten: 51710)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:03 Maria Parasyri (V) Appingedam 637 DW7K3D9 11825
2 21:07 Marnick Joustra (M) Appingedam 638 DW25975 12670
3 21:30 Martin Brouwer (M) Appingedam 635 HR60HSV 12900
4 26:12 Debora Van Zeebroeck (V) Losdorp 636 DW7FPDP 14315
5 29:42 Jo Van Zeebroeck (M) Losdorp 639 DK4VPNZ 17820
 

11 Wierden en Borgen 1 (tijd: 1:26:33.5 | punten: 51935)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:22 Maurits Kramer (M) Bedum 689 DF3T625 10420
2 20:29 Rinze Kramer (M) Bedum 688 DM43X9F 12290
3 21:52 Roelof Roffel (M) Bedum 687 CG33546 13120
4 29:11 Angelique Berisha (V) Bedum 686 CH27724 16105
5 27:32 Otto Prohl (M) Delfzijl 685 DT2411H 16520
 

12 Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I (tijd: 1:26:50.0 | punten: 52100)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:24 Jonas van Ginkel (M) Bedum 936 DA6138A 12240
2 21:24 Ernst-Jan Wiersema (M) Nijmegen 935 DK9PZAC 12840
3 22:04 René La Crois (M) Uithuizermeeden 939 DW74524 13240
4 22:58 Laurens den Hartog (M) Groningen 938 DK1N604 13780
5 24:34 Gert van Ginkel (M) Bedum 937 DN8G1R9 14740
 

13 LUBRIZOL team 1 (tijd: 1:26:57.5 | punten: 52175)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:06 Gustaaf Verhagen (M) Eelde 710 DK1WP8A 12060
2 23:58 Danara Stoppels (V) Holwierde 713 DW2GTDP 12975
3 22:20 Aaltjo Koster (M) Meedhuizen 711 DT4X494 13400
4 22:54 Ruud De Rooy (M) Assen 714 DW12CRZ 13740
5 23:59 Johnny Stoppels (M) Holwierde 712 DY51F05 14390
 

14 Koninklijke Wagenborg I (tijd: 1:28:16.5 | punten: 52965)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:12 Arnoud ten Have (M) Woldendorp 642 DK7HGNE 12720
2 24:05 Anna Bruijn (V) Appingedam 644 DW4KNXE 13045
3 22:10 Vincent Noordhof (M) Appingedam 641 DA56HWC 13300
4 23:10 Jos Kwanten (M) Overschild 643 DW063AX 13900
5 23:37 Matthijs Noordhoff (M) Delfzijl 640 DW3VYCE 14170
 

15 Stichting Zonnehuisgroep Noord team 1 (tijd: 1:28:20.0 | punten: 53000)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:33 Lykele van der Meulen (M) Groningen 628 DW2BD78 12330
2 22:12 Richard van der Meij (M) Delfzijl 629 DG1B178 13320
3 22:28 Joep van Wees (M) Surhuizum 626 DW5RXAN 13480
4 23:07 Jeroen Scheper (M) Appingedam 625 DW7734V 13870
5 27:25 Rene van Wees (M) Surhuizum 627 DK1D2RP 16450
 

16 Rabobank Noord-Groningen (tijd: 1:28:44.0 | punten: 53240)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:20 Frank Berghuis (M) Groningen 763 DW7667W 11600
2 22:19 Frans Favre (M) Bedum 761 DW3212D 13390
3 22:20 Bjorn Nuiver (M) Groningen 760 DK1ERZG 13400
4 24:45 Danny Fisher (M) Groningen 762 DZ8CA22 14850
5 27:52 Aldert Läkamp (M) Appingedam 764 DK128HB 16720
 

17 Kappelhof Advocaten (tijd: 1:29:27.0 | punten: 53670)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:35 Jordy Koolhof (M) Delfzijl 890 HT9DFDE 11750
2 19:48 Lút van der Molen (M) Groningen 893 DA5H5HE 11880
3 21:03 Ronny Cramer (M) Delfzijl 894 DR1EA46 12630
4 29:01 Bert Toxopeus (M) Delfzijl 892 DW7WR69 17410
 

18 Teijin Aramid 3 (tijd: 1:30:27.0 | punten: 54270)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:06 Marcel Been (M) Zuidbroek 784 DT4R4NW 12060
2 22:57 Martin Schuiling (M) Stadskanaal 782 DG27YK4 13770
3 23:39 Theo Kroeze (M) Appingedam 783 DT2AGCD 14190
4 23:45 Jan Timmerman (M) Delfzijl 780 DT2S1NE 14250
5 26:13 Willem Ploeger (M) Winschoten 781 DW32K9H 15730
 

19 RTV Noord (tijd: 1:30:59.5 | punten: 54595)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:33 Janke de Haan (V) Groningen 766 DT46WHY 12125
2 22:33 Hinrik Waaijer (M) Groningen 767 DR3C3R3 13530
3 26:17 Suzanne Stoppels (V) Groningen 765 DK4V7M5 14365
4 26:38 Astrid Mellema (V) Groningen 768 DW03BT9 14575
5 26:38 Annemieke Klijnstra (V) Winschoten 769 DT2A39V 14575
 

20 Sportcentrum Dijkman (tijd: 1:31:35.0 | punten: 54950)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:24 Marjolein Dijkman (V) Appingedam 857 DK1MKR1 12635
2 25:22 Tessa Swiersema (V) Appingedam 856 DW3XEKR 13815
3 23:08 Marco van Dijken (M) Appingedam 855 DW2CZ91 13880
4 24:22 Roland Dijkman (M) Tolbert 859 DR5X6BV 14620
5 28:13 Hennie Meijerhof (V) Appingedam 858 DG9CTYF 15525
 

21 Wierden en Borgen 2 (tijd: 1:32:16.0 | punten: 55360)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:21 Dorine de Vries (V) Groningen 690 DK6TEG6 12005
2 20:47 Wietse Koezema (M) Bedum 692 DR0VVY8 12470
3 24:16 Freddy Sekema (M) Groningen 691 DY5H82H 14560
4 29:33 Gonda Tobbe (V) Appingedam 693 DW7RTBB 16325
5 29:01 Jan Cordes (M) Wehe Den Hoorn 694 DK1DM98 17410
 

22 Bouwbedrijf Kooi Appingedam (tijd: 1:32:16.0 | punten: 55360)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:07 Gert-Jan Van Der Hoek (M) Groningen 901 DW96CYK 12670
2 21:18 Vincent Eefting (M) Borger 900 DR0BZW7 12780
3 24:12 Jaap De Jonge (M) Delfzijl 904 DG1TPZB 14520
4 25:39 Arnold Raspe (M) Wagenborgen 903 DR3W1V8 15390
5 27:12 Jur Wieringa (M) Delfzijl 902 DK7HWW4 16320
 

23 NOVO team 1 (tijd: 1:32:20.0 | punten: 55400)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:59 Linda Noordhuis (V) Appingedam 658 DT247RD 13585
2 23:00 Justin Hartlief (M) Groningen 655 DM78TS8 13800
3 25:37 Trijn Tromp (V) Uithuizermeeden 659 DR3W3WG 13965
4 23:25 Peter van der Woude (M) Appingedam 657 DA1M957 14050
5 26:39 Willem Weggemans (M) Ten Boer 656 DW706FM 15990
 

24 Garland runners (tijd: 1:32:22.5 | punten: 55425)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:08 Andre Smit (M) Hoogezand 744 DT4XK88 12080
2 25:34 Bettina Kruit (V) Hoogezand 742 DW12Z7B 13935
3 26:47 Grietje Bijlsma (V) Slochteren 741 DA2WVVB 14665
4 26:55 Alie Lambeck (V) Siddeburen 740 DK1Y0SE 14745
5 25:46 Johan Scholtalbers (M) Hoogezand 743 DW02N9H 15460
 

25 Teijin Aramid 2 (tijd: 1:33:07.0 | punten: 55870)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:36 Walter Koolman (M) Appingedam 776 HG25YHN 12960
2 23:00 Chris Scholtens (M) Rheden 778 DA6459P 13800
3 23:33 Peter Edens (M) Appingedam 777 DY4NY8Z 14130
4 24:58 Hans Porre (M) Siddeburen 775 DK91F7S 14980
5 25:56 Jan Uffen (M) Delfzijl 779 DY74N6Z 15560
 

26 GDF-SUEZ Eemscentrale 1 (tijd: 1:33:25.0 | punten: 56050)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:43 Johan van Duuren (M) Appingedam 793 DG11FZG 13030
2 22:20 John Bolt (M) Appingedam 794 DA2THH9 13400
3 24:33 Koos van Koldam (M) Farmsum 792 DW5WTP8 14730
4 24:49 Edward Jorritsma (M) Assen 790 DG9GZCY 14890
5 29:10 Carien Paes (V) Groningen 791 DR3AGHR 16095
 

27 Huis & Hypotheek/Regiobank team 4 (tijd: 1:33:39.0 | punten: 56190)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:16 Paul Veenstra (M) Appingedam 979 DW4T03G 13360
2 23:21 Edzard Akkerman (M) Appingedam 977 DW7GKGT 14010
3 23:42 Jaap Kiewiet (M) Appingedam 975 DW7F2MN 14220
4 24:20 Jurgen Zwerver (M) Appingedam 978 DR8TTZC 14600
5 28:06 Henk Koerts (M) Appingedam 976 HD95S1M 16860
 

28 DOW Delfzijl team 2 (tijd: 1:34:21.0 | punten: 56610)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:49 Ivan Theys (M) Appingedam 854 DK76TBR 13090
2 23:32 Lutjes Egbert (M) Vlagtwedde 851 DY5YRHY 14120
3 24:20 Bergen Frits (M) Appingedam 853 DW6GBFX 14600
4 24:40 Berteld Ruiter (M) Scheemda 850 DW6BFK5 14800
5 31:57 Lutjes Carla (V) Vlagtwedde 852 DK1YDM1 17765
 

29 Albert Heijn 1 (tijd: 1:34:28.5 | punten: 56685)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:13 Gert-Jan Wessels (M) Appingedam 874 DG1GKC8 12730
2 25:32 Marja Bouma (V) Appingedam 871 DR14BYB 13915
3 24:11 Anne Lalkens (M) Appingedam 870 DW65P5R 14510
4 25:53 Jasper Rusthoven (M) Appingedam 873 DZ13CVV 15530
5 26:00 Ronald Rusthoven (M) Appingedam 872 DW7C3B8 15600
 

30 AkzoNobel Projects Salt (tijd: 1:34:50.0 | punten: 56900)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:40 Klaas Spruyt (M) Zuidbroek 821 DZ4XHEZ 13000
2 23:11 Tonny Redmeijer (M) Winschoten 822 DK653R1 13910
3 23:57 Jaap Kruiter (M) Groningen 824 DW2B656 14370
4 26:02 Albert Kruiter (M) Groningen 820 DK3692D 15620
5 26:44 Harm Koers (M) Appingedam 823 DK12FC4 16040
 

31 Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen II (tijd: 1:35:08.0 | punten: 57080)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:56 Florian van Ginkel (M) Bedum 944 DW5R85B 13160
2 24:00 Lennart van Ginkel (M) Bedum 941 DW310DN 14400
3 24:28 Pim La Crois (M) Uithuizermeeden 943 DK97WX3 14680
4 24:44 Feije van Marrum (M) Groningen 942 DR013HB 14840
5 28:05 Ina Folkers-Kooi (V) Garrelsweer 940 DY5H59C 15445
 

32 PPG Industries Chemicals bv team 1 (tijd: 1:35:37.0 | punten: 57370)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:29 Markus Strating (M) Appingedam 602 DW31G7Y 11690
2 22:10 Rolf Molema (M) Meeden 604 DT4T47R 13300
3 24:42 Mihai Nastase (M) Winschoten 603 DK62C4R 14820
4 29:16 Marinus Reintke (M) Winschoten 601 DW5V9TB 17560
 

33 Parker Hose BV (tijd: 1:36:50.0 | punten: 58100)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:27 Jurien Super (M) Delfzijl 683 DR1ZDFT 12270
2 23:45 Loper4 Loper4 (M) Appingedam 682 DG990BZ 14250
3 24:40 Richard Hofstee (M) Groningen 681 DK1YP9M 14800
4 27:58 Peter Visser (M) Muntendam 680 DA3S07B 16780
 

34 Huis & Hypotheek/Regiobank team 7 (tijd: 1:37:59.0 | punten: 58790)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:47 Getty Wiltjer (V) Appingedam 991 DK9Y6BX 12865
2 26:07 Alice Smit (V) Appingedam 994 DF95V72 14265
3 27:29 Marlon Koning (V) Appingedam 992 DK1P7GD 15085
4 29:58 Karin Marks (V) Appingedam 993 DK73DZN 16575
5 29:37 Henk ten Boer (M) Appingedam 990 DG9F11F 17770
 

35 Huis & Hypotheek/regiobank team 10 (tijd: 1:37:59.0 | punten: 58790)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:39 Pascalle ter Harkel (V) Groningen 1008 DA2B9GB 11585
2 24:28 Harry Goedhart (M) Appingedam 1009 DK6B21D 14680
3 29:01 Hannie de Haan (V) Appingedam 1006 HD9KFKS 16005
4 27:32 Erik-Jan Raangs (M) Appingedam 1007 DW03GX5 16520
5 28:15 Roell de Vos (M) Ten Boer 1005 DT24HSX 16950
 

36 Huis & Hypotheek/Regiobank team 6 (tijd: 1:38:42.5 | punten: 59225)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:18 Aron Vinke (M) Appingedam 986 DW7ZPDE 13380
2 23:59 Peter Groen (M) Groningen 988 DW03D6E 14390
3 28:30 Carolien Pruim (V) Appingedam 987 DT243XF 15695
4 26:16 Dennis Koller (M) Appingedam 989 DW2KWA2 15760
5 28:40 Monique Meis (V) Appingedam 985 DK5T7E9 15795
 

37 Koninklijke Wagenborg III (tijd: 1:38:54.5 | punten: 59345)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:04 Erik Battjes (M) Delfzijl 654 DW4XYV7 13840
2 27:17 Karin Noordhof (V) Appingedam 653 DW3YFNN 14965
3 25:21 Rob Wagenborg (M) Zuidlaren 651 DW7Y4PR 15210
4 25:33 Gerard Bakker (M) Holwierde 652 DR5ASCV 15330
5 27:01 Jan Huisman (M) Appingedam 650 DF9DTYF 16210
 

38 ViskoTeepak B.V. 1 (tijd: 1:39:27.5 | punten: 59675)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:56 Kor Rozeboom (M) Delfzijl 909 DW7RR5D 14360
2 26:45 Dora Bos (V) Appingedam 906 DR5ARNP 14645
3 25:31 Roelf Witteveen (M) Wagenborgen 908 DW993ZY 15310
4 25:36 René Visscher (M) Woldendorp 907 DR82G7M 15360
 

39 GDF-SUEZ Eemscentrale 3 (tijd: 1:39:48.5 | punten: 59885)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:44 Murat Can Kanbur (M) Appingedam 801 HW4B3ZM 13040
2 24:10 Gerrit Kappert (M) Wagenborgen 803 DR86YYX 14500
3 26:12 Johan Betsema (M) Ten Boer 804 DZ84GWH 15720
4 30:03 Klaske Betsema (V) Ten Boer 800 DW24M11 16625
5 28:45 Bas Hazeveld (M) Groningen 802 HZ3FYFB 17250
 

40 Passe Partout (tijd: 1:40:03.5 | punten: 60035)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:44 Lineke Blaauw (V) Weiwerd 676 DW2T4AB 14035
2 23:35 Ivar Hillebrand (M) Appingedam 677 DA8KE6W 14150
3 26:29 Roland Vroom (M) Appingedam 675 DW2MEF6 15890
4 26:36 Frans Meijer (M) Delfzijl 679 HG2WZDR 15960
5 29:55 Tanja Blaauw (V) Weiwerd 678 DM9Y2MM 16545
 

41 NOVO team 3 (tijd: 1:40:16.5 | punten: 60165)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:27 Berta van der Molen (V) Peize 666 DR0Z06G 13865
2 26:47 Lisa Espinalt (V) Appingedam 669 DA0HX72 14665
3 25:58 Theo Hansen (M) Appingedam 667 DR1MEPM 15580
4 29:06 Karin Broekhuizen (V) Appingedam 665 DZ2CDZG 16055
5 27:17 Samuel van Gelder (M) Groningen 668 DZ46H1P 16370
 

42 Chemie Park Delfzijl (tijd: 1:41:18.0 | punten: 60780)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:29 Jan te Hove (M) Delfzijl 918 DW961S7 11690
2 26:30 Ester Wiersma (V) Delfzijl 916 DW2TS38 14495
3 26:30 Christina Bongertman (V) Meedhuizen 917 DW7GC53 14495
4 33:30 Sebo Hillenga (M) Delfzijl 915 DK4ASY2 20100
5 33:39 Ab Hummel (M) Delfzijl 919 DR77YND 20190
 

43 Bollegraaf I (tijd: 1:42:03.0 | punten: 61230)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:34 Edward Stuut (M) Delfzijl 611 DW5TYY7 14140
2 24:04 Mehmet Cisme (M) Appingedam 614 DY77N2R 14440
3 25:56 Christian Gozevoort (M) Schoonebeek 612 DW722RC 15560
4 28:29 Herman Heijs (M) Leek 610 CD58615 17090
 

44 Hema Appingedam team 1 (tijd: 1:42:28.5 | punten: 61485)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:52 Jarno Meier (M) Appingedam 951 DW7RF5A 12520
2 22:04 Alfred Ritzema (M) Appingedam 954 DW76CKB 13240
3 32:05 Ciska Bolt (V) Appingedam 952 DZ4X8MR 17845
4 29:48 Jan Lubberink (M) Appingedam 950 DW75AEG 17880
5 32:25 Griet Tichelaar (V) Appingedam 953 DW9516V 18045
 

45 Zeolyst C.V. (tijd: 1:42:47.0 | punten: 61670)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:25 Jan van der Velde (M) Delfzijl 811 HA8H4BE 12250
2 24:37 Koen Noordenbos (M) Appingedam 814 DW9FBDX 14770
3 25:52 Jan van der Heide (M) Godlinze 810 DK84MRS 15520
4 31:53 Edwin Gorter (M) Delfzijl 812 DW06F9T 19130
5 31:54 Andre Mark de Vries (M) Wagenborgen 813 DR0V0DF 19140
 

46 Gemeente Delfzijl team 1 (tijd: 1:43:09.0 | punten: 61890)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:51 Klaas Bult (M) Appingedam 864 DK1PY7W 11910
2 21:32 Jelle de Wit (M) Spijk 862 DT24TW2 12920
3 30:53 Jan Buitenkamp (M) Siddeburen 863 DW2KN9A 18530
4 30:53 Leo Eissens (M) Delfzijl 861 DA69DDX 18530
5 30:56 Aldert Schoneveld (M) Delfzijl 860 DR8XY4B 18560
 

47 Huis & Hypotheek/Regiobank team 5 (tijd: 1:43:24.5 | punten: 62045)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:56 Lyanne Bos (V) Appingedam 982 DA8CVPA 14155
2 25:55 Justin ter Harkel (M) Appingedam 980 DW753E1 15550
3 28:40 Carlijn Veenstra (V) Appingedam 984 DW9PSB7 15795
4 29:55 Femke Marks (V) Appingedam 983 DT4R5V2 16545
5 42:23 Fleur Senechal (V) Appingedam 981 DW52PEN 24025
 

48 Wijnne Barends (tijd: 1:44:06.5 | punten: 62465)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:08 Peter Kraima (M) Winschoten 709 DY99YS6 13880
2 25:28 Erik Baar (M) Uithuizermeeden 708 DX9H04P 15280
3 29:30 Monique Kits (V) Delfzijl 705 DZ84XG2 16295
4 28:21 Sjouke de Vries (M) Delfzijl 707 DW12CBW 17010
5 35:18 Sieka Heemstra (V) Delfzijl 706 DF7YYVP 19775
 

49 Flanderijn en Bouwman team 1 (tijd: 1:44:59.0 | punten: 62990)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:17 Jan Reiffers (M) Appingedam 1024 DY5H6BR 12170
2 23:15 Frank Blouw (M) Appingedam 1021 DK9P05Y 13950
3 33:04 Helga Manten (V) Appingedam 1023 DW2BF2T 18435
4 33:04 Karin Brouwer (V) Appingedam 1020 DY7M0HX 18435
 

50 Glory runners (tijd: 1:45:00.5 | punten: 63005)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:38 Marike Soekias (V) Hoogzand 746 DW027PH 14575
2 27:34 Frea Pronk (V) Hoogezand 748 DA70BS6 15135
3 29:07 Ria Lasker (V) Hoogezand 749 DW5VC2V 16065
4 28:43 Jankees Metzlar (M) Delfzijl 745 DW43PHS 17230
5 32:03 Jacob Roelevink (M) Delfzijl 747 DY70MC9 19230
 

51 Globe runners (tijd: 1:45:14.5 | punten: 63145)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:53 Elisa Kruit (V) Appingedam 752 DK4HK62 14125
2 25:48 Frank Kruit (M) Hoogezand 750 DR82M7H 15480
3 29:04 Dietje Noordhof (V) Sappemeer 753 DK7G9YA 16035
4 31:31 Anita Koerts (V) Sappemeer 754 DW6XP4F 17505
5 30:07 Martin Gibcus (M) Sappemeer 751 DW79AE3 18070
 

52 Unive Groningen (tijd: 1:45:17.0 | punten: 63170)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:30 Edwin Schoonbeek (M) Delfzijl 620 DK2HPEN 14100
2 25:01 Bert Wassing (M) Scheemda 621 DW0R943 15010
3 28:00 Hans de Vries (M) Schildwolde 623 DA5X9YT 16800
4 28:46 Robbie van Land (M) Delfzijl 624 DW25V23 17260
5 32:34 Gina Steen (V) Meedhuizen 622 DR10EKT 18135
 

53 Apotheek Salentijn (tijd: 1:45:48.5 | punten: 63485)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:19 Gert Salentijn (M) Groningen 695 DW1BNGE 13990
2 28:49 Mariet v/d Meer (V) Groningen 698 DW04SW2 15885
3 30:19 Rian Vergeer (V) Overschild 697 DF9HD5Y 16785
4 30:23 Petra Noordhoek (V) Wagenborgen 699 DR1S44K 16825
5 32:12 Josje de Boer (V) Tjuchem 696 DW05Y57 17915
 

54 LUBRIZOL team 2 (tijd: 1:45:54.0 | punten: 63540)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:57 Hans Veenhuis (M) Appingedam 715 DR854EW 15570
2 26:14 Boelo Raske (M) Delfzijl 716 DG4X3EC 15740
3 29:10 Floor Kilburn (V) Appingedam 717 DW7F5V1 16095
4 29:14 Kirsten Verhagen (V) Eelde 719 DW5BAAG 16135
5 35:06 Peter Kilburn (M) Appingedam 718 DW4RSN6 21060
 

55 Gemeente Delfzijl team 2 (tijd: 1:46:06.5 | punten: 63665)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:44 Leo Sparreboom (M) Delfzijl 867 DK4DNSY 13640
2 25:09 Michel Jaroch (M) Noordwolde 866 DW1B0S3 15090
3 28:48 Arjan Oosterhuis (M) Appingedam 868 DK4HT67 17280
4 31:46 Merel Wassink (V) Zuidlaren 865 DK3FAGK 17655
5 34:23 Lucy Bakker-Brouwer (V) Delfzijl 869 DK1BX6F 19225
 

56 GDF-SUEZ Eemscentrale 2 (tijd: 1:46:27.5 | punten: 63875)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:51 Dick Rusthoven (M) Appingedam 798 DR8R6M1 14910
2 24:57 Joop Colpa (M) Appingedam 796 DA2ZY8M 14970
3 25:34 Pieter Ottens (M) Appingedam 795 DW5VK21 15340
4 33:26 Sandrina Schaafsma (V) Holwierde 799 DT2EGX8 18655
5 33:27 Jeroen Schaafsma (M) Holwierde 797 DM26VYH 20070
 

57 SNS Bank Appingedam (tijd: 1:46:36.0 | punten: 63960)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:04 Eddy Tuil (M) Delfzijl 704 DZ28PSD 13840
2 27:59 Ingrid Snijder (V) Delfzijl 701 DW2T37R 15385
3 28:07 Gert Blaauw (M) Siddeburen 703 DW02E5V 16870
4 32:07 Judith Vries - Buursema (V) Siddeburen 700 DA2VT6N 17865
5 32:08 Rianne Vriezema (V) Appingedam 702 DK7TR15 17875
 

58 Stichting Zonnehuisgroep Noord team 2 (tijd: 1:46:53.0 | punten: 64130)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:47 Anna Galama (V) Zuidhorn 634 DW70P7F 15265
2 26:53 Karles van Zwam (M) Roden 632 DF43T6A 16130
3 27:16 Stephen Wenting (M) Appingedam 631 DY7ZHTK 16360
4 29:38 Esther Albrecht (V) Eelde 633 DF83V6P 16375
 

59 DOW Delfzijl team 3 (tijd: 1:47:12.0 | punten: 64320)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:50 Loper5 Loper5 (M) Appingedam 1025 DY51069 13100
2 26:28 Niels Dreijer (M) Noordbroek 1026 DW43MF7 15880
3 28:29 Frank Hoving (M) Zuidhorn 1029 DT2A4WB 17090
4 30:25 Dennis Velthuis (M) Losdorp 1028 DA2XAFC 18250
5 30:32 Leo van Buitenen (M) Groningen 1027 DM1CBA6 18320
 

60 Kinese 2 (tijd: 1:47:43.5 | punten: 64635)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:13 Wim den Hertog (M) Siddeburen 842 DW11NCD 15130
2 25:57 Ronald Hummel (M) Appingedam 841 DT2AX9E 15570
3 27:47 Ron Bottema (M) Hoogezand 840 DK4DDRB 16670
4 31:07 Nathalie Nijstad (V) Wildervank 843 DT2AS1C 17265
5 31:24 Arne Doddema (M) Groningen 844 DR7MEF6 18840
 

61 Bollegraaf II (tijd: 1:47:50.5 | punten: 64705)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:38 Gerard Smit (M) Groningen 618 DK4DN72 15980
2 29:06 Jolanda Noot (V) Delfzijl 617 HG2WW3M 16055
3 27:06 Emil Dijkstra (M) Appingedam 619 DK4D917 16260
4 27:21 Luit Dijk (M) Tjuchem 616 DT4XF46 16410
5 28:32 Ryan Wemay (M) Groningen 615 DT2ERAV 17120
 

62 Albert Heijn 2 (tijd: 1:47:57.5 | punten: 64775)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:18 Kayleigh Brondsema (V) Appingedam 879 HZ3W915 13175
2 25:12 Remco Geuze (M) Appingedam 876 DR3GBNX 15120
3 26:54 Aron Medema (M) Appingedam 875 HD7WZN6 16140
4 33:54 Bert v d Hoven (M) Appingedam 878 DG8A1HS 20340
 

63 Teijin Aramid 1 (tijd: 1:48:02.0 | punten: 64820)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:58 Froukje de Haan (V) Delfzijl 772 DM9Z9RR 14775
2 28:58 Aletta Schuiling (V) Stadskanaal 774 DK4DAT7 15975
3 29:52 Reus de Laura (V) Delfzijl 771 HG252DF 16515
4 31:36 Rima Porre (V) Siddeburen 770 DW7GCDX 17555
5 38:57 Yvonne Offringa (V) Midwolda 773 DA57NEY 21965
 

64 NOVO team 2 (tijd: 1:48:37.5 | punten: 65175)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:28 Wiesje Jacobs (V) Warffum 662 DA5ZZXM 15675
2 28:46 Maria Oosten (V) Roodeschool 661 DW6X264 15855
3 29:09 Thea van der Meer (V) Garrelsweer 663 DR7DD8G 16085
4 29:16 Marco Althuiszes (M) Groningen 664 DR1MWV5 17560
5 32:32 Wouter van Dijken (M) Roodeschool 660 DR7MVSA 19520
 

65 GDF-SUEZ Eemscentrale 4 (tijd: 1:48:50.0 | punten: 65300)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:01 Wim Zwartveld (M) Uithuizen 805 DW5DCPW 15010
2 25:39 Jan Spoor (M) Groningen 809 DK1MW09 15390
3 29:00 Roel Smit (M) Groningen 808 DZ46414 17400
4 29:10 Cor Nederveld (M) Stegeren 806 DW227M8 17500
5 29:47 Frans Smid (M) Groningen 807 DK5TYWT 17870
 

66 Flexmen team 1 (tijd: 1:49:15.0 | punten: 65550)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:32 Ronald Woelinga (M) Roodeschool 956 DW5N60H 14720
2 26:21 Alfred Ridderbos (M) Appingedam 955 DT46FB8 15810
3 26:50 Johan Dijkema (M) Appingedam 957 DK78PZH 16100
4 31:32 Peter Alers (M) Appingedam 959 DA22CRV 18920
 

67 Stad Appingedam Heren (tijd: 1:49:36.0 | punten: 65760)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:23 Marten Klok (M) Winschoten 926 HT9S2RC 14630
2 25:42 Hilbrand Brantsma (M) Appingedam 929 DW6WV5B 15420
3 27:23 Frits Willemsen (M) Groningen 927 DR8R6AN 16430
4 32:08 Rik Buitenwerf (M) Groningen 928 DA5F4HX 19280
5 32:12 Lex Geesink (M) Midwolda 925 DT2EB06 19320
 

68 Koninklijke Wagenborg II (tijd: 1:51:02.0 | punten: 66620)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:28 Helga Bruijn (V) Appingedam 647 DA5RX95 15075
2 26:45 Jan Swiersema (M) Appingedam 645 DK1HS0H 16050
3 31:41 Suzanne Hoekstra (V) Schildwolde 646 DW4KBFV 17605
4 29:49 Raimond Coops (M) Appingedam 648 DW4S6F6 17890
5 31:40 Leslie Brugman (M) Groningen 649 DK8Z5G5 19000
 

69 LUBRIZOL team 3 (tijd: 1:52:17.0 | punten: 67370)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:32 Susanna Barsema (V) Groningen 724 DW2KBZF 14515
2 31:07 Alice Eigenberg-Heringa (V) Delfzijl 720 DK76WB7 17265
3 31:14 Barbara Mulder-Zoestbergen (V) Delfzijl 723 DW2TFKD 17335
4 32:46 Christina Kilburn (V) Appingedam 722 DW3X96E 18255
5 35:06 Grainne Barsema (V) Groningen 721 DW7ZRBE 19655
 

70 Stad Appingedam Ladies (tijd: 1:52:33.0 | punten: 67530)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:32 Geesje Timmermans (V) Odoorn 922 DK4E1S2 15115
2 30:04 Hilda van Duuren (V) Appingedam 920 DW2BFVT 16635
3 32:07 Jopie Berg (V) Groningen 924 DW5D2D8 17865
4 32:12 Anita van Dijken (V) Appingedam 923 DW0MVCG 17915
5 34:49 Marinka Smit (V) Appingedam 921 DT2E2K2 19485
 

71 Groningen Seaports (tijd: 1:52:59.0 | punten: 67790)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:40 Jan Bennes Steur (M) Groningen 1010 DW5T84N 16000
2 30:05 Janny Roelfs (V) Groningen 1014 DR3WRBF 16645
3 31:23 Esmee Visscher (V) Norg 1012 DK4HY3N 17425
4 29:32 John vd Nieuwendijk (M) Spijk 1013 DK1MC8P 17720
5 31:22 Geert Jan Reinders (M) Appingedam 1011 DT2A49E 18820
 

72 Granite Runners (tijd: 1:53:13.5 | punten: 67935)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:50 Jan Bakker (M) Hoogezand 755 DW7GDKY 16700
2 30:44 Greetje Hulshof (V) Hoogezand 757 DW7CDSP 17035
3 30:45 Ruth Dibbets (V) Hoogezand 759 DW0FNV3 17045
4 30:56 Maja Hoving (V) Eext 756 DN32B5R 17155
5 32:07 Rita Zwaagman (V) Hoogezand 758 DA3B5TW 17865
 

73 Stad Appingedam Mixteam (tijd: 1:54:17.0 | punten: 68570)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:19 Cees Kampinga (M) Holwierde 933 DY2X303 15790
2 30:17 Harma Steenbergen (V) Delfzijl 930 DW7064N 16765
3 32:12 Esther Plas (V) Appingedam 934 DK12A4H 17915
4 30:10 Bert Streunding (M) Delfzijl 932 DW1YHA8 18100
5 35:34 Yke de Boer (M) Appingedam 931 DK78PSY 21340
 

74 gemeente Westerveld (tijd: 1:54:38.5 | punten: 68785)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:08 Simone Schonewille (V) Dwingeloo 895 DW5FZGZ 15475
2 26:55 Jacco Middelveldt (M) Wapse 897 DW5GN5S 16150
3 31:00 Geke Kiers (V) Uffelte 899 DW5RSC9 17195
4 35:37 Ina Middelkamp (V) Groningen 898 DA2G36H 19965
 

75 Huis & Hypotheek/Regiobank team 8 (tijd: 1:57:01.5 | punten: 70215)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:00 Amanda Kruidhof (V) Appingedam 996 DK4E5FW 15395
2 26:36 Arnold ter Harkel (M) Appingedam 997 HT9DEBX 15960
3 26:48 Bert Klamer (M) Appingedam 999 DA2R529 16080
4 37:58 Jan Drenth (M) Appingedam 995 DZ4XSE6 22780
5 42:29 John Senechal (M) Appingedam 998 DK20VE2 25490
 

76 DOW Delfzijl team 1 (tijd: 1:57:24.5 | punten: 70445)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:10 Kruize Bea (V) Vlagtwedde 845 DW6G2MN 15495
2 29:46 Meinds Reina (V) Onstwedde 849 DR1D023 16455
3 30:24 Loper Onbekend (M) App 848 DW75B4Y 18240
4 36:06 Susanna van Komen (V) Roodeschool 846 DW0C0B5 20255
5 36:06 Jan Velthuis (M) Losdorp 847 DR1204P 21660
 

77 Albert Heijn 3 (tijd: 1:57:59.0 | punten: 70790)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:18 Brenda Kuper (V) Appingedam 883 DW0MP7A 14375
2 33:31 Ramona Ritsema (V) Appingedam 882 DR3WXWD 18705
3 33:45 Sharon Langerhuizen (V) Appingedam 881 DW7WRHA 18845
4 33:47 Janine Brondsema (V) Appingedam 884 DA1CHP8 18865
 

78 Huis & Hypotheek/Regiobank team 9 (tijd: 2:00:47.0 | punten: 72470)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:32 Jelmer Blok (M) Appingedam 1000 DA5RKKV 16520
2 30:16 David Ploegh (V) Appingedam 1001 DT2C0T3 16755
3 34:53 Lian Huizenga (V) Appingedam 1003 DK7EPZ3 19525
4 32:47 Bastijn Schonewille (M) Appingedam 1004 HM948E1 19670
5 35:30 Floris Durivou (M) Appingedam 1002 DW7Y3DM 21300
 

79 Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen III (tijd: 2:01:08.0 | punten: 72680)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 30:04 Stefanie van Ginkel-Kosch (V) Bedum 948 DR0TWD3 16635
2 33:16 Nanda Medema (V) Bedum 949 DT2ARAN 18555
3 33:21 Ellen La Crois-Brontsema (V) Uithuizermeeden 945 DW5WYR3 18605
4 33:49 Hildeke de Boer (V) Haren 946 DK99X13 18885
5 39:33 Ab Hoft (M) Haren 947 HG227MV 23730
 

80 AkzoNobel Salt Delfzijl (tijd: 2:01:25.0 | punten: 72850)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:03 Elbert Godlieb (M) Wagenborg 819 DR33YFV 16230
2 28:08 Henk Koetze (M) Delfzijl 815 DA61MNT 16880
3 32:03 Arend Niemeijer (M) Appingedam 817 DK3FCEK 19230
4 34:11 Benny Nannen (M) Delfzijl 818 HG22D63 20510
 

81 NOVO team 4 (tijd: 2:03:10.0 | punten: 73900)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:49 Rien Vis (M) Stedum 674 DR8XPEN 17290
2 31:48 Angelique Wijninga (V) Groningen 670 DZ84KES 17675
3 31:49 Trix Leegte (V) Stedum 672 DW9ZBGZ 17685
4 35:25 Leandro Hummel (M) Onnen 671 DW22K3Y 21250
 

82 PPG Industries Chemicals bv team 2 (tijd: 2:09:41.0 | punten: 77810)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 29:48 Raimunda Spelde (V) Winschoten 606 DK5AFAM 16475
2 34:33 Geena Nastase (V) Winschoten 607 DK8Z2YC 19325
3 34:33 Megan Nastase (V) Winschoten 605 DW0G1BM 19325
4 40:09 Ariena Pijper (V) Delfzijl 608 DZ84V65 22685
5 40:09 Wim Pijper (M) Delfzijl 609 DA98AYF 24090
 

83 accon avm adviseurs en accountants (tijd: 99:99:99.99 | punten: 99999999)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:28 Erik van der Zwaag (M) Groningen 726 DK1ES6D 14080
2 27:06 Lotte Metzlar (V) Groningen 725 DW0P43K 14855
 

84 Teijin Aramid 4 (tijd: 99:99:99.99 | punten: 99999999)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:59 Erik de Roo (M) Winschoten 788 DW5BDE9 17390
2 34:37 Erik Scholte (M) Appingedam 785 DN13B53 20770
3 36:36 Joris Mellema (M) Midwolda 789 DW1YXVR 21960
 

85 Albert Heijn 4 (tijd: 99:99:99.99 | punten: 99999999)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:40 Ilias Bouayad (M) Appingedam 885 DT2EESW 13600
2 26:15 Emma de Vries (V) Appingedam 888 DW2KDDX 14345
3 28:25 Esmee Dekens (V) Appingedam 887 DY9980M 15645
 

86 ViskoTeepak B.V. 2 (tijd: 99:99:99.99 | punten: 99999999)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:52 Martin Jan Wiersema (M) Appingedam 911 DT2ER8X 16120
2 27:04 Richard Lesman (M) Appingedam 914 DK99KFR 16240
3 28:33 Jan Nieland (M) Delfzijl 912 DT4R5K6 17130