Bedrijvenloop 2011

Uitslag | Bedrijvenloop

Overzicht gegenereerd op: 30-6-2011 22:26:09

 

1 Huis & Hypotheek / Runnersworld team 1 (tijd: 1:06:43.0 | punten: 40030)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 16:44.3 Marieke Falkman (V) Groningen 1099 DT2CASS 8911
2 17:59.3 Anouk Everts (V) Groningen 1097 DW0NG2R 9661
3 16:57.2 Ben van Oeveren (M) Groningen 1098 DW224BX 10172
4 18:48.6 Bjorn de Laat (M) Groningen 1095 DW7Y3K2 11286
5 19:10.9 Vincent Harder (M) Groningen 1096 DW70259 11509
 

2 Huis & Hypotheek / RegioBank team 2 (tijd: 1:16:13.1 | punten: 45731)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 18:23.3 Frank Marks (M) Groningen 1101 DT4RP8K 11033
2 19:03.0 Jacco Talen (M) Appingedam 1104 DR1MTRB 11430
3 19:08.8 Henry Strijker (M) Appingedam 1103 DT2A3Z4 11488
4 19:38.0 Egbert Kats (M) Hoogeveen 1100 DA6Z2M9 11780
5 20:52.1 Johan Schonewille (M) Hoogeveen 1102 DK270VM 12521
 

3 Kappelhof Advocaten (tijd: 1:18:42.5 | punten: 47225)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:51.4 Laurens Slinkman (M) Hoogezand 1023 DM9YTXD 10714
2 19:37.3 Lut van der Molen (M) Groningen 1022 DK75DB6 11773
3 20:24.3 Ronny Cramer (M) Delfzijl 1020 DR70B9E 12243
4 20:49.5 Fred Kappelhof (M) Farmsum 1021 DR0YH3S 12495
5 27:30.4 Bert Toxopeus (M) Delfzijl 1024 DK20Y06 16504
 

4 Koninklijke Niestern Sander bv (tijd: 1:19:35.4 | punten: 47754)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:50.4 Pieter Kooi (M) Loppersum 988 DW7WNMW 10704
2 20:27.2 Jan Krans (M) Delfzijl 989 DW4K34P 12272
3 20:38.7 Jan Doorduin (M) Groningen 986 DW5WDM9 12387
4 20:39.1 Hubert Bruggers (M) Appingedam 985 DW5NW5G 12391
 

5 MFG Runners 1 (tijd: 1:20:01.0 | punten: 48010)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:36.3 Ruud Schipper (M) Hoogezand 889 DW70RMY 11763
2 19:58.6 Johan Jellema (M) Hoogezand 887 DW6TY8X 11986
3 20:02.7 Theo Haan (M) Wagenborgen 885 DG28YMV 12027
4 20:23.4 Maikel Haan (M) Wagenborgen 886 DW6XBFG 12234
5 22:38.2 Mient van de Meulen (M) Hoogezand 888 DY7583A 13582
 

6 Huis & Hypotheek / RegioBank team 3 (tijd: 1:21:40.6 | punten: 49006)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 18:41.4 Ruben Keizer (M) Appingedam 1108 DY6P7M8 11214
2 20:38.8 Jos Drenth (M) Appingedam 1105 DK978W7 12388
3 20:51.2 Pascal Schonewille (M) Hoogeveen 1109 DF9W8HS 12512
4 21:29.2 Bert ter Harkel (M) Groningen 1106 DR02DRD 12892
5 22:32.2 Ronny Heuker (M) Roodeschool 1107 DR3375Z 13522
 

7 Fivelstreek Jeugdloopgroep (tijd: 1:24:18.3 | punten: 50583)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:46.2 Roy Hinrichs (M) Delfzijl 1062 DZ6GY38 10662
2 23:47.8 Lisanne Benes (V) Delfzijl 1060 DW50HB8 13146
3 21:58.1 Daan Bruijn (M) Appingedam 1061 DW70Y8S 13181
4 22:39.4 Jaap Snel (M) Appingedam 1063 DW962FK 13594
 

8 Teijin Aramid 1 (tijd: 1:25:07.0 | punten: 51070)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:11.5 Marcel Been (M) Zuidbroek 960 DW7X2B6 11515
2 21:07.1 Walter Koolman (M) Appingedam 963 DW46XDY 12671
3 21:17.7 Jaap Engelage (M) Midwolda 962 DK8Y3K6 12777
4 23:30.7 Peter Edens (M) Appingedam 961 DT4X9SZ 14107
 

9 Wierden en Borgen 1 (tijd: 1:25:28.0 | punten: 51280)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 16:45.1 Maurits Kramer (M) Bedum 837 DK56GVN 10051
2 20:23.0 Rinze Kramer (M) Bedum 836 DW543C6 12230
3 23:51.1 Christiaan Broekhuizen (M) Elst 835 DW7G6Z2 14311
4 24:28.8 Otto Prohl (M) Delfzijl 838 DW7CVN7 14688
5 28:20.7 Miriam Kimkes (V) Haarlem 839 DW5VBWV 15875
 

10 BioMCN1 (tijd: 1:26:41.0 | punten: 52010)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:35.0 Jan Ten Hove (M) Delfzijl 877 DK2ZX01 11750
2 21:03.2 Martin Stegmeijer (M) Delfzijl 876 DW45FB2 12632
3 22:29.8 Wubbo Gernaat (M) Wagenborgen 875 DW52VV3 13498
4 23:33.0 Michel Ten Hove (M) Delfzijl 878 DF762P5 14130
5 27:36.7 Marcella Wiffers (V) Groningen 879 DW5F9ME 15435
 

11 Bouwbedrijf Kooi Appingedam (tijd: 1:27:09.2 | punten: 52292)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:48.9 Niels Breedijk (M) Appingedam 1065 DW05W1C 11889
2 21:19.5 Gert-Jan Van Der Hoek (M) Groningen 1067 DW06FSS 12795
3 21:20.4 Tonnie Westerloo (M) Uithuizermeeden 1069 DW96V2X 12804
4 24:40.4 Johan Werkman (M) Uithuizermeeden 1068 HG2GXX9 14804
5 27:09.3 Arnold Raspe (M) Wagenborgen 1066 DW03CE1 16293
 

12 Huis & Hypotheek / RegioBank team 4 (tijd: 1:27:50.6 | punten: 52706)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:29.4 Niek Marks (M) Groningen 1114 DW7ZPY9 12894
2 21:42.4 Marnick Joustra (M) Appingedam 1111 DW75295 13024
3 21:48.8 Edzard Akkerman (M) Heiligerlee 1110 DK782D4 13088
4 22:50.0 Jaap Kiewiet (M) Appingedam 1112 DA5CECV 13700
5 25:07.8 Henk Koerts (M) Appingedam 1113 DW2CAZT 15078
 

13 Kinese Fysiotherapeuten 1 (tijd: 1:27:51.3 | punten: 52713)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:31.6 Eelke Jan Bouma (M) Groningen 765 DY51ZBA 12316
2 21:45.1 Jeroen Den Hertog (M) Siddeburen 766 DT24HR4 13051
3 22:35.4 Tom Fopma (M) Delfzijl 767 DW52XAV 13554
4 22:59.2 Chris Mulder (M) Hoogezand 769 DW5XBR4 13792
5 24:32.4 Ronald Hummel (M) Appingedam 768 DT2APGV 14724
 

14 Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen 1 (tijd: 1:31:00.2 | punten: 54602)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:25.8 René La Crois (M) Uithuizermeeden 1007 DT2CXW4 11658
2 20:59.1 Jonas van Ginkel (M) Bedum 1005 DT4XNDR 12591
3 24:22.9 Pim La Crois (M) Uithuizermeeden 1008 DT2ANGX 14629
4 26:12.4 Laurens den Hartog (M) Groningen 1006 DW528ZV 15724
 

15 n (tijd: 1:31:40.9 | punten: 55009)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:43.9 Marjan Grünewald (V) Meedhuizen 850 DG43DXD 13107
2 22:42.4 Hans Moedt (M) Delfzijl 852 DW1BPHA 13624
3 22:42.4 Jan Werkman (M) Appingedam 853 DY5YPTD 13624
4 24:25.4 Richard Zweep (M) Delfzijl 854 DY7CZD3 14654
5 24:47.5 Eddy de Jong (M) Delfzijl 851 DZ46CZP 14875
 

16 LUBRIZOL 1 (tijd: 1:31:56.9 | punten: 55169)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:29.2 Gustaaf Verhagen (M) Eelde 994 DG16BR1 12292
2 23:07.8 Ruud de Rooy (M) Assen 991 DY70AY6 13878
3 25:06.2 Danara Stoppels (V) Holwierde 992 DT46MF7 13930
4 25:06.9 Johnny Stoppels (M) Holwierde 993 DW5FNX4 15069
 

17 Electrabel Eems 2 (tijd: 1:32:08.3 | punten: 55283)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:53.3 John Bolt (M) Appingedam 820 DK6THW9 12533
2 23:28.6 Dirk van der Vuurst (M) Akkrum 824 DK4D0XC 14086
3 23:29.6 Jeroen Schaafsma (M) Holwierde 823 DR74GHF 14096
4 24:16.8 Reinder Boomker (M) Assen 821 DW035W3 14568
5 25:57.5 Jaap Noordhoff (M) Paterswolde 822 DA9SE5H 15575
 

18 PPG Industries Chemicals bv team: 1 (tijd: 1:32:49.5 | punten: 55695)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:34.3 Harry Smit (M) Delfzijl 807 DK1E6XZ 13543
2 22:53.2 Mihai Nastase (M) Winschoten 805 DK1MX7E 13732
3 23:35.1 Markus Strating (M) Appingedam 808 DW7RV6Z 14151
4 23:46.9 Jan Timmerman (M) Delfzijl 809 DW6B6A8 14269
5 37:41.2 Wim Pijper (M) Delfzijl 806 DR1SS05 22612
 

19 ViskoTeepakkers (tijd: 1:33:08.0 | punten: 55880)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:43.4 Kor Rozeboom (M) Delfzijl 921 CG60528 13634
2 24:39.8 Dora Bos (V) Appingedam 920 DR3GFHN 13666
3 22:59.8 Renee Visscher (M) Delfzijl 922 DR7M1X1 13798
4 24:38.2 Roelf Witteveen (M) Wagenborgen 924 DY770FP 14782
5 27:56.4 Martin Wiersema (M) Appingedam 923 DY5YM99 16764
 

20 NOVO team 3 (tijd: 1:33:18.3 | punten: 55983)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:10.3 Linda Zandt (V) Appingedam 794 DY99V3A 13371
2 24:39.5 Trijn Tromp (V) Uithuizermeeden 793 DW6TVTD 13663
3 25:25.3 Francien Bergman (V) Midwolda 790 DW1BZH2 14121
4 24:42.8 Kees de Leeuw (M) Appingedam 791 DW5D63Y 14828
5 28:00.0 Manuela Rauwerda (V) Groningen 792 DX3CPB5 15668
 

21 Akzo Nobel Salt Productie (tijd: 1:33:51.1 | punten: 56311)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:26.7 Sjoerd Smit (M) Groningen 947 HZ3WPV3 12267
2 22:47.0 Tonny Redmeijer (M) Scheemda 946 DW25BRB 13670
3 24:11.8 Harry Wiersum (M) Appingedam 949 DW66PSG 14518
4 26:25.6 Johan Warta (M) Wagenborgen 948 DW756H2 15856
5 26:30.5 Henk Koetze (M) Delfzijl 945 DW96VR7 15905
 

22 Koninklijke Wagenborg I (tijd: 1:33:55.3 | punten: 56353)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:08.5 Jos Kwanten (M) Overschild 863 DW55AF2 13285
2 22:32.8 Arnoud ten Have (M) Woldendorp 862 DW5RCFT 13528
3 23:59.4 Roelof Eltingh (M) Warffum 861 DM9409R 14394
4 25:14.6 Gerard Bakker (M) Holwierde 860 HW4BB8C 15146
 

23 Ommelander Ziekenhuis Groep team: 1 (tijd: 1:34:05.1 | punten: 56451)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:23.2 Arjen Heijne (M) Appingedam 1149 DW4KRTE 12832
2 24:13.1 Renate Schulenberg (V) Appingedam 1146 DW0MGDE 13399
3 25:50.5 Wiena de Vries (V) Appingedam 1145 DA2244X 14373
4 26:24.7 Bernie Benz (M) Delfzijl 1147 DA5PCSX 15847
5 41:28.2 Emmy Pastoor (V) Appingedam 1148 DK1TH1G 23750
 

24 Bollegraaf Recycling Solutions team: 1 (tijd: 1:34:09.5 | punten: 56495)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:36.6 Cristian Gozevoort (M) Schoonebeek 1002 DK1W7P6 12966
2 21:46.9 Mehmet Cisme (M) Appingedam 1000 DK1WPKD 13069
3 24:27.4 Ester Rienstra (V) Groningen 1003 DW7G5NE 13542
4 28:11.8 Ryan Wemay (M) Groningen 1004 DK120TS 16918
5 28:22.1 Luit Dijk (M) Tjuchem 1001 DA20RWF 17021
 

25 MFG Runners 2 (tijd: 1:34:35.6 | punten: 56756)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:38.4 Ivo Ramakers (M) Peize 892 DY777MB 13584
2 23:24.7 Dirk Tilman (M) Delfzijl 894 DR1FN0H 14047
3 23:44.0 Follie Homan (M) Schildwolde 891 DW3Y5FM 14240
4 24:48.5 Johan Scholtalbers (M) Hoogezand 893 DW1B0W7 14885
5 26:53.8 Janine Doornduin (V) Hoogezand 890 DR0EF51 15006
 

26 MFG Runners 3 (tijd: 1:35:04.1 | punten: 57041)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:09.8 Marcel Kruit (M) Hoogezand 897 DW6C84T 13298
2 24:55.9 Grietje Bijlsma (V) Slochteren 895 DW2K8GN 13827
3 24:57.0 Bettina Kruit (V) Hoogezand 896 DW5NFND 13838
4 26:47.8 Jacob Roelevink (M) Delfzijl 898 DW31RWH 16078
5 29:59.6 Marike Soekias (V) Hoogezand 899 DW6WBTS 16864
 

27 Kinese Fysiotherapeuten 2 (tijd: 1:35:29.1 | punten: 57291)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:09.7 Marjanne Folkersma (V) Groningen 773 DW75VX4 13965
2 25:24.8 Jeike Elema (V) Groningen 772 DW4KHEW 14116
3 23:56.2 Martin Eggens (M) Ten Boer 771 DZ18N97 14362
4 24:44.8 Wim Den Hertog (M) Siddeburen 770 DK1DY9B 14848
5 34:13.5 Marike Lutgerhorst (V) Groningen 774 DT2AA9M 19403
 

28 Akzo Nobel Salt Projects (tijd: 1:35:36.7 | punten: 57367)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:21.3 Anno Neinders (M) Delfzijl 953 DW11HRN 12813
2 23:54.0 Jaap Mulder (M) Groningen 952 DK90AX3 14340
3 24:11.7 Jaap Kruiter (M) Groningen 951 DK8ZDS9 14517
4 26:09.7 Frans Plat (M) Appingedam 954 DT4TCTZ 15697
5 27:25.6 Jaap Hartog (M) Garmerwolde 950 DW52X6N 16456
 

29 RTV Noord (tijd: 1:36:47.6 | punten: 58076)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:32.6 Astrid Mellema (V) Zuidwolde 846 DW32HNB 13594
2 23:36.1 Arjen Holterman (M) Groningen 845 DM9ANDB 14161
3 25:03.6 Emiel Venema (M) Groningen 848 DA7WMBV 15036
4 27:21.7 Geke Zwaagstra (V) Groningen 849 DR8NP3A 15285
5 25:48.1 Pascal Rijzinga (M) Groningen 847 DW6W1SC 15481
 

30 Groningen Seaports (tijd: 1:36:52.8 | punten: 58128)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:23.4 Jan Anne Wieringa (M) Groningen 984 DT2EC6P 12234
2 22:48.3 André Bruin (M) Appingedam 980 DK2PGG4 13683
3 28:36.9 Janny Roelfs (V) Groningen 983 DK1YF94 16037
4 26:57.4 Henk van der Kooi (M) Appingedam 982 DR8TP11 16174
 

31 Zeolyst 1 (tijd: 1:37:03.8 | punten: 58238)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:07.1 Jan van der Velde (M) Delfzijl 929 DW438VN 12671
2 23:43.9 Dennie Gorter (M) Delfzijl 925 DK1MHBF 14239
3 25:20.9 Koen Noordenbos (M) Appingedam 928 HT9D97F 15209
4 26:51.9 Edwin Gorter (M) Delfzijl 926 DT4X0PT 16119
 

32 Teijin Aramid 3 (tijd: 1:37:12.7 | punten: 58327)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:01.3 Theo Kroeze (M) Appingedam 972 DK9KCAF 13813
2 23:52.5 Hielke de Roo (M) Bellingwolde 973 DR3K0AM 14325
3 26:18.3 Froukje de Haan (V) Delfzijl 970 DT2EYY5 14651
4 27:47.0 Aletta Schuiling (V) Stadskanaal 974 DW4KY01 15538
5 26:53.4 Remco Jager (M) "t Zandt 971 DR7MN55 16134
 

33 Team 1 Gemeente Delfzijl (tijd: 1:37:33.9 | punten: 58539)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:37.5 Jan Buitenkamp (M) Siddeburen 1026 DT4RFRR 14175
2 23:55.0 René Ottjes (M) Delfzijl 1025 DW7CAT1 14350
3 24:19.9 John Rijzenga (M) Schildwolde 1028 DF5SB9G 14599
4 25:41.5 Pascal Roemers (M) Groningen 1029 DY1TXX3 15415
5 26:31.2 Patrick van Lennep (M) Appingedam 1027 DW5CHRK 15912
 

34 DOW Delfzijl 2 (tijd: 1:37:44.5 | punten: 58645)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:16.5 Wouter van Ulden (M) Groningen 1093 DR050KS 12165
2 22:20.2 Ivan Theys (M) Steendam 1092 DY70EWW 13402
3 26:02.9 Dennis Velthuis (M) Losdorp 1094 DW7KR7K 15629
4 30:58.1 Gea Elzerman (V) Meedhuizen 1090 DT24N78 17449
5 30:58.1 Reserve Loper (M) Appingedam 1091 DY5SW8N 18581
 

35 Albert Heijn Appingedam 1 (tijd: 1:37:59.7 | punten: 58797)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:11.2 Marja Bouma (V) Appingedam 1084 DT2S8FV 13380
2 23:48.2 Anne Lalkens (M) Appingedam 1082 DY5Y7WE 14282
3 26:36.8 Jeanet Wiersma (V) Appingedam 1083 DK4H3KK 14836
4 29:03.1 Manny Banus (V) Appingedam 1081 DW6KZ5D 16299
5 29:02.7 Abel Banus (M) Appingedam 1080 DW963M3 17427
 

36 DOW Delfzijl 1 (tijd: 1:38:32.2 | punten: 59122)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:46.4 Reserve Loper (M) Appingedam 1088 DA22G21 13064
2 22:25.8 Anne de Jong (M) Haren 1087 DR7DGG4 13458
3 25:25.4 Jan Hofsteenge (M) Haren 1085 DR3G5E8 15254
4 28:54.6 Frank Hoving (M) Zuidhorn 1086 DW05ACY 17346
5 38:25.2 Bert Moesker (M) Winschoten 1089 DR1ADZA 23052
 

37 Teijin Aramid 4 (tijd: 1:38:45.4 | punten: 59254)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:39.5 Ayhan Genc (M) Winschoten 975 DZ8BCWD 13595
2 22:58.5 Martin Grashuis (M) Siddeburen 976 DR8N5WH 13785
3 24:39.5 Hans Porre (M) Siddeburen 977 HR31KYM 14795
4 28:27.9 Erik de Roo (M) Bellingwolde 978 DW5TPVK 17079
5 31:21.7 Erik Scholte (M) Emmercompascuum 979 DW43FM7 18817
 

38 Wijnne Barends (tijd: 1:38:48.3 | punten: 59283)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:01.4 Matthijs Andreae (M) Groningen 935 DK4DAXX 12614
2 22:32.7 Peter Kraima (M) Winschoten 938 DK5T7N5 13527
3 27:33.3 Sjouke de Vries (M) Delfzijl 939 DW7PRY2 16533
4 27:40.9 Erik Baar (M) Uithuizermeeden 936 DA2792Y 16609
5 33:51.8 Monique Kits (V) Delfzijl 937 DW1BHF7 19186
 

39 Unive Groningen team 1 (tijd: 1:39:11.1 | punten: 59511)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:39.8 Richard Bos (M) Assen 750 DK78H2E 14198
2 24:27.0 Richard Schuiling (M) Zuidbroek 751 DY70GF3 14670
3 25:18.5 Bert Wassing (M) Scheemda 754 DK4A677 15185
4 25:45.8 Pieter Vriezema (M) Bedum 753 DK9P71T 15458
5 27:50.5 Robbie van Land (M) Delfzijl 752 DA76WT5 16705
 

40 Koninklijke Wagenborg II (tijd: 1:39:39.4 | punten: 59794)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:55.8 Vincent Noordhof (M) Appingedam 866 DA8RM3C 14358
2 25:53.4 Kirsten Noordhof (V) Appingedam 867 DY02WPK 14402
3 27:39.5 Helga Bruijn (V) Appingedam 865 DW124X3 15463
4 27:50.3 Karin Noordhof (V) Appingedam 868 DW6TY1R 15571
5 31:52.4 Tessa Swiersema (V) Appingedam 869 DW5CB6H 17992
 

41 Electrabel Eems 3 (tijd: 1:39:39.5 | punten: 59795)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:00.7 Ronnie Zoer (M) Wagenborgen 829 DW772D1 13207
2 25:05.3 Edward Jorritsma (M) Groningen 826 DR8RV6C 15053
3 26:02.5 Jan Spoor (M) Groningen 828 DK6BMXP 15625
4 26:31.0 Gerrit Kappert (M) Wagenborgen 827 DW2BF6H 15910
 

42 E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 (tijd: 1:39:50.0 | punten: 59900)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:22.6 René van Duuren (M) Delfzijl 941 DM2BK8P 14026
2 23:37.4 Günther Stoppels (M) Appingedam 944 DK97FX5 14174
3 27:54.2 Ariane Stolle (V) Groningen 943 DR01KET 15610
4 26:49.0 René Haaijer (M) Delfzijl 942 DR858KG 16090
5 30:03.1 René Ahlers (M) Veendam 940 DW75S03 18031
 

43 Koninklijke Wagenborg III (tijd: 1:40:08.5 | punten: 60085)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:19.3 Matthijs Noordhoff (M) Delfzjl 873 DW5VKTY 14593
2 24:25.2 Jan Swiersema (M) Appingedam 874 DW5RRS1 14652
3 24:25.7 Bob Derks (M) Groningen 870 DW6CWSS 14657
4 26:58.3 Erwin Meinders (M) Winschoten 872 DN4CHFF 16183
 

44 Dierenartsenpraktijk Van Zeebroeck (tijd: 1:40:13.0 | punten: 60130)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:02.2 Maria Parasyri (V) Appingedam 959 DY2GWSE 12090
2 25:57.6 Debora Boneschansker (V) Losdorp 955 DR3MM6X 14444
3 27:41.3 Jetse Bakker (M) Appingedam 957 DK6BN58 16613
4 28:18.3 Jo Van Zeebroeck (M) Appingedam 958 DW4KHMH 16983
5 34:06.3 Robert Frieling (M) Appingedam 956 DR1E45X 20463
 

45 Huis & Hypotheek / RegioBank team 5 (tijd: 1:40:13.4 | punten: 60134)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:54.0 Peter Groen (M) Groningen 1116 HZ3W1CW 14340
2 25:02.1 Harry Goedhart (M) Appingedam 1115 DK128XK 15021
3 25:26.1 Olaf Kiewiet (M) Appingedam 1117 DT2ER9S 15261
4 25:51.2 Dennis Koller (M) Appingedam 1118 CB51856 15512
5 31:40.8 Aron Vinke (M) Appingedam 1119 DR8T27R 19008
 

46 Chemie Park Delfzijl team: 1 (tijd: 1:40:24.7 | punten: 60247)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:23.7 Ester Wiersma (V) Delfzijl 919 DW2KDR8 13505
2 24:32.0 Jitze Dam (M) Delfzijl 916 DK9Z839 14720
3 26:38.4 Christina Bongertman (V) Meedhuizen 915 DY5HHTR 14852
4 28:37.0 Sebo Hillenga (M) Delfzijl 917 DN8B3TZ 17170
5 30:44.8 Ab Hummel (M) Delfzijl 918 DR8567V 18448
 

47 Unive Groningen team 2 (tijd: 1:41:29.2 | punten: 60892)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:54.8 Nico van Land (M) Delfzijl 755 DK200WE 14348
2 24:41.5 Sim Postma (M) Bedum 757 DK56ATC 14815
3 25:31.0 Eelco Postma (M) Bedum 756 DW1Y8EM 15310
4 27:21.9 Hans de Vries (M) Schildwolde 759 DW7GCC4 16419
5 28:12.5 Jacob Roorda (M) Bedum 758 DW000DZ 16925
 

48 Gemengd 2 (tijd: 1:42:14.1 | punten: 61341)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:49.6 Nathalie Vroom (V) Delfzijl 1059 DM4KPSC 13764
2 26:16.7 Roelof Timmermans (M) Odoorn 1058 DK1W9RM 15767
3 28:12.4 Marije Luurssen (V) Groningen 1057 DT4RG1B 15792
4 26:41.8 Koos van den Broek (M) Wagenborgen 1056 DK97774 16018
5 31:51.1 Anja Wietsma (V) Ten Boer 1055 DG1TH3H 17979
 

49 Team 2 Gemeente Delfzijl (tijd: 1:42:38.1 | punten: 61581)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:19.0 Theo Reinders (M) Appingedam 1033 DM1CMS6 15190
2 27:22.7 Sacha Wierenga (V) Meedhuizen 1034 DK4H0AX 15295
3 27:24.0 Ina van de Bunte (V) Nieuw Scheemda 1030 DT2CZFK 15308
4 26:18.8 Emme Groot (M) Delfzijl 1031 DR82TA7 15788
5 28:39.8 Meindert Joostens (M) Delfzijl 1032 DY991M9 17198
 

50 NOVO team 1 (tijd: 1:42:50.8 | punten: 61708)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:09.4 John Finck (M) Grijpskerk 781 CF48112 14494
2 25:17.4 Willem Weggemans (M) Ten Boer 784 DF5SXZW 15174
3 27:17.1 Maria Oosten (V) Roodeschool 783 DT2AW29 15239
4 29:53.3 Tiny Meijwes (V) Uithuizermeeden 782 DY770GK 16801
5 29:35.2 Menko Dijkhuizen (M) Warffum 780 DK7G7SN 17752
 

51 Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders team: 2 (tijd: 1:43:00.4 | punten: 61804)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:43.9 Frank Blouw (M) Appingedam 1150 DK6BR7F 13639
2 25:46.9 Rene Hovenkamp (M) Appingedam 1152 DW72XTZ 15469
3 26:07.9 Jack Baas (M) Appingedam 1154 DK7327G 15679
4 30:14.9 Anouk Teisman (V) Appingedam 1153 DT46ADT 17017
5 32:54.0 Sarita Mooi (V) Appingedam 1151 DK789RF 18608
 

52 PPG Industries Chemicals bv team: 2 (tijd: 1:43:39.9 | punten: 62199)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:31.5 Geena Nastase (V) Winschoten 810 DG9W8GS 12983
2 22:34.7 Jan Zuidema (M) Rolde 814 DY77W1S 13547
3 23:47.2 Willian Wassenaar (M) Hoogezand 813 DK7HYFK 14272
4 37:32.9 Milou Pijper (V) Delfzijl 812 DT4RXZC 21397
5 37:41.2 Ariena Pijper (V) Delfzijl 811 DY5Y5TN 21480
 

53 Huis & Hypotheek / RegioBank team 6 (tijd: 1:43:41.7 | punten: 62217)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:46.1 Jan Rondhuis (M) Appingedam 1123 DW552DA 14261
2 26:01.3 Karin Hogenberg (V) Appingedam 1122 DK7SK3N 14481
3 28:27.8 Nanda Gotlieb (V) Appingedam 1121 HD2XMK8 15946
4 31:06.1 Getty Wiltjer (V) Holwierde 1124 DW5NGXX 17529
5 31:07.0 Ger Bathoorn (M) Holwierde 1120 DT2AA45 18670
 

54 Zonnehuisgroep Noord 2 (tijd: 1:44:49.1 | punten: 62891)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:36.4 Joop Colpa (M) Appingedam 855 DW7K1MV 14764
2 25:04.3 Cees Kampinga (M) Holwierde 858 DK4A82R 15043
3 27:24.0 Johan Scheper (M) Appingedam 859 DT4TCWB 16440
4 29:37.6 Marjan Huizinga (V) Bedum 856 DZ47BVY 16644
5 30:25.3 Jolanda de Jong (V) Delfzijl 857 DY70VEA 17121
 

55 Electrabel Eems 1 (tijd: 1:46:25.5 | punten: 63855)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:22.4 Johan van Duuren (M) Appingedam 815 DA2BM7S 12824
2 26:01.4 Wim Zwartveld (M) Uithuizen 819 DK4DT63 15614
3 29:30.6 Marco Postema (M) Middelstum 816 DA5RXMG 17706
4 29:31.1 Linus Wiersema (M) Appingedam 818 DZ4SSXC 17711
 

56 Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders team: 1 (tijd: 1:46:26.5 | punten: 63865)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:13.6 Jan Reiffers (M) Appingedam 1140 DG50H1G 11536
2 26:23.1 Michel Streng (M) Appingedam 1141 DY51ETE 15831
3 28:34.0 Alwin Hulzebos (M) Appingedam 1142 DW7ZRT3 17140
4 34:09.0 Nicole van der Wielen (V) Appingedam 1143 DZ46TXN 19358
5 38:43.3 Danielle Keuning (V) Appingedam 1144 DT24DZE 22101
 

57 Heren (tijd: 1:46:49.1 | punten: 64091)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:28.0 Marten Klok (M) Scheemda 1046 DG2MPYC 14080
2 26:19.8 Yang Soo Kloosterhof (M) Appingedam 1047 DW0410H 15798
3 27:59.7 Christiaan van Weerden (M) Groningen 1048 DA7PPVD 16797
4 29:01.6 Lex Geesink (M) Midwolda 1045 DK3F5X7 17416
5 29:10.8 Frits Willemsen (M) Assen 1049 DA0R74B 17508
 

58 MFG Runners 4 (tijd: 1:46:55.3 | punten: 64153)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:43.2 Loek Vader (M) Delfzijl 903 DK4H5PF 13632
2 29:55.3 Heinriette Slachter (V) Siddeburen 902 DA2HV11 16821
3 29:55.4 Annette Landman (V) Siddeburen 901 DK78BF1 16822
4 28:07.8 Martin Gibcus (M) Sappemeer 900 DY5YA3A 16878
5 31:31.0 Rita Zwaagman (V) Hoogezand 904 DT24GWE 17778
 

59 Rabobank Noord-Groningen (tijd: 1:47:20.5 | punten: 64405)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:43.8 Olaf Groenbroek (M) Groningen 1072 DW4KM14 14238
2 23:46.7 Danny Fisher (M) Groningen 1071 HA8HAC1 14267
3 29:54.7 Aldert Läkamp (M) Appingedam 1073 DR2TAH6 17947
4 29:55.3 Frans Favre (M) Bedum 1070 DG1GNK7 17953
 

60 Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen 2 (tijd: 1:48:00.3 | punten: 64803)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:12.1 Femke Schrijvers (V) Groningen 1012 DW5W77E 14589
2 27:30.9 Ina Folkers (V) Garrelsweer 1010 DK1DS6G 15377
3 30:33.5 Willemijn Schulte (V) Zwolle 1013 DZ47EVT 17203
4 31:16.6 Ellen La Crois (V) Uithuizermeeden 1011 HM2W5ZF 17634
 

61 NOVO team 4 (tijd: 1:48:01.9 | punten: 64819)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:30.7 Gert Hammenga (M) Appingedam 796 DW0NNG8 14107
2 27:14.4 Marco Althuiszes (M) Groningen 795 DR0AKYT 16344
3 29:22.7 Angelique Wijninga (V) Groningen 799 DN8F815 16495
4 29:47.3 Reserve Loper (M) Appingedam 797 DR86HVM 17873
 

62 Flexmen team: 1 (tijd: 1:49:00.8 | punten: 65408)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:51.5 Ronald Woelinga (M) Groningen 1079 DK4HVNH 14915
2 27:18.5 Johan Dijkema (M) Appingedam 1076 DW5VHHR 16385
3 27:58.4 Alfred Ridderbos (M) Appingedam 1078 DW7F5FZ 16784
4 28:52.4 Peter Alers (M) Appingedam 1075 DZ40XFW 17324
5 30:39.2 Chris van Haarlem (M) Makkinga 1077 DR0VTNS 18392
 

63 NOVO team 2 (tijd: 1:49:27.5 | punten: 65675)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:07.1 Thea van der Meer (V) Garrelsweer 789 DK73YHS 15739
2 27:26.9 Samuel van Gelder (M) Groningen 786 HT9E1EF 16469
3 29:46.2 Geesje Zandvoort (V) Zeerijp 788 DW7ZCDC 16730
4 29:46.9 Lisa Espinalt (V) Appingedam 785 DY4Z4H8 16737
5 31:47.7 Gea Jungman (V) Veendam 787 DW76A05 17945
 

64 Gemengd 1 (tijd: 1:49:50.9 | punten: 65909)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:10.0 Gerard van den Broek (M) Wagenborgen 1052 DK7G5PR 13900
2 26:17.8 Johan Bodewes (M) Veendam 1051 DW7WNGS 15778
3 29:44.1 Bert Streunding (M) Delfzijl 1054 DW3XFHF 17841
4 32:32.2 Jopie Berg (V) Groningen 1050 DW3XPEN 18390
5 32:31.7 Rik Buitenwerf (M) Groningen 1053 DW7PRRM 19517
 

65 MFG Runners 6 (tijd: 1:50:41.5 | punten: 66415)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:28.7 Alie Lambeck (V) Siddeburen 913 DW962G8 14155
2 28:08.1 Dietje Noordhof (V) Sappemeer 914 DW7FF8B 15749
3 30:25.4 Jan Burgstra (M) Appingedam 910 HR3TB6X 18254
4 30:25.7 Joran Burgstra (M) Appingedam 911 DK4DHB8 18257
5 34:50.1 Anneke Keizer (V) Delfzijl 912 DW9676M 19769
 

66 Dames (tijd: 1:50:44.0 | punten: 66440)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:42.9 Geesje Timmermans (V) Odoorn 1044 DW0CZ66 15497
2 29:01.9 Anita van Dijken (V) Appingedam 1040 DT2AVHM 16287
3 30:20.8 Tineke Kramer (V) Uithuizermeeden 1042 DK9Y60D 17076
4 31:11.2 Hilda de Jong (V) Appingedam 1041 DN2S49H 17580
5 32:23.6 Trudy Nieland (V) Hoogezand 1043 DW4XHTA 18304
 

67 SNS Bank Appingedam (tijd: 1:51:02.1 | punten: 66621)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:02.6 Eddy Tuil (M) Appingedam 834 DK7E9SN 14426
2 26:50.9 Gert Blaauw (M) Siddeburen 830 DK1RN9X 16109
3 29:32.6 Raimond Coops (M) Appingedam 832 DK1WHWR 17726
4 32:29.2 Judith De Vries-Buursema (V) Siddeburen 831 DK12D73 18360
5 32:29.4 Rianne Vriezema (V) Appingedam 833 DT2E0SR 18362
 

68 MFG Runners 5 (tijd: 1:51:06.1 | punten: 66661)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:18.4 Marcel van Veen (M) Bedum 908 DR5SBTF 15784
2 29:55.0 Vivian de Jong (V) Breda 907 DW1YN8D 16818
3 29:57.3 Marielle vd Velde (V) Hoogezand 909 HD9527D 16841
4 30:35.0 Greetje Hulshof (V) Hoogezand 906 HR7GV4M 17218
5 30:35.4 Ruth Dibbets (V) Hoogezand 905 DW7Z9P4 17222
 

69 Unive Groningen team 3 (tijd: 1:51:06.7 | punten: 66667)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:06.6 Martin Woldman (M) Appingedam 764 DW6BVZA 16266
2 29:03.9 Anita Heikens-Hazenhoek (V) Nieuwolda 760 DF5ZYHB 16307
3 30:17.0 Gina Steen (V) Meedhuizen 763 DK7H0PD 17038
4 30:18.8 Mirna Kijf (V) Appingedam 761 DW5VV1F 17056
5 32:36.4 Tineke Lamain (V) Groningen 762 DY7MAKK 18432
 

70 BioMCN2 (tijd: 1:51:36.1 | punten: 66961)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:56.5 Roelien Wagenaar (V) Delfzijl 883 DK124DD 15633
2 29:37.2 Marian Beuker (V) Meedhuizen 880 DW55DWW 16640
3 28:44.8 Ben Boukema (M) Delfzijl 881 DT2A29S 17248
4 29:04.0 Jacob Wiffers (M) Stadskanaal 884 DR70PG9 17440
5 35:11.8 Ron Van Lewe (M) Delfzijl 882 DR1MK67 21118
 

71 Wierden en Borgen 2 (tijd: 1:52:21.5 | punten: 67415)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:47.6 Saskia Cordes (M) Elst 841 DG16D22 16076
2 27:48.1 Jan Cordes (M) Wehe Den Hoorn 842 DK78DGK 16681
3 29:58.2 Zamira Cordes (V) Bedum 840 DK3FRYC 16850
4 31:34.0 Gonda Tobbe (V) Appingedam 844 HW5C6NV 17808
5 29:49.7 Wietse Koezema (M) Bedum 843 DW54R6Z 17897
 

72 Accon AVM adviseurs en accountants (tijd: 1:53:22.8 | punten: 68028)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:49.2 Erik Zwaag (M) Groningen 804 DG62TN7 14292
2 25:14.0 Edwin Ufkes (M) Groningen 802 DK4EC8W 15140
3 34:01.8 Marloes Zemering (V) Tjuchem 803 DZ46ESW 19286
4 34:04.2 Corrina Streppel (V) Uithuizermeeden 801 DT4RW42 19310
 

73 Huis & Hypotheek / RegioBank team 7 (tijd: 1:53:37.4 | punten: 68174)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:12.1 Justin ter Harkel (M) Groningen 1126 HA8Y0AH 15721
2 29:08.0 Sylvia Hazewinkel (V) Groningen 1127 DT4RRYP 16348
3 31:56.5 Femke Marks (V) Groningen 1128 DK4A5CX 18033
4 32:00.4 Karin Marks (V) Groningen 1129 DK54ZK5 18072
 

74 Team 3 Gemeente Delfzijl (tijd: 1:55:17.0 | punten: 69170)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:51.1 Marian Noeken (V) Appingedam 1036 DW3B3G8 15579
2 30:34.4 Nelleke Hoving (V) Delfzijl 1035 DK1MPYR 17212
3 30:35.3 Linda Spaan (V) Groningen 1038 DA9H0CB 17221
4 33:49.0 Ellis de Vries (V) Appingedam 1039 DR7CZAT 19158
 

75 Kinese Fysiotherapeuten 3 (tijd: 1:56:26.1 | punten: 69861)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:15.4 Jeroen Bosker (M) Scheemda 775 DW56KNA 14554
2 27:33.4 Auke van Heel (M) Groningen 777 DW7Y1TZ 16534
3 34:11.8 Nathalie Nijstad (V) Wildervank 778 DW5VZCA 19386
4 34:11.9 Sanne Haverkamp (V) Veendam 776 DW5BF5G 19387
 

76 Huis & Hypotheek / RegioBank team 8 (tijd: 1:57:02.0 | punten: 70220)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:18.8 Paul Veenstra (M) Groningen 1134 DW7XSCE 13388
2 28:45.1 Monique Veenstra (V) Groningen 1132 DM91NRV 16119
3 31:49.4 Koen van Gerven (M) Appingedam 1133 DK653X2 19094
4 37:55.1 Miranda Senechal (V) Groningen 1131 DY70CDH 21619
5 37:57.1 Fleur Senechal (V) Groningen 1130 DW7T8XX 21639
 

77 Huis & Hypotheek / RegioBank team 9 (tijd: 2:00:25.6 | punten: 72256)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 29:11.1 Bert Klamer (M) Delfzijl 1136 DW7FS6Y 17511
2 29:34.1 Bastijn Schonewille (M) Appingedam 1138 DK7SN5E 17741
3 31:46.6 Vera van Gerven (V) Appingedam 1139 DY5Y9M9 17934
4 31:47.0 Florius Durivon (M) Appingedam 1135 DF540XA 19070
5 36:08.4 Wubbo Koning (M) Appingedam 1137 DW5BB1M 21684
 

78 Teijin Aramid 2 (tijd: 2:01:25.2 | punten: 72852)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:31.5 Jan Uffen (M) Delfzijl 968 DW03P3P 14715
2 29:23.9 Bennie Visker (M) Delfzijl 969 DK1P916 17639
3 32:06.7 Joris Mellema (M) Midwolda 966 DW6TY6N 19267
4 37:16.3 Yvonne Offringa (V) Midwolda 967 DW0616Z 21231
5 37:49.9 Richard Hoekstra (M) Appingedam 965 DK9YMG3 22699
 

79 HEMA Appingedam (tijd: 2:05:43.2 | punten: 75432)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 31:41.3 Renata Huizingh (V) Appingedam 1170 DW7W97W 17881
2 32:43.9 Rianne Oolders (V) Appingedam 1171 DK1H1WF 18507
3 32:43.9 Angela Westers (V) Appingedam 1173 DT244EV 18507
4 34:13.7 Alfred Ritzema (M) Appingedam 1172 DW5TP9F 20537
5 38:01.3 Melissa Wiegman (V) Appingedam 1174 DW12GTX 21681
 

80 Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen 3 (tijd: 99:99:99.97 | punten: 99999997)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:10.6 Lennart van Ginkel (M) Bedum 1016 DW5BSBW 15706
2 34:12.3 Hildeke de Boer (V) Haren 1015 DY704G1 19391
3 38:17.5 Ab Hoft (M) Haren 1018 DW6R8C6 22975
 

81 LUBRIZOL 2 (tijd: 99:99:99.98 | punten: 99999998)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 30:03.3 Floor Kilburn (V) Appingedam 997 DZ0NWPA 16901
2 30:14.5 Kirsten Verhagen (V) Eelde 999 DA51ZDK 17013
3 32:50.0 Peter Kilburn (M) Appingedam 998 DK122CH 19700
 

82 Zeolyst 2 (tijd: 99:99:99.99 | punten: 99999999)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:28.2 Bertil Agema (M) Zevenhuizen 930 DW0NRTV 16482