Bedrijvenloop 2010

Uitslag | Management Facilities Bedrijvenloop

Overzicht gegenereerd op: 26-6-2010 22:09:20

 

1 Runnersworld Groningen hardloopwinkel (tijd: 1:04:24.3 | punten: 38643)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 15:47.1 Merwin Dollison (M) Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1244 DY773E8 9471
2 17:42.4 Marieke Falkmann (V) Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1243 DW52WAS 9524
3 16:03.1 Jan Stuursma (M) Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1247 DK8YFAW 9631
4 16:41.7 Edward de Ruiter (M) Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1246 DG1ZYYT 10017
5 16:47.9 Emiel Harder (M) Runnersworld Groningen hardloopwinkel 1245 DW65SFA 10079
 

2 Oudman Adviesgroep BV (tijd: 1:05:03.2 | punten: 39032)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 15:39.5 Iwan Kamminga (M) Oudman Adviesgroep BV 1080 HT9DT7T 9395
2 15:58.7 Jan Venhuizen (M) Oudman Adviesgroep BV 1079 DK12RDP 9587
3 16:33.8 Barry Bronsema (M) Oudman Adviesgroep BV 1083 DW95V1N 9938
4 16:51.2 Klaas Oudman (M) Oudman Adviesgroep BV 1082 DW43P32 10112
5 16:59.8 Carel Opten (M) Oudman Adviesgroep BV 1081 DK1Y5AC 10198
 

3 Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 (tijd: 1:05:22.8 | punten: 39228)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 14:52.6 Moris Mosima (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1169 DW0NWAG 8926
2 15:59.0 Jan-Jouke Vos (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1170 DY02WPK 9590
3 16:53.0 Ben Plantinga (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1172 DZ84G8F 10130
4 17:38.2 Mark Schippers (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1168 DW6TY6N 10582
5 18:12.7 Rutger Timmer (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 1 1171 DR70B9E 10927
 

4 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 (tijd: 1:07:02.5 | punten: 40225)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 15:54.8 Ben Stellingwerf (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1184 DY7P83B 9548
2 18:20.1 Marleen Stiekema (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1187 HT9DXBC 9901
3 18:36.3 Sanne Buisman (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1185 DY7P1PP 10063
4 17:51.3 Steven van Vliet (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1183 DK1WKXB 10713
5 18:32.2 Frank Everts (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 1 1186 DY06MN6 11122
 

5 TNT POST Assen (tijd: 1:12:12.8 | punten: 43328)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 16:51.3 Tako Santing (M) TNT POST Assen 1088 DW7GNVX 10113
2 17:36.8 Geart v/d Zee (M) TNT POST Assen 1084 DW2RK6W 10568
3 17:37.9 Anno Huizenga (M) TNT POST Assen 1087 HG2G8DY 10579
4 20:06.8 Jacob Baron (M) TNT POST Assen 1086 DK1BDB6 12068
5 23:53.0 Laurens Jansen (M) TNT POST Assen 1085 DW72E4Y 14330
 

6 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 (tijd: 1:13:51.7 | punten: 44317)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 18:17.0 Klaas de Boer (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1192 DY774SX 10970
2 18:24.6 Klaas Jan Moesker (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1188 DR10WEZ 11046
3 18:32.3 Henk Por (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1189 DR02YFN 11123
4 18:37.8 Kees Kuipers (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1190 DZ846SS 11178
5 18:40.5 Peter Pettinga (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 2 1191 DK1YE2F 11205
 

7 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 (tijd: 1:19:38.3 | punten: 47783)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:10.4 Ludo Abbink (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1193 DA7410X 11504
2 19:46.8 Jacco Talen (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1197 DW2K8PW 11868
3 20:01.0 Frank Marks (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1196 DR0HB05 12010
4 20:40.1 Henry Strijker (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1195 DA71RA5 12401
5 21:28.2 Martin Sona (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 3 1194 DW90CYW 12882
 

8 Kappelhof Advocaten team 1 (tijd: 1:21:56.9 | punten: 49169)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 18:50.6 R Reserve (M) Kappelhof Advocaten team 1 1158 DY0627N 11306
2 20:27.1 Ronny Cramer (M) Kappelhof Advocaten team 1 1156 DR77CHC 12271
3 21:19.4 Fred Kappelhof (M) Kappelhof Advocaten team 1 1155 DW1YM72 12794
4 21:19.8 Marcel Bolt (M) Kappelhof Advocaten team 1 1157 DW43CMR 12798
5 25:19.7 Jerry Ommel (M) Kappelhof Advocaten team 1 1154 DW6WGBG 15197
 

9 MFG Runners 1 (tijd: 1:22:42.8 | punten: 49628)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:45.9 Theo Haan (M) MFG Runners 1 767 DA0VXM2 11859
2 22:17.7 Janine Doorduin (V) MFG Runners 1 770 DY53A7Y 12277
3 20:40.3 Henk Boer (M) MFG Runners 1 768 DA6RAKR 12403
4 21:48.9 Mient van de Meulen (M) MFG Runners 1 766 DW5CED7 13089
5 26:45.2 Herman Uffen (M) MFG Runners 1 769 DY7P1C4 16052
 

10 Dijkmansport 1 (tijd: 1:22:52.9 | punten: 49729)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 18:50.1 Henk-Jan Dolsma (M) Dijkmansport 1 1055 DY70RZZ 11301
2 20:57.9 Vincent Harder (M) Dijkmansport 1 1056 DR77HZK 12579
3 21:12.4 Yorrick Wedenaar (M) Dijkmansport 1 1058 DW5DWE2 12724
4 21:52.5 Mike Schurer (M) Dijkmansport 1 1059 DW2TM1A 13125
5 22:34.2 Marco van Dijken (M) Dijkmansport 1 1057 DY5HFMK 13542
 

11 Teijin Aramid 1 (tijd: 1:22:56.8 | punten: 49768)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:54.3 Johan Zijlstra (M) Teijin Aramid 1 1030 DY77E0T 11943
2 20:06.1 Jaap Engelage (M) Teijin Aramid 1 1032 DW73P89 12061
3 20:30.2 Marcel Been (M) Teijin Aramid 1 1031 DG97779 12302
4 22:26.2 Ayhan Genç (M) Teijin Aramid 1 1033 DR7NA3C 13462
5 23:53.2 Walter Koolman (M) Teijin Aramid 1 1034 DK1TEAZ 14332
 

12 Stad Appingedam team 1 (tijd: 1:24:56.8 | punten: 50968)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:41.0 Wouter van Laar (M) Stad Appingedam team 1 983 DW31CMC 11810
2 19:58.7 Ivan Geesink (M) Stad Appingedam team 1 981 HT9E472 11987
3 21:42.4 Lex Geesink (M) Stad Appingedam team 1 980 DW050YF 13024
4 23:34.7 Marten Klok (M) Stad Appingedam team 1 984 DM1CH2E 14147
5 25:13.9 Hilbrand Brantsma (M) Stad Appingedam team 1 982 DW5TKDC 15139
 

13 Wierden en Borgen 1 (tijd: 1:25:54.0 | punten: 51540)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:35.7 Maurits Kramer (M) Wierden en Borgen 1 961 DZ0TVNM 10557
2 20:41.3 Rinze Kramer (M) Wierden en Borgen 1 960 DR01FNH 12413
3 21:19.7 Roelof Roffel (M) Wierden en Borgen 1 962 DW0N5VT 12797
4 26:17.3 Aras Anwar (M) Wierden en Borgen 1 963 DR02AVC 15773
5 26:27.8 Otto Prohl (M) Wierden en Borgen 1 964 DN1XRA8 15878
 

14 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 (tijd: 1:27:36.7 | punten: 52567)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:51.3 Johan Schonewille (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1201 DZ5BT3E 12513
2 21:23.1 Pascal Schonewille (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1198 HT9ETT6 12831
3 21:31.5 Egbert Kats (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1202 DW05P7D 12915
4 23:50.8 Robbin Schonewille (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1199 HG2W00E 14308
5 24:50.4 Henk Koerts (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 4 1200 DW0MWA2 14904
 

15 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 (tijd: 1:27:39.8 | punten: 52598)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 15:20.6 Alex Norder (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1216 DG1X66T 9206
2 23:35.9 Jan Rondhuis (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1217 DK76S62 14159
3 23:59.5 Paul Veenstra (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1215 DM1CHTS 14395
4 24:43.8 Dennis Koller (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1214 HG2GF6Y 14838
5 24:51.7 Peter Groen (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 7 1213 DR1N0ZA 14917
 

16 Team 2 Gemeente Delfzijl (tijd: 1:28:21.7 | punten: 53017)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 18:54.8 Leo Eissens (M) Team 2 Gemeente Delfzijl 1002 DT24B8E 11348
2 21:21.2 Jelle de Wit (M) Team 2 Gemeente Delfzijl 999 DW6RDHH 12812
3 23:47.6 Jan Buitenkamp (M) Team 2 Gemeente Delfzijl 1000 DW6WY95 14276
4 24:18.1 Carsten Rose (M) Team 2 Gemeente Delfzijl 1001 DK788VZ 14581
 

17 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 (tijd: 1:29:17.7 | punten: 53577)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:30.5 Jos Drent (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1206 DW52VZ7 12305
2 22:31.4 Jaap Kiewiet (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1205 DA77C73 13514
3 22:38.0 Edzard Akkerman (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1203 DW05GRX 13580
4 23:37.8 Jeroen Haan (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1204 DG1XENW 14178
5 24:16.9 Wilfred Lalkens (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 5 1207 HZ3WZ1S 14569
 

18 Albert Heijn Appingedam 1 (tijd: 1:29:36.2 | punten: 53762)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:15.2 Jutte Jutte (V) Albert Heijn Appingedam 1 795 DW5XYYX 10452
2 24:16.2 Renske Hebing (V) Albert Heijn Appingedam 1 794 DW04YDE 13462
3 23:19.2 Anne Anne (M) Albert Heijn Appingedam 1 791 DW7F298 13992
4 26:25.6 Bart Achterhof (M) Albert Heijn Appingedam 1 793 DA5H2YG 15856
 

19 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 (tijd: 1:30:04.7 | punten: 54047)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:31.8 Ruben Keizer (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1208 DW2CD1M 11718
2 21:19.5 Erik-Jan Raangs (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1210 HD7NCD3 12795
3 23:25.5 Jesper Schonewille (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1211 DY5YXZE 14055
4 25:47.9 Olaf Kiewiet (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1212 DR3PX1M 15479
5 29:48.6 Mike Boomgaarden (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 6 1209 DR0HK9R 17886
 

20 NIVI (tijd: 1:30:30.0 | punten: 54300)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:57.0 Edward Stulp (M) NIVI 1149 DZ40XKP 13170
2 22:29.4 Zacharias Douma (M) NIVI 1153 DY70NHS 13494
3 24:44.9 Ineke Zuidema (V) NIVI 1150 DR062SP 13749
4 23:08.7 Joachim Douma (M) NIVI 1152 DW3XBWV 13887
5 26:46.8 Jacob van Dijk (M) NIVI 1151 DW6RWRH 16068
 

21 MFG Runners 2 (tijd: 1:30:35.7 | punten: 54357)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:59.9 Follie Homan (V) MFG Runners 2 775 DY9Y3CP 12699
2 22:12.5 Ivo Ramakers (M) MFG Runners 2 771 DR3KVF2 13325
3 23:27.6 Dirk Tilman (M) MFG Runners 2 774 DK4EA9A 14076
4 25:35.7 Elisa Kruit (V) MFG Runners 2 773 DR0E9NR 14257
5 25:34.1 Jan Burgstra (M) MFG Runners 2 772 DW92Z76 15341
 

22 Kinese 1 (tijd: 1:30:49.9 | punten: 54499)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:45.2 Jeroen den Hertog (M) Kinese 1 873 DW0MME1 11852
2 20:53.8 Eelke Jan Bouma (M) Kinese 1 875 DW7C56T 12538
3 23:27.5 Bert Guns (M) Kinese 1 871 DG54NPR 14075
4 28:33.4 Sarah Fopma (V) Kinese 1 872 DK8ZRSM 16034
5 29:12.8 Martin Eggens (M) Kinese 1 874 DW7FFYZ 17528
 

23 BioMCN1 (tijd: 1:31:12.2 | punten: 54722)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:44.9 Jan Ten Hove (M) BioMCN1 926 DA939NE 11849
2 21:48.8 Martin Stegmeijer (M) BioMCN1 923 DK6RB6C 13088
3 24:04.2 Michel Ten Hove (M) BioMCN1 925 DW4BB8H 14442
4 27:24.3 Roelien Wagenaar (V) BioMCN1 924 DN8F24S 15343
 

24 Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administratiekantoor Wedevé (tijd: 1:31:15.8 | punten: 54758)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 17:59.4 Roy Hinrichs (M) Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administrati 1137 DG3D3TK 10794
2 23:39.7 Daan Bruijn (M) Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administrati 1136 DY54C4Y 14197
3 26:23.0 Tanja Blaauw (V) Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administrati 1138 DK91FHT 14730
4 25:03.7 Frank Reese (M) Jeugdloopgroep Fivelstreek | sponsor: Administrati 1139 DK1ZGC5 15037
 

25 Electrabel Eemscentrale 1 (tijd: 1:31:46.8 | punten: 55068)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:08.1 John Bolt (M) Electrabel Eemscentrale 1 879 CA38649 12081
2 21:29.4 Johan van Duuren (M) Electrabel Eemscentrale 1 877 DR1Z71F 12894
3 23:43.8 Dirk van der Vuurst (M) Electrabel Eemscentrale 1 876 CA52203 14238
4 26:25.5 Jan Spoor (M) Electrabel Eemscentrale 1 878 DK1E2HE 15855
 

26 Team 1 Gemeente Delfzijl (tijd: 1:31:47.0 | punten: 55070)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:03.8 René Slagter (M) Team 1 Gemeente Delfzijl 995 DW04829 12638
2 21:49.4 Klaas Bult (M) Team 1 Gemeente Delfzijl 998 DA5PZCW 13094
3 23:16.2 John Rijzenga (M) Team 1 Gemeente Delfzijl 996 HR67WW4 13962
4 25:37.6 Patrick van Lennep (M) Team 1 Gemeente Delfzijl 997 DW7ZTWB 15376
 

27 Teijin Aramid 5 (tijd: 1:32:27.7 | punten: 55477)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 14:20.1 Berend Visker (M) Teijin Aramid 5 1054 DA75326 8601
2 25:24.9 Eric Douma (M) Teijin Aramid 5 1051 DK4HX9E 15249
3 27:17.5 Wilma Jeuring (V) Teijin Aramid 5 1050 DF3BSF3 15275
4 29:05.2 Anita Leegte (V) Teijin Aramid 5 1052 DY70NK5 16352
5 37:22.3 Richard Hoekstra Hoekstra (M) Teijin Aramid 5 1053 DW7EHHW 22423
 

28 Koninklijke Wagenborg I (tijd: 1:32:52.8 | punten: 55728)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:23.7 Jos Kwanten (M) Koninklijke Wagenborg I 939 DR5SBVR 13437
2 22:24.1 Jan Egbert Muurman (M) Koninklijke Wagenborg I 938 DW3D1N3 13441
3 23:31.9 Arnoud ten Have (M) Koninklijke Wagenborg I 937 DM91NH3 14119
4 24:33.1 Matthijs Noordhoff (M) Koninklijke Wagenborg I 936 DW0P1R6 14731
5 26:07.3 Gerard Bakker (M) Koninklijke Wagenborg I 940 DM919V3 15673
 

29 Rabobank Noord-Groningen (tijd: 1:33:01.6 | punten: 55816)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 18:56.4 Aldert Läkamp (M) Rabobank Noord-Groningen 1105 DY5Y5WS 11364
2 21:21.7 Mark Dijkhuizen (M) Rabobank 750 DA5XKPK 12817
3 21:23.5 Frank Berghuis (M) Rabobank Noord-Groningen 1104 HD92E49 12835
4 33:10.0 Chantal Santanera-Schanssema (V) Rabobank Noord-Groningen 1106 DR064CN 18800
5 33:09.8 Frans Favre (M) Rabobank Noord-Groningen 1103 DY27SAS 19898
 

30 ViskoTeepak Team 1 (tijd: 1:33:05.7 | punten: 55857)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:48.2 Mario Dalman (M) ViskoTeepak Team 1 1097 DR33T8C 13082
2 22:42.7 Kor Rozeboom (M) ViskoTeepak Team 1 1096 DZ47E8G 13627
3 24:02.0 Wim Bos (M) ViskoTeepak Team 1 1095 DW7X7H2 14420
4 26:22.8 Suzanne Witteveen (V) ViskoTeepak Team 1 1093 DW5NGW4 14728
5 28:22.5 Martin Wiersema (M) ViskoTeepak Team 1 1094 DR8B4RB 17025
 

31 Dijkmansport 2 (tijd: 1:33:45.8 | punten: 56258)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:31.3 Stephan van Dijken (M) Dijkmansport 2 1282 DW7RR9R 13513
2 22:42.9 Joost van Dorsten (M) Dijkmansport 2 1285 DY2EFE4 13629
3 23:42.9 Martijn Dijkman (M) Dijkmansport 2 1283 DK4DN6H 14229
4 24:48.7 Roland Dijkman (M) Dijkmansport 2 1284 DF5S9S6 14887
5 26:22.7 Jefrey Dijkmansport (M) Dijkmansport 2 1286 HT8BCRT 15827
 

32 Kappelhof Advocaten team 2 (tijd: 1:33:56.7 | punten: 56367)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:19.4 R Reserve (M) Kappelhof Advocaten team 2 1167 DW7Y4PR 12794
2 22:19.7 Edmar Damwijk (M) Kappelhof Advocaten team 2 1165 DT4TV83 13397
3 22:21.0 Robert Kuiper (M) Kappelhof Advocaten team 2 1164 CG88519 13410
4 27:56.6 Bert Toxopeus (M) Kappelhof Advocaten team 2 1163 HT9DA22 16766
 

33 Kinese Fysiotherapeuten 2 (tijd: 1:34:05.2 | punten: 56452)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:49.1 Marike Lutgerhorst (V) Kinese Fysiotherapeuten 2 968 DM93MPS 13191
2 23:23.3 Ronald Hummel (M) Kinese Fysiotherapeuten 2 965 HA8VZ4P 14033
3 25:36.8 Marjanne Folkersma (V) Kinese Fysiotherapeuten 2 966 DW7Z5NR 14268
4 24:56.0 Wim den Hertog (M) Kinese Fysiotherapeuten 2 967 DY7FACN 14960
5 28:45.0 Esther Jansen (V) Kinese Fysiotherapeuten 2 969 DW058NG 16150
 

34 Apotheek Salentijn (tijd: 1:34:12.7 | punten: 56527)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 14:35.0 Eriek Mertens (V) Apotheek Salentijn 977 DY7M093 7650
2 28:50.0 Christel de Vries (V) Apotheek Salentijn 975 DK64KCT 16200
3 28:58.7 Rian Vergeer (V) Apotheek Salentijn 978 DY7CV2A 16287
4 29:09.0 Carla Briek (V) Apotheek Salentijn 976 DY5YGC3 16390
5 28:20.2 Sander Vergeer (M) Apotheek Salentijn 979 DK4VXD3 17002
 

35 Akzo Nobel Salt Fast (tijd: 1:34:29.3 | punten: 56693)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:36.1 Sjoerd Smit (M) Akzo Nobel Salt Fast 1069 DA93FWD 12961
2 23:34.5 Klaas Spruyt (M) Akzo Nobel Salt Fast 1068 DM1CM9H 14145
3 23:49.3 Frans Plat (M) Akzo Nobel Salt Fast 1066 DY7M028 14293
4 25:29.4 Harm Koers (M) Akzo Nobel Salt Fast 1065 DY99901 15294
5 25:34.9 Henk Koetze (M) Akzo Nobel Salt Fast 1067 CA70127 15349
 

36 Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I (tijd: 1:34:33.9 | punten: 56739)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:26.7 Jonas van Ginkel (M) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1127 DG4RFS1 12267
2 23:18.7 Tim Bachman (M) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1130 DK78389 13987
3 24:06.2 Laurens den Hartog (M) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1128 DT2E0DW 14462
4 26:42.3 Lennart van Ginkel (M) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1129 DW5B075 16023
5 38:42.1 Ab Hoft (M) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen I 1126 DR7BESW 23221
 

37 Zorggroep Fivelland 1 (tijd: 1:35:22.5 | punten: 57225)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:15.6 Jan Werkman (M) Zorggroep Fivelland 1 911 DW03XDS 13356
2 24:15.5 Marjan Grünewald (V) Zorggroep Fivelland 1 908 HG2G9FT 13455
3 22:52.1 Richard van der Meij (M) Zorggroep Fivelland 1 912 DK4ERA9 13721
4 27:49.3 Sies Scheper (M) Zorggroep Fivelland 1 909 DY5YY65 16693
5 29:04.1 Jeroen Scheper (M) Zorggroep Fivelland 1 910 HG2WK7S 17441
 

38 ViskoTeepak Team 2 (tijd: 1:36:40.8 | punten: 58008)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:56.0 Renée Visscher (M) ViskoTeepak Team 2 1099 DA2F2W1 13760
2 25:23.1 Dora Bos (V) ViskoTeepak Team 2 1098 DK8ZZF5 14131
3 25:01.8 Martin Knoop (M) ViskoTeepak Team 2 1102 DR3G5MR 15018
4 25:09.9 Roelf Witteveen (M) ViskoTeepak Team 2 1100 DZ6NTB9 15099
5 25:52.2 Ko Kuiper (M) ViskoTeepak Team 2 1101 DA1480S 15522
 

39 Supercoop 1 (tijd: 1:37:18.2 | punten: 58382)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:07.0 Marco van Dijk (M) Supercoop 1 1112 DR8TKPX 13270
2 24:40.7 Arjen van den Berg (M) Supercoop 1 1115 DW5CB6H 14807
3 25:06.4 Sander Kugel (M) Supercoop 1 1113 DW0C0B5 15064
4 25:24.1 Ronald de Vries (M) Supercoop 1 1116 DW1BRFA 15241
5 26:43.3 Martin Velthuis (M) Supercoop 1 1114 DZ8BYK4 16033
 

40 Lubrizol 1 (tijd: 1:37:34.2 | punten: 58542)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:13.3 johnny stoppels (M) Lubrizol 1 1147 DM91R7H 13333
2 22:43.7 ruud de rooy (M) Lubrizol 1 1146 DY5Y7S4 13637
3 24:19.1 gus Verhagen (M) Lubrizol 1 1145 DM93TV8 14591
4 28:18.1 Peter Kilburn (M) Lubrizol 1 1144 DG9GE8P 16981
5 28:35.3 Elbert godlieb (M) Lubrizol 1 1148 DR82CYE 17153
 

41 Albert Heijn Appingedam 2 (tijd: 1:37:52.4 | punten: 58724)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:11.9 Sjaak Dorrepaal (M) Albert Heijn Appingedam 2 1252 DG0SP69 13319
2 22:35.5 Nick Nick (M) Albert Heijn Appingedam 2 1248 DW3B3G8 13555
3 26:25.7 Saskia Berg (V) Albert Heijn Appingedam 2 1251 DM98ZK8 14757
4 30:19.3 Frouwke Frouwke (V) Albert Heijn Appingedam 2 1249 DG2YZ31 17093
5 31:25.6 Alisia Alisia (V) Albert Heijn Appingedam 2 1250 DW5H1FC 17756
 

42 Teijin Aramid 4 (tijd: 1:37:58.2 | punten: 58782)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:06.2 Berry Mulder (M) Teijin Aramid 4 1049 DK78F55 13862
2 23:26.9 Hans Porre (M) Teijin Aramid 4 1045 DW99X26 14069
3 24:50.9 Jan Uffen (M) Teijin Aramid 4 1047 DA3R9WS 14909
4 26:34.2 Martin Grashuis (M) Teijin Aramid 4 1046 DR1ZN88 15942
 

43 Chemie Park Delfzijl (tijd: 1:38:06.4 | punten: 58864)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:35.9 Arie van Leeuwen (M) Chemie Park Delfzijl 1016 DY9SGMX 14159
2 23:50.5 Klaas Wagenborg (M) Chemie Park Delfzijl 1014 DK73KCT 14305
3 25:00.9 Chris Banjertsen (M) Chemie Park Delfzijl 1017 DW5TBXS 15009
4 25:39.1 Jitze Dam (M) Chemie Park Delfzijl 1015 DW5CHRK 15391
5 29:28.2 Sebo Hullenga (M) Chemie Park Delfzijl 1013 DW7FX78 17682
 

44 E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 (tijd: 1:38:10.0 | punten: 58900)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:17.1 René van Duuren (M) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 907 DY7M0ST 13371
2 24:37.8 Günther Stoppels (M) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 906 DK1NEZK 14778
3 25:29.9 Henk Bakker (M) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 904 HT9DV3M 15299
4 27:35.2 Nathalie Vroom (V) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 903 DA6CEMK 15452
5 28:39.7 René Ahlers (M) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 1 905 DW5T77X 17197
 

45 Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 (tijd: 1:39:24.7 | punten: 59647)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:20.4 Rene Hovenkamp (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1175 DW7X6G8 12204
2 24:35.8 Frank Blouw (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1176 DW6GD3C 14758
3 26:23.7 Michel Streng (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1177 DW43ZCA 15837
4 28:04.8 Alwin Hulzebos (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1174 DW6XN08 16848
5 28:38.6 Joep Nijenhuis (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 2 1173 DY77FTP 17186
 

46 Flexmen 1 (tijd: 1:39:45.7 | punten: 59857)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:17.5 Guido van Zijl (M) Flexmen 1 889 DR72N3T 12775
2 23:20.2 Sander Rentema (M) Flexmen 1 891 DM9A7H8 14002
3 27:51.2 Jessica Koopman (V) Flexmen 1 892 DG11MG6 15612
4 29:06.8 Ronald Woelinga (M) Flexmen 1 890 DW6GG8N 17468
5 33:48.6 René Dolinski (M) Flexmen 1 888 DK8ZFG8 20286
 

47 Koninklijke Wagenborg II (tijd: 1:40:07.4 | punten: 60074)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:21.9 Robert Baas (M) Koninklijke Wagenborg II 942 DW03MS6 14619
2 24:27.1 Jan Swiersema (M) Koninklijke Wagenborg II 941 DY9980M 14671
3 26:56.1 Helga Bruijn (V) Koninklijke Wagenborg II 944 DA692FF 15061
4 28:02.3 Karin Noordhof (V) Koninklijke Wagenborg II 943 DK91R5T 15723
 

48 E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 (tijd: 1:40:17.4 | punten: 60174)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:22.5 Wiert Boerma (M) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 1027 HZ3WHA3 13425
2 24:30.7 Pastoor Joris (M) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 1028 DW6GPKC 14707
3 24:42.3 Wim Pastoor (M) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 1029 DK4EK2M 14823
4 30:31.9 Ariane Stolle (V) E.ON Energy from Waste Delfzijl bv 2 1026 DW7GYZH 17219
 

49 Biovalue (tijd: 1:40:22.7 | punten: 60227)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:14.9 Hans Nijland (M) Biovalue 1089 DW5NSNV 13949
2 23:29.2 Harry Goedhart (M) Biovalue 1091 HT9VETW 14092
3 26:49.3 Dirk Hofman (M) Biovalue 1092 HD7FHEC 16093
4 26:49.3 Erwin Kramer (M) Biovalue 1090 DW03N0W 16093
 

50 MFG Runners 3 (tijd: 1:40:50.1 | punten: 60501)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:25.3 Grietje Bijlsma (V) MFG Runners 3 778 DW90BVE 14153
2 24:43.3 Johan Scholtalbers (M) MFG Runners 3 776 DK9MEDN 14833
3 26:15.6 Jacob Roelevink (M) MFG Runners 3 779 DW0N4YK 15756
4 26:15.9 Bettina Kruit (M) MFG Runners 3 780 DW968Z1 15759
5 26:32.8 Marcel van Veen (M) MFG Runners 3 777 HR759YA 15928
 

51 Stichting NOVO 1 (tijd: 1:41:57.5 | punten: 61175)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:45.0 John Finck (M) Stichting NOVO 1 945 HR3TAH1 14250
2 27:37.3 Maria Oosten (V) Stichting NOVO 1 949 DW312GE 15473
3 27:42.3 Marije Franke (V) Stichting NOVO 1 948 DW70S89 15523
4 26:32.9 Willem Weggemans (M) Stichting NOVO 1 947 DG16782 15929
5 26:55.3 Samuel van Gelder (M) Stichting NOVO 1 946 DW6WPD4 16153
 

52 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 (tijd: 1:42:04.6 | punten: 61246)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:12.2 Karin Hogenberg (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1232 DY77XCK 14622
2 24:42.9 Niek Marks (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1230 DW5VZEY 14829
3 27:40.2 Nanda Gotlieb (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1229 DG2GBEY 15502
4 27:09.3 Gert-Jan van der Veen (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1228 DW0NDTG 16293
5 31:28.1 Irma Kamminga (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 10 1231 DY5HM5E 17781
 

53 IKEA CCCN (tijd: 1:42:24.0 | punten: 61440)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:52.2 Eppe Tjaden (M) IKEA CCCN 973 DA3C3F3 13122
2 27:22.4 Petra Brinker (V) IKEA CCCN 970 DK768WR 15324
3 25:56.7 Hademar Holwerda (M) IKEA CCCN 972 DW6G9ST 15567
4 30:52.7 Wieteke van Essen (V) IKEA CCCN 974 DK1ME5T 17427
5 35:02.2 Maaike Henstra (V) IKEA CCCN 971 DY993SE 19922
 

54 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 (tijd: 1:42:34.5 | punten: 61545)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:52.8 Kristian Wolting (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1233 DW5DHES 13728
2 23:22.7 Marnick Joustra (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1236 DK7HYXV 14027
3 25:35.8 Johan Joustra (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1234 DZ4XHHB 15358
4 32:33.2 Sascha Leeuwerik (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1237 DW5F8HB 18432
5 35:17.2 Nienke de Haan (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 11 1235 DW5T6C5 20072
 

55 Wijnne Barends (tijd: 1:42:43.4 | punten: 61634)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:59.5 Matthijs Andreae (M) Wijnne Barends 1018 DK3FACM 12595
2 22:17.6 Hein Bijlholt (M) Wijnne Barends 1019 DK1NMHE 13376
3 25:33.9 Sjouke de Vries (M) Wijnne Barends 1020 DY204HA 15339
4 35:42.4 Sieka Heemstra (V) Wijnne Barends 1021 DK433FZ 20324
 

56 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 (tijd: 1:43:01.6 | punten: 61816)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:26.3 Sanne Oosterhoff (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1223 DK4HVAV 12963
2 28:02.4 Pascalle ter Harkel (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1225 DK9YGEK 15724
3 28:12.0 Bianca Arends (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1226 DW04C75 15820
4 30:40.9 Monique Meis (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1224 DY5H4BF 17309
5 31:45.8 Carlijn Veenstra (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 9 1227 DW6XNNY 17958
 

57 Teijin Aramid 3 (tijd: 1:43:15.3 | punten: 61953)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:43.0 Theo Kroeze (M) Teijin Aramid 3 1044 DZ7MCHK 14830
2 27:01.8 Charissa Kroeze (V) Teijin Aramid 3 1043 DR77ZE1 15118
3 27:42.1 Henriette Draaijer (V) Teijin Aramid 3 1040 DW544G1 15521
4 29:18.4 Laura de Reus (V) Teijin Aramid 3 1042 DK1TT66 16484
5 27:41.6 Peter Edens (M) Teijin Aramid 3 1041 DT2AH8H 16616
 

58 Teijin Aramid 2 (tijd: 1:44:23.0 | punten: 62630)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:05.3 Jur Wieringa (M) Teijin Aramid 2 1037 DY91P69 15053
2 27:22.5 Froukje de Haan (V) Teijin Aramid 2 1036 DR8B095 15325
3 28:05.0 Tinette Kool (V) Teijin Aramid 2 1038 DW128D6 15750
4 29:20.2 Aletta Schuiling (V) Teijin Aramid 2 1035 DY7PG9T 16502
5 29:26.9 Leon Rozema (M) Teijin Aramid 2 1039 DW0X8V9 17669
 

59 Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 (tijd: 1:44:26.8 | punten: 62668)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 20:26.9 Jan Reiffers (M) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1181 DZ5BR65 12269
2 23:43.4 Sietske Weide (V) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1180 DW7RTKA 13134
3 32:34.6 Helga Manten (V) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1179 DW5FK47 18446
4 33:11.9 Sarita Mooi (V) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1182 DW6TVBX 18819
5 34:43.1 Nicole van der Wielen (V) Flanderijn en Bouwman Gerechtsdeurwaarders 3 1178 DW6X9X5 19731
 

60 Van Oy (tijd: 1:44:37.3 | punten: 62773)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:45.0 B. Blonk (M) Van Oy 1270 DY5HZ1P 14850
2 26:04.3 C. Mulder (M) Van Oy 1267 DR0V02M 15643
3 26:07.2 E. Bulten (M) Van Oy 1268 DZ5R6RF 15672
4 27:40.8 G. de Vries (M) Van Oy 1271 DK2PFPW 16608
5 28:27.3 G. de Vries (M) Van Oy 1269 DW97ZXW 17073
 

61 Electrabel Eemscentrale 3 (tijd: 1:44:54.3 | punten: 62943)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:48.1 Sander Klinkhamer (M) Electrabel Eemscentrale 3 884 DW2CR1Z 13681
2 24:30.9 Johan Betsema (M) Electrabel Eemscentrale 3 886 DW048KK 14709
3 26:19.0 Marten Wieringa (M) Electrabel Eemscentrale 3 887 DF3RHFB 15790
4 31:16.3 Kor Nederveld (M) Electrabel Eemscentrale 3 885 DA56S14 18763
 

62 Groningen Seaports (tijd: 1:46:12.1 | punten: 63721)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:25.0 Jannes Kamphuis (M) Groningen Seaports 1160 DK4EPD7 14050
2 23:26.8 André Bruijn (M) Groningen Seaports 1162 DK4VEG6 14068
3 29:09.1 Henk Abeling (M) Groningen Seaports 1159 HZ3WCTA 17491
4 30:11.2 Wilbert Boneschansker (M) Groningen Seaports 1161 DK48CZ4 18112
 

63 Team 5 Gemeente Delfzijl (tijd: 1:46:12.8 | punten: 63728)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:14.8 Lucy Bakker-Brouwer (V) Team 5 Gemeente Delfzijl 1003 DW6BM0F 14048
2 27:21.4 Ellen Nijholt (V) Team 5 Gemeente Delfzijl 1078 DY5Y2VB 15314
3 28:38.3 Meindert Joostens (M) Team 5 Gemeente Delfzijl 1077 DK4H3KK 17183
4 28:38.3 Meindert Joostens (M) Team 5 Gemeente Delfzijl 1075 DG19DH6 17183
 

64 Zeolyst (tijd: 1:46:35.0 | punten: 63950)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:40.5 Koen Noordenbos (M) Zeolyst 1061 DR3AAGH 15405
2 25:51.2 Jan van der Velde (M) Zeolyst 1062 DW2KDDX 15512
3 27:14.4 Jan van der Eide (M) Zeolyst 1060 DG16MZX 16344
4 27:48.9 Bertil Agema (M) Zeolyst 1063 DG63H2R 16689
5 33:33.2 Henri Snitjer (M) Zeolyst 1064 DY77TNF 20132
 

65 PPG Industries chemicals 1 (tijd: 1:46:40.8 | punten: 64008)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 21:26.7 Mihai Nastase (M) PPG Industries chemicals 1 897 HR31AHT 12867
2 23:57.2 Markus Strating (M) PPG Industries chemicals 1 895 DW6TNRY 14372
3 27:43.3 Milou Pijper (V) PPG Industries chemicals 1 893 DA3K142 15533
4 35:23.6 Wim Pijper (M) PPG Industries chemicals 1 896 DK1MECD 21236
 

66 DOW - Rohm and Haas - 2 (tijd: 1:47:02.2 | punten: 64222)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:07.2 Egbert Lutjes (M) DOW - Rohm and Haas - 2 1107 DY47CTA 13872
2 27:01.4 Bea Kruize (V) DOW - Rohm and Haas - 2 1109 DK3FV1C 15114
3 29:43.4 Carla Lutjes (V) DOW - Rohm and Haas - 2 1108 DK7SNG8 16734
4 32:40.2 Mirjam Keizer (V) DOW - Rohm and Haas - 2 1110 DW053P8 18502
5 32:41.0 Gea Elzerman (V) DOW - Rohm and Haas - 2 1111 DW4378E 18510
 

67 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 (tijd: 1:47:44.9 | punten: 64649)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:55.4 Aron Vinke (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1218 DW22YTC 14954
2 26:46.4 Arnold ter Harkel (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1220 DW99EB9 16064
3 27:59.9 Justin ter Harkel (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1221 DG1ZK1R 16799
4 28:03.2 Bert ter Harkel (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1219 DG11VTN 16832
5 29:20.7 Jonne Iwema (M) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 8 1222 DK3F9CY 17607
 

68 Stad Appingedam team 3 (tijd: 1:47:56.7 | punten: 64767)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:34.4 Gea Koeling (V) Stad Appingedam team 3 993 DW7RAVN 14844
2 26:24.7 Johann Bodewes (M) Stad Appingedam team 3 990 DA2R7YX 15847
3 28:00.5 Jeromy Bakker (M) Stad Appingedam team 3 994 DA5K25F 16805
4 30:37.1 Hilda de Jong (V) Stad Appingedam team 3 991 DR8XH1A 17271
5 29:13.2 Yke de Boer (M) Stad Appingedam team 3 992 DG8ACX4 17532
 

69 MFG Runners 4 (tijd: 1:48:05.5 | punten: 64855)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:21.8 Marike Soekias (V) MFG Runners 4 783 DW7GY8G 14718
2 26:28.3 Rene Boerema (M) MFG Runners 4 784 DZ8C7XH 15883
3 30:20.7 Greetje Hulshof (V) MFG Runners 4 782 DW23YE6 17107
4 30:24.7 Heinriette Slachter (V) MFG Runners 4 785 DA5RMZC 17147
5 31:03.3 JanKees Metzlar (M) MFG Runners 4 781 DY1TMVY 18633
 

70 Electrabel Eemscentrale 2 (tijd: 1:48:26.9 | punten: 65069)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:28.7 Bas Hazeveld (M) Electrabel Eemscentrale 2 883 DW43Z8V 14687
2 26:38.8 Gerrit Kappert (M) Electrabel Eemscentrale 2 881 DY5YKF4 15988
3 28:08.7 Hans Venema (M) Electrabel Eemscentrale 2 880 DW3HS2V 16887
4 29:10.7 Linus Wiersema (M) Electrabel Eemscentrale 2 882 DK7WVX8 17507
 

71 DOW - Rohm and Haas - 1 (tijd: 1:49:00.1 | punten: 65401)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:19.4 Jan Hofsteenge (M) DOW - Rohm and Haas - 1 935 DW71KC3 15194
2 25:30.4 Niels Dreijer (M) DOW - Rohm and Haas - 1 933 DG1X235 15304
3 25:39.4 Anne de Jong (M) DOW - Rohm and Haas - 1 932 DW7F1XY 15394
4 32:30.9 Gerard Jansma (M) DOW - Rohm and Haas - 1 931 DA5ZYK9 19509
 

72 Akzo Nobel Salt Furious (tijd: 1:49:31.6 | punten: 65716)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 24:06.2 Harry Wiersum (M) Akzo Nobel Salt Furious 1073 DW4T1EX 14462
2 27:27.4 Hilda Blitterswijk (V) Akzo Nobel Salt Furious 1070 DK647XC 15374
3 29:05.7 Ronny Pals (M) Akzo Nobel Salt Furious 1071 DW5GZ9G 17457
4 30:42.3 Jaap Hartog (M) Akzo Nobel Salt Furious 1072 DW54C4A 18423
5 31:34.9 Benny Nannen (M) Akzo Nobel Salt Furious 1074 DW1BVND 18949
 

73 Stichting NOVO 2 (tijd: 1:49:55.7 | punten: 65957)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:59.8 Tiny Meijwes (V) Stichting NOVO 2 950 HD95WR1 16298
2 29:03.0 Lisa Espinalt (V) Stichting NOVO 2 951 DW5N5NY 16330
3 29:22.9 Thea van der Meer (V) Stichting NOVO 2 952 HZ3GNX6 16529
4 29:50.0 Corina Deekens (V) Stichting NOVO 2 953 DK9MRMF 16800
5 28:46.6 Menko Dijkhuizen (M) Stichting NOVO 2 954 DR858PR 17266
 

74 Team 3 Gemeente Delfzijl (tijd: 1:50:06.4 | punten: 66064)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:23.4 Pascal Roemers (M) Team 3 Gemeente Delfzijl 1004 DW5X8PZ 14034
2 26:42.7 Emme Groot (M) Team 3 Gemeente Delfzijl 1005 DW7G6DZ 16027
3 31:05.7 Nelleke Hoving (V) Team 3 Gemeente Delfzijl 1006 DK9P7F7 17557
4 32:34.6 Titia Bult (V) Team 3 Gemeente Delfzijl 1007 DG169DZ 18446
 

75 Univé Groningen 1 (tijd: 1:50:10.4 | punten: 66104)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:29.0 Thomas van der Veen (M) Univé Groningen 1 920 DK7HBED 14090
2 26:56.6 Jakob Roorda (M) Univé Groningen 1 922 DK3FAR9 16166
3 31:07.1 Tineke Lamain (V) Univé Groningen 1 919 DT4XHP4 17571
4 32:17.7 Gina Steen (V) Univé Groningen 1 921 DA2WB9K 18277
5 33:27.7 Hans de Vries (M) Univé Groningen 1 918 DW6XTN8 20077
 

76 Ommelander Ziekenhuis Groep 1 (tijd: 1:50:11.1 | punten: 66111)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:35.8 Greet van Bruggen (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1257 DG5D093 14858
2 28:27.6 Marietje Visker (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1261 HG2W22W 15976
3 29:39.1 Ina Sandee (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1259 DM14FHY 16691
4 30:58.6 Pascal Kruijs (M) Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1260 HZ3F9NM 18586
5 33:39.9 Hennie Plat (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 1 1258 DW7W6R9 19099
 

77 Wierden en Borgen 2 (tijd: 1:50:32.4 | punten: 66324)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:22.5 Angelique Berisha (V) Wierden en Borgen 2 1272 DY70S4R 15325
2 29:24.3 Zamira Cordes (V) Wierden en Borgen 2 1276 DR5R3VK 16543
3 28:32.4 Jan Cordes (M) Wierden en Borgen 2 1274 HG2W4AG 17124
4 30:43.2 Wietse Kroezema (V) Wierden en Borgen 2 1273 DR0ZW22 17332
5 31:46.9 Simone Cordes (V) Wierden en Borgen 2 1275 DK2YSBH 17969
 

78 BioMCN3 (tijd: 1:50:50.1 | punten: 66501)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:58.2 Steffan Veldhuis (M) BioMCN3 1141 DA0H6ZG 14382
2 28:09.3 Ben Boukema (M) BioMCN3 1143 DK5X44H 16893
3 31:03.4 Miralda De Graaf (V) BioMCN3 1140 HD93N46 17534
4 29:29.2 Jan De Graaf (M) BioMCN3 1142 DR5SBTF 17692
 

79 Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II (tijd: 1:50:51.5 | punten: 66515)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 23:23.0 Florian van Ginkel (M) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1134 DY758HF 14030
2 27:29.3 Femke Schrijvers (V) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1135 DY704M2 15393
3 29:32.8 Ina Folkers-Kooi (V) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1132 DY99T5A 16628
4 35:56.4 Hildeke de Boer (V) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1133 DY77C3P 20464
5 38:43.0 Jan Wiltjer (M) Tandartsenpraktijk Loppersum / Uithuizen II 1131 DY5Y8HD 23230
 

80 Zorggroep Fivelland 2 (tijd: 1:50:58.8 | punten: 66588)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:10.4 Tineke van Dijken (V) Zorggroep Fivelland 2 917 DK90FRF 14604
2 26:24.5 Leo Goossens (M) Zorggroep Fivelland 2 915 DK9YMN4 15845
3 29:26.5 Johan Scheper (M) Zorggroep Fivelland 2 914 DW75BDG 17665
4 30:47.4 Jan Cees Bos (M) Zorggroep Fivelland 2 913 DK9ZHBP 18474
5 34:19.3 Mieke Scheper (V) Zorggroep Fivelland 2 916 DF9DWBX 19493
 

81 Stad Appingedam team 2 (tijd: 1:52:00.4 | punten: 67204)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:40.3 Yang Soo Kloosterhof (M) Stad Appingedam team 2 988 DG42V9T 13603
2 30:14.5 Tineke Kramer (V) Stad Appingedam team 2 986 DA14F4P 17045
3 30:14.8 Tibor Kramer (M) Stad Appingedam team 2 987 DK4ATPY 18148
4 32:30.8 Jopie Berg (V) Stad Appingedam team 2 989 DW7WPN1 18408
5 32:32.9 Rik Buitenwerf (M) Stad Appingedam team 2 985 DA5ZXGC 19529
 

82 MFG Runners 6 (tijd: 1:52:37.7 | punten: 67577)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:23.7 Xander Vader (V) MFG Runners 6 763 DK1BN7T 14137
2 30:04.7 Rita Zwaagman (V) MFG Runners 6 765 DY4PMRE 16947
3 30:20.5 Loek Vader (M) MFG Runners 6 761 HG2GRYC 18205
4 32:18.8 Agnes Tuin (V) MFG Runners 6 764 DY9W5MR 18288
5 34:45.7 Dietje Noordhof (V) MFG Runners 6 762 DY5AEZD 19757
 

83 MFG Runners 5 (tijd: 1:52:59.5 | punten: 67795)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:18.2 Martin Gibcus (M) MFG Runners 5 790 DW726RZ 16382
2 30:23.4 Maaike Adriaansen (V) MFG Runners 5 786 DY7503N 17134
3 30:23.9 Vivian de Jong (V) MFG Runners 5 787 HD29AT2 17139
4 30:24.0 Annette Landman (V) MFG Runners 5 789 DR06M9K 17140
5 31:14.6 Marielle van de Velde- Zwaagman (V) MFG Runners 5 788 DM93YM1 17646
 

84 Supercoop 3 (tijd: 1:56:08.5 | punten: 69685)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 25:58.6 Wouter Hansen (M) Supercoop 3 1125 DY4W17N 15586
2 27:18.9 Auke Westerhout (M) Supercoop 3 1122 DW54BAT 16389
3 32:44.0 Emily de Grooth (V) Supercoop 3 1121 HW4BHG5 18540
4 33:47.0 Marloes Nieuwenweg (V) Supercoop 3 1123 DA98S5M 19170
5 33:47.1 Laura Bos (V) Supercoop 3 1124 DG8VYDR 19171
 

85 Flexmen 2 (tijd: 1:56:42.9 | punten: 70029)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 28:03.3 Alfred Ridderbos (M) Flexmen 2 1022 DW3Y4Z4 16833
2 28:58.4 Chris van Haarlem (M) Flexmen 2 1024 DZ5BFNM 17384
3 29:08.3 Johan Dijkema (M) Flexmen 2 1025 DK1B7VC 17483
4 30:32.9 Peter Alers (M) Flexmen 2 1023 DR1ZE6E 18329
 

86 Ommelander Ziekenhuis Groep 2 (tijd: 1:57:04.4 | punten: 70244)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:56.4 Wiena de Vries (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1263 HT423ZB 15664
2 30:41.1 Marianne Dekens (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1266 DG6KTZB 17311
3 32:07.5 Trijnie Santing (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1264 DW062F5 18175
4 33:39.4 Anita Ottens (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1265 DK7EF4M 19094
5 33:40.0 Grietje Bouwman (V) Ommelander Ziekenhuis Groep 2 1262 DZ52229 19100
 

87 BioMCN2 (tijd: 1:57:13.1 | punten: 70331)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 22:55.5 Ron van Lewe (M) BioMCN2 927 DZ4XGYK 13755
2 32:14.0 Marcella Wiffers (V) BioMCN2 928 DW66YYE 18240
3 30:50.6 Leo Tuparia (M) BioMCN2 929 DR64BR9 18506
4 33:03.0 Jacob Wiffers (M) BioMCN2 930 HG22ZWT 19830
 

88 Lubrizol 2 (tijd: 1:57:14.4 | punten: 70344)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 27:32.4 floor kilburn (V) Lubrizol 2 1256 DR7MC87 15424
2 27:32.2 joost kilburn (M) Lubrizol 2 1254 DY77XPB 16522
3 32:52.2 kirsten verhagen (V) Lubrizol 2 1255 DK12GH6 18622
4 34:47.6 grainne barsema (V) Lubrizol 2 1253 DF7K956 19776
 

89 HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 (tijd: 1:59:47.4 | punten: 71874)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 31:03.6 Wendy Piersma (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1239 DR08WZR 17536
2 31:41.6 Maaike Veenstra (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1241 DK6B9DY 17916
3 32:11.0 Femke Marks (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1238 DW3DWX5 18210
4 32:11.2 Karin Marks (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1240 DY5KVME 18212
5 32:11.2 Sylvia Hazewinkel (V) HUIS & HYPOTHEEK APPINGEDAM 12 1242 DY5HMPZ 18212
 

90 PPG Industries chemicals 2 (tijd: 2:00:28.1 | punten: 72281)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:53.9 Marinus Reintke (M) PPG Industries chemicals 2 900 DY70MZD 16139
2 27:41.6 Rolf Molema (M) PPG Industries chemicals 2 902 DY7M03H 16616
3 32:17.7 Henri Visscher (M) PPG Industries chemicals 2 898 HT9DGMK 19377
4 35:24.9 Ariena Pijper (V) PPG Industries chemicals 2 899 DW5VVXZ 20149
 

91 Supercoop 2 (tijd: 2:04:42.4 | punten: 74824)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 30:40.1 Corien Smit (V) Supercoop 2 1120 DW7X35X 17301
2 30:40.5 Albert Kammenga (M) Supercoop 2 1118 DM4KBCD 18405
3 34:25.8 Anke bij de Leij (V) Supercoop 2 1117 HD7F3X9 19558
4 34:26.0 Mirte Poort (V) Supercoop 2 1119 DY776CH 19560
 

92 Team 4 Gemeente Delfzijl (tijd: 2:05:34.0 | punten: 75340)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 26:38.7 Paul Koster (M) Team 4 Gemeente Delfzijl 1008 DW1B45V 15987
2 33:37.5 Priscilla Reiffers (V) Team 4 Gemeente Delfzijl 1009 DW65FFR 19075
3 35:10.3 Meliana Snel (V) Team 4 Gemeente Delfzijl 1011 DK1H3BS 20003
4 35:37.5 Sacha Wierenga (V) Team 4 Gemeente Delfzijl 1012 DZ4KWM5 20275
5 35:38.2 Evelien Wolthuis (V) Team 4 Gemeente Delfzijl 1010 DW5B9ZP 20282
 

93 Stichting NOVO 3 (tijd: 2:06:38.5 | punten: 75985)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 29:49.7 Ruud Kortekaas (M) Stichting NOVO 3 957 DX62B46 17897
2 30:31.2 Gert Heller (M) Stichting NOVO 3 956 DY53KN6 18312
3 32:51.7 Manuela Rauwerda (V) Stichting NOVO 3 955 DA0RE6A 18617
4 37:05.9 Fenneken Francken (V) Stichting NOVO 3 959 DG16A9F 21159
5 37:42.5 Gea Jungman (V) Stichting NOVO 3 958 DW02B54 21525
 

94 SEC (tijd: 99:99:99.99 | punten: 99999999)

# Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Score
1 19:33.9 Jacob de Boer (M) SEC 862 DK7E74S 11739
2 23:33.6 Sander van der Gulik (M) SEC 863 DW12X5R 14136
3 29:09.5 Jolanda van Dijk (V) SEC 864 DW2G5BH 16395